forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.11.15 15:18 labots
 citēt
Kas tas par top10, ja mans feivorīt ir sabat bladī sabat, bet tur tas gabals netiek pieminēc... :face-sad:
Bet man šī te draudzene patīk, jau smagi ne pirmā jaunība, bet tā isskatīties 57 gados... www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 08.11.15 16:12
 citēt
Black Sabbath ir labs,bet līdz dižgariem nepavelk.:face-sad:Tur stones,zeppelin,floyd,queen,purpuļi....Bet the Beatles ir ārpus jebkādām klasifikācijām-dievu vietā.:face-wink:Krievu laikā gatavojos kļūt par kārtīgu padomju pilsoni,bet tad 12 gadu vecumā pirmo reizi izdzirdēju bītlus un nekas man neiznāca no tās kļūšanas.:face-wink:Skaidrs,ka CIP un valsts departaments speciāli štelli sabojāja ar savu muziku sagrozot prātu nenobriedušam zēniņam.:face-sad:
avatar
Publicēts: 08.11.15 16:16
 citēt
Vienkārši uz emocijām, biju tikko no Latvijas- Itālijas spēles (pus spēlē aizgāju prom, kauns), tad jau labāk U-16 skatīties
tur bērni cīnās par dzimteni (nevaru būt objektīvs, jo dēls spēlē :))
Bet par valstīm... lūdzu, nejaukt ar futbolu, cik valstīs tad no šīm 200 spēlē hokeju, nemaz nerunājot par kaut kādu līmeni?
avatar
Publicēts: 08.11.15 16:23
 citēt
Rammstein forever!!!!!!! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 08.11.15 16:44
 citēt
Schneider:Ja godīgi, sports man ir tikpat vienaldzīgs, cik Gejovīzija vai Юrmalas častušku festivaļs, es pat olimpiādes pamanu tik trešajā dienā pēc to slēkšanas...
Ilgi iesilst televīzora kaste. pamēģini nomainīt lampas.
avatar
Publicēts: 08.11.15 16:55
 citēt
VValdis:
Schneider:Ja godīgi, sports man ir tikpat vienaldzīgs, cik Gejovīzija vai Юrmalas častušku festivaļs, es pat olimpiādes pamanu tik trešajā dienā pēc to slēkšanas...
Ilgi iesilst televīzora kaste. pamēģini nomainīt lampas.

:face-grin::face-grin::face-grin:
Pasniedzējs studentam: "Sakiet kas izplatās ātrāk - gaisma vai skaņa?"
Students: "Protams, ka skaņa!
-Kāpēc jūs tā domājat?
-Kad ieslēdz televizoru, vispirms ir dzirdama skaņa, un tikai pēc tam parādās attēls.
-Vai droši esat pārliecināts?
Students padomā...
-Nē gaisma tomēr ātrāk.
-Kāpēc?
-Redziet, kad ieslēdz radio, vispirms iedegas skala, un tikai pēc tam ir dzirdama skaņa.
-Vai tā ir galīgā atbilde?
Ilgi domā...
-Nē, pilnīgi droši to tomēr nevar apgalvot, jo, redziet, acis tomēr atrodas tuvāk aparātam , nekā ausis...:face-smile:
avatar
Publicēts: 08.11.15 19:22
 citēt
negatIvs:būs bijuši dranķīgi stabi :bad_smile:


Vienkārši pro skaldītājs ar biezpiena pildījumu :):):)
avatar
Publicēts: 08.11.15 19:29 labots
 citēt
Dixlafoss:Vienkārši uz emocijām, biju tikko no Latvijas- Itālijas spēles (pus spēlē aizgāju prom, kauns), tad jau labāk U-16 skatīties
tur bērni cīnās par dzimteni (nevaru būt objektīvs, jo dēls spēlē :))
Bet par valstīm... lūdzu, nejaukt ar futbolu, cik valstīs tad no šīm 200 spēlē hokeju, nemaz nerunājot par kaut kādu līmeni?


