forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 118
  5. 119
  6. 120
  7. 121
  8. 122
  9. 123
  10. 124
  11. 125
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.10.14 22:52
 citēt
avatar
Publicēts: 22.10.14 09:20
 citēt
Kādreiz man likās, ka "aizdzīt eļektričku" var piedalīties īsāko anekdošu konkursā, nē izrādās tā ir realitāte. :) Raškā var arī to!
avatar
Publicēts: 22.10.14 10:05
 citēt
izskatās, ka "Vnučkas" lielie čiekuri ar pārmijnieku panākuši vienošanos par lecienu uz ambrazūru.. bet vispār forši, pa RWY nēsājās akli kurlmēmi tālbraucēji kapteiņi.
ria.ru...
avatar
Publicēts: 22.10.14 10:07
 citēt
Kvākšķis vakar ir lietojis kopā ar aprakstīto: rus.tvnet.lv... tik viens spļaudās un šņauc degunu uz ielas, bet otrs dzērumā raksta šizoteriskus murgus.
avatar
Publicēts: 22.10.14 10:07 labots
 citēt
KVAA-II:TOTAL 5 vadošo ņeftegaz kompašku vidū
top menedžeris
Un šitādam curikam - ļauj vazāties pa pasauli
1)starp 2 aptumsumiem
2)kad Saule ir sākusies zemākā pozīcija - vēdiskā astro saucās Nichja (kirdiks visiem vadītājiem var būt ļoti iespējams)

nez ko neviens neraksta, ka vakar cieta arī mūsu Kārlis Leiškalns

kā saka liktenis (ja vien tā nav klanu cīņa)
Kuram interesē bārmena izklaides!
avatar
Publicēts: 22.10.14 10:44
 citēt
belsat.eu...

Internet users are collecting information about Russian soldiers who are fighting or ever fought in Donbas. They mark dwelling places of militants and professional soldiers on a special map.
avatar
Publicēts: 22.10.14 10:55
 citēt
inforesist.org...

...Но ближе к концу речи ее тональность несколько сменилась, особенно когда Николич сказал, что Сербия «находится на европейском пути». После этого Путин изменился в лице и на глазах сербских хозяев снял только, что врученный орден...
avatar
Publicēts: 22.10.14 11:34
 citēt
A jopt....
avatar
Publicēts: 22.10.14 12:15
 citēt
KVAA-II:
2)kad Saule ir sākusies zemākā pozīcija - vēdiskā astro saucās Nichja (kirdiks visiem vadītājiem var būt ļoti iespējams)

nez ko neviens neraksta, ka vakar cieta arī mūsu Kārlis Leiškalns

kā saka liktenis


JĀAA! JĀAA!!! KVAA taisnību saka! Man arī vakar galva sāpēja, es tak vienmēr esmu zinājis, ka piederu pie pasaules varenajiem!
avatar
Publicēts: 22.10.14 12:31
 citēt
avatar
Publicēts: 22.10.14 12:48
 citēt
versatile:


JĀAA! JĀAA!!! KVAA taisnību saka!


"
– Jā, – Juraida sacīja ne no šā, ne no tā, tikko turēdamies uz krēsla, pie kam no viņa jau pa
desmit soļiem oda pēc ruma. – Kad šodien pulkveža kungam pietrūka porcijas, kad viņš ieraudzīja
vienīgi ceptus kartupeļus, tad viņš nonāca «gaki» stāvoklī. Vai jūs zināt, kas tas ir «gaki»? Tas ir
izsalkušu garu stāvoklis. Es viņam jautāju: «Pulkveža kungs, vai jums pietiks spēka panest likteņa
lēmumu, ka jums šo pusdienu jāiztiek bez teļa nierēm? Karmas likums gan noteic, ka šovakar jūs
saņemsiet brīnišķīgu omleti ar kapātām un sautētām teļa aknām.»
– Mīļais draugs, – viņš pēc brītiľa klusi un grūtsirdīgi teica mantzinim, ar neveiklu rokas
kustību apgāzdams visas glāzes, kas atradās uz galda. – Visas parādības, būtnes un priekšmeti ir
bezmiesīgi. Veids ir bezmiesīgs, un bezmiesība ir veids. Bezmiesība nav atdalāma no veida, veids nav
atdalāms no bezmiesības. Kas ir bezmiesība, tas ir veids, kas ir veids, tā ir bezmiesība.
Pavārs okultists nogrima dziļā klusēšanā un, atspiedis galvu rokās, raudzījās uz slapjo, nolaistīto
galdu...."
avatar
Publicēts: 22.10.14 20:04
 citēt
rg_:vk.com...

