forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 182
  5. 183
  6. 184
  7. 185
  8. 186
  9. 187
  10. 188
  11. 189
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.09.15 12:26
 citēt
„...Saprotu, ka Latvija viena pati par sevi pastāvēt vienkārši nespēj, bet vai tāpēc obligāti jāatrodas eirožopā?”
Piekrītu, man arī labāk patiktu augstāks drošības līmenis, tas ir - ja Latvija taptu par ASV 51.štatu, bet pašiem amerikāņiem par to citas domas. Japāna un Austrālija arī laikam nederēs. Tātad atliek tikai tā pati pasaules smirdīgākā pakaļa, no kuras nesen izlīdām. (Ziemeļkoreja, kaut daļai bāleliņu garīgi dikti tuva, tomēr par tālu). Tieši uz turieni mūs agri vai vēlu aizvilks visādi eiroskeptiķi, antiglobālisti, zaļie u.tml.
Par to, kāda Eiropa ir „žopa” visdrošāk aptaujāt Krievijas dižvīrus par to, kur mācās un dzīvo viņu atvases. Vai arī paskatīties uz paša istabu.
avatar
Publicēts: 12.09.15 14:14 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 12.09.15 18:54 labots
 citēt
citāts no Delfi
" Manā atvaļinājuma tas izskatās gandrīz komiski - no rīta aizbraucu, vakarā atgriežos, taču vēlme pamest Krieviju - tā ir ļoti nopietna un fundamentāla mūsdienu krievu rakstura iezīme. Mums ir tāda dzimtenes sajūta - mēs to mīlam, taču nevēlamies tajā dzīvot. Kāds savas vēlmes piepildīšanai pamest šo vietu velta visu savu dzīvi, kāds, tieši pretēji, apspiež šo vēlmi, mēģinot pierunāt gan sevi, gan apkārtējos, ka īstā dzīvē - tāda ir tieši Krievijā - taču jebkurā gadījumā vēlme pamest šo vietu cilvēku pavada visas dzīves garumā. "

viss raksts www.delfi.lv...

sapņu zeme www.youtube.com...
labajā malā videomateriāls, kuru atslodzei var paskatīties, piemēram www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 12.09.15 21:34
 citēt
Kolekcija :)
rusjev.net...
avatar
Publicēts: 12.09.15 21:59 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 12.09.15 22:04
 citēt
Mosjka pārreģistrējās ar jaunu niku?
avatar
Publicēts: 12.09.15 22:06
 citēt
Nja.... Alkonauti un stulbeņi bijuši vienmēr, lētticīgo pūļi un to ātrie cirpēji ir visur...
Gribi kaut ko mainīt - sāc ar sevi...

Bet nu labāk tad uz Krieviju - tur viss kā nākās sakārtots un savs pareizais cars visiem nodrošina bezgalīgu labklājību...
avatar
Publicēts: 12.09.15 22:08
 citēt
vellos kā piegriezušies šitie rašistu tv vates atgremotāji un gaudotāji cik gan slikti dzīvojas gejropā, a bet paši pie tatāriem tomēr nebrauc :anger:
avatar
Publicēts: 12.09.15 22:59 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 12.09.15 23:33
 citēt
www.youtube.com...

Jaunākās ziņas no Kijevas.
avatar
Publicēts: 14.09.15 12:06
 citēt
Jopcik, nu kam mums tāds lāsts? It kā ar vienu pamuļķi nepietiktu, uzradies nākamais...
Bet, ja pa ģēlu, tad:
avatar
Publicēts: 14.09.15 12:41
 citēt
Aivars Lembergs 9. septembrī preses konferencē nācis klajā ar saistošām domām par Eiropas bēgļu krīzi, - tik saistošām, ka publicējam šīs preses konferences daļas pilnu atšifrējumu:

m.pietiek.com..._

Как ислам проникает в Европу. Ролик, кстати, аж за 2008-ой год:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 14.09.15 12:45
 citēt
Nesaprotu tos latviešus,kuri apgalvo,ka Latvija iznīkst,izčākst,iet bojā tiek nolaista utml.Man liekas gluži pretēji-progress ir ļoti liels.Nezinu,varbūt esmu akls varbūt stulbs savos 60,bet man liekas,ka ir desmitreiz labāk neka pirms 10 gadiem un simtsreiz labāk nekā pirms 25.Man sanāca padzīvot un pastrādāt arī pirms 30 gadiem un varu salīdzināt kas man pieder,cik biezs vai plāns mans maciņš un kur ir un ko dara mani bērni.
avatar
Publicēts: 14.09.15 12:51
 citēt
viecha:Nesaprotu tos latviešus,kuri apgalvo,ka Latvija iznīkst,izčākst,iet bojā tiek nolaista utml.Man liekas gluži pretēji-progress ir ļoti liels.Nezinu,varbūt esmu akls varbūt stulbs savos 60,bet man liekas,ka ir desmitreiz labāk neka pirms 10 gadiem un simtsreiz labāk nekā pirms 25.Man sanāca padzīvot un pastrādāt arī pirms 30 gadiem un varu salīdzināt kas man pieder,cik biezs vai plāns mans maciņš un kur ir un ko dara mani bērni.

