forum.gif
Pozitīvisma diena !?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Pozitīvisma diena !?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.04.10 13:19
 citēt
Pozitīvisma pusstundu vajag.. :) No 3-3.30 pa nakti. Kaut katru dienu :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 13:55
 citēt
Bzh:Pozitīvisma pusstundu vajag.. :) No 3-3.30 pa nakti. Kaut katru dienu :)
:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 06.04.10 13:56
 citēt
Gudri, bet tad vajag arī konkrētus kritērijus profila bildēm izvirzīt... Kā var nebraukt augumā kādam, kam ir avatars ir tāds, kāds tas ir Tev?! Nu, praktiski neiespējami! :anger:
avatar
Publicēts: 06.04.10 14:04
 citēt
Gudris:nu vienu dienu nedēļa jau tak varētu arī nebraukt ne ? :what:


es jau tāpat to daru. neesi pamanījis, ka es KATRU dienu nebraucu Tev augumā?! :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 14:06
 citēt
Varbuut vienkaarshi pusdienlaiku? nu kaa vecajaa labajaa beernudaarzaa,
pa dienu njem un pachuch paaris stundinjas?
avatar
Publicēts: 06.04.10 14:07
 citēt
Gudrim tak nav auguma. Mans skatiens vispār neaizķeras uz īsākiem par mani... ::(

ps. A kas ir Gudris?
avatar
Publicēts: 06.04.10 14:09
 citēt
Man gan likās,ka te visu laiku ir labu atzīmju un patīk vākšanas punkts.Bez paskaidrojumiem.Cik nu tas pozitīvi,tas cits jautājums.A kas?Ja pasaka,ka bilde nepatīk vai galīgi garām vai pilnīga tufta-tā ir braukšana augumā?
avatar
Publicēts: 06.04.10 14:09 labots
 citēt
piekrītu alvilam par profilbildi - velk uz Portreti 2
Gudrim par ideju "-", laikam parunāties gribēji - labāk vakardienas bildes apstrādā, lai varu photodom novērtēt vismaz TAVU veikumu
avatar
Publicēts: 06.04.10 14:38 labots
 citēt
Gudris:
uljens:
Gudrim par ideju "-", laikam parunāties gribēji
no rīta bij labs garīgais..ienācu blogā te uzreiz Lunis sāka mani kārtējo reizi apsaukāt Vaards Oskarz sāk apsaukāt nu kur prieks te kko aktivēt ja šitādi krani bojā visu pozitīvo :what:


njā - dažiem vienkārši tas ir motīvs, ko padarīsi, citreiz varbūt pats esi vainīgs, damit, jau sāku runāt kā psihologs :D
avatar
Publicēts: 06.04.10 15:57
 citēt
Ar Gudri apmēram kā aņukā:
- Dakter ...:face-crying::face-crying::face-crying:ko lai daru, mani neviens neievēro...:face-crying::face-crying::face-crying:
- Nākošais!
avatar
Publicēts: 06.04.10 16:02
 citēt
nabaga Gudris ..... nekad nebuusi visiem miiljsh. Mani arii dazhi indiviidi apsaukaa ... nu un?
avatar
Publicēts: 06.04.10 16:12
 citēt
Gudris:
uljens:
Gudrim par ideju "-", laikam parunāties gribēji
no rīta bij labs garīgais..ienācu blogā te uzreiz Lunis sāka mani kārtējo reizi apsaukāt Vaards Oskarz sāk apsaukāt nu kur prieks te kko aktivēt ja šitādi krani bojā visu pozitīvo :what:


Viss viss mani jau sabara lai nedara tev atkal pāri:):) Tu kā mazss bērns atrodi plastmasas kīnā ražotu mikimausi un rādi visiem kā "Grieķu skulptūru" stāstot cik tās sarežgīts un unikāls :):)
avatar
Publicēts: 06.04.10 16:25
 citēt
Lunis:
Gudris:no rīta bij labs garīgais..ienācu blogā te uzreiz Lunis sāka mani kārtējo reizi apsaukāt Vaards Oskarz sāk apsaukāt nu kur prieks te kko aktivēt ja šitādi krani bojā visu pozitīvo :what:


Viss viss mani jau sabara lai nedara tev atkal pāri:):) Tu kā mazss bērns atrodi plastmasas kīnā ražotu mikimausi un rādi visiem kā "Grieķu skulptūru" stāstot cik tās sarežgīts un unikāls :):)


:face-grin: Labs salidzinajums!
avatar
Publicēts: 06.04.10 16:47
 citēt
Tas šeit neiespējams šķiet :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 17:32
 citēt
Gudri - piekrītu katru svētdienu pēc baznīcas apmeklējuma blogā būs laipnības diena :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 20:08
 citēt
alora:Tas šeit neiespējams šķiet :)


Vai tad tik maziņa , ka nenoturēsies :D
... jautājums ir cits, blogs iegūs, vai zaudēs :D
avatar
Publicēts: 06.04.10 21:04 labots
 citēt
zazis:Gudri - piekrītu katru svētdienu pēc baznīcas apmeklējuma blogā būs laipnības diena :)