:face-grin:


Šite vērtīgāk, zinātniece runā , vo...

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 22.10.14 21:54
 citēt
KVAA-II:pribaltikas politiķu/žurnālistu nacionāla paranoja - bailes no Krievijas ar sekojošu militārā budžeta uzkurināšanu (kādam takš vajag nogrūst metāla lūžņus)

http://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/20102014-pribaltika/


Pff... kam interesē inaidnieka pamfleti?! Šādus apcerējumus krievs cepj tūkstošiem dienā, viņš uz to specializējies un atstrādājis šo propogandas tehnoloģiju gadu desmitiem. Nu un tad?! Es saprotu, ienaidnieks jāpazīst, bet, dārgais kvākšķi, tad izsaki savu pozīciju šai jautājumā vai mēģini motivēt savus atgumentus! Kaut vai Kalniņu Imanta līmenī: "Es neredzu krievijas agresiju"...
avatar
Publicēts: 22.10.14 21:57
 citēt
KVAA-II – jauks links, re, ko tur viens Baltijas krievs raksta:
извините, но лучше с геями в европе, чем с [censored] в России
avatar
Publicēts: 22.10.14 22:58
 citēt
orks:...лучше с геями в европе...

Nu nezinu, man labāk būtu jevropā, bet tomēr bez kvākšķiem.
avatar
Publicēts: 23.10.14 08:47
 citēt
Trīs gadus atpakaļ www.youtube.com...
www.youtube.com...
Вася Обломов
avatar
Publicēts: 23.10.14 08:50
 citēt
Ich bin kein Genosse fuer dich, du, nazi-kommunistische gezombierte Arschloch!
avatar
Publicēts: 23.10.14 11:08
 citēt
Heil, kvākšķi, tavā sapņu zemē dzimtenes aisstāvja dzīvība maksā mazāk par Latvijas minimālo algu: Atbilstoši jau parakstītajam likumam valsts apņemas izmaksāt 14 300 rubļu (275 eiro) lielas kompensācijas tiem, kas armijas mācībās «pazuduši bez vēsts» vai arī ir «pasludināti par mirušiem».
apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 23.10.14 13:44
 citēt
Schneider:Ich bin kein Genosse fuer dich, du, nazi-kommunistische gezombierte Arschloch!

Ceri, ka KVVA-II, uzrakstījis „Sieg” ar Z, sapratīs kas ir Arschloch?
avatar
Publicēts: 23.10.14 16:08
 citēt
orks:Ceri, ka KVVA-II, uzrakstījis „Sieg” ar Z, sapratīs kas ir Arschloch?

A man pie kājas, zinu, ka viņš, arī sapratis, tam nepiekritīs, bet tas nemainīs faktu, ka viņš tāc ir.
avatar
Publicēts: 23.10.14 17:26 labots
 citēt
"mana problēmu diemžēl ir tāda, ka"

Diemžēl problēma ir pavisam cita: ka tādas bidlas vispār kaut ko postē un bļaustās:
www.youtube.com...
Jūsu, to 4 fotobloga odiozāko bļauru, bezintelekta kvākšķēšana, reizē ar šo jūtūbes krieveni (kas lieku reizi pierāda manu tēzi, ka Latvijas krievi ir daudz reakcionārāki un sarkanāki par vidusrmēra Krievijas krieviem) vides piesārņošana jau kļuvusi simptomātiska. Kā jums nav neērti?
avatar
Publicēts: 23.10.14 19:58 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 23.10.14 21:01
 citēt
pretrunīgi vērtēts džeks, bet šoreiz piekrītu gan:
apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 23.10.14 21:03
 citēt
Palasījos šeit Sorosa atziņas www.tvnet.lv...
«Putins ir izveidojis labas attiecības ar tiem, kas aģitē pret Eiropu,» norādīja Soross,
un nodomāju, vai tikai Soross Fotoblogu arī neapmeklē?
avatar
Publicēts: 23.10.14 21:51
 citēt
KVAA-II un fašists.

avatar
Publicēts: 23.10.14 21:59
 citēt
fantastiski precīza karikatūra!
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:07
 citēt
Gaisma:fantastiski precīza karikatūra!

