forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 33
  5. 34
  6. 35
  7. 36
  8. 37
  9. 38
  10. 39
  11. 40
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.03.14 11:34
 citēt
tā ir tukša muldēšana, potenciālā elektoriāta, neizglitotākās daļas, ietekmēšanai :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.03.14 11:56
 citēt
Vēl par ekonomiku - EKONOMISKAIS KARŠ (neliels iepriecinājums šejienes "rusofobiem")
vai Sauda Arābija piekritīs ASV un sāks muhļīt naftas cenas
rus.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 31.03.14 12:16
 citēt
kvaa:Latvijā jāatsakās no "brīvā tirgus" - arī par ekonomiku

http://www.db.lv/citas-zinas/sudraba-uzskata-ka-latvijai-jaatsakas-no-briva-tirgus-412620?cp=1#comments

kvaa !!!!!!
Tu visu razosanu apmaksasi , pat tava sapnu zeme Krievija ir tirgus ekonomika!!!!!
Divas valstis kur nav tirgus ekonomika ir Ziemelkoreja un Kuba....
avatar
Publicēts: 31.03.14 12:50
 citēt
kvaa:Vēl par ekonomiku - EKONOMISKAIS KARŠ (neliels iepriecinājums šejienes "rusofobiem")
vai Sauda Arābija piekritīs ASV un sāks muhļīt naftas cenas
http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/253905-po_rossii_gotovjat_udar_unichtozhivshiy_sssr?utm_source=www.tvnet.lv&utm_medium=self_ads&utm_campaign=Selfads_in_www.tvnet

Draugs, AAE jau sen sapno par Krievijas uzliksanas uz adatas....
tapat ari Kina ir piedzivojusi Zaudejumus attiecibas ar Krieviju.....
Vai Krievija tos atgriezis? HVZ....:money:
avatar
Publicēts: 31.03.14 14:38
 citēt
Re, ko Žiriks -
www.youtube.com...

:face-smile:
avatar
Publicēts: 31.03.14 14:52 labots
 citēt
Redz, kur zīmīga aina:

Protams, triviāla un simboliska maskačkas urlānu atriebība ukraiņiem un pie reizes arī vietējiem "fašistiem" nepārtrauktās krievu šovinistiskās propogandas ietekmē (tas tāds pieņēmums par šo autiņu dedzināšanu ar 90% varbūtību)...
Simbolisms tajā ziņā, ka Ukrainas ugunsgrēks, ko izraisa kremlis ar titušku provokatoru taktiku, vistiešākajā veidā skar arī mūs. Un nekāds NATO (simboliskā policijas ekipāža, kas tai laikā kamēr maskavas sakūdītie maskačkas provokatori dedzina autiņus, atrodas rajona otrajā galā), nepaspēj palīdzēt.
avatar
Publicēts: 31.03.14 14:55
 citēt
Eltons:Bet vai ir vērts strīdēties ar tādu Haiduku?
Ja tāds ko ieņēmis galvā tad nekādi argumenti un uzvedinoši jautājumi viņu neizsitīs no sliedēm, tāds tupaks (atvainojos!).
Protams, salīdzinot ar bloga ākstu kvā ir nedaudz adekvātāks, nu, tipa, reaģē uz primitīviem kairinājumiem, bet sekojošā reakcija vairs neliecina par spriešanas spējām, diemžēl.
Spilgts piemērs ir "eltonu apkarošana", ko šis iedomājies tagad par savu misiju ar putām uz lūpām te karot... neizprotot pašu būtību, kāpēc Eltonam nav pieņemama kremļa politika... pat tagadējais, kā lai tolerantāk pasaka... prezidents ir sācis pārdomāt lietas, ko es visu laiku esmu apgalvojis, bet tādi haiduki nespēj un nespēj pacelties no savām nožēlojamajām verga dvēselītēm, kas pašiem liedz būt brīviem un arī citiem neļauj.


Haiduks ar tevi nestrīdās, jo ar platpieri naf jēgas strīdēties...
... Haiduks cenšas aklajam atvērt acis.
Ja tu būtu pret kremļa politiku, ne vienu vārdu es neteiktu, gāz to kremli :D.

Bet tu nacionālo naidu Latvijā kurini, un visus, kuri neblēj eltoniski, uzreiz zākā... bet tu esi kriminālnoziedznieks, kaut arī pašlaik vēl nesodīts. Ot te ir tā atšķirība.

