forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.12.15 19:06
 citēt
Man arī biš izbrīnējiens, šodien tak mīnusi.
avatar
Publicēts: 27.12.15 19:51 labots
 citēt
wiencmuzikanc:
NilsS:121 km uz ričuka šai laikā ir mazs brīnums.


Labs!

Non stop`ā? Es būtu atsaldējis ceļgalus jau pie 50...


Kopējais laiks 5 h 12 min, bija divas pauzes, katra sanāk + - 20 min.
Tīrais braukšanas laiks 4.22
Ceļi vismaz puse ar sniegu un ledu, maršruts Rīga-Carnikava-Saulkrasti-Murjāņi-Inčukalns-Ropaži-Ogre
Šoreiz bija mazliet nekomfortabli, es braucu rudens jakā, kad sasvīst mugura vējš kļūst ļoti jūtams.
Bikses ir spešel + apakšā siltie ceļi ar vindstopper + tādi pat mokasīni. Starp citu - visvairāk vindstopers vajadzīgs galvai, tā ilgi netur šādu dzesēšanu, vasaras karbona šūzes arī neder ziemā, pat mokasīni glābj labi ja stundu.
Bišķi vēlāk iemetīšu kolēgu bildes
Dīvaini, ka ir divi labākie rezultāti - 100 km 2h53min
50 jūdzes 2h53 min
Sausa statististika
DURATION
4h:22m:26s
CALORIES
5,592 kcal
AVG SPEED
27.79 km/h
MAX SPEED
40.75 km/h

Gads noslēgts ar 6347 km!
Tālākais brauciens 210 km vienatnē.
Gada labākais Max speed taisnē 59,42 nesankcionētā aizmotorā.
Nodeldētas 3 kasetes - pirmo neatceros, nākamās 2 laikam shimano 105, tāpat nolietotas 3 ķēdes, pirmās divas bija šimas labā gala 10 sp, 3. kmc un nepatīk.
Sadurtas 3 riepas, 4 palika vesela bet sagriezta lopā, kopā aizgāja trīs pilni komplekti riepu + Maxxis Detonator, ko nācās piepirkt pēc prokola ceļā, 2 ratu komplekti, kā arī 4-5 kameras, divi formas tērpi, divas kaskas ( vienu sasitu ) 2 rāmji ( vienu sasitu ) trīs stūres ( vienu sasitu, otra nepatika, 40 cm platums pa šauru un baigi dziļie dropauti ) 2 guļstūres utt utjpr
avatar
Publicēts: 27.12.15 20:08
 citēt
Nu, bļāvienc, visu cieņu!
avatar
Publicēts: 27.12.15 20:12 labots
 citēt
Schneider:Nu, bļāvienc, visu cieņu!



Paldies :) es ļoti ceru, ka uzradīsies domubiedri arī no fotografējošās sabiedrības daļas :)
Nākamgad kāzās būšu retāk, ir doma sākt trenēties kārtīgi :)
Īpaši ITT gonkā un sprintā, arī darbu grupā gribētos attīstīt - darba daudz :)
avatar
Publicēts: 27.12.15 20:48 labots
 citēt
Jā- respekc! Te jābūt pasistam uz augšu (vislabākajā nozīmē)...:face-wink:
Kauč dzīvoju kaimiņos, tik nopietns fanāts neesmu, lai kļūtu par domubiedru, vecums jau arīdzan vairs neštimmē...:face-sad:
Mans veloprieks saistās ar mēreni steidzīgu pavizināšanos jaukā, vasarīgā laikā, protams, ar cerību bik tauciņus nokratīt un kādu bilžuku noķert!:face-grin:
Bet lai Tev veicas!
avatar
Publicēts: 27.12.15 21:03
 citēt
Man jau arī ar 25-30 km pārdienās pietiek ar atliektiem galiem.
Un es to daru tik siltajā gadalaikā. Šo te www.fotoblog.lv... arī nobildēju kilometrus 8 no mājām, braucot ar riteni.
avatar
Publicēts: 27.12.15 21:12
 citēt
Mans iemīļotais maršruts ir no mājām Jaunogrē līdz Rīgas HES dambja galam pie Saulkalnes- turp un atpakaļ gar Ogres salas dambi sanāk ap 25 km un ar to pilnīgi pietiek. Un galvenais- mierīga braukšana ar "saules vannām", nav jābaidās no fūrēm, kā pa šoseju braucot.:face-wink:

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 27.12.15 21:16 labots
 citēt
Ir bijušas reizes, kad baigi žēl, ka nav līdz kameras, bet no otras puses - toties vari ar acīm tvert un izbaudīt, nevis censties visu ko tik var iedabūt bildē.
Un fūres......mja :(
avatar
Publicēts: 27.12.15 21:33 labots
 citēt
Un kas tad liedz pajemt līdzi kauč nelielu kameru?
Tagad takš gana daudz visādu izmēru un drošības līmeņa velo-foto somiņu dabonamas.:face-wink:
avatar
Publicēts: 27.12.15 21:41
 citēt
Tieši tā. Es jau arī ņemu mazo LowePro Nova 2, iekšā rumpis ar 28 mm fiksu.
avatar
Publicēts: 27.12.15 21:46
 citēt
NilsS:
Sadurtas 3 riepas, 4 palika vesela bet sagriezta lopā, kopā aizgāja trīs pilni komplekti riepu + Maxxis Detonator, ko nācās piepirkt pēc prokola ceļā, 2 ratu komplekti, kā arī 4-5 kameras, divi formas tērpi, divas kaskas ( vienu sasitu ) 2 rāmji ( vienu sasitu ) trīs stūres ( vienu sasitu, otra nepatika, 40 cm platums pa šauru un baigi dziļie dropauti ) 2 guļstūres utt utjpr


Šams gadījiens nav no Tava nopelniem bagātā arhīva?:face-grin:

avatar
Publicēts: 27.12.15 23:46 labots
 citēt
Friidis:
NilsS:
Sadurtas 3 riepas, 4 palika vesela bet sagriezta lopā, kopā aizgāja trīs pilni komplekti riepu + Maxxis Detonator, ko nācās piepirkt pēc prokola ceļā, 2 ratu komplekti, kā arī 4-5 kameras, divi formas tērpi, divas kaskas ( vienu sasitu ) 2 rāmji ( vienu sasitu ) trīs stūres ( vienu sasitu, otra nepatika, 40 cm platums pa šauru un baigi dziļie dropauti ) 2 guļstūres utt utjpr


Šams gadījiens nav no Tava nopelniem bagātā arhīva?:face-grin:



Pašam tas ir Dienas Prieks ?
Man bagātajā arhīvā bija plaukstas lūzums, spēcīgi sasita galva, norauti pārdesmit kvardrātcentimetri ādas no kājas/pleca/rokas, atsistas/vai izmežģītas roku locītavas, izmežģīti 2 pirksti,šprice pret difteriju un krampjiem, kaut kā tā.
Mēnesis pagāja vispār bez velo, pēc tam pamazām
avatar
Publicēts: 27.12.15 23:50 labots
 citēt
Schneider:Tieši tā. Es jau arī ņemu mazo LowePro Nova 2, iekšā rumpis ar 28 mm fiksu.


Teorētiski jā, praktiski tāpat līdz jāved 2L dzeramā, kaudzīte paikas,maks, telefons,dzīvokļa atslēgas, ja esi piesardzīgāks arī minimālais remkomplekts,kamera,pumpis, seškanši - daudz. Katrs lieks sū traucē
avatar
Publicēts: 28.12.15 08:15
 citēt
Pierunā Schneider par mantu vadātāju
avatar
Publicēts: 28.12.15 08:58 labots
 citēt
NilsS:
Pašam tas ir Dienas Prieks ?

Sorry, laikam mans jociņš bija neveiksmīgs un nevietā!

NilsS:Katrs lieks sū traucē

Ja brauc nopietnās sacensībās uz rezultātu- protams. Bet priekš "dienas prieka" pavizināšanās katrs var izmantot daudz visādu viegli uzliekamu somiņu, kuras var kombinēt pēc vajadzības.
www.gandrs.lv...
Piemēram, nelielam štrumentu komplektam, teleskopisko pumpi un salokāmo slēdzēju ieskaitot, man pilnīgi pietiek ar mazo 3-stūra somiņu rāmī vai zem sēdekļa, bet iespējamām papildus vajadzībām- ir gan uz ātri stūres uzāķējama, gan uz bagāžnieka "pielipināma" neliela somiņa ar polsteriem un kabatiņām, gan 2 lielās somas-"ausis" abpus pakaļējam ritenim.
Nu bet protams, ja ar paunām nokarināts šosejnieks izskatās amizanti, "tūristniekam" tas ir piedodami..:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.12.15 10:04 labots
 citēt
skat nākamo
avatar
Publicēts: 28.12.15 10:05
 citēt
vēl tikai maza piebilde: "velosipēdist!. krūmi nav domāti, lai tos piedirstu. savāc aiz sevis!"
avatar
Publicēts: 28.12.15 10:12 labots
 citēt
Valdža, te vienā blakus topikā kā reizi piedāvāja vienu **diņu... :grimace:
avatar
Publicēts: 28.12.15 23:25 labots
 citēt
VValdis:skat nākamo



Skatīt nākamo rindiņu
Skatīt iepriekšējo rindiņu

(C) VValdis

O, vijolniece :) www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 29.12.15 11:34
 citēt
Fandango:popularitāti sācis iegūt bijušā Latvijas hokeja izlases spēlētāja un trenera Oļega Znaroka (tagad Krievijas izlaases treneris) meitas Alises seksīgais video.



