forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 10
  5. 11
  6. 12
  7. 13
  8. 14
  9. 15
  10. 16
  11. 17
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.08.15 17:23 labots
 citēt
NilsS:
beno:

Iespaidīgi:face-wink:


Paldies! Tie km krājas ātri, ja brauc uz darbu Ogre -Rīga ar ričuku. Vispār iesaku paprovēt ko tādu katram. Tagad, pa retam braucot ar autiņu, process uzdzen garlaicību un riebumu.
Par ceļā ietaupīto naudu, apmēram 3 gadu laikā sanāk feins karbona šosejnieks!:)
Stunda komā 26 min ir labākais laiks, kurā nobraucu ikurāt 40 km no mājas līdz darbam.
Tas daudzmaz ievērojot luksaforus un braucot ar saprātīgu pulsu


Jā ne katrs apņemtos 40km uz darbu braukt ar ričuku...respect:face-wink:...tagat jau tāds laikmets ka līdz tuvākam veikalam jau vairs nevar aiziet kājām, man piem. strādniekam līdz darbam ir 200m un viņš brauc ar auto:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.08.15 21:01
 citēt
NilsS:Šogan ar ričuku noripoti jau 3500 km ar astīti.


Hm, es ar kājām vairāk nostaigāju..
avatar
Publicēts: 28.08.15 12:20 labots
 citēt
Citagaisma:
NilsS:Šogan ar ričuku noripoti jau 3500 km ar astīti.


Hm, es ar kājām vairāk nostaigāju..


Gada laikā to izdara ikviens, izņemot invalīdus.
avatar
Publicēts: 28.08.15 12:52
 citēt

Labrīt, pirmo reiz: www.fotoblog.lv... Pac bildēju Ādažu debesīs:face-grin::face-grin::face-grin:


Ne jau verķiem , konkrētiem dzēkiem:):)
avatar
Publicēts: 31.08.15 10:50
 citēt
180 km ar ričuku vakar, milzīgs daudzums endorfīnu, pārdurta kamera, lietus, aukstums, 46 km/h aizmotorā, rudenīgas ainavas spēku izsīkums, restarts ar kolu un aplis pa Vidzemi Ogre-Inčukalns-Sigulda -prokols Augšlīgatnē - vilcienā uz Siguldu remontēties- atkal Augšlīgatne-Nītaure-Zaube-Ķeipene-Suntaži-Glāzšķūnis-Ogre. Pagāja 11 arpus stundas
avatar
Publicēts: 31.08.15 10:54
 citēt
NilsS: ...pārdurta kamera...

Nevajag vizināties pa naglu fabrikas pagalmu. :grimace:
avatar
Publicēts: 31.08.15 11:28 labots
 citēt
NilsS:.... pārdurta kamera...

:face-smile:Nu kā lai neatceras šo:
Zaķis ar kurmi sadomājuši braukt meitās. Zaķim bijis velosipēds, un tā zaķis pie ruļļiem, kurmis uz bagāžnieka un aiziet. Pēc laiciņa - pārdurta riepa:face-sad:
Zaķis nokāpj, apskatās un saka kurmim
-Kāp zemē, nu mēs varēsim te pisties visu dienu!
Kurmim ar redzi ir švaki, tas nokāpj un pacilātā balsī sauc
-Nu sveiki, meitenes!
avatar
Publicēts: 31.08.15 11:49
 citēt
Esmu dzirdējis citu variantu: Vilks grip iet meitās, bet vienam garlaicīgi, meklēs kompanjonu. Satiek kurmi, aicina līdzi. Kurmis atrunājas, saka, kauns būt kompānijās ar vilku, tas esot rupš, visu laiku lamājas un pie tam pašam redze švaka, nevarot nekur aiziet. Nekas, vilks saka, apsolu, ka nelamāšos, bet tev iedošu žagaru, pie kura ejot turēties. Nu labi, iet, kamēr vilks uzmin sasistai pudelei, sagriež kāju un pa visu mežu nobļaujas: "Бля-а-а-адь!!!"
Nu vot, kurmis saka, un vēl solīja nelamāties... Labvakar, meitenes!
avatar
Publicēts: 31.08.15 11:50
 citēt
Schneider:
NilsS: ...pārdurta kamera...

Nevajag vizināties pa naglu fabrikas pagalmu. :grimace:


Pie Elvi durvīm uz bruģa! Vajag ar.....
Gunār - mūžvecs aņuks, tāpat ierēcu
avatar
Publicēts: 05.09.15 12:04
 citēt
Kartupeļus norakā-ā-ām!!!
avatar
Publicēts: 05.09.15 20:10
 citēt
Schneider:Kartupeļus norakā-ā-ām!!!