Es saprotu šādu rokrakstu- parasti to dara tie, kas jaunībā čekas pagrabos pa purnu dabūja un bija spiesti tur parakstīt interesantu papīrīti, kas tagad tais maisos glabājās (ļoti ceru, ka ar tevi tā nenotika, bet tava uzvedība liek tā domāt, ka tev kaut kas no dvēseles jānomazgā)
avatar
Publicēts: 31.03.14 15:02 labots
 citēt
tu par lietu arī kādreiz runā jeb tikai par oponentiem basņas saceri? kaut kā vairs neatceros kādu prāta uzplaiksnījumu, kas attiecas uz sarunas priekšmetu tikai eltons šāds, eltons tāds... a jēda kāda šādiem pekstiņiem? Ko ar to gribi visu laiku izraisīt? Lai es tevi sāktu analizēt un visādus sacerējumus rakstīt par tevi tāpat kā tu tadgad laiku nežēlojot nopūlies? da nafig tu man vajadzīgs, atšujies!
avatar
Publicēts: 31.03.14 15:04
 citēt
Eltons:tu par lietu arī kādreiz runā jeb tikai par oponentiem basņas saceri? kaut kā vairs neatceros kādu prāta uzplaiksnījumu, kas attiecas uz sarunas priekšmetu tikai eltons šāds, eltons tāds... a jēda kāda šādiem pekstiņiem? Ko ar to gribi visu laiku izraisīt? Lai es tevi sāktu analizēt un visādus sacerējumus rakstīt par tevi tāpat kā tu tadgad laiku nežēlojot nopūlies? da nasfig tu man vajadzīgs, atšujies!


Elton, es visu laiku tev cenšos iestāstīt, nekurini Latvijā nacionālo naidu- tas ir izdevīgi kremlim- rezumē- tu esi kremlim labvēlīga persona, sāc apjēgt vienreiz to.
avatar
Publicēts: 31.03.14 15:11 labots
 citēt
Haiduks:
Eltons:tu par lietu arī kādreiz runā jeb tikai par oponentiem basņas saceri? kaut kā vairs neatceros kādu prāta uzplaiksnījumu, kas attiecas uz sarunas priekšmetu tikai eltons šāds, eltons tāds... a jēda kāda šādiem pekstiņiem? Ko ar to gribi visu laiku izraisīt? Lai es tevi sāktu analizēt un visādus sacerējumus rakstīt par tevi tāpat kā tu tadgad laiku nežēlojot nopūlies? da nasfig tu man vajadzīgs, atšujies!


Elton, es visu laiku tev cenšos iestāstīt, nekurini Latvijā nacionālo naidu- tas ir izdevīgi kremlim- rezumē- tu esi kremlim labvēlīga persona, sāc apjēgt vienreiz to.


Par kādu "nekurini naidu" tu tagad runā??? kādu? kas tie par slimiem murgiem, ko tu te saceri? Kaut kur dzirdētu frāzi tadgad bāz nevietā, pats nemaz neizprasdams lietas būtību... ne nepaliec vismaz smiekligs bārstot sev nesaprotamas frāzes! Ej nomierinies un nelien pie manis vairs ar savām muļķībām. Vai Pasulē maz lietu, kas Tev pa spēkam būtu kustināt un būtu Tavā kompetencē?

Un vispār!
davai ka beidzam šitos!!!
Nesaceri vairs te man savu beidzamo vārdu!
Nelasīšu un nekomentēšu.
Ja kas tik dikti sasāpējies, raksti man PM vai zvani, mēģināšu, ja laiks būs, līdzēt ko Tavā lietu cēloņsakarību neizpratnē. Jo, saprotu, tās paniskās bailes Tev no nezināšanas tikai un tāslimīgā pašaizsardzības reakcija.
Bet necenties te savu PR spodrināt uz mana rēķina!
Bet būs jau labi...
avatar
Publicēts: 31.03.14 15:30
 citēt
Haiduks:

Elton, es visu laiku tev cenšos iestāstīt, nekurini Latvijā nacionālo naidu- tas ir izdevīgi kremlim


Vienīgie kas te kurina naidu ir kvākšķis pārkopējot visvisādas kremļa propagandas atraugas un viņa advokāts haiduks, jo tā vien niez roka iemaukt šiem jefiņiem pa šmauli lai bišk pieraujas! :anger:
avatar
Publicēts: 31.03.14 15:31 labots
 citēt
Pēc djūka loģikas, arī sievietei nevajadzētu pretoties izvarotājam - viņš taču tikai grib izveikt skaisto aktu, kādu paredzējusi daba, atkailināt un baudīt skaisto sievietes augumu - bet viņa, ņem un naidu kurina, kliedz, sit, skrāpē... Brutāli un nežēlīgi, tā mēs nekur tālu netiksim, izmirsim...

