forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 57
  5. 58
  6. 59
  7. 60
  8. 61
  9. 62
  10. 63
  11. 64
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.05.14 12:09 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 05.05.14 12:13
 citēt
Jā, Putleram patiešām ģīmis, it kā kakls jau būtu uz trambuļa sliedes. :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.05.14 13:50
 citēt
kā var negribēt šādu laimi? Močīt kā agresīvam zvēram pa miskastes dubļiem

avatar
Publicēts: 05.05.14 14:28
 citēt
Maris:kā var negribēt šādu laimi? Močīt kā agresīvam zvēram pa miskastes dubļiem



Čeļabinskas bērni :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.05.14 14:29
 citēt
Maris:kā var negribēt šādu laimi? Močīt kā agresīvam zvēram pa miskastes dubļiem



...nebiju domājis,ka Jelgavā bēnus vajag tā ģērbt lai ietu ārā
avatar
Publicēts: 05.05.14 15:27 labots
 citēt
Jelgavā jau pasaules iekarotāji nedzīvo - tā ir zombijkastes auditorija Krievijā.
avatar
Publicēts: 05.05.14 15:52
 citēt
В Славянск перебросили из Крыма 150 казаков-агрессоров
www.ukrinform.ua...
Re nu Jolan Tavi draugi ir ieradusies un vel gribi teikt ka tas ir samelots!!!!!!:super_man:
avatar
Publicēts: 05.05.14 16:01
 citēt
Hillwalker:В Славянск перебросили из Крыма 150 казаков-агрессоров
www.ukrinform.ua...
Re nu Jolan Tavi draugi ir ieradusies un vel gribi teikt ka tas ir samelots!!!!!!:super_man:


...kā var neticēt tagad Ukrainas presei par notiekošo Ukrainā :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 05.05.14 16:06 labots
 citēt
Krievijas oficiālais apbalvojums 4 fotobloga brašuļiem - neredzamās frontes kareivjiem.

avatar
Publicēts: 05.05.14 16:19
 citēt
Ukrainas presei ticēt nedrīkst, vienīgie drošie informācijas avoti ir TV Centr, Rossija, Ņevzorovs un "afganskij solovej" Ļeščinskis, baltiešu snaiperes jau pa Ukrainu šaudās un tu tam svēti tici. :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 05.05.14 16:24
 citēt
Schneider:Ukrainas presei ticēt nedrīkst, vienīgie drošie informācijas avoti ir TV Centr, Rossija, Ņevzorovs un "afganskij solovej" Ļeščinskis, baltiešu snaiperes jau pa Ukrainu šaudās un tu tam svēti tici. :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:


...tiem kas tankā(latgalē)-arī tiem idiņiem nevar ticēt
avatar
Publicēts: 05.05.14 16:38
 citēt
Jolan:
Hillwalker:В Славянск перебросили из Крыма 150 казаков-агрессоров
www.ukrinform.ua...
Re nu Jolan Tavi draugi ir ieradusies un vel gribi teikt ka tas ir samelots!!!!!!:super_man:


...kā var neticēt tagad Ukrainas presei par notiekošo Ukrainā :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:

