forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 96
  5. 97
  6. 98
  7. 99
  8. 100
  9. 101
  10. 102
  11. 103
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.08.14 18:25
 citēt
"Krievijā Putina atbalstītāju skaits dubultojies...."

Re, putins panāca ar savu iespaidīgo humpalu kolonu savu mērķi, kaut arī būtībā tā humpala ir viens feiks, un tomēr, gan rietumnieki, gan krievi tika sabaroti ar info, ka Krievija ir draudzīga valsts Ukrainai.
avatar
Publicēts: 17.08.14 18:37
 citēt
talavietis:"Krievijā Putina atbalstītāju skaits dubultojies...."

Re, putins panāca ar savu iespaidīgo humpalu kolonu savu mērķi, kaut arī būtībā tā humpala ir viens feiks, un tomēr, gan rietumnieki, gan krievi tika sabaroti ar info, ka Krievija ir draudzīga valsts Ukrainai.


Krievijā var būt ka arī cilvēkus iespaidoja šāds gājiens,bet Eiropā nedomāju,ka attieksme pret Krieviju mainīsies.
avatar
Publicēts: 17.08.14 19:51
 citēt
Jessssss..... sotaks... eju pēc viskija :super_man:
avatar
Publicēts: 17.08.14 20:19
 citēt
Kungi un damas , ta kaa es atrodos cita info vide, tad varu Teikt , ka briti ar lielu neuzticibu un nosodijumu uznem Putinu un Krievijas
darbibas...Attieksme pret Krieviju katru dienu klust vesaka . Paslaik jau ir atceltas UK armijas un aviacijas vienibu samazinasanas programmas...Briti nav reali ieintreseti iesaistities kara ar Krieviju , bet cer ka Putinu izdosies ietekmet citadi .
Briti saprot ari ka visam pamata ar Ukrainu ir Gazes konflikts...
Tapat briti saprot ,ka Krievijas gzes piegades Eiropai var tikt partrauktas uz visiem laikiem ,ja Putins nenaks pie prata.
vesti.ua...
Te par planiem ko Merkele bida ar Putinu....
Bet .... ir bet!!!
www.bbc.co.uk...
avatar
Publicēts: 17.08.14 21:38 labots
 citēt
www.facebook.com...
Savadie kadri??????
nevaru atrast apstiprinajumu ...
avatar
Publicēts: 17.08.14 22:06
 citēt
Hillwalker:www.facebook.com...
Savadie kadri??????
nevaru atrast apstiprinajumu ...


esi neta feiku fans? :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.08.14 22:08 labots
 citēt
Kādu apstiprinājumu?!
Ļoti prasta montāža... pat skaņa nemākulīgi uzlikta...
Vot nafig tādus jokus zīmēt reālu kara draudu atmosfērā?!
kaut gan... gluži neviļus jāsāk ticēt Lombrozo teorijai par noziedznieku tipiem... re, kādas arven zemākas kārtas degradācijas tipus puķins iesūta Austrumukrainā iepriekš aizbēgušo vietā:


Re par ko runa:
www.youtube.com...

un... kas raksturīgi: šodien vairs ar krievu neviens negrib runāt, tik ukrainim uzmanību pievērš
avatar
Publicēts: 17.08.14 23:18
 citēt
Nupat skatījos absolūti sadzīvisku, nepolitizētu TV sižetu no rindas uz Kerčas pārceltuvi. Daudzim rindā stāvētājiem, kas jau diennakti gaida un nezin, cik vēl būs jāgaida (fūru šoferi gaida kjau vismas 4 diennaktis), tika uzdots viens jautājums - kā atrisināt problēmu. Visi kā viens teica, ka jāpalielina prāmju skaits, izmērs un reisu skaits. Kā arī ar steigu jābūvē jauns tilts.
Diemžēl šie risinājumi ir neiespējami ostas infrastruktūras, prāmju teh. iespēju dēļ, tiltu nevar uzcelt tehnoloģiju un naudas trūkuma dēļ. Sankciju dēļ nav iespējams no ārzemēm piesaistīt ne vienu ne otru.