Vai ne?
avatar
Publicēts: 31.03.14 15:45
 citēt
Alibaba:
Haiduks:

Elton, es visu laiku tev cenšos iestāstīt, nekurini Latvijā nacionālo naidu- tas ir izdevīgi kremlim


Vienīgie kas te kurina naidu ir kvākšķis pārkopējot visvisādas kremļa propagandas atraugas un viņa advokāts haiduks, jo tā vien niez roka iemaukt šiem jefiņiem pa šmauli lai bišk pieraujas! :anger:



Nu atnāc un ierauj, kas tev to prieku liedz :D
Aklam nekad dienas gaismu neredzēt, bet tik cītīgi lielās - redzu, redzu.

Versatile, cik krievi tev ir uzbrukuši, ...stulbs salīdzinājums, it īpaši uz mūsu vēstures fona
avatar
Publicēts: 31.03.14 15:57
 citēt
Haiduks:stulbs salīdzinājums, it īpaši uz mūsu vēstures fona


Gluži otrādi! Tieši uz mūsu vēstures fona salīdzinājums ir ĻOTI vietā.
avatar
Publicēts: 31.03.14 16:06
 citēt
avatar
Publicēts: 31.03.14 16:29
 citēt
Sapper:

Teicami
Medvedevs Buvešot celus Krima , jo Krievija visi celi jau pabeigti, bumbu izrautas bedres esot nolidzinatas un asfaltetas....
avatar
Publicēts: 31.03.14 16:45 labots
 citēt
Ukrainas "armijas" kaujas stāvoklis
www.youtube.com...

PS protams - tas attiecās arī uz LAtvijas armiju (kura vel taisās iepirkt citu vecos lūžņus)
avatar
Publicēts: 31.03.14 16:50 labots
 citēt
Haiduk, es ar vienu savu rus tautības nosacīti pro-Maskavisku draugu sestdien biju Okupācijas muzejā. Žēl, ka USAs vēstniecībā vien 3 kambarīši atradušies, vecais bija interesantāks. VIenojāmies, ka jebkura nacionālisma, t.sk. Krievijas, radikālās izpausmes ir nosodāmas. Finālā aizgājām alu dzert.
Bet fakts, ka to pašu čomu pirms gadiem 8 Rīgā neaplaupīja tikai tāpēc, ka šams uzbrēca - ko savējos aiztiekat, ejiet latviešus meklēt - arī šo to pasaka par situāciju kopumā.
Naida kurināšana būtu - sitam krievus. Tas, viedoklis ko te cilvēki pārstāv, ir drīzāk - neļaujam krieviem sist mūs. Sist visās tā vārda nozīmēs.

Bet kvaa ir vienkārši bots, kas spamo saites, nepārstāvot nekādu sevišķu argumentētu viedokli. Virtuves politiķis, šņabja bodes ekonomists un droši vien arī dīvāna sportists. Hū kērs?
avatar
Publicēts: 31.03.14 16:51
 citēt
kvaa:Ukrainas "armijas" kaujas stāvoklis
www.youtube.com...

PS protams - tas attiecās arī uz LAtvijas armiju (kura vel taisās iepirkt citu vecos lūžņus)


Droši zini, ka tie vecie lūžņi nebūs izturīgāki par btriem?
avatar
Publicēts: 31.03.14 16:57
 citēt
versatile:
kvaa:Ukrainas "armijas" kaujas stāvoklis
www.youtube.com...

PS protams - tas attiecās arī uz LAtvijas armiju (kura vel taisās iepirkt citu vecos lūžņus)


Droši zini, ka tie vecie lūžņi nebūs izturīgāki par btriem?


