forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 17
  5. 18
  6. 19
  7. 20
  8. 21
  9. 22
  10. 23
  11. 24
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.12.15 22:32 labots
 citēt
Gandrīz tāds pat dzelzis (tikai Olimpa vārdā nosauktais) man tepat degungalā stāv. Bet ar pieklājīgākām spolēm un adapteriem.
Joprojām praktiski perfektā stāvoklī. Turpat ir pabijuši dažādi Akaji utml, bet šams tomēr ir palicis goda vietā, jo visvairāk atbilst nostaļģijas objekta statusam- jaunības laikos tas bija praktiski neaizsniedzams sapnis nabaga inženierītim (1,5 k/rubļu, jeb vismaz 10 mēnešalgas)...:face-crying:

Bilde pāris gadu veca, bet Olimps jau savā vietā, citas kastītes gan pamainījušās :face-wink::

avatar
Publicēts: 31.12.15 22:41 labots
 citēt
Vai tiešām Friidi viss redzamais bildē ir saslēgts un skan??...vairāk izskatās pēc noliktavas
avatar
Publicēts: 31.12.15 22:44
 citēt
Man gan Panasonic bumbokss laukos, pilsētā palicis rādiķis Sony, kurš piekārts pie aiskara štangas pie mājas ārsienas, jo tur ir vienīgā vieta, kur vispār ko ķer (ja neskaita Super FM, kura raidītājs un antena 300 m attālumā). Veco krievu diapazonu 65-75 MHz vēl varēja uztvert, bet 88-108 mašīnā spēlē, kamēr uz ielas, bet iebrauc pagalmā un apklust. Laikam tādēļ, ka augstāka frekvence, ēnu var uztaisīt mazāka izmēra šķērslis, pie tam vēl visi salikuši bleķa jumtus, laukos pilns ar bleķa angāriem un Preiļi ir uz visu lielāko raidītāju uztveršanas zonu pašas robežas.
Sapņoju par kādu 70-80 gadu magnetolu, pat mono, zinu, ka to uztvērējiem labāka jūtība.
avatar
Publicēts: 31.12.15 23:02 labots
 citēt
Jolan:Vai tiešām Friidi viss redzamais bildē ir saslēgts un skan??...vairāk izskatās pēc noliktavas

Abižaješ, načaļņik (jebšu spried pēc sevis):face-grin:
Kastes plauktā virs Olimpa tiešām ir restaurējamas vai rezerves daļām, viss pārējais ir pārdomāti sakomutēts un jebkurā brīdī jebkurš skaņas avots momentā pieslēdzams.Tehniķa resis SA-TX30, ekvalaizers un kasešnieks jau sen projām, viņu vietā strādā vairāk nostaļģiskajam komplektam atbilstošākā Aiwa AA8700 & Co. No Tehniķa komplekta augšējā plauktā palikuši tikai CD, MD atskaņotāji un tuneris.
Jaunības dullums jau sen garām, bet itin bieži, jo sevišķi sievas prombūtnē, uznāk luste un "iespiežu gāzi grīdā" (viņai, kaut senai kondženes absolventei, tagad tikai seriālu skaņa interesē...:) ...



Schneider:
Sapņoju par kādu 70-80 gadu magnetolu, pat mono, zinu, ka to uztvērējiem labāka jūtība.