Tas ir dizgan slimi - lūzeri, cīnās par dzimteni utaml lozungi. Pēc tam brīnās, ka sīkie izdeg līdz ar u 16 un pazūd no sporta. Kaut paši darīja visu, lai sapistu nenobriedušas psihes ar lieku slogu, turklāt ščots vispār no šīm izlasēm interesē tikai treneri, vecākus, komandu un Lipmani, pēdējo ja nav jāatlaiž Irbe/Nolans :anger:
avatar
Publicēts: 10.11.15 10:21
 citēt
Tas ir dizgan slimi - lūzeri, cīnās par dzimteni...

"Cīnās par dzimteni" bija domāts kā salīdzinājums attieksmei un pašatdevei, nekas vairāk.
avatar
Publicēts: 10.11.15 10:25 labots
 citēt
Cīņu par dzimteni jāmācās no nēģeriem. Ja kādas Āfrikas līgas valstu fudbola komandas nepareizāk nospēlē, visiem līdzjutējiem uzreiz kalaši rokās un vismaz pāris dienu pilsoņkarš garantēts.
avatar
Publicēts: 10.11.15 10:55 labots
 citēt
Nepārspīlē!Nav tik traki,lai gan gadās.Protams,ja tu neiesit pendeli,tad mājās uz Latīņameriku labāk nebrauc-svina bites dzeļ kā trakas!
Bet ir arī labas ziņas.apollo.tvnet.lv...
Varēs mierīgi braukt atpūsties ar bērniem,nebūs častuškas jāklausās un dzērāju lamas.:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.11.15 11:17
 citēt
Nav tik traki... Ja vienas spēles rezultāts ir 11 nāvessodi, tad tur iet gan jautri. www.dailymail.co.uk...
avatar
Publicēts: 10.11.15 12:52
 citēt
KVAA-II:o, no Valles arī tauta piedalās TV šovos

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/208209/saimnieksova-alfrids-ar-velgu-pluncajas-baseina-griez-dancus-un-dzer-cacu-foto


Vai tu lūdzu lūdzu lūdzu varētu nepiedirst šo vienīgo topiku ar savu sviestu ?
Paldies
avatar
Publicēts: 10.11.15 12:55 labots
 citēt
Mans prieks - vakar nofinišēju 6000 kilometru sezonā uz ričuka.
Tam bija vajadzīgi 2 riteņi ( pirmo pēc kreša norakstīju, nopirku vietā citu rāmi un pārliku aprīkojumu, tā no alumīnija CX Flander tiku pie karbona šosejnieka Zannata Aero 88 ) 5 beņķi ( ņēmu uz testu un mainīju, kamēr atradu īsto ) 3 formas tērpi, 2 kaskas ( pirmajā iedobe ) spaiņiem sviedru, mucām dzēriena, daudz daudz daudz enerģijas un izturības.
AVG sezonas laikā uzlabojās par 3-10 km, kā kurā dienā, caurmērā pielikti 4-5 km
Bija tā vērts!
avatar
Publicēts: 10.11.15 15:07
 citēt
NilsS:Mans prieks - vakar nofinišēju 6000 kilometru sezonā uz ričuka.
Tam bija vajadzīgi 2 riteņi ( pirmo pēc kreša norakstīju, nopirku vietā citu rāmi un pārliku aprīkojumu, tā no alumīnija CX Flander tiku pie karbona šosejnieka Zannata Aero 88 ) 5 beņķi ( ņēmu uz testu un mainīju, kamēr atradu īsto ) 3 formas tērpi, 2 kaskas ( pirmajā iedobe ) spaiņiem sviedru, mucām dzēriena, daudz daudz daudz enerģijas un izturības.
AVG sezonas laikā uzlabojās par 3-10 km, kā kurā dienā, caurmērā pielikti 4-5 km
Bija tā vērts!

Zvērs!
avatar
Publicēts: 10.11.15 16:23
 citēt
gandrīz apkārt mēnesism esi apbraucis. Pieņemts, ka mēnes apkārmērs ir 10 917 km. Lai veicas nākamajā sezonā.
avatar
Publicēts: 10.11.15 16:25
 citēt
VValdis:gandrīz apkārt mēnesism esi apbraucis. Pieņemts, ka mēnes apkārmērs ir 10 917 km. Lai veicas nākamajā sezonā.


