forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 102
  5. 103
  6. 104
  7. 105
  8. 106
  9. 107
  10. 108
  11. 109
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.08.14 14:59
 citēt
Николай Бушин был заместителем командира 4 взвода 4 роты 31-й гвардейской ордена Кутузова II степени отдельной десантно-штурмовой бригады ВДВ (воинская часть 73612), которая постоянно дислоцируется в Ульяновске. Там же проживает и семья Бушина.

Предположительная дата смерти Бушина – 26 августа 2014 года.

Mans bijušais pulks. Šitie neko nedara maziņās grupās,-rota ,bataljons. Palūrot kas no kurienes bojā gājis,liekas tā krievu saranč visu pamali tur apsēduši :(
avatar
Publicēts: 29.08.14 17:30
 citēt
Roland,kad tad viņi ar prasmi karojuši?Tikai ar 5-10 kārtīgu skaitlisko pārsvaru un vienmēr dzīti pūlī kā auni .Tā vienmēr bijis jau sākot no Pētera pirmā.
avatar
Publicēts: 29.08.14 20:49
 citēt
Pontot sagribēja, apirsās.

in.reuters.com...
avatar
Publicēts: 29.08.14 20:53
 citēt
Vaards:
hronists:Министр экономического развития России хвастался, что в долларе с каждым годом всё больше рублей, пока ему не сказали, что это плохо.


Nekā slikta nav (lielai valstij). Vairāk spiesti izvēlēties vietējo mantu. ;)


Jā,no ārzemju pulvera zažotā piena vietā krievi var droši dzert vietējo naftu un ostīt gāzi.
avatar
Publicēts: 29.08.14 22:41
 citēt
Riktīgs čangladešas pārstāvis www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 30.08.14 01:43 labots
 citēt
Jolan:Riktīgs čangladešas pārstāvis [url=http://www.delfi.lv/news/world/other/video-separatists-no-ludzas-aicina-doties-karot-donbasa.d?id=44908800
]http://www.delfi.lv/news/world/other/video-separatists-no-ludzas-aicina-doties-karot-donbasa.d?id=44908800[/url]
avatar
Publicēts: 30.08.14 07:42 labots
 citēt
Jolan:Riktīgs čangladešas pārstāvis www.delfi.lv...

Neesi padomājis, ka Rīgas guļamrajonos tādu ir 3x vairāk? Un pats esi viens no viņiem.
avatar
Publicēts: 30.08.14 08:40
 citēt
Schneider:
Jolan:Riktīgs čangladešas pārstāvis www.delfi.lv...

Neesi padomājis, ka Rīgas guļamrajonos tādu ir 3x vairāk? Un pats esi viens no viņiem.


Pāris reizes biju Daugavpilī un parunāju ar vienas valsts iestādes strādniekiem,kuri latviski zināja tikai "labdien".Biju šokēts arī par viņu nostāju pret valodas apgūšanu.Stādos priekšā,kas darās ar šo tēmu pārējo čangaļu galvās.Rīgas guļamrajonos krievi zina valodu un kad vajag viņu arī pielieto kaut gan var būt daudziem domas nav tālu no video redzētā.
avatar
Publicēts: 30.08.14 08:49
 citēt
Es Rīgas centrā, kafūzerī Kr.Barona ielā nevarēju latviski sarunāties ar barmenšu. No tā man jāsāk domāt, kas notiek pārējo Rīgas čiuļu galvās? Palasot tevis rakstīto šajā topikā, es jau "stādos priekšā".
avatar
Publicēts: 30.08.14 08:54
 citēt
ego:Russia, Not YET Russia
:anger:
avatar
Publicēts: 30.08.14 09:58
 citēt
Sapper:Pontot sagribēja, apirsās.

in.reuters.com...


related raksts wmnlife.com... :anger::bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.08.14 10:16 labots
 citēt
Schneider:Es Rīgas centrā, kafūzerī Kr.Barona ielā nevarēju latviski sarunāties ar barmenšu. No tā man jāsāk domāt, kas notiek pārējo Rīgas čiuļu galvās? Palasot tevis rakstīto šajā topikā, es jau "stādos priekšā".


