forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. 32
  10. 33
  11. 34
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.04.18 17:45
 citēt
Schneider:Pāķos jau nedēļu pieklīdis pusmežonīgs runcis. Nosaucu žīda vārdā par Šļomu, izsniedzu pastāvīgās uzturēšanās atļauju, lai dzīvo.



Pozitīvi, ka šis pasākums ievietots sadaļā "Dienas prieks". :face-smile:
avatar
Publicēts: 21.04.18 18:31
 citēt
lodzija:priekš koka darbiem dabūju Pro leņķu zāģi, atvestu no Vācijas


tas der gleznu rāmīšu līstīšu stūru piezāģēšanai, dekoratīvu līstīšu zāgēšanai, leņķi parasti precīzi. Kaut ko biezāku zāģēt , baigais čakars, jo zāģa loksnes zobiem praktiski nav ceļa, un viņš sprūst zāgējot.

Jēdzīgi ir šāda tipa leņķa zāģi



Man tāds ir, bet nelielos, jo ir vēl krutāki..... ir arī tāda paša principa, no lētā gala
avatar
Publicēts: 21.04.18 18:35
 citēt
lētais gals bmvide.lv...

gan jau kādu laiku mājas apstākļos darbosies
avatar
Publicēts: 29.04.18 11:06
 citēt
avatar
Publicēts: 29.04.18 14:09 labots
 citēt
tagad tikai skruvēšanas vaina :face-glasses:


PS sauna praktiski salikta, palicies jumts ar LED lampām, krāsns elektriskā , soliņi

bildites.lv...

:face-glasses:

ar TORX skruvēm cita djela, iet kā pa sviestu viss, nerūsējošā tērauda skrūvēs
avatar
Publicēts: 12.05.18 17:00 labots
 citēt
PIRMS PUSKA - Jaunā kārba, ieejas vads 3*4mm, DIF 25A uz 30mA , 4 fāzes, 2 brīvas
bildites.lv...

un

ELEKTRĪBAS darbi dzīvoklī - paldies sertificēts elektriķis Imants Atslens par elektriskās instalācijas darbiem - jauns IEVADS no sadales kastes dzīvoklī, plus jauna kaste un moderni automātiskie slēdži, paveica dienas laikā, ātri, kvalitatīvi, par tirgum atbilstošu cenu Plus palīdzēja izmērīt elektro ierīces jaudu
avatar
Publicēts: 20.05.18 18:13
 citēt
Iemācīju mazdēlam peldēt. Tagad nevar pirtī nosēdēt uz lāvas, ik pēc minūtes dīdās : "Met ātrāk garu un skrienam uz dīķi!" :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.18 15:16
 citēt
Svēdien braukšu uz vokāli instrumentālā ansambļa Deep Purple koncertu, vo!
avatar
Publicēts: 29.05.18 15:54
 citēt
Schneider:Svēdien braukšu uz vokāli instrumentālā ansambļa Deep Purple koncertu, vo!

Un ko tu tur darīsi? :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 29.05.18 15:58
 citēt
Klausīšos.
avatar
Publicēts: 29.05.18 21:08 labots
 citēt
Diemžēl, mūsdienās no DP nekas dižs nav palicis :face-crying:
Manuprāt, klausīties novecojušas mega-zvaigznes ir līdzīgi, kā vecumdienās tikties ar jaunības ļubestību- vilšanās vien sanāk.:face-sad:
Labāk jau saglabāt atmiņā viņus jaunus, smukus un ņiprus (diemžēl, īpaši kvalitatīvu 70-80- to gadu video ilustrācijai nevaru atrast, lai ir vismaz kaučkāds) :face-wink:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 29.05.18 23:52
 citēt
Nu paklausīsimies. Redzēt gan laikam nebūs ko, pirms gadiem 10 biju uz Nazareth, tie vēl ķērca kā jaunībzdienu ierakstos, bet paskats gan bija kā nabagmājas iedzīvotājiem - sirmi, ar pļešu...
avatar
Publicēts: 30.05.18 11:04
 citēt
Scooter vēl turās

youtu.be...
avatar
Publicēts: 16.06.18 12:48
 citēt
Āģī nopirku - pa lēto - Raimonds Pauls MIKROFONA Fenomens - grāmata, VELO sēdeklis sarkans, 3D virtuālās brilles priekš mobilkas + Bonusā 3 atslēgu siksniņas , paldies FB Āgenskalns grupai
avatar
Publicēts: 17.06.18 22:16
 citēt
Maris:



--------------
Noleci ar? :D
avatar
Publicēts: 18.06.18 00:03
 citēt
talavietis:
Maris:



--------------
Noleci ar? :D

Noleca visi, vienīgi neonīdam izpletnis neatvērās :amazing:
avatar
Publicēts: 18.06.18 08:45
 citēt
talavietis:
Maris:



--------------
Noleci ar? :D


Nu es jau tūrists - tandēmā - leca tas kungs kas man kā soma uz muguras bij pieķēdēts - ja viņam jālec ta man neērti nepievienoties. Šim tik ilgi gāja riņķi atrast - gandrīz 2km kritām un ta ar buru atlikušos 1 a kapeikām.
avatar
Publicēts: 18.06.18 21:59
 citēt
Maris:
talavietis:

--------------
Noleci ar? :D


Nu es jau tūrists - tandēmā - leca tas kungs kas man kā soma uz muguras bij pieķēdēts - ja viņam jālec ta man neērti nepievienoties. Šim tik ilgi gāja riņķi atrast - gandrīz 2km kritām un ta ar buru atlikušos 1 a kapeikām.


------------------
adrenalīns pamatīgs? :)
avatar
Publicēts: 18.06.18 23:08
 citēt
talavietis:
------------------
adrenalīns pamatīgs? :)


Ir gana! :face-grin:
Aviācijas institūta laikā (70-to g.g. sākumā) vienreiz dabūju nolekt no tāda paša An-2 un arī Jelgavas lidlaukā.
Pēc svara grupiņā biju smagākais un attiecīgi pirmam jālec.
Kad uzjēmām vajadzīgo augstumu un instruktors atvēra durvis, neparko nevarēju saņemties spert to soli bezdibenī. :anger:
Tas laikam daudziem gadās un instruktors ar labu grūdienu mugurā palīdzēja..:) Tie izvelkamie gredzeni jau bija laicīgi uzkabināti uz troses pie kabīnes griestiem un pašam nemaz nebija jārausta. Atjēdzos tikai, gad izpletnis atvērās un pamatīgi nokratīja. Tad gan bija tāda sajūsma, ka laikam aiz priekiem sāku bļaustīties...:face-wink:
avatar
Publicēts: 19.06.18 01:12
 citēt
Kādreiz bija karikatūra Dadzī, uz zemes nolaidušamies izpletņlēcējam jautā: "Jūs, kā redzams, lēcāt pirmo reizi?"
Uz pakaļas - zoles nospiedums.
avatar
Publicēts: 19.06.18 18:21
 citēt
talavietis:
Maris:



Nu es jau tūrists - tandēmā - leca tas kungs kas man kā soma uz muguras bij pieķēdēts - ja viņam jālec ta man neērti nepievienoties. Šim tik ilgi gāja riņķi atrast - gandrīz 2km kritām un ta ar buru atlikušos 1 a kapeikām.


------------------
adrenalīns pamatīgs? :)


Nu pirms un procesā sirds un elpa atšķiras krietni pret ikdienas komforta režīmu :face-grin::face-grin::face-grin:

Bet kad pēc pāris stundām sāk laist vaļā, tad atlikušo vakaru ir totāls kosmosa fīlings - neesmu kokaīna lietotājs, bet tie kas pamēģinājuši abus saka, ka atiešana pēc brīvā kritiena esot foršāka.
avatar
Publicēts: 19.06.18 18:29
 citēt
Friidis:
talavietis:
------------------
adrenalīns pamatīgs? :)


Ir gana! :face-grin:
Aviācijas institūta laikā (70-to g.g. sākumā) vienreiz dabūju nolekt no tāda paša An-2 un arī Jelgavas lidlaukā.
Pēc svara grupiņā biju smagākais un attiecīgi pirmam jālec.
Kad uzjēmām vajadzīgo augstumu un instruktors atvēra durvis, neparko nevarēju saņemties spert to soli bezdibenī. :anger:
Tas laikam daudziem gadās un instruktors ar labu grūdienu mugurā palīdzēja..:) Tie izvelkamie gredzeni jau bija laicīgi uzkabināti uz troses pie kabīnes griestiem un pašam nemaz nebija jārausta. Atjēdzos tikai, gad izpletnis atvērās un pamatīgi nokratīja. Tad gan bija tāda sajūsma, ka laikam aiz priekiem sāku bļaustīties...:face-wink:


Latvijā privātiem šobrīd nav licenzes - ar sēnes izpletni un striķi pakaļā Jelgavā nolecu gadus 15 atpakaļ (loģiski ar kārtīgu drebuli pār malu kāpu, bet nu viss bars aiz muguras - kauns nekāpt), bet šoreiz nācās braukt uz Šauļiem. Bet krist tās 40sek. ir riktīgi trakāk nekā kad izpletnis veras tiko kā no ļotenes ārā :face-grin: Kā arī ar sēni meta no 800 vai 600m, bet te 3km.
avatar
Publicēts: 21.06.18 01:12
 citēt
Schneider:Pāķos jau nedēļu pieklīdis pusmežonīgs runcis. Nosaucu žīda vārdā par Šļomu, izsniedzu pastāvīgās uzturēšanās atļauju, lai dzīvo.




