forum.gif
Diskusijas par politiku
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Diskusijas par politiku
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.03.14 09:37
 citēt
Jolan:Man draudzene tirgū tā teica :face-wink:

Ar ko labāks tavs princips Не пойман - не вор? :face-wink:
avatar
Publicēts: 05.03.14 10:02
 citēt
Schneider:
Jolan:Man draudzene tirgū tā teica :face-wink:

Ar ko labāks tavs princips Не пойман - не вор? :face-wink:


...dotā jautājumā man nav principu,vienkārši gribētos redzēt puslīdz autoritatīva avota info par nozagtās naudas daudzumu.

p.s. nevainības prezumcija cik es zinu vēl nav atcelta :face-wink:
avatar
Publicēts: 05.03.14 10:05
 citēt
Jolan:
Schneider: Ar ko labāks tavs princips Не пойман - не вор? :face-wink:


...dotā jautājumā man nav principu,vienkārši gribētos redzēt puslīdz autoritatīva avota info par nozagtās naudas daudzumu.

p.s. nevainības prezumcija cik es zinu vēl nav atcelta :face-wink:

Spriežot pēc bloga aktīvistiem un Latvijas žurnālistu plejādes, tādas vājprātības, kā tās prezumpcijas, nekad nav bijis.:face-smile:
avatar
Publicēts: 05.03.14 10:11 labots
 citēt
Tādēļ arī ir tā, ka viss rajons zina, ka točkā tirgo krutku un zāli, bet nekas nav darāms, jo to aizstāv prezumpcija. Un tas netraucēti notiek, kamēr puse klientu nenoliek ķelli no koka spirta.
avatar
Publicēts: 05.03.14 10:12
 citēt
Lunis:
kvaa:drusku par elektrību vēlreiz
Rīgas TEC varētu lēto elektrību izstrādāt uz pilnu jaudu, ņifiga - darbojās uz 20 %, pārejo iepērk kur, miniet 3 reizes - Norvēģijā, visdārgākajā valstī


PRAKTISKI stādies priekšā KĀ elektrību iepērk "Norvēģijā" ?:) Elektrību pārdod BIRŽĀ , un Skandināvija hidro enerģija sezonāli ir ļoti lēta :) Latvenergo pavasaros andelē elektrību uz Zviedriju sapelna baaigos ļimonus :)


Beidz, Luni, Tu tiešām domā, ka cilvēks, kurš savu dzīvi velta Putina propogandas mediju studijām un ir iemācījies iepostēt fotoblogā linkus, spēs saprast tik SAREŽĢĪTU lietu kā elektrība :D
avatar
Publicēts: 05.03.14 11:37
 citēt
Priede:
Lunis:
PRAKTISKI stādies priekšā KĀ elektrību iepērk "Norvēģijā" ?:) Elektrību pārdod BIRŽĀ , un Skandināvija hidro enerģija sezonāli ir ļoti lēta :) Latvenergo pavasaros andelē elektrību uz Zviedriju sapelna baaigos ļimonus :)


Beidz, Luni, Tu tiešām domā, ka cilvēks, kurš savu dzīvi velta Putina propogandas mediju studijām un ir iemācījies iepostēt fotoblogā linkus, spēs saprast tik SAREŽĢĪTU lietu kā elektrība :D


eļektričestvo, tavarišči, ģelo ķomnoje - ņičevo ņe vidno no po paļcam ai, kak bjot... :D
avatar
Publicēts: 05.03.14 12:17
 citēt
avatar
Publicēts: 05.03.14 14:26
 citēt
Siņij siņij pķica sel na provoda
Tokom jeb.....nulo,viļezļi glaza
O,o,o,ou!Vidno siļno tokom jeb...ulo!
avatar
Publicēts: 05.03.14 14:58
 citēt
Jolan:
Schneider: Ar ko labāks tavs princips Не пойман - не вор? :face-wink:


...dotā jautājumā man nav principu,vienkārši gribētos redzēt puslīdz autoritatīva avota info par nozagtās naudas daudzumu.

p.s. nevainības prezumcija cik es zinu vēl nav atcelta :face-wink:


Ja pieminot "nevainības" prezumpciju nedomāji par jaunavām, tad pareizi ir NEVAINĪGUMA (lasi- nebūt vainīgam) prezumpcija.