1. Kad vēl pirms iebrukuma Čečenijā Krievijas prese pilnām mutēm brēca, ka kaujas ļotenes turienes debesīs nemaz nav no Krievijas, nodomāju, ka pēc tik trekniem meliem nu gan tai neviens vairs neticēs. Kļūdījos. Tāpat, kā par sekojošajām kara baikām.
2. Kad nordostā cieši, pat dikti cieši aizmidzinātājām „teroristēm” katrai galvā tika pa kontrolšāvienam, lai nedod Dievs, pamodušās kaut ko neizpļāpā, cerēju, ka nu gan jebkāda ticība krieviem beigsies. Velti.
3. Kad Rjazaņas „mācībās” maisos atrada īstu, nevis „mācību” heksogenu un turpinājumā stāstīja Minhauzena cienīgas pasakas, cerēju, ka nu taču ir diezgan - atkal nekā.
4. Redzot tālrādē, kā „atbrīvo” gūstekņus Beslanā un dzirdot, ko krievi muld, domāju, ka nu taču gan būs diezgan. Bēēē...
5. Kad pasaule uzzināja, ka polonijs cilvēku indēšanai mājas apstākļos iegūstams katram teroristam – jau vairs nebrīnījos.
6. Pēc iebrukuma Gruzijā sapratu, ka pasaules saprašanā Krievijai, tās virsaišiem, presei un televīzijai ir taisnība vienmēr un par visu. Tā bija jau 20-30tajos gados un beidzās ar vēl lielāku taisnību.
7. Ka par Ukrainu jātic ir tikai un vienīgi Moskovijai, nav nekādu šaubu, jo „Путин наградил более 300 работников СМИ за "объективное освещение событий в Крыму"...Согласно тексту указа работники СМИ награждены "за высокий профессионализм и объективность в освещении событий в Республике Крым".
avatar
Publicēts: 05.05.14 17:00
 citēt
Jolan: ...tiem kas tankā(latgalē)-arī tiem idiņiem nevar ticēt

Tas bija arguments diskusijā? :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 05.05.14 17:14 labots
 citēt
Girtsons:Teroristu sarunas LIVE - [url=https://www.youtube.com/watch?v=7S3Pw7fYlZo



Suukstaas,]https://www.youtube.com/watch?v=7S3Pw7fYlZo


Suukstaas,[/url] ka nenaak neviens vairs uz blokpostiem...salidzinot ar aizvakardienu noskanjojums beedigaaks:)
avatar
Publicēts: 05.05.14 17:51
 citēt

Seperatists izpirdis ar granatmeteju un kaartu ar automaatu caur savaam durviim:D
avatar
Publicēts: 05.05.14 17:59
 citēt
Demokrātijas citadele: www.apollo.lv... Drīz tiks aizslepenoti atpakaļ Molotova Ribentropa pakta protokoli, bet par "atbrīvotāju" veiktajām izvarošanām un marodierismu būs mūža katorga Sibīrijā.
avatar
Publicēts: 05.05.14 22:01
 citēt
pofig sankcijas, pofig sankcijas, bet nemaz nav tik pofig kā izrādās.
hvylya.org...
avatar
Publicēts: 05.05.14 22:10 labots
 citēt
Sapper:pofig sankcijas, pofig sankcijas, bet nemaz nav tik pofig kā izrādās.
hvylya.org...

Šo vajadzētu mērogā 1:1 piemērot "Jaunajam vilnim"
avatar
Publicēts: 05.05.14 22:22
 citēt
Nepiemēros. Trukšņa maizestēvam lielākais ienaidnieks ir tieši NATO, bet Putlers - draugs.
avatar
Publicēts: 06.05.14 00:45
 citēt
Ne tikai Latvijā maksā Haidukiem un citiem kangaru latviešiem (un visām pārējām tautībām), lai šie ar putām uz lūpām aizstāvētu Putina politiku:
www.businessinsider.com...
avatar
Publicēts: 06.05.14 06:32 labots
 citēt
GunarsII:
Sapper:pofig sankcijas, pofig sankcijas, bet nemaz nav tik pofig kā izrādās.
hvylya.org...

Šo vajadzētu mērogā 1:1 piemērot "Jaunajam vilnim"


...ko Tev Jaunais vilnis izdarīja???Kremt,ka Tavi tautieši vasarā var nopelnīt visam gadam??Ne es viņu skatos ,ne es braucu uz Jūrmalu.Kā festiņš,priekš manīm viņš ir 0,bet kā peļņas avots jūrmalniekiem ir super.Lai pelna un tusē,Tev ta kas??
avatar
Publicēts: 06.05.14 06:37
 citēt
Jolan:
GunarsII: Šo vajadzētu mērogā 1:1 piemērot "Jaunajam vilnim"


...ko Tev Jaunais vilnis izdarīja???Kremt,ka Tavi tautieši vasarā var nopelnīt visam gadam??Ne es viņu skatos ,ne es braucu uz Jūrmalu.Kā festiņš,priekš manīm viņš ir 0,bet kā peļņas avots jūrmalniekiem ir super.Lai pelna un tusē,Tev ta kas??