:face-glasses::face-glasses::face-glasses::face-glasses::face-glasses::face-glasses:
Tu iedevi man ideju nākamajam gadam!
Paldies :)
avatar
Publicēts: 10.11.15 16:47
 citēt
NilsS:
VValdis:gandrīz apkārt mēnesism esi apbraucis. Pieņemts, ka mēnes apkārmērs ir 10 917 km. Lai veicas nākamajā sezonā.


:face-glasses::face-glasses::face-glasses::face-glasses::face-glasses::face-glasses:
Tu iedevi man ideju nākamajam gadam!
Paldies :)

Ha! Un vēl tieši 2x garāka ir Latvijas 57. paralēle - 21888 km. Tas aiznākamam gadam, bet tad laikam bez pagarināta atvaļinājuma neiztikt.:face-smile:
avatar
Publicēts: 10.11.15 19:19 labots
 citēt
21k km ir biedējošs cipars, jau 10 k liekas ļoti daudz. Ļoti ļoti daudz :) izdalot to uz braukšanai ( daudzmaz normālai, ne jau pa ledu ) sanāk 8 mēneši, katrā 1250 noapaļojot. Šogad labākais mēnesis bija 1k ar maaaazu komatiņu, kaut gan labākajās piecās dienās pievarēju 500 ar mazu komatu. Tātad ir reāli, jāsuta na visus kāziniekus, tas reāli traucē :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.11.15 23:26
 citēt
Pirms minūtes saņēmu īsziņu no kaukāda freelotto, ka mans numurs esot laimējis 2000000 mārciņu. Mudīgi jāsūta e-mails lai saņemtu!:face-smile::money::face-grin:
avatar
Publicēts: 10.11.15 23:30
 citēt
GunarsII:Pirms minūtes saņēmu īsziņu no kaukāda freelotto, ka mans numurs esot laimējis 2000000 mārciņu. Mudīgi jāsūta e-mails lai saņemtu!:face-smile::money::face-grin:


Ta dik pasūti zeltītu liekšķeri ar ko piķi grābt:):)
avatar
Publicēts: 11.11.15 20:30 labots
 citēt
Juniores skolā vizuālajā mākslā katrs devītklasnieks mājasdarbā taisa svētku plakātu. Mans prieciņš - manu bildi ielika vidū. Bet pie viena - visiem priecīgu svētku nedēļu!
avatar
Publicēts: 11.11.15 23:03
 citēt
Cik vidēji nomin treniņā? NilsS, kā tevi iekš endo atrast?
avatar
Publicēts: 12.11.15 10:36 labots
 citēt
aiko99:Cik vidēji nomin treniņā? NilsS, kā tevi iekš endo atrast?


