forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 39
  5. 40
  6. 41
  7. 42
  8. 43
  9. 44
  10. 45
  11. 46
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.04.14 20:41 labots
 citēt
normāla buča - HArkovā apmētā ar buližņikiem - specnaca tarataiku
www.youtube.com...

PS Krievija var ievest karaspēku Doņeckā
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 08.04.14 21:23
 citēt
Tos kara kurinātājus no šejienes arī nevajadzēja padzīt, tāpat kā no televīzijas?
Pretīgi taču...
avatar
Publicēts: 08.04.14 21:38
 citēt
Eltons:Tos kara kurinātājus no šejienes arī nevajadzēja padzīt, tāpat kā no televīzijas?
Pretīgi taču...

Lai taču tas ciema plānprātiņš te runājas pats ar sevi, ja neviens neatbildēs, pašam ātri apniks un notīsies...
avatar
Publicēts: 08.04.14 21:45
 citēt
www.delfi.lv...
Tagad krievu teroristi laikam izlemusi slaktet kilniekus....Ja tiem Ukraina nedos brivibu?:anger:
avatar
Publicēts: 08.04.14 21:46
 citēt
wiencmuzikanc:...pašam ātri apniks un notīsies...

Neapnīk. Jau no 28.februāra.
avatar
Publicēts: 08.04.14 21:55
 citēt
Nē, nu man patīk. Ļauts trīsreiz minēt, kuri no tiem ir Alkaidas teroristi un kuri - Krievijas brīvības cīnītāji:



Un galvenais - vai starp tiem ir kāda atšķirība.
avatar
Publicēts: 08.04.14 22:02
 citēt
www.kavkazcenter.com...
te par Ukrainas gustekniem Krima:anger:
avatar
Publicēts: 08.04.14 22:11
 citēt
www.kavkaz.tv...
Patiesiba par Ukrainu no ....
avatar
Publicēts: 08.04.14 22:25
 citēt
Bet nu pilnīgi loģisks šāds nelietīgs gājiens no tiem puķinistiem. Sāk ar provokācijām, meliem un šovinisma un kara propogandu tad zaļiem cilvēciņiem, tad sievietes un bērni pirms karavīriem, tad nu pārējās nelietības ar gūstekņiem- tas ir tikai komplektā. Viss kā no grāmatas... Nedod Die's turpināsies šis kremļa scenārijs ar vēl turpmākajām slepkavībām pie tām Kijevas vēl klāt... jopcik... Eiropa tikai noskatās uz šīm cūcībām...
avatar
Publicēts: 08.04.14 22:39
 citēt
avatar
Publicēts: 09.04.14 11:11
 citēt
Shitas forsh raksts, izradaas krimaa tagad nav tik slikti ka benderovieshi gvelzh!!! Links krievu valoda, par to ka Krima beidzot ir kaartiba un uzlabojas sadziive.
argumentua.com...
PS.
Kvaa, iepostee vel kaut kur, nu tu jau zini kur vajag.
avatar
Publicēts: 09.04.14 11:38
 citēt
Krievijai arī jāsāk domāt par koncentrācijas nometņu atjaunošanu www.kasjauns.lv...
avatar
Publicēts: 09.04.14 11:50
 citēt
avatar
Publicēts: 09.04.14 11:50
 citēt
Hillwalker:Mja , liekas ka OLISS bus vistuvak patesibai,
Man žēl Haiduka ,kam melns ir melns un balts ir balts ....


Pažēlo nu labāk sevi, un tās krāsas, kuras it ka uz man piedēvē, laikam jaf gan būs tavas, vai kādiem citiem.
Tur jaf ir tā lieta, ka es redzu arī pelēkās krāsas, kuras te tekstos nekur netiek pieminētas. Kas notiek ar Ukrainu ir jāanalizē vismaz pēdējo 10, nu labi, piecu gadu garumā. Te ir apmēram, kā vakar mūsu TV rādīja, ka amērikā tikai 18% zin, kur atrodas Ukraina, un tieši nezinošie bija aptaujā lielākie piekritēji, ka amērikai jāieved Ukrainā karaspēks un jāaizstāv ASV intereses un drošība :D
Un kur ta ir tās lielās Eiropas un amērikas sankcijas pret Krieviju? Kaut ko jaf ēterā pabļaustās, parunā, bet atklāti viņiem kauns atzīt, ka viņu iecere uz Ukrainu (lasīt Melno jūru) ir izgāzusies.
avatar
Publicēts: 09.04.14 12:02
 citēt
VValdis:


