forum.gif
atradu foto zagli paskatas varbut ari jusi bildes ir nozagta
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / atradu foto zagli paskatas varbut ari jusi bildes ir nozagta
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.01.07 15:02
 citēt
visām bildēm vatermarku pa diognāli pāri
avatar
Publicēts: 22.01.07 15:35
 citēt
aizsuti emailu adminiem, pieliec attachaa savu foto ar exif un paludz izdzest to useri...
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:00
 citēt
aizsuti emailu adminiem, pieliec attachaa savu foto ar exif un paludz izdzest to useri...


Nežēlīgi, Shad......


nezheligi butu noskaidrot uzera identitati un iesudzet tiesaa par svesha autordarba piesavinashanos
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:02
 citēt
nesapratu kas vinjiem tur admini, foruma saka kliegt , lai nebazh tos linkus, nu isak sakot neko nesapratu beigas vel es paliku vainiiga..:(


neliec forumaa, suti uz info mailu. uz cc vari uzlikt kadu eiropas autortiesibu registra epastu, tapat vien, skatam :twisted:
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:03
 citēt
a ja admini forumaa lecaas, taa arii pasaki - shis saits turpmak tavas aciis bus kaa zagto bildishu kraatuve, un tu attiecigi sho informaciju nodosi arii talak. jabut ipashi atsaldetam adminam lai to nesaprastu
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:10
 citēt
uh, vot besii shitaadi cilveeki, pashi neko nevar, tik pluuc citu laurus

"Aww, thank you all, I really tried! :roll: "

:evil: :evil: :evil:
avatar
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:28
 citēt
Un vēl atsauksmes flickr'ā -

LaraJade says:
"Mariandla - You've come so far in your photography over the past few months. You're technical ability is now outshining many other flickr users around you.
I hope you'll continue to practice your photography, I really enjoy looking through your work."
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:31
 citēt
OFFTOPIC

ha, bērni aizraujs ar fočēšanu :D

Cita skukjene flickr'aa raxta :D
Im a 15 year old, self taught, experimental photographer. I plan on going to college to major in photography. I have always admired photography, and been shooting seriously for about two years now. I use a Canon 20D with the 18-55mm kit, 100mm 2.8, 10-22mm, and 50mm 1.4 lenses. If your in my area, I am available for portraiture work..or possibly even cd covers.
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:32
 citēt
:o psc... :D
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:36
 citēt
OFFTOPIC

ha, bērni aizraujs ar fočēšanu :D

Cita skukjene flickr'aa raxta :D
Im a 15 year old, self taught, experimental photographer. I plan on going to college to major in photography. I have always admired photography, and been shooting seriously for about two years now. I use a Canon 20D with the 18-55mm kit, 100mm 2.8, 10-22mm, and 50mm 1.4 lenses. If your in my area, I am available for portraiture work..or possibly even cd covers.


ja "piķis" nebūtu šķērslis, gribētu redzēt cik talantu (un jau kādā vecumā) Latvijā būtu izauguši. ;)
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:46
 citēt
OFFTOPIC

ha, bērni aizraujs ar fočēšanu :D

Cita skukjene flickr'aa raxta :D
Im a 15 year old, self taught, experimental photographer. I plan on going to college to major in photography. I have always admired photography, and been shooting seriously for about two years now. I use a Canon 20D with the 18-55mm kit, 100mm 2.8, 10-22mm, and 50mm 1.4 lenses. If your in my area, I am available for portraiture work..or possibly even cd covers.


ja "piķis" nebūtu šķērslis, gribētu redzēt cik talantu (un jau kādā vecumā) Latvijā būtu izauguši. ;)


vot vot...ja viņai 15gados ir tāds aparāts ar tāduiem objektīviem, tad labi senči patrāpijušies! Būtu man tādi nesaku, ka labāk fotogrāfētu, bet nu jā...gan jau uz tagadējo vecumu būtu tā tīri ok!
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:50
 citēt
OFFTOPIC

ha, bērni aizraujs ar fočēšanu :D

Cita skukjene flickr'aa raxta :D
Im a 15 year old, self taught, experimental photographer. I plan on going to college to major in photography. I have always admired photography, and been shooting seriously for about two years now. I use a Canon 20D with the 18-55mm kit, 100mm 2.8, 10-22mm, and 50mm 1.4 lenses. If your in my area, I am available for portraiture work..or possibly even cd covers.


