forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.05.17 15:33
 citēt
Schneider:Pirmais pērkonc: Vasara nāk!


Vecās sēnes vēl nav atlaidušas, vai atkal lietoji?
avatar
Publicēts: 15.05.17 16:04
 citēt
Tam Hugo laikam murķeļi neliek mieru. Dikti grib pagaršot, bet nezina kā paprasīt. :grimace:
avatar
Publicēts: 15.05.17 17:02
 citēt
Hmm, jā, TesMens, Tev fantāzijas trūkumu būtu grūti pārmest.:face-smile:
avatar
Publicēts: 15.05.17 19:33
 citēt
A_selenia:Tam Hugo laikam murķeļi neliek mieru. Dikti grib pagaršot, bet nezina kā paprasīt. :grimace:


Ko ta man, ne jau es te ar vecu suņu sēņu baudīšanu nodarbojos :D ...
Nav nekāds brīnums, ka pēc tam tie aptrakušie čangaļi visādas Valsti graujošas darbības izved!:face-sad:
avatar
Publicēts: 15.05.17 21:19
 citēt
Tas, kas notiek ar Hugo, noteikti nav no murķeļiem. Viņš būs aizbraucis ar moci pie Urālu šamaņiem un dabūjis pīpējamās mušmires.
avatar
Publicēts: 16.05.17 20:13
 citēt
Kaktusu kandža ar laba, satur meskalīnu
ja cilvēks garīgāks - pietiks ar rumu, arī ārstnieciski - maza deva
avatar
Publicēts: 16.05.17 20:29
 citēt
Var būt diezgan bīstami kandžu kombinēt ar sēnēm.:amazing:
avatar
Publicēts: 23.10.17 12:35 labots
 citēt
Remonta Updeits
pārliku TV uz jaunā plaukta, kuru pie siena pieliku
bildites.lv...

Jāpabeidz palodzes un logu remonts....
avatar
Publicēts: 28.10.17 10:31
 citēt
Nopirku sev dāvanu
rokas VIDEO STAB - Steady Vid EX

līz 1kg kamerām
avatar
Publicēts: 28.10.17 16:24 labots
 citēt
PhotoMaster:Pēc zaļā striķīša kamerai var spriest, ka tās saimnieks ir praktisks cilvēks!

Arī bailīgs,
bet pirkums labi noderēs plauktu filmēšanā ;)
Būtu skaisti, ja lodzija izveidotu video pamācību - kā tādus pagatavot, vo!
avatar
Publicēts: 29.10.17 20:43
 citēt
Paldies visiem svetajiem ka diena labi beigsies.
avatar
Publicēts: 31.10.17 15:10
 citēt
Porziņģis laiž slaidi, kā te lai nepriecājas:
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 27.11.17 19:30
 citēt
Valmieras lodžijas

www.valmieraszinas.lv...
avatar
Publicēts: 29.11.17 23:13
 citēt
Jauns dīvāns, tagad puse istabas jāpartaisa atkal :)
avatar
Publicēts: 29.11.17 23:43
 citēt
lodzija:Jauns dīvāns, tagad puse istabas jāpartaisa atkal :)


Tas dīvāns ir jauns, vai lodžija domā, ka jauns? Man gan bail ko teikt, jo uzradīsies smarts atkal ar saviem hieroglifiem - @#$%
avatar
Publicēts: 30.11.17 10:43
 citēt
ādas dīvāns ar bija labs, tikai nepraktisks, aizņēma daudz vietas
:face-smile:
bildites.lv...
avatar
Publicēts: 30.11.17 12:36
 citēt
Tā lēdija uz plauktiņa ir kvekšķa dzīvezbiedre?
avatar
Publicēts: 01.12.17 12:43 labots
 citēt
Nopirku sev dāvanu, ko klausities Modern Talking fonā u zJutube

Ipad 2, ar 3G, 32Gb, ar maku ādas


njā, iPad, tas ir spēks, salīzinot ar visādiem goclever :face-grin:

www.facebook.com...
PS plus domājot par celtniecības un remonta darbiem - rezerves boris
bildites.lv...

