forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 121
  5. 122
  6. 123
  7. 124
  8. 125
  9. 126
  10. 127
  11. 128
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.11.14 12:03
 citēt
...un neviens neko nevar separātistiem padarīt,kā tik tukši dirst(ES).Izskatās,ka Ukraina būs pazaudējusi Doņecku/Lugansku.
avatar
Publicēts: 05.11.14 12:15
 citēt
Jolan:...un neviens neko nevar separātistiem padarīt

duraks esi? Seperus iznesa pa diviem lāgiem, paraškai nācās pieseperot seperiem savus vojakus. Vot ar tiem ir drusku grūtāk, bet nekas, nauda beigsies, tiks arī ar tiem galā. Un nauda beigsies.
Jolan:kā tik tukši dirst(ES)

Beidzot viens prātīgs vārds. Tu tiešām tukši dirs :D
avatar
Publicēts: 05.11.14 12:43
 citēt
versatile:
Jolan:...un neviens neko nevar separātistiem padarīt

duraks esi? Seperus iznesa pa diviem lāgiem, paraškai nācās pieseperot seperiem savus vojakus. Vot ar tiem ir drusku grūtāk, bet nekas, nauda beigsies, tiks arī ar tiem galā. Un nauda beigsies.
Jolan:kā tik tukši dirst(ES)

Beidzot viens prātīgs vārds. Tu tiešām tukši dirs :D


Kam nauda beigsies,idiņ??Kijevai vajag atzīt,ka kariņu pakāsa,diemžēl.
avatar
Publicēts: 05.11.14 13:01
 citēt
versatile:Beidzot viens prātīgs vārds. Tu tiešām tukši dirs :D

Liecies mierā, šito kontingentu nepārliecināsi. Viņi jau katru dienu pagalmā trenējas, bučojot miskastes konteinerus cerībā, ka tas kādreiz noderēs, ja Doma laukumā brauktu krievu tanki.
avatar
Publicēts: 05.11.14 13:06 labots
 citēt
Schneider:
versatile:Beidzot viens prātīgs vārds. Tu tiešām tukši dirs :D

Liecies mierā, šito kontingentu nepārliecināsi. Viņi jau katru dienu pagalmā trenējas, bučojot miskastes konteinerus cerībā, ka tas kādreiz noderēs, ja Doma laukumā brauktu krievu tanki.


Kas Tev liek domāts,ka es gaidu krievu tankus,vai arī atbalstu Ukrainas separātistus??
avatar
Publicēts: 05.11.14 13:16
 citēt
Jolan:
Schneider: Liecies mierā, šito kontingentu nepārliecināsi. Viņi jau katru dienu pagalmā trenējas, bučojot miskastes konteinerus cerībā, ka tas kādreiz noderēs, ja Doma laukumā brauktu krievu tanki.


Kas Tev liek domāts,ka es gaidu krievu tankus,vai arī atbalstu Ukrainas separātistus??


ielaistu šizofrēniju (personības dalīšanos) vajag ārstēt tomēr :face-wink:

Jolan: Kijevai vajag atzīt,ka kariņu pakāsa
avatar
Publicēts: 05.11.14 13:20 labots
 citēt
Alibaba:
Jolan:

Kas Tev liek domāts,ka es gaidu krievu tankus,vai arī atbalstu Ukrainas separātistus??


ielaistu šizofrēniju (personības dalīšanos) vajag ārstēt tomēr :face-wink:

Jolan: Kijevai vajag atzīt,ka kariņu pakāsa


...un?????Par ko tas liecina??Lai kā man negribētos,bet tas ir fakts.Var vēl gadiem bļaustīties un sisties ar galvu pret sienu,bet faktus tas nemaina.

www.echo.msk.ru...

Par atņemto teritoriju atgūšanu ar spēku runas pat nav,tagad jānosargā to,kas vēl nav atņemts www.echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 05.11.14 13:34
 citēt
youtu.be...

