forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 61
  5. 62
  6. 63
  7. 64
  8. 65
  9. 66
  10. 67
  11. 68
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.05.14 21:57
 citēt
Zalamans:
Jolan:Elton,atslābsti un ej labāk bildēt


Šitās garās tēmas tikai 1.lapā vien Jolans 3x ieteica atslābt - viss esot nieki un muļķības. Tikai pa 2 mēnešiem kopš tā laika nekas nav kļuvis labāks, Krima ir atņemta un Ukrainā situācija tikai saasinājusies. Šodien Mariupolē atkal līķu kaudzes. Iespējams, pirmie uzbruka atdalīšanās piekritēji, bet, diemžēl sašauti tika arī nevainīgi garāmgājēji un to izdarīja ne jau separātisti - šeit pierādošs video : www.youtube.com... (klipa beigu daļā).
Nupat nesen runājos ar paziņām - ukraiņiem no Kijevas. Viņi atbalstīja Janukoviča gāšanu, bet patreiz paši ir šokā no notiekošā - ka miljoni krievu no austrumukrainas negrib ne ekonomiskās pārmaiņas, ne tiesisku valsti, ne nekorumpētu sabiedrību. Krievu propaganda tās auditorijas smadzenes ir izskalojusi riktīgi. Situācija austrumukrainā tiešām ir smaga un manuprāt tur būs grūti tuvākajā laikā panākt kaut kādu kompromisu, jo asinis vēl nav nožuvušas abās pusēs.
Tā kā Jolan - atslābsti labāk tu pats, jo tevis regulāri piedāvātā citiem atslābšana labākajā gadījumā ir tupuma pazīme.

p.s. Tā pretīgā bilde ar izvarotājiem no bloga būtu jāaizvāc neatkarīgi ne no kā! Atcerieties, ka viss no fotobloga foruma bez ierobežojuma ir pieejams jebkuram interneta lietotājam, tanī skaitā arī bērniem.


+++ Zalamans
Arī par bildi.
avatar
Publicēts: 09.05.14 22:28 labots
 citēt
Gaisma:Jā, Elton, soliji bildi, ja Haiduks turpinās Tevi kaitināt. viņš turpina. Tagad bumba Tavā pusē! :)


Nu... vēl ne gluži... viņa intelekta līmenis nemaz nevelk līdz tam, lai mani kaut kā tas aizskartu... veca, čerkstoša plate, kas pārlec vienā un tai pašā vietā, kaitinoši, bet nekas jauns tur nav, lai rosinātu radošumu, ievēro, pat vārdu krājums tam, cik nabadzīgs bijis, tāds arī palicis... Bet! Šodien daudz vairāk mani iespaidoja kolēģis Markoffs ar savu digital-art stila pirmo bildi, ko pieņemu par gana labu esam, lai es tagad arī izveidotu kādu epohālu sižetu, tas gan vairāk interesētu par veca, smieklīga ortodoksa šaržēšanu... skatīšos, kā ar laikiem un iedvesmu... abi varianti aktuāli...
P.S. Pašlaik Tikaramas akustiskā sesija (LTV7) šo to rosina...
avatar
Publicēts: 09.05.14 22:37
 citēt
Sapper:Dzīvnieku pasaule. Muhosranska? Nē, Pārdaugava!

Tu pats tur bildēji? :)
avatar
Publicēts: 09.05.14 23:04
 citēt
Zalamans:
Jolan:Elton,atslābsti un ej labāk bildēt