Jaunais dīvāns vietā
bildites.lv...


Darba moments.Jaunā bormašīna pa 12 euro, pirkta lombardā ir super, perforātora režīms daļējs - īstā ķīniete, bet ok/Turpat arī Aipadu nopirku pa 70euro :) Lieku aparatūras/grāmatu plauktu, pārlieku Vācijas puķu plauktu citā vietā, stoikas plauktam ar jāpārliek bija/working at home/Работаю над интерьером послое нового диванаЖ bildites.lv...
avatar
Publicēts: 08.12.17 23:06
 citēt
Prieks par prieku.
avatar
Publicēts: 15.01.18 13:36
 citēt
Ussāku titānisku darbu - gravēšu savas plintes laidē auxti māxlenieciskus musturus:

avatar
Publicēts: 15.01.18 14:10
 citēt
Schneider:Ussāku titānisku darbu - gravēšu savas plintes laidē auxti māxlenieciskus musturus:



Ja cilvēks mīl skaisto, tad izārstēt viņu nevar (kā to var novērot Aglonas karaļkalnā), bet ierādīt štrumentu var - ar rotējošu frēzi "gravē" tikai atslēdzniki sirdis uz piekaramo atslēgu korpusiem - ibo iegravētais, pusapaļais grāvis ir daiļš kā tārpa ceļš dubļos + frēzītei ir tikai viena doma - izrauties no vajadzīgās līnijas un sačakarēt materiālu pa labi da kreisi.

Tāpēc gravē ar dažāda profila kaltiņiem/nažiem koka vai štiheli metāla gadījumā - vienkārši ar kaltiņu kātā vajag iemaņas un roka piekūst tāpēc mūsdienās to liek sīkam pneimoperforatoram galā un gravē bez piepūles, precīzi, daiļi un bez riska kko sačakarēt:

www.youtube.com...

tur pat jūķūbā ir pamācības kā to daiktu uzmeistarot kustarno jo katrā bodē netirgo un pa velti ar gluži nav.
avatar
Publicēts: 15.01.18 14:24
 citēt
Viens labs čoms taisni ir saspiedies uz šito pneimograbēšanu:


scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...
avatar
Publicēts: 15.01.18 16:35
 citēt
Es ļoti labi zinu, kas ir gravēšana, šeit to vārdu lietoju tāpat kā tiek lietots vārds diafragma vārda relatīvais atvērums vietā.
Par tārpa ceļu dubļos neuztraukšos, jo tas nebūs par diplomdarbu MA doktorantūrā, nav domāts arī pārdošanai vai kādam par maksu, vienkārši pierasts, ka tajās vietās ieroča laidei ir grubuļaina virsma ērtākam satvērienam. Visbiežāk tur ir smalks tīkliņš, kura iegriešanai ir speciāli ienstrumenti (varu iedot čupu linku, ja par tādiem neko neesi dzirdējis :bad_smile: ), bet tiem ir nepareiza cena, nemaksāšu, jo šo daru tikai vienam isstrādājumam un tikai sev.
Un vēl - vari sākt sacerēt paskvilas par pionieru pils līmeņa rogdarbu pulciņu, es tur vēl arī iededzināmo aparātu lietošu (pirogrāfu pa jaunmodīgam), zinu, ka tādus darbus uz ieroču laidēm dara ar lāzeru, bija raidījumi Nešnel Džiogrefik vai Diskaverī par ieroču šķūnēšanu, bet nu man priekš sevis būs labi arī tā.
Vo! :grimace:
avatar
Publicēts: 15.01.18 18:02
 citēt
Var jau uzsist faktūru ar jebkādu cietu spicumu. Vai dolbīt ar žani caur No.16 ašpapīru.

