forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.09.14 10:08
 citēt
3rdHalf:Saņēmu apstiprinājumu no UR, kad mans pieteikums par SIA dibināšanu ir apstiprināts!
:face-grin:


Ar kuru piegājienu?;-)))
avatar
Publicēts: 11.09.14 10:16
 citēt
3rdHalf:Saņēmu apstiprinājumu no UR, kad mans pieteikums par SIA dibināšanu ir apstiprināts!
:face-grin:

Tātad turpmāk būsi buržujs, biezais, vienkāršās tautas asiņu sūcējs, vergturis, ļaunprātīgs nodokļu nemaksātājs... Sveiks kompānijā, veiksmi darbā! :)
avatar
Publicēts: 11.09.14 11:01
 citēt
avatar
Publicēts: 11.09.14 11:15 labots
 citēt
LT_:
Schneider:Es arī pirms pāris dienām biju aizvedis uz labām sēņu vietām vienu paziņu, kurai meita dzīvo Norvēģijā. Sēņu tur ārpus pilsētas esot līdz kaklam, bet rietumnieki tak nezina, ka tās var ēst.
Cik tālu tomēr vajag degradēties cilvēkam, lai domātu, ka sēnes ir tikai fermās audzētie sintētiskie šampinjoni!
Norvēģija un rietumnieki.. hmm. :grimace:


aha man ar likās ka ziemeļos :face-smile: Un vispār nafig turīgai un pārtikušai tautai iet uz mežu pēc ēdamā, tas tak atavisms no akmens laikmeta, kad cilvēki vāca pārtiku dabā :face-smile:
avatar
Publicēts: 11.09.14 11:47 labots
 citēt
@dansiga
Ar otro.
:face-grin:


orks:
Tātad turpmāk būsi buržujs, biezais, vienkāršās tautas asiņu sūcējs, vergturis, ļaunprātīgs nodokļu nemaksātājs... Sveiks kompānijā, veiksmi darbā! :)

Ir divu veidu cilvēki: aitas un cirpēji.
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.09.14 12:16
 citēt
3rdHalf:@dansiga
Ar otro.
:face-grin:


orks:
Tātad turpmāk būsi buržujs, biezais, vienkāršās tautas asiņu sūcējs, vergturis, ļaunprātīgs nodokļu nemaksātājs... Sveiks kompānijā, veiksmi darbā! :)

Ir divu veidu cilvēki: aitas un cirpēji.
:bad_smile:

To parasti saka vieni par otriem, atstājot aiz kadra, ka vairumā ir trešie – vienkārši cilvēka grēcīguma robežās godīgi un savu prasmju robežās strādīgi ļaudis. Uzņēmēju vidū tādu % ir tieši tāds pats, kā pārējā sabiedrībā.
avatar
Publicēts: 11.09.14 12:32
 citēt
orks:
To parasti saka vieni par otriem, atstājot aiz kadra, ka vairumā ir trešie – vienkārši cilvēka grēcīguma robežās godīgi un savu prasmju robežās strādīgi ļaudis. Uzņēmēju vidū tādu % ir tieši tāds pats, kā pārējā sabiedrībā.

Ja nopietni - pilnībā piekrītu.
Vēl tikai gribu piebilst to, kad es tāpat skatos uz politiķiem un citiem ierēdņiem.
avatar
Publicēts: 11.09.14 13:05
 citēt
Alibaba:
LT_:Norvēģija un rietumnieki.. hmm. :grimace:


aha man ar likās ka ziemeļos :face-smile: Un vispār nafig turīgai un pārtikušai tautai iet uz mežu pēc ēdamā, tas tak atavisms no akmens laikmeta, kad cilvēki vāca pārtiku dabā :face-smile:

Te var ilgi apspriest gan no ģeogrāfijas, gan politikas un ekonomikas viedokļa. Eiropas ziemeļi ir gan Norvēģija, gan arī Arhangeļskas abgabals. Tāpat Eiropas dienvidi - Gibraltārs un kazaku staņica pie Kaspijas jūras. Bet tieši tādēļ es arī nosaucu norvēģus par rietumniekiem, ka tie ir turīga un pārtikusi tauta, atšķirībā no Krievijas derevņām, Rumānijas lauku ciemiem un, būsim godīgi, arī mūsu Latvijas provinces.
avatar
Publicēts: 11.09.14 13:28
 citēt
Kaspijas piekrasti pie Eiropas var pieskaitīt tikai, pieņemot briesmoņa Peķkas Veļikāna ķēdes suņa Tatiščeva (cita starpā – cilvēku dedzināšanas meistara, kaut krievu mitoloģijā skaitās, ka to darījuši tikai eiropieši) definētās robežas, kuras jau radījušas pietiekoši daudz problēmu. Man tuvākas Hantingtona formulētās, kas no abām pusēm jau pirms gadsimtiem iezīmētas gan ar vārdiem, gan darbiem.
(Vīne, Stokholma un Helsinki ir austrumos no Prāgas, bet labu laiku un daudzās galvās vēl tagad austrumiem piederīga skaitās Prāga)
avatar
Publicēts: 11.09.14 13:54
 citēt
avatar
Publicēts: 11.09.14 14:11
 citēt
orks:Kaspijas piekrasti pie Eiropas var pieskaitīt tikai, pieņemot briesmoņa Peķkas Veļikāna ķēdes suņa Tatiščeva (cita starpā – cilvēku dedzināšanas meistara, kaut krievu mitoloģijā skaitās, ka to darījuši tikai eiropieši) definētās robežas, kuras jau radījušas pietiekoši daudz problēmu. Man tuvākas Hantingtona formulētās, kas no abām pusēm jau pirms gadsimtiem iezīmētas gan ar vārdiem, gan darbiem.
(Vīne, Stokholma un Helsinki ir austrumos no Prāgas, bet labu laiku un daudzās galvās vēl tagad austrumiem piederīga skaitās Prāga)

Nujā, tomēr ģeogrāfija ir novilkusi savas robežas, arī pa Urālas upi, neko tur nepadarīsi. Bet šeit dažiem jēdzieni Rietumi un Austrumi saistās tikai ar debess pusēm...
avatar
Publicēts: 11.09.14 14:37
 citēt
Nav tās robežas vilkusi nekāda ģeogrāfija, vienkārši 18.gs sākumā Eiropai bija svarīgākas lietas domājamas, kā kādu krievu izdarības Urālos un uz dienvidiem no tiem. Maziņš paradoksiņš – kad Tatiščevs (nevis „ģeogrāfija”) vilka krievisko robežu, tādas Urālas upes viņa sarakstā nebija un nevarēja būt. Vajag tik pieņemt šo krievu un Eiropas progresīvo ļautiņu „ģeogrāfiju” – dabūsim Eiropu no Lisabonas līdz Vlaģīvastōkai. Man Eiropa beidzas pie Latvijas austrumu robežas.
Maskāvija nekad nav Eiropa bijusi, tās „krievu” zemes, kas bikli centās savā laikā būt eiropeiskas (Novgoroda, Pleskava, laikam pat arī Polocka), tika ar dzelzi un uguni pievienotas pie „russkij mir”.
Dienvidos ir sarežģītāk, nabaga Ukraina pašlaik smagi cīnās, lai paliktu mūsu pusē, bet līdz šim tas viņiem nav izdevies. Pirmā mēģināja kņaziene Helga (po ihņmu – svjataja Oļga), treknu svītru pārvilka mazdēls Vlaģī-mir Asinssaule. Tālāk nāca Andejs Dievmīlis, mazgadīgais huligāns Ņevas Saša, Vasja Ķomnijs, divi numurēti Vaņas u.t.t. Neiešu tak ar tik diženiem vīriem strīdēties.
Par to, ka „Rossija ņe Zāpad” pietiekoša vienprātība ir gan lielkrievu patriotu, gan saprātīgu domātāju vidū, viņiem tak labāk par sevi zināms, tāpēc neiedrošinos iebilst.
avatar
Publicēts: 11.09.14 15:08
 citēt
Bet tak es jau arī par to pašu, par jēdzieniem Rietumu civilizācija, Rietumu dzīves veids un Rietumu kultūra. Un, lai cik tālu ziemeļos nebūtu dzīvojuši Sibeliuss un Grīgs, bet viņi būs tieši Rietumu kultūras pārstāvji.
Tieši tāpat no dabas un meža sēnēm ir neglābjami ir aizgājuši visi rietumnieki - gan itāļi, gan norvēģi.
avatar
Publicēts: 11.09.14 15:47
 citēt
No sēnēm aizgājuši,tas tiesa.Bet vai trifeles ko meklē cūkas kaut kur Itālijas kalnos nepieder pie sēnēm?Īsti nezinu to botāniku.:face-sad:
avatar
Publicēts: 11.09.14 16:05
 citēt
Trifeles gan pieder pie tās pašas botānikas, pie kuras arī mūsu bērzlapes. Bet, runājot par kategorijām, tās ir arābu naftas šeiha kolekcijas RR pret zeperi Latvijas lauku opja šķūnītī.
avatar
Publicēts: 11.09.14 23:14 labots
 citēt
Leiši 1/2 PČ basī !
Pašlaik gan USA uzvelk bez opcijām:(
PS būtu baigi forši te lasīt par Dienas Prieku, nevis visādu draņķa spamu
avatar
Publicēts: 11.09.14 23:16
 citēt
NilsS:Leiši 1/2 PČ basī !
Pašlaik gan USA uzvelk bez opcijām:(

