forum.gif
kurš māk spēlēt šahu ?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / kurš māk spēlēt šahu ?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.10.19 22:52
 citēt
Blogfotokopis:Krievu dambreti arī pavisam nesen daudz spēlēju, tagad slinks palicis.

A kā ar krievu ruleti?
avatar
Publicēts: 15.10.19 23:50
 citēt
Es māku parādīt tādus gājienus, pēc kuriem mats pienāk tūlīt.
avatar
Publicēts: 16.10.19 09:51
 citēt
Publius:Es māku parādīt tādus gājienus, pēc kuriem mats pienāk tūlīt.

Tas ir par šahu? :big_smile:
avatar
Publicēts: 16.10.19 10:33
 citēt
Schneider:
Blogfotokopis:Krievu dambreti arī pavisam nesen daudz spēlēju, tagad slinks palicis.

A kā ar krievu ruleti?


Krieviem pelmeņi labāki. Šahā ar melnajiem es cenšos spēlēt gambītus. Iebūvētā rasisma dēļ - lai novērstu to, ka baltie sāk un uzvar. :D
avatar
Publicēts: 16.10.19 11:04
 citēt
Būsim politkorekti - nevis melnie, bet gan afrokrāsas.
Arī gambīts nāk no Gambijas nosaukuma.
avatar
Publicēts: 16.10.19 12:56
 citēt
Būsim, citādi dralbans nebrauks koncertēt. Bet ko mans afrokrāsas laidnis pēc 30. gājiena jopŗojām dara uz f8 lauciņa?
avatar
Publicēts: 16.10.19 15:58
 citēt
Šinī pasaulē viss sabalansēts. MELNIE ātri skrien, BALTIE labi šauj! HA!
avatar
Publicēts: 18.10.19 14:01 labots
 citēt
Afrokrāsas laidņi diagonāles uz g7 un b7 kontrolē tiešām ekselenti, bet tad jācenšas tos nomainīt, lai bandinieku trīsstūris karaļa priekšā tiktu vājināts. Jo, kā saka ierēdnes, tad ir "šī te baža" par to, ka pretiniekam ir grūti izspēlēt savu laidni.

Un tagad tīri fotoblogisks jautājums. Kādus pirmos 5 gājienus iesakāt iemācīties iesācējam? :D

(Bērniem šaha nodarbībās bieži māca ātru laidņa izvilkšanu e4, Lc4, Zf3, ar tēmēšanu uz pretinieka vājo punktu f7. Vismaz, cik spēlēts ar tādiem, vienmēr mēģina šādu kombināciju, neatkarīgi no tā, ko dari tu ar afrokrāsotajiem.)
avatar
Publicēts: 19.10.19 14:38
 citēt
Blogfotokopis:
Un tagad tīri fotoblogisks jautājums. Kādus pirmos 5 gājienus iesakāt iemācīties iesācējam? :D



1.Spēlēt ar vēl lielāku iesācēju vai kādu vienkāršu dator botu, uzvaras garantetas!
2.Ja pretī tava līmeņa spēlētājs, tad cienā viņu ar labiem un stipriem dzērieniem, pats atturies. Apreibis pretinieks ātri pieļaus kļūdu, sāks pārgalvīgi riskēt.
3.Ar spēcīgākiem un pieredzējušiem pretiniekiem gan grūtāk, tādi ir ambiciozi, uzmanīgi un nevēlēsies zaudet iesācējam. Var mēģināt ņemt uz izturību, katru gājienu domāt stundu, klusēt, neko nedot ēst un dzert, kamēr spečuks aizmieg. Tad var noņemt tam kādu torni, strauji pamodināt un teikt tavs gājiens. Visdrīzāk šokā padosies!
4.Ja nekas nelīdz tad var upurēt savu dāmu. Tas pretinieku apstulbinās un tuvās uzvaras eiforijā varbūt nepamanīs tavu zirgu plānoto matu!
5. Uzspļaut šaham un spēlēt veco labo zoli.
avatar
Publicēts: 22.10.19 12:24
 citēt
Jautājums dvēseles drošībai: Vai tad kārtis nav velna kartiņas? Par šahu tādu ziņu it kā nav.
avatar
Publicēts: 22.10.19 15:35
 citēt
Kārtis ir tievi, gari koki, bez kādas saistības ar velnu
avatar
Publicēts: 27.11.21 22:16
 citēt
Laciz:gribi uzspeeleet?


Aiziet! :D
avatar
Publicēts: 28.11.21 10:38
 citēt
Pa retam uzspēlēju šeit - lichess.org...
avatar
Publicēts: 28.11.21 20:46
 citēt
Es ar.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):