Bāba ir Putins, bet pļurkšķis Krima? Ai nē, nebūs Krima, tas jau tik tāds skūterītis vien sanāktu... Te laikam metafora par visu Ukrainu.
avatar
Publicēts: 09.04.14 12:28
 citēt
" bet atklāti viņiem kauns atzīt, ka viņu iecere uz Ukrainu (lasīt Melno jūru) ir izgāzusies." (c) Haiduks

šitais ir bez argumentiem, tīrā kremļa propaganda. Krievijai pieeja uz Melno jūru ir vajadzīga kā ēst, un attiecīgi Krima, ar jau gatavām infrastruktūrām, ne amerikāņiem, Kuri Melnajā jūrā bez problēmām darbojās un darbosies... Šajā, Ukrainas - Krievijas konfliktā, ASV stāvēja krietni vien patālāk kā citos konfliktos. uz to norāda vairāki momenti, kā pilnīga nesagatavotība Krimas aneksijas momentā, pilnīga notikumu neizpratne. šoreiz viņi nebija sagatavojušies, nebija notikumu analīzes vairākiem notikumu attīstības scenārijiem utt., ne sagatavots finansiālais atbalsts, ne sabiedriskā doma.
Krievijai ir izdevīgi uzturēt amerikāņu mītu. ja krievvalodīgo aizstāvja loma bija orjentēta, lai attaisnotos gan pasaules acīs gan savam elektoriātam, tad amerikāņu mīts domāts Krievijas pilsoņu smadzeņu skalošanai, gan kā viens no attaisnojumiem Krimas jautājumā, un iespējamām karadarbībām Ukrainā, gan problēmu pārvarēšanai, kuras neizbēgami būs pēc sankciju ieviešanas .
a par sankcijām tak jau sen viss iepriekš izrunāts ....
avatar
Publicēts: 09.04.14 12:35
 citēt
Haiduk, pašam smieklīgi nav? Asv jau nav nevienas (vienas tiešām nav, ir pat divas) bāzes Turcijā :D Domājams, ka Turcija diezgan labprāt piekritīs arī flotes bāzei, ja ASV vēlēsies, par ko gan šaubos, jo ar lidmašīnu bāes kuģiem un 2 gaisa bāzēm ir diezgan pietiekoši. Nu un par kaut kādu raķešu vairogu arī runa bija... No 12. gada, ja nemaldos, darbojas jau :)
avatar
Publicēts: 09.04.14 12:50 labots
 citēt
Nu... tā speciāli izraisītā glumekļu novirzīšanās no tēmas, akcentējot sīkumus, kas maz saistīti ar šo globālās krīzes saasināšanos, visādi "pustoņi", paniskās bales no "amerikas" un "Ukrainas analīzes" (analizētājs atradies...) ir tipiskais Stokholmas sindroms nožēlojamajām verga dvēs'lītēm...
Krīzes būtība ir tajā, ka krievs nevēlas iekļauties civilizētā Pasaulē. To spilgti parādīja pat tāda augstas uzticamības žurnālistikas parādības kā "Dožģ" vakardienas aptauja par krievu īpašo sūtību, vai krievi ir eiropieši vai kas īpašs...
Kāpēc kā pirmo uzbrukumu civilizācijai krievi izvēlējās iekšējos konfliktos novājunāto Ukrainu (stimulējot to ar sen atstrādātām savām kgb metodēm), tas ir saprotams pēc viņu šakāļu būtības. Patiesībā krievi nekad! nav Ukrainu uztvēruši kā valsti, tieši tāpat kā piebaltijas teritorijas nekad! krieviem nav asociējušās ar to valstiskumu.
Tagad, kad Eiropa, aiz sava naivuma un krieva novērtējuma pēc savas civilizācijas mērauklas, ir ielaidusi sevī tik daudz šīs Ļaunuma impērijas saites, protams, grūti tagad no tām atkratīties...
Bet labā ziņa ir tā, ka to, ko esmu vienmēr deklarējis, beidzot varbūt tomēr kādiem arī tās zvīņas no acīm kritīs un kāds ievēros turpmāk veidojot attiecības ar šiem mežoņiem.
avatar
Publicēts: 09.04.14 12:57 labots
 citēt
heh vecajam pamuļķim ASV tieši tāds pats bubulis kā tiem nabaga nozombētajiem krievukiem :face-grin: un galīgi jau piemirsis Oranžās revolūcijas laikus Ukrainā pirms 10 gadiem, kad krievuku specdienesti centās noindēt Viktoru Juščenko, bīdot uz preža posteni savu ielikteni zeku Janukoviču :face-wink:
avatar
Publicēts: 09.04.14 15:01
 citēt
versatile:Haiduk, pašam smieklīgi nav? Asv jau nav nevienas (vienas tiešām nav, ir pat divas) bāzes Turcijā :D Domājams, ka Turcija diezgan labprāt piekritīs arī flotes bāzei, ja ASV vēlēsies, par ko gan šaubos, jo ar lidmašīnu bāes kuģiem un 2 gaisa bāzēm ir diezgan pietiekoši. Nu un par kaut kādu raķešu vairogu arī runa bija... No 12. gada, ja nemaldos, darbojas jau :)


