forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 214
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.03.14 17:01
 citēt
Jolan:...žēl,ka Eltonam tik šaura auditorija-sieva virtuvē un fotoblogs.Tāds panikas cēlāja talants pazūd ar fantastisku kara darbības pieredzi,kuru ieguva okupantu armijā kartupeļus mizojot.:face-grin:


Tur ir svešā valstī iegājusi sveša armija, kas ieņēmusi stratēģiskos objektus. Krievijas federācijas padomē Putins lūdzis atļauju ievest papildus karaspēku. Kāda tur vēl panikas celšana. Tas ir karš. Nevajag jau par pajoli palikt ruslandi aizstāvot. Kaut gan tas no jūsu puses saprotams. Cik redzams no jūsu biežajām aizstāvības runām Latvijas 5. kolonnas vadonim Ušakovam, esat SC elektorāts. Gan jau nākat no kādas 1940. gada krievu tanku bučotāju dinastijas.

Šobrīd, ja ne 3. pasaules karš, tad 2. aukstais karš ir sācies.
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:03 labots
 citēt
Jolan:
ek jūs putinososi www.diena.lv...


Man arī riebjas notiekošais Ukrainā,bet es neesmu tik kategorisks-vieni pūkaini un jauki bet otri riebīgi kretīni.Tur nav viss tik viennozīmīgi.


Tupuma kalngals. Kādas pūkainas vai nepūkainas puses. Ir Krievijas armija iegājusi svešā valstī. Ir tikai viena puse, kas ir pārkāpusi starptautiskās tiesību normas un sākusi karu.
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:10
 citēt
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:30 labots
 citēt
17:12 Krievijas parlamenta augšpalātas balsojums par karaspēka ievešanu Ukrainā būs aizklāts.
17:01 Tiek gaidīts balsojums.

16:45 Krievijas parlaments varētu atbalstīt karaspēka ievešanu Ukrainā, ziņo The Guardian .

16:19 Tikmēr Federālā Sapulce vērsusies pie Putina, norādot, ka atteikšanās pildīt 21.februāra vienošanos par situācijas normalizāciju Ukrainā rada reālus asinsizliešanas draudus Ukrainas austrumu un dienvidu apgabalos un humānas katastrofas briesmas visā valstī.

Vadoties pēc vairākkārtējiem Krimas autonomās republikas vadības un Krimā dzīvojošo Krievijas pilsoņu lūgumiem, Federālā Padome aicina valsts galvu «veikt izsmeļošus pasākumus Ukrainā dzīvojošo Krievijas pilsoņu, mūsu tautiešu un Ukrainā esošo Krievijas bruņoto spēku personālsastāva dzīvības un drošības aizsargāšanai».


Interesanti, krievi arī Francijā būtu gatavi ievest savu karaspēku tur esošo savas valsts pilsoņu aizsardzībai?

Varbūt tomēr izvediet tos savējos pilsoņus un nodrošiniet mieru ar visu Ukrainas nedalāmības garantējošo valstu apvienotajām armijas vienībām?
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:33 labots
 citēt
R_J:
Jolan:

Man arī riebjas notiekošais Ukrainā,bet es neesmu tik kategorisks-vieni pūkaini un jauki bet otri riebīgi kretīni.Tur nav viss tik viennozīmīgi.


Tupuma kalngals. Kādas pūkainas vai nepūkainas puses. Ir Krievijas armija iegājusi svešā valstī. Ir tikai viena puse, kas ir pārkāpusi starptautiskās tiesību normas un sākusi karu.


Tevi pārstāja virtuvē klausīties un atnāci šeit izteikt savu sāpi??Klusais dročītājs sagribēja lielāku auditoriju??Rakst droši,es izlasīšu,bet vairs neatbildēšu.
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:37
 citēt
Bez komentāriem


17:26 Krievijas parlamenta augšpalātas Federācijas padome atbalsta Krievijas karaspēka ievešanu Ukrainā. Lēmums pieņemts vienbalsīgi.
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:40
 citēt
Nu ko ... 3sais pasaules kars var saakties ... zeeel ..
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:47
 citēt
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:49
 citēt
Krievijas fed padome atbalstījusi karu, kā arī Krievija atsaukusi vēstnieku no ASV. Tiešam saks 3.p.k.?
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:51
 citēt
Kristaaps:Nu ko ... 3sais pasaules kars var saakties ... zeeel ..