Nu kā var nesaprast! Latvietim, parastajam, obligāti gribas Eiropā un pastaliņās tērptam. Štrunts par to Eiropu, bet pastaliņas kaimiņam Obligātas.:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 06.05.14 08:09
 citēt
Ritz:Ne tikai Latvijā maksā Haidukiem un citiem kangaru latviešiem (un visām pārējām tautībām), lai šie ar putām uz lūpām aizstāvētu Putina politiku:
http://www.businessinsider.com/putin-paying-people-to-post-pro-russia-propaganda-in-comments-2014-5#!I5bE4


Ux ti, kā aģents Ritz uzsit sev cenu!!! Ritz, tu tik ''gudri'' uzrakstīji... tad paskaidro, kur tu tik labi zini par maksāšanu... regulāri saņem? :D
... bet ja cilvēks (Ritz) neprot lasīt, kur tad nu tādam ir dota domāšana :D...
... bet lai mums neietu pa tukšo... dod piemēru (citē) kur Haiduks atbalsta Krievijas politiku. Ja atradīsi, labs konjaks no manis, bet ja neatrod, tad esi godīgs un tais pašās naudiņās nopērc man Lāčplēša Dzintariņu :D... nekad nevajag savas stulbās iedomas izteikt kā citu cilvēku rīcību. Fotogrāfus- kangarus mēs redzējām tais rindās, kas iesniedza bildes par 13. janvāri. Un tieši tāpat es savā mūžā esmu redzējis stukačus, kuri ar vārdiem tēloja ''īstos''.
Rītz... loģiska faktu analīze ir daudz pareizāka, nekā tu, kas izlasa vienu rakstiņu un pēc tam kakā!!!
avatar
Publicēts: 06.05.14 08:26
 citēt
Haiduka, Jolana , un tamlīdzīgo atbalsts Krievijas politikai, ārpus šī topika slejām, varētu būt SC , Nila atbalsts , vēlēšanās, jo tas vismaz kaut ko dara ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.05.14 09:07
 citēt
avatar
Publicēts: 06.05.14 09:42
 citēt
negatIvs:Haiduka, Jolana , un tamlīdzīgo atbalsts Krievijas politikai, ārpus šī topika slejām, varētu būt SC , Nila atbalsts , vēlēšanās, jo tas vismaz kaut ko dara ..... :bad_smile:


... a varētu būt, ka tieši tu balsoji par SC... tāpēc te tā grēkus izpērc :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 10:02
 citēt
Jolan:
GunarsII: Šo vajadzētu mērogā 1:1 piemērot "Jaunajam vilnim"


...ko Tev Jaunais vilnis izdarīja???Kremt,ka Tavi tautieši vasarā var nopelnīt visam gadam??Ne es viņu skatos ,ne es braucu uz Jūrmalu.Kā festiņš,priekš manīm viņš ir 0,bet kā peļņas avots jūrmalniekiem ir super.Lai pelna un tusē,Tev ta kas??

