forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 109
  5. 110
  6. 111
  7. 112
  8. 113
  9. 114
  10. 115
  11. 116
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.09.14 16:12
 citēt
Ahā, es gan atcerējos, kā tulkojās tas, ko pats dzēru un pīpēju: šnabis Ekstra - Eh, Kak Stalo Trudno Russkomu Alkogoļiku, cigaretes Pamir - Pošol Abram Moiseevič Iskatj Rabotu, papirosi Sever - S udavoļstvijem @bal bi Vas, Esļi Razrešite, no otra gala - Razrešaju @batj Vam, Esļi Smožete.
avatar
Publicēts: 11.09.14 16:22
 citēt
"Tiem,kas aizmirst savu vēsturi,nav nākotnes."Šī ir ļoti veca frāze ,zem kuras var pabāzt visu ko grib.Retorikas un demagoģijas pamatskola,kura tomēr visos laikos ir darbojusies.Jo sevišķi uz tautas masām.Propogandistiem ļoti parocīgi atcerēties to,ko vajag,kas der un nepieminēt to,kas neder attiecīgajiem mērķiem.Sevišķi tad,kad tautai nav iespējas pārbaudīt šos apgalvojumus bez jebkādiem pierādījumiem.
HVZ kā rokās nonāca grāmata par Staļinu,izdota 2013.g.Sāku lasīt,jūtu galīgi šreijā iet autoram tā doma.:face-grin:Manējais fiksi ieguglē autoru-N.Starikovs...izradās ir redzams Kremļa politologs,kam liegta iebraukšana Latvijā.Nu lūk šis Starikovs visu laiku baigi slavē Josifu un ik pa brīdim piebilst,ka Krievijai vajag tieši tādu vadoni.Stingru un taisnīgu,kas bargi soda zaglīgo eliti,neklanās rietumu priekšā,atgriež krieviem to vēsturiskās teritorijas un vienmēr ir galvas tiesu pārāks par Čerčilu un Rūzveltu tobiš rietumnieciski-liberālo pagrimumu.Un nekur nepiemin,ka Krievijai jau ir tāds vadonis.To tautai ļauts izsecināt patstāvīgi.Redz,viņš nav aizmirsis savas zemes vēsturi!:face-wink:
avatar
Publicēts: 11.09.14 16:47
 citēt
Nujā. Cilvēkēdāji čekisti Dzeržinskis un Peterss bija polis un latvietis, par viņu noziegumiem pret krievu tautu šīm valstīm būtu jāsamaksā, bet Ukrainā dzimušais polis Sikorskis, kurš helikopterus izgudroja Amerikā - krievu aviokonstruktors.
Un vācu emigranta dēls Reinholds Gliērs - krievu komponists, Mihaels Andreass Barklajs de Tolli - tīrākais krievu karavadonis. :haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 11.09.14 17:27
 citēt
Schneider:Nujā. Cilvēkēdāji čekisti Dzeržinskis un Peterss bija polis un latvietis, par viņu noziegumiem pret krievu tautu šīm valstīm būtu jāsamaksā, bet Ukrainā dzimušais polis Sikorskis, kurš helikopterus izgudroja Amerikā - krievu aviokonstruktors.
Un vācu emigranta dēls Reinholds Gliērs - krievu komponists, Mihaels Andreass Barklajs de Tolli - tīrākais krievu karavadonis. :haha::haha::haha:


Ja Dzeržinska un Petersa izcelsme bija no Polijas/Latvijas teritorijas, tad tas automātā nenozīmē, ka Polijai un Latvijai kaut kas jāmaksā. Vai tad viņi bija šo valstu pilsoņi? Vai tik drīzāk nebija Krievijas impērijas izcelsme un pēc tam Krievijas/PSRS pilsonība. Polijas/Latvijas valsts par viņiem nav atbildīgas. Tāpat Latvijai nav nekas nevienam jāmaksā par to, ja kāds latvietis pastrādājis noziegumus Krievijas vai Vācijas armijās otrā pasaules kara laikā, jo tad Latvijas valsts nebija, bija attiecīgās okupācijas varas, un tās ir atbildīgas par pastrādāto.
avatar
Publicēts: 11.09.14 17:31
 citēt
Izskatās, ka krievi kā pretsankcijas gatavojas ieviest lietotu rietumu automašīnu tirdzniecības aizliegumu un rietumu apģērbu tirdzniecības aizliegumu - m.apollo.tvnet.lv...

