forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 8
  5. 9
  6. 10
  7. 11
  8. 12
  9. 13
  10. 14
  11. 15
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.03.15 21:53
 citēt
Tak pieliec pie kompja un apskaties propertīz.
avatar
Publicēts: 20.03.15 22:39
 citēt
propertīz rāda 67 GB un fočiks rāda vairs 2600 iespējamos kadrus. Neticami bet fakts - nekādu uzmetienu neatrodu.
avatar
Publicēts: 20.03.15 22:51
 citēt
Fons:propertīz rāda 67 GB un fočiks rāda vairs 2600 iespējamos kadrus. Neticami bet fakts - nekādu uzmetienu neatrodu.


LABAIS
avatar
Publicēts: 21.03.15 20:26 labots
 citēt
Puika vakar sāka staigāt, dejo un dzied :):):) taisiet bērnus - lielāka prieka šai dzīvē nav !
Vajadzēja gandrīz 40 gadus lai to saprastu :( esiet gudrāki...
avatar
Publicēts: 21.03.15 21:15
 citēt
Urā!!
avatar
Publicēts: 21.03.15 22:14
 citēt
Vidēja meitiņa šodien apbūra žūriju un ar "Mūzikas skaņu" dziesmu "Manas mīļākās lietas" aizdziedājās līdz 1. vietai jauno vokālistu konkursā.
avatar
Publicēts: 21.03.15 22:24
 citēt
Apsveicu jūs abus!
avatar
Publicēts: 21.03.15 22:26
 citēt
NilsS: taisiet bērnus - lielāka prieka šai dzīvē nav !
Vajadzēja gandrīz 40 gadus lai to saprastu :( esiet gudrāki...


:exciting: tipa nevainīgs līdz 40 gadiem?
avatar
Publicēts: 23.03.15 08:51
 citēt
Īsā skaidrojošā fototerminu vārdnīca: petapixel.com... :) Pirmdiena sākusies ar platu smaidu!
avatar
Publicēts: 23.03.15 09:11 labots
 citēt
kbi_kbi:Īsā skaidrojošā fototerminu vārdnīca: petapixel.com... :) Pirmdiena sākusies ar platu smaidu!

ĻOTi labs, šis tas 1:1 kā no mūsu bloga foruma norakstīts:

"kit lens: Disparaging way of referring to the lenses that are bundled with DSLRs. Owners of said lenses are made to feel that they are inferior ‘glass’ (see above) that should be drop-kicked into a rubbish bin at the first opportunity."
:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 23.03.15 10:13 labots
 citēt
GunarsII:
kbi_kbi:Īsā skaidrojošā fototerminu vārdnīca: petapixel.com... :) Pirmdiena sākusies ar platu smaidu!

ĻOTi labs, šis tas 1:1 kā no mūsu bloga foruma norakstīts:

"kit lens: Disparaging way of referring to the lenses that are bundled with DSLRs. Owners of said lenses are made to feel that they are inferior ‘glass’ (see above) that should be drop-kicked into a rubbish bin at the first opportunity."
:face-grin::face-grin::face-grin:


Man jau liekas ka tur viss ir tads "Bloga" stilā funktierī :)
avatar
Publicēts: 23.03.15 10:16
 citēt
Nu visi štampi arī labi uzskaitīti. beibes graustos laikam bij aizmirsušās:face-smile:
avatar
Publicēts: 23.03.15 11:00
 citēt
Fons:propertīz rāda 67 GB un fočiks rāda vairs 2600 iespējamos kadrus. Neticami bet fakts - nekādu uzmetienu neatrodu.


Paskaties lasīšanas, rakstīšanas ātrumu. Tas bija pirmais ar ko jāsāk. :)
avatar
Publicēts: 23.03.15 11:01
 citēt
Schneider:Apsveicu jūs abus!


Paldies! :face-wink:
avatar
Publicēts: 23.03.15 11:10
 citēt
Sapper:
Fons:propertīz rāda 67 GB un fočiks rāda vairs 2600 iespējamos kadrus. Neticami bet fakts - nekādu uzmetienu neatrodu.


Paskaties lasīšanas, rakstīšanas ātrumu. Tas bija pirmais ar ko jāsāk. :)

Tas, ka rāda un ka tur kaut ko var iekopēt iekšā, vēl nav rādītājs. Rādītājs ir - vai var arī izkopēt no turienes ārā virs kaut kāda noteikta limita, teiksim 2/4/8/16 GB...
avatar
Publicēts: 23.03.15 17:04 labots
 citēt
Smējos 5min :D

20 gadus vecā Krasnodaras (Krievija) iedzīvotāja Svetlana Gorškova ir pārliecināta, ka viņas puisis viņu ir neģēlīgi piekrāpis. Kā stāsta meitene, viņa divus mēnešus dienu dienā veikusi savam partnerim minetu cerībā, ka puisis viņai par to uzdāvinās kāroto iPhone, taču diemžēl tas nav noticis.