Jolan, līdz šim gadam mana attieksme bija pilnīgi neitrāla. Es par to nejūsmoju, bet arī nesatraucos. Bet tagad, Ukrainas notikumu kontekstā viss izskatās savādāk. Redzami Krievijas kultūras darbinieki ir pauduši atbalstu Putina impērijas atjaunošanas plāniem. Mūsu attieksme pret Jauno vilni būtu atbilde nevis politiķiem, bet tieši šiem pašiem kultūras cilvēkiem, ka pastāv arī pavisam cits vērtējums.
avatar
Publicēts: 06.05.14 10:08
 citēt
blogā ir bijuši daudz disputi, gan par vēlēšanām gan par politiku, gan Rīgas domi. galvenos vilcienos atceros, ko kurš rakstīja, bet slinkums , un arī tāda laika nav sameklēt visu. būtu interesanti palasīties, jo domu pērles tur bija labās... - kam mums nato, kam budžetā naudu aizsardzībai, kas mums uzbruks. kāda jēga iet uz vēlēšanām, tāpat nekas nemainīsies utt. kamēr gudrinieki neiet balsot, un sadala savas balsis ,balsojot par n-tajām partijām, tikmēr saskaņas centra elektoriāts rīkojās, un viņiem pievienojās apmuļķotie, citās partijās vilušies .....
bet vēlēšanās par SC jūs nebalsosiet vienīgie, domubiedru pietiks
www.fotoblog.lv...

- a kas vainas Ushakovam? - (c) dansiga ... 2. diskusijas lappusē ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.05.14 10:23
 citēt
... es tik vienu nesaprotu, ja jau Ukraina slikta, valdība zog un neļauj dzīvot, tad vajadzēja dibināt un pieprasīt autonomiju, bet ne jau parakstīties būt par Krieviju...
avatar
Publicēts: 06.05.14 10:30
 citēt
negatIvs:blogā ir bijuši daudz disputi, gan par vēlēšanām gan par politiku, gan Rīgas domi. galvenos vilcienos atceros, ko kurš rakstīja, bet slinkums , un arī tāda laika nav sameklēt visu. būtu interesanti palasīties, jo domu pērles tur bija labās... - kam mums nato, kam budžetā naudu aizsardzībai, kas mums uzbruks. kāda jēga iet uz vēlēšanām, tāpat nekas nemainīsies utt. kamēr gudrinieki neiet balsot, un sadala savas balsis ,balsojot par n-tajām partijām, tikmēr saskaņas centra elektoriāts rīkojās, un viņiem pievienojās apmuļķotie, citās partijās vilušies .....
bet vēlēšanās par SC jūs nebalsosiet vienīgie, domubiedru pietiks
www.fotoblog.lv...

- a kas vainas Ushakovam? - (c) dansiga ... 2. diskusijas lappusē ... :bad_smile:


:D... un lūk tur mans teksts
Haiduks:Ienāca prātā doma, padebatēt (bet pieklājīgi) par ko balsot.
Domas, bet manas :) :
1. Saeimu esam atlaiduši un morāli nenopietni būtu balsot par tiem, kuri bija pie varas un atlaisti...
2. paliek "krievi" un Zatlers, bet Zatlers pieļāva, ka tas viss notiek, kas notika...
3. Paliek "krievi", bet lai cik sarkans esmu- neceļas roka....
4. paliek 0-le
Es neesmu izlēmis, un tāpēc laikam spēlēšu ruleti, izsviedīšu visus, kuri ir bijuši, un no tiem, kuri naf bijuši izvilkšu neskatoties (lai naf sevi jālamā :D )
Kā domājat jūs balsot, un varbūt (brinumi arī notiek) blogs vienojās par vienu noteiktu spēku :)


Un uzprasīšu tev dansigas jautājumu - a kas vainas Ushakovam? Jā , lielākā vaina, ka krievs :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 10:36 labots
 citēt
tur tik primitīvi nav. daļa tic, ka nonāks Krievijas paspārnē un būs leiputrija, tāpēc atbalsta prokkrieviskos spēkus. Bet lietas tur ir sarežģītākas. ar ko beigsies neviens eksperts pašreiz nepateiks. Krievija var arī neko neanektēt, jo raustās bez redzama iemesla Ukrainā ieiet. Krievija var izmantot, šitā bardaka rezultātā radušās autonomijas, ja ukrainas valdībai neizdosies tos perēkļus likvidēt, un lieta līdz tam nonāks. bez Krievijas, tur vēl ir vietējo oligarhu, un bijušo Janukoviča valstsvīru intereses, tāpēc tur ir drūmais kiš-miš veidojums patreiz vietējie pašaizsardzības spēki, Krievijas specvienības, bandītu grupējumi, jo Ukrainā vēl īsti nav beidzies tas, kas citur beidzās 1990-tajos, un propogandas apmuļķots pūlis, ko priekšā nolikt. kaut kādā mērā, starp viņiem ir kādas vienošanās, jo darbojās sakaņoti