Jā,bet pret Ameriku.:face-sad:Ko saki par Spānija-Francija?
avatar
Publicēts: 11.09.14 23:17 labots
 citēt
viecha:
NilsS:Leiši 1/2 PČ basī !
Pašlaik gan USA uzvelk bez opcijām:(

Jā,bet pret Ameriku.:face-sad:Ko saki par Spānija-Francija?


Izcili :) Francija taču arī lieliska komanda. Tiesa pret amīšiem.............pat bez Kobes, Lebrona uc diez vai.
Būtu jau baigi interesanti redzēt USA 1. izlases spēku!
Braļukām bronza nemaz nebūtu slikts sniegums :) to arī novēlu.
Dienas Prieks ir skatāmais basis ( no USA, protams ) negribētos skatīties, piemēram, Slovēnija vs Grieķija
avatar
Publicēts: 12.09.14 08:00
 citēt
avatar
Publicēts: 12.09.14 08:02
 citēt
avatar
Publicēts: 12.09.14 08:06
 citēt
esi pirmais www.1shop.lv...
avatar
Publicēts: 14.09.14 11:48
 citēt
Vakar aizvedu savu astotās klases juniori uz Nike Riga run nakts slidojumu. Moderns, labi noorganizēts un baudīgs pasākums. Apgaismota, apskaņota trase, simpātiski dalībnieki un publika. Liekam Draugos bildes un priecājamies. :face-smile:
avatar
Publicēts: 14.09.14 12:48
 citēt
Ak, vēl arī skrituļslidu maratons...
avatar
Publicēts: 14.09.14 16:02 labots
 citēt
Mazā priecīgā ķiķināšana no rīta un bārdas plūkāšana.
14 pievilkšanās iekš Spēka Dienas.
Nākamgad jāprovē dabūt melno aproci, sist PR un tikt pāri 22
avatar
Publicēts: 14.09.14 16:28
 citēt
Beidzot iedabūtas šķūnī veselas divas 53-nieka kravas malkas!!!
Jāsaplūc ap pakšiem riktīga nātru slota, alus jau ir, jāiet kurt pirti.
avatar
Publicēts: 14.09.14 16:53 labots
 citēt
Schneider:Beidzot iedabūtas šķūnī veselas divas 53-nieka kravas malkas!!!
Jāsaplūc ap pakšiem riktīga nātru slota, alus jau ir, jāiet kurt pirti.