Nu gan tev tiešām ir interesanti iet pa kvākšķa saliktajiem linkiem un vēl komentēt tos? :face-sad:
avatar
Publicēts: 31.03.14 17:11 labots
 citēt
Alibaba, kurš teica, ka es tos viņa linkus virinu? :D
Tāpat ir diezgan skaidrs, kas tur būs.
avatar
Publicēts: 31.03.14 17:15
 citēt
avatar
Publicēts: 31.03.14 17:23
 citēt
avatar
Publicēts: 31.03.14 17:45
 citēt
Ukraiņi sāk izraidīt latviešus www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 31.03.14 17:56
 citēt
versatile:Haiduk


Bet kvaa ir vienkārši bots, kas spamo saites, nepārstāvot nekādu sevišķu argumentētu viedokli. Virtuves politiķis, šņabja bodes ekonomists un droši vien arī dīvāna sportists. Hū kērs?


Bet es nevienā vārdā neesmu atbalstījis kvaa :D, man tikai iekrita acīs, cik mierīgi viņš visu laiku liek austrumpropogandas norādes un visi uzreiz trako... kvaa ir atradis vājo vietiņu, un nagli izmanto to :D Pa ātro biju pārlasījis tekstus un no kvaa puses neatradu nevienu apsaukāšanos, bet uz kvaa pusi ir entās (par ko arī pasmējos- kvaa bāž maisā :D )
Es personīgi neticu nevienai uzpūstajai norādei, vienalga, rietumu vai austrumu ražotai :).
avatar
Publicēts: 31.03.14 18:50
 citēt
Haiduk, tu visu laiku atsaucies, uz kaut kādu mistisku maisā sabāšanu.... . kurš tad te ir iebāzts maisā? kur ir histērija?
avatar
Publicēts: 31.03.14 19:08
 citēt
mierīgs skats uz MAIDANA-nutijiem

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 31.03.14 19:18
 citēt
nedaudz par gramatiku

avatar
Publicēts: 31.03.14 19:45
 citēt
pēdējie maidana modžahedi
youtu.be...
avatar
Publicēts: 31.03.14 19:50
 citēt
garlaicīgi jau paliek.iemet kādu linku, lai var patērgāt
avatar
Publicēts: 31.03.14 19:50 labots
 citēt
Šitāds autobots, atceros, vēl DC++ laikos bija uzstādīts un čaļi pat iemanījās ar šo sarunāties čata joslā... un pat atbildēja šis, smieklīgi, ka dažas atbildes pat sakarīgas sanāca...
avatar
Publicēts: 31.03.14 19:55
 citēt
Haiduks:

Labāk atzīsti, ka liels bars netiekat ar kvaa galā, nevis te visu ko piemini... un izlasi vēlreiz manus vārdus uzmanīgi. Kož jaf nevis tas, ka kvaa liek pretīm otras puses citātus, bet tas, ka kvaa nepakļaujas jums :D...
... bet nez kāpēc te vairums tēlo demokratus... demokrātija ir, ka tiek cienīti visi uzskati :)


''interesantāk būs, kad tauta pieprasīs un Krievija pārņems arī UKRAINAS Dienvidu apgabalus
par LATVIJU arī var būt interesantas lietas, bet skaidrs ir viens, ka tagadējā vara Latvijā ir zem jautājuma zīmes, ja turpinās genocīdu pret iedzīvotājiem (ekonomisko - elektrības cenu celšana, kadastrālās vērtības celšanas, ideoloģisko - visas tās geju grāmatiņas par Kārli un Karlīni utml, atbalstīs praidus, daži īpatņi atbalstīs SS gājienus utt)'' (C) kvaa

...PS nez vai Latvijā būs ĪPAŠUMU NACIONALIZĀCIJA (arī photographeriem) - pēc Krievijas ienākšanas (C) kvaa

Šie ir tikai pāris ''domu graudi'' no nedaudzajiem, ko biedrs kvaa šeit ir sadzejojis pats. Un tagad man jautājums Haidukam: Vai šādi uzskati man(mums) ir jāciena?
Manuprāt, no tādiem kā tu ir jāuzmanās vēl vairāk nekā no kvaa. Iepriekšminētais pilsonis gan izteicienos, gan ar norādīto linku palīdzību skaidri pauž savu nostāju, ko gan nevar teikt par tevi. Tavi komentāri ir ļoti pretrunīgi, vienā komentārā tu sevi uzdod par Latvijas patriotu, citā tu aizstāvi to, kurš šeit atklāti izplata kremļa propagandu, pēc tam tu to visu atkal noliedz: ''Bet es nevienā vārdā neesmu atbalstījis kvaa...'' (C) Haiduks
avatar
Publicēts: 31.03.14 19:59
 citēt
kvaa:Vēl par ekonomiku - EKONOMISKAIS KARŠ (neliels iepriecinājums šejienes "rusofobiem")
vai Sauda Arābija piekritīs ASV un sāks muhļīt naftas cenas
http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/253905-po_rossii_gotovjat_udar_unichtozhivshiy_sssr?utm_source=www.tvnet.lv&utm_medium=self_ads&utm_campaign=Selfads_in_www.tvnet


Neanalizēšu krievu tvnetu, bet neliels ļoti mierīgs komentārs par kvaa augstāk rakstīto tekstu.

