forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 59
  5. 60
  6. 61
  7. 62
  8. 63
  9. 64
  10. 65
  11. 66
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.05.14 13:40
 citēt
TomsL:
Haiduks:
... bet es jaf sen esmu teicis, ka kad naf ko darīt, jāpasmejās par SuperPolitalogiem te :D ... un ieliet eļļu ugunī... labi māku :D
Pats reāli katrā postā uzdodies par "SuperPolitologu" -> pats par sevi smejies, kad nav ko darīt?
Un eļļu ugunī tu ieliet neproti ne mazliet, jo atkārtojies un mal vienu un to pašu atkal un atkal, kā veca plate.


saproti tajā vecumā cits jau nekas neatliek kā pašam sevi izklaidēt, īpaši ja esi tik neciešami kašķīgs :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.05.14 13:48 labots
 citēt
par referendumu:

www.delfi.lv...


Vakarā paskatījos vācu politologa Franka diskusiju vācu kanālā un par tiem novērotājiem viņš skaidri pateica- nebija krievam citas iespējas, tie bija jāaptur, lai neuzpeldētu patiesība, jo šie novērotāji būtībā esot apmācīti, lai varētu ieraudzīt tās militārās pazīmes, kuras parasts cilvēks nepamanītu. Tieši tāpat šī labā un draudzīgā izturēšanās pret šiem aizturētājiem no aizturētāju puses. Tas viss tikai viena iemesla dēļ, lai patiesība nenāk gaismā.
avatar
Publicēts: 07.05.14 15:59
 citēt
Visa padomijas vēsture ir sacerēta tāpēc lai noslēptu patiesību.Proti nevaldāmu vēlmi būt par pasaules valdniekiem.Un pat nemēģiniet stāstīt ka tas ir normāli un jeņķi ir tādi paši un Hitlers bija cilvēkēdājs.Tie visi ir bērni pret boļševiku pasaules revolūciju.:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.05.14 16:11 labots
 citēt
viecha:Visa padomijas vēsture ir sacerēta tāpēc lai noslēptu patiesību.Proti nevaldāmu vēlmi būt par pasaules valdniekiem.Un pat nemēģiniet stāstīt ka tas ir normāli un jeņķi ir tādi paši un Hitlers bija cilvēkēdājs.Tie visi ir bērni pret boļševiku pasaules revolūciju.:face-wink:

Tā ir, vienīgi par jeņķiem ir jākonkretizē. Aleksandrs Grīns jau savā pirmās Latvijas republikas laikā sarakstītajā "Pasaules vēsturē" veltīja ne visai glaimojošus vārdus ASV ambīcijām. Bet šodien man ir skaidri redzamas vismaz divas padomijas un ASV imperiālisma atšķirības:
1) Otrajam pasaules karam beidzoties amerikāņu un sabiedroto zonā esošās valstis atkal kļuva brīvas, bet Padomju zonā palikušās nokļuva vai nu tautu cietumā- PSRS, vai sociālisma nometnē šaipus "dzelzs aizkaram".
2) Savas varenības apliecināšanai un interešu realizācijai ASV nav nepieciešams iekarot vai kā citādi anektēt kaimiņvalstis.
avatar
Publicēts: 07.05.14 16:15
 citēt
GunarsII:
man ir skaidri redzamas vismaz divas padomijas un ASV imperiālisma atšķirības:
1) Otrajam pasaules karam beidzoties amerikāņu un sabiedroto zonā esošās valstis atkal kļuva brīvas, bet Padomju zonā palikušās nokļuva vai nu tautu cietumā- PSRS, vai sociālisma nometnē šaipus "dzelzs aizkaram"
2) Savas varenības apliecināšanai un interešu realizācijai ASV nav nepieciešams iekarot vai ka citādi anektēt kaimiņvalstis.

1majam grūti piekrist, jo brīvība ir ļoti stiepjams jēdziens. Piemēram, ja cilvēks iespundēts būrī, kuram redz restes - nav brīs, bet ja ir ļoti lielā būrī, kur restes nav tik viegli saredzamas, cilvēkam liekas, ka viņš ir brīvs. Bet īstenībā jau nav.
avatar
Publicēts: 07.05.14 16:25
 citēt
hi,hi,hi!Nupat lasīju,ka Krimā krievu varas iestādes ieteikušas divreiz samazināt ūdens patēriņu.Tipa ko dzer ūdeni,ja veikalos ir šnabis?Tā jau vēl mazgāties arī sāks gribēt,banderovci un fašisti-cilvēku dedzinātāji!
avatar
Publicēts: 07.05.14 16:35
 citēt
viecha:hi,hi,hi!Nupat lasīju,ka Krimā krievu varas iestādes ieteikušas divreiz samazināt ūdens patēriņu.Tipa ko dzer ūdeni,ja veikalos ir šnabis?Tā jau vēl mazgāties arī sāks gribēt,banderovci un fašisti-cilvēku dedzinātāji!

