forum.gif
Maukas,ROKAS NOST !!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Maukas,ROKAS NOST !!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.01.14 17:38
 citēt
Schneider:Ar krievu organizācijām skaidrs - privilēģiju zaudēšana vienmēr ir nepatīkams process, sevišķi, ja pastāv (arī no ārpuses atbalstīta) iespēja uzdoties par cilvēktiesību pārkāpumu upuri.

+++
avatar
Publicēts: 23.01.14 18:07
 citēt
TE VISS SKAIDRS. SPIEŽAM UZ AKNU PASTĒTI. Zobu tāpat maz palicis
avatar
Publicēts: 23.01.14 18:15
 citēt
Aknu pastēte pilna ar visādiem E vitamīniem. Pats neēdu, bet ar to ļoti labi iesmērēt kaķiem zāles.
avatar
Publicēts: 23.01.14 19:23
 citēt
Piemeklēju bildi topika nosaukumam.

avatar
Publicēts: 23.01.14 19:24
 citēt
Dzīvnieciņiem aknas garšo, tas ir fkts... Bet pirktu pastēti esmu ēdis mazāk kā sporta pastēti...
avatar
Publicēts: 23.01.14 19:43
 citēt
palaidniex:Dzīvnieciņiem aknas garšo, tas ir fkts... Bet pirktu pastēti esmu ēdis mazāk kā sporta pastēti...


Kas ir sporta pastēte?


Bet pastēti ēdu samērā regulāri - sievas taisīto :)
avatar
Publicēts: 23.01.14 19:54
 citēt
R_J:
palaidniex:Dzīvnieciņiem aknas garšo, tas ir fkts... Bet pirktu pastēti esmu ēdis mazāk kā sporta pastēti...


Kas ir sporta pastēte?


Bet pastēti ēdu samērā regulāri - sievas taisīto :)


Nu no medījuma... Jo tos var uzskatīt par sporta gaļu. Gaļu, kurai nav pārmērīga treknuma, nekustīga dzīves veida un rūpnieciska kombikorma ietekmes...
avatar
Publicēts: 23.01.14 21:20
 citēt
Sapper:Piemeklēju bildi topika nosaukumam.


pag, tur nav komata.
Es gan nezinu, kur atrast bildi ar bezrokainu vieglas uzvedības sievieti vai tādas nocirstām rokām...
avatar
Publicēts: 23.01.14 21:30
 citēt
palaidniex:

Nu no medījuma... Jo tos var uzskatīt par sporta gaļu. Gaļu, kurai nav pārmērīga treknuma, nekustīga dzīves veida un rūpnieciska kombikorma ietekmes...


kā reiz gardai aknu pastētei jābūt treknai, jo treknāka jo labāka. Atceros mutere pirms 30 gadiem taisīja no lauku cuciņ, kopā ar putotu sviestu, ņamm! Un kur nu vēl slavenā delikatese "foie gras" no zosu aknām, spranču kulinārijas viens no stūrakmeņiem, ārprātā trekns izstrādājums :face-smile:
avatar
Publicēts: 23.01.14 21:36
 citēt
avatar
Publicēts: 23.01.14 21:55
 citēt
Alibaba:
palaidniex:

Nu no medījuma... Jo tos var uzskatīt par sporta gaļu. Gaļu, kurai nav pārmērīga treknuma, nekustīga dzīves veida un rūpnieciska kombikorma ietekmes...


kā reiz gardai aknu pastētei jābūt treknai, jo treknāka jo labāka. Atceros mutere pirms 30 gadiem taisīja no lauku cuciņ, kopā ar putotu sviestu, ņamm! Un kur nu vēl slavenā delikatese "foie gras" no zosu aknām, spranču kulinārijas viens no stūrakmeņiem, ārprātā trekns izstrādājums :face-smile:


neviens neliedz piegāzt sviestu no lauku govs un sev audzētas cūkas speķi.
zinot ar ko aknas nodarbojas, man nav ne mazāko ilūziju par lielfermas aknu stāvokli un veselīgumu... ;)
avatar
Publicēts: 24.01.14 08:20
 citēt
Vislabākais kūpinājums sanāk piemetot ugunim laiku pa laikam ruberoīdu ! Tā savulaik 50 to gadu beigās bija izdomājis mans tēvs ( absolūti neko nezinādams par kūpinājumiem ) . Pāris dienas pēc cūku bērēm iekāra cisku mucā un apakšā palaida guntiņu . Kad bija palikušas vien kvēlojošas ogles , uzmeta ruberoīdu un vāks virsū . Tik smiekli sanāca kad vēlāk paceļot vāku ciskas nebija - vien pliks āķis . Ciska jau cepās oglēs ! Fiksi vilkām to laukiā , nogriezām kārtīgu kārtu nost ( pārogļojušos kārtu ) un to kas bija palicis mēģinājām nosmeķēt . Garšoja pēc terpentīna un vēl kaut kā ... . Nācās izmest . Šis gadījums bija Rīgā , kur tolaik cēlām mājiņu . :face-smile:
avatar
Publicēts: 24.01.14 09:03 labots
 citēt
Schneider:Aknu pastēte pilna ar visādiem E vitamīniem. Pats neēdu, bet ar to ļoti labi iesmērēt kaķiem zāles.
avatar
Publicēts: 24.01.14 09:28
 citēt
PakjeneKaa: Šis gadījums bija Rīgā , kur tolaik cēlām mājiņu . :face-smile:

Nu, pāķen, neticu! Šāda veida anekdotes pāķi stāsta tieši par rīdziniekiem, kuri ar riepām gaļu kūpinot. :haha:
avatar
Publicēts: 24.01.14 10:00
 citēt
Schneider:
PakjeneKaa: Šis gadījums bija Rīgā , kur tolaik cēlām mājiņu . :face-smile:

Nu, pāķen, neticu! Šāda veida anekdotes pāķi stāsta tieši par rīdziniekiem, kuri ar riepām gaļu kūpinot. :haha:


... nu bet manējie vecīši tai laikā bija jau visīstākie rīdzinieki . Tagad , ja padomā , būtu jābūt galīgi tupam lai ko tādu darītu , bet nu tāds gadījums bija , to atceros visai skaidri . Vēlāk jau , kad kaut kāda pieredze bija , tēvs saimniecības ēkas plīts mūrītī iemūrēja metāla skapi ar durtiņām un kūpināšana varēja turpināties . Un par riepām - ja būtu bijušas pa rokai , droši vien piemestu arī tās .
avatar
Publicēts: 24.01.14 10:09
 citēt
PakjeneKaa:...visīstākie rīdzinieki .

Tad man, kā īstākajam pāķim, viss skaidrs. Ticu.
avatar
Publicēts: 24.01.14 10:11
 citēt
... un es , laikam , būšu mantojis no tēva krietnu gēnu porciju jo arī šad pastrādāju lietas par kurām vēlāk smiekli ( labākajā gadījumā ) nāk !
avatar
Publicēts: 25.01.14 12:24
 citēt
avatar
Publicēts: 29.01.14 15:50
 citēt
Moška politikā jāstartē? To ko pateicu šajā topikā 22.01.14 12:20, šodien visi masu mēdīkļi taurē :D Kūpinātāji no 3 gadu letarģijas pamodušies :D

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 29.01.14 16:00
 citēt
Sapper:Moška politikā jāstartē? To ko pateicu šajā topikā 22.01.14 12:20, šodien visi masu mēdīkļi taurē :D Kūpinātāji no 3 gadu letarģijas pamodušies :D

http://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/majrazotaji-uzstaj-uz-nacionala-produkta-statusa-piemerosanu-kupinajumiem.d?id=44083595


Es ar ''Prīmu'' sāku kūpināt pirms 25 gadiem. Tagad ar ''Winston''
avatar
Publicēts: 29.01.14 16:07
 citēt
A es ar Prīmu sāku kūpināt pirms kādiem 40 gadiem. Bet 8.aprīlī būs 20 gadi kā esmu atmetis.
avatar
Publicēts: 01.07.14 16:35
 citēt
www.db.lv...
Nu ko, skumja diena visiem ņaudētājiem par to, kā mēs neko nevaram, neviens mūsos neklausās, utjpr.

Tik vajadzētu ņemt vērā vienu sīkumu - nākamreiz darīt tāpat kā ziviniekiem, un laicīgi visu sarunāt, nevis kā nesekmīgam studentam pēdējā brīdī attapties, ka nu jau pakaļa svilst. Ja tā bieži darīsim, toč par pilnu neņems.
avatar
Publicēts: 01.07.14 16:46
 citēt
Schneider:A es ar Prīmu sāku kūpināt pirms kādiem 40 gadiem. Bet 8.aprīlī būs 20 gadi kā esmu atmetis.
Slabaks, kas i ko, iekšas netur!
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:11
 citēt
versatile:www.db.lv...
Nu ko, skumja diena visiem ņaudētājiem par to, kā mēs neko nevaram, neviens mūsos neklausās, utjpr.

Tik vajadzētu ņemt vērā vienu sīkumu - nākamreiz darīt tāpat kā ziviniekiem, un laicīgi visu sarunāt, nevis kā nesekmīgam studentam pēdējā brīdī attapties, ka nu jau pakaļa svilst. Ja tā bieži darīsim, toč par pilnu neņems.


Turpinās mūs indēt ar tiem kūpinājumiem.
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:19
 citēt
es jau paspēju pāriet uz salātiem un zāli. Panika bij liela un patiesa
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:19
 citēt
VValdis: Slabaks, kas i ko, iekšas netur!