ja "piķis" nebūtu šķērslis, gribētu redzēt cik talantu (un jau kādā vecumā) Latvijā būtu izauguši. ;)


vot vot...ja viņai 15gados ir tāds aparāts ar tāduiem objektīviem, tad labi senči patrāpijušies! Būtu man tādi nesaku, ka labāk fotogrāfētu, bet nu jā...gan jau uz tagadējo vecumu būtu tā tīri ok!


Mūsdienās tomēr ir tā ka ja agrāk sāc tad lielāka iespēja, ka lielāks talants būsi, it īpaši sportā. Iedomājos ja man būtu bijis normāls aparāts un stikli videnē, kad tā pat nebija daudz ko darīt. Tagad vakaru fotogrāfēšanai grūti atlicināt, bet patīk! :)
avatar
Publicēts: 22.01.07 16:52
 citēt
Vispār skatos, ka minētā persona iekš flickr.com ir pro lietotājs un, cik saprotu, lai par tādu kļūtu ir jāsamaksā kaut kāda naudiņa. Tas savukārt nozīmē, ka saita admini iespējams pat zin, minētās personas īsto vārdu, jo naudu jau, man domāt, anonīmi tik vienkārši nevar pārskaitīt.
avatar
Publicēts: 22.01.07 17:01
 citēt
www.tagbrowsr.com... <-- komentos.... es varu derēt ka šī bilde arī ir zagta...
avatar
Publicēts: 22.01.07 19:19
 citēt
Skaisti, viss kā dzīvē, normāla revolucionārā pārdale:)))
man kalpo kā norādījums, -lučik, kamēr tevi nezog, tevis nav vispār...:))))


:roll: manis vispār nav...
bet pa tiem saitiem pagāju...ja tas viss ir zagts, tad ar gaumi.
avatar
Publicēts: 22.01.07 23:02
 citēt
Nu jaa, i nepaspeeju iechekot, kaa bildes nozudushas, BET! Vispaar jau jaaatrod celjsh kaa ztkost shiis personas, kas fenderee bildes! Tagad vinja ir nobijusies, bet peec nedeeljas paraadiisies jauns lietotaajs, ar jaunaam sazagtaam bildeem! :( Taadus un taadas uz saarta, ibio!
avatar
Publicēts: 22.01.07 23:57
 citēt
nepaspēju apskatīt, izdzēsusi / izdzēsusies.
Bet tas nozīmē vienu - viņš / viņa ir tepat fotoblogā un klusītēm mūs vēro.. katru mūsurīcību, darbību, vārdu, kustību.. un kādu dienu tas atriebsies - zags vēl un veel...
avatar
Publicēts: 23.01.07 00:06
 citēt
nepaspēju apskatīt, izdzēsusi / izdzēsusies.
Bet tas nozīmē vienu - viņš / viņa ir tepat fotoblogā un klusītēm mūs vēro.. katru mūsurīcību, darbību, vārdu, kustību.. un kādu dienu tas atriebsies - zags vēl un veel...


nu no šejienes tomēr ir grūtāk bildes fenderēt, te tomēr Fotoblog baneris bildei pa virsu tiek uzlikts un daži arī savus darbus paraksta. vairāk jau iespēju no privātajām galerijām zagt, kas manuprāt arī konkrētajā gadījumā notika.
avatar
Publicēts: 23.01.07 00:07
 citēt
bija ari lv puishu un meitenju darbi? nepaspeju apskatities...
avatar
Publicēts: 23.01.07 00:09
 citēt
es sapratu, ka visi bija LV
avatar
Publicēts: 23.01.07 00:29
 citēt
visi varbuuut nebija,bet kaadas 2/3 toč bija...

