forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 48
  5. 49
  6. 50
  7. 51
  8. 52
  9. 53
  10. 54
  11. 55
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.04.14 22:20
 citēt
Haiduks:
negatIvs:

a tu paanalizē, kurai no iesaistītajām pusēm vajadzīgs bardaks Ukrainā


Ot paanalizē...
... ka tik beigās nesanāk, ka visas valstis teiks ka krievs izglāba Krimu no pilsoņu kara. Bardaku Ukrainā neizraisīja krievs, bet gan (tādi paši, kā te lielais vairums, Ukrainā naf bijuši, neko nezin par turieni, bet te muld!!! ) stulbi specdienesti no ES un ASV (iepriekš jaf rakstīju, ka nu tiem kauns par savu leiferi). Iedomājās, ka iebaros, un slāvi skries uz eiropu :D. Slavs ir slāvs, vai tas ir Krievijā, vai Ukrainā :D
Vai Maidanu arī iztaisīja krievs? :D


Nu gan iebrauci auzas! Oliss pat vairak saprot celonus !
Biju labakas domas!:face-wink:
avatar
Publicēts: 21.04.14 22:29 labots
 citēt
Haiduks:
... ka tik beigās nesanāk, ka visas valstis teiks ka krievs izglāba Krimu no pilsoņu kara.



zeme atveries
avatar
Publicēts: 21.04.14 22:47
 citēt
Hillwalker:
Haiduks:
Ot paanalizē...
... ka tik beigās nesanāk, ka visas valstis teiks ka krievs izglāba Krimu no pilsoņu kara. Bardaku Ukrainā neizraisīja krievs, bet gan (tādi paši, kā te lielais vairums, Ukrainā naf bijuši, neko nezin par turieni, bet te muld!!! ) stulbi specdienesti no ES un ASV (iepriekš jaf rakstīju, ka nu tiem kauns par savu leiferi). Iedomājās, ka iebaros, un slāvi skries uz eiropu :D. Slavs ir slāvs, vai tas ir Krievijā, vai Ukrainā :D
Vai Maidanu arī iztaisīja krievs? :D


Nu gan iebrauci auzas! Oliss pat vairak saprot celonus !
Biju labakas domas!:face-wink:


Man tavas domas absoluti neinteresē :D... kad padzīvosi, un redzēsi, ka tavām domām ir taisnība bijusi, ot tad tā raksti. Cilvēki ir jāciena, neatkarīgi no viņu tautības... bet tev to nesaprast, tev iepotēts, ka viss labais ir rietumos, visi sūdi nāk no austrumiem :D
avatar
Publicēts: 21.04.14 22:51
 citēt
Sapper:
Haiduks:
... ka tik beigās nesanāk, ka visas valstis teiks ka krievs izglāba Krimu no pilsoņu kara.



zeme atveries


Pag, kur tad ir tā nosodošā attieksme (darbos, ne dir.šanā) no tām gudrajām valstim. Tikai viens liels balagāns :D... viens te pareizi rakstīja, ka mēs ar mūsu pusotru lidmašinu esam gatavāki krievam sniegt sankcijas, nekā visi rietumi un jeņķi kopā. Kāpēc... ot padomā. Labi eiropa atkarīga no krieva gāzes, bet amērika (visa , gan ziemeļ , gan dienvid)
avatar
Publicēts: 21.04.14 22:58
 citēt
avatar
Publicēts: 21.04.14 23:17
 citēt
Ot Krimas tatāriem gan nu ir ziepes... draud kārtējā deportacija. Tatārs baigais čoms manam znotam pēc pagājuša gada ekskursijas :)
avatar
Publicēts: 21.04.14 23:48 labots
 citēt
Skurbums pārgāja, nu sākas paģiras.

golosukraine.blogspot.com...
avatar
Publicēts: 22.04.14 00:11
 citēt
Sapper:Skurbums pārgāja, nu sākas paģiras.

http://golosukraine.blogspot.com/2014/04/blog-post_21.html


Neticu!!! Krimā viss bija ļoti dārgi pagājušo gadu... alhohols , cigsaretes, drēbes bij dārgākas kā Krievijā.
avatar
Publicēts: 22.04.14 00:35
 citēt
Haiduks:
Sapper:Skurbums pārgāja, nu sākas paģiras.

http://golosukraine.blogspot.com/2014/04/blog-post_21.html


Neticu!!! Krimā viss bija ļoti dārgi pagājušo gadu... alhohols , cigsaretes, drēbes bij dārgākas kā Krievijā.


