forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 107
  5. 108
  6. 109
  7. 110
  8. 111
  9. 112
  10. 113
  11. 114
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.09.14 14:40
 citēt
R_J: Tas tāpat skaidrs, kļūdas mēdz būt visur. Vai vēl ko vēlējāties pateikt?


apceriigais romantisms.
cik liela kljuuda biji Tu?
avatar
Publicēts: 07.09.14 16:06
 citēt
R_J: Tādēļ joprojām nesaprotu ko jūs un briedis ar tiem video gribat pateikt? To, ka mēdz būt kļūdas? Tas tāpat skaidrs, kļūdas mēdz būt visur. Vai vēl ko vēlējāties pateikt?


Es tikai iemetu feinu video ar to helīti, tas arī viss. Būtu feini, ja šitādi būtu ukrainai... Tikai cik viņi izveicīgi pret zeme-gaiss?
avatar
Publicēts: 07.09.14 16:20
 citēt
imgfoto: Es dzivoju netalu no Liepajas lidlauka, tapec kautkada rutiina par atrumiem un attalumiem ir. Satjiki tie toch nebija, dzeris ar nebiju:)

Tad ieslēc REN-TV, tur Anna Čapman tev visu izskaidros.:face-grin: Sapratīsi, ka labāk būtu dzēris, jo tagad tev būs jālauza galvu par pasaules iluminātu valdības sazvērestības sekām - lidojošiem reptiloīdiem.
avatar
Publicēts: 07.09.14 16:32
 citēt
briedis:
R_J: Tādēļ joprojām nesaprotu ko jūs un briedis ar tiem video gribat pateikt? To, ka mēdz būt kļūdas? Tas tāpat skaidrs, kļūdas mēdz būt visur. Vai vēl ko vēlējāties pateikt?


Es tikai iemetu feinu video ar to helīti, tas arī viss. Būtu feini, ja šitādi būtu ukrainai... Tikai cik viņi izveicīgi pret zeme-gaiss?


Senlaikos lasīju, ka militāriem speciem ar lielu pārsteigumu Līča karā krievu ražojuma tankus daudz labāk par lidgriežiem apkopušas smukās ļotenītes A-10, kuru ražošana tagad pārtraukta. Tādas mašīnītes vēl laikam ir arī mūsu ZS sadarbības partnera Mičiganas Nacionālās gvardes bruņojumā, iespējams tās, kas reizēm redzētas Latvijas debesīs. Tankus apstrādā ar pamatīgu lielgabalu, kā atsitiena dzēšanai tie 2 varenie dzinēji. Rezultāti esot bijuši iespaidīgi un ļotenes izrādījušās varen dzīvesspējīgas, no zemes sašaut bijis krietni jāpiepūlas. Bet protams, bez palīdzīgas aizsardzības no pretinieka iznīcinātājiem neiztikt.
avatar
Publicēts: 07.09.14 16:56
 citēt
orks: Tankus apstrādā ar pamatīgu lielgabalu, kā atsitiena dzēšanai tie 2 varenie dzinēji.

Oļļaļā, ja tie dzinēji atsitiena dzēšanai, tad tikšanai uz priekšu domāta pedāļu piedziņa? :face-grin:
Par Mičiganas nacionālo gvardi - pilnīgi pareizi, te tā ir virs Ādažu poligona: www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 07.09.14 19:55 labots
 citēt
Jā, Getlinga puška "Kārpucūkai" ir nopietna. Su25 nervozi pīpē maliņā.

