forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 188
  5. 189
  6. 190
  7. 191
  8. 192
  9. 193
  10. 194
  11. 195
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.10.15 01:25 labots
 citēt
viecha:Pēc 50 gadiem Latvija būs musulmaņu valsts pēc Klimoviča ibn hasama domām.

komuņizmu nesolīja tuvākā nākotnē?
avatar
Publicēts: 14.10.15 09:38
 citēt
Purkšķi ar makaku, jums te rabotjonka podvernulasj, brauciet un piesakieties: www.diena.lv...
Vienam kā reiz derēs tupeles dauzīšanai, jo "...zinātnisko rotu izveidošana ļaušot paaugstināt Krievijas bruņoto spēku intelektuālo līmeni...", bet otrs varēs Muhosranskas derevņas novobranciem mācīt kopīpeistot Gebelsa/Kiseļova tekstus.
avatar
Publicēts: 14.10.15 18:56
 citēt
Schneider:Purkšķi ar makaku, jums te rabotjonka podvernulasj, brauciet un piesakieties: www.diena.lv...
Vienam kā reiz derēs tupeles dauzīšanai, jo "...zinātnisko rotu izveidošana ļaušot paaugstināt Krievijas bruņoto spēku intelektuālo līmeni...", bet otrs varēs Muhosranskas derevņas novobranciem mācīt kopīpeistot Gebelsa/Kiseļova tekstus.

Nu zin...krievu armija un intelektuālais līmenis tās ir divas stipri vien nesaderīgas lietas!:face-wink:Bet raug ,dzirdēju,ka pretīgie amerikāņi taisni vai iespļāvuši krieviem ģīmī,jo atteikušies uzņemt paša PM Medvedeva vadītu delegāciju.Šie gribejuši runāt par Sīriju.Un ir laba ziņa-krieviem turpmāk būs pieejama mocarella un auksti kūpinātais šķinķis.Viens kantoris esot atradis variantu kā var juridiski apiet Putina sankcijas un piedāvā ļaudīm pat tādus brīnumus kā parmezānu!!!!Dabiski,ka cenas būs nedaudz paaugstinātas,bet vai nu tas traucēs.:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.10.15 19:06
 citēt
Nē, jaunākās ziņas to noliedz:
tvrain.ru...
avatar
Publicēts: 14.10.15 22:11
 citēt
Ko lai dara?Aizklapējusi lavočku.Arī nekas-dzīvot tak var arī bez tiem rietumu nasķiem.Un vispār mums nemaz negaršo tas parmezans,ko ber uz pastas.Makaroni po flotski tuvāki sirdij!:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.10.15 22:42 labots
 citēt
О том как НАТО вас спасать будеть:

У немецкого истребителя в Эмари (Эстония) отвалился топливный бак :(

rus.postimees.ee...

В Эстонии тоже есть люди с отличным чувством юмора :face-grin: Из комментариев:

У меня два варианта.
Первый - в Эстонии настолько кислая атмосфера, что крепление просто окислилось и отвалилось само собой вместе с баком, разумеется. Это состояние нашего климата, кстати, очень хорошо объясняет странное поведение не только техники, но и политического бомонда.
Ну а второй - разумеется, Путин подпилил, причём, как всегда, лично.
avatar
Publicēts: 14.10.15 23:00
 citēt
vai tad tevi NATO neglābs?
avatar
Publicēts: 14.10.15 23:06
 citēt
negatIvs:vai tad tevi NATO neglābs?


Мне некого бояться, чтобы они могли меня спасти. А от того, кого боитесь Вы, оно и так не спасет :face-wink:
avatar
Publicēts: 14.10.15 23:10
 citēt
tas, no kā mēs baidāmies, pats būs jāglābj ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.10.15 23:45 labots
 citēt
negatIvs:tas, no kā mēs baidāmies, pats būs jāglābj ..... :bad_smile:


Ты главное следи за собой, будь осторожен :face-wink:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 15.10.15 00:53
 citēt
negatIvs:tas, no kā mēs baidāmies, pats būs jāglābj ..... :bad_smile:


klau draugs varbūt cieni sevi un citus foruma lietotājus latviešus un neatbildi tam kremļa trollim, nebaro viņu ? tiem jau to vien vajag lai varētu turpināt dzīt fufeli un peistot rusņas propogandu, vislabākās zāles pret kretīniem ir ignorēšana :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.10.15 06:42
 citēt
Ja cilvēkam ir cits viedoklis,tas nenozīmē,ka viņš automātiski ir kretīns.Atšķirībā no stulbās vardes Mackie māk sakarigi izklāstīt savu viedokli.Mēs viņam varam nepiekrist un oponēt,bet tā dēļ viņš jau nav kretīns un kremļa trollis.
avatar
Publicēts: 15.10.15 08:38 labots
 citēt
negatIvs:tas, no kā mēs baidāmies, pats būs jāglābj ..... :bad_smile:

Būs tev Tavā dārzā krievu tuss. Piekakās Tev kāpostus, tomātus un dosies nezināmā tālumā.
avatar
Publicēts: 15.10.15 09:01
 citēt
Troļļus baro vai nebaro, viņiem noteiktas summas saņemšanai jāieķēzī noteikts daudzums, viņi to arī izdarīs, neatkarīgi no adbildēšanas vai nē.
avatar
Publicēts: 15.10.15 09:29
 citēt
Skatos Jums te jautri iet ar diskusiju.
Bet jautājums ir vēl viens - ko darīt ja Krievija tiešām ieņem Latviju kā Krimu ? Kurš vispār zina ko darīt šādā gadījumā.
Man liekas, ka tad vienīgais risinājums būtu partizānu karš. Nekādu citu variantu te neredzu. Un vēl viena nepatīkama lieta. Visi tie kas čekas maisos būtu nekavējoties jālikvidē, jo skaidrs ka viņi mūs nodos. Kara stāvoklī nav citu variantu. Un viņus Kremlis uzreiz atrastu un piespiestu darboties savās interesēs.
avatar
Publicēts: 15.10.15 09:36
 citēt
Čekas maisos nav ne kvekšķa, ne makakas, bet viņus pat nebūtu jāmeklē un jāpiespiež.
avatar
Publicēts: 15.10.15 09:59
 citēt
Šneider, bet pēc Tevis rakstītā sanāk ka viņi iespējams jau tagad darbojas Kremļa interesēs. Es domāju - propoganda, apmelošana, demagoģija.
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:11 labots
 citēt
pixelis:

Visi tie kas čekas maisos būtu nekavējoties jālikvidē, jo skaidrs ka viņi mūs nodos. .


Manuprāt, ne visai korekts teiciens. Domāju, ka čekas maisu saturs pat pa pusei neatspoguļo reālo stāvokli. Ļoti daudzus cilvēkus toreiz vienkārši piespieda parakstīt tos sadarbības papīrus- un ļoti dažādu iemeslu dēļ- visbiežāk, piedraudot būtiski sarežģīt dzīvi dēļ kautkādiem nebūtiskiem grēciņiem. Čekistu darboņiem arī vajadzēja pildīt savus aģentūras vervēšanas plānus un tas tika darīts, izmantojot visdažādākās metodes. Un mūsdienu realitātē tie grēciņi ir tik smieklīgi, ka neviens tos neņems galvā- ne "viņējie", ne "mūsējie"...
Stipri šaubos, vai tajos maisos ir reāli dokumenti par reāliem idejiskiem nodevējiem un reāliem aģentiem, no kuriem mūsdienās būtu jābaidās. Un, ja tādi tur tomēr aizķērušies, dēļ vecuma jau maz bīstami.
Čekisti nebūt nav muļķi un ar nopietniem materiāliem atbilstoši nopietni rīkojās- krievu laiku beigām tuvojoties, viss noteikti ir attiecīgi "izfiltrēts".
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:13
 citēt
pixelis:Šneider, bet pēc Tevis rakstītā sanāk ka viņi iespējams jau tagad darbojas Kremļa interesēs. Es domāju - propoganda, apmelošana, demagoģija.

Bet tu domā, ka ir citādāk?????? :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:23
 citēt
Jā un tāpēc es cienu Alfrēdu Rubiku. No viņa nav jābaidās, viņš ir godīgs atbilstoši saviem uzskatiem. Un viņš nekad nenolaidīsies līdz stukaču līmenim.
Bet Frīdis sāk laipot - varbūt piespieda, varbūt nemaz nebija, nu jau vecs. Tādi uzskati ir ļoti bīstami.
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:25
 citēt
Pixelis laikam pillā...
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:36
 citēt
Nē Šneider nav pillā, bet es te lasīju, ka jāmācās cienīt ienaidnieki, ja viņi godīgi. Tādi kā Rubiks. Un nekādu žēlastību stukačiem, nodevējiem, tādiem no kuriem var dabūt dunci mugurā.
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:39
 citēt
KVAA-II:Rubiks bija labs,m pragmātisks Rīgas saimnieciskais vadītājs


Jā ideja ievest 60 000 krievus metro būvei ir jopcik ku pragmātiska :D Kaur nu vēl "labāk".
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:40 labots
 citēt
pixelis:
....Frīdis sāk laipot - varbūt piespieda, varbūt nemaz nebija, nu jau vecs.

Tādi uzskati ir ļoti bīstami.