Šitās garās tēmas tikai 1.lapā vien Jolans 3x ieteica atslābt - viss esot nieki un muļķības. Tikai pa 2 mēnešiem kopš tā laika nekas nav kļuvis labāks, Krima ir atņemta un Ukrainā situācija tikai saasinājusies. Šodien Mariupolē atkal līķu kaudzes. Iespējams, pirmie uzbruka atdalīšanās piekritēji, bet, diemžēl sašauti tika arī nevainīgi garāmgājēji un to izdarīja ne jau separātisti - šeit pierādošs video : www.youtube.com... (klipa beigu daļā).
Nupat nesen runājos ar paziņām - ukraiņiem no Kijevas. Viņi atbalstīja Janukoviča gāšanu, bet patreiz paši ir šokā no notiekošā - ka miljoni krievu no austrumukrainas negrib ne ekonomiskās pārmaiņas, ne tiesisku valsti, ne nekorumpētu sabiedrību. Krievu propaganda tās auditorijas smadzenes ir izskalojusi riktīgi. Situācija austrumukrainā tiešām ir smaga un manuprāt tur būs grūti tuvākajā laikā panākt kaut kādu kompromisu, jo asinis vēl nav nožuvušas abās pusēs.
Tā kā Jolan - atslābsti labāk tu pats, jo tevis regulāri piedāvātā citiem atslābšana labākajā gadījumā ir tupuma pazīme.

p.s. Tā pretīgā bilde ar izvarotājiem no bloga būtu jāaizvāc neatkarīgi ne no kā! Atcerieties, ka viss no fotobloga foruma bez ierobežojuma ir pieejams jebkuram interneta lietotājam, tanī skaitā arī bērniem.


65 lapu garumā tukši dirst laikam ir prātīgāk??
avatar
Publicēts: 09.05.14 23:14
 citēt
avatar
Publicēts: 09.05.14 23:17 labots
 citēt
Eltons:
Gaisma:Jā, Elton, soliji bildi, ja Haiduks turpinās Tevi kaitināt. viņš turpina. Tagad bumba Tavā pusē! :)


Nu... vēl ne gluži... viņa intelekta līmenis nemaz nevelk līdz tam, lai mani kaut kā tas aizskartu... veca, čerkstoša plate, kas pārlec vienā un tai pašā vietā, kaitinoši, bet nekas jauns tur nav, lai rosinātu radošumu, ievēro, pat vārdu krājums tam, cik nabadzīgs bijis, tāds arī palicis... Bet! Šodien daudz vairāk mani iespaidoja kolēģis Markoffs ar savu digital-art stila pirmo bildi, ko pieņemu par gana labu esam, lai es tagad arī izveidotu kādu epohālu sižetu, tas gan vairāk interesētu par veca, smieklīga ortodoksa šaržēšanu... skatīšos, kā ar laikiem un iedvesmu... abi varianti aktuāli...
P.S. Pašlaik Tikaramas akustiskā sesija (LTV7) šo to rosina...
Vai tiešām tik neuzmanīgi lasi viņa teikto? Pāris lapas atpakaļ viņa propoganda un dzīves viedums slēpās "patiesībā", ka katra vīrieša pienākums ir uztaisīt 3 bērnus. Ne jau izveidot ģimeni, izaudzināt bērnus, izmācīt, izskolot... Nē. Galvenais (un laikam grūtākais) uzdevums: uztaisīt. Tad nu tagad masveida izvarotāju aizstāvībai viņš ar putām uz lūpām skaidro, ka tie smerdeļi ir nepareiz uzzīmēti. Un tas nemaz nevelk uz to pusi, lai Tevi aizskartu? Tavu māsu, māti vai pilnīgi noteikti laikam nav izvarojis neviens "atbrīvotājs". Bet vairākus miljonus - ir. Un vēl 20 gadus pēc cccp likvidācijas viņi to turpina svinēt. Pavisam legāli. Mūsu galvaspilsētā. Un arī pilsētas vadītājs tajā piedalās...
avatar
Publicēts: 09.05.14 23:27
 citēt
Zalamans:

p.s. Tā pretīgā bilde ar izvarotājiem no bloga būtu jāaizvāc neatkarīgi ne no kā! Atcerieties, ka viss no fotobloga foruma bez ierobežojuma ir pieejams jebkuram interneta lietotājam, tanī skaitā arī bērniem.
Nē, gluži otrādi, tā jākarina visās malās, lai jaunā paaudze butu "v kurse", kas tad tiek svinēts ar maskarādi pie pieminekļa, koncertu, daudz puķēm un pat salūtu. Lai zin, ko sevī ietver tā "pobeda", kad ar sajūsmu špļauj ārā tekstu "spasibo ģedu za pobedu!"!
avatar
Publicēts: 10.05.14 00:41
 citēt
Gaisma:
Zalamans:

p.s. Tā pretīgā bilde ar izvarotājiem no bloga būtu jāaizvāc neatkarīgi ne no kā! Atcerieties, ka viss no fotobloga foruma bez ierobežojuma ir pieejams jebkuram interneta lietotājam, tanī skaitā arī bērniem.
Nē, gluži otrādi, tā jākarina visās malās, lai jaunā paaudze butu "v kurse", kas tad tiek svinēts ar maskarādi pie pieminekļa, koncertu, daudz puķēm un pat salūtu. Lai zin, ko sevī ietver tā "pobeda", kad ar sajūsmu špļauj ārā tekstu "spasibo ģedu za pobedu!"!


Gaisma - tu esi perverss mūjābelis vai tikai tādu tēlo?
avatar
Publicēts: 10.05.14 02:01
 citēt
smartins:
Sapper:Dzīvnieku pasaule. Muhosranska? Nē, Pārdaugava!

Tu pats tur bildēji? :)


ui, nē, twitorā nozagu. man šodien darbs, bet uz to pidōru tusiņu nebrauktu pat par visu pasaules naudu kopā.
avatar
Publicēts: 10.05.14 03:22
 citēt
Jolan:

65 lapu garumā tukši dirst laikam ir prātīgāk??




vecīt, tu pats jau te 65 lappušu garumā tukši dirs simtiem reižu ar noslieci uz Putinososku, ne viens cits... tev tāpat kā kvaa maksā par to?
avatar
Publicēts: 10.05.14 03:42 labots
 citēt
Sapper:
smartins:u pats tur bildēji? :)


ui, nē, twitorā nozagu. man šodien darbs, bet uz to pidōru tusiņu nebrauktu pat par visu pasaules naudu kopā.


tas nav Jolans gadījumā ? :))))))))
avatar
Publicēts: 10.05.14 06:37
 citēt
rg_:Nu nav labi pilnīgi noteikti! Vecrīgā garām gāju paprāvam vidusskolas vecuma meiteņu baram. Visām uz kreisā vaiga uzkrāsots trikolors un krūšu rajonā vaboļu lentes piespraustas. Ir vesela paaudze - nejolāla šai valstij - izaugusi brīvā no CCCP valstī. WTF?!


Zināma ieteke ir neapšaubāmi ģimenei, taču šajā gadījumā ir jādomā, cik lojāli Latvijai ir krievu skolu skolotāji, ko un kā tie stāsta un pasniedz saviem audzināmiem. Stāties pionieros un komjaunatnē savulaik aģitēja visvairāk tieši skolās.
avatar
Publicēts: 10.05.14 07:26
 citēt
Es bišķiņ neiebraucu-spriežot pēc pēdējiem tekstiem labāk būtu,ja Vācija karā ņemtu virsroku?????????????Saprotu,ka krievu okupācija nav nekas labs,bet vai tādēļ ir vērts aiziet galējībās.Attopieties.
avatar
Publicēts: 10.05.14 07:28
 citēt
Jolan:Es bišķiņ neiebraucu-spriežot pēc pēdējiem tekstiem labāk būtu,ja Vācija karā ņemtu virsroku?????????????Saprotu,ka krievu okupācija nav nekas labs,bet vai tādēļ ir vērts aiziet galējībās.Attopieties.


Vispār būtu interesanti par to palasīti! Domāju, ko noteikti ir tādi pētījumi veikti.
avatar
Publicēts: 10.05.14 07:37 labots
 citēt
Eltons:
Gaisma:Jā, Elton, soliji bildi, ja Haiduks turpinās Tevi kaitināt. viņš turpina. Tagad bumba Tavā pusē! :)


es tagad arī izveidotu kādu epohālu sižetu, tas gan vairāk interesētu par veca, smieklīga ortodoksa šaržēšanu... skatīšos, kā ar laikiem un iedvesmu... abi varianti aktuāli...
...


