forum.gif
CANON vai NIKON ???
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / CANON vai NIKON ???
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.04.06 12:26
 citēt
KONKURENTI no sen seniem laikiem!!! Canons pirmā pilnībā automātiskā spoguļkamera, Nikon visizturīgāgais un ar vis lielāko resursu, aizsardziba pret extremāliem laika apstākļiem, dubļiem, smiltim un ūdens. Canon un Nikon cīņa par vietu zem saules. Canon bižāk par pus soli priekšā, bet Nikon parādā nepaliek, konkurence-vislielākais dzinējspēks... Kādu kritēriju dēļ mēs izvēlamies vienu, vai otru marku ???
avatar
Publicēts: 13.04.06 14:21
 citēt
trīs kritēriji kāpēc es labāk izvēlētos Nikon D50 nekā Canon EOS 350
cena, antišeiks, labāks ISO

Canonu nopirktu, ja būtu par to pašu cenu kā Nikons. Tas mans ziepjutrauka lietotāja viedoklis, protams soguljniechu iipashniekiem buus daudz ko vairaak un pamatotaak pateikt :)
avatar
Publicēts: 13.04.06 14:36
 citēt
es patiesiibaa arii skatos uz nikon d200 :D ja man nebuutu zjeel savu eos stiklu galeriju paardot, iespejams ari realizetu savu ieceri... bet nikon & lv - ir nedaudz problemaatiski (iegade, serviss, garantija).
Q: nikkor stiklu razjotajs ir tas pats nikon? stikli jau tjipa no 3 partijas razjotajiem parsvaraa ir abiem brandiem: sigma, tamron, tokina.
tomer kaut kaa religjija liek palikt pie canona....
avatar
Publicēts: 14.04.06 10:39
 citēt
Nikkor ir Nikon ražojuma objektīvi. Labi.
[url=www.kenrockwell.com... D50 nav antisheiks - tas ir objektīvos ar VR, kitos ir parastie. D50 ir ļoti ok, ja grib ko vairāk, uzreiz jāskatās uz [url=www.kenrockwell.com... D200. Piemēram, nebūs jāpērk Flash commander - tas jau ir iebūvēts. Utml.
No objektīviem - es šobrīd siekalojos uz [url=www.kenrockwell.com... AF-S Nikkor 18 - 200 mm f/3.5-5.6G DX ED VR ... viii, ku labs

Runājot par Nikon D50 - esmu ļoti apmierināts ar viņu. Uzreiz jāsaka, ka tam nav DOF preview, lcd backlight ( :( man patīk nakts foto...) un vēl daži sīkumi, piemēram, nevar pielikt battery grip, CF kartes vietā ir SD karte. Tas īstam profesionālim tomēr varētu likties būtiski, tad vajadzētu padomāt par [url=www.kenrockwell.com... D70s (+200 Ls) vai jau minēto D200.
avatar
Publicēts: 14.04.06 10:41
 citēt
Edzjus - man domāt, Canon ir labi stikli, nevajag tos izpārdot! :)
avatar
Publicēts: 14.04.06 13:43
 citēt
ja aparaatu ņemsiet ar vieteejo garantiju, tad 100% nemiet CANON !!!! to jums saka nikonists...

pilniigi piekriitu andre!!! to jums saka bemberists! :D
avatar
Publicēts: 14.04.06 14:05
 citēt
Fakti? Vajag apkopot faktus, tad var domāt par vēstules briedināšanu.
avatar
Publicēts: 14.04.06 14:06
 citēt
Starp citu, pēc cik bildēm D70 aizlidoja tas slēdzis?
avatar
Publicēts: 14.04.06 18:25
 citēt
a btw, dumsh jautaajums :D kaa iisti notiek "sleedza aizlidoshana"... ? pafocheet vispaar nevar pec tam vai kadi citi simptoni?
avatar
Publicēts: 21.04.06 18:30
 citēt
Un Canonam pirmajam sinhronizaacija uz otro shtorku T-90-jaa, Nikonam pirmajam sinhronizaacija 1/250 FE-2-jaa u.t.t. Bet taa jau veesture, galu galos "Nippon Nogaku" veel zemuudenju kjiikjerus taisiija, kad Konica jau 1/2 gs. fotolietas razjoja. Savietojamiiba - es kaa ar filmu bildeetaajs esmu Nikonists, vilinosha jau iespeeja stiklus vareet juuzeet gan filmu, gan digitalajai kamerai. Shajaa zinjaa Canon laikam kabina, matrica ne tik maza. Cenas, protams.
avatar
Publicēts: 11.10.13 14:43
 citēt
šitās lielbļembas Nikāni/Canāni ar kurām neko radošu nevar sastrādāt, garlaicīgi ar tiem vo es jau tik par mazpazīstamiem ražotājiem balsoju!
avatar
Publicēts: 11.10.13 14:50
 citēt
Hugo:šitās lielbļembas Nikāni/Canāni ar kurām neko radošu nevar sastrādāt, garlaicīgi ar tiem vo es jau tik par mazpazīstamiem ražotājiem balsoju!


