forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 22
  5. 23
  6. 24
  7. 25
  8. 26
  9. 27
  10. 28
  11. 29
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.05.16 18:05
 citēt
negatIvs:liela kompānija nesasēdīsies, bet plenērs divatā tur var sanākt ....

Tik knapi jau nav.:face-smile: Pēc projekta divi mīļi apskāvušies pārīši viens otram pretī.:face-smile:
avatar
Publicēts: 15.05.16 18:30
 citēt
...un pāris, kuri sastrīdējušies, uz diviem bluķiem, katrs savā galda galā. :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.05.16 22:19
 citēt
Uzinstalēju uz Blackbery Z10 - Moon reader -FB2 failu lasītaju
1)nokačāju BAR failu
2)Java Runtime Enviroment
3)DDPB programmu palaidējs
4)Developera režims

aizgāja
avatar
Publicēts: 17.05.16 20:45
 citēt
nopirku taktisko jostu EDC firmas
priekš ādas biksēm
izrādās - slavena firma un josta gan nav kā apakšā video, bet ļoti praktiska, specnaza jostiņa tāda :face-smile:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 17.05.16 22:30
 citēt
Neaizmirsti šo arī cālis.lv forumā ierakstīt
avatar
Publicēts: 17.05.16 22:49
 citēt
avatar
Publicēts: 17.05.16 23:09
 citēt
Skaisti dzīvot neaizliegsi - savs dizaineris no Italijas un remonts par 10 ļimoniem
prieks par citiem arī :)

quibbll.com...

:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.05.16 23:24
 citēt
Cafe_Racer:

Ansamblis pa pirmo!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 23.05.16 12:01
 citēt
Galvenajos vilcienos emu ticis galā ar dārziem un siltumnīcām!
Iestādīti tomāti, paprika, kāposti, laukos dīķī ielaists pumpis, nostiepta šļauka, ja tik neižžūs viss dīķis, nebaidos ne no kādiem laika apstākļiem.
avatar
Publicēts: 23.05.16 12:16
 citēt
Schneider:Galvenajos vilcienos emu ticis galā ar dārziem un siltumnīcām!
Iestādīti tomāti, paprika, kāposti, laukos dīķī ielaists pumpis, nostiepta šļauka, ja tik neižžūs viss dīķis, nebaidos ne no kādiem laika apstākļiem.

Tad jau man jābrauc ciemos, lai to dīķi vai nu iztukšotu vai palielinātu :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.05.16 12:20
 citēt
Oliss: Tad jau man jābrauc ciemos, lai to dīķi vai nu iztukšotu vai palielinātu :big_smile:

Ekskavatorščiks esi?
avatar
Publicēts: 24.05.16 16:26
 citēt
šodien iesmaržojos ar FERRARI Scuderia smaržām
(un tiku pie ceturtās šujmašīnas - kā saka kad ir, tad nāk vēl klāt)
avatar
Publicēts: 24.05.16 16:41
 citēt
sahajayoga:šodien iesmaržojos ar FERRARI Scuderia smaržām


Būtu labāk nomazgājies :D
avatar
Publicēts: 26.05.16 17:36
 citēt
Ja cilvēks abdirsc no dabas, mazgāšanās nepalīdzēs.
avatar
Publicēts: 26.05.16 17:44
 citēt
Varēs tagad šūšanas cehu uz lodžijas atvērt, tiešām priex par cilvēku :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.05.16 09:29
 citēt
koklēšanas procesā, plaukts var tikt apskādēts
avatar
Publicēts: 29.05.16 11:09
 citēt
A kur tās Sranās Matj-perematj portrets pa pus sienas?
avatar
Publicēts: 29.05.16 12:21
 citēt
negatIvs:koklēšanas procesā, plaukts var tikt apskādēts