:) Visiem būs jābrauc ar žiguļiem un jāvalkā pufaikas, vai?
avatar
Publicēts: 11.09.14 17:45
 citēt
Лидер сомалийских пиратов Мохамед Абди Хассан заявил что возмущен тем, что журналисты последнее время часто сравнивают российские власти с сомалийскими пиратами.
"Это возмутительно. Весь мир знает, что сомалийские пираты всегда неукоснительно соблюдают все договоренности. Сравнение нас с такой страной как Россия недопустимо, это оскорбляет нас всех и дискредитирует честный пиратский бизнес во всем мире!" :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 11.09.14 18:39
 citēt
Labi par tiem somāliešiem! :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.09.14 19:03 labots
 citēt
Protams, jebkurš somālietis ir cilvēcīgāks par tiem kolorādo izdzimteņiem, vienmēr esmu apgalvojis, re, kārtējais apstiprinājums:
society.lb.ua...

Un kā veselīgs kontrasts šīm padibenēm:
www.facebook.com...
resp.
avatar
Publicēts: 12.09.14 03:34
 citēt
Haiduks:

Kaut ko idiotiskāku neesmu nekad lasījis... kurš sevi cienošs cilvēks metīs bumbu pie savas robažas, lai pašiem būtu jālaiž aiz Urāliem :D
Pierobežas zonas ir kur kulakus rādīt, tālās teritorijas bumbošanai :D


Kaut ko idiotiskāku neesmu dzirdējis, vecais biezpiengalva būs krievos ar zobbirstīti havaju šrubējis laikā, kad māciīa par taktiskajiem kodolieročiem. Nav nekādu problēmu no Kaļiņingradas Iskanderiem iemočit R-500 ar 5 - 50 kilotonnu kodolgalviņu pa Varšavu, sevi neapdraudot. nuclearsecrecy.com... var uzmodelēt sekas.
avatar
Publicēts: 12.09.14 08:22
 citēt
Sapper:
Haiduks:

Kaut ko idiotiskāku neesmu nekad lasījis... kurš sevi cienošs cilvēks metīs bumbu pie savas robažas, lai pašiem būtu jālaiž aiz Urāliem :D
Pierobežas zonas ir kur kulakus rādīt, tālās teritorijas bumbošanai :D


Kaut ko idiotiskāku neesmu dzirdējis, vecais biezpiengalva būs krievos ar zobbirstīti havaju šrubējis laikā, kad māciīa par taktiskajiem kodolieročiem. Nav nekādu problēmu no Kaļiņingradas Iskanderiem iemočit R-500 ar 5 - 50 kilotonnu kodolgalviņu pa Varšavu, sevi neapdraudot. nuclearsecrecy.com... var uzmodelēt sekas.


Stulbs un stulbāks par tevi nekas nevar būt... es rakstu pierobežu, pajolītis nez no kurienes izrāva ka Varšava esot pierobežā ar Krieviju :D.
Sapper, tev sanatorijā vajadzētu nedaudz atsvaidzināties... degradējies pēdējos gados strauji...
... bet vismaz paspīdēji, ka R zini :D
avatar
Publicēts: 12.09.14 09:24
 citēt
Sapper: nuclearsecrecy.com... var uzmodelēt sekas.


par šo paldies, interesanti paspēlēties :)
avatar
Publicēts: 12.09.14 09:34
 citēt
Bij tāds rēcīgs klipiņš,kur kaķis televizorā lūr boksa maču un vicinās ar ķepām..... :haha:


Kā Lapčenoks dziedāja;''Pasmejies par sevi pats,citādi par tevi smiesies kāds.''

Man prieks par jums :haha::haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 12.09.14 09:44
 citēt
Rolands66:Bij tāds rēcīgs klipiņš,kur kaķis televizorā lūr boksa maču un vicinās ar ķepām..... :haha:


Kā Lapčenoks dziedāja;''Pasmejies par sevi pats,citādi par tevi smiesies kāds.''