Ой, ты речка, реченька, полная говна,
Михаил Пореченков донырнул до дна
avatar
Publicēts: 05.11.14 13:56
 citēt
Jolan:

...un?????Par ko tas liecina??Lai kā man negribētos,bet tas ir fakts.Var vēl gadiem bļaustīties un sisties ar galvu pret sienu,bet faktus tas nemaina.



ir tikai 2 varianti, vai nu tu esi idiots vai slims. Jo vesels un gudrs cilvēks neieteiktu suverēnai valstij tā vienkārši atdot daļu savas teritorijas kremļa sponsorētiem rašistu teroristiem. Ibo tāds Kijevas vājuma solis nozīmētu ka viņi ļauj putleram savā valstī darīt nesodīti kas vien ienāk prātā. Redzētu vai tu atdotu vienu no dzīvokļa istabām ja alkaš kaimiņš sadomātu to rekvizēt.
avatar
Publicēts: 05.11.14 14:04 labots
 citēt

...neieteiktu suverēnai valstij tā vienkārši atdot daļu savas teritorijas kremļa sponsorētiem rašistu teroristiem.


Alibaba,tu laikam esi tiešām stulbs,ja nemāki lasīt.Es NEKO/NEVIENAM NEIESAKU.Es vienkārši konstatēju faktu,lai cik viņš arī nebūtu drausmīgs.
avatar
Publicēts: 05.11.14 14:14
 citēt
Jolan:
Es NEKO/NEVIENAM NEIESAKU.Es vienkārši konstatēju faktu,lai cik viņš arī nebūtu drausmīgs.


jā nav labi ar tevi nudien!

Jolan: Kijevai vajag atzīt,ka kariņu pakāsa
avatar
Publicēts: 05.11.14 14:51
 citēt
Manuprāt Krievija ir atkal iepinusies tai karā.Kā jau parasti.Vot Krimu piesita pie nagiem triecientempā un viss.A šite....kladzina katru dienu,lamā tos ukraiņus,bet pa ritīgo līst iekšā ar 100 000 zaldātiem raustās.Tā nu pa bataljoniņam pa bataljoniņam tur ņemas.Kā sāks smagāk šaut,tā divsimtie uz roģinu plūdīs,pārējā pasaule ar nepriecāsies.Vot i iet tas muļķīgais karš.Tipa būšot iesaldētais konflikts.Patiesībā jau paši krievi spiesti atzīt,ka slāvi sit slāvus,bet visvairāk cieš paši krievi.Cik tad ilgi tā varēs turpināt?
avatar
Publicēts: 05.11.14 15:02
 citēt
Man jau ar liekas ka kariņš par ieņemtajām teritorijām pakāsts. Tagad ukrainai atliek vien to kariņu ievilkt garumā ar cerību ka sankcijas un naftas cenu kritums varbūt liks putinam atsaukt krievu karaspēku/ieročus. Kautgan Putinam pie astes nu būs krievijai ar ekonomiku galīgi sūdīgi ne pirmā ne pēdējā reize. Ja krievijā kāds pīkstēs ta nosauks pa antiruskoju un nočmorīs.
avatar
Publicēts: 05.11.14 16:52
 citēt
Dzōlans lai lasa bet citi saprot lasīto. Ir tāda kaite, ka nesaprot, kas sarakstīt. Vot šodien, pusdienlaikā pastījos krievu finansziņas. Rublis peld (sūds arī peld). Vai pareizāk ir teikt, krīt viņa vērtība. Nu tagad esost sasniegta vēsturiski zemākā vērtība. Interesanti eksperti vērtēja rubļa kršanas iemeslus. Un tie būtu sastīti ar naftas cenu kritumu. Iespējams viņi nezina, bet vai rublis ir nauda? Bet to jau viņi nedrīkst teikt.
avatar
Publicēts: 05.11.14 17:00
 citēt
avatar
Publicēts: 05.11.14 17:18
 citēt
avatar
Publicēts: 05.11.14 17:50
 citēt
Tas, kurš aiz Vaļerijas, biš līdzīks Lembergam.
avatar
Publicēts: 05.11.14 19:02
 citēt
Pārdomas par pašreizējo ekonomisko situāciju Krievijā, kā arī nākotnes vīzijas no pašu krievu mutes:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 06.11.14 15:08 labots
 citēt
Pēc rakstītā saprotu, ka ikviens krievs melo. Bet ta jau kva-II arī ir melis un kva - II nav nekāds kva -II, bet ir kva - III.
avatar
Publicēts: 06.11.14 16:02
 citēt
avatar
Publicēts: 06.11.14 16:13
 citēt
A, йопт......
avatar
Publicēts: 06.11.14 18:11
 citēt
French-Built Mistral Ships For Russia Could End Up In Canadian Hands, ja tas notiktu butu jau labi ,bet ....
ja nee,tad franci pardod Kugi saviem potencialiem iebrucejiem:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.11.14 18:13
 citēt
avatar
Publicēts: 06.11.14 19:08 labots
 citēt
Da visi tie dzelži bez attiecīgiem lietotājiem ir mētāllūžņu čupa. Latvija jau sen varēja atļauties gan aviāciju gan visu ko citu TIKAI nav kas to visu "Darbinās"
avatar
Publicēts: 06.11.14 19:15
 citēt
Gorbačovs sola aizstāvēt Putinu - apollo.tvnet.lv...

