forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 101
  5. 102
  6. 103
  7. 104
  8. 105
  9. 106
  10. 107
  11. 108
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.08.14 12:11
 citēt
ja atzīs oficiāli karu, tad vienai Vācijai vien cik nāksies uzņemt atkal kara bēgļu...
avatar
Publicēts: 28.08.14 12:30
 citēt
Krievi gatavojas, ka armijnieki mirs. Aizsardzības ministrija armijas vajadzībām esot pasūtījusi 10 000 miršanas apliecības:

Московская полиграфическая фабрика получила заказ от Минобороны на изготовление 10 тыс. похоронок - v-n-zb.livejournal.com...
avatar
Publicēts: 28.08.14 12:50
 citēt
R_J:Krievi gatavojas, ka armijnieki mirs. Aizsardzības ministrija armijas vajadzībām esot pasūtījusi 10 000 miršanas apliecības:

Московская полиграфическая фабрика получила заказ от Минобороны на изготовление 10 тыс. похоронок - [url=http://v-n-zb.livejournal.com/7382260.html


----------
gan]http://v-n-zb.livejournal.com/7382260.html

----------
gan[/url] jau puķina suņi izmelosies, ka tas gadījumam, ja uzbrūk NATO..
avatar
Publicēts: 28.08.14 12:56
 citēt
Kanādas draudzīgais žests krievu armijai :)


www.svoboda.org...
avatar
Publicēts: 28.08.14 13:24
 citēt
Palasīju komentārus zem raksta un tas jau nav smieklīgi rus.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 28.08.14 13:31
 citēt
bezzobainā ES protams snauž..
avatar
Publicēts: 28.08.14 13:43
 citēt
talavietis:bezzobainā ES protams snauž..


...vai arī baidās.šito redzot šaubos vai mums skrietu ES palīgā gadījumā ja vajadzētu
avatar
Publicēts: 28.08.14 13:57
 citēt
mhm, balsojiet par Ušakovu, tad nelīs lietus un būs lielākas pensijas.
Prātiņ, nāc mājās... aizejiet un palasiet, kas ir ES un kādi tai ir uzdevumi.
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:10 labots
 citēt
versatile:mhm, balsojiet par Ušakovu, tad nelīs lietus un būs lielākas pensijas.
Prātiņ, nāc mājās... aizejiet un palasiet, kas ir ES un kādi tai ir uzdevumi.


--------------
Da labi, tā tāda lirika, zem ES domātas Vācija un Francija, kuru avīžu slejās tā garāmejot minēts, ka kaut kur Ukrainā...
Vācijas primārais ir energoresursi, tieši to nesen vācieši uzsvēra un tā ir arī ES interese. Un ja kādam šķiet, ka ekonomika nav kara pamatā, tad tas ir naivums.
Un tomēr:
"Ukraina lūdz Eiropas Savienībai militāru palīdzību, lai apturētu agresoru"
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:16
 citēt
Nu tās divas būs viskūtrākās. Krievus tā pa īstam nav redzējušas, labi, Vācija ir, bet tikai līdz Berlīnei un pelnus uz galvas kaisīdami teiks, ka paši bija vainīgi. Un vieni grib savas laivas notirgot, otriem arī baigi labi bizness aizgājis. Ja ne Krievijas biznesa, kas zina, kā Eiropā būtu Grieķijas krīze pārvarēta.
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:23 labots
 citēt
versatile:Nu tās divas būs viskūtrākās. Krievus tā pa īstam nav redzējušas, labi, Vācija ir, bet tikai līdz Berlīnei un pelnus uz galvas kaisīdami teiks, ka paši bija vainīgi. Un vieni grib savas laivas notirgot, otriem arī baigi labi bizness aizgājis. Ja ne Krievijas biznesa, kas zina, kā Eiropā būtu Grieķijas krīze pārvarēta.