Svetlana cer, ka viņai tomēr kaut vai tiesas procesa ceļā izdosies iegūt kāroto ierīci, kuras dēļ pūlējusies vaiga sviedros. Cerēt uz labvēlīgu spriedumu vedinot fakts, ka katru mineta veikšanas reizi Svetlana nofilmējusi ar savu mobilo telefonu. Šobrīd visi 62 videoieraksti ir nodoti tiesībsargājošajām iestādēm. Videofaktu vērtēšanai un analizēšanai ir izveidota speciāla komisija, kuras pienākums ir novērtēt mineta kvalitāti un noteikt pretenziju pamatotību.

Ja sarēķina kopējo ciparu tāds apsalūtais stacijas variņats sanāk:):)
avatar
Publicēts: 08.05.15 12:51 labots
 citēt
Sadarbojos ar stārķiem! Pagājušo rudeni mainot stabus elektriķiem nācās nogāzt veco ligzdu. Par apaļām 13 eirām nopirku dzelžus un uzmeistaroju pamatus jaunai ligzdai. Jau likās, ka nevienam nepatīk, bet tad tieši pirms Brīvības svētkiem uzradās viens pārītis un 3 dienu laikā uzblieza šito. Ceru, ka mans ieguldījums attaisnosies. Ligzda ir ķiršu dārza vidū, un esmu ievērojis ka tāds liels "šerifs" huligāniskajiem strazdiem nepatīk.

avatar
Publicēts: 08.05.15 16:36
 citēt
Apsveicu tevi ar stārķiem, bet stārķus - ar ligzdu. Strazdiem tas nav barības konkurents, tādēļ vari būt drošš, ka projām no dārza neaizdzīs. Man arī dārzam blakus stārķu ligzda, bet nekādu konfliktu ar sīkajām čiepstoņām viņam nav.
avatar
Publicēts: 08.05.15 16:47
 citēt
Schneider:Apsveicu tevi ar stārķiem, bet stārķus - ar ligzdu. Strazdiem tas nav barības konkurents, tādēļ vari būt drošš, ka projām no dārza neaizdzīs. Man arī dārzam blakus stārķu ligzda, bet nekādu konfliktu ar sīkajām čiepstoņām viņam nav.

Paldies un piekrītu, ka gan jau strazdi saprot, ka stārķis nav vanags. Tomēr bija pāris sezonas, kad radiem viņpus ceļa kādu rītu visi ķirši pa tīro, a man viss vietā. Tad ar sāku domāt, vai mans "šerifs" pašā dārza vidū tomēr kādu lomu nespēlē.
avatar
Publicēts: 08.05.15 17:33
 citēt
Tu savējos varbūt biji ar dustu nomiglojis. :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.05.15 22:03
 citēt
Biju uz FRANK YAMMA koncertu - foršs
avatar
Publicēts: 12.05.15 13:56 labots
 citēt
Nominu 92,5 km Ogre-Suntaži-Mālpils-Ropaži-Tīnūži-Ogre. 4.20 h ar fotopauzēm.
Nākamreiz garo braucienu tēmēju uz 120-130 km, būtu forši kompānijā...
avatar
Publicēts: 12.05.15 15:13
 citēt
Kolēģis atrada šo - www.vidzeme.com... tagad laimīgi pētu un cilāju vasaras iespējamos maršrutus :)
avatar
Publicēts: 12.05.15 15:33
 citēt
wiencmuzikanc:Kolēģis atrada šo - www.vidzeme.com... ...

Dīvaini...

avatar
Publicēts: 12.05.15 17:11
 citēt
hmm... man no gūglhromes viss ripo...
avatar
Publicēts: 12.05.15 17:44
 citēt
GunarsII:Sadarbojos ar stārķiem! Pagājušo rudeni mainot stabus elektriķiem nācās nogāzt veco ligzdu. Par apaļām 13 eirām nopirku dzelžus un uzmeistaroju pamatus jaunai ligzdai. Jau likās, ka nevienam nepatīk, bet tad tieši pirms Brīvības svētkiem uzradās viens pārītis un 3 dienu laikā uzblieza šito. Ceru, ka mans ieguldījums attaisnosies. Ligzda ir ķiršu dārza vidū, un esmu ievērojis ka tāds liels "šerifs" huligāniskajiem strazdiem nepatīk.