Nav svarīgi - Rīgas, ne Rīgas.
avatar
Publicēts: 30.08.14 10:51 labots
 citēt
ziepis:
Schneider:Es Rīgas centrā, kafūzerī Kr.Barona ielā nevarēju latviski sarunāties ar barmenšu. No tā man jāsāk domāt, kas notiek pārējo Rīgas čiuļu galvās? Palasot tevis rakstīto šajā topikā, es jau "stādos priekšā".


Nav svarīgi - Rīgas, ne Rīgas, svarīgi ir, ka joprojām mūsu vidū ir gandrīz pusmiljons krievu - Latvijas ienaidnieku, kuri tā vien gaida to svēto brīdi, lai izietu ielās ar rašas karogiem. Nupat nesen atbrauca pie manis uz objektu viena celtnieku brigāde no Jelgavas. Atbrauca ar autiņu, kuram koloradņiku lentenis piesiets. Liku to noņemt ar iemeslu, ka darba vieta nav politisko uzskatu skatuve. Bet tas neatrisināja pamatjautājumu - viņi vienalga bija un palika rašisti.


Redz probleema ir taada, ka Tu esi taads pats, tikai otraa nometnee.
Nekad neesmu redzeejis potenciaalos 'ar krievu karogiem skreejeejus', kaut arii vismaz 50% visi darba koleegji man ir bijushi krievvalodiigie. Paradoksaali, bet tieshi tajaa pashaa buuvnieciibas jomaa.
Postpadomju paranoja laikam tik driiz nebeigsies.

p.s. tas, ko es gribeeju ar sho pateikt, ir : ja Tu diendienaa straadaa, satiec, komunicee un dzer alu kopaa ar citu valodu, aadas kraasas, religjiskaas piederiibas utt cilveekiem, tad beigu beigaas saproti elementaaru patiesiibu: vinji visi ir taadi pashi kaa Tu un nav nekaada (!) atshkjiriiba.
Bet, ja Tu diendienaa komunicee tikai forumos un esi nesalauzjams klaviatuuras karotaajs, tad Tu esi savaa zjultii gandriiz nosliicis, jo visas komenteetaaju sadaljas ir pilnas ar taadiem bezvaardu aakstiem kaa Tu. Kur Juus esat ikdienaa? ;)
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:16 labots
 citēt
Raksti privātajā.
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:19
 citēt
martins_goncars:

Redz probleema ir taada, ka Tu esi taads pats, tikai otrā nometnē ;)


Kam tā ir problēma?

Kam kam? Tiem, kas ir centrālā problēma jeb precīzi būtu teikt, tiem, kas ir nopietns drauds Latvijai kā neatkarīgai valstij, latviešiem kā suverēnai nācijai, kam ir sava zeme, savas tradīcijas un sava valoda un arī šai pašai latviešu valodai?
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:20
 citēt
ziepis:martins_goncars>
Puisīt, ja tev ir švaki ar redzi, tad apskaties vēlreiz tos divus videoklipus, kur divi mērgļi no Ludzas aicina uz karu ar Ukrainu. Es, atšķirībā no tevis, pirdien, Krievijā esmu bijis desmitiem reižu un zinu ne no stāstiem, kas tur notiek. Gribi ar mani satikties reālajā? Raksti privātajā un tāda iespēja tev tiks sagādāta.


Kāpēc jāpāriet uz personīgiem apvainojumiem uzreiz?Katram drīkst būt SAVS viedoklis.Nevajag nolaisties līdz šneidera līmenim.
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:20 labots
 citēt
ziepis:martins_goncars>
Puisīt, ja tev ir švaki ar redzi, tad apskaties vēlreiz tos divus videoklipus, kur divi mērgļi no Ludzas aicina uz karu ar Ukrainu. Es, atšķirībā no tevis, pirdien, Krievijā esmu bijis desmitiem reižu un zinu ne no stāstiem, kas tur notiek. Gribi ar mani satikties reālajā? Raksti privātajā un tāda iespēja tev tiks sagādāta.