Man reiz Doičzemē stāstija tādu pastāstiņu par "Piedošanas lūģšanu un iecietību" , ka daudzviet Vācijā taga esot uzstādīti "Piedošanas automāti" , tas kas briesmīg vēlās varot aistaigāt lidz tirgum nopirkt pāris lētākos ziepgabalus un iemst tai automātā , automāts tad parucot un tama kas "Atpakaļ parstrādājies" izkrīt laukā varot palūgt piedošanu un grēku nozēlošanu cik tik velies , tas tā par "Iecietību @ piedošanu" Vācu gaumē :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 21:10
 citēt
Gudris:Kā būtu ja reizi nedēļā fblogā būtu pozitīvisma diena ? Diena kad neviens nevienu neapsaukās neaizvainos...par bildēm liks tikai labas atzīmes un komentārus vai neko...forumā būs laipni un saprotoši ?

P.S. kas nevarēs noturēties tiem lai admini iedod banu uz nedēļu !


kurš par ? :what:

mees visi katru 7dienu draudziigi vareetu apmeklet bazniicu, kur suudzeet greekus un soliit nekad nekad nekad nedariit paari tuvaakajam savam:cry:
avatar
Publicēts: 06.04.10 21:12
 citēt
visi tik pozitīvi, visi tik pozitīvi...
avatar
Publicēts: 07.04.10 10:04 labots
 citēt
Gudris:
uljens:
Gudrim par ideju "-", laikam parunāties gribēji
no rīta bij labs garīgais..ienācu blogā te uzreiz Lunis sāka mani kārtējo reizi apsaukāt Vaards Oskarz sāk apsaukāt nu kur prieks te kko aktivēt ja šitādi krani bojā visu pozitīvo :what:


ko pozitīvi esi atnesis tu ?
avatar
Publicēts: 07.04.10 10:13
 citēt
juulis:
Gudris:Kā būtu ja reizi nedēļā fblogā būtu pozitīvisma diena ? Diena kad neviens nevienu neapsaukās neaizvainos...par bildēm liks tikai labas atzīmes un komentārus vai neko...forumā būs laipni un saprotoši ?

P.S. kas nevarēs noturēties tiem lai admini iedod banu uz nedēļu !


kurš par ? :what:

mees visi katru 7dienu draudziigi vareetu apmeklet bazniicu, kur suudzeet greekus un soliit nekad nekad nekad nedariit paari tuvaakajam savam:cry:


bez baznīcan nekā :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 11:34 labots
 citēt
kaut kas līdzīgs 8.martam?......................:bad_smile: , vienīgā pozitīvā diena gadā........:haha:
avatar
Publicēts: 07.04.10 11:36
 citēt
juulis:
Gudris:Kā būtu ja reizi nedēļā fblogā būtu pozitīvisma diena ? Diena kad neviens nevienu neapsaukās neaizvainos...par bildēm liks tikai labas atzīmes un komentārus vai neko...forumā būs laipni un saprotoši ?

P.S. kas nevarēs noturēties tiem lai admini iedod banu uz nedēļu !


kurš par ? :what:

mees visi katru 7dienu draudziigi vareetu apmeklet bazniicu, kur suudzeet greekus un soliit nekad nekad nekad nedariit paari tuvaakajam savam:cry:


Ertāk nopirkt Indulgenci uzreiz kādam laikam uz priekšu:):)
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:09
 citēt
negatIvs:kaut kas līdzīgs 8.martam?......................:bad_smile: , vienīgā pozitīvā diena gadā........:haha:


a kam dot puķes un bučas ?:face-sad:
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:17
 citēt
NilsS:
negatIvs:kaut kas līdzīgs 8.martam?......................:bad_smile: , vienīgā pozitīvā diena gadā........:haha:


a kam dot puķes un bučas ?:face-sad:
pie tā jāstrādā visu gadu, ne kampaņveidīgi......:grimace:
avatar
Publicēts: 07.04.10 13:18
 citēt
Tikai ne baznīcas apmeklējumu svētdienā.. nēēēe :cry:
avatar
Publicēts: 14.03.20 20:27
 citēt
Obligāti būtu lūgt Dievu. Dubults neplīst.
avatar
Publicēts: 16.06.22 00:36
 citēt
Lūgt Dievu nepārtraukti, pavisam droši.
avatar
Publicēts: 16.06.22 00:37
 citēt
ALUS, DESAS, PĪRĀDZIŅI, MASĀŽAS UN IEPAZĪŠANĀS.
avatar
Publicēts: 16.06.22 14:56 labots
 citēt
Par POZITIVO
nra.lv...
nra.lv/latvija/384089-totalitaros-rezimus-slavinosus-objektus-latvija-bus-janojauc-lidz-15-novembrim.htm

Ivans Bobrovs no Kelnes - video kanals Jutube, skatamies Ohotnjik (tolko plus) video, kā sistema izmanto pieminjas vietas lai nozagtu jusu energiju jeb gavahu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):