forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 23
  5. 24
  6. 25
  7. 26
  8. 27
  9. 28
  10. 29
  11. 30
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.06.16 23:45
 citēt
Paldies, tā arī izskatījās.
Katram savs tas pareizākais, bet paša rokai radikāli pārtaisītu visu galu un neko uz tā nekrāsotu. Pēc vienas sezonas malkas skaldīšanas roka kātu nopulē spožu un gludu, ka prieks rokā ņemt. Krāsa vai laka pēc intensīvākas darba dienas var atstāt nepatīkams sekas, bet tās bažas varbūt novecojušas, ar jauniem materiāliem nav tādas pieredzes.
avatar
Publicēts: 15.06.16 22:18
 citēt
Gan bezskrāsas, gan brūnais nav ne laka, ne krāsa, bet teksturdekors uz eļļas bāzes. Vadījos no tā, ka šauteņu laides arī kopj ar īpašām eļļām. Rokās tās neslīd, atgrūž ūdeni un dziļi iesūcas kokā tādējādi to saudzējot.
avatar
Publicēts: 16.06.16 09:00
 citēt
Par armijas šautenēm nezinu, tur gan jau kāda sintētika, bet dižciltīgākiem izstrādājumiem - augstas klases medību ieročiem koka detaļas piesūcina tik ar dabīgo lineļļu.
avatar
Publicēts: 16.06.16 10:16
 citēt
Schneider:Par armijas šautenēm nezinu, tur gan jau kāda sintētika, bet dižciltīgākiem izstrādājumiem - augstas klases medību ieročiem koka detaļas piesūcina tik ar dabīgo lineļļu.


Svaiga tā kapitāli slīd :) kad polimerizējas gan laba, tikai jāgaida + - nedēļa
avatar
Publicēts: 17.06.16 19:26
 citēt
Laba fotosesija!:face-kiss::face-grin:
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 07.07.16 13:02 labots
 citēt
Atvilkās Jehovas sektanti, mēģināja zombēt, bet man laiks bija, labs garīgais arīdzan, tādēļ viņus sadzinu zemē, pateicu, ka citēt Bībeli no planšetes prot katrs muļķis, piedāvāju apspriest tekstus, zinot tos no galvas. Tāpat arī par asins pārliešanu pierādīju, ka tas, ko viņi tik drošā un pārliecinātā balsī dakšo, ir no XPEH-TB sagrāpstīti murgi, arī no piedāvātā uačtauera atteicos, aizgāja diezgan sadrūmuši. :bad_smile:

Pie reizes škrobe - tikko atklāju, ka Pentaxis izlaidis šitādu te smukumu Silver ispildījumā blog.neocamera.com... , bet es jau paspēju izmest 420 € par K-S2... :face-crying:
avatar
Publicēts: 14.07.16 12:38
 citēt
Esmu jaunā zirgā un kāja griežas ka prieks !:)
avatar
Publicēts: 16.07.16 09:34 labots
 citēt
youtu.be... jautrs gabals
avatar
Publicēts: 21.07.16 23:08
 citēt
Iemarinēju pirmās 8 burciņas sēņu.
avatar
Publicēts: 22.07.16 08:19
 citēt
vajag vēl, atbrauks plenēristi, visu norīs
avatar
Publicēts: 22.07.16 08:26
 citēt
avatar
Publicēts: 22.07.16 08:44
 citēt
Labam uzlējumam jābūt :)
avatar
Publicēts: 30.07.16 21:36
 citēt
Sašņikājām malkai vētras lauztās liepas. Un kaimiņus pabaidījām....:face-smile:
avatar
Publicēts: 04.08.16 18:45
 citēt
Setaps savākts. Ballīte var sākties :face-grin:

avatar
Publicēts: 17.08.16 16:27
 citēt
Šodien uzdūros, iespējams kam sen redzētam, bet tas patiešām bija mans šīsdienas prieks!


Ja cilvēki izvēlētos zobārstu tāpat kā fotogrāfu:
Sveiki!
Vēlētos atrast cilvēku, kas vienkārši grib piepelnīties un salabot man zobus.
Galvenais, lai ir laba zobārstniecības iekārta.
Varbūt ir kāds zināms amatieris, students, jaununietis utt?
avatar
Publicēts: 13.09.16 14:34 labots
 citēt
374 km ar ričuku 2 dienās, 3500 m kāpums, 15 500 kalorijas ( pēc endo datiem, kam īsti neticu ) 57km/h max. speed
avatar
Publicēts: 13.09.16 21:37
 citēt
Ar savu saprašanu varu minēt tik tā, ka esi aizbraucis no Sprancijas uz Spāniju pāri Pirenejiem... :amazing:
avatar
Publicēts: 13.09.16 22:36
 citēt
Bija pasmaga vasara un tik tagad atklāju ka 30.zeptemberī nāks klajā JAUNAIS! : www.youtube.com...

