forum.gif
Dienas prieks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Dienas prieks
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11
  11. 12
  12. ...
  13. 34
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.11.14 15:24
 citēt
Yessā, mežā sēnes auk!
Pēc dažām dienām sanāks porcija mērces.

avatar
Publicēts: 18.11.14 17:19
 citēt
Dienas jautrība - skolā vizuālajā mākslā meitai uz rītdienu mājasdarbs - jāatdarina renesanses laika glezna. Atrada šito un mani(!!!) par modeli! Tā nu tiku pie nopietnas profilbildes!:face-smile:
Oriģināls:
avatar
Publicēts: 18.11.14 17:39
 citēt
A līdzīgs !
avatar
Publicēts: 18.11.14 19:50
 citēt
Tādai bildei vajag citu niku - kaut ko no viduslaikiem
avatar
Publicēts: 18.11.14 20:50
 citēt
Gunārs II jau der :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.11.14 20:58
 citēt
Labāk skanētu Gunārs XIV Karalis Saule ar devīzi "Fotogrāfija - tas esmu es". :face-grin:
avatar
Publicēts: 18.11.14 21:32 labots
 citēt
Schneider:Labāk skanētu Gunārs XIV Karalis Saule ar devīzi "Fotogrāfija - tas esmu es". :face-grin:

Līdz Gunāram IV jau esam, tas man ir mazdēls, (trešais - krustdēls, bet pirmais - krusttēvs). Lai kas arī nenotiktu, dzīvosim tālāk, kazi, arī līdz XIV:face-smile:

P.S. Paldies komentētājiem par uzmanību, un visiem sveiciens svētkos, tas tomēr ir dienas galvenais prieks!:face-smile:
avatar
Publicēts: 18.11.14 21:47
 citēt
Ja kāda cipara pietrūks, vari pieņemt mani sevišķi labo korišu sarakstā, es arī esmu Gunārs. :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.11.14 22:05
 citēt

Labs! :face-smile:
avatar
Publicēts: 19.11.14 16:13
 citēt
negatIvs:Gunārs II jau der :bad_smile:
Gunārs Bargais ar' labi skan :bad_smile:
avatar
Publicēts: 19.11.14 19:37 labots
 citēt
Vai tas krievu cariem bij' modē ?- "Mēs, Nikolajs Otrais"!...:face-wink:

Mēs, Gunārs Otrais - arī gana iespaidīgi skan!.... :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.11.14 20:01 labots
 citēt
Friidis:Vai tas krievu cariem bij' modē ?- "Mēs, Nikolajs Otrais"!...:face-wink:

Mēs, Gunārs Otrais - arī gana iespaidīgi skan!.... :face-grin:



Ja kādā ekskursijā gadījies pabūt Parīzē, tad liela ticamība, ka esi pabijis Konkordes laukumā (no tā sākas Elizejas lauki kas ir ''krutākā"iela Eiropā) un tur kkad pirms paša 18gs. norāva galvu Luijam sešpadsmitajam tā, ka, lai kā nu krieviem nepatiktu franču šampanietis tomēr pašu noslaktētais otrais Koļa.... nu tur vēl jāaug.

GunarsII:Dienas jautrība - skolā vizuālajā mākslā meitai uz rītdienu mājasdarbs - jāatdarina renesanses laika glezna. Atrada šito un mani(!!!) par modeli! Tā nu tiku pie nopietnas profilbildes!:face-smile:


Tā nav jautrība - tas ir paties prieks, ka Tava meita iet normālā skolā ne grābj visu no nabas un interneta - rezultāti, kā redzi, lieliski... nesalīdzināmi ar FB galeriju.
avatar
Publicēts: 19.11.14 21:41
 citēt
Friidis:Vai tas krievu cariem bij' modē ?- "Mēs, Nikolajs Otrais"!...:face-wink:

Mēs, Gunārs Otrais - arī gana iespaidīgi skan!.... :face-grin:

Pirms pāris gadiem Fotomuzejā bija LFB portfolio prezentācija (bet nu gan izteicos - gandrīz kā Arkons ), pirms tam katram vajadzēja sagatavot kaukādu stāstījumu par sevi. Man negribējās, bija slinkums u.t.t. Kad atbildīgā par to pasākumu mani kārtējo reizi "dostala", es beidzot usskricelēju savu fotogrāfisko autobiogrāfiju, iesākot to ar vārdiem "Mēs, no Dieva žēlastības, tāds un tāds...". Bet nu laikam arī viņa bija uz mani aizpīkusi, jo mani gandrīz trieka ķēra, kad muzejā, klātesot visai godīgajai tautai, tieši tāds teksts arī aizgāja uz ekrāna. :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.11.14 22:19
 citēt
Maris:
Tā nav jautrība - tas ir paties prieks, ka Tava meita iet normālā skolā ne grābj visu no nabas un interneta - rezultāti, kā redzi, lieliski... nesalīdzināmi ar FB galeriju.