Tādi uzskati ir reāli, balstīti uz reālu dzīves pieredzi.
Bīstami ir Staļina laiku "likumu" stilā likvidēt visus aizdomīgos bet tiesas un izmeklēšanas.

Vot tikai īsti nesaprotu, vai pixelis ir veco staļinlaiku stagnāts ar atbilstošu domāšanu, jebšu jaunības maksimālismā aizrāvies tīnis... :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:46
 citēt
Friidis:
pixelis:

Visi tie kas čekas maisos būtu nekavējoties jālikvidē, jo skaidrs ka viņi mūs nodos. .


Manuprāt, ne visai korekts teiciens. Domāju, ka čekas maisu saturs pat pa pusei neatspoguļo reālo stāvokli. Ļoti daudzus cilvēkus toreiz vienkārši piespieda parakstīt tos sadarbības papīrus- un ļoti dažādu iemeslu dēļ- visbiežāk, piedraudot būtiski sarežģīt dzīvi dēļ kautkādiem nebūtiskiem grēciņiem. Čekistu darboņiem arī vajadzēja pildīt savus aģentūras vervēšanas plānus un tas tika darīts, izmantojot visdažādākās metodes. Un mūsdienu realitātē tie grēciņi ir tik smieklīgi, ka neviens tos neņems galvā- ne "viņējie", ne "mūsējie"...
Stipri šaubos, vai tajos maisos ir reāli dokumenti par reāliem idejiskiem nodevējiem un reāliem aģentiem, no kuriem mūsdienās būtu jābaidās. Un, ja tādi tur tomēr aizķērušies, dēļ vecuma jau maz bīstami.
Čekisti nebūt nav muļķi un ar nopietniem materiāliem atbilstoši nopietni rīkojās- krievu laiku beigām tuvojoties, viss noteikti ir attiecīgi "izfiltrēts".

Manu vienu draugu savaņģoja tieši tā.Pats atzinās reiz atklātības brīdī.Grēciņš gan viņam nebija tik mazs-nelikumīgas operācijas ar dārgmetāliem.Šis bija krievu laikos zobu tehniķis un drusku piehaltūreja ar toreiz modē esošo zeltu.A par to pants ir baigi smags!Nu un izvēle vienkārša-vai nu vai nu.:face-sad:Ne nu viņš tur stučīja kādu nekā,ne nu viņš tur ko zināja ,bet sarakstos droši vien ka ir.
avatar
Publicēts: 15.10.15 10:53
 citēt
Tātad, pēc tavām domām jāciena arī visi noziedznieki recidīvisti, kuri nemaina savus uzskatus? Bet Rubiks nav tāds, Staļina laikos pie tā konformista uz Briseli jau būtu aizsūtīts Merkaders ar alpīnista cērti.
Jo tik tādi ir īstie komunisti:



bet Rubiks ar lielāko prieku sēdēja nolādēto kapitālistisko valstu apvienības buržuāziskajā parlamentā, saņemot par to fantastiskas algas nolādētajā kapitālistiskajā valūtā.
Par stukačiem un nodevējiem piekrītu, tas nu ir bijis taisnība visos laikos un visās iekārtās.
avatar
Publicēts: 15.10.15 11:17
 citēt
Frīdis raksta
Bīstami ir Staļina laiku "likumu" stilā likvidēt visus aizdomīgos bet tiesas un izmeklēšanas.
Nu nepatīk man šādi domugraudi.
Vai Staļinam tiesa ir bijusi ? Tātad pagaidām nevainīgs. utt.
Un par tiesām - kā tur bija ar tiem Liepājas pedofiliem, kuriem nemaz reālu sodu nepiesprieda. Vai varam tiesām tagad ticēt ?
Un kā tagad raksta. Aplaupīja banku ar pistolei līdzīgu priekšmetu. Bet es saku ka 40 gadā krievi ienāca Latvijā ar šautenēm līdzīgiem priekšmetiem (tankiem utt) Stulbums !
avatar
Publicēts: 15.10.15 11:44 labots
 citēt
Pikseli, izbeidz savu haotisko mājsaimnieces līmeņa demagoģiju par visu ko un neko!

Man bija kategoriski iebildumi tikai pret tavu izteicienu:
"Visi tie kas čekas maisos būtu nekavējoties jālikvidē, jo skaidrs ka viņi mūs nodos" (15.10.15 09:29).