"Bijušais Padomju Savienības līderis Mihails Gorbačovs ceturtdien solīja, ka, tiekoties ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli, viņš aizstāvēs Ukrainā īstenoto Krievijas politiku."
avatar
Publicēts: 06.11.14 20:33
 citēt
Jolan:

...un?????Par ko tas liecina??Lai kā man negribētos,bet tas ir fakts.Var vēl gadiem bļaustīties un sisties ar galvu pret sienu,bet faktus tas nemaina.

www.echo.msk.ru...

Par atņemto teritoriju atgūšanu ar spēku runas pat nav,tagad jānosargā to,kas vēl nav atņemts [url=http://www.echo.msk.ru/news/


Jolan,]http://www.echo.msk.ru/news/

Jolan,[/url] Tu taču esi prātīgs un domājošs cilvēks. Nu tad padomā. Tu klāstot savus "faktus" atsaucies uz "Gazprommedia" grupas raidstaciju, no kuras nupat, pārkāpjot statūtus, atlaida no darba žurnālistu pari godīgu un taisnīgu, kaut arī skarbu privātu ziņu savā twitter lapā.


Vai šis fakts, kurš pierāda redakcijas angažētību nekādi neoiedragā Tavu absolūto uzticēšanos Ehomoskvi? Viss, ko Tu linko praktiski ir tikai no turienes. Nekad neesmu manījis, ka Tu citētu Guardian, NYT vai Forbes.

P.S. Mēs kaut kad runājām par Krievijas ekonomikas pizģecu, atzīšos, es prognozēs biju pesimistiskāks, tikai tagad ir pienācis tas brīdis kādu prognozēju jau uz maiju. Atzīšos, ka nebiju gaidijis, ka krievi tik ilgu laiku ar intervenci 1 000 000 000 $ (miljards!!!) dienā stutēs bezcerīgo rubli. Bet nu arī intervence beidāss. Dolārs brīvajā lidojumā, šovakar jau - 48! Būs rītā jau 50 vai vēl nē? Viss kā Remarka "Melnajā Obeliskā", vai ne? "D
avatar
Publicēts: 06.11.14 20:48
 citēt
ehomoskvi pieder tam pašam gazpromam, un bīda to pašu apmuļķošanas politiku, ko pārējie krievijas masu informācijas līdzekļi . vienīgā atšķirība, ka ehomoskvi, dara to smalkāk, imitē neatkarīgu ziņu kanālu, jo orjentējas uz auditoriju kura nav galīgi tupa, izmanto internetu, kurai pieejami arī neatkarīgi ziņu avoti, tāpēc galīgu tuftu nedzen. imitācijās reizēm aiziet par tālu, tad kremlis sadod pa mizu.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.11.14 21:30
 citēt
Vēl viens iemesls, kāpēc uzticēties krievijas masu (dez)informācijas līdzekļiem ir muļķīgi.