-----------
vairāk te nav kam iestāties, jo zviedriem vienmēr ir bijusi nostāja- moja hata s kraju...
Un es domāju, ka krievu šobrīd vairs sankcijas nevar apturēt,, pārāk iekarsis un pat sadusmots par šīm sankcijām. To, ka krievs nav ar sankcijām apturams, pierāda arī 41-45. gads, kad badaini fanātiski gāja uz priekšu. Cik redzu mūsu delfu u.c. saitu komentārus, tad krievu tautai smadzenes ir pamatīgi izskalotas...pat ne tikai krievu vien!!!
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:33
 citēt
Interesanti, kāds būtu rezultāts, ja šo draudu ēnā kāds issludinātu referendumu par iestāšanos ASV kā 51. štatam...
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:34
 citēt
Mūsdienās var apturēt ar sakcijām.
Iesaldēt visu krievu kapitālu. Ātri vien nebūs par ko karot. Drusku jau tauta ir izlutināta arī tur tomēr. Krievijā no 17. līdz 40. gadam paspēja paaudze nomainīties, brīvāk domājošos likvidēja. Tagad atkal 23 gadu pauze bijusi, paaudze nomainījusies, šitiem patīk aifōni un negribas strādāt. Kariņš, ja nemaksās un nedos ēst, arī ātri apniks.
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:42
 citēt
līdzšinējās sankcijas neapturēja... un pēc pāris dienām varēs taisīt oficiālu referendumu Ukrainas austrumu reģionos ar visiem pieaicinātiem novērotājiem, un visi 100% balsos par Krieviju, jo "lielā tīrīšana" būs veikta...
Tāds arī ir krieva mērķis.
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:45
 citēt
A kas ir "līdzšinējās sankcijas"?
avatar
Publicēts: 28.08.14 14:48
 citēt
Schneider:A kas ir "līdzšinējās sankcijas"?


-----------------
Plāns A
Tagad gatavojas plānam B
avatar
Publicēts: 28.08.14 15:07
 citēt
Pietiktu Jeņķīzijai vien skaļi izbīdīt domu par sankciju atcelšanu Irānai, Pupaikostāna uzreiz aprēķinātu, kas notiktos ar energoresursu cenām...
avatar
Publicēts: 28.08.14 15:18
 citēt
talavietis:līdzšinējās sankcijas neapturēja...

Iedzina stūrī gan. Diezgan konkrēti.
avatar
Publicēts: 28.08.14 17:45
 citēt
Krievijā paredzēts līdz 1.sept.pārbaudīt visas bumbu patvertnes.Aizsardzības ministrija esot poligrāfiķiem pasūtījusi 10000 blankas sēru ziņām,ko sūtīt piederīgajiem(pohoronkas).Bet Kremlis joprojām noliedzot Krievijas regulārās armijas klātbūtni Ukrainā.Tie esot vai nu sen izdienējuši veterāni(tipa manā vecumā apmēram) vai arī karavīri,kas atrodas atvaļinājumā.:face-grin:un savās brīvdienās var darīt ko grib.Arī doties pašaudīties svešā zemē.Vadībai te teikšanas nav.Toties amerikāņi kurinot saspīlējumu un...bla,bla,bla.:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.08.14 19:35
 citēt
Krievzemē dižajā paātrināti drukā zaldātu nāves apliecības. Nevar vis apgalvot, ka suns nezina, ko ēdis –
v-n-zb.livejournal.com...
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:03
 citēt
Разведданные ополченцев. Генералы ведут солдат на убой :amazing:

up man zinībās robs,neatceros nevienu,kurs būtu vedis uz sanatorijām,kūrortiem vai vairoties .............:what:
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:11
 citēt
www.bbc.co.uk...
Krievu tehnikas bildes no satelita ....
Tikko Ukrainas sutnis Apvienota karaliste noskaldija savu runu par Krievijas iebrukumu Ukraina
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:13
 citēt
ES ar Merkeles muti Ukrainu nodeva krievam...
... tulīt pēc tās runas sāka masveidā ievest tehniku... mazos zaļos no augšas neredz, tāpēc nezin, kas tur īsti karo- algotni, vai regulārais ?
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:17 labots
 citēt
Jolan:
talavietis:bezzobainā ES protams snauž..