Elton, man tāds ķecerīgs jautajiens- vai ir vērts laiku tērēt "politiskai mākslai"? :face-wink:...
"Politiskā plakāta" žanrā takš nekas jauns nav izdomāts- varonīgie "mūsējie" un trulie kretīni- "viņējie".
Krievs savulaik taisīja plakātus ar truliem un ļauniem vāciesu ģīmjiem un "oponentiem"- varonīgajiem "vaņkām" attiecīgajos sižetos.
Tev gandrīz tas pats, tik ar "mīnus" zīmi (ja neskaita modernās tehnoloģijas izpildījumā un augstāku māksliniecisko līmeni).:face-grin:

Man pret šo žanru patoloģiska alerģija vēl no padumjlaikiem...:anger:
avatar
Publicēts: 10.05.14 08:04
 citēt
kāpēc tik kategoriski. Padomju laikos, pa kādam izcilam plakātistam arī gadījās. kaut vai mūsu pašu Juris Dimiters. pa kādam bija arī citur.

te ne no padomju laikiem, bet atuāls šodienai

avatar
Publicēts: 10.05.14 08:23
 citēt
Friidis:
Elton, man tāds ķecerīgs jautajiens- vai ir vērts laiku tērēt "politiskai mākslai"?


Interesants filozofisks jautājums. Un vārdu "politiskai" tajā mierīgi var atmest vai aizstāt ar jebkuru citu.
avatar
Publicēts: 10.05.14 08:42
 citēt
Vandāli! Fašisti!!! rus.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 10.05.14 09:20 labots
 citēt
Gaisma:
Friidis:
Elton, man tāds ķecerīgs jautajiens- vai ir vērts laiku tērēt "politiskai mākslai"?


Interesants filozofisks jautājums. Un vārdu "politiskai" tajā mierīgi var atmest vai aizstāt ar jebkuru citu.


Vai tad, piemēram, šim darbam ir kāda "nepolitiska" nokrāsa?...:face-wink:

www.fotoblog.lv...

Labprāt paskatos Eltona "zirgbildes", taču viņa dikti sliktie krievi un tikpat dikti labie friči (jeņķi) "plakātos" mani nepārliecina..:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.05.14 10:12
 citēt
CIP konkursā "Kā visātrāk un vislētāk sagraut Krieviju" uzvarēja plāns ar vienu punktu: "Netraucējiet Putinam".
avatar
Publicēts: 10.05.14 10:50
 citēt
avatar
Publicēts: 10.05.14 11:09
 citēt
avatar
Publicēts: 10.05.14 12:05
 citēt
Jolan:Es bišķiņ neiebraucu-spriežot pēc pēdējiem tekstiem labāk būtu,ja Vācija karā ņemtu virsroku?????????????Saprotu,ka krievu okupācija nav nekas labs,bet vai tādēļ ir vērts aiziet galējībās.Attopieties.


Attopies pats. Kaut kā, Jolan, tava valodiņa ļoti atgādina krievu propagandas ruporus, kuri uz jautājumu - kāpēc iebrukāt Krimā? atbild ar "bet kāpēc viņi iebruka Irākā"? Nevajag te fantazēt kā būtu bijis, ja būtu bijis. Tā jau var aizfantazēties līdz "kas bija labie un kas sliktie poļu-zviedru kariņā Rīgas pievārtē 17.gadsimta sākumā. Šodienas realitāte ir tāda, ka katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs ir iebraucējs, šeit palikušais psrs armijas virsnieks vai viņu pēcteči, ir nelojāls Latvijas valstij un tikai mūsu pašu nostāja ļaus vai neļaus šai nelojalitātei tālāk pieaugt vai to slāpēt. Un nav šai nelojalitātei nekāda sakara ne ar ekonomisko stāvokli, ne ar skolu jautājumu, ne ar valdības attieksmi, ne Eiropas regulām. Kamēr šeit bus Krievijas masu mediju sasniedzamības zona, tikmēr nekāda sabiedrības saskaņa vai sveštautiešu integrēšanās nav iespējama principā.
avatar
Publicēts: 10.05.14 12:07 labots
 citēt
Friidis:Labprāt paskatos Eltona "zirgbildes", taču viņa dikti sliktie krievi un tikpat dikti labie friči (jeņķi) "plakātos" mani nepārliecina..:face-wink:


A mani mazliet pārliecina. Kāpēc? Vienkārši - empīrika. 1941. pēc vāciešu ienākšanas, mana ome, tēva mamma bija starp tām Armijas Štāba rotas virsnieku sievām, kuras devās uz centrālcietumu meklēt, atpazīt boļševiku sakropļotajos līķos savus vīrus, brāļus un dēlus. Mans vectēvs tur netika atrasts, tikai 90tajos uzzinājām viņa skaudro likteni. Vai varu nosodīt tēvu, kurš 13 gadu vecumā Kurzemē aizgāja atribt savu tēvu Luftwafes izpalīgos. Mammu vācieši, var teikt, uzauklēja. Gads viņai bija , kad vācieši ienāca. Vietējiem iedzīvotājiem Imantā tieši nelielā vācu armijas daļa un viņu kara lauka virtuve kaimiņos palīdzēja izdzīvot. Kad 44. rudenī vācieši atkāpās, visi kaimiņu sīkie raudāja, jo saprata, ka šokolādi vairs neredzēs.

Bez šaubām kara noziedznieki bija abās karojošās pusēs. Ja atmet propogandas saukļus, tad cilvēknīšanas ideoloģija abām valstīm. bija ļoti līdzīga, vienīgā atšķirība, ka reihs pasludināja par ienaidniekiem un nolēma iznīcināt vienu konkrētu nāciju, bet sovjetiem kā jau margināļiem bija naids pret intelektu principā. Mēģināt lemt - kas ir šausmīgāk, tā ir tāda pati dilemma, kā mēģināt izlemt, bez kuras smadzeņu puslodes var dzīvot. Kā vieglāk? Iztikt bez jūtām, vai bez prāta. Abi ceļi ir tupiks. Posts un iznīcība ir rezultāts gan nacismam gan komunismam.

Par jenķiem viss ir vienkārši - viņiem ir skaidri nosprausts racionāls stratēģisks mērķis un racionāls uz analīzi balstīts plāns tā sasniegšanai. Būt līderiem, labākajiem, gudrākajiem, bagātākajiem. Vienkārši un konkrēti. Viņiem ir arī morālais kodekss balstīts uz Bībeli, konstitūciju un likuma varu. Protams, ka neiztikt bez netīrām lietām, likumdošanas absurdiem un daudz kā cita, ko grūti saukt par taisnīgu. bet vai kāds var iebilst pret "tev nebūs zagt, nokaut, melot, iekārot sveša mantu?" Kur vēl pasaulē ir atcelts valsts vadītājs, par to, ka viņš melojis, par savu privāto dzīvi. Uzsveru, ka tieši par nepatiesu liecību, nevis ārlaulības sakariem??

Paskaidrojiet man kāds, kāds ir stratēģiskais mērķis Krievijai? Tas ko viņi dara - tas ir kaut kāda vājprāts, kas ved uz pašiznīcību. Vai kāds var nosaukt kādu Putina projektu, kas ir radīts un realizēts ar mērķi uzlabot savu pilsoņu dzīves kvalitāti un kurš veiksmīgi realizēts un darbojas? Tas, kas pēdējos 2 mēnešos ir izdarīts ar Krimu, Krieviju ir atmetis vismaz uz 20 - 40 gadiem pagātnē.
Tie, kas vaid par sankcijām un ka mums atkal būs jostas jāsavelk, varētu paskatīties uz lietām mazliet plašāk un ilgtermiņā. Krievija straujiem soļiem dodas pašnāvībā. Pasaule var un tai ir jāpārstrukturējās. Tas, ka nav iespējams iztikt bez Krievijas resursiem, ir tikai pašas Krievijas uzturēts un kultivēts mīts. Slinkumā ieslīgušajai Eiropai, tas ir labs stimuls sapurināties un pakustināt pakaļu, lai pārkārtotos. Krievija - 6 daļa sauszemes, bet tikai 1/50 no populācijas un tikai 4% no pasaules kopprodukta. Ja mums īstermiņā, lai varētu izdzīvot un attīstīties, katru mēnesi, teiksim, 2 gadus 1000 eiro vietā būs 960, bet pēc tam summa atgriežas iepriekšējā līmenī un turpina augt, vai tas nav tā vērts, lai atteiktos no komunicēšanās ar klientu, partneri - neprognozējamu maniaku, kurš jebkurā brīdī var tevi piekrāpt, uzmest, apzagt.