Laiks visu saliek savās vietās, vienalga vai tie lata histēriķi vai kremļa slavinātāji. Var jau skandēt bez elpas - cukurs, cukurs, cukurs... mutē saldāk nepaliks tā vai tā.
avatar
Publicēts: 06.11.14 22:03 labots
 citēt

Vai šis fakts, kurš pierāda redakcijas angažētību nekādi neoiedragā Tavu absolūto uzticēšanos Ehomoskvi? Viss, ko Tu linko praktiski ir tikai no turienes. Nekad neesmu manījis, ka Tu citētu Guardian, NYT vai Forbes.


Diemžēl manas angļu valodas zināšanas neļauj pilnvērtīgi lasīt tevis nosauktos info. kanālus.Vienīgais ko es klausos ir Venediktova kanāls.Kādreiz Venediktovs teica,ja viņš vairs nevarēs kontrolēt info ,kas iet caur exo,tad viņš aizies.Pašlaik interesanti ir paklauisīties Svenidzi,Radzihovski,Bikovu utt.
p.s. ...pašlaik vēl atlaists nav www.echo.msk.ru...

p.s.s. un ja Venediktovs aizies,tad likšu kluci virsū visai politikai un iešu bildēt :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.11.14 08:17 labots
 citēt
Un ko Kremlis, kuru pārvalda pedofils, var padomāt par viņu?

avatar
Publicēts: 07.11.14 10:27
 citēt
krievi melo.Sakot "nahuj" viņi patiesībā domā "v pizdu".
avatar
Publicēts: 07.11.14 11:19
 citēt
KVAA-II:cilvēki tomēr domājoši... krievu nīdēji tad tomēr labāk izvēlās...

Paturi pie sevis savas situācijas analīzes, cilvēki, ieskaitot krievu nīdējus, без сопливых обойдутся, tā, ka vari braukt uz Maskavu un stāvēt pie Kremļa vārtiem ar paceltu kreklu, varbūt Putļers tev nobučos vēderu pateicībā par to, ka šajā topikā tu jau puzgadu viņam bučo d#rsu.
avatar
Publicēts: 07.11.14 11:23
 citēt
Schneider:
KVAA-II:cilvēki tomēr domājoši... krievu nīdēji tad tomēr labāk izvēlās...

Paturi pie sevis savas situācijas analīzes, cilvēki, ieskaitot krievu nīdējus, без сопливых обойдутся, tā, ka vari braukt uz Maskavu un stāvēt pie Kremļa vārtiem ar paceltu kreklu, varbūt Putļers tev nobučos vēderu pateicībā par to, ka šajā topikā tu jau puzgadu viņam bučo d#rsu.


Loti sakarīga atbilde.Interesanta diskusija,kau gan ko var gribēt no Preiļu iedzīvotāja:what:
avatar
Publicēts: 07.11.14 11:32
 citēt
avatar
Publicēts: 07.11.14 11:34 labots
 citēt
Paga, kuram te vēl Preiļi, kā dzīves vieta, bija par galīgi nesaprotamu argumentu, kad neko vairāk nebij ko teikt...
Atcerējos, laikam jūs abi no vienas pudeles dzerat:


www.fotoblog.lv...

Bet, ja esi pateicis "a", tad loģiski būtu arī teikt "b" un adzīt sevi par pridopuku, vai tad ne tā? :face-wink:
Par savu pilsētu lepojos, jo, kā redzam, lielākie Putļera hemoroīdu ārstētāji nāk ne no Preiļiem.