šitais labs! Man sīkajam puņķi, nepiedalījos šogad
avatar
Publicēts: 05.09.15 20:59
 citēt
Droši vien jau skaita kartupeļus pilnīgā pālī
avatar
Publicēts: 05.09.15 21:09
 citēt
Pac tu pālī!!!
Tikko atnācu no pirts, isstrēpšu 1 (vienu) aliņu un ne vairāk.:grimace:
Rītā uz dežūru.
avatar
Publicēts: 05.09.15 21:56
 citēt
šodien laikam www.delfi.lv...

rīt iespējami divi prieki, vai divas bēdas, vai viens prieks un viena bēda :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.09.15 22:16
 citēt
Schneider:Kartupeļus norakā-ā-ām!!!

Par šito gan ir jāpriecājās :big_smile::big_smile::big_smile: pirmo reizi cilvēks strādā :big_smile::big_smile::big_smile:
avatar
Publicēts: 05.09.15 22:40
 citēt
NilsS:180 km ar ričuku vakar


Nu moins... man pagaidām vienas dienas fotoizbraucienu rekords ir 84 km...
avatar
Publicēts: 06.09.15 07:18 labots
 citēt
wiencmuzikanc:
NilsS:180 km ar ričuku vakar


Nu moins... man pagaidām vienas dienas fotoizbraucienu rekords ir 84 km...


Tad Tu mani pārspēj par 44 km, man vienīgais fotoizbrauciens bija ar ričuku līdz darbam :) nepatīk somu vadāt šādā veidā. Tur vajag aprīkoties ar speciālu drapaku, manā gadījumā arī jāmaina braukšanas stils un jāatsakās no kontaktpedāļiem.
avatar
Publicēts: 21.09.15 14:39
 citēt
Beidzot tā patīkami līst :)
avatar
Publicēts: 28.09.15 20:01 labots
 citēt
Aizmuku no trenera!!! Ja nu kāds nav lietas kursā - treneris ir kārtīga izmēra nepiesiets suns. Ieraugot velosipēdistu tas mērglis nesas virsū lai apskādētu.
Endomondo rāda, ka arī pēc nomītiem 140 km ar komatu, treneris motivē pavilkt nepilnu km uz 40 ar mazu astīti :face-smile:
Nu un otrs prieks - 210 km dienā, krustām šķērsām pa augstākajiem Vidzemes asfalta pampakiem ap Ērgļiem,ar kopējo kāpumu 1850 m.
Glaunas ainavas saldajā.
Un neviena selfija :)
avatar
Publicēts: 29.09.15 19:24
 citēt
Jautājums - ja nopietni, kā tikt galā ar visādiem treneriem? Šodien braucu savu necilo līkumu (ap 28 km), uz kaimiņu pagasta ceļa viens tāds mani nodzina zemē un dabūju grūst šim virsū riteni un gramstīties pa zemi pēc akmeņa. Un viss tas, pie tam vēl, uz draņķīga zemes ceļa un stāvā kāpumā, kur jau tā grūti braukt. Senāk modē bija šādi te en.wikipedia.org... tagad diezin vai kas tāds ir atļauts. Ja nopirkt lētāko gāzes repīti, kas sanāktu, ja mēģinātu bez apstāšanās viņam iešaut ģīmī lādienu piparu gāzes?
avatar
Publicēts: 29.09.15 19:43
 citēt
Vējainā laikā nekādas jēgas nebūs no tā mazā baloniņa un uztraukumā netrāpīsi kur spiest. Bet gāzes revolveri jau nebūs problēma iegādāties ar visu reģistrāciju. Tikai revolveri, tas drošāks. Un 9mm. Bet. Tas tikai pret sētas krančiem. Kādreiz man bija rīzens, apsardzes skolu izgājis, tādam tā plaukšķene tikai būtu lieks iegansts tevi nogāzt zemē.
avatar
Publicēts: 29.09.15 19:49
 citēt
Par sētas krančiem arī ir runa. Pagasta nomales miestiņā neviens apsardzes skolas izgājušus asinssuņus negana gar ceļa malu.
avatar
Publicēts: 29.09.15 20:08 labots
 citēt
Schneider:Jautājums - ja nopietni, kā tikt galā ar visādiem treneriem? Šodien braucu savu necilo līkumu (ap 28 km), uz kaimiņu pagasta ceļa viens tāds mani nodzina zemē un dabūju grūst šim virsū riteni un gramstīties pa zemi pēc akmeņa. Un viss tas, pie tam vēl, uz draņķīga zemes ceļa un stāvā kāpumā, kur jau tā grūti braukt. Senāk modē bija šādi te en.wikipedia.org... tagad diezin vai kas tāds ir atļauts. Ja nopirkt lētāko gāzes repīti, kas sanāktu, ja mēģinātu bez apstāšanās viņam iešaut ģīmī lādienu piparu gāzes?