naivi domājot, ka radošums atkarīgs no uzraksta uz kastītes, ir jāceļ augšā megaseni topiki? :grimace:
avatar
Publicēts: 11.10.13 14:59
 citēt
Hugo:šitās lielbļembas Nikāni/Canāni ar kurām neko radošu nevar sastrādāt, garlaicīgi ar tiem vo es jau tik par mazpazīstamiem ražotājiem balsoju!


nu jā... par Canāniešiem lielāki mērgļļi bija tikai filistieši... :D
avatar
Publicēts: 11.10.13 15:21
 citēt
ARNIS55555:KONKURENTI no sen seniem laikiem!!! Canons pirmā pilnībā automātiskā spoguļkamera, Nikon visizturīgāgais un ar vis lielāko resursu, aizsardziba pret extremāliem laika apstākļiem, dubļiem, smiltim un ūdens. Canon un Nikon cīņa par vietu zem saules. Canon bižāk par pus soli priekšā, bet Nikon parādā nepaliek, konkurence-vislielākais dzinējspēks... Kādu kritēriju dēļ mēs izvēlamies vienu, vai otru marku ???


Un kādu iemeslu dēļ tiek uzdots šis jautājums? Sievišķīgā ziņkārība?
Šīs divas ir tās firmas, kuru kameras nekad neesmu lietojis, taču tas nenozīmē, ka nekad nelietošu, jo man nav aizspriedumu pret šīm firmām, bet man ir aizspriedumi pret glupiem jautājumiem..
avatar
Publicēts: 11.10.13 15:32
 citēt
Citagaisma:
ARNIS55555:KONKURENTI no sen seniem laikiem!!! Canons pirmā pilnībā automātiskā spoguļkamera, Nikon visizturīgāgais un ar vis lielāko resursu, aizsardziba pret extremāliem laika apstākļiem, dubļiem, smiltim un ūdens. Canon un Nikon cīņa par vietu zem saules. Canon bižāk par pus soli priekšā, bet Nikon parādā nepaliek, konkurence-vislielākais dzinējspēks... Kādu kritēriju dēļ mēs izvēlamies vienu, vai otru marku ???


Un kādu iemeslu dēļ tiek uzdots šis jautājums? Sievišķīgā ziņkārība?
Šīs divas ir tās firmas, kuru kameras nekad neesmu lietojis, taču tas nenozīmē, ka nekad nelietošu, jo man nav aizspriedumu pret šīm firmām, bet man ir aizspriedumi pret glupiem jautājumiem..


TU šī jautājuma uzdošanas datumu ievērtēji? :exciting:
avatar
Publicēts: 11.10.13 15:40
 citēt
Ik pa laikam te blogā uzpeld pa kādam ekshumācijas fanātam...
avatar
Publicēts: 11.10.13 15:49
 citēt
Tas nekas, ir lāga pa laikam palasīties vecos topikus no laikiem, kad zāle bija zaļāka, dzīve vienkāršāka un cilvēki forumos bez rupjībām mācēja iztikt ;) :) :D
avatar
Publicēts: 11.10.13 15:49 labots
 citēt
palaidniex:

TU šī jautājuma uzdošanas datumu ievērtēji? :exciting:


Sasodīts!!!! Un kurš aideots ir tas nekrofīls, kurš ar šadiem topikiem mani izprovocēja?!!
avatar
Publicēts: 11.10.13 16:00
 citēt
Sapper:
Hugo:šitās lielbļembas Nikāni/Canāni ar kurām neko radošu nevar sastrādāt, garlaicīgi ar tiem vo es jau tik par mazpazīstamiem ražotājiem balsoju!


nu jā... par Canāniešiem lielāki mērgļļi bija tikai filistieši... :D


Tas ta'droši vēl nav zināms, vo!
Bet ar lielbļembām Nikāni/Canāni te katrs otrais apkarinājies un tad tik par to vien ļerķšķ...
avatar
Publicēts: 11.10.13 16:03
 citēt
palaidniex:
Hugo:šitās lielbļembas Nikāni/Canāni ar kurām neko radošu nevar sastrādāt, garlaicīgi ar tiem vo es jau tik par mazpazīstamiem ražotājiem balsoju!