Visu nedēļu valdīs sals, turklāt tas arvien pastiprināsies

Runā,ka Značoks saskaities ne pa jokam.Un tas velk uz klopi!:face-wink:
avatar
Publicēts: 29.12.15 11:54
 citēt


Pastnieks atnesa -
Beyerdynamic DT 770 Pro
(slēgtās studijas ausis)
avatar
Publicēts: 29.12.15 19:37 labots
 citēt
Hugo:
Pastnieks atnesa -
Beyerdynamic DT 770 Pro
(slēgtās studijas ausis)

Laba austiņu izvēle, bet reizēm var radīt vilšanos, jo viņās dzird arī to ko nevajag. Testēju viņas klausoties Marana albumu "Parasta diena" Varēja saklausīt kā čīkst studijā krēsls. :)
avatar
Publicēts: 29.12.15 21:59
 citēt
Sapper:
Hugo:
Pastnieks atnesa -
Beyerdynamic DT 770 Pro
(slēgtās studijas ausis)

Laba austiņu izvēle, bet reizēm var radīt vilšanos, jo viņās dzird arī to ko nevajag. Testēju viņas klausoties Marana albumu "Parasta diena" Varēja saklausīt kā čīkst studijā krēsls. :)


Tas kā reizi ir labi!
avatar
Publicēts: 29.12.15 23:47
 citēt
palaidniex:
Sapper: Laba austiņu izvēle, bet reizēm var radīt vilšanos, jo viņās dzird arī to ko nevajag. Testēju viņas klausoties Marana albumu "Parasta diena" Varēja saklausīt kā čīkst studijā krēsls. :)


Tas kā reizi ir labi!


Tas ir labi studijas monitoriem. Vai tas ir labi parastam klausītājam, neņemšos apgalvot. Reiz mēģināju cilvēku atrunāt no Yamaha NS10 iegādes mājas vajadzībām. Pēc mēneša lietošanas pats visu saprata un pārdeva. :)
avatar
Publicēts: 30.12.15 11:36
 citēt
avatar
Publicēts: 30.12.15 11:44
 citēt
Sapper:
palaidniex:
Tas kā reizi ir labi!


Tas ir labi studijas monitoriem. Vai tas ir labi parastam klausītājam, neņemšos apgalvot. Reiz mēģināju cilvēku atrunāt no Yamaha NS10 iegādes mājas vajadzībām. Pēc mēneša lietošanas pats visu saprata un pārdeva. :)


Nu neviens jau neliedz augt un sākt klausīties labāku mūziku / labākus ierakstus... :beaten:
avatar
Publicēts: 30.12.15 11:49
 citēt
Ja cilvēki ir pieraduši klausīties ekvailaizeriem sakruķītu skaņu,tad loģiski,ka studijas monitori nepatiks.
avatar
Publicēts: 30.12.15 12:18
 citēt
Jāatzīstas mājās lietoju studijas monitorus augšām un vidiem... patīk aktīvo tumbu sabalansētība ar iekšējo stiprekli, arī apakšas ir aktīvās - pa vidu procesors ar laika nobīdi (augšas stāv tuvāk kā apakšas).
avatar
Publicēts: 30.12.15 22:41
 citēt
avatar
Publicēts: 31.12.15 11:49
 citēt
sabalansētākās un perspektīvākās audio iekārtas

avatar
Publicēts: 31.12.15 13:06
 citēt
Vo-vo, man kaukur uz bēniņiem ir 6AC-519 no ackaņotāja, liekas, kaukāda 80.gadu Noktjurna. Iekšā 2gb 4w platjoslas skaļruņi, bet skan abbrīnojami labi.
avatar
Publicēts: 31.12.15 16:09
 citēt
ja mājās nav kaut kas līdzīgs, tad vispār nav ko runāt

avatar
Publicēts: 31.12.15 16:14
 citēt
Tu te kauko jauc, mēs runājam par skaņu tehniku, bet tu esi ielicis kaukādus zaļbarības pļāvējus.
avatar
Publicēts: 31.12.15 17:50 labots
 citēt
17:17 KVAA-II: nopirku Supernetto pēdējos 2 rasolus, gan dārzeņu, bet pats varu desu piegriest klāt


Prieks, ka cilvēks varēs atlaist jaungada svinībās :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.12.15 18:03
 citēt
Un desa būs Tuzika no suņu barību stenda...
avatar
Publicēts: 31.12.15 19:57 labots
 citēt
KVAA-II:
....NAKAMICHI DRAGON, jaudas pastūzis PA7, abus esmu klausijies, pabijuši īpašumā

KVAA-II: SOYUZ lentenieks maksā 200e, labs ieguldijums)

Pēc Nakamičas Dragona Tev varen-lepns upgrade sanācis...:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.12.15 20:07
 citēt
labs, labs
avatar
Publicēts: 31.12.15 20:16 labots
 citēt
Man pāķos vēl Sonata-304 strādājošš, varbūt pārliecināt kvekšķi par tā sevišķo auru un senās Indijas enerģētikas labo ietekmi us to dzelžgali...
Varētu viņam ieskapēt par, teiksim, 200 €.
avatar
Publicēts: 31.12.15 22:22 labots
 citēt
ko tu tādu štruntu piedāvā? vismaz šitādu vajag



Lai būtu dienas prieks ...
avatar
Publicēts: 31.12.15 22:30
 citēt
Lai tiktu pie šitā, mansarda kob sādžiniekiem par indiešu raganas bildēm jau taukšķi pusotru jāietirgo.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):