Nē.
Ukraiņi ar varu tiek spiesti pretim Eiropeiskām vērtībām un sapnim. Paldies Putinam!

Paldies, jo viņš mūs šādi izglāba no sagaidāmā SC uzvaras gājiena vēlēšanās (dīvaini, bet Jolanu un KVA īpatsvars ir vienkārši biedējošs. Tiem vēl pieskaitām Repšu, Sudrabu apkrāptos vēlētājus - kuru balsis ies zudumā... Un gatavs. Lembergam izvilks no skapja kādu skeletu (daudzus līķus iepriekšējo interešu dalīšanas pasākumā un tas izveidos koalīciju ar SC).

Ko mēs varam sagaidīt?

Vispirms, pie varas nāks radikālāki spēki Latvijā. Visdrīzāk attieksme pret krievijas karodziņu vicinātājiem būs daudz nopietnāka. Varam sagaidīt, ka beidzot sēdēs Lindermans un kompānija.
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:56
 citēt
Kristaaps:Nu ko ... 3sais pasaules kars var saakties ... zeeel ..

Divkārt žēl, ka nekas tāds nesāksies.... Saprotu, ka gribas izklaidi dažiem...:face-smile: Un TAD tik varētu komentēt, vismaz par napoleonu sajusties.:face-smile:
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:58 labots
 citēt
Jolan:
R_J:

Tupuma kalngals. Kādas pūkainas vai nepūkainas puses. Ir Krievijas armija iegājusi svešā valstī. Ir tikai viena puse, kas ir pārkāpusi starptautiskās tiesību normas un sākusi karu.


Tevi pārstāja virtuvē klausīties un atnāci šeit izteikt savu sāpi??Klusai dročītājs sagribēja lielāku auditoriju??Rakst droši,es izlasīšu,bet vairs neatbildēšu.


Kijevas notikumi bija Ukrainas iekšējā lieta! Tagad krievija parāda, cik debīla tā ir, un jaucas citas valsts iekšējās lietās! Ja kāds atbalsta putina nostāju, ir tik pat liels deģenerāts, kā pats putins!

Vajadzētu atomkaru, lai jau iet postā cilvēce, tikai kādu nedēļu pirms tam vajadzētu to zināt, lai var izdarīt to, ko visu dzīvi ir gribējis izdarīt!
avatar
Publicēts: 01.03.14 17:59
 citēt
Elmarss:
Kristaaps:Nu ko ... 3sais pasaules kars var saakties ... zeeel ..

Divkārt žēl, ka nekas tāds nesāksies....

pats sajēdz, ko raksti??
avatar
Publicēts: 01.03.14 18:54 labots
 citēt
Nu jau viss beidzies - Ukrainas iedzīvotāji sveic Krievijas karavīrus - kuri attīra pilsētas no banderoviešu bandām :face-grin:
****************
paziņa raksta
Украинцы с цветами и слезами на глазах встречают русскую освободительную армию!

Братья центральных и западных областей, держитесь, скоро бандеровско-американская оккупация будет снята!! Сами же - не сидите на месте! Помогайте отрядам Народного Ополчения!!
avatar
Publicēts: 01.03.14 19:02
 citēt
Žanra klasika.
avatar
Publicēts: 01.03.14 19:15
 citēt
Nu, ko? Krievija ir pierādījusi savu īsteno gresīvo fašitisko dabu. Latvijā jau likumdošana šodien pieļauj saukt pie atbildības pilsoņus, kuri izrāda klaju atbalstu agresijai un kara kurināšanai... un šeit jau tādi personāži ir sevi izgaismojuši...
avatar
Publicēts: 01.03.14 19:23
 citēt
Ko cepās , reku `maate krievija:):)

avatar
Publicēts: 01.03.14 19:24
 citēt
kvaa:Nu jau viss beidzies - Ukrainas iedzīvotāji sveic Krievijas karavīrus - kuri attīra pilsētas no banderoviešu bandām :face-grin:
****************
paziņa raksta
Украинцы с цветами и слезами на глазах встречают русскую освободительную армию!

Братья центральных и западных областей, держитесь, скоро бандеровско-американская оккупация будет снята!! Сами же - не сидите на месте! Помогайте отрядам Народного Ополчения!!


