forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 162
  5. 163
  6. 164
  7. 165
  8. 166
  9. 167
  10. 168
  11. 169
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.04.15 10:51
 citēt
Makija demagoģija ir spilgts propogandas piemērs un klasisks sofisma paraugs.

Uszpiedu tikai uz viena viņa linka par "nabaga skeitbordistu". Ja tā ir brutalitāte, tad es vēlos, lai manā valstī butu tāda brutalitāte un konsekvence no policijas darbinieku puses, neļaujot mazgadīgam mērkaķēnam "kakāt" uz galvas.
avatar
Publicēts: 16.04.15 11:28
 citēt
laiksfoto_lv:Makija demagoģija ir spilgts propogandas piemērs un klasisks sofisma paraugs.

Uszpiedu tikai uz viena viņa linka par "nabaga skeitbordistu". Ja tā ir brutalitāte, tad es vēlos, lai manā valstī butu tāda brutalitāte un konsekvence no policijas darbinieku puses, neļaujot mazgadīgam mērkaķēnam "kakāt" uz galvas.


Когда нет аргументов, вам приходится цепляться и выуживать незначительные события, игнорируя весь контекст. Действительно, скрутить пацана, который добровольно был готов уйти, надев на него наручники и затолкав в машину, конечно, важнее, чем то, как полицейский расстреливает с пары метров безоружного человека, либо застреливает двух других безоружных в целях самозащиты.
Что ж вы за люди такие.
Мышление достойное позорного шакала, для которого убийство менее значимое событие, чем мальчик на скейте на частной территории.
avatar
Publicēts: 16.04.15 11:38
 citēt
Makij, uzspiedu pirmo klipu, kas pagadījās. Arī šobrīd Tavi apgalvojumi ir tīrais sofisms, turklāt satur pret mani vērstus apvainojumus. Kā jau minēju, Tu esi klasisks propogandas piemērs. Labi vēl ka par fašistu nenosauci! :D
avatar
Publicēts: 16.04.15 11:45 labots
 citēt
Tā Makij, iztērēju laiku un noskatījos klipu par divu neapbruņoto nošaušanu! Kādam gan jābūt šakālim, lai nosodītu policijas darbinieku, kurš aizstāvējās pret reālu uzbrukumu!?! Pats vismaz to klipu būtu noskatījies un tad bārstījies ar apvainojumiem!
avatar
Publicēts: 16.04.15 11:48
 citēt
Ko tu strīdies ar to pitekantropu, ja viņam vienīgais arguments ir "Sama dura!", jo visu laiku vienīgais arguments par krievu agresiju pret kaimiņzemēm ir jeņķu pogaino uzvedība savā zemē.
avatar
Publicēts: 16.04.15 11:58
 citēt
Šnaider, pēc tekstiem viņš taču nav stulbs, tāpēc iekritu, uzrakstot komentāru. Patiesība izrādījās bēdīga. Mērķtiecīga faktu sagrozīšana, lieliska manipulēšana ar faktiem, mēģinājumi emocionāli aizskart... Sanāk NLP. Varētu būt kāds līderisma akadēmijas upuris.
avatar
Publicēts: 16.04.15 12:13 labots
 citēt
Viņš ir stulbs, jo nepietiek prātiņa uzrakstīt vai atrast un iekopīpeistot pareizo tekstu, kurš būtu par tēmu. Runa ir par to, ka viena valsts anektē otras teritoriju, par to tad arī būtu jārunā, bet šis muld par policiju zemeslodes otrā malā.
avatar
Publicēts: 16.04.15 12:30
 citēt
Schneider:Viņš ir stulbs, jo nepietiek prātiņa uzrakstīt vai atrast un iekopīpeistot pareizo tekstu, kurš būtu par tēmu. Runa ir par to, ka viena valsts anektē otras teritoriju, par to tad arī būtu jārunā, bet šis muld par policiju zemeslodes otrā malā.