...vai arī baidās.šito redzot šaubos vai mums skrietu ES palīgā gadījumā ja vajadzētu


nav taču 1914., vai 1939.gads, un Ukrainu ar NATO un ES nesaista nekādi līgumi aizsardzības jautājumā, ja nerēķina 1994 gada līgumu, uz kura Krievija jau sen uzlikusi mīxto, bet tas nepaliks bez ievērības

www.lsm.lv...
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:29
 citēt
Haiduks:ES ar Merkeles muti Ukrainu nodeva krievam...
... tulīt pēc tās runas sāka masveidā ievest tehniku... mazos zaļos no augšas neredz, tāpēc nezin, kas tur īsti karo- algotni, vai regulārais ?


muļķības
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:30
 citēt
domāju, KVAA II ir kā orgāns iekš fotobloga ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:38
 citēt
avatar
Publicēts: 28.08.14 20:54
 citēt
KVAA-II:lasīju, ka BAltijas valstis ir kā ķīlis ASV - iekš ES


Ir zinams ka Latkrievam un Kvaa II nav izredzu Krievijas iebrukuma gadijuma Latvijaa, Putins tos liksot izsaut pirmos ,lai neizpauz baumas:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.08.14 21:20
 citēt
Tikmēr krievu okupanti Novoazovskā stāsta vietējiem, ka saņēmuši pavēli ieņemt Mariupoli un aiziet līdz Odesai.
avatar
Publicēts: 28.08.14 21:32
 citēt
ziema nāk virsū, jāsāk pastiprināti domāt par Krimas apgādi. bet, lai to nodrošinātu, kāds pleķis Ukrainas jānogriež
avatar
Publicēts: 28.08.14 22:25
 citēt
negatIvs:
Haiduks:ES ar Merkeles muti Ukrainu nodeva krievam...
... tulīt pēc tās runas sāka masveidā ievest tehniku... mazos zaļos no augšas neredz, tāpēc nezin, kas tur īsti karo- algotni, vai regulārais ?


muļķības


Pat Ukrainas prezidents asi izteicās par to runu... nebrīnēšos, ka pēc daudziem gadiem nāks atklātībā kāds pakts
avatar
Publicēts: 28.08.14 22:31
 citēt
Un vispār, nav ko raizēties par Ukrainu! ANO DP raizējas mūsu vietā.
avatar
Publicēts: 28.08.14 22:44
 citēt
Blā-blā-blā... klausos to DP... a jēga no tādas, kamēr krievs nav izslēgts? Precedents jau 39.gadā bija tieši šodienas analoģiska apstākļa dēļ. Tad ko vēl pļāpāt un stiept gumiju?
avatar
Publicēts: 28.08.14 22:57 labots
 citēt
KVAA-II:..ar bumbu patversmē LV un lielajās pilsētā..?
Atbilde
Viss nolaists, pat žurkas vairs neskraida.

Atbilde
Patversmēs ziemas aukstajā laikā dzīvo bomži, ar bumbām tām nav nekāda sakara, to pat pēdējam jogas piekopējam būtu jāzina.
avatar
Publicēts: 28.08.14 23:38
 citēt
Savukārt patvertnēs šur tur notiek komercdarbība. Šur tur likvidētas. Šur tur iekonservētas un gaida.
Bet, baidos, no tām mūsdienās nebūs jēga. Drusku mainījies kariņš.
avatar
Publicēts: 29.08.14 00:58 labots
 citēt
Da kāds kariņš neko nezinam


avatar
Publicēts: 29.08.14 03:52 labots
 citēt
Kanādieši labi pajokojuši :face-smile:


...nopietnāk par tēmu, ja ir laiks un vēlēšanās un nav problēmas ar krievu valodu, iesaku paklausīties - analītiska programma ARTPODGOTOVKA, reizēm pat ļoti interesanti viedokļi izskan no sakarīgi domājoša krieva (Vjačeslavs Maļcevs) mutes:
youtu.be...

Vēl var palasīt arī šo te: glavcom.ua...
avatar
Publicēts: 29.08.14 09:46
 citēt
Министр экономического развития России хвастался, что в долларе с каждым годом всё больше рублей, пока ему не сказали, что это плохо.
avatar
Publicēts: 29.08.14 10:11
 citēt
avatar
Publicēts: 29.08.14 10:32
 citēt
hronists:Министр экономического развития России хвастался, что в долларе с каждым годом всё больше рублей, пока ему не сказали, что это плохо.


Nekā slikta nav (lielai valstij). Vairāk spiesti izvēlēties vietējo mantu. ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 101
  5. 102
  6. 103
  7. 104
  8. 105
  9. 106
  10. 107
  11. 108
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):