Pret plauktu var satraumēties, dabūs galvu šūt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.05.16 12:48
 citēt
avatar
Publicēts: 29.05.16 13:45
 citēt
Glupā bāba, fleksis acprēkliņ griežas!
avatar
Publicēts: 29.05.16 18:34
 citēt
A kādēļ pašā ledusskapī nav raganas bildes?
avatar
Publicēts: 30.05.16 12:24 labots
 citēt
Atjaunoju sava datora darbību.
Pēc crypto vīrusa noķeršanas, tagad ir vairāki TB brīvas vietas. :face-grin:
Ja nopietni, tad šis ir tas gadījums, kad īsti veči, kuri netaisa backupus, varētu arī raudāt.
Nav pieejas nekam, ne dokumentiem, ne foto (*.raw neaiztiek), ne filmām kā arī mūzikai (*.flac neaiztiek). e-maili saglabājas, kā arī datora darbība, jo kā gan citādi no cietušā izvilināt €€€€. Nieka 4 bitcoins. 1bitcoins = 420€.
Mani paglāba, ka praktiski visa info ir uz ārējiem HDD, tātad atjaunojama.
Kā īsti tas notika, nevaru komentēt. Kad atbrauco no 2 nedēļu komandējuma vissss jau bija noticis.... :bad_egg:
avatar
Publicēts: 30.05.16 14:17
 citēt
wily2:Atjaunoju sava datora darbību.
Pēc crypto vīrusa noķeršanas, tagad ir vairāki TB brīvas vietas. :face-grin:
Ja nopietni, tad šis ir tas gadījums, kad īsti veči, kuri netaisa backupus, varētu arī raudāt.
Nav pieejas nekam, ne dokumentiem, ne foto (*.raw neaiztiek), ne filmām kā arī mūzikai (*.flac neaiztiek). e-maili saglabājas, kā arī datora darbība, jo kā gan citādi no cietušā izvilināt €€€€. Nieka 4 bitcoins. 1bitcoins = 420€.
Mani paglāba, ka praktiski visa info ir uz ārējiem HDD, tātad atjaunojama.
Kā īsti tas notika, nevaru komentēt. Kad atbrauco no 2 nedēļu komandējuma vissss jau bija noticis.... :bad_egg:

Apsveicu. Tagad pat īstākais vecis, kurš nekad nav mazgājis zeķes, visu glabās ārēji.
avatar
Publicēts: 01.06.16 23:37 labots
 citēt
sahajayoga:Lodžijas refresh - 6 podi lilijas

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=9ioe73zq4x6q591g4t.jpg


Nākamo vajadzētu "lodžijas Rūķi" ieviest (tādu kā dārza rūķi)!
Gaidam ar nepacietību.
avatar
Publicēts: 03.06.16 22:27
 citēt
GunarsII:

Šitais baigi labi sviltu :big_smile::big_smile::big_smile:
avatar
Publicēts: 04.06.16 00:17
 citēt
Reāli stulbs komentārs.
avatar
Publicēts: 04.06.16 00:30
 citēt
versatile:Reāli stulbs komentārs.


+++
Bet, cik noprotu, olisītis te ir vietēja mēroga kriminālā autoritāte, no kura admiņi raustās, tāpēc te viņam viss atļauts.
avatar
Publicēts: 04.06.16 08:27
 citēt
Viss ir vienkāršāk - ne visi duraki karā apšauti. Pirms pāris gadiem viņu vienreiz pārliecināja, ka tāda uzvedība ir stulba, uz kādu laiciņu pierāvās, bet nu tam ļautiņam ar humora izjūtu tā ir kā ir...