vot vot, piemēram poličus izsauc uz kādu māju kur viens urlāns mušī nost savus kaimiņus. Kad specvienība lūdz šamo iznākt paceltām rokām, šis auro aiz durvīm lai liek viņu mierā, lai ejot uz blakus māju kur vīrs sitot sievu, tur darba vairāk.
avatar
Publicēts: 16.04.15 12:35
 citēt
Šneider, tieši tas liecina par to, ka nav stulbs. Tā ir metode! Tāpat kā vēlama uzdošana par esošo un sofistiskie niķi. Atceries kā anekdotē par vīramāti, kura znotam uzdāvina divas kaklasaites un šis, nabadziņš, lai iepriecinātu sievasmāti, uzreiz vienu kaklasaiti uzliek. Kāda ir sievasmātes reakcija? "Es jau zināju, ka tā otra tev nepatiks!" Šis ir tikai viens no veidiem kā makaks "būvē" diskusiju. Piemēram, ja es būtu noskatījies klipu par diviem neapbruņotajiem, tad es būtu sliktais un vienaldzīgais par policista nomocīto bērnu. Shēmu ir daudz un tās ir dažādas. Cepuri nost, makaks māk tās izmantot.
avatar
Publicēts: 16.04.15 12:41 labots
 citēt
Bet es nelasu viņa palagus un neskatos linkus! Vienīgais, ko esmu pamanījis, ka viņam saimnieki putļerovci ir uzdevuši izlasīt Suņa sirdi un apgūt profesora Preobraženska komunikācijas kultūru.
Bet nav ņēmuši vērā, ka ar Preobraženska runas stilu nevar paust Šarikova idejas.
avatar
Publicēts: 16.04.15 13:06 labots
 citēt
laiksfoto_lv:Tā Makij, iztērēju laiku un noskatījos klipu par divu neapbruņoto nošaušanu! Kādam gan jābūt šakālim, lai nosodītu policijas darbinieku, kurš aizstāvējās pret reālu uzbrukumu!?! Pats vismaz to klipu būtu noskatījies un tad bārstījies ar apvainojumiem!


Если вас устраивает вероятность быть застреленным по причине действия или бездействия под лозунгом "отказ от выполнения требований офицера", то мне такая вероятность, будучи в демократическом обществе, чужда.

Я не зря написал про шакалов и про переваривание.

Перечитайте еще раз мой ответ Олесе и попробуйте уловить суть.
Я ведь специально для Вас написал: "Но только не надо приводить подобную ахинею в качестве аргументов."
Имея в виду и те ссылки, что привел я. Интерпретировать их можно как угодно. Но на видео есть очевидный факт - застрелен безоружный человек. Почему, кто этот человек - неизвестно, да и не интересно. Все зависит от интерпретации, но истины нет ни в одной из версий.
В данном случае может рассудить лишь мораль, основанная на христианских ценностях.
Но в Вашем случае "нет ничего, кроме злости и желания навредить, не понимая, что вредите лишь себе."

Насчет софизмов в конкретном ответе. На мой взгляд, все очевидно и я это объяснил только что, выразив свое нежелание продолжать дискуссию в подобном ключе. Я за здравую аргументацию, за анализ и фабулу, основанных на конкретных фактах, а не на дешевых бессвязных вбросах лишенных даже преамбулы.
Стоит ли говорить, что вся демагогия, которую здесь выплескивают гастарбайтеры, да презирающие СССР, один сплошной софизм, переросший в когнитивный диссонанс, оттого еще сильнее усиливая необходимость оперировать именно софизмами? :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.04.15 13:41
 citēt
Tā, makij, mana pēdējā atbilde, kaut arī saprotu, ka speciāli tēlo nesaprašu un provocē, bet tomēr.

Viena komentāra ietvaros paspēj norādit, ka esi par saprātīgu argumentāciju, tajā pašā laikā pats atļaujies neargumentētus "uzbraucienus". Neredzu es komentārā analīzēšanu! Redzu nevēlēšanos iedziļināties un analizēt, redzu kriestietisko vērtību piesaukšanu nevietā, redzu tendenciozu interpretāciju (kaut vai to, kā var uzbrukumu policijas darbiniekam kvalificēt kā nepakļaušanos), redzu spēlēšanos ar terminiem un klaju "ūdens liešanu".

Ir jēga diskutēt ar cilvēku, kurš spēj tiešām argumentēt savu viedokli katrā konkrētā, no konteksta neizrautā gadījumā. Ir jēga diskutēt, ja cilvēks pieturas pie "ad rem", nevis cenšas kaut kā it kā starp citu pāriet uz "ad personam", izmantojot emocijas kā argumentu.

Ja tēlo,ka nesaproti, ko es nupat uzrakstīju, tad izskaidrošu ar piemēru. Es pirmajā komentārā rakstīju par konkrētu klipu, saņēmu atbildi par šakāļiem.