Tas ir spēks! Es ar šogad kādus + - 6 sterus laukos sacirtu aiz gara laika:)
Vieglu garu!
avatar
Publicēts: 14.09.14 17:00
 citēt
Man tas nav aiz gara laika, mājā krāsns apkure.

Paldies!
avatar
Publicēts: 15.09.14 22:16
 citēt
Dollis ir sācis strādāt. Pirmā diena pagāja labi! :D
avatar
Publicēts: 15.09.14 22:17
 citēt
Dolldia:Dollis ir sācis strādāt. Pirmā diena pagāja labi! :D

Pirmā darba vieta? :face-smile:
avatar
Publicēts: 15.09.14 22:22
 citēt
Precīzi, pirmais darbs bija neklātienē :D
avatar
Publicēts: 15.09.14 22:25
 citēt
Mans dienas prieks, citu atradu darbu un pārvācos
avatar
Publicēts: 16.09.14 21:17
 citēt
Dolldia:Dollis ir sācis strādāt. Pirmā diena pagāja labi! :D
Tagad vēl naktsmaiņas jānoprovē :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.09.14 21:30
 citēt
smartins:
Dolldia:Dollis ir sācis strādāt. Pirmā diena pagāja labi! :D
Tagad vēl naktsmaiņas jānoprovē :bad_smile:


Tā jau "Piestrādāšana" , bet neapskādēs ja optimālās devās.
avatar
Publicēts: 16.09.14 21:50
 citēt
Lunis:
smartins:agad vēl naktsmaiņas jānoprovē :bad_smile:


Tā jau "Piestrādāšana" , bet neapskādēs ja optimālās devās.
Ko uzreiz tā? Vai ta maz darbu, ko naktīs dara?
avatar
Publicēts: 16.09.14 21:53
 citēt
smartins:
Lunis:
Tā jau "Piestrādāšana" , bet neapskādēs ja optimālās devās.
Ko uzreiz tā? Vai ta maz darbu, ko naktīs dara?

Nuja , a ko tu padomāji ?
avatar
Publicēts: 16.09.14 22:00
 citēt
Lunis:
smartins:o uzreiz tā? Vai ta maz darbu, ko naktīs dara?

Nuja , a ko tu padomāji ?
Es padomāju, ka maisus rūpnīcā krāmēs. Tīri fitnesam būtu labi pat dollim. Un vēl saullēkts Dienvidu tilta fonā... :)
avatar
Publicēts: 16.09.14 22:18
 citēt
smartins:
Lunis: Nuja , a ko tu padomāji ?
Es padomāju, ka maisus rūpnīcā krāmēs. Tīri fitnesam būtu labi pat dollim. Un vēl saullēkts Dienvidu tilta fonā... :)

Biški gaļu proteīnu uzēst BŪTU viņai labi :)
avatar
Publicēts: 05.11.14 15:59
 citēt
Kaut neliela uzvara pār tumsas spēkiem - Citadele pārdota! www.delfi.lv... Gājiens ar PA locekļu atkāpšanos bija spēcīgs. Jau baidījos, vai kādu no jaunajiem līguma parakstītājiem nesakodīs bites.:face-wink:
avatar
Publicēts: 05.11.14 16:01
 citēt
Es to nesauktu par uzvaru, jo pārdošanas cipars vēl var mainīties...
avatar
Publicēts: 05.11.14 16:04
 citēt
GunarsII:Kaut neliela uzvara pār tumsas spēkiem - Citadele pārdota! www.delfi.lv... Gājiens ar PA locekļu atkāpšanos bija spēcīgs. Jau baidījos, vai kādu no jaunajiem līguma parakstītājiem nesakodīs bites.:face-wink:

Arī mans dienas prieks.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):