avatar
Publicēts: 07.09.14 20:05
 citēt
Nu, ko mēģināsim vēlreiz salauzt matricu MG. Varbūt pilsonis var pateikt, cik civilo ir gājuši bojā Nato bruņoto spēku kļūdu rezultātā Irākā un Afganistānā. Pie tam vajadzētu ņemt vērā, ka "Darvina balvas kandidāti" - reportieri bez skaidri saredzama marķējuma PRESS uz apģērba un transporta, un citi dīkdieņi, kuriem patīk torčīt kara darbības rajonos teroristu sabiedrībā, neskaitās. Un pēc tam salīdzināsim ar bojā gājušoi gājēju skaitu uz marķētām gājēju pārejām šā gada pirmajā pusgadā Maskavā. Tur cipars ir 400 gab.
avatar
Publicēts: 07.09.14 20:14 labots
 citēt
Da štrunc tie tavi 400, По данным Московского НИИ психиатрии Минздрава РФ, Россия занимает первое место в мире по числу отравлений суррогатным алкоголем, общее же число умерших оценивается не менее чем в 20 тыс. человек в год. Всего же от заболеваний и травм, прямо или косвенно связанных с алкогольным опьянением, в России ежегодно умирает около 0,5 млн. человек – примерно четверть от общего числа умерших.
www.newizv.ru... ansobor.ru...
avatar
Publicēts: 07.09.14 20:15 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 07.09.14 20:25
 citēt
Schneider:
orks: Tankus apstrādā ar pamatīgu lielgabalu, kā atsitiena dzēšanai tie 2 varenie dzinēji.

Oļļaļā, ja tie dzinēji atsitiena dzēšanai, tad tikšanai uz priekšu domāta pedāļu piedziņa? :face-grin:
Par Mičiganas nacionālo gvardi - pilnīgi pareizi, te tā ir virs Ādažu poligona: [url=http://www.fotoblog.lv/img/318622/?cid=25740


Oļļaļā,]http://www.fotoblog.lv/img/318622/?cid=25740

Oļļaļā,[/url] Schneider, kā gan es būtu varējis iedomāties, ka dzinēji lidmašīnām ir derīgi uz priekšu tikšanai. :)
Tomēr paliek nelielas aizdomas, ka apspriestai mašīnītei, lai tā varētu noturēties gaisā, kad darbojas tas mīlīgais lielgabaliņš, dzinēju jauda nepieciešama krietni lielāka, kā priekš pacelšanās un lidināšanās.
avatar
Publicēts: 07.09.14 20:30
 citēt
Sapper:Nu, ko mēģināsim vēlreiz salauzt matricu MG. Varbūt pilsonis var pateikt, cik civilo ir gājuši bojā Nato bruņoto spēku kļūdu rezultātā Irākā un Afganistānā. Pie tam vajadzētu ņemt vērā, ka "Darvina balvas kandidāti" - reportieri bez skaidri saredzama marķējuma PRESS uz apģērba un transporta, un citi dīkdieņi, kuriem patīk torčīt kara darbības rajonos teroristu sabiedrībā, neskaitās. Un pēc tam salīdzināsim ar bojā gājušoi gājēju skaitu uz marķētām gājēju pārejām šā gada pirmajā pusgadā Maskavā. Tur cipars ir 400 gab.

Nabaga stulbenītis, tu pat nevari pieļaut elementāro faktu, ka VISA Irāka bija kļūda, JO tur nebija to masu iznīcināšanas ieroču. Vienkārši elementārs laupīšanas kariņš.
avatar
Publicēts: 07.09.14 20:48
 citēt
Sapper:Nu, ko mēģināsim vēlreiz salauzt matricu MG. Varbūt pilsonis var pateikt, cik civilo ir gājuši bojā Nato bruņoto spēku kļūdu rezultātā Irākā un Afganistānā. Pie tam vajadzētu ņemt vērā, ka "Darvina balvas kandidāti" - reportieri bez skaidri saredzama marķējuma PRESS uz apģērba un transporta, un citi dīkdieņi, kuriem patīk torčīt kara darbības rajonos teroristu sabiedrībā, neskaitās. Un pēc tam salīdzināsim ar bojā gājušoi gājēju skaitu uz marķētām gājēju pārejām šā gada pirmajā pusgadā Maskavā. Tur cipars ir 400 gab.


ko Tu te vispaar saliidzini?
Tu mani te tagad gribi novilkt liidz savam 24/7 chatotaaja liimenim. Nesanaaks! 1'000'000+ bojaagaajushi iedziivotaaji Iraakaa kopsh invaazijas saakuma.
tagad taa izkritis no galvas, bet cik latvieshu NBS karaviiri ir gaajushi bojaa tajaa pashaa Iraakas okupaacijaa? Es te saskatu riebiigu dubultmoraali.
avatar
Publicēts: 07.09.14 20:53
 citēt
Vispār jau kaukur bija lasīts, ka sākot šaut, pilots jūtas kā mašīnā, kad ir nospiestas bremzes. Bet šaušana notiek pa zemes mērķiem, tātad ar lielu švunku virzoties uz leju, parēķini, kāda enerģija ir kādām 19 tonnām dzelžu, kuras kustas ar ātrumu ap 500 km/h un vai tādu var apturēt līdz pat nokrišanai ar tā lielgabala kārtu. Isskatās šitā:



Bet lielie dzinēji priekš tam, ka tai var uzkraut gandrīz 10 t bruņojuma.
avatar
Publicēts: 08.09.14 08:21
 citēt
avatar
Publicēts: 08.09.14 08:52 labots
 citēt
martins_goncars:

ko Tu te vispaar saliidzini?
Tu mani te tagad gribi novilkt liidz savam 24/7 chatotaaja liimenim. Nesanaaks! 1'000'000+ bojaagaajushi iedziivotaaji Iraakaa kopsh invaazijas saakuma.





en.wikipedia.org...

Irākas kara laikā ir gājuši bojā 3 Latvijas karavīri, bet tikai šovasar Latvijā vecāku nepieskatīti bērni noslīkuši ir vismaz reizes 10 vairāk. Un tas viss tik ļaunās Amerikas dēļ, vai ne biedri vatņik? Pat ja salīdzina LV karavīra ar celtnieka profesiju, celtnieki iet bojā stipri vairāk. Statistika tomēr baigā mauka, vai ne?
avatar
Publicēts: 08.09.14 08:58
 citēt
Un es vēl gribētu uzzināt, kuru valsti ASV ir pievienojusi sev par 51.štatu.
avatar
Publicēts: 08.09.14 09:09
 citēt
Kas visbiežāk noved pie "žurnālistu" bojāejas kara laikā.




Kad ukraiņi nomočīs tos krievu gradus kopā ar visu raškas tudej kuci, tad MGveidīgie atkal varēs malt mantru par ukriaiņžidfašistu zvērībām pret civilajiem.
avatar
Publicēts: 08.09.14 09:50 labots
 citēt
orks:
briedis:

Es tikai iemetu feinu video ar to helīti, tas arī viss. Būtu feini, ja šitādi būtu ukrainai... Tikai cik viņi izveicīgi pret zeme-gaiss?


Senlaikos lasīju, ka militāriem speciem ar lielu pārsteigumu Līča karā krievu ražojuma tankus daudz labāk par lidgriežiem apkopušas smukās ļotenītes A-10, kuru ražošana tagad pārtraukta. Tādas mašīnītes vēl laikam ir arī mūsu ZS sadarbības partnera Mičiganas Nacionālās gvardes bruņojumā, iespējams tās, kas reizēm redzētas Latvijas debesīs. Tankus apstrādā ar pamatīgu lielgabalu, kā atsitiena dzēšanai tie 2 varenie dzinēji. Rezultāti esot bijuši iespaidīgi un ļotenes izrādījušās varen dzīvesspējīgas, no zemes sašaut bijis krietni jāpiepūlas. Bet protams, bez palīdzīgas aizsardzības no pretinieka iznīcinātājiem neiztikt.