tas tālavietim
avatar
Publicēts: 06.05.14 10:40 labots
 citēt
Haiduks:
negatIvs:blogā ir bijuši daudz disputi, gan par vēlēšanām gan par politiku, gan Rīgas domi. galvenos vilcienos atceros, ko kurš rakstīja, bet slinkums , un arī tāda laika nav sameklēt visu. būtu interesanti palasīties, jo domu pērles tur bija labās... - kam mums nato, kam budžetā naudu aizsardzībai, kas mums uzbruks. kāda jēga iet uz vēlēšanām, tāpat nekas nemainīsies utt. kamēr gudrinieki neiet balsot, un sadala savas balsis ,balsojot par n-tajām partijām, tikmēr saskaņas centra elektoriāts rīkojās, un viņiem pievienojās apmuļķotie, citās partijās vilušies .....
bet vēlēšanās par SC jūs nebalsosiet vienīgie, domubiedru pietiks
www.fotoblog.lv...

- a kas vainas Ushakovam? - (c) dansiga ... 2. diskusijas lappusē ... :bad_smile:


:D... un lūk tur mans teksts
Haiduks:Ienāca prātā doma, padebatēt (bet pieklājīgi) par ko balsot.
Domas, bet manas :) :
1. Saeimu esam atlaiduši un morāli nenopietni būtu balsot par tiem, kuri bija pie varas un atlaisti...
2. paliek "krievi" un Zatlers, bet Zatlers pieļāva, ka tas viss notiek, kas notika...
3. Paliek "krievi", bet lai cik sarkans esmu- neceļas roka....
4. paliek 0-le
Es neesmu izlēmis, un tāpēc laikam spēlēšu ruleti, izsviedīšu visus, kuri ir bijuši, un no tiem, kuri naf bijuši izvilkšu neskatoties (lai naf sevi jālamā :D )
Kā domājat jūs balsot, un varbūt (brinumi arī notiek) blogs vienojās par vienu noteiktu spēku :)


Un uzprasīšu tev dansigas jautājumu - a kas vainas Ushakovam? Jā , lielākā vaina, ka krievs :D


esmu par šito palagus rakstījis, un ne tāpēc ka krievs, bet tāpēc, kādiem mērķiem viņš kalpo. vairs neatkārtošos, vismaz patreiz nē, jo dodos uz "Kuršiem "pie laipnajām meitenēm, kuras man noformēs pasūtījumu
avatar
Publicēts: 06.05.14 10:49
 citēt
GunarsII: Mūsu attieksme pret Jauno vilni būtu atbilde... kultūras cilvēkiem...

Bet kāds sakars novajai volnai ar kultūru???!!!
avatar
Publicēts: 06.05.14 11:25
 citēt
Schneider:
GunarsII: Mūsu attieksme pret Jauno vilni būtu atbilde... kultūras cilvēkiem...

Bet kāds sakars novajai volnai ar kultūru???!!!


Par kultūru "aņuks ar bārdu": Es naktī kulturāli nācu mājās no balles, bet kautkādi nelieši man rokām visus pirkstus nobradāja.:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.05.14 12:02 labots
 citēt
Jolan:
GunarsII:
Šo vajadzētu mērogā 1:1 piemērot "Jaunajam vilnim"


...ko Tev Jaunais vilnis izdarīja???Kremt,ka Tavi tautieši vasarā var nopelnīt visam gadam??Ne es viņu skatos ,ne es braucu uz Jūrmalu.Kā festiņš,priekš manīm viņš ir 0,bet kā peļņas avots jūrmalniekiem ir super.Lai pelna un tusē,Tev ta kas??