:D :D :D ot šito man iepatikās :D :D :D
Āfrikas vidienē ir valstiņas, kurās badu mirst, un neviens to neslēpj, ka zin, bet kaut kā tur miljardu palīdzību nesniedz. Diez ar ko Ukraina ir tā Dieva izredzētā valsts, kurai miljardus piedāvāja abas puses. Bet, te ir tikai Alibabas līmenis, ar kuru debatēt ir patiešām stulbi. Es zinu, ka mūsu tautai ir smagi apzināties, ka visos laikos mēs esam drāzti no kādas svešas tautas varas, pēdējie no kuras tikām laukā bija tā krievs, un tāpēc visu sevī sakrāto naidu tagad izgāžam uz krievu. Kādi te tikai slavinājumi naf jālasa par amēriku un pretājais par krievu. Abas lielvaras ir ieinteresētas par savu ietekmju zonu, un vienmēr būs ieinteresētas.
Negatīvam pie viņa teiktā (Krievijai ir izdevīgi uzturēt amerikāņu mītu.) piebildīšu... tieši tāpat, kā Amērikai uzturēt Krievijas mītu. Militāristiem nauda budžetā ir jāpanāk, lai to apstiprina. Arī mūsu valstī uzturēt Krievijas mītu ir izdevīgi... tikai ne nodokļu maksātājiem.
Bet kāpēc GUDRIE versatile un Alibaba neko nespēj pateikt pretīm manam pēdejam teikumam- jo tas tomēr viņiem ir redzams fakts, ka sankciju nebūs, būs tikai preses līmeņa draudēšana :D
avatar
Publicēts: 09.04.14 15:26
 citēt
Sankcijas jau ir. Tas, ka nesaproti, kā tas iedzēla vienam otram, tā jau cita lieta.
Protams, tīšām pa savas valsts ekonomiku sist negrib neviens. Bet nākotnes plānus apdomā visas valstis, trust me.
avatar
Publicēts: 09.04.14 15:54
 citēt
Haiduk,
nu āfrikas valstiņām nav kaimiņos militarizēta valsts ar atomieročiem, kura pārtiek tikai no naftas...lasi spēj savus pilsoņus pabarot tikai par naftas/gāzes dolāriem.
Principā ik vienam ir skaidrs, ka "nolaist klozetā" valsti ar 130mlj iedzīvotājiem un IKP 10x mazāku kā eiropas savienībai ir iespējams pāris gadu laikā neiztērējot nevienu munīcijas vienību ;)
Uzsēdinās uz bada adatas un lieta darīta. Jautājums kas notiks pēc tam...kas par tiem ļaudīm rūpēsies nākotnē, kādi frīki var nākt pie varas nākotnē arī nevienam nav skaidrs.
Pa lielam, krievi varēja mierīgi tirgot fosilo kurināmo kā citas neattīstītās valstis, mēs to pirktu un visi dzīvotu draudzīgi, a šiem redz urīns galvā sakāpa it kā... It kā tāpēc, ka patiesībā - ar visu naftas naudu izskatās, ka viņu ekonomika sāka jukt jau pirms ukrainas. No vēstures labi zinām, ka viens no veidiem kā tautai iestāstīt ka viss ir tip-top, veicināt urrāpatriotismu, atrast ļaunos ienaidniekus(pofig kādus...amerikāņus viņpus dīķim, ukraiņus kaimiņos vai žīdus savā valstī) un labi vēl kādu jaunu teritoriju pievienot. Asociācijas nerodas?
Par tavu pēdējo teikumu...viņiem ir kauns atdzīt, ka viņi neapjēdza to, ka putins domā 18/19. gs. militārārās kategorijās. Skaidrs, ka keksi rietumos uzskatīja, ka visiem vajag taisīt naudu un būs labi. Par to, ka izgāzies Ukrainas plāns...nu nu, tagad Ukraina visiem spēkiem piesliesies EU( tas ka viņi nomināli sāks dzīvot sliktāk nu nezinu, izskatās, ka tāpat jau ir pašvaki) un mums(EU un t.sk. Latvijas uzņēmējiem) būs jauns apgūstams tirgus. Tā kā viss ir super!
avatar
Publicēts: 09.04.14 17:38
 citēt
Haiduks:
versatile:Haiduk, pašam smieklīgi nav? Asv jau nav nevienas (vienas tiešām nav, ir pat divas) bāzes Turcijā :D Domājams, ka Turcija diezgan labprāt piekritīs arī flotes bāzei, ja ASV vēlēsies, par ko gan šaubos, jo ar lidmašīnu bāes kuģiem un 2 gaisa bāzēm ir diezgan pietiekoši. Nu un par kaut kādu raķešu vairogu arī runa bija... No 12. gada, ja nemaldos, darbojas jau :)