--------------------

Nepretendēju uz baigā speciālista statusu, bet par cik piedalījos "Rietumi 81" mācībās un vadāju šefu, atbildīgo par bruņojumu (pamatā tieši smagā bruņutehnika) PSRS paraugdivīzijā, tad diezgan daudz zinu tieši par to laiku tankiem un kā tie tika iznīcināti. Visi vecie tanki, pašgājēj lielagabali tika sabraukti poligonā sašaušanai. Pieļauju, ka pa šiem 3 gadu desmitiem tehnoloģijas krietni attīstījušās, bet tajā laikā bija no vertoļotiem palaisti elektroniku piebāzti lādiņi un domāju, ka tiem pašiem savs dzinējs. Man nepatika līst tā laika sekretnij boksos šefam līdzi lūrēt, jo bieži mani brīdināja- tu paliec mašīnā, te nav pielaides. Tāpēc arī nekad nemēdzu neko jautāt. Dzīvoju pēc principa- menše znaješ, krepče spiš...
Pēc mācībām mēs ar šefu apbraukājām poligonu, jo šis taisīja atskaites par iznīcināto tehniku, analizēja sašauto un iznīcināto smagās tehnikas bojājumus. Pamatā, bīstamākais laikam bija tas, ka lādiņš dedzina bruņā caurumu un eksplodē iekšpusē. Tur par izdzīvošanu variantu vispār nevar būt, jo tās bruņas bija izsvaidītas lielu plākšņu veidā desmitiem metru tālu. Tāpēc cik saprotu, tagad uz bruņām vēl liek papildus speciālu bruņu.
avatar
Publicēts: 08.09.14 09:56
 citēt
pat simpātiskas blondīnes ierēc par kvākšiem, gončariem, elmarsiņiem, jolaniem, haidukiem un pārējo biomusaru-
www.focus.lv...
avatar
Publicēts: 08.09.14 10:12
 citēt
Lielākā daļa padomju tanku sarūsēja noliktavās.Tie strauji noveco,jāražo jauni,bet vecie nemaz vēl nav izbraukti no skladiem.:face-grin:Tur arī 70 gadus tika ieguldīts nacionālais kopprodukts!Vēl viena lieta-viņi saražo teiksim 20000 tanku-visām pārējām valstīm kopā ņemot nav tik daudz,bet ekipāžu,kas tos verķus stūrēs ta nav!Kamēr apmāca tikmēr tanki atkal novecojuši:face-sad:Jāražo atkal-ledusskapji un velas mašīnas nesanāk.:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.09.14 10:23
 citēt
Turklāt visa tā tanku būšana ir krasā pretrunā ar apgalvojumiem, ka Krievija nav agresīva valsts. Tanki ir tipisks uzbrukuma ierocis. Neaizstājami, ja fiksi jaaizšauj uz Prāgu vai Budapeštu nokārtot lietas, tāpat kā tagad uz Doņecku.
avatar
Publicēts: 08.09.14 11:18
 citēt
Lachux:pat simpātiskas blondīnes ierēc par kvākšiem, gončariem, elmarsiņiem, jolaniem, haidukiem un pārējo biomusaru-
www.focus.lv...


Nespēju bildi pie Brīvības pieminekļa ar solīdu (un tiešām pat simpātisku) būtni savlikt kopā ar tekstu "Labāk jūs man pastāstiet - lai tiktu pie darba Vesti Segodnja, vajag ik pa laikam atsūkāt Putinam, vai var iztikt arī ar uz p*mpja uzsietu Georga lentīti?" - nu nelīmējas kopā! Drugs n alcohol?
avatar
Publicēts: 08.09.14 11:26
 citēt
Nuja.Ja vēl uzliek uz pneimatiskajiem riteņiem kā Staļins lai vieglāk ripo pa Eiropas autostrādēm.Tanki neder arī ielu kaujām pilsētās-tur tie ir viegli mērķi faustņikiem.Žukovs šitā nobendēja Berlīnē divas tanku armijas iedzenot tankus ielās.Tie paredzēti straujam izrāvienam,pretinieka apiešanai no muguras,negaidītam triecienam lielos attālumos.Tieši tāpat kā Krievijā ļoti populārais gaisa desants-VDV b...ģ!:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.09.14 11:32
 citēt
Jā, steidzami jāpārskata aizsardzības doktrīna. Ienaidnieks ir daudz radošāks un stipri tendētāks uz agresiju nekā civilizētā pasaulē pieņemts. Pie kam tas neņems vērā elementārās cilvēcības normas, kā jau praksē redzējām tā nelietību: slēpties aiz sievietēm un bērniem (tādu gājienu varēja sagaidīt no viszemiskākajiem musulmaņu teroristiem, bet izrādījās, ka "krievu pasaules" iekarotāji ir vēl zemiskāki), terorismu, marodierismu, melu propogandas kampaņu, kas, pilnīgi dabiski, noved pie jebkādu miera un pat pamiera noslēgšanas iespējām ar šiem teroristiem. Nu nekādu pamieru teroristi neievēros, redzam jau.
Un Latvijā nevajadzētu aprobežoties ar pāris teroristu "ziedojumu" vācēju izklīdināšanu un Ludzas švaļu iespējamu tiesāšanu. Sen laiks ķerties pie viņu iedvesmotājiem lindermaņiem, ždanokām, ušakoviem un pārējiem draudu riska grupā esošajiem darboņiem.
avatar
Publicēts: 08.09.14 11:53
 citēt
Lachux:pat simpātiskas blondīnes ierēc par kvākšiem, gončariem, elmarsiņiem, jolaniem, haidukiem un pārējo biomusaru-
http://www.focus.lv/dzive/aprindas/kas-ir-simpatiska-blondine-kura-satracinajusi-latvijas-krievus-ar-saviem-izteikumiem-un-nacistu