Bet kāds lepnums, kad paskatos uz tiem vārguļiem, kuriem nav gribasspēka, bet kāsē kā veci zirgi...
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:29
 citēt
Schneider: kuriem nav gribasspēka, bet kāsē kā veci zirgi...


phe, gribasspēks ir kad nemaz nesāc pīpot pat tad ja 90% tavu klases čaļu to dar un pīppauzēs velk tevi uz zoba, saukā par slabaku u.t.t., kā darīj es vōt :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:34
 citēt
Stiprs ir nevis tas, kurš nekrīt, bet gan tas, kurš, pakritis, spēj piecelties. (Nezinu, kurš antīkais klasiķis ir autors, bet gan jau, ka Ļeņins)
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:39
 citēt
Schneider:Cilvēk mīļo, tu, tāpat kā tas Rubenis, kaukur ķemertiņā sēdēdams, esi izlasījis vienu avīzes virsrakstu un tagad cel paniku. Vakar TV apklārēja to jautājumu, neviens netaisās pilnībā aizliegt kūpināšanu, vienkārši ir tā benzpirēna normas, par kurām Latvija jau sen ir parakstījusies. Lai tās ievērotu, pietiek žāvēšanā atteikties no skujkoku malkas un novērst tauku pilēšanu ugunī.

Fui! Latvija agrak kupinaja ar alksniti un varbut beigas uzmeta kadu lakstu smarzai ,bet rupnieks ar svekainu priedes skeldu
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:47
 citēt
Kalnstaigātāj, konkrētus piemērus studijā.
Neticu. Kārtējais "pienu un alu jauc no pulvera" un tā tālāk propagandists.
avatar
Publicēts: 01.07.14 20:46
 citēt
Labi, ka pacēlās šis topiks šodien, nebija jādomā, ko vakariņās - paņēmu normālu kluci kūpinājuma. (sun) Happy, happy smaržīga gaļa. :face-glasses:
avatar
Publicēts: 01.07.14 20:51
 citēt
Es tos lielveikalu "kūpinājumus", no kuriem, griežot šķēlēs, uz gaļas dēlīša iztek vesela peļķe ūdens, jau pāris gadus kā nepērku. Mums te ir pazīstama čoma bodīte ar desu darbnīcu, kurš nekādu krutku netaisa.
avatar
Publicēts: 01.07.14 21:07
 citēt
Hz, nekas īsti neiztecēja. Pirku Valmieras Topā, gan jau šie zina, no kā pērk. :)
avatar
Publicēts: 02.07.14 11:07
 citēt
Eu, kur ir tā bodīte?
Rīt jābrauc komandējumā uz Rēzekni, varbūt ir pa ceļam?
Vienu brīdi Centrāltirgū biju sapazinies ar tirgoni, bet šams pazudis...
avatar
Publicēts: 02.07.14 11:20
 citēt
Preiļos, blakus autostāvvietai, kura aiz domes, bijušajās kinodirekcijas garāžās. Ļoti garšīgas desas, ja laikā sarunā, var dabūt vēl siltas, ar pilošiem taukiem. Garāmgājējiem var prasīt Jura Sātys desu veikalu.
avatar
Publicēts: 02.07.14 11:39
 citēt
Paldies!
Ceru, ka pietiks laika.... garš tas ceļojums šurpu-turpu sanāk
avatar
Publicēts: 02.07.14 11:42
 citēt
Schneider: Jura Sātys desu veikalu.


sukājot iekšā Jyra de la Preyl desas fonā var paklausīties Bogdan de la Cluj skaņdarbus: www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 02.07.14 11:45
 citēt
Tās desas tīri labi iet iekšā arī bez rumāņu etnobumsī-bumsī skaistulēm, dārgas gan, bet droši zināms, ka bez E vitamīniem. :face-wink:
avatar
Publicēts: 02.07.14 11:59
 citēt
Schneider:Tās desas tīri labi iet iekšā arī bez rumāņu etnobumsī-bumsī skaistulēm, dārgas gan, bet droši zināms, ka bez E vitamīniem. :face-wink:


Tik nekad nemēģini rumānim dzirdot saputrot čigānu ar rumāni :) lai arī Rumānijā ir 2,5% čigānu tas nenozīmē, ka rumāņi (90% valsts iedzīvotāju), to dzirdot, traki neapvainosies.

Visas šitās dziesmiņas, par kurām te līksmojam, lai arī daudzas rumāņu valodā, ir turienes čigānu gabali. Paši rumāņi (īpaši Transilvānijā kur tieši ņemas šie romu dziedoņi) ir traki rietumnieciski ļaudis ar tiešām romiešu saknēm un nemīl ja viņus salīdzina ar ieceļotājiem no Indijas.

Latvijā sastopamā ideja, ka rumānis ir tas pats čigāns, ir pilnīgi absurds stereotips.
avatar
Publicēts: 02.07.14 12:12
 citēt
No kura laika romale-iem ir tiešas romiešu saknes??? Romas impērija sabruka ap mūsu ēras sākumu, bet šos musulmaņi no Indijas ziemeļiem izdzina viduslaikos. Tad jau nosaukuma dēļ arī visi amerikas Čingačguki var pretendēt uz Indijas radžu troņiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):