forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 214
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.03.14 15:27
 citēt
Uz vēstniecību kāds dosies?
avatar
Publicēts: 02.03.14 15:37
 citēt
Schneider:
Eltons:...gan jau administrācija nobanos par naida runām.

Izskatās, ka nebanos, tādēļ jau tik varens arī jūtas.

nuka paši putinasosi :face-smile:
avatar
Publicēts: 02.03.14 15:37
 citēt
Interesanti, ko kvākšķi teiktu, ja šeit pieļautu to pašu, ko Krievija pieļāva ar Igaunijas vēstniecību pēc bleķa Vasjas aizvākšanas no Tallinas centra. Izdauzītu logus, noķēpātu sienas ar krāsu un uz vārtiem uzzīmētu kāškrustus.
avatar
Publicēts: 02.03.14 15:45
 citēt
Гы-гы-гы! www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 02.03.14 18:09
 citēt
Eltons:sūds ar to kvākšķi, neņemiet galvā, gan jau administrācija nobanos par naida runām.
Toties ušakovs kārtējo reizi nav spējis paklusēt un atkal izblamējies...
www.delfi.lv...
kā arī pilna neveiklā taisnošanās un sava saimnieka aizstāvības mēģinājumi, kā arī draudu izteikšana Latvijai skatāma pietiek.com


Es ceru, ka Ņils ar to negrib teikt, ka tiklīdz viņa nebūs tajā siltajā beņķī, tā uzreiz Krievijas karaspēks būs klāt aizstāvēt kādu? :what:
avatar
Publicēts: 02.03.14 18:14 labots
 citēt
Nupat kā noskatījos virkni videoierakstu no Krimas un Ukrainas, visu laiku fonā darbojās televizors, kur pārsvarā bija pieslēgšanās dažādām tiešraidēm. Tagad ieslēdzu Krievijas TV ziņu raidījumu un TĀDA ņirgāšanās par Ukraiņiem, klaji meli, ko jebkurš normāls cilvēks var konstatēt papētot neatkarīgo mediju piestādītos videoierakstus. Parāda neatkarīgo TV videosižetus, bet fragmentāri un aizvietojot oriģinālo skaņu ar saviem komentāriem, kuri ir pilnīgā pretrunā ar patiesībā nofilmēto notikumu. Sajūta, ka atkal skatos PSRS televīziju... :(
Ja Krievijas iedzīvotāji informāciju iegūst tikai no savas valsts oficiālajiem ziņu dienestiem, tad brīnos, ka puse Krievijas nav apbruņojusies, lai dotos palīgā Krievijas armija...
avatar
Publicēts: 02.03.14 18:21
 citēt
avatar
Publicēts: 02.03.14 18:42
 citēt
Šodien bija fotokluba sanāksme D-pilī. Ar vienu ausi dzirdēju, ko tauta elpo un ko ēd. Ticiet man krievu propogandai ir dzirdīgas ausis mūsu Latvijā. Savu viedokli viņi veido tikai no tā ko stāsta kremļa propogandas mašinērija. Tāda duāla sajūta radās, itkā solīdi, izglītoti, interesanti cilvēki, kad sāka apspriest ukraiņu tēmu, likās esmu Sūnu ciemā, kurā ir viens tv un pa to vienmēr rāda PSRS televīziju... Drūmi!:face-crying:
avatar
Publicēts: 02.03.14 18:43
 citēt
Nav laika pētīt videoierakstus un nav vēlēšanās skatīties Krievijas TV, gluži tāpat, kā šeit rakstošajiem nav vēlmes doties uz Ukrainu palīdzēt vienai vai otrai pusei. Krimu Ukraina zaudēs, Ukrainas ekonomiskie austrumi, tie, kas nobalsoja 36% par Reģionu partiju, radikalizēsies, bet valstij acīmredzami būs defolts.
avatar
Publicēts: 02.03.14 18:58
 citēt
seelis: ...likās esmu Sūnu ciemā, kurā ir viens tv un pa to vienmēr rāda PSRS televīziju... Drūmi!:face-crying:

Tas pats ir visu lielo pilsētu visos guļamrajonos, kur Krievijas TV ienāca ar pirmajiem kabeļoperatoriem, es savā koka mājā 1999.gadā uzliku sat bļodu un skatījos vāciešu kanālus, par labāko ziņu kanālu biju atzinis N24, bet tagad telecoms man uzspiež pat pamata paku tikai ar iekļautām Gebelsa televīzijām.
avatar
Publicēts: 02.03.14 19:12
 citēt
seelis:Šodien bija fotokluba sanāksme D-pilī. Ar vienu ausi dzirdēju, ko tauta elpo un ko ēd. Ticiet man krievu propogandai ir dzirdīgas ausis mūsu Latvijā. Savu viedokli viņi veido tikai no tā ko stāsta kremļa propogandas mašinērija. Tāda duāla sajūta radās, itkā solīdi, izglītoti, interesanti cilvēki, kad sāka apspriest ukraiņu tēmu, likās esmu Sūnu ciemā, kurā ir viens tv un pa to vienmēr rāda PSRS televīziju... Drūmi!:face-crying:

Nevajadzetu buut iluzijaam par to cik atri trikolors plandiitu virs dpils domes un cik aatri organizeetos tautas pashaizsardziibas druzhinas musu galvaspilseetas mikrorajonos. Bishkji aizdomajoties...es tiesham guleetu mierigak, ja mana siikaa butu arzemees un zem gultad buutu kalash.
avatar
Publicēts: 02.03.14 19:21
 citēt
Ne visai ticu. Pietiktu mūsu VARAM un ĀM pateikt, ka "на, подавись!", paziņot, ka atdod Daugavpili Buļbonijai un pārceļ valsts robežu uz Naujeni, tādēļ braucienam uz Višķiem un Līksnu būs jāmeklē vīza, visa Daugavpils uzreiz tīrākajā latviešu valodā pateiks "Mēs tik pajokojām", pat ar visām garumzīmēm.
Par Rīgas Zoļļukiem un Purčikiem gan nezinu.
avatar
Publicēts: 02.03.14 19:26 labots
 citēt
slinkums rakāties forumā, jo precīzi neatceros, ne pie kādas sadaļas, ne precīzu tēmas nosaukumu, bet bija disputs, liekās, uz iepriekšējām saeimas vēlēšanām..... tad nu tur bija interesanti domu graugi no dažiem, tjipa, na....i iet uz vēlēšanām, pofig , kas pie varas, kas vainas ušakovam, vismaz kaut ko dara utt, un tā joprojām, jo latvijai nekas nedraud, kāda starpības kas pie varas ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.14 20:19 labots
 citēt
STAR WARS - VII daļa :face-grin:

maidana ievēlētie armijas pavēlnieki - pāriet republikas pusē

tvzvezda.ru...
avatar
Publicēts: 02.03.14 20:22
 citēt
kvā-kvā...
avatar
Publicēts: 02.03.14 20:25
 citēt
Putinosos, palasi arī šo: www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 02.03.14 21:01
 citēt
Tagad ieslēdzu Krievijas TV ziņu raidījumu un TĀDA ņirgāšanās par Ukraiņiem, klaji meli, ko jebkurš normāls cilvēks var konstatēt papētot neatkarīgo mediju piestādītos videoierakstus. Parāda neatkarīgo TV videosižetus, bet fragmentāri un aizvietojot oriģinālo skaņu ar saviem komentāriem, kuri ir pilnīgā pretrunā ar patiesībā nofilmēto notikumu.


kuri buutu tie neatkariigie mediji? 9000 ASV zinju mediji pieder chetraam savstarpeeji saistiitaam korporaacijaam. liidziiga, varbuut, ne tik druuma, situaacija ir Eiropaa.
vispaar man te nenormaali besii kautko komenteet, bet uz sho postu gribeejaas atbildeet.
(c) Europeans Against Political and Social System
avatar
Publicēts: 02.03.14 21:52
 citēt
Precizēšu- šajā gadījumā no Krievijas valsts finansējuma neatkarīgīe mediji.
avatar
Publicēts: 02.03.14 21:57
 citēt
avatar
Publicēts: 02.03.14 22:15
 citēt
Mediji vēsta,ka Maskavā pie valūtas maiņas punktiem šodien izveidojušās lielas rindas.Cilvēciņi steidz mainīt stabilos rubļus uz nicināmo amerikāņu zaļajiem papīrīšiem vai fašistu eirīšiem.:face-wink:
avatar
Publicēts: 02.03.14 22:18
 citēt
viecha:Mediji vēsta


Tie neatkarīgie? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.14 22:28
 citēt
Nu ko? Situācija nobriedusi nākamai fāzei: bruņotai provokācijai. Lai nu ko, bet to krievi ir atstrādājuši perfekti. Pašlaik, protams, informatīvajā karā krievs zaudē, jo mūsdienu tehnoloģijas vairs neļauj šiem rīkot rafinētas propogandas vīzijas, lai netiktu krievs melos pieķerts.
Bet... spriežot pēc tik forsētas okupācijas eskalācijas, kad vispār nekāda, ne juridiska ne morāla pamata nebija armijas ievešanai Ukrainā... tad nebūs nekāds pārsteigums, ja tuvākajā laikā notikumi pārņems dramatiskus apgriezienus un krieviem būs paniskas rindas ne tikai pēc dolāriem, bet arī pēc sāls, sērkociņiem, putraimiem un... palagiem...
Ne velti urlu treniņiksēs tērptās tatuškas tika pārvietotas no Kijevas uz Krimu, lai tur raisītu asiņainas provokācijas...
avatar
Publicēts: 02.03.14 22:35
 citēt
Ольга Белова Дмитрий Медведев, я живу на юге Украины! Я говорю на русском! Мой сын учится в русской школе! Я русская по отцу! Я Вам ответственно заявляю: НИ КАКОЙ УГРОЗЫ ДЛЯ НАС РУССКОЯЗЫЧНЫХ НЕТ !!!! МНЕ И МОЕЙ СЕМЬЕ НЕ НУЖНА ЗАЩИТА РОССИИ!!!
avatar
Publicēts: 02.03.14 22:52
 citēt
Eltons: krieviem būs paniskas rindas ne tikai pēc dolāriem, bet arī pēc sāls, sērkociņiem, putraimiem un... palagiem...