redz, puisiits nav tik radosh, lai izdomaatu interneta segvaardu.
pirms Tevis taadi saticeeji te bijushi apmeeram 5 gab., ieskaitot Eltonu, lietotaaju Tante, nelaikjis Maartinjsh Roze un veel paariitis. Domaaju no visiem paareejiem peles stumdiitaajiem iipashi neatshkjiries :face-kiss:
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:26
 citēt
inforesist.org...
savdabīga versija
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:39
 citēt
martins_goncars:
ziepis:martins_goncars>
Puisīt, ja tev ir švaki ar redzi, tad apskaties vēlreiz tos divus videoklipus, kur divi mērgļi no Ludzas aicina uz karu ar Ukrainu. Es, atšķirībā no tevis, pirdien, Krievijā esmu bijis desmitiem reižu un zinu ne no stāstiem, kas tur notiek. Gribi ar mani satikties reālajā? Raksti privātajā un tāda iespēja tev tiks sagādāta.


redz, puisiits nav tik radosh, lai izdomaatu interneta segvaardu.
pirms Tevis taadi saticeeji te bijushi apmeeram 5 gab., ieskaitot Eltonu, lietotaaju Tante, nelaikjis Maartinjsh Roze un veel paariitis. Domaaju no visiem paareejiem peles stumdiitaajiem iipashi neatshkjiries :face-kiss:


plkst. 13.00 pie Rīgas stacijas pulksteņa. Uzliec uz savas pierītes to melno bereti, lai varu atšķirt.
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:50
 citēt
Gaisma:
martins_goncars:

Redz probleema ir taada, ka Tu esi taads pats, tikai otrā nometnē ;)


Kam tā ir problēma?

Kam kam? Tiem, kas ir centrālā problēma jeb precīzi būtu teikt, tiem, kas ir nopietns drauds Latvijai kā neatkarīgai valstij, latviešiem kā suverēnai nācijai, kam ir sava zeme, savas tradīcijas un sava valoda un arī šai pašai latviešu valodai?


Pag, par to valodu piekrītu, tradicijām arī, bet suverena? Kad ASV vēstniecība bija centrā, tā vien likās, ka no mūs valdibas namiem uz turieni tiks noklāti sarkani tepiķi, kā mūsējie skrēja atskaitīties :(... suverenā valsti citas valstis nediktē noteikumus!!!
avatar
Publicēts: 30.08.14 12:38
 citēt
ziepis:

plkst. 13.00 pie Rīgas stacijas pulksteņa. Uzliec uz savas pierītes to melno bereti, lai varu atšķirt.


Ah cilveek. Esmu regjistreejies 2008. gada saakumaa sheit. Visi strelku biidiitaaji vismaz aptuveni zin, ka esmu no Liepaajas.
avatar
Publicēts: 30.08.14 12:46
 citēt
Nepārspīlē nu-tajā laikā man vecākā meita strādāja ASV vēstniecībā un gluži jau tā nebija ka visu te noteica jeņķi.:face-wink:Par integrāciju.Integrēt teorētiski iespējams zināmu procentu(runā ka 15-20) no pamatnācijas.Krievu"minoritāte" ir krietni lielāka.Otra lieta-vīzdegunīgā vecākā brāļa sindroms.Te viņi reizēm mēģina uzvesties ka saimnieki,pat prāta nenāk integrēties.Toties šie paši krievu patrioti nonākuši rietumvalstīs fiksi vien pieraujas un sāk vervelēt angliski.Tur viņi lielākoties kaunas ka ir krievi un cenšas to slēpt.Ta kā principā rietumos ar krieviem problēmu nav.Toties ir ar musulmaņiem.Tie rietumos uzvedas tieši tāpat kā krievi Latvijā.Un kur viss šis multikulturālisms novedīs neviens īsti neņemas prognozēt.Rietumnieki jau sen nožēlo savu liberālo politiku ,bet tagad ir par vēlu.Vilciens jau aizgājis un mošejas aug kā sēnes,sievietes valkā parandžas un veči organizē džihādistu komandas.:face-sad:
avatar
Publicēts: 30.08.14 12:47
 citēt
martins_goncars:

Redz probleema ir taada, ka Tu esi taads pats, tikai otraa nometnee


Kādā vēl otrā nometnē? Latvija nav divkopienu valsts. Nelatvieši šeit ir ienācēji, lielākā daļa - okupācijas laika kolonisti (arī kolonistu pēcteči ir kolonisti). Viņiem ir vai nu jāpieņem vietējie noteikumi, vai jātinās prom, ja kaut kas nepatīk. Viņiem vēl jābūt pateicīgiem, ka pēc okupācijas beigām netika veikta dekolonizācija un viņiem šeit tika ļauts palikt.

