forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 108
  5. 109
  6. 110
  7. 111
  8. 112
  9. 113
  10. 114
  11. 115
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.09.14 23:02
 citēt
Sapper:
en.wikipedia.org...

Irākas kara laikā ir gājuši bojā 3 Latvijas karavīri, bet tikai šovasar Latvijā vecāku nepieskatīti bērni noslīkuši ir vismaz reizes 10 vairāk. Un tas viss tik ļaunās Amerikas dēļ, vai ne biedri vatņik? Pat ja salīdzina LV karavīra ar celtnieka profesiju, celtnieki iet bojā stipri vairāk. Statistika tomēr baigā mauka, vai ne?


Es iisti Tavaa domugaajienaa nespeeju iebraukt. Kas tajaas trepiitees atrodas pashaa augshaa? Vai tik ne odi, kas paarneesaa malaariju (tie tachu chupiem vien kauj cilveekus)? taatad uz visiem citiem maznoziimiigiem naaves gadiijumiem neskataamies!?
avatar
Publicēts: 08.09.14 23:22
 citēt
martins_goncars:
MG veel nav paspeejis nostaaties nevienaa pusee ;)


ūja... ņe už ta matricā plaisa? ķer vēl vienu ķieģeli.

krievu žurnālista no Urāliem stāsts par 2 nedēļām DNR..

znak.com...
avatar
Publicēts: 08.09.14 23:47
 citēt
Sapper:
Haiduks:

Nu negribu balsot par tiem, par kuriem tādi pārgudrinieki, kā tu balso.


Ok, še Tev kontrolšāviens, es balsošu par ZZS, ko nu?


Stulbi sanāca, ne? Bet tā ir tikai pusbēda. man piemēram, garšo Valmiermuižas, Bauskas un Tērvetes alus. Tu taču būsi konsekvents un negribēsi vairs turpmāk balsot ar maciņu un dzert to pašu produktu, par kuru tādi pārgudrinieki kā es balso to iegādājoties. :grimace:


:D... cite- Stulbi sanāca, ne?
...Nē, stulbs esi tu un tavi pārgudrie teksti :D
... balso vien par tiem, par ko visu laiku balsoji un te anekdotes nestāsti, ka svētais :D
avatar
Publicēts: 09.09.14 00:52 labots
 citēt
Harkovā pilsētnieki paši rok tranšejas, gatavojoties krievu iebrukumam.



Ukrainas pilsētas Harkovas iedzīvotāji negrasās mierīgi sēdēt un gaidīt, kad pilsētā ienāks krievu bruņutehnika. Simtiem pilsētnieku ir ņemuši rokās lāpstas un sākuši rakt tranšejas, lai neielaistu bruņu tehniku pilsētā. Jau ir izrakti 20 kilometri. /NRA/
avatar
Publicēts: 09.09.14 14:21
 citēt
Haiduks:
...Nē, stulbs esi tu un tavi pārgudrie teksti :D


Ne brīdi neesmu to apšaubījis. Ja kāds domā, ka ar katru pieredzes gadu viņš kļūst arvien gudrāks, tad rūgti maldās. Katrs jauna pieredze tikai arvien vairāk apliecina mūsu esošo zināšanu un spēju niecību.
avatar
Publicēts: 09.09.14 19:15
 citēt
Vēlreiz MH17 atceroties.

lleo.livejournal.com...
avatar
Publicēts: 09.09.14 23:38
 citēt
Sapper:Vēlreiz MH17 atceroties.

http://lleo.livejournal.com/21011.html

un te pedejas zinas...
www.bbc.co.uk...
avatar
Publicēts: 09.09.14 23:47
 citēt
Sapper:
Haiduks:
...Nē, stulbs esi tu un tavi pārgudrie teksti :D


Ne brīdi neesmu to apšaubījis. Ja kāds domā, ka ar katru pieredzes gadu viņš kļūst arvien gudrāks, tad rūgti maldās. Katrs jauna pieredze tikai arvien vairāk apliecina mūsu esošo zināšanu un spēju niecību.


Starp citu esi laicīgi izdarījis secinājumu :), tas priecē
112 lapas tas bija jāgaida, līdz sāksies kaut kas normālāks :)
avatar
Publicēts: 10.09.14 00:07
 citēt
Haiduks:
112 lapas tas bija jāgaida, līdz sāksies kaut kas normālāks :)


Nabaga cilvēks, 112 lapas esi izmocījis ar vienu vienīgu mērķi - atbildēt idiota komentiem. Tev tak piemineklis jāuzceļ!
avatar
Publicēts: 10.09.14 00:09 labots
 citēt
bet tikmēr Krievijas ekonomika un elektronikas rūpniecība sāk atdzimt pēc gejropamerikas gejfonu importa aizlieguma.

avatar
Publicēts: 10.09.14 00:13
 citēt
Sapper:
Haiduks:
112 lapas tas bija jāgaida, līdz sāksies kaut kas normālāks :)


Nabaga cilvēks, 112 lapas esi izmocījis ar vienu vienīgu mērķi - atbildēt idiota komentiem. Tev tak piemineklis jāuzceļ!