Liels respekts!
Par šaujamiem/pūšamiem Eltons visu saka pareizi.
Ir variants ar ultraskaņu - ļaudis stāsta, ka darbojoties!
Neesmu provējis, jo taisnē tikai kurti utaml sugas mani varbūt noskrien ( pagaidām reķis ir 55km/h ar komatu ) ja kājas svaigas, tad arī kalnā tas pats :)
Variants C būtu Ploriņa versija :)
avatar
Publicēts: 29.09.15 20:26 labots
 citēt
Nu paga, paga, kādi rekordi, es jau esmu tikai, kā lai to saka - riteņbraukšanas ziepinieks :face-grin:, pie tam vēl ne pirmajā jaunībā un ar širpotreba Anlen Arielu.
Vispār tikko paskatījos - cūcīgi dārgi tie revolveri... :amazing:
Lauku suņiem tomēr ir cieņa pret atvēzienu ar akmeni.
avatar
Publicēts: 30.09.15 09:19
 citēt
Schneider:Nu paga, paga, kādi rekordi, es jau esmu tikai, kā lai to saka - riteņbraukšanas ziepinieks :face-grin:, pie tam vēl ne pirmajā jaunībā un ar širpotreba Anlen Arielu.
Vispār tikko paskatījos - cūcīgi dārgi tie revolveri... :amazing:
Lauku suņiem tomēr ir cieņa pret atvēzienu ar akmeni.


Man šķiet, ka šis ir kāreiz Tev!
www.la.lv...
avatar
Publicēts: 30.09.15 10:55
 citēt
Paldies! Pilns Jebajs ar tādiem, ja ticēt visādiem video jūtubē, tad us kādu cēneri var arī noriskēt, galu galā, ja nedarbojas, ar to štruntu var ielaist arī sunim pa pauri. :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.09.15 11:02 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 30.09.15 11:11
 citēt
avatar
Publicēts: 30.09.15 11:23
 citēt
Šito kāda issalkusi kaza nogāzīs!
avatar
Publicēts: 30.09.15 11:47
 citēt
KVA, tai tupeles sišanai pret zemi ir kāds maģiskais spēks ar vai tas tā, tikai galīgais aptumsums?
avatar
Publicēts: 30.09.15 12:17
 citēt
talavietis:KVA, tai tupeles sišanai pret zemi ir kāds maģiskais spēks ar vai tas tā, tikai galīgais aptumsums?


Vecais! + 125 kg mūsu joga kravnesībai tikai tā!!!
Es ļoti, ļoti gribētu redzēt, kā guru uzvelk Siguldniekā ar visu piekabi :)
avatar
Publicēts: 30.09.15 12:24
 citēt
Šodienas Bībeles citāti iedvesmo :D :D

avatar
Publicēts: 30.09.15 12:26 labots
 citēt
talavietis:


Tas kādā Indijā , nekur citur mūsdienās nav manīta šādas konstrukcijas dakša. Ja tur arī vienīgā vieta kur savām acēm redzēju veļuku ar KARDĀNU , kardāna piedziņu ! !
avatar
Publicēts: 30.09.15 12:48
 citēt
Lunis:Šodienas Bībeles citāti iedvesmo :D :D

Kādā mauku mājā tu to tekstu atradi, oficiāli tas skan šitā:

17 Babiloniešu dēli nāca pie tās, lai nodotos mīlestībai ar to un aptraipīja to ar savu netiklo kārību. Kad tā bija sakaros ar viņiem nešķīsta kļuvusi, tie viņai apnika.
18 Kad nu viņa atklāti piekopa netiklību un viņas izvirtība jau visiem bija kļuvusi redzama, jo viņa neslēpa un atklāja savu kailumu, tā apnika arī Man, kā viņas māsa Man bija apnikusi.
19 Viņas netiklība kļuva arvien ļaunāka, arvien vairāk izvirtuši kļuva viņas sniegtie pērkamie glāsti; tā atcerējās tad savu jaunības laiku, kad tā jau Ēģiptē labprāt bija ļāvusies tiem, kas kāroja pēc viņas.
20 Tad viņa iekarsa pret saviem jaunajiem mīļākajiem un turienes izvirtuļiem, kuriem locekļi bija kā ēzeļiem un sēklas izplūdums kā ērzeļiem.
21 Tu labprāt kavējies domās pie savas jaunības laika netiklības, kad ēģiptieši taustīja tavu stāvu un spaidīja tavas jaunavīgās krūtis.
22 Tādēļ, Oholiba, tā saka Dievs Tas Kungs, Es sakūdīšu tavus mīļākos pret tevi, tieši tos, kas tev apnikuši, Es tos visus sacelšu pret tevi:
23 babiloniešus un visus kaldejus, Pekodas, Šoas un Koas ļaudis, visus asīriešus, kas visi stalti jaunekļi, valdnieki un vadoņi, kareivji un dižciltīgie, jātnieki, visi zirgiem mugurā.
avatar
Publicēts: 30.09.15 15:10
 citēt
Schneider:
Lunis:Šodienas Bībeles citāti iedvesmo :D :D

Kādā mauku mājā tu to tekstu atradi, oficiāli tas skan šitā:

17 Babiloniešu dēli nāca pie tās, lai nodotos mīlestībai ar to un aptraipīja to ar savu netiklo kārību. Kad tā bija sakaros ar viņiem nešķīsta kļuvusi, tie viņai apnika.
18 Kad nu viņa atklāti piekopa netiklību un viņas izvirtība jau visiem bija kļuvusi redzama, jo viņa neslēpa un atklāja savu kailumu, tā apnika arī Man, kā viņas māsa Man bija apnikusi.
19 Viņas netiklība kļuva arvien ļaunāka, arvien vairāk izvirtuši kļuva viņas sniegtie pērkamie glāsti; tā atcerējās tad savu jaunības laiku, kad tā jau Ēģiptē labprāt bija ļāvusies tiem, kas kāroja pēc viņas.
20 Tad viņa iekarsa pret saviem jaunajiem mīļākajiem un turienes izvirtuļiem, kuriem locekļi bija kā ēzeļiem un sēklas izplūdums kā ērzeļiem.
21 Tu labprāt kavējies domās pie savas jaunības laika netiklības, kad ēģiptieši taustīja tavu stāvu un spaidīja tavas jaunavīgās krūtis.
22 Tādēļ, Oholiba, tā saka Dievs Tas Kungs, Es sakūdīšu tavus mīļākos pret tevi, tieši tos, kas tev apnikuši, Es tos visus sacelšu pret tevi:
23 babiloniešus un visus kaldejus, Pekodas, Šoas un Koas ļaudis, visus asīriešus, kas visi stalti jaunekļi, valdnieki un vadoņi, kareivji un dižciltīgie, jātnieki, visi zirgiem mugurā.


Tas jaunais Bībeles izdevums , Berziņa tulkojums liekas:)
avatar
Publicēts: 05.10.15 11:07
 citēt
Saņēmos un humanizēju savu 90-to gadu arheoloģisko atradumu - senu pagrabu. Izflīzēju grīdu, aizkleķēju šķirbas un grauzēju alas, vēl tikai lustra jānopērk.:face-smile:
avatar
Publicēts: 09.10.15 08:44
 citēt
Smalki :face-smile:
avatar
Publicēts: 10.10.15 20:38
 citēt
Malacis tas, kurš izdzēsa stulbā piparjūda reportu no morga.
avatar
Publicēts: 10.10.15 22:49
 citēt
Izrādās boulings ir viena varenjautra padarīšana!! Blogeriem derētu uzraut kādu boulinga turnīru ;)
avatar
Publicēts: 25.10.15 09:23
 citēt
Prieks, ka nenoslinkoju un biju Cēsu Valsts ģimnāzijas 90 gadu tusiņā.
Jaunākajiem izlaiduma gadiem katram sava telpa ierādīta.
Senatnīgajiem bišķi plašāka, bet apvienotajiem 10 gadiem. Tā teikt, piemērots kaulainās koeficents.
Satiku necerēti daudz no sava izlaiduma. Laiks izcūkojis sejas un rumpjus, bet to dienu atmiņas labi saglabājušās.
Manīju arī kādu fotobloga iemītnieku :face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 10
  5. 11
  6. 12
  7. 13
  8. 14
  9. 15
  10. 16
  11. 17
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):