Latviešiem nav ar viņiem jādiskutē un jāmēģina nonākt pie kautkāda kopsaucēja, bet viņiem ir jāpieņem šejienes noteikumi, ja viņi šeit grib palikt. Pie tam, mēs esam brīva valsts, un viņiem ir tiesības Latviju pamest, ja kaut kas nepatīk, un doties uz savu zemi vai kur citur, kur viņus ņem pretī.
avatar
Publicēts: 30.08.14 13:10
 citēt
R_J:
martins_goncars:

Redz probleema ir taada, ka Tu esi taads pats, tikai otraa nometnee


Kādā vēl otrā nometnē? Latvija nav divkopienu valsts. Nelatvieši šeit ir ienācēji, lielākā daļa - okupācijas laika kolonisti (arī kolonistu pēcteči ir kolonisti). Viņiem ir vai nu jāpieņem vietējie noteikumi, vai jātinās prom, ja kaut kas nepatīk. Viņiem vēl jābūt pateicīgiem, ka pēc okupācijas beigām netika veikta dekolonizācija un viņiem šeit tika ļauts palikt.

Latviešiem nav ar viņiem jādiskutē un jāmēģina nonākt pie kautkāda kopsaucēja, bet viņiem ir jāpieņem šejienes noteikumi, ja viņi šeit grib palikt. Pie tam, mēs esam brīva valsts, un viņiem ir tiesības Latviju pamest, ja kaut kas nepatīk, un doties uz savu zemi vai kur citur, kur viņus ņem pretī.



Tas ko Tu raksti NAV IZPILDĀMS.Atliek vai nu mūžīgi "vārīties/ņaudēt" vai arī meklēt citus risinājumus.
avatar
Publicēts: 30.08.14 13:13 labots
 citēt
Mani jau sāk mākt šaubas vai Ukraina dabūs atpakaļ separātistu kontrolētās teritorijas www.echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 30.08.14 14:06 labots
 citēt
Jolan:Mani jau sāk mākt šaubas vai Ukraina dabūs atpakaļ separātistu kontrolētās teritorijas www.echo.msk.ru...


tavs bērnišķīgais naivums jau sen apnicis, palasi savus vecos postus te kā ar putām uz lūpām centies visus mierināt "ka nekas traks nebūs". Kā redzi nu ir vēl trakāk nekā prognozēja radikālākie rašistu nīdēji :face-wink: Jaukie pūkainie parašistu miera nesēji jau sāk noslaucīt Ukrainas pilsētas no zemes virsas, gluži kā Čečenijā savulaik. Putlers kā Staļina politikas kursa turpinātājs nepieviļ savus dedzīgos atbalstītājus.

avatar
Publicēts: 30.08.14 14:56
 citēt
R_J:
martins_goncars:

Redz probleema ir taada, ka Tu esi taads pats, tikai otraa nometnee


Kādā vēl otrā nometnē? Latvija nav divkopienu valsts. Nelatvieši šeit ir ienācēji, lielākā daļa - okupācijas laika kolonisti (arī kolonistu pēcteči ir kolonisti). Viņiem ir vai nu jāpieņem vietējie noteikumi, vai jātinās prom, ja kaut kas nepatīk. Viņiem vēl jābūt pateicīgiem, ka pēc okupācijas beigām netika veikta dekolonizācija un viņiem šeit tika ļauts palikt.

Latviešiem nav ar viņiem jādiskutē un jāmēģina nonākt pie kautkāda kopsaucēja, bet viņiem ir jāpieņem šejienes noteikumi, ja viņi šeit grib palikt. Pie tam, mēs esam brīva valsts, un viņiem ir tiesības Latviju pamest, ja kaut kas nepatīk, un doties uz savu zemi vai kur citur, kur viņus ņem pretī.