Zini, tiešām jocīgi, bet brīžam gribās līdzināties jums :)
Starp citu, daudz jaf tādu naf... es tu un vēl 5ci... :D
avatar
Publicēts: 10.09.14 09:29
 citēt
KVAA-II:
Krievija ražos savu planšeti
http://zonatex.ru/blog/smart/1874.html


Ko, ko Krievija darīs???? RAŽOS?? :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 10.09.14 09:36
 citēt
Ražos, kā tad citādi. Un barošana tam isstrādājumam būs no divām, ar zilo izolentu pietītām, plakanajām baterijām. :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.09.14 09:50 labots
 citēt
Kā kādreiz krievi modernizēja DC3 uz Li 2, tā tagad aipadmini modernizēs uz BB :) Tagad, kad katrs godīgs Krievijas pilsonis izmetīs savu aipadmini miskastē, ķīniešu dermatīna ādiņu varēs saglabāt, derēs perfekti BB

Bet tas vēl nav viss, viens pidaRosu deputāts iesniedzis priekšlikumu nacionalizēt Google, Facebook un Twitter. Ok, pieņemsim, ka par to pat nobalsos. Kā viņi to ir iecerējuši realizēt praksē? Iesūtīs zaļos cilvēciņus ieņemt Voroņežas un Tambovas Google serverus?

rusplt.ru...
avatar
Publicēts: 10.09.14 12:31 labots
 citēt
Sapper:bet tikmēr Krievijas ekonomika un elektronikas rūpniecība sāk atdzimt pēc gejropamerikas gejfonu importa aizlieguma.


Čo eto za hreņ?:face-wink:Sevišķi stilīgi varētu būt to antenu izvilkt.Agrā bērnībā lielie džeki tā staigāja ar Spīdolām un Hey,Jude klausījās!Es vai plīsu no skaudības.:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.09.14 12:36
 citēt
Cik ta tev ir gadu, ka vēl Spidolu atceries...
... kaut kur ap 68 pārtrauca ražot SMUKO Spīdolu... tā labi ķēra ārzemju stacijas... un Amerikas balsi no Vašingtonas :)
avatar
Publicēts: 10.09.14 12:43
 citēt
Ap 68. Amerikas balsi labi ķēra visi Rekordi, bet no 70-to vidus to varēja uzķert tikai ar exporta variantiem, kuriem bija arī 13 m diapazons. Bet tie pie mums bija vēl retāk atrodami nekā jūrnieku atvestās Soņas.
avatar
Publicēts: 10.09.14 13:03
 citēt
Haiduks:Cik ta tev ir gadu, ka vēl Spidolu atceries...
... kaut kur ap 68 pārtrauca ražot SMUKO Spīdolu... tā labi ķēra ārzemju stacijas... un Amerikas balsi no Vašingtonas :)

Man ir pilni 59.Esmu 1955.ražojums un Spīdolas atceros kā nieku.Es gan biju par sīku lai man tāds brīnums piederētu.Karjeru saku ar VEF201 un leišu Vilmu.:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.09.14 13:18
 citēt
viecha:
Haiduks:Cik ta tev ir gadu, ka vēl Spidolu atceries...
... kaut kur ap 68 pārtrauca ražot SMUKO Spīdolu... tā labi ķēra ārzemju stacijas... un Amerikas balsi no Vašingtonas :)

Man ir pilni 59.Esmu 1955.ražojums un Spīdolas atceros kā nieku.Es gan biju par sīku lai man tāds brīnums piederētu.Karjeru saku ar VEF201 un leišu Vilmu.:face-wink:


Ka tevi jupis rautu... izskatījies pēc (nu neteiksim tīņa) dikti jaunāka. Jā , tu zini Spīdolu :):):)
avatar
Publicēts: 10.09.14 13:20
 citēt
Schneider:Ap 68. Amerikas balsi labi ķēra visi Rekordi, bet no 70-to vidus to varēja uzķert tikai ar exporta variantiem, kuriem bija arī 13 m diapazons. Bet tie pie mums bija vēl retāk atrodami nekā jūrnieku atvestās Soņas.