Manuprāt pietiekami autoritatīvs avots, kas apstiprina manus vārdus: likumi.lv...
avatar
Publicēts: 05.03.14 19:32
 citēt
Internetā nopludināts Eiropas Savienības Augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos Ketrinas Eštones un Igaunijas ārlietu ministra Urmas Paeta telefonsarunas ieraksts, kurā ministrs pauž pieļāvumu, ka desmitiem cilvēku nošāvušo snaiperu darbību organizējuši jaunās koalīcijas pārstāvji, vēsta dažādi ārvalstu mediji. 

Igaunijas Ārlietu ministrija apstiprinājusi šīs sarunas ieraksta autentiskumu. :face-sad:
avatar
Publicēts: 05.03.14 20:09
 citēt
urbietrus:Internetā nopludināts Eiropas Savienības Augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos Ketrinas Eštones un Igaunijas ārlietu ministra Urmas Paeta telefonsarunas ieraksts, kurā ministrs pauž pieļāvumu, ka desmitiem cilvēku nošāvušo snaiperu darbību organizējuši jaunās koalīcijas pārstāvji, vēsta dažādi ārvalstu mediji. 

Igaunijas Ārlietu ministrija apstiprinājusi šīs sarunas ieraksta autentiskumu. :face-sad:


Jautājums tikai, no kurienes tas igaunis rāvis to pieļāvumu, jo ārste, iz kuru viņš atsaucas, to nav teikusi:

The Guardian:

Our correspondent, Damien McElroy, has spoken to the doctor at the centre of the claims that snipers that shot people in Kiev were hired by Maidan leaders:
Olga Bogomolets said she had not told Mr Paet that policemen and protesters had been killed in the same manner.
"Myself I saw only protesters. I do not know the type of wounds suffered by military people," she told The Telegraph. "I have no access to those people."
But she said she had asked for a full forensic criminal investigation into the deaths that occurred in the Maidan. "No one who just sees the wounds when treating the victims can make a determination about the type of weapons. I hope international experts and Ukrainian investigators will make a determination of what type of weapons, who was involved in the killings and how it was done. I have no data to prove anything.
"I was a doctor helping to save people on the square. There were 15 people killed on the first day by snipers. They were shot directly to the heart, brain and arteries. There were more than 40 the next day, 12 of them died in my arms.
"Our nation has to ask the question who were the killers, who asked them to come to Ukraine. We need good answers on the basis of expertise."
Mr Paet's assertion that an opposition figure was behind the Maidan massacre was not one she could share.
"I think you can only say something like this on the basis of fact," she said. "Its not correct and its not good to do this. It should be based on fact."
She said the new government in Kiev had assured her a criminal investigation had begun but that she had not direct contact with it so far.
"They told me they have begun a criminal process and if they say that I believe them. The police have not given me any information on it."
avatar
Publicēts: 05.03.14 22:34
 citēt
Krimas bosam prasīja par tiem večiem,kas aplenkuši ukraiņu karabāzes.Ar stroķiem un pilnā ekipējumā.Šis saka tie ir pašaizsardzības spēki nevis Krievijas regulārā armija.Bet šaujamie ,ķiveres un citi pričindāļi no kurienes-šim prasa.Nu ...viņš saka iespējams tur ir arī kādi ,kas nesen demobilizējušies no armijas.Tipa aizgājuši dembelī ar visiem loriņiem ieskaitot kalašus.:face-grin:Es gan atbraucu tikai parādes formā no krieviem.Varbūt tagad cita kārtība-pāris radziņus ar sprāgstošajām lodēm dod līdzi-civilajā dzīvē noderēs?:face-wink:
avatar
Publicēts: 05.03.14 22:52
 citēt
viecha:Krimas bosam prasīja par tiem večiem,kas aplenkuši ukraiņu karabāzes.Ar stroķiem un pilnā ekipējumā.Šis saka tie ir pašaizsardzības spēki nevis Krievijas regulārā armija.Bet šaujamie ,ķiveres un citi pričindāļi no kurienes-šim prasa.Nu ...viņš saka iespējams tur ir arī kādi ,kas nesen demobilizējušies no armijas.Tipa aizgājuši dembelī ar visiem loriņiem ieskaitot kalašus.:face-grin:Es gan atbraucu tikai parādes formā no krieviem.Varbūt tagad cita kārtība-pāris radziņus ar sprāgstošajām lodēm dod līdzi-civilajā dzīvē noderēs?:face-wink:


...es tik domāju,ka letiņam parastam laikam patīk lasīt visādu huiņu un pēc tam tos sūdus apspriest kā galējo patiesību.Skatos stresu/baiļu pārņemtā retorika iet mazumā.Karš nebūs un interneta varoņi var atslābt
avatar
Publicēts: 06.03.14 01:02
 citēt
Jolan:
viecha:Krimas bosam prasīja par tiem večiem,kas aplenkuši ukraiņu karabāzes.Ar stroķiem un pilnā ekipējumā.Šis saka tie ir pašaizsardzības spēki nevis Krievijas regulārā armija.Bet šaujamie ,ķiveres un citi pričindāļi no kurienes-šim prasa.Nu ...viņš saka iespējams tur ir arī kādi ,kas nesen demobilizējušies no armijas.Tipa aizgājuši dembelī ar visiem loriņiem ieskaitot kalašus.:face-grin:Es gan atbraucu tikai parādes formā no krieviem.Varbūt tagad cita kārtība-pāris radziņus ar sprāgstošajām lodēm dod līdzi-civilajā dzīvē noderēs?:face-wink:


...es tik domāju,ka letiņam parastam laikam patīk lasīt visādu huiņu un pēc tam tos sūdus apspriest kā galējo patiesību.Skatos stresu/baiļu pārņemtā retorika iet mazumā.Karš nebūs un interneta varoņi var atslābt


Visi mēs esam tikai cilvēki un stresa situācijās, vai ārpus komforta zonas "uzpeld" interesantas lietas, ne vienmēr patīkamas, bet, kādas nu ir, tādas ir... Cilvēciskās izpausmes - lūk, kas jāmeklē šajās situācijās:

www.youtube.com...
www.youtube.com...

.
avatar
Publicēts: 06.03.14 11:09 labots
 citēt
tipiskais "maijdauns"

www.youtube.com...


"lai kam nejautātu, visi atbraukuši (te) par naudu" "priekš kam strādāt un mocīties, ja (te) par naudu var padzīvot na haļavu"
avatar
Publicēts: 06.03.14 22:07
 citēt
Jolan:nevainības prezumcija cik es zinu vēl nav atcelta :face-wink:


Domā Putins joprojām ir nevainigs?
avatar
Publicēts: 07.03.14 07:16
 citēt
Gaisma:
Jolan:nevainības prezumcija cik es zinu vēl nav atcelta :face-wink:


Domā Putins joprojām ir nevainigs?