Starpība starp rotējošu un lineāru kasāmo ir identiska kā urbim un zāģim - var galda kāju ne nozāģēt, bet nourbt. Var.
avatar
Publicēts: 15.01.18 18:14 labots
 citēt
Rievu var izzāģēt un izfrēzēt ar rotējošu asmeni. Ja kas, pildiņu durvīm šķērskoku (hz, kā tie pareizi saucas, nēsu galdnieks) ievietojamos un slēdzeņu caurumus kaļ ar visparastāko urbi.
Bet, kā jau teicu, uz izstādi tas neies, es pats būšu pieņēmējs un vērtētājs. Pirms gadiem 20 vienai plintei līdzīgu musturu griezu ar nazīti, gatavu gan dabūju, bet tā darba laikā nolādēju visu pasauli un vairāk tādu varoņdarbu atkārtot nedomāju.
avatar
Publicēts: 15.01.18 20:06
 citēt
Šneider, varbūt Tev var noderēt tāds gravējamais ("vibrokaltiņš")- nopirku mazlietotu Ebajos, komplektā ar tās pašas firmas "drēmeli". Tādus darbus nedaru un nu stāv plauktā bez vajadzības, komplektā 3 kaltiņi un atslēga.

Parkside PSG 50 A1.

www.manualslib.com...


avatar
Publicēts: 15.01.18 20:26
 citēt
Nu tas jau drīzāk kādām sīkām skulptūrām, es tik savam stroķim vienā eksemplārā, viss sastāv no līkām līnijām, dziļākais reljefs ap pāris mm, tur pietiks ar to rotējošo verķi, pie Māra Mikelandželo likt ieskaiti nedomāju.
avatar
Publicēts: 15.01.18 21:41
 citēt
Man kaimiņu opis sita caurumus ķieģeļu sienā ar rūdītu meiseli - uzsit a žani un pagriež pa ceturtdaļapgriezienu, uzsit pagriež... pēc stundas ir gatava vieta kur iesist puļķi kurā skrūvi ieskrūvēt - pēc divarpus jau divi un var uzkārt plauktiņu. Nu ap katru puļķi siena izdrupusi utt.

Izrādās viņam ir divj sekotāji :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 15.01.18 21:59 labots
 citēt
priore:

Frīdim- par cik pārdod to vibrokaltu un vai esi izmēģinājis? es esmu redzējis tik, kā , teiksim, no liepas tiek grebtas skulptūru daļas ar dažāda veida griežamajiem kaltiem. Neesmu pārliecināts, ka vibrokalts būs labāks, ērtāks utt. tāpēc interesējos par tavu , konkrēto pieredzi.


Pazīstot Priore & Co, zinu, ka jebkuru preci mēģinās ar zemi nolīdzināt un pa santīmiem nokaulēt.
Bet, baznīckungi mūsdienās tomēr bagāti- varbūt 20 Eur neliksies pārāk daudz prasīts?:face-grin:

P.S. Skulptūras grebt nemēģināju, bet tas aparāts vibrē, regulējas un neizskatās nodrillēts.:face-wink:
avatar
Publicēts: 15.01.18 22:02 labots
 citēt
Tavai zināšanai, vēl 70-tajos, kad bija viena personīgā urbjmašīna uz visu miestu, pie tam bez perforatora funkcijas, pie tam pobedīta urbis bija baigākais deficīts, ar t.s. šlamburu caurumus sienās kala visi no vietas.
Pats kādreiz ar tādu dauzīju aiskaru stangām virsloga betona pārklājumā (lāsts slepkavām!!! :anger::anger::anger: )
avatar
Publicēts: 15.01.18 23:16 labots
 citēt
Schneider:Tavai zināšanai, vēl 70-tajos, kad bija viena personīgā urbjmašīna uz visu miestu, pie tam bez perforatora funkcijas, pie tam pobedīta urbis bija baigākais deficīts, ar t.s. šlamburu caurumus sienās kala visi no vietas.
Pats kādreiz ar tādu dauzīju aiskaru stangām virsloga betona pārklājumā (lāsts slepkavām!!! :anger::anger::anger: )