Man prieks par jums :haha::haha::haha::haha:

Tas tev labi sanāca. :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.09.14 10:05 labots
 citēt
Haiduks:

Stulbs un stulbāks par tevi nekas nevar būt... es rakstu pierobežu, pajolītis nez no kurienes izrāva ka Varšava esot pierobežā ar Krieviju :D.


labais cilvēk, tas taču tavs koments par pierobežu pie "idiotiskā" Hillwalker iepostētā raksta par Krievijas draudiem ar kodoltriecienu Varšavai.
Un vēlreiz atkārtošos, jo baurot māki, bet ne lasīt. Gan krieviem gan NATO ir artilērijas lādiņi ar nelielas jaudas kodolgalviņām, kurus ar šaut no parastām haubicēm 15km attālumā no mērķa. Kas tev vēl nepieleca???
avatar
Publicēts: 12.09.14 10:33
 citēt
Varšavas eventuālā bumbošana ir tikai un vienīgi poļu plašsaziņu līdzekļu "ekspertu" secinājums pēc puķina vispārinātas naida runas. Visi pārpublicējumi ir ar atsaucēm uz šo, vizmaz es nekur neatradu nekādu tiešo draudu izteikšanu ar detalizētu mērķu uzskaitījumu.
avatar
Publicēts: 12.09.14 10:37
 citēt
Ko jūs onku apbižojat? Nu sasūkušies viņam padomijas sūdi smadzenēs neko tur neizmainīt.Priecājaties ka dažiem atālākiem nostūriem nav tikuši klāt un tie ar kādu veselīgu domu pauž.Labāk viņu nekustināt savādāk tie padomijas sūdi lido pa gaisu un var citos iesūkties.
avatar
Publicēts: 12.09.14 11:09
 citēt
Eltons:Varšavas eventuālā bumbošana ir tikai un vienīgi poļu plašsaziņu līdzekļu "ekspertu" secinājums pēc puķina vispārinātas naida runas. Visi pārpublicējumi ir ar atsaucēm uz šo, vizmaz es nekur neatradu nekādu tiešo draudu izteikšanu ar detalizētu mērķu uzskaitījumu.


Te gan ir jāreģistrējas, bet var ar feisbuku ar ielogoties

www.foreignpolicy.com...

www.foreignpolicy.com...
avatar
Publicēts: 12.09.14 11:51
 citēt
Jā, detalizēta argumentācija un ekskurss Big Problem, Small Package... bet... mans jautājums bija: kur redzama puķina tiešā runa, ka vispirms bumbosim Varšavu un pēc tam Pribaļķiku? Ja "Kijevā ienāksim divu nedēļu laikā" vēl kaut kā varēja no konteksta izlobīt, tad kur ir apzīmētas oficiāli pieejamās konkrētās kodolgaviņu pārorientēšanas koordinātes (tai pašā laikā ne mirkli nešaubos, ka tādas jau ir uzstādītas visās šahtās un mobīlajās topoļu utml. divīzijās)?
avatar
Publicēts: 12.09.14 12:22
 citēt
Sapper:
Eltons:Varšavas eventuālā bumbošana ir tikai un vienīgi poļu plašsaziņu līdzekļu "ekspertu" secinājums pēc puķina vispārinātas naida runas. Visi pārpublicējumi ir ar atsaucēm uz šo, vizmaz es nekur neatradu nekādu tiešo draudu izteikšanu ar detalizētu mērķu uzskaitījumu.


Te gan ir jāreģistrējas, bet var ar feisbuku ar ielogoties

www.foreignpolicy.com...

http://www.foreignpolicy.com/articles/2014/09/05/a_boy_and_his_toys_putin_nuclear_weapons_ukraine_russia_nato


Nu paldies Labs ,vertigi ,ko palasit!
avatar
Publicēts: 12.09.14 13:48
 citēt
Nu protams.Tik degradējušies ministri ka lec no debesskrāpjiem var būt tikai visatpalikušākajā valstī-ASV.:face-grin:
Nez cik aizsardzības ministru Krievijā paši nošāvušies vai politbirojs pielicis pie sienas?:face-crying:
avatar
Publicēts: 12.09.14 13:53 labots
 citēt
He, he, man jau patīk kā kvākšķis atkal pārpublicē vecus krievu feikus... gluži tāpat kā židanoka savos pretlatviskajos mītiņos min kā argumentu šādus "krievi nāk" pašizdomājumus savas nožēlojamās eksistences attaisnošanai... kā arī, tālu nav jāmeklē, viens fotobloga ortodoksāls plānprātiņš pat man mēģināja piesiet kaut kādus "krievi nāk" pekstiņus... aāksti...