Es tak vienmēr saku, ka lielie d.rsēji ir tie , kas mēģina sevi un savus ļaunos darbus atmazgāt :D, labi, lai notiek, uz mūsu rēķina savu balsi par SC paslēpi :D
Man partija ir bijusi tikai ZZS... un d.rsējiņ, paskaidro, kur SC ņēma balsis? Cilvēks, kurš pats to ir veicis, parasti grib piešūt to citiem...
avatar
Publicēts: 08.09.14 12:14
 citēt
Haiduks:
Man partija ir bijusi tikai ZZS...



Labāk tad būtu par SC balsojis. Jo kretīni reizēm izraisa cieņu dēļ viņu intelekta, bet ja cilvēks pats publiski sevi iegrigulē "nebaidīto muļķu" sarakstā... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 08.09.14 12:24
 citēt
ZZS jau nav tikai Grigule. Pat ne tikai Lembergs.
avatar
Publicēts: 08.09.14 12:48
 citēt
Sapper:
Haiduks:
Man partija ir bijusi tikai ZZS...



Labāk tad būtu par SC balsojis. Jo kretīni reizēm izraisa cieņu dēļ viņu intelekta, bet ja cilvēks pats publiski sevi iegrigulē "nebaidīto muļķu" sarakstā... :face-devil-grin:


Nu negribu balsot par tiem, par kuriem tādi pārgudrinieki, kā tu balso.
avatar
Publicēts: 08.09.14 12:55
 citēt
Nu re,tikām arī līdz vēlēšanām.:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 08.09.14 13:21
 citēt
Jolan:Nu re,tikām arī līdz vēlēšanām.:face-grin::face-grin:

Vo!!!Man jau likās,ka šogad vēlēšanas tāds bāls pasākums.Neizraisa sevišķu interesi.Nu tad par ko jābalso?Jeb jāsāk jauns topiks?:face-grin:
avatar
Publicēts: 08.09.14 13:25 labots
 citēt
Kur nu jaunu topiku, ja pamattēmas lietas attīstās arvien sliktāk:
1) nolaupītais igauņu drošībnieks;
2) Krievija atsāk izskatīt lietas pret lietuviešiem, kas atteikušies dienēt PSRS armijā (nenormālākais sviests!)
3) Putins paziņojis, ka Ukrainas izstāšanās no PSRS neesot bijusi "īsti likumīga".
avatar
Publicēts: 08.09.14 13:47
 citēt
Par to otro kārtīgi izkratīju sirdi delfinārijā!:face-grin:Tur vecie buki,kas bijuši krievos,prasa kompensāciju par bezjēdzīgi nozagto jaunību.Taču aizmirst,ka gubā pavadītās diennaktis kompensācijas summā netiks iekļautas.:face-grin:Otra lieta-no visiem krievu ofiņiem prasīt atbildību,ka lauzuši zvērestu un nav atdevuši pēdējo asins lāsi padomjzemes aizstāvībai.Un ne jau dumš prapors,kas fenderēja tušonkas bundžas.Zvērestu nav ievērojuši admirāļi un ģenerāļi,štābu priekšnieki un politdaļu vadītāji.Kurš no viņiem ir ar ieroci rokās cīnījies ,kad pienāca grūts brīdis valstij?Kurš ir lējis asinis?Nu lūk tagad "lai mani ķer padomju likuma bardzība un vispārējs darbaļaužu naids"-vai kā tur bija...:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.09.14 14:57 labots
 citēt
Gaisma:ZZS jau nav tikai Grigule. Pat ne tikai Lembergs.