:D :D :D ot šito man iepatikās :D :D :D
Āfrikas vidienē ir valstiņas, kurās badu mirst, un neviens to neslēpj, ka zin, bet kaut kā tur miljardu palīdzību nesniedz. Diez ar ko Ukraina ir tā Dieva izredzētā valsts, kurai miljardus piedāvāja abas puses. Bet, te ir tikai Alibabas līmenis, ar kuru debatēt ir patiešām stulbi. Es zinu, ka mūsu tautai ir smagi apzināties, ka visos laikos mēs esam drāzti no kādas svešas tautas varas, pēdējie no kuras tikām laukā bija tā krievs, un tāpēc visu sevī sakrāto naidu tagad izgāžam uz krievu. Kādi te tikai slavinājumi naf jālasa par amēriku un pretājais par krievu. Abas lielvaras ir ieinteresētas par savu ietekmju zonu, un vienmēr būs ieinteresētas.
Negatīvam pie viņa teiktā (Krievijai ir izdevīgi uzturēt amerikāņu mītu.) piebildīšu... tieši tāpat, kā Amērikai uzturēt Krievijas mītu. Militāristiem nauda budžetā ir jāpanāk, lai to apstiprina. Arī mūsu valstī uzturēt Krievijas mītu ir izdevīgi... tikai ne nodokļu maksātājiem.
Bet kāpēc GUDRIE versatile un Alibaba neko nespēj pateikt pretīm manam pēdejam teikumam- jo tas tomēr viņiem ir redzams fakts, ka sankciju nebūs, būs tikai preses līmeņa draudēšana :D


Krievijas mīts nav bez pamata.... amerikāņi iekaro, bet pēc tam atļauj dzīvot , valstis plaukst un zeļ, kaut vai Japāna, Dienvidkoreja, Rietumeiropa.... , bet kur pabijis krievs, valda haoss, nabadzība, regress, represijas . daļa valstu no tā purva izkļuva, daļa vēl cer izkļūt. Ukrainai smagi gājis, un nebūs viegli.
avatar
Publicēts: 09.04.14 18:06 labots
 citēt
negatIvs:
Haiduks:

:D :D :D ot šito man iepatikās :D :D :D
Āfrikas vidienē ir valstiņas, kurās badu mirst, un neviens to neslēpj, ka zin, bet kaut kā tur miljardu palīdzību nesniedz. Diez ar ko Ukraina ir tā Dieva izredzētā valsts, kurai miljardus piedāvāja abas puses. Bet, te ir tikai Alibabas līmenis, ar kuru debatēt ir patiešām stulbi. Es zinu, ka mūsu tautai ir smagi apzināties, ka visos laikos mēs esam drāzti no kādas svešas tautas varas, pēdējie no kuras tikām laukā bija tā krievs, un tāpēc visu sevī sakrāto naidu tagad izgāžam uz krievu. Kādi te tikai slavinājumi naf jālasa par amēriku un pretājais par krievu. Abas lielvaras ir ieinteresētas par savu ietekmju zonu, un vienmēr būs ieinteresētas.
Negatīvam pie viņa teiktā (Krievijai ir izdevīgi uzturēt amerikāņu mītu.) piebildīšu... tieši tāpat, kā Amērikai uzturēt Krievijas mītu. Militāristiem nauda budžetā ir jāpanāk, lai to apstiprina. Arī mūsu valstī uzturēt Krievijas mītu ir izdevīgi... tikai ne nodokļu maksātājiem.
Bet kāpēc GUDRIE versatile un Alibaba neko nespēj pateikt pretīm manam pēdejam teikumam- jo tas tomēr viņiem ir redzams fakts, ka sankciju nebūs, būs tikai preses līmeņa draudēšana :D


Krievijas mīts nav bez pamata.... amerikāņi iekaro, bet pēc tam atļauj dzīvot , valstis plaukst un zeļ, kaut vai Japāna, Dienvidkoreja, Rietumeiropa.... , bet kur pabijis krievs, valda haoss, nabadzība, regress, represijas . daļa valstu no tā purva izkļuva, daļa vēl cer izkļūt. Ukrainai smagi gājis, un nebūs viegli.