Bet bija interesanti klausīties, un tās pārraides pilnīgi gaidīja cilvēki :):):)... šad tad uzlika "zāģi", tas dikti besīja :)
avatar
Publicēts: 10.09.14 13:42
 citēt
Vai dieniņ!Es takš zināju grafiku,kad jāklausās amerikas balss,kad radio stokgoļma un kad brīvā jevropa. Nu kad tur bija muzikālas pārraides-no politikas neko nejēdzu līdz pat Atmodai.Man bija dziļi vienalga kas ir politbirojs un ar ko augstākā padome atšķiras no ministru padomes.:face-grin:Man vairāk pievilka "istorija ļubvi v metaļičeskih tonah-ansambļ Led Zeppelin".Un pēc šitā pašmāju šļauganā estrādīte,nerunājot jau par krievu,likās kā no citas planētas.:face-sad:Tur tak uzreiz skaidrs kuri ir mūsējie un kuri var iet bekot.To sauc par patriotisko audzināšanu!:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.09.14 14:16
 citēt
V efire koncert popmuziki, u mikrofona Jurij Osmolovskij... :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.09.14 19:53
 citēt
Подлое время

www.youtube.com...

avatar
Publicēts: 10.09.14 19:58
 citēt
onpress.info...
Putins piedraudejis pasaulei!
V:arbut tapec Merkele ari pamodas? :exciting:
avatar
Publicēts: 10.09.14 22:25
 citēt
Jaunāko anekdoti dzirdējāt?Putins paziņojis,ka Krievija nepiedalīsies bruņošanās sacensībā,bet jaunas ieroču sistēmas gan ieviesīs:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.09.14 00:51 labots
 citēt
Hillwalker:onpress.info...
Putins piedraudejis pasaulei!
V:arbut tapec Merkele ari pamodas? :exciting:


Kaut ko idiotiskāku neesmu nekad lasījis... kurš sevi cienošs cilvēks metīs bumbu pie savas robažas, lai pašiem būtu jālaiž aiz Urāliem :D
Pierobežas zonas ir kur kulakus rādīt, tālās teritorijas bumbošanai :D
avatar
Publicēts: 11.09.14 00:53
 citēt
... šito domāts mūsu valdībai, lai 5% dotu bruņošanās vajadzībam :D
avatar
Publicēts: 11.09.14 01:38
 citēt
Haiduks:
Hillwalker:onpress.info...
Putins piedraudejis pasaulei!
V:arbut tapec Merkele ari pamodas? :exciting:


Kaut ko idiotiskāku neesmu nekad lasījis... kurš sevi cienošs cilvēks metīs bumbu pie savas robažas, lai pašiem būtu jālaiž aiz Urāliem :D
Pierobežas zonas ir kur kulakus rādīt, tālās teritorijas bumbošanai :D

cik zel, ka nezini neko par bumbam un atomspradzieniem!
Krievija nometa savu pirmo bumbu Celabinskas apgabala neevakuvejot iedzivotajus.
Sava pierobeza nomest vai uzspridzinat ir drosak un atrak!!!!
Putinam ir pie kajas kas notiks Arpus Krievijas....
ASV uzspridzinaja divas bumbas japana , bet japanu liels skaits tika tika nokauts tikai tajas pilsetas kur uzspridzinaja...
Nu uzmetis uz Varsavu ,bet Maskava paliks neskarta... un visi Krievijas zaldati dzivi....
secinajums : Kas nav miris pirmas dienas no atomspradziena tas parasti vel krietnu laiku var nodzivot!
To zina Putins un citi krievu generali!
2) ja bumbas tiek mestas , nojauktas tiek ekas un iznicinati cilveki tikai bumbas darbibas radiusa , kas samazinas pret veju un ari reljejs daudz ko aiztur!
3) radiacijas limenis ar laiku samazinas lidz normalam, cik atri ,tas atkarigs no piesarnojuma
avatar
Publicēts: 11.09.14 01:39
 citēt
1 сентября во многих школах прошли традиционные "Уроки Мира",
во время которых школьники усвоили,
что только хорошие дети попадают в Артек, а плохие отправляются в Адлер.
(CC BY 4.0) "Пионерская Зойка"

avatar
Publicēts: 11.09.14 01:43
 citēt
РПЦ решительно осудило выпуск двух новых моделей шестого айфона, потому что, если этими устройствами овладеет человек на "шестерке" Жигулей, на Землю придет Антихрист. (CC BY 4.0) Радио "Китеж"

avatar
Publicēts: 11.09.14 05:52 labots
 citēt
... kurš sevi cienošs cilvēks metīs bumbu pie savas robažas...(C) Haiduks