Vairāk uz provokācijām nereaģēšu. Sarakste ar makiju ir ūdens liešana uz viņa dzirnavām- taisnību nepanāksi, toties dosi iespēju kārtējai manipulācijai un faktu sagrozīšanai. Neadresēju personīgi, bet nāk prātā teiciens:"Strīdoties ar muļķi tikai pats par muļķi var palikt." Gudrākais piekāpjais. Ja redzēšu, ka makijam ir tiešām vēlēšanās diskutēt, nevis realizēt apgūtās tiešā marketinga prasmes sliktas preces "ietrīšanai", varbūt reaģēšu. Pagaidām IGNORE!
avatar
Publicēts: 16.04.15 14:08
 citēt
NU es personīgi tāpat IGNORE viņa tekstus, jo neiešu jau savas acis mežģīt, lasot okupantu valodā.
avatar
Publicēts: 16.04.15 14:25
 citēt
Mackie:
Стоит ли говорить, что вся демагогия, которую здесь выплескивают гастарбайтеры, да презирающие СССР, один сплошной софизм, переросший в когнитивный диссонанс, оттого еще сильнее усиливая необходимость оперировать именно софизмами? :face-wink:

Es vērtēju CCCP tāpat kā krievi vērtē Čingishana impēriju un tatāru- mongoļu jūgu. Ja to grūti saprast, tad nav vērts tālāk diskutēt. Kas tie par gastarbeiteriem, to gan nesapratu.
avatar
Publicēts: 16.04.15 14:46
 citēt
GunarsII:
Es vērtēju CCCP tāpat kā krievi vērtē Čingishana impēriju un tatāru-mongoļu jūgu.


То есть для Вас не существует русских, которые презирают советское прошлое и считают его кастрацией нации?
avatar
Publicēts: 16.04.15 14:50
 citēt
Tātad makijam neeksistē mongoļi un tatāri, kas nicinātu vai nožēlotu tatāru-mongoļu jūgu?

Bet makijs ir no visiem vislabāk sagatavotais. Viņš spēj atbildēt ar tādiem jautājumiem, kas it kā ir saistīti ar iepriekš teikto, bet tai pat laikā - nav. Izskatās loģiski, bet nav. Utml :)
avatar
Publicēts: 16.04.15 14:54
 citēt
Kvekšķis spiež uz savu īso postu daudzumu, makaka - ar palagu garumu. Neviens tos nelasa, bet savi rublīši nopelnīti. :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.04.15 15:25
 citēt
Schneider:Neviens tos nelasa


Man arī tā likās. Bet nesaki, ne kaku! Redz, piemēram, versatile, sniedz pat viņa tekstu analīzi. Lai gan var jau būt, ka versatile to izdomāja. Es jau nu noteikti nepārbaudīšu, es piederu pie tā lielā vairākuma, kas makakas kakas nelasa.
avatar
Publicēts: 16.04.15 15:27
 citēt
Schneider:rublīši


Nu jā, par rubli jau kādu laiku to īsti nepieklājīgi būtu saukt. Un kā sauksim pēc nākošā vērtības pazeminājuma? Rubļukiņi? Rubucīši? Rubiņčikiņi? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 16.04.15 16:59
 citēt
В Киеве застрелили оппозиционного журналиста Олеся Бузину.

lenta.ru...

Ранее:

"Олесь Бузина, шеф-редактор украинской газеты «Сегодня», покинул должность. Об этом он сообщил на своем авторском сайте.

Причины ухода он объяснил цензурой в газете, отсутствием полномочий менять кадровую политику издания, а также запретом на общение с прессой, участие в ток-шоу и на комментирование любых ситуаций.

«У нас, согласно распоряжению свыше (из медиагруппы "Украина"), которая стоит НАД редакцией и НАД шеф-редактором, нельзя критиковать "светлую личность" премьер-министра Арсения Яценюка, о чем я узнал только после вступления в должность. Он НЕПРИКОСНОВЕНЕН, с чем я не согласен. Это такая "редакционная политика". Но проводить ее я не желал», — написал Бузина."
avatar
Publicēts: 16.04.15 17:04
 citēt
Gaisma:Un kā sauksim pēc nākošā vērtības pazeminājuma?


О чем ты?