Labāk padomā par kādu labu virziendarbības Yagi antenu- domāju, ka daudzas stacijas "atklāsi".
Man Ogres 9-stāvenes dzelzsbetona "kastē" arī diezgan pašvaka FM uztveršana, tādēļ esmu piekombinējis loga ārpusē ārējo anten un viss notiek.
avatar
Publicēts: 31.12.15 23:17
 citēt
Tur pat Yagi nevajak, pietiek ar parastu dipolu, man pirtspriekšā hermētiskā Duschradio, kurai esmu piekombinējis kabeli, kuram galā uz bēniņiem parastās divas ūsas, tad nu atvēsinoties un sūcot alu man smuki skan Jākupštates Radio-1 ar visumā pieklājīgu mūziku.
Bet istabā vienkārši negribas staipīt kabeļus.
avatar
Publicēts: 31.12.15 23:47
 citēt
Ehh... nostaļģisti...
Jā, bija gods arī man Frīža nostaļģiski upgreidoto grēdu redzēt. Mazliet klaustrofobija sagrāba, bet jā, visu cieņu.
Reizēm arī pašam sagrābj vēlme lentu vilkt caur rullīšiem, sajust to lentas šņākoņu un reizē DNS filtra iejaukšanos, lentas ruļļu maģisko griešanos, analogās skaņas burvību... bet nē, pārāk pazīstams viss, gluži kā vakar, vēl man nav laiks pienācis nostaļģijai.
Starp citu, Negatīva TRACK-TRICK tumbas (tā sauc šo akustisko dizainu) vienkāršoto variantu arī es galdniekiem pasūtīju, iepriekš precīzi izrēķinot pēc Viļa Lāča zinātniskās bibliotēkas ņemtā žurnāla Wireless World aprēķinu piemēriem un izmantojot tādus Kinap 4A32 skaļruņus, ko nu tolaik bija iespējams dabūt. Fenomināls rezultāts, teikšu jums!
Visādā ziņā, laimīgu jums Jauno gadu!
avatar
Publicēts: 01.01.16 00:13 labots
 citēt
Daudz laimes, radošu veiksmju un visu pārējo to labāko fotobrālībai Jaunajā Gadā!!! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 01.01.16 00:56 labots
 citēt
del
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:03 labots
 citēt
Jolan:
Skandu izvietojums jau norāda par nopietnu pieeju skaņai :face-wink:


Jolans arī Jaunajā gadā ir Jolans (ārkārtīgi kritisks vecis, lai neteiktu- kašķīgs). ..:face-grin:
Labāk būtu iemācījies citējot izdzēst liekos bilžu linkus, lai lieki nepiedrazotu forumu..:face-wink:
Manā mazajā 9m2 istabelē nav nekādu alternatīvu.
Pat stacionārais vinilatskaņotājs dēļ vietas taupības ir "specifisks" - Aiwa AP-D50- Direct Drive, bet ar izbīdamu šūplādi, kā CD pleijeriem..:face-crying:
Ja vajag ko kvalitatīvāk atskaņot vai pārrakstīt- ņemu "klasiskos" aparātus no savas mazās kolekcijas.
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:05 labots
 citēt
Friidis:
Jolan:
Skandu izvietojums jau norāda par nopietnu pieeju skaņai :face-wink:


Jolans arī Jaunajā gadā ir Jolans (ārkārtīgi kritisks vecis, lai neteiktu- kašķīgs). ..:face-grin:
Manā mazajā 9m2 istabelē nav nekādu alternatīvu.
Pat stacionārais vinilatskaņotājs dēļ vietas taupības ir "specifisks" - Aiwa AP-D50- Direct Drive, bet ar izbīdamu šūplādi, kā CD pleijeriem..:face-crying:
Ja vajag ko kvalitatīvāk atskaņot vai pārrakstīt- ņemu "klasiskos" aparātus no savas mazās kolekcijas.


...neesmu kašķīgs.Vai tiešām nav citas telpas kur izvietot 2 nelielas skandas un pāris pastūžu?
Pie tāda izvietojuma var neiespringt un klausīties mp3 uz mazām kompja tumbiņām
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:15 labots
 citēt
Telpa (kopīgā viesistaba ) tā kā būtu, bet katra mūzika, skaļāka par TV, izsauc manas cienītās kundzes neapmierinātību. Tādēļ mīļā miera labad labāk iztieku ar savu mazo mīļo ūķīti dzīvokļa tālākajā nostūrī, kur viss ir mans un viss notiek pēc mana prāta...:)
Galvenais mājās ir miers! To takš Tu savā taisnības meklētāja ietiepībā nemēģināsi apstrīdēt.:face-grin:
Vispār jau parasti penži 7-jā gadu desmitā ar līdzīgām izvirtībām neaizraujas- esmu "baltā vārna"... :face-wink::face-grin:

Attiecībā par mp3- protams, tādu formātu pazīstu un pat izmantoju to ceļojuma apstākļos viedtālrunī un planšetē, bet mājās uzskatu to par lētā gala "širpotrebu" un izmantoju tikai aktuālas vajadzības gadījienā (kad citādi vajadzīgo gabalu nevar sameklēt).
Man daudz labāk patīk "dejas ar tamburīnu", pierunājot nostaļģiski griezties vinilatskaņotāja ripām un lentinieka spolēm romantiskā sveču gaismā. Kaifs!
Diemžēl, šo līdzību negribu turpināt fotogrāfijā- čakars un gala rezultāts ar filmu vairs nestāv blakām mūsdienu digigrāfijas iespējām. Atliek tikai "ponti"- vēlme pazīmēties ar filmu, ja neko citu riktīgi neprot... :face-sad:
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:19 labots
 citēt
Frīdim ražens augums, viņš savā istabas vidū, labi gribēdams stāvus arī var sajust stereo efektu, neskatoties uz bass-refleksa bloķēšanu.
Ko piesienies? Nevar visiem būt askētiska tukša pietiekami liela akustiskā istaba ar ideāli izvietotām un salāgotām tumbām.
Un, jā, ir arī jārēķinās ar pārējiem iemītniekiem.
Tā es tikai varu atļauties šad tad tā skaļāk uzgriezt, jo ir atsevišķas telpas... he, he arī kaimiņi šad tad var paklausīties labu mūziku...
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:21
 citēt
Friidis:Telpa (kopīgā viesistaba ) tā kā būtu, bet katra mūzika, skaļāka par TV, izsauc manas cienītās kundzes neapmierinātību. Tādēļ mīļā miera labad labāk iztieku ar savu mazo mīļo ūķīti dzīvokļa tālākajā nostūrī, kur viss ir mans un viss notiek pēc mana prāta...:)
Galvenais mājās ir miers! To takš Tu savā taisnības meklētāja ietiepībā nemēģināsi apstrīdēt.:face-grin:
Vispār jau parasti penži 7-jā gadu desmitā ar līdzīgām izvirtībām neaizraujas- esmu "baltā vārna"... :face-wink::face-grin:


Mana otrā pusīte arī nav apmierināta,ka man patīk smagā mūzika,tāpēc klausos,kad viņai netraucēju,jo viņa neatrodas visu laiku viesistabā ;)
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:23
 citēt
Arī 6-jā desmitā savus Golden Earring varu atļauties skaļāk uzgriezt, tik laukos viens būdams.
Un apskaužu vecpuišus bez kaimiņiem un tos, kuriem otrās puses piecieš jaunībzdienu mūzikas klausīšanās manieres.
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:27
 citēt
...un nav jau vienmēr SKAĻI jāklausās :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:29 labots
 citēt
Skaļai klausīšanai, ja nav citu variantu, man ir dažādas austiņas.

Bet šis ir mans Top' gabals no jaunības laikiem arī šodien- ja kārtīgi iegriež kloķi, tik patīkami kņudina iekšas un atsauc atmiņā tik jaukas lietiņas.:face-wink:
Vinilplates ir oriģinālās, tikai bik ar "cepamas olas čurkstēšanu", bet tik un tā kaifs!

www.youtube.com...

Bet, kad ir luste uz ko jūtelīgāku, tad šis:

www.youtube.com...

Diemžēl, uz austiņām šie gabali tik labi neskan (neiespaido), kā uz kārtīgas akustikas!
Priekā, vecie hipsteri...:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:31
 citēt
Nu tad apsveicu ar vecā gada demisiju! Un prieks ka esat jau atraduši kopīgu valodu ar pamuļķi tupeļbliezi, vecie lentenieki u.t.t. Znači JG būs saticīgāks, iesiet pie viņa ciemos ēst ķilavmaizes un izsist negatīvismu :haha:
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:39 labots
 citēt
Laimīgu jums gadu un labu skaņu visos kaktos. Man gultas biedrene ar pameta mani pie Vaikules koncerta. Viņai gribas tikai TV skaņu (?!) bet man vajag gan subi, gan lielās skandas. Tāda ir ta laulības dzīve...Un forša kleita Lindai! Uzmetiet aci!:face-smile:
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:41
 citēt
Ja uzmanīgāk palasa, mēs te runājamies savā starpā pēc negatIva bildes ar visādām tumbām. Pamuļķis, kā vienmēr, tik maisās pa vidu kā peļu sūds pa putraimiem.
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:41
 citēt
GunarsII:Laimīgu jums gadu un labu skaņu visos kaktos. Man gultas biedrene ar pameta mani pie Vaikules koncerta. Viņai gribas tikai TV skaņu (?!) bet man vajag gan subi, gan lielās skandas. Tāda ir ta laulības dzīve...Un forša kleita Lindai! Uzmetiet aci!:face-smile:


Lindas formas ir glītākas par kleitu :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:44
 citēt
Jolan:
GunarsII:Laimīgu jums gadu un labu skaņu visos kaktos. Man gultas biedrene ar pameta mani pie Vaikules koncerta. Viņai gribas tikai TV skaņu (?!) bet man vajag gan subi, gan lielās skandas. Tāda ir ta laulības dzīve...Un forša kleita Lindai! Uzmetiet aci!:face-smile:


Lindas formas ir glītākas par kleitu :face-grin:

Nu to es pat nepieminu, tas pats par sevi saprotams!:face-kiss:
Laimīgu Tev Jauno gadu!:face-smile:
avatar
Publicēts: 01.01.16 01:45
 citēt
GunarsII:
Jolan:
Lindas formas ir glītākas par kleitu :face-grin:

Nu to es pat nepieminu, tas pats par sevi saprotams!:face-kiss:
Laimīgu Tev Jauno gadu!:face-smile:


Tev arī visu to labāko Jaunajā gadā!!
avatar
Publicēts: 01.01.16 10:27
 citēt
kad darbi verandā pabeigti, var jebaijā pasūtīt tumbu komplektiņu - zģelai sam ... www.youtube.com...

es uz tur pielietotajiem materiāliem skatos skeptiski, bet tādas ir tās masveida tumbu būves tendences mūsdienu pasaulē. tumbu būvē, neslikts skaitās baltijas bērza finieris, kuru es arī izmantoju, kad ir iznācis kādu kasti sanaglot
avatar
Publicēts: 01.01.16 10:55
 citēt
Kas dumākais - kamēr to rādiķi turu rokās, viņš man gultā smuki spēlē, bet kā nolieku blakus uz matrača vai nakcskapīša, uzreiz visa skaņa pārvēršas par šņākoņu. Esmu mēģinājis pat zemējumu no mājas telefona ieejas vienot pie mīnusa klemmes, bet nepalīdz. :anger:
avatar
Publicēts: 01.01.16 11:13
 citēt
ar pārnēsajamajiem fm viļņos tā gadās, sevišķi , ja arī signāls nav spēcīgs/+laika apstākļi
avatar
Publicēts: 01.01.16 11:15
 citēt
risinājums stacionārs rādziņš + antena ..., tjipa

avatar
Publicēts: 01.01.16 11:17
 citēt
negatIvs:kad darbi verandā pabeigti, var jebaijā pasūtīt tumbu komplektiņu - zģelai sam ... www.youtube.com...

es uz tur pielietotajiem materiāliem skatos skeptiski, bet tādas ir tās masveida tumbu būves tendences mūsdienu pasaulē. tumbu būvē, neslikts skaitās baltijas bērza finieris, kuru es arī izmantoju, kad ir iznācis kādu kasti sanaglot


...ar interesi paskatījos video
avatar
Publicēts: 01.01.16 11:50 labots
 citēt
Tak ar to signālu tā ir kā ir, patīk klasika, bet Preiļi ir tieši uz apraides zonu pašām robežām: www.lvrtc.lv... Pirtī vispār neķer, vienīgais glābiņš ar klausāmu mūziku ir Super FM un Jēkappils Radio-1. Bumsī-bumsī un umpampā ir piegriezušies kā rūkta nāve.
avatar
Publicēts: 01.01.16 14:33
 citēt
Šodien laba vārda diena - Āboltiņa tautai nes laimi. :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 01.01.16 15:06
 citēt
Schneider:Tak ar to signālu tā ir kā ir, patīk klasika, bet Preiļi ir tieši uz apraides zonu pašām robežām: www.lvrtc.lv... Pirtī vispār neķer, vienīgais glābiņš ar klausāmu mūziku ir Super FM un Jēkappils Radio-1. Bumsī-bumsī un umpampā ir piegriezušies kā rūkta nāve.

