forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.01.16 16:32
 citēt
Lunis: Viņiem bačaraiku nodalījumā metāl skrūve tās parasti aizrūsē un nevar vairs bačareikas nomanīt
:):)

Šitam ir misiņa skrūve, tur nekas nevar aizrūsēt, bačaraikas mainās viegli.
avatar
Publicēts: 02.01.16 20:31
 citēt
Lielu baudījumu guvu apskatot šodienas galeriju!:face-grin:Gads solās būt visnotaļ mērkaķisks.
avatar
Publicēts: 02.01.16 21:07
 citēt
Lunis:
GunarsII:Tāds pavāšs tas agregāts...:face-smile: Uz pirti paņemt līdz vislabāk šito. Man pašam nav, bet esmu dažas reizes aizņēmies no firmas burziņiem zaļumos. Akustika ar visu subi būvēta tā, lai labi skanētu pļavas vidū vai upmalā, bet ja noliek pie pirts sienas nu tad skaņa nāk kā no Mežaparka skatuves. Izcils verķis! :face-glasses:


Žitas JVC kaboom labais agrēgāts ~230Eur maksā , bauro kā ārprāts , tik bačareikas gan vaig puss spanni:):)

Tāpēc jau ieteicu, ka sena mīlestība. Pirmo reizi redzēju IFA izstādē Berlīnē pirms N gadiem. JVC paviljonā bija uzstādīts kā firmas lepnums Pizas torņa lielumā līdz paviljona griestiem. Daudzi cienījami ražotāji (Sony, Philips) pēc tam mēģināja atdarināt, bet dživiks ir tik un tā labākais, un modelis nav mainījies pēc būtības visu šo laiku, vienīgi kasete aizvietota ar modernakām pieslēgvietām.
avatar
Publicēts: 02.01.16 21:47
 citēt
Man jau ilgus gadus kalpo (biežāk jau stāv plauktā :face-wink: ) "Universum Senator 8800" (ražotājs nezināms- Quelle tirgoņu firma parasti pasūta pie pazīstamiem ražotājiem ar savu "brenda zīmi" Universum). Arī diezgan liels čumudāns ar bumboksim neraksturīgu sulīgu skaņu.:
Agrāk bieži ņēmām uz piknikiem, tagad jau ar gadiem vairs nav tik aktuāli.

avatar
Publicēts: 02.01.16 22:23
 citēt
avatar
Publicēts: 02.01.16 22:59 labots
 citēt
smartins:

Bildi nerāda.

Ar Quelle marku gāja vizdažādākie brīnumi, ieskaitot Zenītus un FEDus. camerapedia.wikia.com...
avatar
Publicēts: 02.01.16 23:03
 citēt
Nerāda gan!:face-sad:
avatar
Publicēts: 02.01.16 23:53
 citēt
Uz pirti man radio neprasās, bet ko paņemt uz darbu, iepirku šito. Nav ne vaina, ūdensdrošs, trieciendrošs (nosacīti, protams). Kas galvenais- digitālais radio, DAB, krietni lielākas iespējas atrast kautko klausāmu. Skan arī diezgan labi. Var izmantot, ja vajag nedaudz uz kautkā pakāpties.. :)
avatar
Publicēts: 03.01.16 00:08 labots
 citēt
Re ku labāka, cerams, ka rādīs. (a bet nu tur ar nospiest "citēt" un linku pa veicai modei iemest meklētājā)

avatar
Publicēts: 03.01.16 07:13
 citēt
Nu cita lieta, vakar tā izdarīju, parādīja kaukādu nēģeri.
avatar
Publicēts: 03.01.16 08:18
 citēt
Schneider:Nu cita lieta, vakar tā izdarīju, parādīja kaukādu nēģeri.


Tas laikam bija smartiņš uz drūmām (melnām) jaunā gada pohām...:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.01.16 12:14
 citēt
Friidis:

Kādu tarkšķi, līdzīgu šim (tik mazāku gan) neatteiktos iegādāties. Jebajs pilns, bet tām kastēm pasta izdevumi lielāki par pašas cenu.
avatar
Publicēts: 03.01.16 13:15 labots
 citēt
Schneider:
Kādu tarkšķi, līdzīgu šim (tik mazāku gan) neatteiktos iegādāties. Jebajs pilns, bet tām kastēm pasta izdevumi lielāki par pašas cenu.