Jautrība bij iekš tā, ka manām dāmām bij laba iespēja apcelt "modeli" gan par pārvērstu ģīmi, gan to, ka mice jūk laukā:face-smile:
Bet par uzdevumu kā par pedagoģisku paņēmienu tiešām prieks. Man bija pārsteigums, ka mehāniski darot pakaļ renesanses klasiķim, vismaz pieņemams rezultāts ar to vien jau ir garantēts. Bet vai daudzi ir iedomājušies, piemēram, ka gleznotāju un vēlāk arī fotogrāfu apzināti vai neapzināti lietotais trešdaļu likums en.wikipedia.org... ir "atklāts" jeb pirmo reizi noformulēts tikai 1797. gadā, veselus 110 GADUS VĒLĀK (!) par Ņūtona likumiem.
avatar
Publicēts: 20.11.14 08:01
 citēt
Tu, Uldi, liec man dikten augstu latiņu! Lai to pārlektu, man jāčāpo uz bodi pēc pāris metriem auduma no pareizā baķa. Skolas mājasdarbam uz A4 lapas bija jāiztiek kā ir, bet īstu estētu sabiedrībai neko lielāku par pastmarku, diemzēl, rādīt nedrīkst, citādi man VĀX!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.11.14 22:27
 citēt
avatar
Publicēts: 23.11.14 10:54
 citēt
Maris:babruisk.com...


Nav taisnība, es neesmu teļec.
avatar
Publicēts: 23.11.14 11:07
 citēt
Хер'oskopus un to pielūgšanu usskatu par vājprāta pazīmi, sambuks kādreiz bija saldais ēdiens, kas tā šodien ir par ļergu, pavisam nezinu. :grimace:
avatar
Publicēts: 23.11.14 11:31
 citēt
Gaisma:
Maris:babruisk.com...


Nav taisnība, es neesmu teļec.
Tu no svešas siles streb?
avatar
Publicēts: 26.11.14 21:06
 citēt
Beidzot atradu, kas par vainu vecajam krāmam - 50.gadu galda pulkstenim Vladimir. Salaboju un tagat smuki zvana.
avatar
Publicēts: 26.11.14 21:29
 citēt
Kremļa kuranti skan vai Stepe stepe visapkārt strinkšķina?
avatar
Publicēts: 26.11.14 21:48
 citēt
Parastais bimm-bamm.
avatar
Publicēts: 27.11.14 10:39
 citēt
Oliss:Šodien neko nesvilināšu, būs daudziem prieks :big_smile:
baigi labi skaties.lv...
avatar
Publicēts: 27.11.14 19:05
 citēt
Oficiāli paziņots,ka Jaunais Vilnis vairs nenotiks Jūrmalā!Urra,tovarišči!Manai pacietībai tāpat kā Krutoja arī ir robežas.:face-grin:Labu veiksmi iemīļotajiem māksliniekiem Kazaņā vai kur nu izdomās.:face-wink:
avatar
Publicēts: 27.11.14 19:20 labots
 citēt
viecha:Oficiāli paziņots,ka Jaunais Vilnis vairs nenotiks Jūrmalā!Urra,tovarišči!Manai pacietībai tāpat kā Krutoja arī ir robežas.:face-grin:Labu veiksmi iemīļotajiem māksliniekiem Kazaņā vai kur nu izdomās.:face-wink:


o jā ellīgi laba ziņa, krutoji un citi zasranci nu varēs viļņot savus silikonus un parūkas kādā Krimas piedirstā pļažā! :grimace:
avatar
Publicēts: 27.11.14 20:01 labots
 citēt
Gatavojam maskas Ziemassvētku ballei youtu.be... youtu.be...
avatar
Publicēts: 28.11.14 11:27
 citēt
Melnā piektdiena klāt! Ko pirksiet. Visur baigas atlaides.
avatar
Publicēts: 28.11.14 12:35
 citēt
Dzirdēju,ka šodien tikšot atcelts KHL prezidents Medvedevs.Pats par sevi tas nebūtu tik svarīgi,bet es to saprotu kā dižā KHL projekta izgāšanos.Nav sasniegts ne ekonomiskais mērķis-mīnusi tur baisie,ne arī politiskais-KHL tā arī nav spējis kļūt par reālu alternatīvu NHL-am un pierādīt russkij mir idejas dzīvotspēju.Pats Medvedevs ir tikai streločņiks un var priecāties,ka Staļina laiki ir garām.Tad būtu cita runa citā vietā.:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.11.14 17:20 labots
 citēt
viecha:Dzirdēju,ka šodien tikšot atcelts KHL prezidents Medvedevs.Pats par sevi tas nebūtu tik svarīgi,bet es to saprotu kā dižā KHL projekta izgāšanos.Nav sasniegts ne ekonomiskais mērķis-mīnusi tur baisie,ne arī politiskais-KHL tā arī nav spējis kļūt par reālu alternatīvu NHL-am un pierādīt russkij mir idejas dzīvotspēju.Pats Medvedevs ir tikai streločņiks un var priecāties,ka Staļina laiki ir garām.Tad būtu cita runa citā vietā.:face-grin:


Man jau sāk likties,ka Tu esi kāds idiņš/pajoliņš no Jūrmalas.Par visu Tev prieks-KHL nebūs -super,jaunais vilnis nebūs-super.Neko riktīgi pats darīt negribi,bet pļūtī pa 100 mēmiem.
p.s. vismaz papriecājies par mūsējiem,kuriem ir sakarīga spēļu prakse un iespēja nopelnīt.Kaut gan tādam lūzeram laikam kā Tev - jo pārējiem sliktāk,jo Tev labāk.
avatar
Publicēts: 28.11.14 17:50
 citēt
Klausos,Jolana k-gs!Turpmāk pļūtīt atļauts tikai tev!:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.11.14 18:05
 citēt
Aizmirsu piebilst-kopš Krievija ir nostādījusi sevi pret visu pasauli un kļuvusi par draudu pārējiem,man ir patiess prieks par katru tās neveiksmi.Te nu tev taisnība-jo sliktāk viņiem,jo man labāk!:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.12.14 10:56
 citēt
Dienas vilšanās - vecums nenāk viens, lai mazdēlam sagrabināt kopā šo te



vajak krietni vairāk prāta, nekā man ir pašlaik. :amazing: Bērnībā, nudien, es to izdarītu trīsreiz ātrāk.
avatar
Publicēts: 10.12.14 11:34 labots
 citēt
Dēls ir neizsmeļams prieka avots, īpaši kad priecīgi krekšķina un kumurojas pa māju :)
Vajadzēja 5 vakarus lai uz ruļļa trenažiera ar velli nomītu 5 min nonstopā bez kritiena,process turpinās. Sīkajam,starp citu, baigi patīk noskatīties kā ņemos :)
Par jauno vilni man arī prieks ( ka tik tās nepaliek baumas) un psr čempī sen jau laiks beigt griezt ledu putlera stadionos, tas pats attiecas uz lpsr vtb līgas groza bumbas dreijātājiem no melnās nāves. Laiks attīstīt savus čempionātus.
avatar
Publicēts: 10.12.14 13:48
 citēt
Protams,Nil!Basītī izloze visus pamatīgi iepriecinājusi,bet drusku tā kā nemiers iekšā-ka tik nepārpriecājamies!:face-wink:
avatar
Publicēts: 11.12.14 12:59
 citēt
Dienas prieks: sańēmu savu K-5 no Londonas. Mazliet uztraukums bija, nevarēju ar paypal samaksāt tāpēc pārdevējs teica lai maksāju ar pārskaitijumu uz banku. Tiko atveda kasti, bet tur Fedex pavadzīmē rakstīts: "shoes" "value : 10GBP" . Bet protams iekšā viss kā solīts.
Aizvakar samaksāju, šodien jau Bełgijā un manās rokās.
avatar
Publicēts: 11.12.14 13:04
 citēt
Kastanis:Dienas prieks: sańēmu savu K-5 no Londonas. Mazliet uztraukums bija, nevarēju ar paypal samaksāt tāpēc pārdevējs teica lai maksāju ar pārskaitijumu uz banku. Tiko atveda kasti, bet tur Fedex pavadzīmē rakstīts: "shoes" "value : 10GBP" . Bet protams iekšā viss kā solīts.
Aizvakar samaksāju, šodien jau Bełgijā un manās rokās.

Kāpēc vedot no Londonas uz Beļģiju vajadzētu čakarēties ar nepareizu deklarāciju?!
avatar
Publicēts: 11.12.14 13:11
 citēt
To nu es nezinu, bet pie saņēmēja bija mans vārds, adrese un kaut kāds apģērbu kompānijas nosaukums. Bet nu es domāju ka varbūt viņam tā lētāk bija maksāt pr sūtīšanu, neprasija man pilnīgi neko papildus maksāt par sūtīšanu ar Fedex Express (next day).
avatar
Publicēts: 11.12.14 13:25
 citēt
Iespējams kaut kāda saistība ar PVN vai nodokļiem :)
avatar
Publicēts: 11.12.14 16:40
 citēt
versatile:
Kastanis:Dienas prieks: sańēmu savu K-5 no Londonas. Mazliet uztraukums bija, nevarēju ar paypal samaksāt tāpēc pārdevējs teica lai maksāju ar pārskaitijumu uz banku. Tiko atveda kasti, bet tur Fedex pavadzīmē rakstīts: "shoes" "value : 10GBP" . Bet protams iekšā viss kā solīts.
Aizvakar samaksāju, šodien jau Bełgijā un manās rokās.

Kāpēc vedot no Londonas uz Beļģiju vajadzētu čakarēties ar nepareizu deklarāciju?!

iespējams pārdevējs nezin, ka Beļģija ir Eiropas Savienība
avatar
Publicēts: 11.12.14 17:37
 citēt
Zinot angłus es piekristu, bet šim jau bij uzrādīts uz kurām valstīm konkrēti sūta.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11
  11. 12
  12. ...
  13. 34
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):