Maidanu uztaisija ,ne krievi ,ne amerikani , bet pashi ukraini ,kas cer uz labaku dzivi , Cer ka pasaule var but labaka un labaka par to ka vieni Ukraina rausa miljonus , bet citiem nebija darba... Neviens no arzemem pret Janukovicu neorganizeja Ukrainus, to darija pasi ukraini un tagad ir sadaliti it ka pec nacionalitatem vai tautibam , nu nav Tur sliktie ukraini un labie krievi , vai sliktie krievi un labie ukraini . Tur tauta ir sadalijusies tajos kas grib un cer atpakal pie Maskavas un tajos kas ir par Ukrainas neatkaribu no Maskavas,
bet Faktiski ir tie kas grib parmainas un cer dzivot labak un tiekas cer saglabat savu stavokli,,,, Tautai Tur negrib neviens neko prasit un Donecka ari neviens neprasis ,bet uzspiedis kadas grupas gribu....Man ir pulka Krievu draugi ,kas nebut nepiekrit Taviem uzskatiem , bet saka ka Putins ir nolemis karot ar jeb ko , lai varetu sedet sava kresla , bet vinam jau ir blakus kandidati ,kas vinju butu gatavi pie pirmas izdevibas nomest un pasi ienemt Putina vietu, Kadirovs un Sh:face-wink:oigu
avatar
Publicēts: 22.04.14 08:45
 citēt
Hillwalker:kandidati, kas vinju butu gatavi pie pirmas izdevibas nomest un pasi ienemt Putina vietu


Tu to par Znaroku? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.04.14 08:47
 citēt
Hillwaker... no tava teksta man patīk: (cite)''Man ir pulka Krievu draugi''...
... nu tad aizej pie viņiem un pasaki, ka te bloģā vēlās no viņiem tikt vaļā, vai nu lai brauc prom, vai izmirst (no tekstiem! )...
... bet vai tu lasīji, ka tieši es šai sadaļā ienācu ar domu, ka nedrīkstam Latvijā sēt nacionālo naidu.
... palasi, ko rakstīju par Ukrainu... un ko tu pateici savādāku :D
avatar
Publicēts: 22.04.14 09:30
 citēt
Haiduk, ar tevi grūti diskutēt, jo mal vienu un to pašu, un neatbildi uz pamatjautājumu - kam izdevīgs bardaks Ukrainā?
avatar
Publicēts: 22.04.14 09:47
 citēt
interesanti vai šī tēma aizies līdz lapām 300?????:amazing:
avatar
Publicēts: 22.04.14 10:12
 citēt
-Владимир Владимирович, у меня общие корни с Эйнштейном и Наполеоном - заявил Жириновский.
-Я знаю - сказал Путин - я сам сын Зевса и Афродиты!
avatar
Publicēts: 22.04.14 10:12 labots
 citēt
negatIvs:Haiduk, ar tevi grūti diskutēt, jo mal vienu un to pašu, un neatbildi uz pamatjautājumu - kam izdevīgs bardaks Ukrainā?