Variants - sena kontūzija+kandžas dzeršana karstā laikā. :face-wink:
avatar
Publicēts: 12.06.16 21:18 labots
 citēt
Nopirku no drauga, kam mājas kā etnogrāfiskais muzejs, pāris cirvjus, tēšamo un skaldāmo, par 1 eiru gabalā. Iekātoju un koši izkrāsoju lai krūmos nepazūd. Vienam ir uzkalts zīmogs ar 1979 gadu, otrs liekas vēl vecāks individuāls darbs, jo forma nav tik ideāla. Jau asinot jutu, ka labs metāls. Par to arī prieks, jo pirms tam bija nopircies kāds štrunts, kas kļuva neass jau pēc 10 tomātu mietiņu notēšanas.
avatar
Publicēts: 12.06.16 21:37
 citēt
drīz aizbrauks ciemiņi ....
avatar
Publicēts: 13.06.16 09:37
 citēt
GunarsII:Nopirku no drauga, kam mājas kā etnogrāfiskais muzejs, pāris cirvjus, tēšamo un skaldāmo, par 1 eiru gabalā. Iekātoju un koši izkrāsoju lai krūmos nepazūd. Vienam ir uzkalts zīmogs ar 1979 gadu, otrs liekas vēl vecāks individuāls darbs, jo forma nav tik ideāla. Jau asinot jutu, ka labs metāls. Par to arī prieks, jo pirms tam bija nopircies kāds štrunts, kas kļuva neass jau pēc 10 tomātu mietiņu notēšanas.


Glauni gan, skaldāmo varēji bišķi no priekšas atrādīt, lai redz kāds ķīlis
avatar
Publicēts: 13.06.16 09:40
 citēt
zoss:
versatile:Reāli stulbs komentārs.


+++
Bet, cik noprotu, olisītis te ir vietēja mēroga kriminālā autoritāte, no kura admiņi raustās, tāpēc te viņam viss atļauts.


Pat stulbāks par sādžas jogu :( nu kā var TIK stulbi piedirst tēmu :shame: čalim tiešām nopietni kompleksi.
avatar
Publicēts: 13.06.16 13:57
 citēt
avatar
Publicēts: 13.06.16 14:49
 citēt
Bloga tautas ticējums - ja Gunārs iepērk cirvjus, Negatīvam būs ciemiņi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 13.06.16 17:11
 citēt
NilsS:
Glauni gan, skaldāmo varēji bišķi no priekšas atrādīt, lai redz kāds ķīlis

Nevarēs redzēt, jo dzinu koka ķīļus ar līmi, bet galus aiztriepu ar to pašu tumšo teksturdekoru uz kaukādas eļļas bāzes, lai atgrūž ūdeni, bet nav spīdīgs un slīdīgs.
avatar
Publicēts: 13.06.16 17:21
 citēt
Es domātu, ka Nilsu vairāk interesēja tā kalēja roku darba forma, nevis kāta iestiprinājums.
avatar
Publicēts: 13.06.16 17:51 labots
 citēt
Schneider:Es domātu, ka Nilsu vairāk interesēja tā kalēja roku darba forma, nevis kāta iestiprinājums.

Laikam jau gan, pats esmu trešais cirvis, uzreiz nesapratu. Bet vispār tas skaldāmais nav no pašiem biezākajiem, skatā no gala ap kāta vietu neliels izliekums jūtams arī uz ārējām virsmām. Atrādīt šobrīd nevaru, palika laukos.
avatar
Publicēts: 14.06.16 09:20 labots
 citēt
GunarsII:
Schneider:Es domātu, ka Nilsu vairāk interesēja tā kalēja roku darba forma, nevis kāta iestiprinājums.

Laikam jau gan, pats esmu trešais cirvis, uzreiz nesapratu. Bet vispār tas skaldāmais nav no pašiem biezākajiem, skatā no gala ap kāta vietu neliels izliekums jūtams arī uz ārējām virsmām. Atrādīt šobrīd nevaru, palika laukos.


Šneiders gudrs vecis, uzreiz visu saprata :) jā, man ir mazs fetišs uz kaltiem skaldāmcirvjiem, galu galā 2 vienādu nav. Pašam laukos ir konkrēta mašīna.
avatar
Publicēts: 14.06.16 22:27
 citēt
GunarsII – kāti paštaisīti?
avatar
Publicēts: 14.06.16 22:40 labots
 citēt
Nē, no Cenukluba bodes par pāris eirām gb., vienīgi šķērsgriezuma profilu pielaboju. No veikala nāk simetrisks ovāls, bet man liekas, ka labākam tvērienam apakšmala, kuru aptver pirksti jātaisa plānāka.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 22
  5. 23
  6. 24
  7. 25
  8. 26
  9. 27
  10. 28
  11. 29
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):