Bēdīgākais šajā stāstā ir tas, ka neviens no respondentiem nepiedāvaja vienīgo reālo risinājumu - atgriezt normājo lietu kārtību. - izbeigt karu, atdot atpakaļ Krimu, samaksāt kontribūciju un braukt kā agrāk - ar auto, ļotaku vai kuģi uz to savu iemīļoto kūrortu.
avatar
Publicēts: 17.08.14 23:36
 citēt
Variants - kads to arī piedāvāja, bet Krievijas TV korespondentiem bija attiecīks rīkojums...
avatar
Publicēts: 18.08.14 01:31 labots
 citēt
Alibaba:
Hillwalker:www.facebook.com...
Savadie kadri??????
nevaru atrast apstiprinajumu ...


esi neta feiku fans? :face-smile:

:face-wink: esot britos nevaru izprast ka tas ir uzlikts! un coms par to nav atravies !
avatar
Publicēts: 18.08.14 15:20
 citēt
lemingi metas jūrā.

avatar
Publicēts: 18.08.14 15:32 labots
 citēt
garīgums iespārda burtiski

youtu.be...
avatar
Publicēts: 18.08.14 16:01
 citēt
Sapper:gar;igums iespārda burtiski

http://youtu.be/v983t1duDhA

Krim naš!:face-grin:Fašizm ņeproiģjot!
avatar
Publicēts: 18.08.14 18:46
 citēt
Eltons:... re, kādas arven zemākas kārtas degradācijas tipus puķins iesūta Austrumukrainā iepriekš aizbēgušo vietā:


Heh cerams krievi drīz atkal varēs brēkt "SVABODU KONUNOVU"
avatar
Publicēts: 18.08.14 20:25 labots
 citēt
par karošanu runājot, atceraties Ledus kauju no skolas vēstures grāmatām? Mācīts tika, ka 1242. Krievi sakāva krustnešus tik noklusēja, ka spēku samērs bija - 60 krievu uz vienu bruņinieku. Pagāja 700 gadu un 1941 situācija atkārtojās - viens vācu tanks pret 60 plintniekiem vatņikos.
avatar
Publicēts: 18.08.14 20:44
 citēt
Mulķibas.
Vatņiki i kutākie karotāji.
Palasi lifenews gan jau šodien iznīcinājuši 7 tankus,8 BTR, 3 lotenes, 139 karatjeljus, un gūstā saņēmuši kaudzīti ar raudošiem oficieriem. Pašu zaudējumi 1 kritušais un 6 guvuši vieglas traumas vajājot bēgošos afrobanderevcus.

a kur pazudis mackies ?
avatar
Publicēts: 18.08.14 20:55
 citēt
MentsII: a kur pazudis mackies ?

Nojuka pogatūra, bet veikalā nevar atrast ar mongoļu burtiem. :amazing:
avatar
Publicēts: 18.08.14 21:02
 citēt
pa to laiku putļera mauķele...

avatar
Publicēts: 18.08.14 21:20
 citēt
Stulbumam nav robežu www.echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 18.08.14 21:36
 citēt
tas gan, gaišāku un inteliģentāku cilvēku Krievijas populārajā mūzikā grūti iedomāties. Re kur ir tas koncis bēgļiem, publikā pārsvarā bērni.

youtu.be...
avatar
Publicēts: 18.08.14 21:42
 citēt
Uz robežas ukraiņu robiņi un muitnieki joprocām cīnās ar krievu humpalām. Tas nekas, ka fūres pat grūti par pustukšām nosaukt, tad vēl 1/3 no visas kravas - ūdens un.... SĀLS. Jā, sāls Doņeckai!!!! jautājums uz atjautību, kur atrodās lielākā sāls ieguves vieta centrālajā un austrumeiropā? Jā, Soledara, netālu no Doņeckas
avatar
Publicēts: 18.08.14 22:46
 citēt
Angļiem reiz esot bijis teiciens, - tas ir tikapt stulbi, kā vest ogles uz Kārdifu. Nu, laikam šito pārsit vest sāli uz Doņecku.
avatar
Publicēts: 18.08.14 22:53
 citēt
Jā, es arī ieliku "laiku" Makarēviča atbalsta akcijai.
nr2.com.ua...