Vai ne?
avatar
Publicēts: 14.09.15 13:00
 citēt
Es arī ļoti labi acceros, ka Latvijas iznīkšana sākās padlaikos, jau 70-to sākumā, kad apvienoja kolhozus, aisklapēja lauku skolas, no laukiem cilvēki aizlaidās us pilsētu, bet, ja robežas būtu vaļā, tad jau uz perestroikas laiku pa Latvijas tālēm klīstu tik kvekšķis, mosjka un aika, viens otru meklēdami.
Jo vienu nekur neņemtu pretī dēļ stubuma, bet tos divus - dēļ fašistiskajiem usskatiem.
avatar
Publicēts: 14.09.15 13:12
 citēt
viecha:Nesaprotu tos latviešus,kuri apgalvo,ka Latvija iznīkst,izčākst,iet bojā tiek nolaista utml.Man liekas gluži pretēji-progress ir ļoti liels.Nezinu,varbūt esmu akls varbūt stulbs savos 60,bet man liekas,ka ir desmitreiz labāk neka pirms 10 gadiem un simtsreiz labāk nekā pirms 25.Man sanāca padzīvot un pastrādāt arī pirms 30 gadiem un varu salīdzināt kas man pieder,cik biezs vai plāns mans maciņš un kur ir un ko dara mani bērni.


precīzi, bet te jau iet runa par optimistiem un nelabojamiem pesimistiem čīkstuļiem. Ieved optimistu skaistā dārzā un viņš redzēs puķes un baudīs to smaržu, dzirdēs putnu dziesmas, ievēros tauriņus lidināmies un bites rosāmies pa ziediem, priecāsies par āboliem kas sārtojas zaros. Bet pesimists skatīsies tikai uz iepuvušajiem un lapseņu iegrauztajiem āboliem, miltrasas saēstajām lapām, kurmju rakumiem, gānīsies par kāpuriņu avenēs u.t.t.
avatar
Publicēts: 14.09.15 14:54
 citēt
Nav vis runa par optimistiem. Vienkārši kad to pesimistu ir par daudz un sāk pat kritizēt, ka putni šķībi dzied, puķu smarža par stipru, viens otrs no tauriņiem ir kāpostu baltais, bet bites vispār *aukas, jo medu kaimiņa stropos vāc, bet āboli traucē zāli nopļaut - nu tad, zini, nekas cits nealtiek, kā to fuiņu izslēgt un skatīties uz labo.
avatar
Publicēts: 14.09.15 15:02
 citēt
aizmirsi pierakstīt, ka arī fotoblogā tikai figņa vien un ka fotoblogs iet uz galu.
avatar
Publicēts: 15.09.15 08:53
 citēt
KVAA-II:Jogisti - apmāca Sīrijas bēgļus
*****************************


Обучают как обращаться с холодным оружием?

Kliedzot "Allahu Akbar!", migrants no Lībijas Maltā sadur 6 cilvēkus

www.kasjauns.lv...
avatar
Publicēts: 15.09.15 15:25
 citēt
The Syrian operative claimed more than 4,000 ISIS gunmen had been smuggled into western nations – hidden amongst innocent refugees.
conservativepost.com...



www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 15.09.15 15:49
 citēt
Nu ko lai saka - okupanti. Gandrīz tādi paši mežoņi, kā krievi 1940-2015.gados. www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 15.09.15 21:33
 citēt
migrants pret migrantiem .... trakas lietas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.09.15 22:29 labots
 citēt
Nevis gandrīz tādi paši mežoņi ir krievu imigranti, bet neizmērojami sliktāki!
Lai atceramies okupācijas sākumu, kā krievi šeit ienāca... tieši tas, ko varam novērot Ukrainas austrumos, kāda posrtaža un iznīcība paliek pēc viņiem.
Pagaidām musulmaņi vēl nav nevienu latvieti noslepkavojuši, nav latviešu zemi izlaupījuši un piedirsuši, kā arī savus mēslus (tai skaitā kolonistus) atstājuši.
Šeit izmitinātie bēgļi (pēdiņās vai bez) neatstās tādu graujošu iznīcību, kādu mums sagādāja krievu siseņu pūļi. Daļa aizceļos, bet tā daļa, kas integrēsies, noteikti būs pretstats jau esošajiem mackijiem.
Un tieši no tā arī okupanti baidās, tāpēc tāda panika šo vatņiku rindās...
avatar
Publicēts: 15.09.15 23:40 labots
 citēt
Mackie:The Syrian operative claimed more than 4,000 ISIS gunmen had been smuggled into western nations – hidden amongst innocent refugees... blāblāblāblā...
conservativepost.com...


