forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 173
  5. 174
  6. 175
  7. 176
  8. 177
  9. 178
  10. 179
  11. 180
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.06.15 16:12
 citēt
:face-kiss:
Šeit arī ņe obižajet: www.youtube.com... kamēr nēsā kopā ar gultu.
Mosjkas savā armijā pārvērtušies par čurku kājslauķiem.
avatar
Publicēts: 17.06.15 22:06 labots
 citēt
:face-devil-grin::face-crying::face-devil-grin::face-crying::face-devil-grin:


avatar
Publicēts: 18.06.15 09:03
 citēt
Haha :D Cerams, ka viņam jaunu neizsniegs uz iesnieguma "pazaudēju" vai "nozaga" pamata. PMLP, izvērtējot iesniegumu noskatieties vidjiku!!! www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 18.06.15 13:05 labots
 citēt
Es tā noprotu, ka šī ir vienīgā makakveidīgo problēma. :)

www.independent.co.uk...


ak 'jā, pavisam aizmirsu, šodien arī Francija izdarīja TO. :face-grin:

avatar
Publicēts: 20.06.15 08:42
 citēt
avatar
Publicēts: 20.06.15 09:32
 citēt
paziņa, kura ir no Sakramento ASV, bet tagad, jau 15 gadus dzīvo Latvijā, izteicās, ka tagad Sakramento vairs negribētu dzīvot, jo tur apmetušies ap 200 000 krievu emigrantu .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.06.15 10:03 labots
 citēt
KVAA-II:pirms pāris gadiem man piezvanīja krievs, kas Siguldā manu jogas plakātu atrada pie stacijas , viņš bija no MAIAMI, atbrauca uz KVN pasākumu Jūrmalā


...un kāds tam sakars ar Krievijas/Ukrainas krīzi??????
avatar
Publicēts: 20.06.15 10:11
 citēt
sakars ar Krieviju ir...., pamukušie aizņem plašu areālu
avatar
Publicēts: 20.06.15 10:33 labots
 citēt
KVAA-II:pirms pāris gadiem man piezvanīja krievs, kas Siguldā manu jogas plakātu atrada pie stacijas , viņš bija no MAIAMI, atbrauca uz KVN pasākumu Jūrmalā

Pēc tam 3 meitenes no Siguldas skolas izlasīja šo plakātiņu arī


biju Siguldā ar draugu no Maskavas, iznāca veiksmīgā vietā pielīmēt plakātu, kur daudz tautas izlasa


Kāpēc jaka pie kabatām ir tik netīra?Naudas nav pulverim,vai cūka pēc dabas.
avatar
Publicēts: 20.06.15 16:58
 citēt
Jolan: Kāpēc jaka pie kabatām ir tik netīra?Naudas nav pulverim,vai cūka pēc dabas.

Pēc dabas ir kolhozņiks, pie tam vēl ar mopēdu.

Ja sievai vēders melns, tad vīrs ir traktorists.
avatar
Publicēts: 21.06.15 01:06
 citēt
aha jukušais tupeles klapētājs vazājas apkārt nospeķojies kā stacijas bombiz, vakar viens baigi līdzīgs man diedelēja cigas :anger:
avatar
Publicēts: 21.06.15 02:36
 citēt
līdz krampjiem :haha:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.06.15 10:52
 citēt
Vaards:

Protams, ka mums jāpiedalās Āfrikas bēgļu uzņemšanā. Mums tos pāris tūkstošus bēgļu vienkārši VAJAG kā ēst!!! Un es to nopietni.


Надо, конечно надо. Скоро во всех деревнях Латгалии

avatar
Publicēts: 21.06.15 11:03
 citēt
Alibaba:aha jukušais tupeles klapētājs vazājas apkārt nospeķojies kā stacijas bombiz, vakar viens baigi līdzīgs man diedelēja cigas :anger:


Spīdīgi ādas džinsi - tas tagad modē :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.06.15 11:09
 citēt
Mackie:Надо, конечно надо. Скоро во всех деревнях Латгалии

Tas tak mosjka, kuram par nemaksāšanu aclēdza ūdeni, tādēļ arī melnc! :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.06.15 12:43
 citēt
Interesants onka:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.06.15 13:08 labots
 citēt
Alibaba:līdz krampjiem :haha:
https://www.youtube.com/watch?v=BziM8iwAuQI


Aha, a... šams arī labs:
Какая война с НАТО? НАС хватит на 1-2 недели
youtu.be...
avatar
Publicēts: 21.06.15 16:12 labots
 citēt
Friidis:Interesants onka:

www.youtube.com...