Vēl jau ir glābiņš ņemt no debesīm, tur var atrast visu ko vēlies. Nebūs tikai latviešu "umpapā". Es ilgu laiku biju iecienījis šito: www.radioswisspop.ch... Gardēži jau teiks, ka tāda mājsaimnieču mūzika vien ir, bet man patika, ka nav izteikta angliskās dziedāšanas dominance, daudz arī franči, itāļi un pat vācieši.
avatar
Publicēts: 01.01.16 15:38
 citēt
Kad man pie pakša karājās satelīta bļoda, es klausījos šito - www.toptwo.ch...
Bet tagad, kad jau esmu izaudzis liels :face-grin:, mans parocīgākais piegultas Hi-Fi agregāts ir tāds:

avatar
Publicēts: 01.01.16 16:23
 citēt
Tāds pavāšs tas agregāts...:face-smile: Uz pirti paņemt līdz vislabāk šito. Man pašam nav, bet esmu dažas reizes aizņēmies no firmas burziņiem zaļumos. Akustika ar visu subi būvēta tā, lai labi skanētu pļavas vidū vai upmalā, bet ja noliek pie pirts sienas nu tad skaņa nāk kā no Mežaparka skatuves. Izcils verķis! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 01.01.16 16:42
 citēt
Pirtī man ir ķip šitā www.ebay.de... izvedu ārā kabeli, ar dipola antenu ķer pat ļoti labi, skaņa gan kā konservbundžai, toties jau gadus 10 strādā 100% mitruma apstākļos, kad visapkārt viss norasojis.
avatar
Publicēts: 02.01.16 11:05
 citēt
Vispār jau pa reizēm neskādē zināt arī tos "umpampā". Ziemsvētkos ar folkloras ansambli sniedzām koncertu pansionātā, kad tautas dziesmu programma bija nodzīedāta, večuki pieprasīja to, kur iesim pa dzīvi blakus, tas nekas, ka tā īsa. Un ar kaunu jādzīstas, ka es uzvedos kā krievu estrādes megazvaigzne Юrmalas častušku festivaļā - vienkārši plātīju muti. :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.01.16 14:42 labots
 citēt
smartins: 17:17 KVAA-II: nopirku Supernetto pēdējos 2 rasolus, gan dārzeņu, bet pats varu desu piegriest klāt


Prieks, ka cilvēks varēs atlaist jaungada svinībās :bad_smile:


priore:Atlaist visus grēkus.


Vispirms bremzes, grēkus bik vēlāk un arī ne visus :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.01.16 14:47
 citēt
Atlaist! Ar mietu pa kupri!!! :anger:
avatar
Publicēts: 02.01.16 15:23
 citēt
Vai tiešām,pirms bildēšanās uz tā pļerkšķa nevarēja tīras bikses uzvilkt?Pašam neriebjas?
avatar
Publicēts: 02.01.16 15:55
 citēt
Tā Honda saucas Verhovina-3. :grimace:
avatar
Publicēts: 02.01.16 16:13
 citēt
Schneider:Pirtī man ir ķip šitā www.ebay.de... izvedu ārā kabeli, ar dipola antenu ķer pat ļoti labi, skaņa gan kā konservbundžai, toties jau gadus 10 strādā 100% mitruma apstākļos, kad visapkārt viss norasojis.


Man kādi pāris šitādi pat drisku advancētāki norūsējuši arī pirtī Viņiem bačaraiku nodalījumā metāl skrūve tās parasti aizrūsē un nevar vairs bačareikas nomanīt
:):)
avatar
Publicēts: 02.01.16 16:22
 citēt
GunarsII:Tāds pavāšs tas agregāts...:face-smile: Uz pirti paņemt līdz vislabāk šito. Man pašam nav, bet esmu dažas reizes aizņēmies no firmas burziņiem zaļumos. Akustika ar visu subi būvēta tā, lai labi skanētu pļavas vidū vai upmalā, bet ja noliek pie pirts sienas nu tad skaņa nāk kā no Mežaparka skatuves. Izcils verķis! :face-glasses:


Žitas JVC kaboom labais agrēgāts ~230Eur maksā , bauro kā ārprāts , tik bačareikas gan vaig puss spanni:):)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 17
  5. 18
  6. 19
  7. 20
  8. 21
  9. 22
  10. 23
  11. 24
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):