Tai pašā laikā normālie krievi atvadās no Eiropas:
www.inopressa.ru...
avatar
Publicēts: 19.08.14 07:35
 citēt
Un tā visa pasaule, apzīmējot kādu absolūtu debīlismu, turmpāk lietos teicienu "sāli Doņeckai!" :)
avatar
Publicēts: 19.08.14 12:16
 citēt
Города-призраки в Сочи. Полгода после Олимпиады - echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 19.08.14 12:38
 citēt
Man patīk tie anglicismi krievu valodā: Дьюти фри, Ток-шоу, Брэйн-ринг...
avatar
Publicēts: 19.08.14 12:43
 citēt
Schneider:Man patīk tie anglicismi krievu valodā: Дьюти фри, Ток-шоу, Брэйн-ринг...


man nepatīk, ka letiņi parko mašīnu un dzer šotus.
avatar
Publicēts: 19.08.14 12:56
 citēt
Bet man nepatīk cietņi, mīkstņi, saīsnes, cilnes, vedņi, vieglpiekļuves un citas tīmekļvietnes iegultā veidā.
avatar
Publicēts: 19.08.14 13:11
 citēt
"A" man nepatīk biljoni, mailes un paundi
avatar
Publicēts: 19.08.14 13:12
 citēt
Paundiem nav ne vaina, man vairāk nepatīk rubļi.
avatar
Publicēts: 19.08.14 13:15 labots
 citēt
smartins:"A" man nepatīk biljoni, mailes un paundi


Schneider:Paundiem nav ne vaina, man vairāk nepatīk rubļi.


Man gan vairāk patīk miljardi, jūdzes un mārciņas
avatar
Publicēts: 19.08.14 13:18
 citēt
Nu labi, tad mārciņas ir labākas par rubļiem.
avatar
Publicēts: 19.08.14 13:20
 citēt
Schneider:Bet man nepatīk cietņi, mīkstņi, saīsnes, cilnes, vedņi, vieglpiekļuves un citas tīmekļvietnes iegultā veidā.


Par mīkstņiem neko nezinu, bet pārējiem vārdiem manā skatījumā nav ne vainas.
avatar
Publicēts: 19.08.14 13:26 labots
 citēt
Kādreiz esi dzirdējis, ka kāds pie kioska pirktu viedbiļeti un kasiere prasītu viedatlaižu karti un benzīntankā vieddegvielas karti?
Un kādēļ tika izgudrots jēdziens zibatmiņa un zibakcija? Es domātum, ka pagrāpts pirmais variants no Gūgl transleit.
avatar
Publicēts: 19.08.14 13:45 labots
 citēt
Lingvisti atradušies...
Par tēmu.
Re, ku feinu resursu atradu: STOP FAKE NEWS
www.youtube.com...
jau 22 izlaidumus apkopojuši...
avatar
Publicēts: 19.08.14 14:20
 citēt
krāsu terapija... :D :D :D

avatar
Publicēts: 19.08.14 15:51
 citēt
Pa to laiku padomju Baltkrievija Aleksandra Lukašenko vadībā un pārraudzībā ir uzbūvējusi jaunu garneļu rūpnīcu.

avatar
Publicēts: 19.08.14 15:55
 citēt
Galvenais - viņi tās garneles zvejo Minskas jūras līcī.
avatar
Publicēts: 19.08.14 15:56
 citēt
Martā bija lieli plūdi...
avatar
Publicēts: 19.08.14 16:28
 citēt
Minska š.g. martā

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 96
  5. 97
  6. 98
  7. 99
  8. 100
  9. 101
  10. 102
  11. 103
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):