Tā nu gluži nav! Labi un populāri bumbokši maksā pietiekami daudz. lai to salīdzinātu ar sūtīšanas izmaksām (ap 15 Eur), ja piegādā ar LBSS starpniecību.
Protams, tāds Sharp 777 ir nepamatoti pārcenots, bet labi aparāti labā kārtībā nav lēti. Protams, var lēti nopirkt ar defektiem, bet jārēķinās ar remonta izmaksām (ja pats neproti). Ir jēga pačekot ss.lv utml- ir redzēti labi verķi pa pieņemamu cenu un tos arī vari pārbaudīt. :

www.ebay.de...
avatar
Publicēts: 03.01.16 13:19
 citēt
Muzeja eksponati vienmer dargi maksa
avatar
Publicēts: 03.01.16 13:59
 citēt
Man nevajag labu un populāru, bet švābu pasts pie viņiem iekšienē+LBSS+brauciens uz Rīgu no maniem pāķiem izmaksās smagi dārgāk par tiem 15 €.
Esesiešos gadās, bet reti, pusotra modeļa un pēdējais, Sanyo par 40 € kaukur pirms mēneša bija sterili sniegbaltā krāsā.
avatar
Publicēts: 03.01.16 14:32
 citēt
cita pārnēsājamā rādžiņa iegāde, tev to problēmu diez vai atrisinās, ja nu vienīgi sirdi sildīs dizains .... internets, vai rādžiņš ar kārtīgas antenas pieslēgšanas iespējām. palasi internetā. kaut vai www.building.lv..._
avatar
Publicēts: 03.01.16 14:50
 citēt
Nezinu gan, kā Latvijā sastāv ar digitālo radio. Bet, šeit tas bieži vien atrisina parastā radio "neķeršanas" problēmu. Šeit, kur dzīvoju, ar parasto radio neko normāli klausāmu nevar uzķert. Savukārt DAB radio ķer dažas lietojamas stacijas.
avatar
Publicēts: 03.01.16 14:57
 citēt
Tā jau tas ir, jo citādi viss sanāk kaut kā ne tā. Un, visbeidzot, nevajag šitā. lai kaut kā tā, ka vispār nekā!
avatar
Publicēts: 03.01.16 15:22
 citēt
Nu labi, es zinu tik to, ka vecākiem rādiķiem jūtība ir labāka, paldies arī par pamācību antenas izgatavošanā, man, kā bijušajam radioreleju stacijas darbiniekam un armijas sakaru virsniekam, tas bija sevišķi noderīgi. :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 03.01.16 15:35
 citēt
Es ar biju sakarnieks (nu labi ne virsnieks),bet no radio ņehuja nesajēdzu.Vairāk par cita veida sakariem interesējos.:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.01.16 16:15 labots
 citēt
Ja godīgi, es arī nevella nesajēdzu. Kamēr strādāju ar reļejkas stojkām P-60/120, televīzijas raidītāju ТРСО, kamēr sadzīves aparatūrā par skaņu adbildēja lampas 6Н2П un 6П14П, vēlāk tranzistori МП42, П214 un КТ803, es pats remontēju savu tehniku, bet tagat pat nezinu, kas tur iekšā.
avatar
Publicēts: 03.01.16 16:44
 citēt
ja godīgi, man fazendā ir pavecs Panasonic mūzikas centrs, kurš ar to teleskopisko antenīti velk kā kurā vietā, bet ar improvizētu antenu no vada , iet kā zvērs. jāpiezīmē, ka tam mūzikas centram ir normāla antenas pieslēgvieta :bad_smile:
avatar
Publicēts: 04.01.16 10:19
 citēt
antiprieks youtu.be...
avatar
Publicēts: 04.01.16 10:38
 citēt
avatar
Publicēts: 05.01.16 16:11
 citēt
Lieliska ziņa!Varēja gan šaut trāpīgāk,bet arī tā nav slikti!:face-grin:
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 05.01.16 17:03 labots
 citēt
viecha:Lieliska ziņa!Varēja gan šaut trāpīgāk,bet arī tā nav slikti!:face-grin:
www.delfi.lv...
Mok kāds nejauši palīdzēja? :what:
avatar
Publicēts: 05.01.16 21:30
 citēt
smartins:
viecha:Lieliska ziņa!Varēja gan šaut trāpīgāk,bet arī tā nav slikti!:face-grin:
www.delfi.lv...
Mok kāds nejauši palīdzēja? :what:


Ne tak - pats uzskatāmi nodemonstrēja, ko nozīmē šaut sev kājā! Lai rietumi baidās, kad uzliek kārtējās sankcijas, kas esot "šaušana sev kājā"...
avatar
Publicēts: 06.01.16 08:24
 citēt
Rīta cēlienu sākt ar šādu runu www.youtube.com... :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 08:53
 citēt
Jolan:Rīta cēlienu sākt ar šādu runu www.youtube.com... :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:


Brīdināt pirms šitādiem vajag! :D :D :D

bet no otras puses - cik tas īstenībā ir traģiski...
avatar
Publicēts: 06.01.16 09:40
 citēt
Jolan:Rīta cēlienu sākt ar šādu runu www.youtube.com... :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:



Jaaaaaaaaaaaa, šitā bija bomba
avatar
Publicēts: 06.01.16 10:20
 citēt
Šiem vismaz diktores smukas, jaunākai paaudzei tas var šķist par bombu, bet man liekas, ka vēl pavisam nesen programmā Vremja babai Jagai līdzīgā Nonna Bodrova borēja par to, ar kādiem dolgiem un prodolžiteļniem aplodismentiem kārtējā istoričeskā pļenuma CK KPSS deļegati esot novērtējuši pusotru stundu garo Brežņeva šļupstējumu.
avatar
Publicēts: 06.01.16 10:31 labots
 citēt
Schneider:Šiem vismaz diktores smukas, jaunākai paaudzei tas var šķist par bombu, bet man liekas, ka vēl pavisam nesen programmā Vremja babai Jagai līdzīgā Nonna Bodrova borēja par to, ar kādiem dolgiem un prodolžiteļniem aplodismentiem kārtējā istoričeskā pļenuma CK KPSS deļegati esot novērtējuši pusotru stundu garo Brežņeva šļupstējumu.


...bet krievuškas runāja bez izteiksmes.Ja Smiļģis šito redzētu,kādas aktiermākslas pērles stradā Korejas televīzijā un dienē korejas armijā :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.16 10:37
 citēt
avatar
Publicēts: 06.01.16 10:40
 citēt
avatar
Publicēts: 06.01.16 11:36
 citēt
Krievu subtitri ir pilnīgi lieki!:face-grin:Bez grūtībām saprotams tāpat.Pusstundu paklausies šitādu un mundruma ladiņš visai dienai.Bet ja aķi tomēr nosēžas,tad līdzi tak jābūt vadoņa Kimhrenira citatņikam,ko laiku pa laikam palasīt!:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.01.16 14:12
 citēt
Tas Ļi mājās par tevi stāstīja, ka letiņi ir šķībsmadzeņaini.
avatar
Publicēts: 07.01.16 23:48 labots
 citēt
te nu ir tāda aktiermāksla, ka pat "Vella kalpi" nobāl :money:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 07.01.16 23:56 labots
 citēt
Ha ha Boombox/ Ghettoblaster tas ir spēks ! Ja nevajag ar "Muzejisko vērtību" tad gana labs ir Ghettoblaster mit Bluetooth, CD/MP3, USB, SD, Aux In, Radio AEG Boombox BSS4808
avatar
Publicēts: 08.01.16 21:38
 citēt
avatar
Publicēts: 08.01.16 21:44
 citēt
Labs!, Māri! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 18
  5. 19
  6. 20
  7. 21
  8. 22
  9. 23
  10. 24
  11. 25
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):