Šneider, FB ieraudzīju labu šilti Tavai fazendai- tomēr tagad jūs tur veseli 2 runči...:face-grin:

avatar
Publicēts: 21.06.18 10:09
 citēt
Jā, es arī jau redzēju un padomāju, ka neskādētu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.06.18 10:17
 citēt
Schneider:Jā, es arī jau redzēju un padomāju, ka neskādētu. :face-grin:


Bet to Tu par sevi vai Šļomu padomāji? :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.06.18 17:36
 citēt
Par Šlomu. Es esmu lapsirdīks. :big_smile:
avatar
Publicēts: 02.07.18 21:01
 citēt
Vakar Elkorā nopirku fotosmugursomiņu LOWEPRO Tahoe BP 150 pa 56EUR (bija atlaides) un vēl dāvanā līdzi deva www.salidzini.lv..., par kuru sen jau bija doma. Šis nav pirmais pirkums Elkorā, kad manta ir lētāka par salīdzini.lv vislētāko - īpaši uz televizoriem var ieekonomēt. Tikai viens nosacījums - jāskatās, kad Elkorā ir atlaides, jo ikdienā cenas lielākas kā citur. Neta bodes tādas atlaides nevar atļauties un dāvanas.
avatar
Publicēts: 02.07.18 21:22
 citēt
Droperidol:Meita tīģerīti paņēma līdzi uz dārziņu, baigi priecīgā!

dēls spaisiņu paņēma līdzi uz dārziņu, visa grupiņa bija priecīga !
avatar
Publicēts: 06.07.18 10:46
 citēt
reāls notikums ar paziņu

Kū! Man draudzene vēl guļ, es te knosos pa dzīvokli un dzeru kafiju uz balkona. Vakar pa dienu bija divdomīga situācija, ienāku istabā īsā naktskreklā un kurpēs uz papēžiem, a dzīvoklī tajā brīdī ierodas divi gruzīni, jo kaut kas bija jāsalabo. Viņi izskatījās ļoti pārsteigti, bet diezgan priecīgi.
avatar
Publicēts: 06.07.18 12:14
 citēt
Lodžija īsā naktskreklā un divi pārsteigti gruzīni... bildes un video, lūdzu, nevajag...
avatar
Publicēts: 08.07.18 10:18
 citēt
Un lodžijas draudzenei vārds ir Dima.
avatar
Publicēts: 25.07.18 11:55 labots
 citēt
Dzīvā rinda pēc kebabiem Āģī
laimīgā stundas 10-11 bez maksas
:face-grin:
www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 09.08.18 15:00
 citēt
Paziņa blogeris nopirka TZ100, pa 500ē
Riga Color FB
avatar
Publicēts: 02.09.18 20:56
 citēt
avatar
Publicēts: 19.09.18 19:19
 citēt
Man šorīt ar ādas jaku bija piedzīvojums pie mājas. Izeju laukā un uz velo celiņa stāv dīvains krievu gopņiks un lūr uz mani, it kā pazītu, es piegāju klāt un prasu KO TEV VAJAG, šis krieviski atteica, ka kļūdijies un aizpisa tālāk
avatar
Publicēts: 20.09.18 10:27
 citēt
Amerikā no rajoniem, kuros uz dzīvi apmetas krievi, aiziet nēģeri, bet Rīgā no sādžas joba pat krievu gopņiki bēg. :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 20.09.18 11:05
 citēt
par Ameriku runājot - Amerikā ciena sahadža jogus
jo viņi nebaidās naktī staigāt pa nēģeru kvartāliem

PS pie mani sdzīvoja viens nēģeris, jogs no Francijas
youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.09.18 11:08 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 20.09.18 13:19
 citēt
Loģiski - nēģeri bēg no krieviem, krievi no sādžas jobiem, iedomājies Strutnieku, kurš naktī kā zombijs klīst pa nēģeru kvartālu, kirzaču ap galvu vicinādams un skaitīdams papuasu pātarus...
avatar
Publicēts: 21.09.18 12:11 labots
 citēt
dodos p[ec lustras uz Marupi+ dabushu 1000 sarkanas plastmasas PSRS laiku flizes, remonts turpinas


flīzes
bildites.lv...

PSRS laikos maksājušās 3.50 rubļi metrs :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. 32
  10. 33
  11. 34
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):