''mal vienu un to pašu'' ...tas tāpēc, ka es nelokos, kā niedre vējā :D
Izdevīgi ir tikai tiem, kuri iedzīvojās no nacionālā naida, vai ceļ savu pompu (lai tiktu augstākajā ešelonā)... tieši tāpat, kā te... kam ir izdevīgi sēt nacionālo naidu Latvijā :D- tikai ne Latvijai :P
avatar
Publicēts: 22.04.14 10:26
 citēt
...interesanti būtu uzzināt,kam un par ko maksāja :face-grin::face-grin: www.echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 22.04.14 10:34
 citēt
"Спасибо русским за то, что молчат и позволяют грабить страну." /Путин/
avatar
Publicēts: 22.04.14 10:47
 citēt
avatar
Publicēts: 22.04.14 11:06
 citēt
Jolan:...interesanti būtu uzzināt,kam un par ko maksāja :face-grin::face-grin: [url=http://www.echo.msk.ru/news/1305152-echo.html

Un]http://www.echo.msk.ru/news/1305152-echo.html
Un[/url] ko daritu Jolan ,ja tavi padotie -stradnieki saktu pities ar zurnalistiem un nopludinatu info par Tavu uznemumu...:money:
avatar
Publicēts: 22.04.14 12:37
 citēt
Gaisma:
Hillwalker:kandidati, kas vinju butu gatavi pie pirmas izdevibas nomest un pasi ienemt Putina vietu


Tu to par Znaroku? :bad_smile:

papeti Krievu zinas ,kadus paris menesu vecas bildes un ieraudzisi intresantas sejas , Viena no tam bus Kadirovs.....Kadirovs Jaunakais!!!:money:
avatar
Publicēts: 22.04.14 12:39
 citēt
Sapper:


tak bezsmadzeņu putinososiem vaidukiem&co šito bezjēdzīgi skaidrot, tā viņi ar nobeigsies ar pārliecību ka nedalāmā sovaku sūdu savienība bij labākais ko pieredzējuši savā nožēlojamajā dzīvītē.
avatar
Publicēts: 22.04.14 12:40
 citēt
''mal vienu un to pašu'' ...tas tāpēc, ka es nelokos, kā niedre vējā"

He, he... šis man atgādina:
- Ну и дуб же ты, Василь Иваныч!
- Да, Петь, крепок я, крепок!

avatar
Publicēts: 22.04.14 13:31 labots
 citēt
Haiduks:Hillwaker... no tava teksta man patīk: (cite)''Man ir pulka Krievu draugi''...
... nu tad aizej pie viņiem un pasaki, ka te bloģā vēlās no viņiem tikt vaļā, vai nu lai brauc prom, vai izmirst (no tekstiem! )...
... bet vai tu lasīji, ka tieši es šai sadaļā ienācu ar domu, ka nedrīkstam Latvijā sēt nacionālo naidu.
... palasi, ko rakstīju par Ukrainu... un ko tu pateici savādāku :D

Nevienam kartigam Latvijas cittautietim - nav problemu but lojalam Latvijai un sie Cilveki ir vairak patriotiski par Latvijas valstij, ka dazs labs Latvijas pseido tautietis ,kur sapno par atgriesanos Padomju savieniba...
Un te neviens nav Teicis ka Latvijas pilsoniem Krieviem , butu jadodas atpakal uz dzimteniti- Runa ir par nepilsoniem ,kuri velas but Krievijas pilsoni un par Krievijas pilsoniem parverst visus Latvijas iedzivotajus...
Nu jau butu gan laiks noteikt ,ka Krievijas pilsoni Te dzivo ar VIZAM un nepilsoni izvelas un nokarto pilsonibu pec saviem ieskatiem , bet nemegina uztureties ka nepilsoni, kuriem nav savas valstiskas piederibas.
Ja 24.gados nav izlemts par pilsonibas pieprasijumu , tad tas vien liecina ,ka ir pret pilsoniem ar kuriem kopaa dzivo....
avatar
Publicēts: 22.04.14 13:35 labots
 citēt
Hillwalker:
Jolan:...interesanti būtu uzzināt,kam un par ko maksāja :face-grin::face-grin: [url=http://www.echo.msk.ru/news/1305152-echo.html

Un]http://www.echo.msk.ru/news/1305152-echo.html

Un[/url] ko daritu Jolan ,ja tavi padotie -stradnieki saktu pities ar zurnalistiem un nopludinatu info par Tavu uznemumu...:money:

...bet runa jau gāja,ka cīnijās dēļ idejas,bet izrādās,ka iepludināts ir nevāji daudz(pietiktu norēķināties par gāzes parādu,lai krievi nevarētu visu laiku pārmest par nemaksāšanu).Un te rodas jautājums,kam un par ko maksāja?Var būt arī negatīvs atradīs šeit atbildi ,kam ir izdevīgs bardaks Ukrainā.
avatar
Publicēts: 22.04.14 14:38
 citēt
Selfijs no Kievas, Doņeckas, Slavjanskas? :)

avatar
Publicēts: 22.04.14 14:49
 citēt
.bet runa jau gāja,ka cīnijās dēļ idejas,bet izrādās,ka iepludināts ir nevāji daudz(pietiktu norēķināties par gāzes parādu,lai krievi nevarētu visu laiku pārmest par nemaksāšanu).Un te rodas jautājums,kam un par ko maksāja?Var būt arī negatīvs atradīs šeit atbildi ,kam ir izdevīgs bardaks Ukrainā.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Naudu neviens Ukrainai nav iedevis , bet gan aizdevis un visas summas ko Ukraina sanema gan no Krievijas gan Eiropas un ASV ir aizdevums, Abas puses Centas iegrust naudas aizdevumus , bet Krievija dod Tagad naudu Krievijas karoga vicinatajiem un vairs neaizdod!!!! ASV iedeva aizdevumu ,bet ka tas izlietots japrasa Tev atskaite Ukrainas parlamentam ,un Tie ari so naudu apsaimnieko, pec Tam no Ukrainas to prasis atpakal...
Bardaks ir izdevigs tiem kas parvalda Ukrainas finanses ,lielako Tiesu ta ir Krievija . Ja paklauj Ukrainu ,tad nezaude savu ieguldito naudu... Ja Ukraina pieslienas Eiropai - Krievijas nauda ir zudusi..
Ja uznemejs aiznemas no bankas aizdevums ir jaatdod, Ja valsts -Krievija ir aizdevusi naudu par gazi un citiem ieguldijumiem , vina to grib atpakal....
Ja ukraina atkratas no Krievijas visas rebes no Krievijas ir zaudetas....ASV nauda no kopejas naudas Ukraina ir loti niecigs procents:face-glasses:
avatar
Publicēts: 22.04.14 14:56
 citēt
Ļvovā par godu Ļeņina dzimšanas dienai. :bad_smile:

avatar
Publicēts: 22.04.14 14:59
 citēt
Hillwalker:
Bardaks ir izdevigs tiem kas parvalda Ukrainas finanses


Pārvaldībai bardaks jau neko nesekmē. Varbūt tas izdevīgs nevis "tiem, kas pārvalda", bet "tiem, kas izlaupa". :bad_smile: Bet nu jā, atbildes galā tā valsts, uz ko jārāda ar pirkstu, jau laikam jebkura gadījumā tā kā šā sanāk, ka - Krievijai.
avatar
Publicēts: 22.04.14 15:03
 citēt
Arī Doņeckā cilvēku pūļi savākušies svinēt Ļeņina dz.d. pie pieminekļa... Laukums noklāts ar svinētājiem. :bad_smile:

avatar
Publicēts: 22.04.14 15:35
 citēt
avatar
Publicēts: 22.04.14 20:22
 citēt
avatar
Publicēts: 22.04.14 20:26
 citēt
Hillwalker:
Haiduks:Hillwaker... no tava teksta man patīk: (cite)''Man ir pulka Krievu draugi''...
... nu tad aizej pie viņiem un pasaki, ka te bloģā vēlās no viņiem tikt vaļā, vai nu lai brauc prom, vai izmirst (no tekstiem! )...
... bet vai tu lasīji, ka tieši es šai sadaļā ienācu ar domu, ka nedrīkstam Latvijā sēt nacionālo naidu.
... palasi, ko rakstīju par Ukrainu... un ko tu pateici savādāku :D