nu, es nedomaaju ka vinja te ir blogaa. a mosh ira, bet tomeer, tur jau flickr'aa tika komentaaros rakstiits ka bildes zagtas...varbuut kaads PM arii aizsuutiija...
avatar
Publicēts: 23.01.07 00:58
 citēt
nochekoju pēc atslēgas vārdiem, meila un profilbildes... bloga datubaazee ar sho personu sakritiibas nav... vai arii veiksmiigi maskeejas
avatar
Publicēts: 23.01.07 02:42
 citēt
www.draugiem.lv...


izmeklēšana turpinās...
avatar
Publicēts: 23.01.07 06:33
 citēt
detektīvi... :roll:
avatar
Publicēts: 23.01.07 09:40
 citēt
www.draugiem.lv...


izmeklēšana turpinās...


Jap, that's she! tikai uzmetusi pa virsu 3 gadus ;D
avatar
Publicēts: 23.01.07 10:17
 citēt
www.draugiem.lv...


izmeklēšana turpinās...


andre, neliec atsauci uz nepieejamiem linkiem.. :cry:

laiks draudzeeties!? :mrgreen:
avatar
Publicēts: 23.01.07 20:02
 citēt
Skaisti, viss kā dzīvē, normāla revolucionārā pārdale:)))
man kalpo kā norādījums, -lučik, kamēr tevi nezog, tevis nav vispār...:))))

Tik ljauni jau nau un var atrunaaties / attaisnoties ar to, ka bilzju zaglim varbuut svaadaaka un varbuut ne tik laba gaume, bet es arii paguvu iedomaat. Man gadiijies, ka aviizee manu bildi zem citu famiiliju nodrukaa, tak tur jau, jaadomaa, duriki redaktori bija pie vainas.
avatar
Publicēts: 23.01.07 21:19
 citēt
www.draugiem.lv...


izmeklēšana turpinās...


Jap, that's she! tikai uzmetusi pa virsu 3 gadus ;D


Štruns par bitēm, bet tev nikfoto super...otrs labākais ...
avatar
Publicēts: 23.01.07 22:26
 citēt
www.draugiem.lv...


izmeklēšana turpinās...


Jap, that's she! tikai uzmetusi pa virsu 3 gadus ;D


Štruns par bitēm, bet tev nikfoto super...otrs labākais ...


mja ar tavējo nikphoto jau laikam neviens nevar līdzināties ;)
avatar
Publicēts: 24.01.07 07:35
 citēt
:shock: :D
avatar
Publicēts: 24.01.07 13:19
 citēt
ņemiet verdošu piķi, putnu spalvas un žagarus.. ejam meklēt :x
avatar
Publicēts: 24.01.07 20:16
 citēt
Taa kaa vinjai jau vairaak ka 14 gadu vinju var sodiit likumiigi.. :)

Nu, kaa pieaugusho jau tikai par slapju lietu. Nezoliidi, protams un smiekliigi, ja meitene /kaa shkjiet shur un tur ne 1-ns vien!/ domaa, ka veerteeshana un shkjegoleeshanaas taa arii iecereeta ar no tiikla novilktaam bildeem. Bet nu nevaig tiesaat tik bargi, kaa par liela meeroga laupiishanaam un kraapshanaam.
avatar
Publicēts: 20.02.20 14:48 labots
 citēt
punchart:Nu jaa, i nepaspeeju iechekot, kaa bildes nozudushas, BET! Vispaar jau jaaatrod celjsh kaa ztkost shiis personas, kas fenderee bildes! Tagad vinja ir nobijusies, bet peec nedeeljas paraadiisies jauns lietotaajs, ar jaunaam sazagtaam bildeem! :( Taadus un taadas uz saarta, ibio!


Hugo varētu būt nākošais, kas izdzēsīsies līdzīga iemesla dēļ. TinEye (fstoppers.com...), jāpamēģina vēlreiz, bez krāsu informācijas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):