..par plaukst un zeļ man patika :face-grin::face-grin::face-grin: ...aizmirsi pieminēt Vjetnamu,Irāku,Afganistānu :face-wink:
Galvenais,ka pats tici savam rakstītam.
avatar
Publicēts: 09.04.14 18:16
 citēt
Negatīvs, es jaf neesmu pret tavu teikto... tikai man nekādi naf skaidrs, kāpēc Latviju pametuši ap 450000 cilvēku... cars kopā ar staļinu izveda daudz mazāk... vai šie skaitļi neliek aizdomāties par to traki izslavēto uzplaukumu... ak jā mūs jaf Amērika neiekaroja, paši ielīdām :D. Visas valstiņas tiem ir vajadzīgas, nevis, lai valstiņas uz eiropu un amēriku esportētu produkciju, bet lai būtu noiets viņu produkcijai, lai būtu labi depozīti viņu makiem.
Kam vēl vairāk, kā man jāpriecājās , ka esam no Krievijas laukā :D, jaunībā izbraukāju visu austrumu pusi, tagad varu braukāt pa rietumu pusi :D
Ar to Ukrainas būšanu ir apmēram tāpat, kā ar kūlas dedzināšanas pretiniekiem... naf neviena pamatota argumenta, bet visi bļauj- slikti, sodīt un t.t.
avatar
Publicēts: 09.04.14 18:39
 citēt
Tak liecieteis mierā, diskutēt ar to veco pamuļķi ir totāli bezcerīgi, ko ieņēmis savā vecajā paurī, to vairs neizdzīs! Un šis murgojums :
Haiduks:
Ar to Ukrainas būšanu ir apmēram tāpat, kā ar kūlas dedzināšanas pretiniekiem... naf neviena pamatota argumenta, bet visi bļauj- slikti, sodīt un t.t.

tam tikai pierādījums. Redziet nav pamatota argumenta, vāks!
avatar
Publicēts: 09.04.14 18:56
 citēt
..par plaukst un zeļ man patika :face-grin::face-grin::face-grin: ...aizmirsi pieminēt Vjetnamu,Irāku,Afganistānu :face-wink:
Galvenais,ka pats tici savam rakstītam. (c) Jolan....
rakstu bišķiņ ar humoru, jo šitajā topikā savādāk nevar, bet Vjetnamu neiekaroja, Irākā gan jau ātrāk vai vēlāk būs viss mierīgi. tur smagas problēmas no iepriekšējā režīma, Afganistānā pārāk ielaista tā lieta, iepriekšējās desmitgadēs, tur vēl pirms 50 gadiem tīrais feodālisms bija, tagad neko daudz labāk nav, tur vajadzīgs krietni ilgāks laiks
avatar
Publicēts: 09.04.14 19:02
 citēt
Alibaba:Tak liecieteis mierā, diskutēt ar to veco pamuļķi ir totāli bezcerīgi, ko ieņēmis savā vecajā paurī, to vairs neizdzīs! Un šis murgojums :
Haiduks:
Ar to Ukrainas būšanu ir apmēram tāpat, kā ar kūlas dedzināšanas pretiniekiem... naf neviena pamatota argumenta, bet visi bļauj- slikti, sodīt un t.t.

tam tikai pierādījums. Redziet nav pamatota argumenta, vāks!