Nevienam kartigam Latvijas cittautietim - nav problemu but lojalam Latvijai un sie Cilveki ir vairak patriotiski par Latvijas valstij, ka dazs labs Latvijas pseido tautietis ,kur sapno par atgriesanos Padomju savieniba...
Un te neviens nav Teicis ka Latvijas pilsoniem Krieviem , butu jadodas atpakal uz dzimteniti- Runa ir par nepilsoniem ,kuri velas but Krievijas pilsoni un par Krievijas pilsoniem parverst visus Latvijas iedzivotajus...
Nu jau butu gan laiks noteikt ,ka Krievijas pilsoni Te dzivo ar VIZAM un nepilsoni izvelas un nokarto pilsonibu pec saviem ieskatiem , bet nemegina uztureties ka nepilsoni, kuriem nav savas valstiskas piederibas.
Ja 24.gados nav izlemts par pilsonibas pieprasijumu , tad tas vien liecina ,ka ir pret pilsoniem ar kuriem kopaa dzivo....


Ot šitās lietas man nestāsti, palasi tekstus, citē tos un stāsti tiem, uz ko tas attiecas.
'' Un te neviens nav Teicis ka Latvijas pilsoniem Krieviem''... ot es gan bieži esmu teicis, ka nevajag kurināt nacionālo naidu, un nevajag kaitināt ''Latvijas pilsoniem Krieviem''
avatar
Publicēts: 22.04.14 20:35 labots
 citēt
es zinu, kam vajadzīgs pašreizējais bardaks Ukrainā... to neredzēt var tikai tādi, kam atrubīta domāšana reālajā laikā, un telpā.

Latvija arī nav aizmirsta, periodiski kāds kaut ko izmet. šoreiz Gapoņenko www.delfi.lv...

kā saka, pamazām jāsāk gatavot augsni.
avatar
Publicēts: 22.04.14 20:48
 citēt
Latvijai bija plānots cits scenārijs. saskaņas centrs vispirms iekaro pozīcijas Rīgā, ar populistiskiem gājieniem nostiprinās, tad veiksmīgi nostartē saeimas vēlēšanās un sastāda "pareizo valdību" ... . bišķiņ ar tām rīdzinieku kartēm vēlēšanu gadā nesanāca, tad "labo darbu" saraksts rautu širmjus nost un Jolans ar Haiduku varētu iet balsot, jo S.C. ir vienīgie,kas kaut ko dara... tas nekas, ka budžetā robi, jālāpās dažviet ārstu algas apgraizot, galvenais reitingi, popularitāte, un lielais mērķis ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.04.14 20:58
 citēt
:face-grin::face-grin::face-grin: ...var padomāt,ka līdz SC viss bija pūkaini,robi nebija un algas dakterīšiem auga.Naivums,kur tu rodies
avatar
Publicēts: 22.04.14 21:14 labots
 citēt
skaties plašāk, visaptverošu pārskatu nevaru ielikt. nebūsiet jau vienīgie, dansiga arī ies balsot par saskaņas centru ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.04.14 22:16
 citēt
Njā Ilgi jāgaidal kamēr šitie padomijas atbirumi haiduki,jolani,dansigas utt izmirs?
avatar
Publicēts: 22.04.14 23:21
 citēt
Возврат Крыма возможен через два года - Маломуж
www.ukrinform.ua...
biznesa plans:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.04.14 23:24
 citēt
Putins mil kino afisha.mail.ru...
avatar
Publicēts: 23.04.14 00:45
 citēt
MentsII:Njā Ilgi jāgaidal kamēr šitie padomijas atbirumi haiduki,jolani,dansigas utt izmirs?


Es par to pašu- maitas ilgi dzīvo, un daudziem te neļauj savas pārgudrības potēt :D
Bet mans sapnis MentsII, tavu pāreju uz citiem foto laukiem nobildēt :D,
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 48
  5. 49
  6. 50
  7. 51
  8. 52
  9. 53
  10. 54
  11. 55
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):