nū šajā vīriņā ne tikai interesanti klausīties bet arī lasīt viņa grāmatas ir tīrākā bauda :face-smile:
avatar
Publicēts: 23.06.15 00:06
 citēt
avatar
Publicēts: 23.06.15 09:19
 citēt
ne tuvu nav jaunā viļņa ievirze ... un Krievija vairs nav gatava ' antikulturāliem ", smalkās garīgās vērtības graujošiem pasākumiem .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.06.15 09:33
 citēt
negatIvs:ne tuvu nav jaunā viļņa ievirze ... un Krievija vairs nav gatava ' antikulturāliem ", smalkās garīgās vērtības graujošiem pasākumiem .... :bad_smile:


Nezinu par Krieviju, bet diez vai Latvijā vēl būtu vajadzīga kārtējā krievu " huiņa", vienalga cik tā progresīva vai neprogresīva...
avatar
Publicēts: 23.06.15 09:56
 citēt
es ar humoru rakstīju. bet ja tā padomā, rokenrols jau reiz izmainīja pasauli. KRIM ŅE NAŠ tipa ievirzes festivāli, izdarītu vairāk kā pašreiz ES bīdītie krievijas propagandas ierobežošanas un propagandas seku likvidēšanas pasākumi ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.06.15 09:57
 citēt
avatar
Publicēts: 23.06.15 10:20
 citēt
avatar
Publicēts: 23.06.15 10:53
 citēt
Kaut kur forumos uzpeldēja jautājums: vai Cojs būtu mūsdienās, dzīvs būdams, palicis par vatņiku un dziedātu krimnaš?
Kas zin, kas zin... reku mūsu Imka fiksi vien apmeta kažoku uz otru pusi... mākslinieki, paņimāješ...
avatar
Publicēts: 23.06.15 11:02
 citēt
Imants, iespējams, kažociņu virināja meitiņas karjeras Krievijā dēļ ..... aprēķins , poņimaješ . tagad teksti no viņa puses varētu mainīties... :bad_smile: bet par Coju runājot, kas zin, kā būtu..., vienīgi liela iespējamība, ka diez vai mākslinieks, kurš cīnījās pret PSRS sistēmu, būtu ar mieru atkal atgriezties totalitārā iekārtā, uz kuru iet mūsdienu Krievija.....
avatar
Publicēts: 23.06.15 11:18
 citēt
avatar
Publicēts: 23.06.15 11:48
 citēt
avatar
Publicēts: 23.06.15 15:03
 citēt
avatar
Publicēts: 24.06.15 17:05 labots
 citēt
Ņevzōrovam neticu. Viņa aktivitātes ir tikai populisms un lētas sensācijas. Lai atceramies to "sensacionālo" it kā atentātu pret viņu, kas patiesībā bija tikai prasta pašinsinuācija ar mazkalibra pistolītes pašsašaušanu mīkstā vietā... Un kur nu vēl tās kvēlās programmas "naši", kādas tieši tiek kopētas krievu kanālu "reportāžās" no okupētā Donbasa, kur teroristi slepkavo mierīgos iedzīvotājus un paši pēc tam filmē un pasniedz kā ukraiņu "fašistu" akcijām...
Tas, ka tagad viņš savā manierē kritizē puķina režīmu un joprojām ir dzīvs un turpina veģetēt tādā pat garā, ir tiešs pierādījums, ka čalis joprojām turpina sadarboties ar tā paša puķina specdienestiem un iekļaujas vienotā kremļa ģeopolitiskajos un iekšējos plānos.
Bet daži citāti pareizi:
avatar
Publicēts: 24.06.15 20:21 labots
 citēt
Ta pietiek materiāla, bez Ņevzorova tipa žurnaļugu sagatavotās informācijas ...... . Kaut vai www.youtube.com... .... utt, utt .... sk. , kaut kur no 2:00
avatar
Publicēts: 24.06.15 22:07
 citēt
avatar
Publicēts: 25.06.15 20:39 labots
 citēt


Молитва Ватника!!!

