forum.gif
Diskusijas par politiku
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Diskusijas par politiku
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.12.20 12:57
 citēt
Apnarkojusies vai ar tupeli tā pastiprāk pa pauri dabūjusi.
avatar
Publicēts: 28.12.20 23:02
 citēt
Vakcinacijas Dpili atbalsta 5 % : youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.12.20 16:29
 citēt
Aija Demberga
45m ·
Notiek interesantas lietas man aiz muguras - jau divi BRĪVIE CILVĒKI mani izmeta no savām administrētajām grupām. Nav noslēpums, kuri - #Inta Dižā un #Florens Jansons.
Intai vismaz bija iemesls - atļāvos brīvi domāt un grupā paust viedokli, pretēju Intas.
Florens nupat, pēkšņi - it kā uz kāda teikto par mani, ka es gāžot negatīvu uz BDA (BCA).
Lai nu būtu
avatar
Publicēts: 30.12.20 22:20
 citēt
lodzija:Aija Demberga
45m ·
Notiek interesantas lietas man aiz muguras - jau divi BRĪVIE CILVĒKI mani izmeta no savām administrētajām grupām. Nav noslēpums, kuri - #Inta Dižā un #Florens Jansons.
Intai vismaz bija iemesls - atļāvos brīvi domāt un grupā paust viedokli, pretēju Intas.
Florens nupat, pēkšņi - it kā uz kāda teikto par mani, ka es gāžot negatīvu uz BDA (BCA).
Lai nu būtu


Kādas grupas :haha:, tādi i grupņiki.
avatar
Publicēts: 30.12.20 23:27
 citēt
Cik gan vientuļam jābūt pajolītim, lai ar šādu sāpi dalītos forumā! :haha:
avatar
Publicēts: 31.12.20 00:39
 citēt
Karlis_K:Cik gan vientuļam jābūt pajolītim, lai ar šādu sāpi dalītos forumā! :haha:

Šis sīkums, vēl nāksies lasīt, kā Damberga ar Jansonu cīnījās finālā par barveža troni! Tas būs Wow!
avatar
Publicēts: 31.12.20 05:51
 citēt
Pa sotakam un uz paku :D
avatar
Publicēts: 31.12.20 23:37
 citēt
Kā mēs trenejamies KRIEVUS šaut : youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.01.21 11:23
 citēt
Tauta runā - Arturs Petersons
Neuztraucies, Pļaviņš ar Babri jau sametušies kopā ar Ļedjajevu.
Tikmer Jeremejevs - strauji tuvojas - Godzemes Ķēniņienes Dittas līmenim, tāda mums tā "opozīcija" ir, atliek cerības tikai pašiem uz SEVi, slīcēju glābšanās ir pašu slīcēju rokās/Ļedjajevs pirms gadiem 10 sludināja, ka ir par NWO - Jauno Pasaules Kārtību, tās ieviešanu LATVIJĀ
:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.01.21 14:25
 citēt
Ja tie klauni ir opozīcija, tad varu iedomāties, kāda ir tās brandžas valdošā koalīcija.
avatar
Publicēts: 05.01.21 23:06
 citēt
BIZNESS UN POLITIKA


SKY iznjem MEMORY WATER


:face-grin:
avatar
Publicēts: 06.01.21 13:01
 citēt
ko tu savu cīņu biedru apņirdz? Nesmuki, nesmuki...
avatar
Publicēts: 09.01.21 01:02
 citēt
:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.01.21 09:16
 citēt
Šitā Strautnieku varētu nopērt kārtīgi :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.01.21 10:01
 citēt
Stendzeniekam bija labāks:

pbs.twimg.com...
avatar
Publicēts: 09.01.21 15:38
 citēt
LABI KA ES SOREIZ NEBRAUCU - AIZTUR DPILS BRIVIBAS BRAUCIENS auto KOLONNU : youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.01.21 21:20
 citēt
Tieši žēl, ka nebrauci, būtu ar tupeli tiem pa pauri sadevis!
avatar
Publicēts: 10.01.21 17:57
 citēt
Daugavpils šoseja normāla trase, bet nē, visādi pseido brīvības cīnītāji ņem un piesmej .... latviski izsakoties pridurku bars :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.21 21:36
 citēt
Nu Daugavpilī jau arī ir atbilstoša profila slimnīca, bet šiem taču Tvaika iela vai Ģintermuiža tuvāk.
avatar
Publicēts: 10.01.21 21:46
 citēt
Daugavpilī tai filmētajai būtu apzīmējums - glupa bōba.
avatar
Publicēts: 16.01.21 14:50
 citēt
TIESHRAIDE
Kopā veidojam Brīvvalsti
Pagājušajā gadā pieredzējām, ka pasaule kādu mēs to pazinām mainījās dažu mēnešu laikā. Apjomīgs pārskats par globālajām pārmaiņām pasaulē un Latvijā. Par Covid-plāna globālo informācijas arhitektūru, lielo restartu un totalitārisma draudiem. Par aktivitātēm, ko esam kopīgi paveikuši, lai panāktu diskusijas, atgūtu vārda brīvību un apturētu viedokļu cenzūru.
Pārskati par 12.12.2020 demonstrāciju, Brīvības braucieniem un mijiedarbību ar aizejošās varas institūcijām. Būs apjomīga informācija, analīze un secinājumi. Būs daudz viesu un runātāju. Pats būtiskākais - runāsim par nākotni, kā to kopā labāk veidot un kādi izaicinājumi mūs sagaida. Esam daudz cīnījušies, bet šobrīd pienācis brīdis palūkoties kā rast izeju un radīt gaišāku realitāti mūsu valstij. Viedokļi un rīcība var būt dažāda, bet mūs vieno tas, ka visi vēlamies fundamentālas izmaiņas un brīvu, laimīgu Latviju. Sāksim vizualizēt jaunu Latvijas Brīvvalsti un kādu mēs katrs vēlētos to redzēt. Esam jau apkopojuši sākotnējās vīzijas par nākotnes politiku, ekonomiku, medicīnu, ģimeni un izglītību.

www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 16.01.21 16:12
 citēt
avatar
Publicēts: 08.01.22 00:21
 citēt
Mani mīļie FB draugi. Reti, kad kko rakstu, taču šoreiz nevaru klusēt. Daudzi no jums zina, ka jau kādus pāris gadus es dzīvoju Lietuvā. Un tieši pēdējā laikā man ir radušies tik daudz jautājumu, kuri sākās ar vārdu kāpēc? Kāpēc pārtiku šeit es varu nopirkt par apm.30 procentiem lētāk? Kāpēc ieejot veikalā man ir tikai jānoskenē QR kods un man neviens neprasa uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, jo uzticās? Kāpēc ieejot veikalā Lidl man vispār nekas nav jāuzrāda? Kāpēc par elektrību Lietuvā nav jāmaksā OIK? Un visbeidzot, kāpēc par gāzes m3 no jaunā gada Lietuvā ir jāmaksā 0.55 EUR, bet Latvijā 1,10 EUR? Es tikai paskatījos ziņas par to, kas notika Kazahstānā, kad tika palielinātas cenas par gāzi. Varbūt kāds no jums zina, kā var pieslēgties pie Lietuvas gāzes?
avatar
Publicēts: 08.01.22 12:04 labots
 citēt
Pāris gadus dzīvo Lietuvā un nezin, kā pieslēgties pie Lietuvas gāzes. bad_smile: Vot tas ir līmenis! Starp citu, Lietuvā nelaiž veikalā ar nesertificētām maskām.:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.01.22 22:41
 citēt
Paskatieties, ko saka gudri cilvēki: youtu.be...
avatar
Publicēts: 08.01.22 23:17 labots
 citēt
Kazahija iet karsti
www.delfi.lv...

komentari labie zem raksta :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.01.22 11:49
 citēt
All-marss:Paskatieties, ko saka gudri cilvēki: [url=https://youtu.be/z8-PMmc9LHc
Skatīties]https://youtu.be/z8-PMmc9LHcSkatīties[/url] jau var, tikai jādomā līdzi kāpēc viņš to vai citu saka. Kad klausies atplēstu muti, derētu aizdomāties, kādēļ vārdus , ko vēlies dzirdēt par vakcīnām nesaka kāds mediķis, bet gan celtnieks un basketbolists, kueš savus miljonus nopelnīja darbojoties Latvijas politikā. Pēc tam kādu laiku dzīvoja biznesā, līdz ''prasmīgas darbības rezultātā'' sazagtais pačabējis un ir laiks atgriesties Latvijas politikā, kur joprojām muļķu zeme, kā viņš pats to nodēvēja. Marsieti, pie kā Tu vērsīsies pie palīdzības, ja 99,9 % mediķu būs salikti cietumā, jo atbalstīja vakcināciju, bet bŗivībā būs tikai tie daži krāpnieki, kas tirgoja sertifikātus? Vienu gan Vilis pareizi pateica, omikrons sasniegs pat marsieti.:grimace:
avatar
Publicēts: 09.01.22 12:09 labots
 citēt
Nedēļas prieks! Brīnumi notiek, marsietis ir noticējis vīrusam! Tas tiešām eksistē, pat lielais Vilis to atzīst! Bez tam, no Omikrona izbēgt gandrīz neiespējami, būs jāsasveicinās.
avatar
Publicēts: 09.01.22 12:26
 citēt
"omikrons sasniegs pat marsieti" :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.22 06:30
 citēt
Jā! Interesants jautājums: KĀPĒC ĀRSTI KLUSĒ !!!!!!!! Kāpēc "pandēmiju" un pārējos brīnumus nosaka Krišs? Kāpēc tā saukto "sertifikātu" derīgumu nosaka nevis ārsti vai pētniecības institūti, bet ATKAL politiķi???!!!