ZZS ir absolūti iracionāls veidojums. Apmēram tāpat kā mežacūku un mednieku savienība. Gan zemniekiem ( nopietniem ražotājiem, nevis katram pākim, kurš sevi tā dēvē), gan "zaļajiem" ir absolūti atšķirīgi mērķi un ideoloģija. Līdz ar to uzticēties tādam mistiskam veidojumam neredzu nekādu pamatu. Arī tad ja tur nebūtu viana 3,14dara un viņu apkalpojošo klaunu.
avatar
Publicēts: 08.09.14 15:58
 citēt
Tak tur nedz zemnieki, nedz zaļie. Manuprāt nekad pat nav bijis ne viens, ne otrs. Tik vien kā nosaukums. Bet nu, ja nosaukumā vien tā problēma, tad jau mums visas partijas plus mīnus vienlīdz lieliskas. :)
avatar
Publicēts: 08.09.14 18:10 labots
 citēt
Haiduks:

Nu negribu balsot par tiem, par kuriem tādi pārgudrinieki, kā tu balso.


Ok, še Tev kontrolšāviens, es balsošu par ZZS, ko nu?


Stulbi sanāca, ne? Bet tā ir tikai pusbēda. man piemēram, garšo Valmiermuižas, Bauskas un Tērvetes alus. Tu taču būsi konsekvents un negribēsi vairs turpmāk balsot ar maciņu un dzert to pašu produktu, par kuru tādi pārgudrinieki kā es balso to iegādājoties. :grimace:
avatar
Publicēts: 08.09.14 19:55
 citēt
Nu... manuprāt, par vēlēšanām varētu jaunu tēmu uzcept, šī ir pārāk nopietna un dinamiska tēma, lai jau tā tiktu pieķēzīta ar visādu odiozu personāžu pārspīlēti egocentriskiem pamfletiem. Ja tos atmet (es pat ieteiktu uz viņiem nereaģēt pēc principa: ar teroristiem pārrunas nevedam, šeit- neatbildam uz teroristu atbalstītāju spamu), tad tīri vai aktuālu tēmu Gaisma ir gaismojis.
avatar
Publicēts: 08.09.14 20:18
 citēt
Lachux:pat simpātiskas blondīnes ierēc par kvākšiem, gončariem, elmarsiņiem, jolaniem, haidukiem un pārējo biomusaru-
http://www.focus.lv/dzive/aprindas/kas-ir-simpatiska-blondine-kura-satracinajusi-latvijas-krievus-ar-saviem-izteikumiem-un-nacistu

Var jau par prostblondīnēm onanēt.... Bet tikmēr viens augsti sēdošs hahols konkrēti aplauzās:
www.tvnet.lv...
Gadās, arī letiņam, parastajam, ne vienmēr āmurikāņu elki būs tie pareizākie.:face-grin:
avatar
Publicēts: 08.09.14 20:45
 citēt
kurš tad tur aplauzās? .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.09.14 22:47
 citēt
Sapper:


Kad ukraiņi nomočīs tos krievu gradus kopā ar visu raškas tudej kuci, tad MGveidīgie atkal varēs malt mantru par ukriaiņžidfašistu zvērībām pret civilajiem.


MG veel nav paspeejis nostaaties nevienaa pusee ;) tieshi taapeec man te ar putaam uz luupaam nevienam nekas nav jaaskaidro.
avatar
Publicēts: 08.09.14 22:55
 citēt
Lachux:pat simpātiskas blondīnes ierēc par kvākšiem, gončariem, elmarsiņiem, jolaniem, haidukiem un pārējo biomusaru-
http://www.focus.lv/dzive/aprindas/kas-ir-simpatiska-blondine-kura-satracinajusi-latvijas-krievus-ar-saviem-izteikumiem-un-nacistu


wo! atnaaca cilveeks un nolika mani pie vietas ar klasiski smuku personisku apvainojumu un dzeltenaas lapeles cieniigu rakstu! :shame:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 107
  5. 108
  6. 109
  7. 110
  8. 111
  9. 112
  10. 113
  11. 114
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):