Ekonomiskās sankcijas savu vitālo interešu aizsardzībai tiek nodēvētas kā - "ekonomiskais karš" - paņēmiens saucās lingvopropaganda un tiek pielietots ar mērķi radīt lasītajam jau pēc noklusējuma negatīvu iespaidu par sankcijām. Jo karš - tas vienmēr ir slikti un to zina katrs.

Tie, kas blogā nepiekrīt Krievijas valsts politikai Ukrainā, tiek nodēvēti par rusofobiem. Pielietotais paņēmiens "birku karināšana." Tiek pielietots ar nolūku radīt negatīvu priekšstatu par tiem, kas nepiekrīt Kremļa politikai Ukrainā un mēģināt radīt vainas apziņu oponentiem. Populārākās birkas: nacisti, fašisti, banderovieši, rusofobi, "maidanutije: utt.

Cenu dempingošana - izplatīts paņēmiens ekonomikā ar mēŗķi novājināt konkurentu vai pat atbrīvoties no tā. Tiek nosaukts "muhļīt" cenas. Pielietotais propagandas paņēmiens - lingvopropaganda. Vārds muhļīt nozīmē krāpties. Tiek radīts maldīgs priekšstats, ka ražošanas apjoma palielināšana ar mēŗķi samazināt tā cenu ir "muhļīšana", jeb krāpšana, kaut gan naftas cenu samazināšana ir izdevīga visiem patērētājiem. Zaudē tikai tie, kas pārtiek tikai no resursu ieguves.

Un šādi var analizēt katru kvā uzrakstīto vārdu katrā viņa ierakstā. Aicinu vienkārši šo pilsoni ignorēt, jo neredzu nekādu racionālu imeslu komentēt viņa "iemetienus", nav te pamata diskusijai, bet provakatoriem internetā maksā pēc atbildes postu skaita uz katru "iemetienu". Gadījumā, ja pilsonis te "strādā", tad nepalīdzēsim viņam.
avatar
Publicēts: 31.03.14 20:10 labots
 citēt
par dažām iemestajām tēmām par pakomentēt, jo, kur gan vēl citur, ja ne šajā topikā... tā teikt treniņu nolūkos. man vēl politinformācija jāvada vasarnīcu rajonā. tur pietiek gudrinieku, salikuši bļodas, skatās kremļa kontrolēto televīziju. Šodien, man kā baigo noslēpumu, kaimiņš paziņoja, ka Krievija pēdējā brīdī Krimu paņēmusi, jo Amerikāņu kuģi jau braukuši pārņemt savā ziņā.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.03.14 20:14 labots
 citēt
ego:
Haiduks:

Labāk atzīsti, ka liels bars netiekat ar kvaa galā, nevis te visu ko piemini... un izlasi vēlreiz manus vārdus uzmanīgi. Kož jaf nevis tas, ka kvaa liek pretīm otras puses citātus, bet tas, ka kvaa nepakļaujas jums :D...
... bet nez kāpēc te vairums tēlo demokratus... demokrātija ir, ka tiek cienīti visi uzskati :)


''interesantāk būs, kad tauta pieprasīs un Krievija pārņems arī UKRAINAS Dienvidu apgabalus
par LATVIJU arī var būt interesantas lietas, bet skaidrs ir viens, ka tagadējā vara Latvijā ir zem jautājuma zīmes, ja turpinās genocīdu pret iedzīvotājiem (ekonomisko - elektrības cenu celšana, kadastrālās vērtības celšanas, ideoloģisko - visas tās geju grāmatiņas par Kārli un Karlīni utml, atbalstīs praidus, daži īpatņi atbalstīs SS gājienus utt)'' (C) kvaa

...PS nez vai Latvijā būs ĪPAŠUMU NACIONALIZĀCIJA (arī photographeriem) - pēc Krievijas ienākšanas (C) kvaa