Tie tautieši, kuru meistarība ir ko vērta, pelna ne tikai tajā nedēļā (pie Laura arī ziemā aizbraucu un brīvdienā galdiņu trūkst) - bet tiem, kuru vienīgā vērtība ir dislokācijas vieta vienu nedēļu vasarā, derētu pakustināt pauri, lai celtu savu vērtību.

Ja vēl pagājušo gadu jv varēja uztvert par klaunu kāstuvi, tad šogad jau ir nepiedodami, ka no LV translēs fašistisku režīmu atbalstošus banaļņikus - tieši pa agresora zombijkanaliem.

Ne vienmēr nauda ir pāri visam + lielāka vērtība ir nevis slinki kāst, bet iespringt un kļūt patiesi konkurētspējīgam - jau tagad LV ekonomiskā sadarbība/atkarība no Krievijas ir 10x mazāka kā 20 gadus atpakaļ - laiks atkratīties no agresora vēl tālāk.

Ne visiem ir tik lokans mugurkauls un bezvērta pašcieņa kā Tev. Vari lasīt arī kā *ne visiem Latvija ir vienaldzīga*. Kā arī ne visi ir tik tuvredzīgi un ilgtermiņā domāt nespējīgi.
avatar
Publicēts: 06.05.14 12:14
 citēt
Eu, kā tad tā?.. www.delfi.lv...
Kvākšķi pašā Reihā lohanuļisj.
avatar
Publicēts: 06.05.14 12:15 labots
 citēt
Haiduks:

Un uzprasīšu tev dansigas jautājumu - a kas vainas Ushakovam? Jā , lielākā vaina, ka krievs :D

Par gņilu esmu reāli 2h stāstījis, sakarā ar viņa radīto bardaku, kādam krievvalodīgam pārim - arguments par криевс, valodas referendumu utt pat neizskanēja - tāpat pietika ko stāstīt. I tik un tā paliku нацик, jo tā vienkārši ir ērtāk nekā atvēt acis un ieraudzīt totālu mis-management, atbildības par jebko trūkumu un visu paŗējo.
Un toreiz vēl pat nebija piemēra ar Zolitūdi, kur gņils pats balsoja par izmaiņām likumā, pinās skaidrojumos par to theniskumu un tieši atbild par darba organizēšanu būvvaldes vadībā - kad pie objekta jāstāv ļentacku rezaķ, tad ir vot kakije mi maladci! (pat ja viss projekts izstrādāts vēl ilgi pirms paša gņila)- a kad jumts iebrūk, tad fu, bļa, čo za huiņa, ņihuja ņe znajem...
Ne jau atkāpties kāds prasīja - būtu cilvēcīgi atvainojies, solījis palīdzēt izmeklēšanā. A tā vietā sapsihojās uz Jaunalksni un patrieca cilvēku, kas atklāja, ka Ķirsona Lido nav ekspluatācijā nodots - malējais atrasts, visiem labi - bet tas nekas, ka visa struktūra paša tiešā padotībā...
Nu tas tikai viens piemēriņš, kas parāda kas tieši vainas gņilam.
avatar
Publicēts: 06.05.14 12:54
 citēt
Schneider:Eu, kā tad tā?.. www.delfi.lv...
Kvākšķi pašā Reihā lohanuļisj.