Jā! Kāpēc ārsti klusē!!! Tāds ir jautājums! Var būt ka viņiem piedraudēts, ka atņems diplomu, ja neklausīs "virsārsta" Kariņa rīkojumus un Leva norādījumus???!!! Bet var būt dāsnā naudiņa, ko mediķiem valdība "nejauši" piešķīrusi šīs gadsimta afēras atbalstīšanai???

JĀ!!! TĀDS IR JAUTĀJUMS !!!!!??????:anger:
avatar
Publicēts: 10.01.22 11:37
 citēt
Marsieti, varbūt ārsti vienkārši nezin? Tev jātiek kādā ārstu konferencē un jāizstāsta viņiem visa patiesība! Tev jāatver ārstiem acis, lai redz, ka nekāda vīrusa nav un palātas viņu slimnīcās patiesībā ir tukšas! Un ārstiem nebūs par ļaunu uzzināt arī, ka cilvēki slimo nevis ar vīrusu, bet no ķīmiskā pulvera, ko izber no lidmašīnām. Tāpat ārsti nav informēti arī par to, ka visa planētas vadība tiek realizēta no zemes mākslīgā pavadoņa- no mēness. Jāizbeidz vienreiz tā mediķu tumsonība!
avatar
Publicēts: 10.01.22 13:38
 citēt
Ozols, Kariņš neļaus stāstīt ārstiem patiesību, tā kā tie nekad neuzzinās patiesību un turpinās ārstēt ''zilu gaisu'' Vienīgā cerība ir mūsu bloga gaismneši.
avatar
Publicēts: 10.01.22 17:21
 citēt
Jā, Kariņam ar Pavļutu garas rokas, Džokoviču nelaiž Austrālijā.
avatar
Publicēts: 10.01.22 17:34
 citēt
Tava "daiļrunība" ir apbŗīnojama. Dirs kā Zariņa govs... Bet jautājums tā arī paliek: KĀPĒC ĀRSTI KLUSĒ??? !!!:anger:
avatar
Publicēts: 10.01.22 17:57
 citēt
Debīliķiem vienkārši jāļauj izbļaustīties, ielaisties diskusijās gan ir lieki :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.01.22 18:09
 citēt
Es tādu īpašu klusēšanau no ārstiem neesmu novērojis.
avatar
Publicēts: 10.01.22 20:15
 citēt
Te, kādu laiku atpakaļ ekrānos parādījās intervija ar ārstu biedrības galvu Dr. Apiņa kungu, kurā cienījamais profesors izteicās, ka nekādas pandēmijas nav un ka kroņa vīrusa bīstamība ir pārspīlēta...

Otrā dienā cienījamais kungs atkal stāvēja mikrofona priekšā, bet šoreiz ar nolaistām ausīm un iežmiegtu asti kājstarpē un pazemīgi lūdz piedošanu, ka viņš nav zinājis... NAV BIJIS INFORMĒTS... nav "pareizi" novērtējis... un vispār PILNĪGI ATBALSTA b. Kariņa izsludināto pandēmiju...


Manuprāt, Loti precīzi. ja jau PROFESORAM aizbāž muti vienā paņēmienā, tad ko NABAGA DAKTERĪŠIEM darī???!!! HA!
avatar
Publicēts: 10.01.22 20:38
 citēt
Kāds francūzis, virusologs, Nobela prēmijas laureāts(neatceros uzvārdu) apgalvoja, ka pēc vakcīnas nodzīvošu maksimums 2 mēnešus. Pagājuši jau vairāk kā 7 mēneši, esmu sveiks un vesels. Neesmu interesējies, kur šim sirmgalvim aste, neinteresē. Cilvēkiem raksturīgi kļūdīties. Starp citu Lielais Vilis teica, ka saslimt ar covid19 2x nav iespējams, bet Gobzems lielās ar testiem, ka viņam tas izdevies, bet tie abi, protams, pilnīgi analfabēti medicīnā.
avatar
Publicēts: 10.01.22 20:52
 citēt
Nu protams, ka neatceries uzvārdu!!! No kura pirksta ta izzīdi "šo vērtīgo un neapgāžamo" pierādījumu??? HA! Var būt sameklē netā vēl "slavenākus" virusologus, kuriem ir tieši pretēji uzskati! Bet, kā var noprast, tas tevi neinteresē, jo tu atbalsti šo afēru. Lai tev veicas!
avatar
Publicēts: 10.01.22 21:01 labots
 citēt
Lūks Montanjē Marsieti, palasi, tev viņš patiks! Bez tam, drēbi viņš pazīst un Kariņam nepiekrīt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):