Kaadi veel noteikumi? Es, piemeeram, daudz ko nepienjemu, kas notiek shinii valstii un man nav jaaizliekas, ka esmu tik latvietiigi apaatisks, ka visu pienjemu bez kompromisiem. Bet man tachu briivaa valstii dziivojot ir tiesiibas braukt prom, ne? :)
avatar
Publicēts: 30.08.14 16:51 labots
 citēt
martins_goncars:
shinii valstii


Nevis šinī valstī, bet mūsu valstī. Valsts un valdība (varas realizētāji) nav sinonīmi, valsts nav kaut kas cits atrauts no cilvēkiem. Jau esmu rakstījis, ka valsts ir tauta + teritorija + vara. Tikai krievu vergu aziātiskā mentalitāte valsti uztver kā no sevis atrautu subjektu, kas nosaka noteikumus un ar ko jāsamierinās, un kas sevi asociē nevis ar valsti bet tikai teritoriju, valsti uztverot kā sinonīmu ar varu.

Normālās sabiedrībās, ja cilvēks nav apmierināts, viņš lamā valdību, piedalās vēlēšanās utt, nevis lamā valsti, jo viens np valsts pamatelementiem ir pats. Sovokiem un vergiem šīs izpratnes nav.
avatar
Publicēts: 30.08.14 17:21
 citēt
Liepājas sarkanajiem nekad nav bijis smadzeņu , tur nav ko springt.

Ukrānā skarbi Krievi jau pilnā sparā informator.lg.ua...
avatar
Publicēts: 30.08.14 21:25 labots
 citēt
ar ko visu šito jezgu Ukrainā izskaidro separātistu pusē karojošie, un arī kremļa ideologi? ar to, ka tā ir cīņa pret fašismu, kas ir pilnīgas muļķības, un pret NATO klātbūtni Ukrainā .... dažādi kremļa apskatnieki min versijas par pasaules lielvalstu plāniem sadalīt un iznīcināt Krieviju kā valsti. tas gan vairāk domāts Krievijas divpirkstu pierīšu elektoriāta pacietības līmeņa paaugstināšanai ... :bad_smile:

patiesbā vienīgie draudi Krievijai, no NATO puses ir tas, ka NATO klātbūtne varētu traucēt Krievijai atgūt teritorijas kādas tai bija PSRS laikos. reāli tie ir vienīgie draudi, un,ja tas tā satrauc Krieviju, ka tā gatava uz šitādu melu un vardarbības akciju, tad tiešām satraukumam ir pamats, un dažām lielvalstīm , vajadzētu Ukrainas jautājumam pieiet nopietnāk. Kāpēc Putina Krievija neiet demokrātijas
ceļu, kāpēc nevar darboties lielajā astotniekā, sadarboties ar NATO? Tāpēc, ka Krievijā valdošais bardaks, ekonomiskā atpalicība, demokrātijas apstākļos novestu, pie valdības un Putina režīma krišanas, demokrātiskas iekārtas gadījumā, nebūtu iespējama Eirāzijas savienības " brīvprātīga " izveidošana, PSRS robežās. Arējo ienaidnieku draudi palīdzēja PSRS laikos, tie palīdz arī pašreiz, pārbaudīta metode
avatar
Publicēts: 30.08.14 21:34 labots
 citēt
Njā... līdz kam arī esam aizripojuši... tad kurš vēl iepīkstēsies, ka Eltonam nav bijusi taisnība jau no paša sākuma?

He, he nejauši izlasīju foruma deģenerāta Gončara pamflertu, ka nav dabūjis bietē ne no viena no Fotobloga... a ko ta pats nomīzis un nenāk uz tikšanos? Tante zināja stāstīt par augšminēto nīkuli... protams, mūsu Liepājas tusiņos tādi kretīni nav vēlami, bet mēs vienmēr esam atklāti un klaunāde būtu, ja ne interesanta, tad izglītojoša...

Starp citu, saprotams, kāpēc ukraiņi arī Euronews (atceramies: 20% krievijas akciju) iekļāvuši aizliegto informācijas kanālu sarakstā - ļoti piezemēta informācija krievu agresijas atspoguļošanā, sāk parādīties nosliece terorisma attaisnošanā, nožēlojami...

Nu tad beidzot, krīzei padziļinoties, spilgti izgaismojas hū iz hū, kā mikrovide, šis blogs... nemaz nebrīnos, ka tāds Haiduks arī sāk dziedāt citu dziesmu... pašsaglabāšanās instingts, paņimāješ...
avatar
Publicēts: 30.08.14 23:12 labots
 citēt
martins_goncars:
ziepis:

plkst. 13.00 pie Rīgas stacijas pulksteņa. Uzliec uz savas pierītes to melno bereti, lai varu atšķirt.