Nu ko ta te maisies, ja tev naf argumentu ne par vienu tēmu, jaunais pamuļķi...
... man vismaz ir attaisnojums- vecuma marazsms, bet tev kāds- bērnībā galvu durvīs saspiedi?
avatar
Publicēts: 09.04.14 19:14
 citēt
Vai tiešām kādam vienalga zem kā būt(ja jau reiz Latvijas neatkarība ir utopija)?Nu tak aizbrauciet uz Krieviju,tad uz Ameriku un paskatieties un izvēleties paši,ja tāpat nav vēl skaidrs!Jopcik popcik kā noriebies lasīt,ka abi ir vienlīdz slikti okupanti un bandīti!Es noteikti dodu priekšroku rietumnieku jūgam.:face-wink:
avatar
Publicēts: 09.04.14 19:18 labots
 citēt
Haiduks:Negatīvs, es jaf neesmu pret tavu teikto... tikai man nekādi naf skaidrs, kāpēc Latviju pametuši ap 450000 cilvēku... cars kopā ar staļinu izveda daudz mazāk... vai šie skaitļi neliek aizdomāties par to traki izslavēto uzplaukumu... ak jā mūs jaf Amērika neiekaroja, paši ielīdām :D. Visas valstiņas tiem ir vajadzīgas, nevis, lai valstiņas uz eiropu un amēriku esportētu produkciju, bet lai būtu noiets viņu produkcijai, lai būtu labi depozīti viņu makiem.
Kam vēl vairāk, kā man jāpriecājās , ka esam no Krievijas laukā :D, jaunībā izbraukāju visu austrumu pusi, tagad varu braukāt pa rietumu pusi :D
Ar to Ukrainas būšanu ir apmēram tāpat, kā ar kūlas dedzināšanas pretiniekiem... naf neviena pamatota argumenta, bet visi bļauj- slikti, sodīt un t.t.


Krievija pagājušajā gadā bija otrajā vietā pasaulē, bēgļu ziņā. uzplaukuma sakarā, es Latviju nepieminēju. mēs esam procesā, un process ir smags, jo mēs par ilgu pabijām Krievijas interešu sfērā. Krievijai nav pa spēkam konkurēt ar rietumiem, tā atpaliek ražošanā, tehnoloģijās. tāpat, kā padomju laikā, tā spēj daudz maz bīdīt militāro un kosmosa tēmu. Tā nevar nodrošināt daudz maz normālu vidējo dzīves līmeni, jo tā pati neatgriezeniski ir cietusi no komunisma režīma, tāpēc atkal vajag ārējos ienaidniekus. kāpēc Ukraina nedrīkst izvēlēties citu attīstības ceļu, kāpēc Maskavai tāds satraukums? Pamatots arguments Uktrainas jautājumā , ir valsts pašnoteikšanās tiesības, tas ir labi, Krievija gandrīz visiem iespējamiem līdzekļiem traucē, tas ir slikti. Par Rietumu, vai Krievijas virzienu attīstībā runājot, nekas neliecina, ka mūsdienu krievijas paspārnē kādai valstij varētu klāties labāk. Baltkrieviju nepieminēt, kā pretargumentu, tas nav ilgstoši
avatar
Publicēts: 09.04.14 19:23
 citēt
vecuma marazms nav attaisnojums, īpaši tavā gadījumā kad ar katru savu postu pierādi ka tieši lepojies ar savu muļķību, kaut vienu sakarīgu atziņu, tak nē vienas glupības atkārto, sakasījis kur pa kaktiem :anger:
Cik tev pamuļķi ARGUMENTUS www.google.lv... vajag lai pielektu pašsaprotamas (domājošiem cilvēkiem) lietas? Tāpat Ukrainas problēmas, vairāk kā 10 gadus Krievija jaucas Ukrainas iekšējās lietās, te mēģina ar specdienestu palīdzību novākt prezidenta kandidātu kurš skatās rietumu virzienā, te iestumj tajā postenī savu ielikteni, korumpētu zeku, kuru var raustīt aiz aukliņām. Visas Ukrainas problēmas slēpjas vienā vārdā - mūsdienu KRIEVIJA. Kas to nespēj apjēgt ir vai nu putinosos vai totāls idiots kas nespēj analizēt un saprātīgi domāt.
avatar
Publicēts: 09.04.14 19:35
 citēt
To Jolanam un Haidukam!
Man vissudigakais prieksmets ,studiju Laika, bija Vēsturiskais materiālisms, kura pseido secinajumus nekadi nespeju sagremot....
Man tie vienmer asociejas ar esoso stavokli PSRS. Liku tos eksamenus 4 reizes . Tris reizes mani izlidinaja no eksamena par realiem piemeriem no dzives.....
1. Ja augsas nevar dzivot pa vecam un apaksas negrib dzivot pa vecam, tad veidojas revolucionara situacija....
Ukrainas maidana patiesais celonis , tauta nevareja samierinaties ar savu stavokli un Revolucija turpinajas , bet taja par nelaimi ; Putins atri redzeja draudus sev Krievija..... Lai Revolucija neparnestos uz Krieviju , Putins atri nolema celt sev reitingu un izmatojot apjukumu sagraba Krimu....
Tas vinju pacela jaunizcepta cara limeni un nu limenis ir janotur!!!! Cik ilgi!!!!
Par Vjetnamu, kapec Slikti tur iet ,bet labak ka Ziemelkoreja jau nu ir noteikti.... Te zinama loma valsts lena attistiba ir Krievijas lielai palidzibai ,ko ta sniedza Vjetnamai gan kara laika ar ASV ,gan pec tam , jo faktiski iznaca prokomunistu valsts...., bet ar laiku ari Vjetnama bus attistibas limeni prieksa Krievijai/
Amerika un briti karoja Koreja , Britiem ta ir bedigaka vieta ,kur cieta smagu sakavi ,bet Amerikanu ietekme palika Dienvidkoreja un Tur dzives limenis ir stipri uzplaucis , labi var salidzinat ar Ziemelkoreju, kur nebija ASV un britu ietekme....