Viennozīmigi,viņš ir kā Svētā Marija :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.03.14 10:10
 citēt
Es atkal skatos uz tiem komunistu karogiem ko tur vicina un brīnos-paši izkāpj no fašistu BMW,kājās amerikāņu džīnas,bet auro par nepadošanos fašismam!:face-grin:Viņi grib dzīvot pēc komunistu kārtības,bet tai pašā laikā arī baudīt rietumnieku ērtības un labumus.Sieva feini izdomāja.Viņa saka krieviem rietumu vīzas nedos,ukraiņiem ieviesīs bezvīzu režīmu un kā būs jābrauc uz Meribelas slēpošanas kurortiem tā krievi fiksi pārvērtīsies par Ukrainas pilsoņiem un Tjagņibokiem-Jarošiem.:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.03.14 10:24
 citēt
avatar
Publicēts: 07.03.14 10:47
 citēt
Draudzīgais aicinājums - ievietojot linkus papūlēties uzrakstīt 2-5 vārdus par to, kas tur būs!
avatar
Publicēts: 07.03.14 11:27
 citēt
GunarsII:Draudzīgais aicinājums - ievietojot linkus papūlēties uzrakstīt 2-5 vārdus par to, kas tur būs!


Pilnībā piekrītu. Var taču vismaz video vai raksta nosaukumu iekopēt.
avatar
Publicēts: 07.03.14 11:28
 citēt
R_J:
GunarsII:Draudzīgais aicinājums - ievietojot linkus papūlēties uzrakstīt 2-5 vārdus par to, kas tur būs!


Pilnībā piekrītu. Var taču vismaz video vai raksta nosaukumu iekopēt.


+1
avatar
Publicēts: 09.03.14 23:16
 citēt
domājam plašāk - ne ierastajos stereotipos
Globālās Matrices transformācija
chipstone.livejournal.com...
avatar
Publicēts: 11.03.14 15:37
 citēt
Interesants faktc
pieprasa denonsēt Belovežas gāršas līgumu, kura rezultātā PSRS sabruka

eurasia-eansu.org...
avatar
Publicēts: 11.03.14 19:04
 citēt
krievijā pastiprināti drukā naudu, krievijai krimā, pēc pievienošanas būs jāiegulda miljardiem rubļu, ja to nedarīs, tad krimu sagaida noplukušas nomales liktenis un referenduma balsotāji viens otram rīkles pārgrauzīs .... tvrain.ru...
avatar
Publicēts: 11.03.14 21:30
 citēt
lētās propagandas līkloči tvrain.ru...
avatar
Publicēts: 11.03.14 23:18
 citēt
Zenīta cienītājiem būs lieli prieki-kvā atjaunos sojuzu!:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.03.14 23:38
 citēt
avatar
Publicēts: 11.03.14 23:41
 citēt
viecha:Zenīta cienītājiem būs lieli prieki-kvā atjaunos sojuzu!:face-grin:


STARP CITU ! Kam gribējās visādus nu jau atjaunotos ražošanās Гелиос-40-2 85mm F1.5 TAGAD JĀPĒRK ! Ņemot vērā ka RUBĻIKS nimaucies pa veseliem ~30% taga šis veiras nemskā 200+ Ls bet kautkur 160 !!:):)
avatar
Publicēts: 11.03.14 23:51 labots
 citēt
negatIvs:krievijā pastiprināti drukā naudu, krievijai krimā, pēc pievienošanas būs jāiegulda miljardiem rubļu, ja to nedarīs, tad krimu sagaida noplukušas nomales liktenis un referenduma balsotāji viens otram rīkles pārgrauzīs .... tvrain.ru...


Tas viss tā , Krima tradicionāli bija ne tik "Sanatorijas" be at arī privāti dzīvokļi utt. A VOT NEKĀ ! Ukrainā var bet Krievijas likumdošana to jau gana gadus AIZLIEDZ , jāreģistrē nodokļi jāmaksā) Ka noķer tā ahunias sods.
avatar
Publicēts: 17.11.19 13:17 labots
 citēt
Vai Tu jau parakstījies - par TAUTAS iniciatīvām - 3 iniciatīvas gaida Tavu un paziņu parakstus !
1)Atcelt nek.īp. nodokli - vienīgajam mājoklim
2)Samazināt tautas referendumu slieksni
3)Atlaist esošo Saeimu - kas nepilda savus uzdevumus

tautai.weebly.com...