naivi domājot, ka radošums atkarīgs no uzraksta uz kastītes, ir jāceļ augšā megaseni topiki? :grimace:


Nevis no uzraksta, bet gan ko tā iekārta spēj no sevis parādīt - lielbļembas Nikāni/Canāni garlaicīgi un paredzami nekāda jaunrade nav iespējama, vo!
avatar
Publicēts: 11.10.13 16:12
 citēt
Hugo:
Nevis no uzraksta, bet gan ko tā iekārta spēj no sevis parādīt - lielbļembas Nikāni/Canāni garlaicīgi un paredzami nekāda jaunrade nav iespējama, vo!

Neticami... :D
Tikai šie uzraksti vien spēj nogalēt visu jaunradi...
Aijibitīt cik spēcīgi tie uzraksti, ka tās turētajam un lietātājam jaunrade nolūzt... :D
Bet tiklīdz kā nav šo uzrakstu, da kaut ar līmlenti aizlīmē - tā tāāāāda jaunrade panesās ka vai nelabi metas... :haha:
avatar
Publicēts: 11.10.13 16:54 labots
 citēt
Hugo, paņem savu mazbrendu un ej fotografē. Savs gaumīgs humors Tavās mazbrenda bildēs ir, bet par baigo jaunradi nenosauks :) Galvenais ir fotografēt, kaut ar kartupeli.
avatar
Publicēts: 11.10.13 20:03
 citēt
alchsh: Galvenais ir fotografēt, kaut ar kartupeli.

tā gluži nav,
galvenais ir izdomāt ko kāpēc - koncepts, vo galvenais.
A, foto ir tikai tehnika... nu kā ciets vai mīksts zīmulis
... vai akvareļu, akrila, vai eļas krāsas... ;)
avatar
Publicēts: 11.10.13 21:28
 citēt
Hugo:
alchsh: Galvenais ir fotografēt, kaut ar kartupeli.

tā gluži nav,
galvenais ir izdomāt ko kāpēc - koncepts, vo galvenais.
A, foto ir tikai tehnika... nu kā ciets vai mīksts zīmulis
... vai akvareļu, akrila, vai eļas krāsas... ;)

Kā tad uzraksts uz zīmuļa ierobežo jaunradi? :exciting:
avatar
Publicēts: 11.10.13 21:45
 citēt
Parādi man vienu pasažieri no šī čatiņa, kurš ne tikai dirŠ internetā, bet arī kaut ko fotografē!
avatar
Publicēts: 11.10.13 23:21
 citēt
Akcijons:Parādi man vienu pasažieri no šī čatiņa, kurš ne tikai dirŠ internetā, bet arī kaut ko fotografē!

še, skaties :) www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 12.10.13 15:33
 citēt
PENTAX!
avatar
Publicēts: 12.10.13 16:38
 citēt
palaidniex:
Kā tad uzraksts uz zīmuļa ierobežo jaunradi? :exciting:


Pamēģini rasēt ar ļoti mīkstu zīmuli, vai arī pazīmēt ar ļoti cietu. Tad arī sapratīsi, ka reizēm uzrakstiem ir vērts pievērst uzmanību :)
avatar
Publicēts: 12.10.13 16:53
 citēt
Sapper:
palaidniex:
Kā tad uzraksts uz zīmuļa ierobežo jaunradi? :exciting:


Pamēģini rasēt ar ļoti mīkstu zīmuli, vai arī pazīmēt ar ļoti cietu. Tad arī sapratīsi, ka reizēm uzrakstiem ir vērts pievērst uzmanību :)


Junrade nav tikai rasēśana.
Es tā arī nesaprotu kā fotoaparāta brends iespaido bilžu jaunradi, ne tehņisko kvalitāti...
avatar
Publicēts: 12.10.13 18:08
 citēt
nevis jaunrade, bet brendu sakaraa gribeetu teikt - aunrade.
avatar
Publicēts: 12.10.13 19:24
 citēt
imgfoto:nevis jaunrade, bet brendu sakaraa gribeetu teikt - aunrade.


Kuri tad ir auni, tie, kauri nopērk "meinstrīma" aparātus vai "autsaideru" verķus pērk?
Podziņas "šedevrs" tak nav ne vieniem, nedz otriem...

