forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 24
  5. 25
  6. 26
  7. 27
  8. 28
  9. 29
  10. 30
  11. 31
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.01.17 23:05
 citēt
A kur Kobzona un Zikinas plates?
avatar
Publicēts: 31.01.17 10:20
 citēt
Iz liepājnieku iepazīšanās sludinājumiem:

44,gadus jauns virietis veletos nopietni satikties iepazities ar iskatigu brivu godigu labsirdigu stradigu normali domajosu sievieti, bez berniem, vecuma no 30,lidz 38,gadiem videjas miesas buves auguma ap 1,70cm, vari but kaut krieviete, velams protams no kurzemes.

Sveikas. Raksties brīvās sievietes. Man 25 gadi. Velos patīkamas nopietnas atiecības. Velētos sastapt patīkama auguma un mīļu sievieti. Kurai ir nākotnes plāni. Gaigīšu ziņu no jums.

Sveiki es meklēju meitene ,sievieti.. pirmais sarakstisana. 2. Tikšanās. 3 un tālāk būs jau viss redzams ko tālāk darīt. BET100% konfidiciali viss. Pārītis var nerakstīt Ищу девушеу. В начале для переписки . Встреча. И дальше уже можно что то думать что дальше делаем ..

Normāls vīrietis (56) ar saviem mīnusiem un plusiem, iepazītos ar sievieti. Nopietni! Materiālā labuma meklētājas, šis sludinājums nav domāts Jums! Jauku dienu vēlot visiem labvēļiem un nelabvēļiem, Landijs.

Te brīvs vīrietis bez kaitīgiem ieradumiem labprat tiktos ar jauku sievieti līdz 50 gadiem, kuras pašas nezin ko īsti grib tās palūgšu netraucēt ,mēs vairs nēsam berni un uz visu esam gatavi.

Seika! Labprāt iepazītos ar sievieti 40-50 gadi, kopīgām laiku un dzīves pavadīšanai. Iepriekš Pētesoņu un Mames ģimene mani ir ļoti vīluši, jo tām ir ´Moto´uzturēšana un vīra izmantošana visās nozarēs. Nevēlos vairs nekad šādas attiecības - BETcilvēcīgu sapratni visās jomās, bet bez MOTO!!!
avatar
Publicēts: 31.01.17 11:05
 citēt
Tramps Rīgā
:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.02.17 19:02
 citēt
Paziņas kaķis Vācijā
dzīve ir super

:face-grin:
avatar
Publicēts: 14.02.17 12:50
 citēt
Iedzīvojos jaunā kamerā, vo!

avatar
Publicēts: 14.02.17 14:36
 citēt
Neveikls burtisks tulkojums no krievu тёлки.
avatar
Publicēts: 19.02.17 12:07
 citēt
Porziņģis vinnē meistarības konkursu !!!
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 20.02.17 13:39
 citēt
TesMens:
labāk būtu kucīti nopircis
avatar
Publicēts: 21.02.17 14:57
 citēt
Ieurbu kļavu sulas un ievilku lauku pirtī eleptriju, tagad var pērties kaut līdz pusnaktei!
avatar
Publicēts: 23.02.17 10:55
 citēt
Pa ilgiem laikiem beidzot kādu bildi ierāmēju. No drauga laivošanas arhīīva uzķīlēju pāris analogās panorāmas. Uz vienas ar visu laivu esmu aš divās vietās. Pietiekams iemesls, lai piekārtu pie sienas kabineta kaktā. :face-glasses:


avatar
Publicēts: 23.02.17 17:57
 citēt
avatar
Publicēts: 23.02.17 18:01
 citēt
Negatīvs drabiņu pieēdies putļerovcu svētkos.
avatar
Publicēts: 15.03.17 20:38
 citēt
Pārgāju no platēm uz grāmatam, nopirku 25 grāmatas:
avatar
Publicēts: 15.03.17 22:29
 citēt
25 grāmatas kā no Beberbeķu meža pirms 30 gadiem.:face-smile:
avatar
Publicēts: 15.03.17 23:15
 citēt
A_selenia:25 grāmatas kā no Beberbeķu meža pirms 30 gadiem.:face-smile:


jā, dāma kas pārdeva bija arī vākusi gramatas no "deficīta" laikiem :)
avatar
Publicēts: 19.03.17 18:38 labots
 citēt
MTO 500 uz GH2 salidznot ar 5D = 2x jeb 1000 mm
vakar tiku pie Zenitāra 50mm un pārejas, kas der ari MTO500
bez statīva tagad nevar bildēt + vēlama trosīte
Jāpērk arī kāds vidējs statīvs, kas tur MTO500
:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.03.17 18:45
 citēt
1000mm drebekli nenoturēs ne vidējs ne panopietns statīvs. Zirņu kule noturēs vai komplektiņš kur plika statīva galva maksās vairāk kā Tava m4/3 un M42 kolekcija kopā. Tas, ka statīvam raksta cik kg tur nenozīmē, ka to var atiecināt uz 2 grādu skata leņķi.
avatar
Publicēts: 20.03.17 14:15
 citēt
atradu Mini statīvu - garums 30 cm saliktā veidā, tur 3kg, cena ar demokrātiska
Camlink CL-TP330 Alumīnija statīvs foto/video kamerām ar 3D mehānismu (maks. augstums 61cm)
avatar
Publicēts: 26.03.17 22:14
 citēt
Labu grāmatu šodien iepirku. Izlasījis anotāciju Delfos jau jutu, ka ir OK. Tomēr grāmatas pērku tikai grāmatnīcās, jo dažas lpp. jāizlasa, lai justu, vai autoram laba valoda un doma skaidra. Šis ir izcili sarakstīts darbs. Īpaši būtu ieteicams visiem vaimanātājiem par mūsu grūto vēsturisko likteni, karošanu svešās armijās, izsūtīšanām u.t.t. Arī 16. marta aktīvisti varbūt paskatītos uz pasauli citādāk. Jo karošana un viss ar to saistītais ir dabas, vai, kā daži teiks -dieva dota šīszemes kārtība.
avatar
Publicēts: 31.03.17 14:11 labots
 citēt
Velo muzons
Fydelity Le BoomBox Doppler Maza Rokas Somiņa (27x12x8cm) ar Skaļruņiem Zaļa


ievēroju, ka tomēr dziesmas jāliek jaudīgākas, tad ir efekts
no Modern Talking labi skan - Magic Symphony par piemēru
+ jāmeklē 3 štuki - AAA akumulātori, lādētāju kruto dabūju VARTA
avatar
Publicēts: 31.03.17 16:14
 citēt
lodzija:
ievēroju, ka tomēr dziesmas jāliek jaudīgākas, tad ir efekts


Ieraksti traktora rūkoņu, būs efekts, būs baigi labi!
avatar
Publicēts: 29.04.17 10:19 labots
 citēt
Dabūju no viena kadra pa lēto ārējo cieto disku ar USB 3.0 jūtams, ka faili ātrāk lasās
LACIE - Porsche design

avatar
Publicēts: 02.05.17 17:36
 citēt
Re, kādu pļerdaku nopirku tukšo vagu apstrādāšanai:

avatar
Publicēts: 02.05.17 20:39
 citēt
tāda tipa verķi arī man vajadzētu .....
avatar
Publicēts: 03.05.17 17:08
 citēt
priore:Preiļos 3. maijā Latgales simtgades kongresa programmā ar vairākiem pasākumiem tiks prezentēta fotogrāmata "Latgalietis XXI gadsimtā", kurā ievietoti gan profesionāļu, gan amatieru darbi, portālu "Delfi" informē kongresa sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/preilos-atklas-fotogramatu-latgalietis-xxi-gadsimta.d?id=48788001
ar ko atšķirsies profesionāļu fotogrāfijas no amatieru fotogrāfijām?
avatar
Publicēts: 06.05.17 15:45
 citēt
VValdis:ar ko atšķirsies profesionāļu fotogrāfijas no amatieru fotogrāfijām?

pašas bildes var arī neatšķirties, ja profe$$ionāļi bildē amatieru līmeni vai ja amatieri bildē profe$$ionālā līmenī.
avatar
Publicēts: 06.05.17 16:27
 citēt
Svaigs skats uz vecu literāru darbu: ladysterritory.ru...
avatar
Publicēts: 08.05.17 19:45
 citēt
Sagrabināju pēdējo porciju sālīto sēņu, nomazgāju, sajaucu ar ceptu žāvēto speķi, desām, vārītām olām un sieru, iejāvu Dobeles dzirnavnieka rauga mīklu, izcepu divus lielos sēņu pīrāgus.
Garšīgi sanāca. :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.05.17 20:26
 citēt
Schneider:Sagrabināju pēdējo porciju sālīto sēņu, nomazgāju, sajaucu ar ceptu žāvēto speķi, desām, vārītām olām un sieru, iejāvu Dobeles dzirnavnieka rauga mīklu, izcepu divus lielos sēņu pīrāgus.
Garšīgi sanāca. :big_smile:

Tagad tik vēros vai rīt vēl ko postēsi,
var jau gadīties pa vieglo vakaru uz poda pavadīt, bet var arī pa smago ar ceļojumiem pa paralēlām realitātēm, vo.
:grimace:
avatar
Publicēts: 08.05.17 21:05
 citēt
Mēs laukos sēnes pazīstam, mušmires ēd tik rīdzinieki.
Un no sālītām bērzlapēm skrejamais nepiemetas.
avatar
Publicēts: 08.05.17 21:51
 citēt
Schneider:Mēs laukos sēnes pazīstam, mušmires ēd tik rīdzinieki.
Un no sālītām bērzlapēm skrejamais nepiemetas.