PS par pēdējo ierosinājumu - dažu dienu laikā 20 tūkstoši parakstu jau :face-wink:
avatar
Publicēts: 17.11.19 19:01
 citēt
Iespringstam? www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 19.11.19 07:00
 citēt
Vai man vienam izskatījās, ka televīzijas svētku parādes reportāža bija domāta AKLIEM, MĒMIEM un KURLIEM, jo tas "tulkojuma" lodziņš aizņēma turpat vai pus ekrānu.???:face-sad:
avatar
Publicēts: 19.11.19 11:46
 citēt
www.lsm.lv...

Nekā pārmērīga subtitros nebija.
avatar
Publicēts: 10.09.20 14:12
 citēt
Latvijas opozīcija. Gobzems, TVF, Kalnozols un citi. 10.oktobris, visi ielās.



Pagaidām visaktīvāk darbojas Gobzems, jurists pēc izglītības, uzpeldēja uz MAXIMA katastrofas viļņa, tika iekšā lielajā politikā, bet tur ar jurista izglītību ir par maz, pieredzejušie politiķi šamo uzmeta , kā agrāk uzmeta Repši ar Jauno laiku. Tagad gaidāms Gobzema uznāciens Nr.2 , Tautas ielās 10.oktobrī, 22.novembrī jaunas partijas dibināšana.



TVF kas izauga no kristieša Kaspars Dimitera "projekta" un vēlāk Aināra Kadiša bada streika, pārgāja pie bārintiesu darbošanās, tagad protams par savu politisko konkurentu Gobzemu proklamē, ka tas atutu ved grāvī, aitu bars, kas neko nesaprot, pēc šādas aktīvistu karošanas vienam pret otru - iegrimst dziļā vienaldzībā pret notiekošo un nekur neies, ne ielās, ne citur.



Kalnozols, kas pabija Saeimā, tagad atmasko politiķu shēmas un pasaka, ka Gobzems tāds tāds shēmotājs. Tādas pārdomas par Latvijas opozīciju 2020 gada krīzes priekšvakarā. Pēc 2008.gada krīze arī bija sava veida opozīcija, visādas Ivetas Rīderes, sprungulīšu Dittas Rietumas, bet tās sen jau nogrimušas Lētā, aizmirstas, kaut sprunguļ Ditta vēl kārpās un liek kādus rakstiņus Draugos, bet tam jēgas nav, jo izmesta politikas mēslainē.Jāseko notikumiem, kas būs tajā 10.oktobrī, Gobzems t-kreklus ar tādiem saukļiem jau drukā.
avatar
Publicēts: 20.12.20 17:41
 citēt
urbietrus:Ieteikums aizliegt forumā diskusijas par politiku, jo tās kalpo par iemeslu agresijai, kašķiem un tām arī nav nekādas saistības ar fotografēšanu.
autōrs pašnahrenizējies vai nomainījis kļičku. laikam sapratis, ka glupības sagvelzis!
avatar
Publicēts: 26.12.20 11:10
 citēt
#LIEPAJA26 BRauciens, VIDEO IESKATS

youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.12.20 22:08
 citēt
MARINA KORNATOVSKA, slavenā feldšere medmāsa kuru aizturēja LIVE video : youtu.be...
avatar
Publicēts: 28.12.20 10:26
 citēt
Brīdināt vajag pirms tādas silikona Duņkas! :anger:
avatar
Publicēts: 28.12.20 12:09 labots
 citēt
man šķiet, ka apnarkojusies, neko nefiltrē ko runā. Ta vienā vārdā viņa apmelota un tas pirmais video neesot nemaz viņas, mati citi un vispār, tagad krievi viņu līdz pat Kazahijai neieredzot, tad atkla, ka tomēr viņa to teikusi... koroče- pamuļķiem labs video.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):