Kāda starpība ar ko sanāk nebildes? :face-grin:

Nopirkt nemeinstrīma aparātu zinot ko pēr var tikai katrs simtais, pārējie tikai nopērk, lai būtu savādāks (nosaukums) kā pārējiem... :exciting:
avatar
Publicēts: 12.10.13 19:37
 citēt
palaidniex:
Sapper:
Pamēģini rasēt ar ļoti mīkstu zīmuli, vai arī pazīmēt ar ļoti cietu. Tad arī sapratīsi, ka reizēm uzrakstiem ir vērts pievērst uzmanību :)


Junrade nav tikai rasēśana.
Es tā arī nesaprotu kā fotoaparāta brends iespaido bilžu jaunradi, ne tehņisko kvalitāti...


Fotoaparāta brends nekādi bilžu jaunradi neietekmē. Es pēc labākās sirdsapziņas atbildēju uz jautājumu, kāpēc uzrakstiem uz zīmuļa ir vērts pievērst uzmanību. Varbūt vienkāŗši uzraksti uz zīmuļiem jaunradei ir būtiskāki kā fotoaparāta brendi :P
avatar
Publicēts: 12.10.13 19:46
 citēt
Sapper:
palaidniex:
Junrade nav tikai rasēśana.
Es tā arī nesaprotu kā fotoaparāta brends iespaido bilžu jaunradi, ne tehņisko kvalitāti...


Fotoaparāta brends nekādi bilžu jaunradi neietekmē. Es pēc labākās sirdsapziņas atbildēju uz jautājumu, kāpēc uzrakstiem uz zīmuļa ir vērts pievērst uzmanību. Varbūt vienkāŗši uzraksti uz zīmuļiem jaunradei ir būtiskāki kā fotoaparāta brendi :P


Ar uzrakstiem es domāju zīmuļa ražotāju, nevis cietību... Ja nu nesaprati...
avatar
Publicēts: 16.10.13 19:39
 citēt
palaidniex:
Hugo: tā gluži nav,
galvenais ir izdomāt ko kāpēc - koncepts, vo galvenais.
A, foto ir tikai tehnika... nu kā ciets vai mīksts zīmulis
... vai akvareļu, akrila, vai eļas krāsas... ;)

Kā tad uzraksts uz zīmuļa ierobežo jaunradi? :exciting:


Protams, ka ierobežo... ir takš uzraksti ar ļoti sliktu auru, bet ir ar labu un ja tev gadās nepiedomāt pie šā momenta - tad ...
Tas tāpat kā ar telpām.. ir tādas kur enerģētika neļauj neko radošu izdarīt un otrādi, vo!
avatar
Publicēts: 16.10.13 20:07
 citēt
CANON vai NIKON???

SONY!!!

avatar
Publicēts: 16.10.13 23:12
 citēt
UldisMuzikants:Gunār, vai tu esi Sunistu reklāmas seja? Un vai A7 jau ir ātrāks AF par C vai N?

Domāju, ka nav ātrāks. Reklāmas sejas Sonim ir krietni smukākas, tomēr, atzīšos, savas darīšanas ar Sony ir bijušas - ilgus gadus esmu bijis Sony tiešais importētājs, arī viņu reklamējis, tiesa gan, ļoti savtīgās interesēs!:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.10.13 23:30 labots
 citēt
GunarsII:CANON vai NIKON???

SONY!!!


Vai ar Sony bildētās bildes ir vieglāk pārdodamas, neka ar Canon vai Nikon aparātiem bildētās? ..un vienalga ar kādu modeli?
avatar
Publicēts: 16.10.13 23:38
 citēt
Citagaisma:
GunarsII:CANON vai NIKON???

SONY!!!


Vai ar Sony bildētās bildes ir vieglāk pārdodamas, neka ar Canon vai Nikon aparātiem bildētās? ..un vienalga ar kādu modeli?

Nemācēšu pateikt, neesmu pārdevis nevienu. Dēls gan ir pārdevis ļoti daudz, bet tās nav ar Sony...:face-sad::face-sad:
avatar
Publicēts: 17.10.13 11:12
 citēt
GunarsII:
Citagaisma:
Vai ar Sony bildētās bildes ir vieglāk pārdodamas, neka ar Canon vai Nikon aparātiem bildētās? ..un vienalga ar kādu modeli?

Nemācēšu pateikt, neesmu pārdevis nevienu. Dēls gan ir pārdevis ļoti daudz, bet tās nav ar Sony...:face-sad::face-sad:


Nu tātad Sony, salīdzinot ar Nikonu un Canonu šobrīd nerullē. ..un vienalga kādi tie aparāti nebūtu.
avatar
Publicēts: 18.01.20 18:03
 citēt
Nikon Coolpix !

youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):