forum.gif
Darbs, liels pikjis, plikas beibes un daudz sexa!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Darbs, liels pikjis, plikas beibes un daudz sexa!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.01.10 23:12
 citēt
Vispaar jau taads noveerojums interesants.. ir te krutie fotograafi, lielie darbonji un rukaataaji.. tik iisti nesaprotu, pa kuru laiku juus straadaajat? Lielaako darba dienas laiku te esat, postojat, chatojat, vuaarojat utt..
Dzjeki, pa kuru laiku juus straadaajat?? Gudris te toch ir 24/7, portreti cik redzu, kautkad arii straadaa, spriezjot peec taa ka reizeem uz stundu dienaa no shejienes pazuud..
Tieshaam bezdarbs laikam totaalaakais..
avatar
Publicēts: 26.01.10 23:14
 citēt
Man ir darbs bez darba. Bez jokiem.
avatar
Publicēts: 26.01.10 23:15
 citēt
Man čatošana ir daļa darba.
avatar
Publicēts: 26.01.10 23:36
 citēt
Gribeeji teikt, bezdarba dalja? :D

Hmm, kur tad Gudris pazuda? ;)
avatar
Publicēts: 27.01.10 00:04
 citēt
Gudris::face-grin::face-grin::face-grin:...stulbs secinājums...man 80% darbs notiek internetā ;) :face-kiss:


Skaidrs, webcam sexchati.. iistaa Gudra stihija!
Un arii viizija par bezdarba statistiku izskataas reaala - visi paareejie straadaa internetaa.. :D
avatar
Publicēts: 27.01.10 01:25
 citēt
jaa visi griezh kaapostu onlain pokerii paraleeli kapaajot fblogu un citus blogus :D :D :D
avatar
Publicēts: 27.01.10 01:30
 citēt
Vareetu uztaisiit statistiku - par tiem, kuri visvairaak laika blogaa pavada onlainaa, un cik daudz pa to laiku saraksta spamu..
avatar
Publicēts: 27.01.10 02:22 labots
 citēt
Jonatans:Vareetu uztaisiit statistiku - par tiem, kuri visvairaak laika blogaa pavada onlainaa, un cik daudz pa to laiku saraksta spamu..


Pa naktīm šis te čatiņš kā reiz :) Tagad ar taisu eksplikācijas/funkcionālos/elektroinstalāciju plānus. Uz pīpauzēm atslodzei labi apmest riņķi pa dzivokli/swh melnais humora tops + blogs + fona muzika ka kuro reizi funk/triphop gerai ;d
avatar
Publicēts: 27.01.10 23:43
 citēt
reaktors:jaa visi griezh kaapostu onlain pokerii paraleeli kapaajot fblogu un citus blogus :D :D :D
Šitais labs :D :D :D A kā tu zināji??? Arī spēlē? :D
avatar
Publicēts: 28.01.10 00:06
 citēt
Te jau drīzāk par atkarību jārunā. Ja man pašam būtu pieejams internets 24h, tad droši vien tur arī pavadītu sava mūža apzinīgāko daļu :)
Par laimi man piemīt arī citas atkarības :):):)
avatar
Publicēts: 28.01.10 09:56
 citēt
traktors:Te jau drīzāk par atkarību jārunā. Ja man pašam būtu pieejams internets 24h, tad droši vien tur arī pavadītu sava mūža apzinīgāko daļu :)
Par laimi man piemīt arī citas atkarības :):):)


Labs !
avatar
Publicēts: 28.01.10 11:20
 citēt
iistie pro fotograafi te neseezh... kaads te maniija onlainaa Deinaatu ? Gati ? Kleinu ? Zernovu ?
avatar
Publicēts: 28.01.10 11:31
 citēt
daži tomēr sēž. Zavadskis ir! :)
avatar
Publicēts: 28.01.10 11:56
 citēt
Andre:iistie pro fotograafi te neseezh

+ īsti vīri smaržo pēc tabakas, viskija un urīna.
avatar
Publicēts: 28.01.10 15:15
 citēt
alvils:daži tomēr sēž. Zavadskis ir! :)


es sevi nepieskaitu pie mineetiem fotograafiem
avatar
Publicēts: 22.05.20 11:31
 citēt
alvils:daži tomēr sēž. Zavadskis ir! :)


Ja fotogrāfs sēž, kaut kas ir greizi. Kā vilku, viņu baro kājas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):