Kāds noteikti teiks - bet vienkāršie krievu cilvēki taču nav vainīgi. Ir gan. To, ka katrai nolaidībai ir vārds, uzvārds un adrese, to Staļins pateica precīzi. Pie tā, ka Ulmanim izdevās realizēt apvērsumu un nodibināt diktatūru ir vainojami tikai mūsu pašu kašķīgie vectēvi un vecmammas. Īstermiņa skatījums - ieviest kārtību un tikt vaļā no sīkpartiju bardaka izdevās, bet ilgtermiņā noveda pie katastrofas. Visas Baltijas valstis, kurās valdīja autoritārs prezidents padevās Krievijai, parlamentārā Somija nosargāja savu neatkarību. Vai nav paradokss?

Tādas nu man tās sestdienas rīta mazliet murgainas pārdomas par lietu kārtību.
avatar
Publicēts: 10.05.14 13:05 labots
 citēt
Kamēr labklājīgās un "aptaukojušās" Eiropas politiķi var tikai pakratīt Krievijai ar pirkstu, daudz vairāk varētu darīt sabiedrība un nevalstiskās organīzācijas, tātad varbūt arī kāds no mums. Visu cieņu Alvim Hermanim par izlēmīgu rīcību www.kasjauns.lv... atceļot visas savas viesisrādes. Atkārtošos, bet Jūrmalas domei, atsakot "Jaunajam vilnim", arī būtu laba iespēja kaut ko paveikt Trešā pasaules kara novēršanā. Un ja Krievijas regulārās armijas tanki pārbrauks Ukrainas robežu, KHL būtu jāpaliek bez Prāgas un Bratislavas komandām, jo viņu galvaspilsēta līdzīgu "vizīti" piedzīvoja pavisam nesenā pagātnē. Iedarbība caur sportu, makslu un kultūru vēl labāk par ekonomiku aizietu līdz saprašanai gan mužikiem gan intelektuāļiem.
avatar
Publicēts: 10.05.14 13:05
 citēt
Vienkāršie krievu cilvēki ir vainīgi pie tā,ka nekontrolē savu varu.Jāteic,ka arī Latvijā ne viss ir kārtībā ar tām lietiņām.Lielākais apkaunojums tautai ir valdnieks,kurš vienpersoniski valda jau 15 gadu un dievs vien zin cik ilgi vēl valdīs.To neizgudroju es-noklausījos skatītāju(to pašu vienkāršo krievu cilvēku)telefondiskusiju kanālā Doždj.Nevaru pateikt vai tur kā atlasa dalībniekus vai ņem uz dullo,bet tika paustas visnotaļ pozitīvas domas.Tai skaitā par īstu patriotismu,kam interesē savas tautas dzīves līmenis nevis tanku skaits armijā un urrā-patriotiem vai pseidopatriotiem ,kuri bļauj Rossija,Rossija,bet paši netaisās strādāt tai Rossijai par labu.Toties meklē variantus kā vinnēt lohotronu,kaut ko nozagt,kaut ko sadauzīt utt.Par Putinu teica,ka viņš ir pats sevi iedzinis sprukās un tagad izmisīgi meklē variantus kā ar paceltu galvu tikt ārā no Ukrainas situācijas.Milzu ziepes jau ar Krimu ir ievārītas,par kaut kādas neviena neatzītas doņeckas republikas atbalstīšanu vai iekļaušanu Krievijā pat runāt nevar.Tur vēl propogandas mašīna darbojas priekš lumpeņiem,bet veči jau sen krampjaini meklē izeju.:face-sad:
avatar
Publicēts: 10.05.14 13:33
 citēt
viecha:To neizgudroju es-noklausījos skatītāju(to pašu vienkāršo krievu cilvēku)telefondiskusiju kanālā Doždj.Nevaru pateikt vai tur kā atlasa dalībniekus vai ņem uz dullo,bet tika paustas visnotaļ pozitīvas domas.