Ah cilveek. Esmu regjistreejies 2008. gada saakumaa sheit. Visi strelku biidiitaaji vismaz aptuveni zin, ka esmu no Liepaajas.


Varēji to agrāk pateikt.
avatar
Publicēts: 30.08.14 23:36
 citēt
KVAA-II:23.augustā notikusī Pērkoņkrustiešu akcija pret karu

http://dra.lv/gOo0H3


Jūs, tie kvākšķi, esat tā klaunāde, kas allažiņa ir nopietnu vēstures pagriezienu pavadošā sastāvdaļa. Jau kopš Pocija Pilāta.
avatar
Publicēts: 31.08.14 02:40 labots
 citēt
Haiduks:
Gaisma:

Kam tā ir problēma?

Kam kam? Tiem, kas ir centrālā problēma jeb precīzi būtu teikt, tiem, kas ir nopietns drauds Latvijai kā neatkarīgai valstij, latviešiem kā suverēnai nācijai, kam ir sava zeme, savas tradīcijas un sava valoda un arī šai pašai latviešu valodai?


Pag, par to valodu piekrītu, tradicijām arī, bet suverena? Kad ASV vēstniecība bija centrā, tā vien likās, ka no mūs valdibas namiem uz turieni tiks noklāti sarkani tepiķi, kā mūsējie skrēja atskaitīties :(... suverenā valsti citas valstis nediktē noteikumus!!!

Vai gribeji Suverenitati tadu ka tam kam Putins jau iedura dunci sanos , jeb Tu gribi teikt ka Latvija ,ja butu suverena ,tai Krievu uzbrukums nebutu jagaida ,bet gan tas butu noticis jau pirms 2005.gada....

Nu nav nevienas mazas suverenas valsts , kas pastavetu pati par sevi !
Tulit teiks; ir gan Sveice! Bet es Teiksu Sveice nu absoluti nav suverena ,tas drosibu nosaka Sveices bankas kuras ir visas pasaules nauda! Ta ari notur manigo suverenitati... Ka pasaules valstis Teiks ta ari Sveice daris!!!
Vislielaka Haiduka problema ir ta ka redz bildes detalas , bet nesaprot kas tas ir kopumaa
avatar
Publicēts: 31.08.14 08:56
 citēt
KVAA-II:23.augustā notikusī Pērkoņkrustiešu akcija pret karu

dra.lv...


Pret karu ir visi (nu labi - gandrīz visi). Svarīgāk, kurš ko uzskata par agresoru un vainīgo šajā karā. No tās pērkoņkrustiešu bildes to saprast nevaru (vismaz telefonā to skatot). Par jums kvaa viss skaidrs, jūs esat nostājies kara izraisītāja pusē. Nav saprotams tikai, kādēļ, ja neieredz amerikāņus, automātiski ir jānostājas mežoņu urlu pusē, pie kuriem ir vēl mežonīgāks kapitālisms, un kur vara ir daudz vairāk koncentrēta dažu cilvēku rokās nekā ASV.

Jūs tak pret kapitālismu un varas koncentrāciju dažu cilvēku rokās cīnaties. Nu tad Krievija šeit ir pirmrindniece. Ukrainā bija tāpat, tur cilvēki Maidanā cīnījās par pāreju no mežonīga kapitālisma uz cilvēcīgu kapitālismu, bet Krievija izdomāja tam pretoties. Tādēļ kvaa man jautājums:

Kādēļ cīnaties par lielkapitālistu interesēm?

Krievijas kapitālistu elite faktiski ir pasaulē koncentrētākā lielkapitālistu elite. Atbalstot Krieviju un vienlaikus cīnoties pret kapitālismu, īpaši lielkapitāla ietekmi, jūs nonākat loģiskās pretrunās.