... un parodējot der visiem gadījumiem iz dzīves :D
avatar
Publicēts: 24.10.14 08:34
 citēt
ar ko sākas dzimtene youtu.be...
avatar
Publicēts: 24.10.14 08:42
 citēt
avatar
Publicēts: 24.10.14 08:45
 citēt
Haiduks:
Gaisma:fantastiski precīza karikatūra!

... un parodējot der visiem gadījumiem iz dzīves :D


Kā tieši?
avatar
Publicēts: 24.10.14 09:31
 citēt
Gaisma:
Haiduks: ... un parodējot der visiem gadījumiem iz dzīves :D


Kā tieši?

Der visai Krievijas vēsturei, arī laikiem, kad micē trīs krāsu vietā bija tikai sarkanā. Un pat tad, kad nebij izgudroti ne tādi karogi, ne fašisms. Bez kādas parodēšanas.
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:23
 citēt
Haiduks rakstīja par "gadījumiem no dzīves", nevis Krievijas vēsturi.
avatar
Publicēts: 24.10.14 19:14
 citēt
es, protams, nepretendēju uz to, ka loģikā esmu tik stiprs, kā vietējais "okultists Juraida", bet man liekas, ka jebkurš laiks, kurā nav aptumsums ir laiks starp diviem aptumsumiem.
avatar
Publicēts: 24.10.14 19:22 labots
 citēt
Gaisma:Haiduks rakstīja par "gadījumiem no dzīves", nevis Krievijas vēsturi.


pareizi- paskaties kē te veiklās mēles strādā... papriekšu skrien izziņo, ka esi kremļa aģents, tad sāk iznīcināt... precīzi, kā karikatūrā :D

... un starp citu, karikatūra ir zagta!!! tikai pārkrāsots tēvoča Sema cilindrs :D
... tiešām palikuši pat šai jomā nabagi, nevar no jauna uzzīmēt :D
avatar
Publicēts: 24.10.14 19:38
 citēt
Haiduks:tikai pārkrāsots tēvoča Sema cilindrs :D

A kalašš?
avatar
Publicēts: 24.10.14 19:51
 citēt
Schneider:
Haiduks:tikai pārkrāsots tēvoča Sema cilindrs :D

A kalašš?

... a padusē nēģeris :D
avatar
Publicēts: 24.10.14 20:14
 citēt
Tas ir šaušanas mērķis, nevis nēģeris, ieslēdz domāšanu pareizajā galā - kur tēvoča Sema slaktētie nēģeri dzīvo tādos tipiskos padomju daucstāveņu masīvos?
Un vēl - Semam pieņemts būt ar ķīlbārdiņu, oficiālā jeņķu plakātā:



Un dažādās karikatūrās, ieskaitot visus B.Jefimovus un Kukriniksus:





Kas ir, ko, партзанятия прогуливал, товарищ? :face-wink:
avatar
Publicēts: 24.10.14 20:17
 citēt
un tagad atrodi vēl vienu karikatūru krievam ar cilindru :D
... tikai atkal neiekrāso cilindru :D
avatar
Publicēts: 24.10.14 21:55 labots
 citēt
labāk būtu dzeju lasījuši....
avatar
Publicēts: 24.10.14 22:10 labots
 citēt
Haiduks:un tagad atrodi vēl vienu karikatūru krievam ar cilindru :D
... tikai atkal neiekrāso cilindru :D

Es tur redzu tikai simbolisku galvassegu, kurā pietiek vietas trikoloram. Iedomājies Žirinovska ķepku vai budjonovku cik necik pareizā proporcijā pret augumu un pamēģini tajā izvietot Ceturtā Reiha karoga krāsas, lai tās būtu nolasāmas.
Jā, paliek vēl jautājums par kalašu (iegūglē M16) un nēģeri tipiskajā CCCP mikrorajonā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 118
  5. 119
  6. 120
  7. 121
  8. 122
  9. 123
  10. 124
  11. 125
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):