Un mediju telpa būs pilna ar propogandu, ka tas dēļ brāļu Krimā aizstāvēšanas, nevis dārgākās un korumpētākās olimpiādes vēsturē, kuras rēķini novirzīti uz sociālo budžetu tālā nākotnē... Bet nē, var jau būt, ka atradīs papildresursu, ko izzagt, a kas zin, varbūt tieši Ukrainā, vai kaut vai Krimā...
avatar
Publicēts: 02.03.14 22:57
 citēt
Gaisma:
Eltons: krieviem būs paniskas rindas ne tikai pēc dolāriem, bet arī pēc sāls, sērkociņiem, putraimiem un... palagiem...


Un mediju telpa būs pilna ar propogandu, ka tas dēļ brāļu Krimā aizstāvēšanas, nevis dārgākās un korumpētākās olimpiādes vēsturē, kuras rēķini novirzīti uz sociālo budžetu tālā nākotnē... Bet nē, var jau būt, ka atradīs papildresursu, ko izzagt, a kas zin, varbūt tieši Ukrainā, vai kaut vai Krimā...


puķins iztērēja 50 miljardus eiro, sarīkojot olipisko pakazuhu un visu šo uzticības avansu pazaudēja 2 dienās... tātad bija to vērts, kā izsakatās...
avatar
Publicēts: 02.03.14 23:04
 citēt
Eltons:
puķins iztērēja 50 miljardus eiro, sarīkojot olipisko pakazuhu un visu šo uzticības avansu pazaudēja 2 dienās...


avots?
avatar
Publicēts: 02.03.14 23:27
 citēt
netēlo muļķi, bija tak vesels saits, kur par katru olimpisko objektu bija tīri smalki viss sakalkulēts. Pats sameklē.
avatar
Publicēts: 03.03.14 00:13 labots
 citēt
Oi... ržu ņemogu... pa PTP soloveja talkšovs... kā matvijenko gludi klukst, kā statisti vienlaicīgi applaudē pēc katra šovinistiskā lozunga... nu klauni... tādus melu plūdus tik koncentrētā veidā kopš brežņeva laikiem no pašiem stulbākajiem komūnistiem pat nav nācies dzirdēt... rubiks pat atpūšas... nē, nevaru.... kaut kādz piz... oi... nu 84.gads 1:1... kā tie statisti rātni sēž un pēc komandas applaudē sinhoni un pēc tam sinhroni saliek rociņas klēpī...
avatar
Publicēts: 03.03.14 01:20
 citēt
Nākošā klaunu komanda pie superšovinista saloveja... rāda "pierādījumus" Maidaniešu noziegumiem (dikti jau nu atgādina Vīzentāla centra pašsacerētās denuncijas lapiņas, kurās it kā kāds ēbrejs esot rakstījis par apmeloto Cukuru visādus pekstiņus, bet, kad žurnālisti uzmeklēja tieši to rakstītāju, tad izrādās, ka tieši otrādi- Cukurs šos esot glābis) kādu vēstuli, ko kāds bēguļojošs berkutietis esot rakstījis... nu, teikšu, pats Šolohovs nespētu tik daiļrunīgi un emocionāli uzrakstīt, kur nu vēl kāds milicis ar pumpja šauteni... un tā tālāk tādā garā... nu kā krievs pats nenosmok no saviem meliem?
avatar
Publicēts: 03.03.14 06:20
 citēt
kā man patīk šī pasaule. Visiem par visu zināms. Nez ,kam man pajautāt,kā tika sodīti Maximas traģēdijas vaininieki. To,ka prezidents solīja tā neatstāt,vēl jau var netā atrast.
avatar
Publicēts: 03.03.14 07:36 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 03.03.14 08:10
 citēt
avatar
Publicēts: 03.03.14 08:11
 citēt
Re, kur vēl viens putinososs prātiņu izkūkojis: www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 03.03.14 08:12
 citēt
avatar
Publicēts: 03.03.14 08:18
 citēt
Un Rīgas Dinamo plejofā prēt ukraiņiem... :)
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 03.03.14 08:31
 citēt
avatar
Publicēts: 03.03.14 08:59
 citēt
avatar
Publicēts: 03.03.14 09:13 labots
 citēt
Kāds kritums Krievijas biržās no 15-30% ! Totāls bankrots :):) Evriks dienas laikā no 39 uz 50 rubļiki ! Pa 21% nauda nokrīt dienas laikā.
avatar
Publicēts: 03.03.14 09:40
 citēt
drīz , krievijas pensionāri varēs bļaustīties, ka putins viņiem nozadzis zārka naudas ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.03.14 09:43
 citēt
negatIvs:drīz , krievijas pensionāri varēs bļaustīties, ka putins viņiem nozadzis zārka naudas ....... :bad_smile:


Tā (penziku) armija ir daudzskaitlīga, un neaprēķināma - jo tiem zaudēt vairs nav ko...
Ar specnazu tos neapkarosi un to atriebība būs baisa... :super_man:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 214
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):