Paredzi ka krievi Jeņku parauga kaskās staigā ?:)
avatar
Publicēts: 01.03.14 19:25
 citēt
kvaa:Nu jau viss beidzies - Ukrainas iedzīvotāji sveic Krievijas karavīrus - kuri attīra pilsētas no banderoviešu bandām :face-grin:
****************
paziņa raksta
Украинцы с цветами и слезами на глазах встречают русскую освободительную армию!

Братья центральных и западных областей, держитесь, скоро бандеровско-американская оккупация будет снята!! Сами же - не сидите на месте! Помогайте отрядам Народного Ополчения!!


kas, tie džeki zilie? kur meitenes tautas tērpos? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.03.14 19:34 labots
 citēt
Nu šitas jau nipietni:):)
Krievijai būs jautri. lenta.ru...
avatar
Publicēts: 01.03.14 19:59
 citēt
kvaa: ...русскую освободительную армию!
ru.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 01.03.14 20:11
 citēt
avatar
Publicēts: 01.03.14 20:21
 citēt
Nu re , sagaidījām mūsējie ar beidzot izmuļļājās:)

www.mfa.gov.lv...
avatar
Publicēts: 01.03.14 20:23
 citēt
Jolan:http://www.echo.msk.ru/programs/beseda/1269352-echo/#video


H aha ha DAPRIGAĻIS :)
Эхо Москвы

В данный момент сайт "Эхо Москвы" не работает по техническим причинам. На это время, пока сайт недоступен,

Krievi atrubijuši visas ziņu aģentūras utt:):)
avatar
Publicēts: 01.03.14 20:25 labots
 citēt
Man strādā un es klausos-kuru,kur un kas ir atslēdzis nezinu.

p.s ...un tā rodas baumas un panika :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.03.14 20:29 labots
 citēt
"mūsējie ar beidzot izmuļļājās"

Krievam pie vienas vietas tādi paziņojumi... it sevišķi, kas domāti iekšējai lietošanai, jo ne krieviski ne angliski tāds nav atrodams...
Vešņakovs steidzami bija jāizsauc un nota jāiesniedz, kā arī jāaizliedz visas prokrieviskās organizācijas, lai pie mums nesāk rīkot provokācijas.
avatar
Publicēts: 01.03.14 20:39
 citēt
Jolan:Man strādā un es klausos-kuru,kur un kas ir atslēdzis nezinu.

p.s ...un tā rodas baumas un panika :face-grin:


Dažas minūtes tur nekas nenotika- savā starpā apspriedās par ko runās tālāk...
Tagad gan Vellers diezgan prātīgi runā.
avatar
Publicēts: 01.03.14 20:43
 citēt
laiksfoto_lv:
Jolan:Man strādā un es klausos-kuru,kur un kas ir atslēdzis nezinu.

p.s ...un tā rodas baumas un panika :face-grin:


Dažas minūtes tur nekas nenotika- savā starpā apspriedās par ko runās tālāk...
Tagad gan Vellers diezgan prātīgi runā.


Savā starpā parasti apspriežas ziņu un reklāmas laikā.
avatar
Publicēts: 01.03.14 21:07
 citēt
Lunis:Nu šitas jau nipietni:):)
Krievijai būs jautri. [url=http://lenta.ru/news/2014/03/01/sovbez/


Krievija]http://lenta.ru/news/2014/03/01/sovbez/

Krievija[/url] ir padomes locekle ar veto tiesībām...:bad_smile::shame::anger:
avatar
Publicēts: 01.03.14 21:12
 citēt
Protams, bet tāds veto var dārgi maksāt.
avatar
Publicēts: 01.03.14 21:19
 citēt
"Krievija ir padomes locekle ar veto tiesībām..."

Vēsture atkārtojas... jau reizi krievija tika izslēgta no Apvienotajām nācijām par analogu agresiju un svešu valstu okupāciju, tā arī šodien 23-jos sagaidām šādu soli par starptautisko saistību neievērošanu. Pēc Gruzijas teritorijas aneksijas jau ar krieviju bija jāpārtrauc diplomātiskās attiecības, tad šodien situācija ir nobriedusi starptautiskajam nosodījumam kā nekad, nekādas veto tiesības nelīdzēs. Skatīsimies vakarā, kāda būs reakcija, paredzams, izskanēs aicinājums par izslēgšanu, skatīsimies.
avatar
Publicēts: 01.03.14 21:38
 citēt
gan jau meklēs kādu kompromisu ......
avatar
Publicēts: 01.03.14 21:38
 citēt
fanīgs video - labs muzons piemeklēts :face-smile:
KRIEVI ierodās Krimā :face-glasses:
www.youtube.com...