Gluži kā senajos un viduslaikos pilis un cietokšņi varēja izturēt aplenkumus ja pagrabos bija lieli vīna krājumi. Vīns atšķirībā no dzeramā ūdens nebojājas.:face-smile:
avatar
Publicēts: 07.05.14 16:40
 citēt
Jolan:
Hillwalker:www.apollo.lv...
te ir Haidukam par Latvijas Krieviem:face-wink:



...es jau domāju kārtējā laža no krievu puses,bet es neko kriminālu rakstā nesaskatīju.Var būt starp rindiņām?

Kostenecka ir loti sapratigs cilveks , gribeju izcelt vinas teikto. par Mamikinu neko laga nezinu , bet tas tiesa ka nav Zdanona un Pluners....
Runaju ar savu draugu Krievu un vins teica ka ari par SC nebalsos , jo vinam ir tikai divas alternativas balsot par kadu Latvieshu partiju.... Varbut pat par NA:face-smile:
avatar
Publicēts: 07.05.14 16:44
 citēt
Divi mani krievu draugi iepriekšejās Saeimas vēlēšanās balsoja par Šlesera partiju. :D Nevarēju viņus pārliecināt, lai tā nedara. Citiem krieviem, kas ir draugu/paziņu lokā, neesmu prasījis, par ko balsoja/balsos. Zinu vien, ka viens no maniem latviešu draugiem (arī fotogrāfs) pašvaldības vēlēšanās balsoja par SC. Viņu arī neizdevās pārliecināt.

Politiskā pārliecieba jau nav nosodāma. Politiķu rīcība - ir.
avatar
Publicēts: 07.05.14 16:50
 citēt
Gaisma:

Politiskā pārliecieba jau nav nosodāma. Politiķu rīcība - ir.

Piekrītu, un tāpēc aicinu arī šeit, Fotoblogā, izvairīties no "birku piekarināšanas" tam vai citam oponentam. Vienīgais izņēmums, cilvēks, kas nepauda savu politisko pārliecību, bet veica šeit kaut kādu "misiju", bija bēdīgi slavenais Kvaa un tāpēc pamatoti viņa vairs nav mūsu vidū...
avatar
Publicēts: 07.05.14 17:04
 citēt
Gaisma: Zinu vien, ka viens no maniem latviešu draugiem (arī fotogrāfs) pašvaldības vēlēšanās balsoja par SC.


Fotogrāfija ir fantastisks idiotu magnēts. Nezinu nodarbošanos kur vēl būtu tik augsts šis procents.

Nesen redzēju kino, kur cietuma priekšnieks mēģināja no psihiatra izspiest atļauju Depardjē varoni pārvest no cietuma uz trakonamu, - ārsts teica, ka nedrīkst jo likums ļauj pārvest tikai trakos, bet Depardjē ir idiots. Trakie esot trakomājā, bet idioti staigājot pa ielām pūļiem vien.

Šķiet viena no viņu atšķirības zīmēm ir fotokamera.
avatar
Publicēts: 07.05.14 18:48
 citēt
ar to politiku daudziem ir tā, ka uznāk kaut kāds zajobs, kura rezultātā izveidojās konkrētā indivīda priekštats par lietām, un pēc tam visa mūža garumā, nekas to pārliecību nemainīs, ausis dzirdīgas, un acis redzīgas tikai to priekštatu atbalstošai informācijai
avatar
Publicēts: 07.05.14 19:21 labots
 citēt
Par mozgojobku, kura padumjajā savienībā sākās jau no agras bērnības. Laukos atradu sievas 4.klases "Dzimtenes vēstures stāsti" mācību grāmatu 1970.g. izdevums. Varbūt kāds, lielāks militārais speciālists par mani, varētu apskaidrot, kādēļ granātu zem tanka jānes piesietu pie jostas un kādēļ tanki griežas apkārt tieši tajā brīdī, kad beigusies pretestība?