Ja konkrēti kāds tavs radinieks netīšām būs trāpījies tajos maisos, arī šamo pieprasīsi likvidēt bez dajebkādas skaidrošanās?
avatar
Publicēts: 15.10.15 11:52
 citēt
Frīdi te es rakstīju par to gadījumu ja Kremlis iekaro Latviju kā Krimu. Tas nozīmē ja Latvijas vairs nav. Kāda tiesa ? Tad vairs nebūs nekā. Tad būs jau Maskavas tiesa. Un mani un Tevi tiesās Kremļa ieliktie stukači.
avatar
Publicēts: 15.10.15 11:58 labots
 citēt
Skatos,jo tālāk ,jo stulbāki pieņēmumi tiek rakstīti.Galvenais priekšlaicīgi kluci biksēs neielikt no Krievijas ienākšanas.Es domāju,ka krievi pat nenojauš,kādus nākotnes "varoņdarbus" mēs viņiem "šujam" .
avatar
Publicēts: 15.10.15 11:58
 citēt
Jolan:Skatos,jo tālāk ,jo stulbāki pieņēmumi tiek rakstīti.Galvenais priekšlaicīgi kluci biksēs neielikt no Krievijas ienākšanas.Es domāju,ka krievi pat nenojauš,kādus nākotnes "varoņdarbus" mēs viņiem "šujam" .


+
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:03
 citēt
KVAA-II:Vienīgais - kas notiktu Latvijā, ja to iekarotu Krievija - nomestu nost no varas "latviešu mafiju" (nerunāju par lielāku karu, pasaules mērogā)
Krievijā tāpat kā Latvijā valda lielākoties "liberāļi" , ir kapitālisms un nav vairs tās PSRS no kuras te daudzi baidās...


...pasaki godīgi-ja vari.Tu tiešām tici tām lietām,ko Tu stāsti sitot ar tupeli pa zemi.Mani tas tiešām interesē.
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:10
 citēt
Kādēļ lai viņš neticētu? Kat tu beidzot sapratīsi, ka sarunājies ar garīgi nepilnvērtīgu cilvēku?
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:18
 citēt
KVAA-II:kurām lietām ?


...par negatīvo enerģiju,kura tiek novadīta zemē ar tupeles sišanu,par enerģijas pacelšanu un mezglā siešanu virs galvas utt.
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:21
 citēt
Ziniet neapvainosim viens otru. Jo pareizo risinājumu nezin neviens. Tāpēc pareizi ir gan ko raksta Frīdis, gan mans variants.
Būtībā šī diskusija ir balstīta uz slēptām bailēm. Ja nu.....Ja tā nebūtu, tad viņa nebūtu izstiepusies uz veselām 203 lapām.
Un mans variants bija - stukačus nāksies likvidēt.
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:21
 citēt
KVAA-II:bet tas reāli darbojās, tur nav jātic, viss praktiski notiek


Kādi simptomi liecina,ka tas darbojas?
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:23 labots
 citēt
pixelis:Ziniet neapvainosim viens otru. Jo pareizo risinājumu nezin neviens. Tāpēc pareizi ir gan ko raksta Frīdis, gan mans variants.
Būtībā šī diskusija ir balstīta uz slēptām bailēm. Ja nu.....Ja tā nebūtu, tad viņa nebūtu izstiepusies uz veselām 203 lapām.
Un mans variants bija - stukačus nāksies likvidēt.


Man šī diskusija ir laika kavēklis,interesanti palasīt dažādu viedokļus un nav NEKāDA SAKARA ar BAILēM.

Man bail no zobārsta un proktaloga,bet tam nav sakars ar Krieviju ;)
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:24 labots
 citēt
pixelis:
Un mans variants bija - stukačus nāksies likvidēt.


Bet mana iebilde- vai tik tādi "pikseļi" nebūs tie, kas čekas maisu makulatūras kaudzēs spēs objektīvi "atfiltrēt" tos īstenos apšaujamos stukačus no gadījuma grēkāžiem?
Kā jau teicu- tā dikti nesmuki ož pēc Staļinlaiku gājieniem...:face-sad:
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:33
 citēt
A man Frīdi nospļauties pēc kādiem gājieniem te ož.
Pensionāriem no pensiju fonda pazuda vairāk kā miljards.
Banku glābēji nospieda Latviju uz ceļiem.
Abrene tika atdota krievijai. Domāja ka šie nu nomierināsies. Nē šiem vajag vēl !!!
Un vainīgie ļoti labi zināmi.
Pensiju miljarda dēļ vien es esmu gatavs būt par soģi. Un iepūt man.
avatar
Publicēts: 15.10.15 12:36 labots
 citēt
Loģika nav tava stiprā puse. Es tev par vienu, tu- 5x vairāk par pilnīgi citu. Nu gluži kā gaišmataina mājsaimniece...:face-grin:

Tevis minēto grēku vaininieki nu nekādīgi nav meklējami iepelējušos čekas maisos, bet gan mūsu otrreiz brīvās Latvijas ilggadējos vēlētāju biļetenos...:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 188
  5. 189
  6. 190
  7. 191
  8. 192
  9. 193
  10. 194
  11. 195
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):