Oi nu šitais ir tik gariem diegiem - *bija mājaslapā, tad pazuda bla, bla, bla* - *stasts par bijušu vieninieku nullīšu kombināciju* jau nu galīgi nav tas ko normālam izdevumam pieklātos drukāt. Ja nav skaidru pierādījumu, tad nav ko bazūnēt - pilnīgi pietiek ar reāliem datiem un lieliem desmitiem atmaskotu melu - šitā tāda blamāža.
avatar
Publicēts: 06.05.14 13:17
 citēt
Re kā:
nedelya-ua.com...
pat kazahstāņi mums priekšā, kamēr mūsu drošībnieki tikai kaut ko klusiņām "iesaka" un visa kolorādo varza, ieskaitot FB odiozo četrotni, joprojām provocē... vienu no tiem haidukiem gan, skatos, ir gan nobanojuši...
avatar
Publicēts: 06.05.14 13:27
 citēt
versatile:
Haiduks:

Un uzprasīšu tev dansigas jautājumu - a kas vainas Ushakovam? Jā , lielākā vaina, ka krievs :D

Par gņilu esmu reāli 2h stāstījis, sakarā ar viņa radīto bardaku, kādam krievvalodīgam pārim - arguments par криевс, valodas referendumu utt pat neizskanēja - tāpat pietika ko stāstīt. I tik un tā paliku нацик, jo tā vienkārši ir ērtāk nekā atvēt acis un ieraudzīt totālu mis-management, atbildības par jebko trūkumu un visu paŗējo.
Un toreiz vēl pat nebija piemēra ar Zolitūdi, kur gņils pats balsoja par izmaiņām likumā, pinās skaidrojumos par to theniskumu un tieši atbild par darba organizēšanu būvvaldes vadībā - kad pie objekta jāstāv ļentacku rezaķ, tad ir vot kakije mi maladci! (pat ja viss projekts izstrādāts vēl ilgi pirms paša gņila)- a kad jumts iebrūk, tad fu, bļa, čo za huiņa, ņihuja ņe znajem...
Ne jau atkāpties kāds prasīja - būtu cilvēcīgi atvainojies, solījis palīdzēt izmeklēšanā. A tā vietā sapsihojās uz Jaunalksni un patrieca cilvēku, kas atklāja, ka Ķirsona Lido nav ekspluatācijā nodots - malējais atrasts, visiem labi - bet tas nekas, ka visa struktūra paša tiešā padotībā...
Nu tas tikai viens piemēriņš, kas parāda kas tieši vainas gņilam.


Ot šito izbeidz... Zolitūdes traģēdijā iesaistītie visi ir latvieši, vai nevajag aizdomāties?... un gala iznākums būs, ka skrūves bez papīriem, nevis konkrēts vaininieks... bet es pieļauju, ka tieši konkrētā nebūs, ja konstruktors pierādīs, ka rēķināts pēc formulām, kādas tam ir mācītas... un to apstiprināja ekspertu slēdziens.
Es zinu, ka tādiem kā tev patīk iepīt citus, kam nekādas saistes ar to naf :D
Ministru prezidents atkāpās... nevis noveda lietu līdz atrisinājumam- kā žurka no grimstoša kuģa aizbēga, lai sev eiroparlamentā vietu izsistu :P
Un kā Nilam būtu bijis jāatvainojas- es krievs atvainojos latvijas tautai par latviešu izdarītajām cūcībām?
Es visu laiku cik esmu Rīgā, nodarbojos ar aktīvo celtniecību. Čehu vēstniecība ir viens no manis vadītiem objektiem ... pa visu laiku manā praksē ne reizi būvinspekcija neapmeklēja manus vadītos objektus, pilnīgi piekrītu, kā tādā izskatā, kāda bija būvinspekcija, tā bija jālikvidē. Bet tajos objektos, kur tie bija... tīrais rekets, kad nomaksāja, tā visi akti pazuda :D.
Ko būvinspekcija būtu iesākusi Zolitūdes lietā? Viss tur it kā ir pēc projekta... tātad kārtībā :(... es vienu lietu uzskatīju, kas nesaskan fotogrāfijās ar projekta aprakstu- fotogrāfijās virsējais betonējums sadalījās kvadrātiņos, bet pēc apraksta tam bija jābūt (liekas par biezumu) 220mm b35 divās kārtās armētai plātnei.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 57
  5. 58
  6. 59
  7. 60
  8. 61
  9. 62
  10. 63
  11. 64
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):