avatar
Publicēts: 07.05.14 19:32
 citēt
:face-grin:Šitais laps!5 morjaki un 22,ja pareizi saskaitīju, tanki.Atcerēsimies,ka neliešiem kara sākumā bija nepilni 4 tūkstoši ne to modernāko tanku pret apmēram 25 000 padomju daudz pārāko kara mašīnu.Ja jau pieci brašuļi saklapē 14,tad cik dienām fričiem pietika tanku?:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.05.14 20:01
 citēt
Kad izbeidzas granātas, tad paliek tikai granātu saišķi...


tas jau velk uz skolas mācību programmu:



















avatar
Publicēts: 07.05.14 20:06 labots
 citēt
No šitiem Zadornovs raksta savus tekstus. :face-grin:
Bet man ir īsta mācību grāmata.
avatar
Publicēts: 07.05.14 20:17
 citēt
Tie jau arī ir no īstām grāmatām - rekur vēl:

www.adme.ru...
avatar
Publicēts: 07.05.14 22:50
 citēt
Nu bet loģiski par tiem slīkoņiem!Ja jau nogāja pa topi,tātad mācību vielu-peldēšanu nebija apguvuši!Tiesa gan,piezīme,ka parējie pagaidām vēl nav noslīkuši drusku tā kā mulsina:face-grin:Ej nu izvērtē pedagogu darba kvalitāti,ja nav zināms noslīks vai ne.Un kad beidzot noslīks?
avatar
Publicēts: 07.05.14 23:02
 citēt
Jūs mani nomierinājāt. Sanāk, ka idiotiskas mācību grāmatas ir starptautiska jauno laiku parādība. Es nesen kopā ar visjaunāko meitu biju spiests izņemt cauri "Ar gudru ziņu" un likās, ka sliktākas grāmatas vairs nevar būt.
avatar
Publicēts: 07.05.14 23:17
 citēt
Zjuganovs: "Meitenīt, iesi uz mauzoleju līķi skatīties?"

avatar
Publicēts: 07.05.14 23:20
 citēt
www.kasparov.ru...
Drusku par Krieviju un tas sakrit ar man zinamiem faktiem.... Noteikti nepatiks ,Putina atbalstitajiem//////:exciting:
avatar
Publicēts: 08.05.14 00:12
 citēt
Hillwalker:www.kasparov.ru...
Drusku par Krieviju un tas sakrit ar man zinamiem faktiem.... Noteikti nepatiks ,Putina atbalstitajiem//////:exciting:


atklāti sakot pēc tās intervijas izlasīšanas man palika bišk šķērmi ap dūšu, až galva noreiba, it kā ieblieztu pa pieri! Jo līdz šim visu laiku sevi mierināju ka 3. pasaules karš tomēr neizraisīsies, tikai ne mūsdienās! Bet sasodīts vēsture tak nepārtraukti atkārtojas un tas viss jau ir bijis un būs vēlreiz, šī letarģiskā tautas neticība, ah ko nu, tikai ne manā dzīvē..
avatar
Publicēts: 08.05.14 00:45
 citēt
karš kā tāds ar ieročiem nav vajadzīgs un īpaši Krievijai, kura ar demagoģiju nodarbojusies jau sen. Mūsdienās ir jāizmanto mediju karš, virtuālie līdzekļi. jāprot zombēt ar interneta palīdzību, jāprot pasniegt un ļaut upurim pašam apēst ar gardu muti.
avatar
Publicēts: 08.05.14 01:41
 citēt
talavietis:karš kā tāds ar ieročiem nav vajadzīgs un īpaši Krievijai, kura ar demagoģiju nodarbojusies jau sen. Mūsdienās ir jāizmanto mediju karš, virtuālie līdzekļi. jāprot zombēt ar interneta palīdzību, jāprot pasniegt un ļaut upurim pašam apēst ar gardu muti.