Afganistanu izpostija PSRS karaspeks, Nokava karali ari ar Turistiem ,kuriem lidzi bija automati paslepti bagaza un vel izkava ari padomijas zaldatus ,kas ari bija iesutiti ka zalie cilvecini krima bez pazisanas zimem....
Pec tam ASV cinijas un cinas ar sekam un Krievija tur ari nema dalibu.....
Par Iraku,,, Nu ja visu saliks pa plauktiem , 2015 . gada saksies sis valsts uzplaukums un Bez NATO karaspeka.... Bet Krievija 2015. gada bus loti bedigi un tirgus bus vel nedrosaks ka paslaik....
Un izaugsmi radis Irakai Tiesi Krievijas pagrimums....
Ja un par Afriku, Pa vidu Ruanda kur 20 gadus atpakal bija Kalasnikova tirgus noiets sodien ir valst kas sak plaukt....
Divas bagatas valstis Afrika bus nakotne Nigera un Nigerija, Kas cels savu bagatibu uz naftas ieguvi , bet naftas urbeji tur ir Kiniesi.
Finala Kina nav ieintreseta uz Krievijas naftas tirgu ,jo pasai ir savs un Letaks....:face-wink:
avatar
Publicēts: 09.04.14 20:25
 citēt
Alibaba:vecuma marazms nav attaisnojums, īpaši tavā gadījumā kad ar katru savu postu pierādi ka tieši lepojies ar savu muļķību, kaut vienu sakarīgu atziņu, tak nē vienas glupības atkārto, sakasījis kur pa kaktiem :anger:
Cik tev pamuļķi ARGUMENTUS www.google.lv... vajag lai pielektu pašsaprotamas (domājošiem cilvēkiem) lietas? Tāpat Ukrainas problēmas, vairāk kā 10 gadus Krievija jaucas Ukrainas iekšējās lietās, te mēģina ar specdienestu palīdzību novākt prezidenta kandidātu kurš skatās rietumu virzienā, te iestumj tajā postenī savu ielikteni, korumpētu zeku, kuru var raustīt aiz aukliņām. Visas Ukrainas problēmas slēpjas vienā vārdā - mūsdienu KRIEVIJA. Kas to nespēj apjēgt ir vai nu putinosos vai totāls idiots kas nespēj analizēt un saprātīgi domāt.


Ot lielībniek, vai tu parādīsi kaut vienu vietu, kur esi pārāks ar savu gudrību par mani? Tikai tava tukšā lielība un ponta izcelšana... vienpusēja un stulba domāšana, tas puisīt tev ir viss.
Lai par Ukrainu spriestu, tā ir jāpazīst, ja nē, tad amērikas aptaujas variants.
Jaf savienības laikā Ukraina krasi dalījās trīs daļas, 1. rietumukraina, kas tika pievienota ap 1939. gadu, bija un ir patālu no slaviskās domāšanas. 2. Rūpnieciskā Ukraina, kas bija izteikti sarkana, un tur bija krievu (pases tautība) vairākums, un 3. lauksaimnieciskā, jeb apbižotā (varētu teikt vidusukraina) Ukraina, kura tika pamatīgi izmantota, un ~1:1 pēc pases ukrainis, krievs. Nekad šīs trīs Ukrainas naf cietušas viena otru, un arī tagad negrib viena otrai pakļauties. Ja pie varas nāks rietumi, dumposies austrumi, un otrādi, bet ja pie varas nāks vidus Ukraina, dumposies gan austrumi, gan rietumi.
Mums Latvijā ar Latvijas krieviem šādu problēmu naf, un paldies Dievam. Ja krievi ir apbižojušies, tad vairāk par to, ka uz barikādēm bijām kopā, bet pateicoties nacionālajām partijām tie tika atstumti, un 20 gadu garumā tiem bija liegta līdzvērtīga integrēšanās, pateicoties galvenokārt mūsu valdību attiecīgo ministru tuvredzībai.
Darba tirgus pētnieki liecina, ka latviešu jaunatne iemācās angļu, vācu, fraņču valodas dodas darba meklējumos uz to pusi, bet Latvijas darba tirgus daļa kurā jāprot latviešu un krievu valoda paliek tukš... un arī Latvija paliek tukšāka :(
avatar
Publicēts: 09.04.14 20:52
 citēt
Re, kāda instrukcijas Ukrianas provokatoriem saimnieks dod (1.lappuse no 6):