Может лучше об этом поговорим? А то у нас тут все такие эксперты по курсу рубля, что не заметили как курс национальной валюты просрали :face-wink:

avatar
Publicēts: 16.04.15 17:23
 citēt
Ko jūs at to maKAKU disputējat?
lai tag ar savienm rusfašistiskajiem gavnoslavnajiem sludinājumiem iet ieskrieties :D
avatar
Publicēts: 16.04.15 17:26
 citēt
Gaisma:
Schneider:rublīši


Nu jā, par rubli jau kādu laiku to īsti nepieklājīgi būtu saukt. Un kā sauksim pēc nākošā vērtības pazeminājuma? Rubļukiņi? Rubucīši? Rubiņčikiņi? :bad_smile:


To jau tagad par KAKAŠKU var saukt, O!
avatar
Publicēts: 16.04.15 17:46
 citēt
Hugo:Ko jūs at to maKAKU disputējat?


Не ты первый, кто об этом говорит. И продолжает общаться. Рано или поздно упоротость и шоры спадут и вам будет больно и неприятно читать несбывшиеся ядовитые прогнозы элтона, наблюдать за гастарбайтером алибабой на клубнике в англии, или беднягой шнайдером, стаптывающим свои последние лапти в Латгалии, виня во всем советский союз.

You can fool some of the people all the time, and all of the people some of the time, but you cannot fool all of the people all the time. © Застреленный президент Линкольн
avatar
Publicēts: 16.04.15 19:52
 citēt
nacionālās audzināšanas īpatnības krievijā:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 16.04.15 20:03
 citēt
avatar
Publicēts: 16.04.15 20:26
 citēt
Mackie, kad tu nosauksi kaut vienu iemeslu, kāpēc Krievija maisās pa Ukrainu? Pagaidām neesi minējis ne zilbi par tēmu
avatar
Publicēts: 16.04.15 20:34
 citēt
putlers taču ceļ dzīves līmeni tur dzīvojošajiem krieviem!
avatar
Publicēts: 16.04.15 21:14
 citēt
šodien bišķiņ paskatījos šito www.kasjauns.lv... ..... vāks kaut kāds
avatar
Publicēts: 16.04.15 21:39
 citēt
negatIvs:šodien bišķiņ paskatījos šito www.kasjauns.lv... ..... vāks kaut kāds


Neko drausmīgu šādā komunikāciju formātā nesaskatu,vienīgais vadonis ar saviem ārpolitkas "gājieniem" atsit cilvēkiem vēlmi viņā klausīties
avatar
Publicēts: 16.04.15 21:53
 citēt
mediji pastrādājuši godam, sabildēti n-tie putlera skatītāji, vēl vajadzēja kādu, kurš uz poda sēž un uzdod jautājumu..
avatar
Publicēts: 16.04.15 21:58
 citēt
Kā par tādiem makakiem izaug? Elementāri. :)

youtu.be...
avatar
Publicēts: 16.04.15 22:10
 citēt
negatIvs:Mackie, kad tu nosauksi kaut vienu iemeslu, kāpēc Krievija maisās pa Ukrainu?


Отрабатывает наступательную операцию по уничтожению прибалтики. Готовит способы по массовой и быстрой зачистке неугодных. :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.04.15 22:13
 citēt
Maskie , nosauc kaut vai vienu argumentu, attaisnojumu Krievijas rīcibai Ukrainā! kā vārdā visa tā burzma, upuri?
avatar
Publicēts: 16.04.15 22:25
 citēt
negatIvs:kā vārdā visa tā burzma, upuri?


youtu.be...
avatar
Publicēts: 16.04.15 22:28
 citēt
jau redzēju
avatar
Publicēts: 16.04.15 22:29
 citēt
tātad, Mackie, kad nosauksi kaut vai vienu iemeslu?
avatar
Publicēts: 16.04.15 22:34
 citēt
negatIvs:tātad, Mackie, kad nosauksi kaut vai vienu iemeslu?


Когда русский язык будет вторым государственным в Латвии и Согласие в правящей коалиции.
avatar
Publicēts: 16.04.15 22:38
 citēt
kāpēc?
avatar
Publicēts: 16.04.15 23:38
 citēt
Pisec, makakas padirš somiem tā-ā-ās formās! apollo.tvnet.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 162
  5. 163
  6. 164
  7. 165
  8. 166
  9. 167
  10. 168
  11. 169
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):