karš postsovjet mediju telpā bija sākums, ziediņi, augsnes sagatavošana vairākus gadus, nu sāk nogatavoties auglīši, pirmie jau ievākti Krimas izskatā. To var salīdzināt arī ar lavīnas efektu, apturama tā vairs nav, vai nu izmūc no tās vai stājies pretī un izbaudi uz savas ādas. Protams lielais vairums piekops strausa politiku līdz beidzamajam, tas arī biedē visvairāk :face-sad:
avatar
Publicēts: 08.05.14 09:01
 citēt
Hillwalker:www.kasparov.ru...
Drusku par Krieviju un tas sakrit ar man zinamiem faktiem.... Noteikti nepatiks ,Putina atbalstitajiem//////:exciting:


labs, prezīzs, iedarbīgs, tikai, cik daudzi to izlasīs? jācer, ka Rietumi spiedīs uz Putinu, un nospiedīs tuvākā gada laikā
avatar
Publicēts: 08.05.14 12:52
 citēt
avatar
Publicēts: 08.05.14 13:15
 citēt
Oi šito mēs aplūkojām jau kaut kur topika sākumā, ap kādu desmito lapu varētu būt. :)
avatar
Publicēts: 08.05.14 13:28
 citēt
Ržu, ņimagu.
Komentārs rus tvnetā pie raksta par to, ka krievu maršu organizējot cirka personālsastāvs:
Ну вот нахрена,спрашивается, мы его спасали после марафона? Пусть бы карачун его хватил, хамелеона этого. Жену русскую бросил, латышку взял, короче вконец облатышился.


:D
avatar
Publicēts: 08.05.14 13:31
 citēt
Pie tam tak tā ruskaja bija skaistule, bet latiška jau veca... kkā muļķīgi "iekrita".
avatar
Publicēts: 08.05.14 13:45
 citēt
Gaisma:Oi šito mēs aplūkojām jau kaut kur topika sākumā, ap kādu desmito lapu varētu būt. :)
Es te diez ko nesekoju līdz, ik pa trijām lapām pa kādam komentāram izlasu. Būšu palaidis garām.
avatar
Publicēts: 08.05.14 13:53
 citēt
Gaisma:Pie tam tak tā ruskaja bija skaistule, bet latiška jau veca... kkā muļķīgi "iekrita".
Varbūt labi gatavo?

Sēž upes krastā divi makšķernieki.... sarunājas...
- Vakar apprecējos.
- Un kāda? Skaista?
- Nē... resna, nesmuka...
- Tad jau raksturs labs?
- Pfff... raksturs....
- Vismaz gatavo labi?
- Vispār negatavo!
- Kāpēc tad precējies?
- A viņai cērmes tādas, kā sprīži. Zini - kaa plauži ķeras!!!
avatar
Publicēts: 08.05.14 16:42
 citēt
Atcerējos senu akciju ar dramatiskiem brīžiem, kad Doma baznīcā tika aiznesta arī nedzimuša bērna sonogramma, gribētos pajautāt Stendzeniekam, Borovkovam, Oltem - paklau, veči, jums galīgi nav nekas sakāms par to, kas notiekas tepat netālu, daudz tuvāk par Iraku, no kuras Bušs nevienu provinci nav pievienojis ASV, par to, ko dara mūsu pašu kaimiņš?
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 08.05.14 17:23
 citēt
Ta reku kvākšķis pazuda :face-crying:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 08.05.14 17:26
 citēt
MentsII:Ta reku kvākšķis pazuda :face-crying:
http://youtu.be/dBspQv73PnE

Dievs visu vero
avatar
Publicēts: 08.05.14 18:12
 citēt
kriminals Jaunums : Latvijas Pilsonis ??????? Aijo Atkal notverts uz Ukrainas robezas.... Vai kads skutais nevareja vinu samilot !
censor.net.ua...:
avatar
Publicēts: 08.05.14 18:19
 citēt
Kad tur noķers mūsu miermīlīgo jogas guru pārstāvi ar Indijas pasi?
avatar
Publicēts: 08.05.14 18:22
 citēt
Schneider:Kad tur noķers mūsu miermīlīgo jogas guru pārstāvi ar Indijas pasi?

Tak nokrita ,nebij jaker!!!!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 08.05.14 19:05
 citēt
MentsII:Ta reku kvākšķis pazuda :face-crying:
http://youtu.be/dBspQv73PnE


cerams nekas ļauns ar viņu nenotika :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.05.14 19:28
 citēt
Alibaba:
MentsII:Ta reku kvākšķis pazuda :face-crying:
http://youtu.be/dBspQv73PnE


cerams nekas ļauns ar viņu nenotika :face-grin:


Šite jāsauc šuvējs, lai šūn koka mēteli
avatar
Publicēts: 09.05.14 09:45
 citēt
Я помню 9.мая!

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 59
  5. 60
  6. 61
  7. 62
  8. 63
  9. 64
  10. 65
  11. 66
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):