PS man helīšu desants vislabāk patika
avatar
Publicēts: 01.03.14 21:38
 citēt
Kā tādi kraukļi, par karu, par karu... Vajag pozitīvi domāt, kā kariņš, kurš krišjānis:
"LV valdibai butu jasniedz atbalsts jaunai Ukrainas valdibai parvaret ekonomisko krizi. Ja parvares krizi, valdiba noturesies."
Ticu, ka ja ne šovakar, tad rīt ar agro reisu mūsu Dobrovskis izlido uz Kijevu. Pēc pāris gadiem redzēsim tādu veiksmesstāstu, ka riebīgais putins no skaudības nošausies.... Vēlēsim veiksmi mūsu dižajam Valdim....:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.03.14 21:55 labots
 citēt
bet nu ir kā apkakājušies - mūsu liberasti un ES, NATO laizītāji - tāda brēka visos ziņu portālos :face-grin:
kas zina, paņems vēl Krievija un arī Latvijas blēžus, neleģitīmo valdību patrieks (4.maija režīms nav leģitīma vara)
avatar
Publicēts: 01.03.14 22:03
 citēt
avatar
Publicēts: 01.03.14 22:22
 citēt
kvaa:fanīgs video - labs muzons piemeklēts :face-smile:


"muzons" kā reiz piemeklēts pilnīgi idiotiski. youtu.be...
avatar
Publicēts: 01.03.14 22:25
 citēt
Vienu brīdi mazliet uzvilkos, lasot personas "kvaa" tekstus- manī auga sašutums par to kā pieaudzis cilvēks var demonstrēt savu... kā lai to labāk raksturo... sauksim to par neaptēstības, tolerances trūkuma, naivuma un bērnišķības kokteili. Bet tad es uzmanīgāk pārlasīju viņa tekstus, aplūkoju ievietotās saites, un man tapa skaidrs- tas nav pieaudzis cilvēks. Sašutumu nomainīja skumjas par jauno paaudzi, kas aug Latvijā, bet toties pazuda aizmetušies naida iedīgļi.

Lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.
avatar
Publicēts: 01.03.14 22:25
 citēt
Paziņa raksta - kā saka - šovakar labi notikumi birst kā no pārpilnības raga :face-smile:
*******************************************************************
Всем РЕПОСТ - успокойте своих близких!

ВОЙНЫ НЕ БУДЕТ - БУДЕТ ОСВОБОЖДЕНИЕ!

РАЗГОВАРИВАЛ С УКРАИНСКИМИ СИЛОВИКАМИ:

ПОСЛЕ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИИ ЯНУКОВИЧА В РОСТОВЕ ОНИ ТЕПЕРЬ ПОДЧИНЯЮТСЯ ЗАКОННОМУ И ЛЕГИТИМНОМУ ПРЕЗИДЕНТУ ЯНУКОВИЧУ И САБОТИРУЮТ УКАЗАНИЯ КИЕВА.

ВСЕ ВОЕННЫЕ МАНЕВРЫ РОССИЙСКОЙ АРМИИ, НАРОДНОГО ОПОЛЧЕНИЯ ЮГО-ВОСТОКА И УКРАИНСКОЙ АРМИИ И ФЛОТА ПРОХОДЯТ В КООРДИНАЦИИ И ПОД СОВМЕСТНЫМ КОНТРОЛЕМ ЯНУКОВИЧА И ПУТИНА.

ВОЙНЫ НЕ БУДЕТ! ПЕРЕДАЙТЕ ВСЕМ: ВОЙНЫ НЕ БУДЕТ!

P.S. Про войну ляпнула А. Меркель, а ее ложь разнесли все жидо-либеральные СМИ!!!

ВОЙНЫ НЕ БУДЕТ - БУДЕТ ОСВОБОЖДЕНИЕ!
avatar
Publicēts: 01.03.14 22:26
 citēt
Kvakšķis priecājas!Tas nu gan ir idiņš-ar šo soli Krievija sevi ir norakstījusi kā civilizētu valsti.Un pārējie ar to vairs nerunās kā ar normālu.Bet jaunu auksto karu un konfrontāciju ar rietumiem viņi izturēt nespēs.Vienīgi nevainīgus cilvēkus gan var nobendēt daudz un tas ir bīstami visiem-arī pašiem krieviem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 214
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):