Caurmērā 40km x2 parastā dienā ( uz un no darba ) nedēļas nogalēs garie, kad sanāk laiks. Viss šosejā, nebūtu slikti uzbraukt kopā ? Šonedēļ, sestdien vai svētdien, plānojam 100-140 km 2-4 cilvēki, starts Ogrē, ap 08 30 plānotais AVG ap 26-30 km/h varbūt arī raitāk.
www.endomondo.com...
avatar
Publicēts: 12.11.15 13:03
 citēt
Šobrīd velo izmantoju paretam ko izbraukt kādās tuvējās fotomedībās, pēdējā laikā pavisam maz. Esmu palicis slinks un dodu priekšroku auto :face-smile: Bet tu malacis, katru dienu 40km uz darbu mīt, man būtu slinkums :face-grin: Kādreiz garākais brauciens vienā piegājienā ir bijis 300+ km, bet nu tas bija par traku! Bet labi ka izbaudīju un zinu ko tas nozīmē :face-wink:
avatar
Publicēts: 12.11.15 13:25 labots
 citēt
Oooo 300+ respekts:) cik h pagāja? Domāju, ka ap 14 minimums? Man tas ir 16 gada plānā iekšā:)
Pagaidām garākais 210 km.
PS Tev pusē un maratonā ir :amazing: cipari !
avatar
Publicēts: 12.11.15 14:36
 citēt
Ja skaita tikai tīri brauciena laiku tad 12ar pusi stundas, bet nu mēs vēl pauzītes pa vidu ņēmām pa 30 min un uzēst burgerīti piestājām, tā ka kopā laikam sanāca 14 toč, ja ne vairāk. Pa lielam jau es vienkārši lielāko ceļa daļu atsēdēju čaļiem aizvējā, nebiju es tādā formā lai baigi mītu, tas vairāk bija kā izaicinājums tikt galā dzīvam :D
Par skriešanu runājot, šobrīd cenšos atgūt formu cik iespējams lēnā garā un netrakojot, vēl īsti nav skaidrs ko gribu, kamēr ir laiks tikmēr jākapā ;) Par pusmaratonu man kauns, ja godīgi, tas tāds labs laiks varētu būt kādam skuķim, lepoties varētu zem 1:20 un maratonā vienmēr bijis lielais sapnis palīst zem 3h, tad vecumdienās būtu ko atcerēties, he, he, tā ka pagaidām tāds mīlētājs vien sanāku, cik nu brīva laika atliek.
p.s. Šogad bija ieplānots realizēt martonu zem 3h Berlīnē, biju jau pieteicies un samaksājis 100+ eur bet tad visus plānus un labo uzdzīto formu noskaloja podā neparedzēts darba piedāvājums, dēļ kā nācās pārtraukt treniņus gandrīz uz pusgadu. Bija citas prioritātes. Nu tā kaut kā tā dzīve paiet :face-smile:
avatar
Publicēts: 14.11.15 00:41
 citēt
Liepājas čempionāts hokejā pieaugušajiem: LSSS U-16 vs EGO; 7:6, manam dēlam 2+2+uzvaras gols. Apsēžos pie kamīna ieleju sev Martel VSOP un jūtos lieliski. Tiešām dienas prieks!!! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 14.11.15 00:44
 citēt
Plus vēl uzspēlēšu Omaha poker internetā un vispār būs ideāli :face-wink:
avatar
Publicēts: 14.11.15 18:19
 citēt
Šodien vēl pāķos salasīju pa kūcpakaļām pēdējo nenosalušo ārstniecisko pērienu pirtij:

avatar
Publicēts: 14.11.15 19:11
 citēt
Šis izskatās sāpīgi :face-crying:
avatar
Publicēts: 14.11.15 19:16
 citēt
Toties radikuļa mocītai mugurai labi der.
avatar
Publicēts: 14.11.15 19:32
 citēt
Schneider:Toties radikuļa mocītai mugurai labi der.

Es vēl par jaunu tādām ekstrēmām izlaidēm:face-smile:
avatar
Publicēts: 14.11.15 19:50
 citēt
Nekas, vēl paspēsi. :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.11.15 23:14
 citēt
Noklausījos debešķīgu Rodžera Vatersa koncertu.in the flesh 2001 gads.Divarpus stundas un visi teksti iet titros!Super,buper,fantastish!:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.11.15 23:26
 citēt
B
Schneider:Toties radikuļa mocītai mugurai labi der.


Labs!
avatar
Publicēts: 14.11.15 23:30 labots
 citēt
Ej ratā, vai tad tavā fiziskajā kondīcijā to ir vajadzība vērtēt???
Lai gan - mana ģimenes ārste teica, ka zaļu nātru pēriens dajepkurā veidā uzlabo dziļu asinsriti visās vietās, kuras to ir ķērušas.
avatar
Publicēts: 15.11.15 11:36
 citēt
Zin,Šneider,man jau jaunībā veči teica-šito nevar iznīdēt.Tā kā terorismu-var apkarot un ierobežot ,bet pavisam vaļā netiks vairs neviens,kas dabūjis.:face-sad:Mani pārāk nemoka,bet just dažreiz jūt gan.Citas problēmas nomāc un diemžēl tās ir vēl sūdīgākas!:face-wink:
avatar
Publicēts: 15.11.15 11:42
 citēt
Nē, nu tas skaidrs, ka deformētie starpskriemeļu diski nav atjaunojami, te atliek tik cīnīties ar sekām - sāpēm. Un, ja es to varu izdarīt pirtiņā ar savām nātrēm un skujām, tad kādēļ jārij pretsāpju ķīmija?
avatar
Publicēts: 15.11.15 12:30
 citēt
Virtuvē kosmētiskias remonts izdevies. Ar savām rociņām! Nauda arī ietaupījās! :grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):