www.youtube.com...


vecie, dullie, labie - mans No1. jau 31 gadu
avatar
Publicēts: 14.09.16 07:54
 citēt
A vo, ko es lasu!

avatar
Publicēts: 14.09.16 11:14
 citēt
Tviterī atradu labu atziņu: Любая коммунистическая революция начинается борьбой за счастье народа и кончается карточками на еду.
avatar
Publicēts: 16.09.16 15:59
 citēt
Šodien beidzot iegādājos lielo grāmatu "Latgale fotogrāfijās"!:face-smile:
avatar
Publicēts: 25.09.16 10:18 labots
 citēt
Saņēmu paziņojumu par projekta atbalstīšanu! Eiropas Savienības naudas būs dabūjamas tikai līdz 2022. gadam, tāpēc kustināsim galvas un pakaļas. Ja agrāk subsīdijas mēdza palikt neizmantotas, tad šoreiz konkurss bija vidēji 4 uz 1 vietu. Paliku "virs svītras" un cehā, kur nauda žāvējas, ielikšu vēl pāris mašīnas.:money:

avatar
Publicēts: 26.09.16 16:47
 citēt
Nīkonis maskējas no manis www.elkor.lv...
avatar
Publicēts: 26.09.16 18:32
 citēt
GunarsII:Saņēmu paziņojumu par projekta atbalstīšanu! Eiropas Savienības naudas būs dabūjamas tikai līdz 2022. gadam, tāpēc kustināsim galvas un pakaļas. Ja agrāk subsīdijas mēdza palikt neizmantotas, tad šoreiz konkurss bija vidēji 4 uz 1 vietu. Paliku "virs svītras" un cehā, kur nauda žāvējas, ielikšu vēl pāris mašīnas.:money:



Nu nu 100% zinu ka tikai līdz 2017 nākamais gads pēdējais jo programma oficiāli bija 15 gadus. 2004 iestājāmies 2019 beidzās programma. Pieškir līdz 2017 .
avatar
Publicēts: 26.09.16 20:01
 citēt
Lunis:
GunarsII:Saņēmu paziņojumu par projekta atbalstīšanu! Eiropas Savienības naudas būs dabūjamas tikai līdz 2022. gadam, tāpēc kustināsim galvas un pakaļas. Ja agrāk subsīdijas mēdza palikt neizmantotas, tad šoreiz konkurss bija vidēji 4 uz 1 vietu. Paliku "virs svītras" un cehā, kur nauda žāvējas, ielikšu vēl pāris mašīnas.:money:



Nu nu 100% zinu ka tikai līdz 2017 nākamais gads pēdējais jo programma oficiāli bija 15 gadus. 2004 iestājāmies 2019 beidzās programma. Pieškir līdz 2017 .


www.esfondi.lv...

Patreizējais plānošanas periods ir 2014-2020 gadi.
Vispār jau jau no tiem eirofondiem labums ir tikai noteiktai sabiedrības daļai un visvairāk tiem, kuri tos sadala un formē papīrus + vēl darbs atsevišķiem būvniekiem. Ekonomiskā efektivitāte kopumā ir visai zema, bet nu kādu laiciņu atsevišķas nozares papildus silda. Neizmantot ES maksājumus būtu grēks pat tad, ja noteiktais naudas izmantošanas mērķis būtu to karināšana kokos lapu vietā un tā nobirtu agrāk vai vēlāk.
avatar
Publicēts: 26.09.16 21:10
 citēt
Par beigu termiņu precizitāti negalvoju, bet būtība ir tur, ka drīz tie prieki beigsies. Un labums, protams, ir, kā Auns saka, "tai sabiedrības daļai", kas nav slinki pakustināt smadzenes un savu pakaļu. Un īpaši par laukiem var teikt, ka ja neviens nedod darbu, tad lauciniekam ir daudz lielākas iespējas izdomāt sev darbu. Es pieņemu, ka arī LAD (lauku atbalsta dienests) ierēdņi ir ieinteresēti visu fondu pilnvērtīgai izmantošanai, tāpēc aizejot uz vietējo LAD un izsakot savu ideju, KATRS saņems vislielāko pretimnākšanu un izsmeļošus padomus un informāciju par pieejamām naudām. Un nebūs jadzer šņabis un jālamā valdība.
avatar
Publicēts: 09.10.16 19:17
 citēt
Biju Gorā uz Jāņa Ivanova 110. jubilejas koncertu. Rēzeknes kamerorķestra izpildījumā klausījos 6.Latgales simfoniju, kas pacieļa munu patriotiskū abziņu veļ nabejušā līmenī!
avatar
Publicēts: 03.11.16 19:35
 citēt
Pie kaimiņa atbrauca pārvietojamais gateris, dabūju arī es sazāģēt savus osi un ozolu. Tagad man ir kubikmetrs laba mēbeļu materiāla. Rīdzinieki no tā, protams, neko nesapratīs, bet man ir prieks par šitādu te štabeli šķūnī:

avatar
Publicēts: 03.11.16 19:52
 citēt
Schneider:Pie kaimiņa atbrauca pārvietojamais gateris, dabūju arī es sazāģēt savus osi un ozolu. Tagad man ir kubikmetrs laba mēbeļu materiāla. Rīdzinieki no tā, protams, neko nesapratīs, bet man ir prieks par šitādu te štabeli šķūnī:


Varēsi sazāģēt īsākus un kurināt krāsni :big_smile:
avatar
Publicēts: 03.11.16 20:10
 citēt
Tādu herņu var rakstīt tik dēļ tā, ka visu mūžu elpojis fenola sveķu izgarojumus no stružpļitas mēbelēm, laikam darbojas kā Momenta līme. :grimace:
avatar
Publicēts: 04.11.16 19:31
 citēt
Bet labs darbiņš! Un ideju pasviedi - man birztalā kādi 3 stāvus kaltuši ozoli, varbūt pārvietojamais gateris ir īstais risinājums, kā ar tiem tikt galā.
avatar
Publicēts: 08.12.16 13:32
 citēt
Dobelnieki pīpē labu spaisu

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 09.12.16 12:04
 citēt
Kurš ātrāk ieleks guļammaisā - jeb sagaidot Svētceļniekus - Mister Ushakoff
kā no filmas - Shurika piedzīvojumi Kaukāzā
www.kasjauns.lv...
:face-grin:

PS paši kristieši cepjās - par Tezē bara "uzlidojumu" jo tā esot "vieglā kristietība" (ar to es nedomāju vieglās kājas uz ķemertiņu)

Bapetisti, harizmāti un Taizē kustības piekritēji jau ir tas light variants. Bet Dievs sevi cilvēkiem ir atklājis Kristū Jēzū. No tā mēs envaram izvairīties, ja vien gribam būt pestīti.
Es jau neteicu, ka viņi balsta savu dzīvi Taizē/Tezē kustībā, bet viņi ir sākuši uztvert kristietību atbilstoši tam (tām sajūtām), ko viņi bija sastapuši Taizē. Dieva Vārda mācību viņiem ļoti grūti uztvert. Viņi nespēj vispaŗ loģiski analizēt Svētos Rakstus. Pacietības trūkums. Mēs sakām: es ticu. Kam tad mēs ticam? ka Dievs ir? Ka Kristus ir? Arī velns tic, ka Dievs ir. Kam tad jūs ticat?! Atbildiet uz šo jautājumu! Ko nozīmē ticēt Evaņģēlijam? Vai Taizē kaut ko tādu māca? Tur jūs to nedzirdēsiet.
Kristieši vienkārši saslimst ar šo harizmātisko vīrusu, un, beigu beigās, viņi pazūd no draudzēm - vai nu pēc kāda laika viņus var atrast kādā no vasarsvētku tipa draudzēm, vai vispār samulsināti pazūd no ticības ceļa. Tā ir tā vispārējā prakse.
avatar
Publicēts: 20.12.16 11:05 labots
 citēt
Dobele turpina izklaides
Freida onkulim būtu koo teikt
avatar
Publicēts: 24.12.16 21:13 labots
 citēt
Negribas taisīt jaunu tematu, pirms kāda laiciņa viens interesējās par objektīvu ar agresīvu boķē, te būs Pentax 50/1,4 ar pilnīgi vaļā caumuru:

avatar
Publicēts: 24.12.16 21:53
 citēt
Paziņa iepriecināja svētkos
:face-kiss:
avatar
Publicēts: 25.12.16 11:14
 citēt
Pamodos dzīvs .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.01.17 18:45
 citēt
Kā Fiksi Salaulāties Dieva Priekšā
:face-grin:
ltv.lsm.lv...
avatar
Publicēts: 12.01.17 17:18
 citēt
tas PRIEKS izkāpt uz sauszemes

www.kasjauns.lv...
avatar
Publicēts: 29.01.17 22:06
 citēt
neliels papildinājums
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 23
  5. 24
  6. 25
  7. 26
  8. 27
  9. 28
  10. 29
  11. 30
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):