Šie ir tikai pāris ''domu graudi'' no nedaudzajiem, ko biedrs kvaa šeit ir sadzejojis pats. Un tagad man jautājums Haidukam: Vai šādi uzskati man(mums) ir jāciena?
Manuprāt, no tādiem kā tu ir jāuzmanās vēl vairāk nekā no kvaa. Iepriekšminētais pilsonis gan izteicienos, gan ar norādīto linku palīdzību skaidri pauž savu nostāju, ko gan nevar teikt par tevi. Tavi komentāri ir ļoti pretrunīgi, vienā komentārā tu sevi uzdod par Latvijas patriotu, citā tu aizstāvi to, kurš šeit atklāti izplata kremļa propagandu, pēc tam tu to visu atkal noliedz: ''Bet es nevienā vārdā neesmu atbalstījis kvaa...'' (C) Haiduks


Ko tagad man darīt... Sapper pasteidzās ar vienu komentu augstāk, bet precīzi manas domas, kā apieties ar kvaa (cik saprotu, neviens nezin, kas viņš ir). Nekur naf teikts, ka viņš ir par ko te it kā uzdodas... varbūt viņš spēlējās ar šejienes politalogu paustajām (teikšu no sevis, kā es tās lasu ) pārgudrībām, vienkārši ņirgājās te par dažiem... jo rūdīts tās puses pārstāvis neizturētu uzbraucienu un plīstu, bet kvaa vienā Dieva mierā turpina. Vai neizsauc pārdomas :D
Ego, ja tu saskati, ka uzskatu paušana par Ukrainu ir Latvijas patriotisms, tad tiešām es esmu švaks patriots, jo man par Ukrainu ir savs redzējums, kas krasi atšķirās no šejienes lielā kopsaucēja, jo šejienieši runā tikai par sekām, aizmirstot cēloņus... es Ukrainu vērtēju no sākuma un atpakaļ lapas izteicu savu viedokli.

Bet par kvaa palasi manu rakstīto 30.03.14 22:05... vai tur aizstāvu kvaa, vai cenšos atvērt acis (cenzēts no Haiduka ) :D
avatar
Publicēts: 31.03.14 20:15
 citēt
Sapper:

Un šādi var analizēt katru kvā uzrakstīto vārdu katrā viņa ierakstā. Aicinu vienkārši šo pilsoni ignorēt, jo neredzu nekādu racionālu imeslu komentēt viņa "iemetienus", nav te pamata diskusijai, bet provakatoriem internetā maksā pēc atbildes postu skaita uz katru "iemetienu". Gadījumā, ja pilsonis te "strādā", tad nepalīdzēsim viņam.

Pilnīgi piekrītu, jau pāris reizes teicu, ka pilsonis te strādā. Vienkārši "pilda plānu" vislabāko sociālisma tradīciju garā.
avatar
Publicēts: 31.03.14 22:51
 citēt
Eltons:zatceros, vēl DC++ laikos


Oi, tas ir so 90's... :)

avatar
Publicēts: 31.03.14 23:23
 citēt
Beidzot vārds vietā www.delfi.lv... Bija vajadzīga Ukraina, lai tiktu skaidrībā paši ar sevi.
avatar
Publicēts: 31.03.14 23:49
 citēt
GunarsII:Beidzot vārds vietā www.delfi.lv... Bija vajadzīga Ukraina, lai tiktu skaidrībā paši ar sevi.


Jā, ko tu gudram padarīsi :), un Bērziņa padomnieki ir gudri :). Puika pārdomā ilgi, nevis lec uz ecēšām.
Bet nepareizais uzsaukums tur pieminēts- prasītāji ievēlēja saeimu, tāpēc jāatkāpjās saeimai, kas savukārt ievēlēja Bēzziņu.
Ja jaf reiz mēs esam palīduši zem Eiropas, tad mūsu valsts nostājai ir jābūt tādai pat, ...kā Vācijas , Francijas nostājai. Kā tas izskatīsies, ja pieminētās valstis ''uzdāvinās'' Krimu, bet Latvijas prezidents būs pret dāvinājumu :D, vai arī otrādi (pašlaik gan nekas neliecina, ka būs otrādi :( ). Sankcijām bija jābūt uzreiz, nevis tikai mute jābrūķē!
avatar
Publicēts: 01.04.14 09:19
 citēt
Šodien ziņās 1.aprīļa joki vien. www.delfi.lv... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 33
  5. 34
  6. 35
  7. 36
  8. 37
  9. 38
  10. 39
  11. 40
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):