Man tāds bik advancētāks "šļamburs", vēl tagad kaučkur štrumentos mētājas. Tika uztaisīts no veca aviomotora "vārstu stūmēja" caurules (cik atceros, 12-15 mm diametrā), vienā galā bija savīlēti (safrēzēti?) zobiņi ar soli ap 4-5 mm un tie bija izliekti uz āru- lai tas štrums caumurā neklemmējas. Otrā galā bija vēl oriģinālais apaļais uzgalis. Tā rore laikam bija no laba tērauda un gals rūdīts- turējās asa diezgan ilgi. Dabūju tādu, kad vēl aviācijas ZPI strādāju- tur bija arī laba darbnīca ar kvalificētiem meistariem. Caurumi sanāca gana ātri un precīzāki, nekā ar agrāk ierasto meiseli. 1976. gadā dabūjām dzīvokli jaunā paneļ-mājā un tas verķis labi noderēja.
avatar
Publicēts: 15.01.18 23:58 labots
 citēt
Kā tad klosterjaunavām tāds vibrējošs daikts būs uz izķeršanu :face-smile:
avatar
Publicēts: 16.01.18 00:02 labots
 citēt
Priore, es laikam labāk atstāšu to grabulīti plauktā. Tā visa ķēpa ar braukāšanu, tikšanos, diņģēšanos un visādu citādu kreņķēšanos noteikti nav to aš-pacmit Eur vērta... :face-wink:

Nebiju īpaši domājis par andelēšanos- padomāju tik, ka tas Šneiderim plintes bojāšanai varētu būt noderīgs :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.01.18 00:10
 citēt
Man nebūs derīgs, dāvini klostermāsām, priore Elīzbete nomēģinās pirmā, cerams, ka feedback būs pozitīvs. Un gan jau arī uzgaļu mainīšanu katrai individuāli izdomās.
avatar
Publicēts: 16.01.18 14:18
 citēt
pa mazai ddrusciņai un hata nosiltinata

youtu.be...
avatar
Publicēts: 16.01.18 15:39
 citēt
Schneider:Ussāku titānisku darbu - gravēšu savas plintes laidē auxti māxlenieciskus musturus:


Vēl jau kaut kur robiņi jāgriež par katru vilku, lāci un zaķi....:face-smile:
avatar
Publicēts: 18.01.18 13:37
 citēt
daži buvē kuģus, citi - mājas kā kuģus
:face-grin:
www.rekurzeme.lv...
avatar
Publicēts: 18.01.18 16:32 labots
 citēt
Zō!
Viena puse pabeikta, gravējums koggriezums (bet tūlīt saņemšu aizrādījumu, ka tas attiecas tik biktskrēsliem un citām ampīra/rokoko mēbelēm) ir reljefs, pirksti uz tā neslīd, atrodas precīzi pret mana auguma rokas tvērienu, nelec ārā no izstrādājuma kopējā, brūni melnā toņa, regulāru musturu, tīkliņu vai zivs zvīņu raksta veidā man neizdotos pietiekami akurāti uztaisīt, šeit ne tik labi redzami visi fēleri.
Dabistiski, ja tieši piekasīšanās pentaxistam nav uzstādīta par mērķi. :face-grin:

avatar
Publicēts: 18.01.18 17:22
 citēt
laukos pret zagļiem var labi kalp[ot tāds šaujamais
vismaz izplatās ziņas, ka ir īpašumā
avatar
Publicēts: 18.01.18 17:27
 citēt
Dunduk, laukos ir pilns ar medniekiem, arī nelegālo stobru vēl pietiekoši, te tik tev, kā Rīgas krišnaītu sektantam, plinte liekas par ko eksotisku.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):