P.S. Bet bildē viens tips stipri izskatās pēc Ušakova. Ušakovs patiesībā ir pērkoņkrustietis? Vai arī pa kluso tur iefiltrējies, lai grautu no iekšienes? :)
avatar
Publicēts: 31.08.14 09:10
 citēt
martins_goncars:
R_J:
Kādā vēl otrā nometnē? Latvija nav divkopienu valsts. Nelatvieši šeit ir ienācēji, lielākā daļa - okupācijas laika kolonisti (arī kolonistu pēcteči ir kolonisti). Viņiem ir vai nu jāpieņem vietējie noteikumi, vai jātinās prom, ja kaut kas nepatīk. Viņiem vēl jābūt pateicīgiem, ka pēc okupācijas beigām netika veikta dekolonizācija un viņiem šeit tika ļauts palikt.

Latviešiem nav ar viņiem jādiskutē un jāmēģina nonākt pie kautkāda kopsaucēja, bet viņiem ir jāpieņem šejienes noteikumi, ja viņi šeit grib palikt. Pie tam, mēs esam brīva valsts, un viņiem ir tiesības Latviju pamest, ja kaut kas nepatīk, un doties uz savu zemi vai kur citur, kur viņus ņem pretī.


Kaadi veel noteikumi? Es, piemeeram, daudz ko nepienjemu, kas notiek shinii valstii un man nav jaaizliekas, ka esmu tik latvietiigi apaatisks, ka visu pienjemu bez kompromisiem. Bet man tachu briivaa valstii dziivojot ir tiesiibas braukt prom, ne? :)


žēl, ka tu šīs tiesības izbraukt vēl neesi izmantojis. domājams, ka izbrauktu uz gaišajiem austrumiem, nevis uz sapuvušajiem rietumiem.
avatar
Publicēts: 31.08.14 09:32 labots
 citēt
ziepis:
martins_goncars:

Ah cilveek. Esmu regjistreejies 2008. gada saakumaa sheit. Visi strelku biidiitaaji vismaz aptuveni zin, ka esmu no Liepaajas.


Varēji to agrāk pateikt. Es tevis, sūda, dēļ 3 stundas no savas dzīves iztērēju, lai vaigā radzētu fašistskuju mordu.

Gončars turēja trepītes, kad Osipovs pie savas mājas pakša skrūvēja ielas nosaukuma plāksni mongoļu valodā.
avatar
Publicēts: 31.08.14 09:55
 citēt
avatar
Publicēts: 31.08.14 11:42
 citēt
GG:
Schneider:Nē, Rietumi ieteiks Ukrainai atdot Krievijai Krimu, lai aizrijas, bet paši pie Perekopa izvietos savus Peršingus, notēmētus uz Sevastopoli.


Visticamāk Rietumi tieši tā arī rīkosies. Un tas būs vistiešākajā veidā jauna samierināšanas politika, kādu jau Eiropa pieredzēja ar Hitlera Vācijau. Krievija nesamierināsies ar Krimu. Tālāk būs Ukrainas Austrumu daļa, tālāk, mēs. Tā, ka lielāku karu tomēr nevar izslēgt. Silti vēlreiz iesaku izlasīt šo: www.nybooks.com... Domāju, diezgan droši var teikt, ka Krievija šobrīd ir jauna nacistu valsts un Putins ir jauns Hitlers.


Atgriežoties pie februārī teiktā - 2 pirmos punktus, ko toreiz minēju, nu diemžēl Kremlis ir ītenojis. Krima ir paņemta, Austrumukrainas apgabali praktiski jau arī. Tagad dienaskārtībā nākamais - Baltijas valstis. Ne velti divi ietekmīgākie Rietumu pasaules līderi Merkele un un Obama skrien šurp kā apdeguši "iezīmēt" Baltijas robežmietiņus. It kā viņiem nekā labāka nebūtu, ko darī! Tas tikai nozīmā, ka šis punkts pavisam nopietni ir Kremļa dienaskārtībā. Protams, Krievija nevar nepamanīt, ka te ir NATO teritorija, tas rada zināmus apgrūtinājumus. Bet, varbūt tieši tāpēc sāk iezīmēties 4. punkts Kremļa dienaskārtībā - "limitēts" kodoltrieciens, tai skaitā baltijas valstīm. Šeit īss komentārs ar diezgan neapmiglotu skatu:
www.washingtonpost.com...
avatar
Publicēts: 31.08.14 11:51
 citēt
Un vēl arī šis:
www.interpretermag.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 102
  5. 103
  6. 104
  7. 105
  8. 106
  9. 107
  10. 108
  11. 109
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):