Путин наш! Ежи еси на Кремлёвском небеси!
Дай нам водки и блядей! Дай телегу суxарей!!!
Дай xалявы и буxла! Бей проклятого xоxла!
Чаще ботоксом колись!Не менжуй не обоись!
Пенсий на xер нам не надо! Нам нажраться до упада
Ты наш боженька святой!Управляешь всей толпой!
Пукнешь - тучи разгоняешь!"Нашу веру поднимаешь!
Как взлетишь на небеси! Скажешь нам"-Народ соси!!!"
Нет милее нам на свете чем застыть с тобой в минете!!!
Ой как кружится башка! В кулаке твоя рука!!!
В морду дашь - какое счастье! Ты в натуре нашей масти!!!
Ой как xхочется порой в жопу втиснуться щекой!!!
Что за счастье привалило! Нам в сортире жить не xило!!!
Делай с нами шо заxочешь! Ты весь мир в говно замочишь!!!
Нет родней чем запаx тот - Когда Вова Путин срёт!!!
Ссыт он чистым лимонадом ! срёт отборным шоколадом!
Мы же Путинское быдло! Всем конечно же завидно!!
Душу прёт!!! И плющит Русь!!!"
Где сортир??? Бо щас уссусь!!!
avatar
Publicēts: 26.06.15 11:41
 citēt
Reku aktuāli:
Чё там у армян?
avatar
Publicēts: 26.06.15 16:24
 citēt
Vot skaisti, ne? :(
www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 26.06.15 18:53
 citēt
Skaisti...
Visu laiku esmu vērsis uzmanību uz mīksmiesīgajiem bālēliņiem... te kremļa saskaņas centru laiž pie varas, te pilsonību par velti dala atklātiem ienaidniekiem un nekādi nevienam vairs atņemt nevar, te pederastu gājienus rīko, te uz okupēto Krimu tūristus sūta, te visagresīvāko kremļa propogandas ruporu pie sevis reģistrē un neko nevar darīt... nožēlojami...
avatar
Publicēts: 26.06.15 19:13 labots
 citēt
Eltons:Skaisti...
Visu laiku esmu vērsis uzmanību uz mīksmiesīgajiem bālēliņiem... te kremļa saskaņas centru laiž pie varas, te pilsonību par velti dala atklātiem ienaidniekiem un nekādi nevienam vairs atņemt nevar, te pederastu gājienus rīko , te uz okupēto Krimu tūristus sūta, te visagresīvāko kremļa propogandas ruporu pie sevis reģistrē un neko nevar darīt... nožēlojami...
Reku tomēr Eltonam ir kaut kas kopīgas ar vareno Putinu.. abi divi traki homofobi :haha: Elton - Krievijā tādus gājienus točna nerīkos, varbūt tev vilciena biļeti uzsaukt? :D:D
avatar
Publicēts: 26.06.15 19:21
 citēt
LT
Tas nu gan nav nekāds attaisnojums pederastiem te mērkaķoties un reklamēties, ka puķins, redz, tos aizliedzis! Jūs, no tās mozaīkas sev esiet veselus blāķus argaumentu sacerējuši, sākot no puķina, beidzot ar dzīvnieku valsts piemēriem... tas jums nav attaisnojums ar savu slimību veseliem cilvēkiem uzbāzties!
... no komandējuma Latgalē atgriežas kādas firmas menedžeris, kolēģi jautā: nu kā tur? Fū, šis saka, galīgie pāķi, atpalikuši! Vēl joprojām ar sievietēm kopojas.
avatar
Publicēts: 26.06.15 19:43
 citēt
Kas tad nu, Elton? Tagad, kad tev tas nav izdevīgi, vairs nedalīsi lietas melnā un baltā?
Padomā vainu eiropeiska, atvērta, toleranta sabiedrība, vai Vladimira neiecietīgā aizvērtā, apspiestā sabiedrība.. Izvēlies, kurā vēlies dzīvot.

Bet runājot par tev tik ļoti sāpīgo tematu - man tas gājiens bijis nebijis, bet tas, kas man patīk, ir tas fakts, ka jebkura organizācija, nepārkāpjot likuma normas un neapdraudot sabiedrību DRĪKST rīkot da-jebkādu gājienu, neprasot "baznīcai" atļauju. Tas nozīmē - ja es kaut kad gribēšu rīkot gājienu, kurā piedalīsies cilvēki, kuri uzskata, ka ir bruņurupuči, tad es drīkstēšu tādu rīkot, jo demokrātiska sabiedrība arī man ļaus to rīkot, tāpat kā tā ļāuj šiem īpatņiem rīkot savu gājienu, un atļautu arī tev rīkot tavu gājienu..

Bet tas, ko tu dari, ir tupa nīšana un neskatīšanās plašāk par šauro tematu "geji" -> tas gājiens simbolizēja vairāk brīvību, nekā to, ka viņi baksta sev viens otram.. nu tu jau zini kur.. :face-glasses:
avatar
Publicēts: 26.06.15 19:54
 citēt
Eltons:... no komandējuma Latgalē atgriežas kādas firmas menedžeris, kolēģi jautā: nu kā tur? Fū, šis saka, galīgie pāķi, atpalikuši! Vēl joprojām ar sievietēm kopojas.

Sauciet mani par homofobu un Putina draugu, bet par šito anegdoti es lepojos visu čangaļu vārdā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 173
  5. 174
  6. 175
  7. 176
  8. 177
  9. 178
  10. 179
  11. 180
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):