Savukārt, šeit vēl viena epizode par krieviem, bet jau dokumentāla:
www.unian.net...

avatar
Publicēts: 12.09.14 21:41 labots
 citēt
Eltons:bet... mans jautājums bija: kur redzama puķina tiešā runa, ka vispirms bumbosim Varšavu un pēc tam Pribaļķiku?


Elton mums te rokāde notikusi. Es savlaik neticēju, ka krievi Krimu anektēs, Tu tagad netici, ka putļers svā vājprātā var no Kaļiņingrsdas Iskanderiem babahnuķ.

Nu tīri teorētiski, iedomājamies, ka putļers aizsūta mazu lādiņu, kādas 5kilotonnas iuz Varšavu. kas notiek tālāk? Domā NATO no visiem stobriem bliezīs pretī? Vot neticu, jo tad ir visam pizģec un nākamais karš pēc 2 gadiem ar akmens cirvjiem. Kā to vājprātīgo apturēt?

K ģelu ņe otnositsa... www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 12.09.14 22:01
 citēt
priecīgu piektdienu www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 13.09.14 00:52 labots
 citēt
Krievu fantazijas par savu rubli.....
cont.ws...
avatar
Publicēts: 13.09.14 11:36
 citēt
cilvēki esiet tak žēlsirdīgi, noeitanazējiet to nabaga ciema plānprātiņu.
avatar
Publicēts: 13.09.14 12:35
 citēt
Man tāds daļējs sestdienas rīta "offtpiks". Lasu par Rīgas Dinamo www.delfi.lv... lūk šo: "Ja pirmajā mājas spēlē "Arēnā Rīga" tribīnes bija pārpildītas, tad nākamajās divās bija ļoti maza apmeklētība, kas pārsteigusi arī hokejistus. Tomēr Ulmanis teica, ka nevajag steigties ar secinājumiem. "Pirmdienas vienmēr ir patukšas.

www.delfi.lv...
Un domāju par to, ka mana interese par hokeju ir ļoti sarukusi, jo viss, kas saistīts ar Krieviju tagad izraisa nelabumu.
avatar
Publicēts: 13.09.14 13:15
 citēt
Es Dinamo vairs īpaši nesekoju un spēles neskatos jau kopš pārraides aizgāja no LTV7.
avatar
Publicēts: 13.09.14 13:32 labots
 citēt
GunarsII:
Un domāju par to, ka mana interese par hokeju ir ļoti sarukusi, jo viss, kas saistīts ar Krieviju tagad izraisa nelabumu.



Mjā, ļoti attālās līdzībās ir apmēram tā, kā piedalīties Fiskars nažu prezentācijā, ko organizē Rogoļevs :D
avatar
Publicēts: 13.09.14 13:39
 citēt
Sapper:
GunarsII:
Un domāju par to, ka mana interese par hokeju ir ļoti sarukusi, jo viss, kas saistīts ar Krieviju tagad izraisa nelabumu.



Mjā, ļoti attālās līdzībās ir apmēram tā, kā piedalītiesFiskars nažu prezentācijā, ko organizē Rogoļevs :D