Interesanti, vai mūsu kvākšķu trijotnei arī tādas pašas, tikai vietējiem apstākļiem pielāgotas pienāk?
avatar
Publicēts: 09.04.14 20:56
 citēt
Nekad šīs trīs Ukrainas naf cietušas viena otru, un arī tagad negrib viena otrai pakļauties. Ja pie varas nāks rietumi, dumposies austrumi, un otrādi, bet ja pie varas nāks vidus Ukraina, dumposies gan austrumi, gan rietumi. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja Bus normala attistiba un valdiba kas domas par valsti ,nevis par savu bagatibu Ukraina Plauks atrak ka Spej ceret un tris Ukrainas dalas bus vienotas ,ka vel nekad ,jo neuzticiba Krievijai bus uz ilgu laiku:face-wink:-
avatar
Publicēts: 09.04.14 21:01
 citēt
avatar
Publicēts: 09.04.14 21:03 labots
 citēt
Dala no ELTONA rakstita ir izmeginata ,bet ar vajiem panakumiem
www.ukrinform.ua...
Dazu punktu izpilde ir nogajusi greizi un velak ari....:face-wink:
avatar
Publicēts: 09.04.14 21:04
 citēt
Elton, nevis kwakšķu trījotne!!! Tu arī esi kwākšķis, un liels. Vai tu reiz sapratīsi, ka katram cilvēkam ir savas domas, savi pasaules uzskati, un necenties ar putām uz lūpām mēģināt uzspiest savējās citiem. Cik daudzi tev to naf aizrādījuši, bet tāpat bez vērā ņemšanas.
Tieši tāpat, kā tu te ražo dažādus uzsaukumus, domā, ka tur neatrodas cilvēki, kuri par visu cenu grib panākt savu... bet atšķirība ir, ka latvijas iedzīvotāju mentalitāte ir mierīga, tie papriekšu padomā un tad rīkojās, tur ir slavenais sauciens, kas neatstāj nevienu vienaldzīgu- Mūsējos sit, un ceļās masas, žēl, tikai pēc tam domā. Ja mums būtu to slāvu mentalitāte, tad 13. janvāri tiktu gāzta toreizējā valdība, un tauta nebūtu akli nenoticētu uzpūstajam Zatlera Baltajam tēvam Zelta zirgā.
avatar
Publicēts: 09.04.14 21:08 labots
 citēt
Hillwalker:Nekad šīs trīs Ukrainas naf cietušas viena otru, un arī tagad negrib viena otrai pakļauties. Ja pie varas nāks rietumi, dumposies austrumi, un otrādi, bet ja pie varas nāks vidus Ukraina, dumposies gan austrumi, gan rietumi. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja Bus normala attistiba un valdiba kas domas par valsti ,nevis par savu bagatibu Ukraina Plauks atrak ka Spej ceret un tris Ukrainas dalas bus vienotas ,ka vel nekad ,jo neuzticiba Krievijai bus uz ilgu laiku:face-wink:-


Vara un attīstība valstiņās, kuras ir izbēgušas no krieva ir nesavienojamas lietas :D
Piem. visas partijas pirmsvēlēšanu aģitācjā solīja Rīgā bezmaksas, vai daļējas maksas transportu... bet kad krievi to sāka īstenot, tad uzreiz kažoks otrādi. Te naf pārmetums par darbību, bet gan par līdzekļiem, ar kādiem cīnās par varu :(
... un šai cīņā par tautu gan neviens nedomā :(
avatar
Publicēts: 09.04.14 21:41
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 39
  5. 40
  6. 41
  7. 42
  8. 43
  9. 44
  10. 45
  11. 46
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):