Re kā, sāk jau iedarboties :) > "Mēs laukos sēnes pazīstam" < jau atrodies dubultošanās fāzē, nu turies.
avatar
Publicēts: 08.05.17 22:19
 citēt
Tu, pat sēnes neēdis, par sevi raksti trešajā personā, ja jau par gramatiku sākām runāt. :grimace:
avatar
Publicēts: 08.05.17 22:31
 citēt
Schneider:Mēs laukos sēnes pazīstam, mušmires ēd tik rīdzinieki.
Un no sālītām bērzlapēm skrejamais nepiemetas.


Jēzus sālīt bērzlapes.... jums tur nav sēņu? Bērzlapes ņem tikai mazus podiņus marinēšanai pie noteikuma ja trāpa virsū ļoti lielam apjomam. Savādāk neņemama sēne.

Sāla tikai balto krimildi (par laimi man maz jābrauc - pilna leišmale. Nu un stāsta, ka arī kādu tur to celmeņu stingro zorti - sibirjaku paņēmiens - viņas LV gandrīz neviens neņem uz viena celma puse spaiņa tik jāzin kura zorte sālot paliek stingra.

Pēc mītnes vietas neturu sevi par ne par laucinieku, ne pilsētnieku - varētu teikt "savrupmājnieks", bet nu tāda termina nav. Taču sēnes... vasaras, rudens sākuma čils... to cilvēki nemēdz apgānīt ar vecām bekām, bērzlapēm, eglenēm, alksnenēm, suņusēnēm... nu ar dajebkuru pāraugušu lapiņsēni ja neskaita saulsardzeni ko ēd uz vietas čāpojot meklējumos.
avatar
Publicēts: 08.05.17 23:03
 citēt
Nē es no visas sirds atbalstu katru sēņotāju arī tos kas 14 gadu vecumā pa taisno no hruščovkas ar TV pamacībām lasa suņusēnes - nodarbe ir super.

Bet nu parasti esmu pieradis, ka mana pagraba plaukts nav ne uz pusi tik karalisks kā zinoša laucinieka. Un manā kurvī bērzlapei, kur nu vēl sālītai plauktā, nav vietas.
avatar
Publicēts: 08.05.17 23:09
 citēt
Sālītām bērzlapēm nav ne vainas, sevišķi štruntīgā sēņu gadā. Kopumā ar majonēzi un kečupu var apēst visu - i vecas bekas, i bērzlapes, i suņu sēnes. :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.05.17 23:41
 citēt
Maris:
Jēzus sālīt bērzlapes.... jums tur nav sēņu?


jā Šneidera krajā tā pašvak ir ar sēnēm. Mani lauki bik pavairāk uz austrumiem bet arī tur ņe gusto. Baraviku siliņu, kur labos gados grozu varēja pielasīt pa stundu, nocirta pa tīro. Nu pēdējos 2 gadus arī jāknapinās ar visādu šņagu, eh..
Pirms pāris dienām apstaigāju savu mežiņu (tāds jauktais kur dominē bērzi un apse, ar visai biezu pamežu) un uzgāju tādus jaukus pupeļus, precīzāk ķēvpupus :face-smile:
avatar
Publicēts: 09.05.17 08:32
 citēt
Es esmu no tiem, kuri glumās sēnes vispār neēd, tā, ka man grozs bērzlapju vai alksneņu noteikti ir vērtīgāks par grozu baraviku.
avatar
Publicēts: 09.05.17 09:57
 citēt
paziņo lieto pa druskai sakaltētu sarkano mušmiri
avatar
Publicēts: 09.05.17 10:09
 citēt
Sādžas jobi un citi šizoteriķi lieto svaigas mušmires un velna bekas, uzožot Momentu, lielos daudzumos.
avatar
Publicēts: 15.05.17 14:57
 citēt
Pirmais pērkonc:



Vasara nāk!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 24
  5. 25
  6. 26
  7. 27
  8. 28
  9. 29
  10. 30
  11. 31
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):