Kur tu ņēmi, ka krievijā pašlaik valda sevi cienošs(i) cilvēki. Kurš sevi cienošs lielvalsts vadītājs, vairāk kā pusgadu var atļauties tik bezkaunīgi melot visai pasaulei acīs skatīdamies...:anger:
avatar
Publicēts: 11.09.14 09:01
 citēt
ego:... kurš sevi cienošs cilvēks metīs bumbu pie savas robažas...(C) Haiduks

Kur tu ņēmi, ka krievijā pašlaik valda sevi cienošs(i) cilvēki. Kurš sevi cienošs lielvalsts vadītājs, vairāk kā pusgadu var atļauties tik bezkaunīgi melot visai pasaulei acīs skatīdamies...:anger:


Ot šite tu puisīt kļūdies- visas lielvaras klaji melo savām tautām!!! un pasaules sabiedrībai.
Bet te ir fotoblogs, te jāsauc- tikai krievi sliktie :D
avatar
Publicēts: 11.09.14 10:34
 citēt
Ot a man liekas,ka krievs tomēr dirš vairāk.:face-wink:Man tēvocis Sems liekas labāks par krievu lāci.Ja jau reiz viens no viņiem jāizvēlas.
avatar
Publicēts: 11.09.14 10:36
 citēt
Haiduks:

Ot šite tu puisīt kļūdies- visas lielvaras klaji melo savām tautām!!! un pasaules sabiedrībai.


jēziņ ku nelabojams pamuļķis tomēr ir šis večuks ar suņa siksniņu :face-sad:
avatar
Publicēts: 11.09.14 10:44 labots
 citēt
Krievs gan dirš vairāk, gan arī neļauj savai tautai neticēt tai diršanai. Kā tik kurš uzdrīkstas neticēt, tiek ieskaitīts ārzemju aģentu sarakstos.
avatar
Publicēts: 11.09.14 12:49
 citēt
Alibaba:
Haiduks:

Ot šite tu puisīt kļūdies- visas lielvaras klaji melo savām tautām!!! un pasaules sabiedrībai.


jēziņ ku nelabojams pamuļķis tomēr ir šis večuks ar suņa siksniņu :face-sad:


Nelabojams idiots un muļķis esi TU!!! bet nekas, tici vien pats sev un slavē sevi, pajolīt :D
... bet cik viegli ir novest tevi līdz bezspēcībai, nožēlojams tomēr esi :D
Nu manā leksikā īsts mēslu vagulis!!!
avatar
Publicēts: 11.09.14 13:04
 citēt
Labs raksts, kaut arī viss jau itkā skaidrs, tikai, diemžēl, ne vienam otram Eiropas līderim... www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 11.09.14 13:17
 citēt
GunarsII:Labs raksts, kaut arī viss jau itkā skaidrs, tikai, diemžēl, ne vienam otram Eiropas līderim... [url=http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/526144-pamiers_ar_krievijas_teroristiem_ir_putina_uzvara


...]http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/526144-pamiers_ar_krievijas_teroristiem_ir_putina_uzvara

...[/url] it īpaši šejienieši tieši ir aizmirsuši pašu pēdējo teikumu tur-
Tiem, kas noliedz (aizmirst) savu vēsturi, nav nākotnes. Un es nerunāju tikai par Putina Krieviju.
avatar
Publicēts: 11.09.14 13:28
 citēt
Haiduks:
GunarsII:Labs raksts, kaut arī viss jau itkā skaidrs, tikai, diemžēl, ne vienam otram Eiropas līderim... www.tvnet.lv...


... it īpaši šejienieši tieši ir aizmirsuši pašu pēdējo teikumu tur-
Tiem, kas noliedz (aizmirst) savu vēsturi, nav nākotnes. Un es nerunāju tikai par Putina Krieviju.


Vispār jau šejienieši vairumā atceras vēsturi - ka krievu iekarotāji/atbrīvotāji vienmēr bijuši slepkavas, izvarotāji, imperiālisti utt, atšķirībā no rietumu pasaules, kas ko tādu ir atstājusi viduslaikos un agrajā kapitālismā. Vēsturi, izskatās, neatceras haiduks...
avatar
Publicēts: 11.09.14 13:42 labots
 citēt
atceros, kad biju sīkais, lielie onkuļi pīpēja padomju cigaretes Astra un stāstīja kā tulkojas nosaukums Astra -
Afganistan Sročna Trebujet Russkoj Armii. Un pretējā virzienā bija loģisks iznākums- Afganistan Russkih Trupov Silajet Abratna.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 108
  5. 109
  6. 110
  7. 111
  8. 112
  9. 113
  10. 114
  11. 115
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):