Zibens pa ligzdu nešaus bieži?
avatar
Publicēts: 12.05.15 20:17
 citēt
wiencmuzikanc:Kolēģis atrada šo - www.vidzeme.com... tagad laimīgi pētu un cilāju vasaras iespējamos maršrutus :)


Laba štelle, bet ir aizdoma ka vairums domāti mtb ričukiem un trasēm - es būtu starā par labu piķi ar mazu trafiku šosejniekam
avatar
Publicēts: 13.05.15 11:20
 citēt
LT_:
GunarsII:Sadarbojos ar stārķiem! Pagājušo rudeni mainot stabus elektriķiem nācās nogāzt veco ligzdu. Par apaļām 13 eirām nopirku dzelžus un uzmeistaroju pamatus jaunai ligzdai. Jau likās, ka nevienam nepatīk, bet tad tieši pirms Brīvības svētkiem uzradās viens pārītis un 3 dienu laikā uzblieza šito. Ceru, ka mans ieguldījums attaisnosies. Ligzda ir ķiršu dārza vidū, un esmu ievērojis ka tāds liels "šerifs" huligāniskajiem strazdiem nepatīk.

Zibens pa ligzdu nešaus bieži?

Kāpēc gan lai šautu? Tie daži leņķdzelzīši tur augšā ir pieskrūvēti pie izolatora - koka staba. Ja gribas pievilināt zibeni, tad šos dzelžus vajadzētu iezemēt, respektīvi, taisīt zibensnovedēju. Pēc fizikālās būtības "zibens pievilinātājs" un "zibensnovedējs" ir sinonīmi!:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.05.15 11:36 labots
 citēt
Nu nu, zibens miljonam voltu tavs slapjais koka staps nav nekāds izolators!
Tas nav izolators pat 220V, jo citādi alumīnija vadus varētu siet tieši pie staba. Tici cilvēkam, kuram padlaikos bija elektriķa 5.kategorija.
avatar
Publicēts: 13.05.15 19:26
 citēt
Schneider:Nu nu, zibens miljonam voltu tavs slapjais koka staps nav nekāds izolators!
Tas nav izolators pat 220V, jo citādi alumīnija vadus varētu siet tieši pie staba. Tici cilvēkam, kuram padlaikos bija elektriķa 5.kategorija.

Protams, protams! Bet es te skaidroju ko citu - zibenim ir pilnīgi vienalga, vai staba galā ir tie dzelzīši vai nav, ja vien tie nav iezemēti, un visi stabi ar ligzdām galā būs savā starpā līdzvērtīgi.
avatar
Publicēts: 13.05.15 21:31
 citēt
Tas gan taisnība. Ja mauks pa iezemētu dzelzi, tad nosvils zemējuma vads, bet ja neiezemētu, tad no staba skaidas vien paliks pāri.
avatar
Publicēts: 16.05.15 04:16
 citēt
Fandango:Cik pasaule ir skaista un dzīve jauka!


+++ :face-smile: lielisks ieraksts !
avatar
Publicēts: 17.05.15 13:51 labots
 citēt
Vai ta Talsu ralliju neviens neskatījās? Man pilns reports nesanāk, jo tikai viens skatupunkts - iebrauktuve manā pagalmā. Bet ja būtu..., būtu teleobjektīvs, tad arī pa sava "lauku biroja" otrā stāva logiem varētu tā neko paknipsēt...:face-smile:


avatar
Publicēts: 17.05.15 14:42
 citēt
Vai ne? Tu no rīta dodies uz darbu un daba tev uzsmaida zaļu, kuplu smaidu. Strazdiņš vienmēr pavada ar dziesmu. Un arī pārnākot mājās putni dzied un zaļās lapas šūpojas sveicinot!
avatar
Publicēts: 17.05.15 22:17 labots
 citēt
2:0
avatar
Publicēts: 17.05.15 22:48
 citēt
Kas jums tā par aritmētiku?
avatar
Publicēts: 17.05.15 22:55
 citēt
Pac puķins skatīšoties. Vakardienas spēli jau rādīja kā puķins ar šesķorkām sēž pie gara galda ar dzeltena šķidruma pusglāzēm un uzgavilē... šo līdzjušanu laikam nerādīs...
avatar
Publicēts: 17.05.15 22:58 labots
 citēt
Ak ta šitā... Tas priecē!
Bet komandai labāk neadgriesties mājās, citādi par rōģinas prestiža graušanu tiks nošauti mājas podjezdā.
avatar
Publicēts: 17.05.15 23:57
 citēt
Schneider:
Bet komandai labāk neadgriesties mājās, citādi par rōģinas prestiža graušanu tiks nošauti mājas podjezdā.


pa taisno visus uz daunbasu :face-smile:
avatar
Publicēts: 22.05.15 08:50 labots
 citēt
Vakar ar ričuku pārvilku mēneša kilometrāžu virs 500, ir labas iespējas tikt pāri 600. Un puikam vārdadiena :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 8
  5. 9
  6. 10
  7. 11
  8. 12
  9. 13
  10. 14
  11. 15
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):