Jā, Voldis mani vēl apsaukāja par čangali un skolotāju dēliņu, ja tev aptrūksies fantāzijas, kā ispausties savā infantilismā, varu ko arī pateikt priekšā. :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.11.14 12:08
 citēt
KVAA-II:cilvēki tomēr domājoši saproti, ka tādu attiecību reklāma no ministra puses - nav parāk laba
pat krievu nīdēji tad tomēr labāk izvēlās krievus

Kādi vēl te krievu nīdēji?Paskatieties paši uz sevi!Ko jūs propogandējat un ko kladzinat pa visiem kanāliem?Ja jau esat tik "domājoši".Kārtējais personības kults un vispārēja apmātība ar nacionālistisku un šovinistisku ideju.Pāries tapat kā visās iepriekšējās proletariāta diktatūras,komunismi,attīstītie sociālismi utt,nāks aplauziens un tad ienaidnieki būs tie,kas tagad skaitās patrioti.Krieviem galvenais lai nav jāstrādā.Vadoņi un lielās kampaņas nāk un iet....:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.11.14 13:41
 citēt
Jolan:
Schneider: Paturi pie sevis savas situācijas analīzes, cilvēki, ieskaitot krievu nīdējus, без сопливых обойдутся, tā, ka vari braukt uz Maskavu un stāvēt pie Kremļa vārtiem ar paceltu kreklu, varbūt Putļers tev nobučos vēderu pateicībā par to, ka šajā topikā tu jau puzgadu viņam bučo d#rsu.


Loti sakarīga atbilde.Interesanta diskusija,kau gan ko var gribēt no Preiļu iedzīvotāja:what:


Jā, vai tad Rīgas iedzīvotāji ir daudz savādāki, ko... pēc šitādas vāvuļošanas tā neizskatās!
Daudz IDIOTU dzīvo visur, tik % apjoms variējas - Vo!
Tik, tagad IDIOTU pasaules čempione laikam ir kroplīša Putļer RAŠISTU krievija - 90% Idiotu, (Krievijas bērnu grāmatu rakstnieks Eduards Uspenskis)
apollo.tvnet.lv...

es gan domāju, ka visi 95%
avatar
Publicēts: 07.11.14 17:39
 citēt
Jolan:
Schneider: Paturi pie sevis savas situācijas analīzes, cilvēki, ieskaitot krievu nīdējus, без сопливых обойдутся, tā, ka vari braukt uz Maskavu un stāvēt pie Kremļa vārtiem ar paceltu kreklu, varbūt Putļers tev nobučos vēderu pateicībā par to, ka šajā topikā tu jau puzgadu viņam bučo d#rsu.


Loti sakarīga atbilde.Interesanta diskusija,kau gan ko var gribēt no Preiļu iedzīvotāja:what:


________

Tu, ākst, vispār Preiļos esi bijis? Tu pazīsti vai zini šīs puses iedzīvotājus,ja atļaujies šādi izteikties? Un kāds esi, un kā uzvedies pats tādā gadījumā?:anger:
avatar
Publicēts: 07.11.14 17:55
 citēt
Jolan:
Schneider: Paturi pie sevis savas situācijas analīzes, cilvēki, ieskaitot krievu nīdējus, без сопливых обойдутся, tā, ka vari braukt uz Maskavu un stāvēt pie Kremļa vārtiem ar paceltu kreklu, varbūt Putļers tev nobučos vēderu pateicībā par to, ka šajā topikā tu jau puzgadu viņam bučo d#rsu.


Loti sakarīga atbilde.Interesanta diskusija,kau gan ko var gribēt no Preiļu iedzīvotāja:what:

A kuru tas intersē!
avatar
Publicēts: 07.11.14 21:24 labots
 citēt
www.tvnet.lv...

Pat Donbasa krievi nešaubās par to, ka separātistu vadība ir Krievijas pilsoņi un militāri labi sagatavoti cilvēki...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 121
  5. 122
  6. 123
  7. 124
  8. 125
  9. 126
  10. 127
  11. 128
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):