ZēBē tā bilde no 2012. gada...
www.tineye.com...

veca klope... www.independent.co.uk...
avatar
Publicēts: 16.09.15 06:58
 citēt
Bet toties mosjkas sugazbrāļi jau parādīja savu īsto seju Eiropā: www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 16.09.15 09:43
 citēt
Имант Калниньш: латыши здесь одни ничего не смогут

lr4.lsm.lv...
avatar
Publicēts: 16.09.15 10:08
 citēt
Mosjka, atrodi vēl kādas intervijas ar Kvislingu, Petēnu vai Vlasovu!
avatar
Publicēts: 16.09.15 10:08
 citēt
wiencmuzikanc:
ZēBē tā bilde no 2012. gada...


Дело то не в картинке :)
avatar
Publicēts: 16.09.15 14:27
 citēt
Nesaprašanās starp Putinu un Eltonu

apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 16.09.15 14:47
 citēt
Un ko tur nesaprasties? Viens zilais, otrs bučo maziem zēniem vēderu...
avatar
Publicēts: 16.09.15 15:12
 citēt
KVAA-II:Jogas paziņas man raksta no Krievijas

Михаил Кизима
Hei, скоро латышей мусульмане будут прижимать если дальше так пойдет. Норвегия и Финляндия уже начинают пожинать плоды своего гостеприимства и толерантности


bet tā ir gan taisniba par tiem norvēģiem.
Piemēram,
avatar
Publicēts: 16.09.15 19:46
 citēt
"Nesaprašanās starp Putinu un Eltonu"

Nu ko panesās uz šo krievu provokāciju, lai celtu sava huila prestīžu?
Paši sacer, paši izplata tādas muļķības, feiks no sākta gala.
Krievam dikti nepatika Redženalda Dvaita runa Kijevā, kurā tas izteica sašutumu par krievu agresiju, tad nu šie nelietīgi tagad iedomājas atriebties, sacerot visādus pekstiņus. Kā ievērojat, tikai krievu plašsaziņas līdzekļi panesās uz šo pīli savā starpā.
Diez vai pašam Redženaldam šāda kņada kaut būtu ievērības cienīga?
avatar
Publicēts: 16.09.15 21:46
 citēt
Eltons:"Nesaprašanās starp Putinu un Eltonu"

Nu ko panesās uz šo krievu provokāciju, lai celtu sava huila prestīžu?
Paši sacer, paši izplata tādas muļķības, feiks no sākta gala.
Krievam dikti nepatika Redženalda Dvaita runa Kijevā, kurā tas izteica sašutumu par krievu agresiju, tad nu šie nelietīgi tagad iedomājas atriebties, sacerot visādus pekstiņus. Kā ievērojat, tikai krievu plašsaziņas līdzekļi panesās uz šo pīli savā starpā.
Diez vai pašam Redženaldam šāda kņada kaut būtu ievērības cienīga?


www.delfi.lv...
Kāds šito perdeli negrib izjokot pazvanot Putina vārdā???? :)
avatar
Publicēts: 16.09.15 21:56
 citēt
Nu vēl viens ciema muļķītis pārpublicē šo feiku...
Jēga kāda?
avatar
Publicēts: 16.09.15 23:44
 citēt
Сегодня в Риге:



avatar
Publicēts: 16.09.15 23:50
 citēt
Тем временем в Германии:

www.yapfiles.ru...
avatar
Publicēts: 17.09.15 08:17 labots
 citēt
Mosjka slavenība - ticis ziņu portālos:

www.delfi.lv...

Un viņa sugasbrāļi:

rus.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 17.09.15 11:14
 citēt
Raksturīgi krievu video ziņām, ka nekad nav dzirdams oriģinālais teksts un tam pa virsu krievs tādus melus sastāsta, ka vemt gribās...
avatar
Publicēts: 17.09.15 11:26
 citēt
Kā sporta cienītājs un līdzjutējs ar prieku uzņēmu ziņu,ka Putins guvis divus vārtus hokeja spēlē ,kurā Kremļa sastādītā komanda braši pieveica kaut kādu bērnu komandu ar rezultātu 9-5!Jācer,ka momentus no šīs spēles varēs redzēt TV vai jutūbē.Iepriekšējā reize vēl dzīvā atmiņā,kad Vladimirs petačokā apspēlēja trīs aizsargus(aizsargi paši vēl palīdzēja ieslidināt šaibu vārtos).:face-wink:
avatar
Publicēts: 17.09.15 12:15 labots
 citēt
vai tad kāds te vispār ir nopietni uztvēris makakas&co rašistu propagandu ? :face-wink: tā ka kā jau esmu teicis nez cik reizes, ignorējam šito salašņu aktivitātes, nekomentējam un necitējam un tiem sūdabrāļiem apniks te nākt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 182
  5. 183
  6. 184
  7. 185
  8. 186
  9. 187
  10. 188
  11. 189
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):