...vienmēr ir prieks skatīties,kad meistars atrāda savas iemaņas.Domāju Rogoļeva darbošanās ar duncu būtu skatāma:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.09.14 14:02
 citēt
Par hokeju toč tāpat ka Gunāram,lai gan esmu ilggadīgs šis spēles cienītājs.:face-sad:
Par kodollādiņiem vakar delfos bija saliktas kartes ,kas notiks,ja dažādu jaudu bombas nometīs uz Rātslaukumu Rīgā.Katrs pats var iepazīties,bet man interesē kāpēc šādi "materiāli"tiek publicēti.Ko ta kāds nopietni taisās šaut un kāpēc vajag lieku ažiotāžu ap šo štelli?Visā cilvēces vēsturē atomieroči ir lietoti tikai Hirosimā un Nagasaki(kur nekas īpašs nesanāca).Kopš tā laika militāras konfrontācijas starp ASV un Krieviju ir bijušas daudz reižu un ne pa jokam...bet neviens nav aizdomājies iemočīt kādu Kuzkina maķ pa pretinieku.Tagad lauzīs tradīciju,vai?Pāris Tatjanas pa Varšavu,Rīgu un Tallinu,bet pretī būs ekonomiskas sankcijas-tāds scenārijs Putinam marasma lēkme parādījies?:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.09.14 14:08
 citēt
Jolan:

...vienmēr ir prieks skatīties,kad meistars atrāda savas iemaņas.Domāju Rogoļeva darbošanās ar duncu būtu skatāma:face-grin:



Noskaties, Tev noteikti patiks. www.imdb.com...
avatar
Publicēts: 13.09.14 14:15 labots
 citēt
viecha:Tagad lauzīs tradīciju,vai?Pāris Tatjanas pa Varšavu,Rīgu un Tallinu,bet pretī būs ekonomiskas sankcijas-tāds scenārijs Putinam marasma lēkme parādījies?:face-wink:


Budapeštas memorands arī bija "broņa"
Okupēs Krimu? Muļķiebas, pabiedēs un norims.
Ievedīs karaspēku Austrumukrainā? Muļķibas, pabiedēs tikai lai būtu trumpas sarunās un savus bojevikus uzmundrinātu.
Pretī būs tādas sankcijas, ka pirmais Mistrāls atdots krieviem. Fakts!

Iskanderi uz Kaļiņingradu aizvesti ir arī tikai pabiedēšanai pret NATO PRA. Aha, tik Iskanders ir uzbrukuma ierocis, ne tā kā NATO PRA.

Wiecha, tava problēma ir tā, ka maniaka šaha spēles gājienus mēģini paredzēt kā normāls cilvēks.
avatar
Publicēts: 13.09.14 14:22 labots
 citēt
Tikmēr Rostovā pie Donas atklāts zaļo pieklājīgo žmuriku atpazīšanas centrs.
------------------------------------------------------------------------------------
bildi izņēmu, jo kā pamanīja Alibaba, feiks, oriģināls uzņemts Beslanā pirms 10g.
avatar
Publicēts: 13.09.14 14:43
 citēt
Sapper:Tikmēr Rostovā pie Donas atklāts zaļo pieklājīgo žmuriku atpazīšanas centrs.


Nu vai ta neredzat,ka žmuriki izskatās kā atpūtnieki?Cilvēki tak atvaļinājumā.:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.09.14 15:16
 citēt
Nu vismaz šie pavisam droši nekad vairs nenāks atpūsties uz Latviju. Paldies ukraiņiem!
avatar
Publicēts: 13.09.14 15:53
 citēt


Урбанович 3,14дорас! / Urbanovičs ir godavīrs!
avatar
Publicēts: 13.09.14 17:15 labots
 citēt
Sapper:Tikmēr Rostovā pie Donas atklāts zaļo pieklājīgo žmuriku atpazīšanas centrs.



vai tad šitā bilde nav 10 gadus veca no Beslanas slaktiņa? Kaut gan nenobrīnīties kā tik šo bildi neizmanto tīmeklī, te Beslana, te Asada režīma upuri, te Bosnija u.t.t. :anger:
avatar
Publicēts: 13.09.14 17:27 labots
 citēt
mea culpa, toč Beslanas bilde, tā iet, ka nepārbauda, līdz šim likās uzticams info avots....
avatar
Publicēts: 13.09.14 17:56
 citēt
Bet Ķīna tikmēr pacietīgi gada, kad abolītis būs nogatavojies.

ehorussia.com...
avatar
Publicēts: 13.09.14 18:04
 citēt
vēl tak vienotā valūta jāievieš :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 109
  5. 110
  6. 111
  7. 112
  8. 113
  9. 114
  10. 115
  11. 116
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):