Diez vai tur vajag kaut ko atlasīt. Nedomāju, ka doždj skatās ierindas nozombētais lumpenproletariāts. Lielākā daļa no tādiem par tādu doždj visticamāk neko nezina, tā kā tur tā zvanītāju kategorija būs tādi, kas pat ja nav Putina noliedzēji, bet vismaz tik daudz dara kā meklē informācijas avotu dažādību :)
avatar
Publicēts: 10.05.14 13:47
 citēt
Sapper, visu cieņu!
avatar
Publicēts: 10.05.14 16:23
 citēt
versatile:Sapper, visu cieņu!
+1
avatar
Publicēts: 10.05.14 17:21
 citēt
kas par aplauzienu!

youtu.be...
avatar
Publicēts: 10.05.14 18:07
 citēt
Episks kadrs. Abu Krievijas problēmu satikšanās.

avatar
Publicēts: 10.05.14 19:39
 citēt
Sapper:kas par aplauzienu!

http://youtu.be/imcyNGvbPGw

Tūlīt bloga tituškas pateiks, ka tas pēc Juļas pasūtījuma nofilmēts Holivudā.
avatar
Publicēts: 10.05.14 20:37 labots
 citēt
šis video ir reāli pretīgs rus.delfi.lv...

reāli "uzsita asini"
avatar
Publicēts: 10.05.14 21:00
 citēt
Jolan:šis video ir reāli pretīgs rus.delfi.lv...

reāli "uzsita asini"
Reāli pretīgs ir tas kontingents, kuri to 9. datumu svin. Vēļ šodien aizkodušies pusmūža vīrieši no rīta, kad braucu uz darbu, smirdēja sabtransportā pēc urīna un spirta.. nožēlojami tie kolorado prusaki ir, pašcieņa viņiem 0. Bet.. ja paši uzskata, ka ir reāli krutie džeki, tad es vnk nespēju saprast viņu viedokli.
avatar
Publicēts: 10.05.14 21:25
 citēt
Schneider:
Sapper:kas par aplauzienu!

http://youtu.be/imcyNGvbPGw

Tūlīt bloga tituškas pateiks, ka tas pēc Juļas pasūtījuma nofilmēts Holivudā.


Piesakos kā pirmais tituška. Mani tas video kaut kā nepārliecināja - sejas apsietas un pat mašīnas numuru neparādīja. Pasakiet, kāpēc? Ja mašīnai būtu RU numuri un tie patiesi būtu RU pilsoņi, tad kāpēc būtu jāslēpj sejas? Un tos dažus desmitus biļetenu var sadrukāt ar jebkuru printeri pāris minūšu laikā.
Propagandas karš ir abpusējs un 100% patiesību gaidīt ir pārāk optimistiski.
avatar
Publicēts: 10.05.14 21:29
 citēt
Bet kā tad sanāca, ka Sevastopolē Krimas refendumā nobalsoja vairāk iedzīvotāju nekā tur jebkad dzīvojis, pat ar visiem krievu morjakiem?
avatar
Publicēts: 10.05.14 21:39
 citēt
Schneider:Bet kā tad sanāca, ka Sevastopolē Krimas refendumā nobalsoja vairāk iedzīvotāju nekā tur jebkad dzīvojis, pat ar visiem krievu morjakiem?


...un tas.kas to info izplatīja ir uzticams avots vai vienkārši gribās ticēt visam ko raksta/saka ;)
avatar
Publicēts: 10.05.14 22:01 labots
 citēt
raksta jau visu ko, un visur kur, kam kurš tic tas atkarīgs no vairākiem faktoriem, intelekta, pieredzes , un ne reti šajā procesā traucē fanātiska nosliece kādā virzienā.
te par Krimas referendumu www.tvnet.lv... , var ticēt, var neticēt, bet diez vai normāls cilvēks ņems par pilnu fantastiskos % ....

- Eļļu ugunij pielējusi arī padomes pārstāve Svetlana Ganuškina, kura TV «Kanal 24» izteicās, ka Krimas balsojums «diskreditē Krieviju vairāk, nekā jebkuram ārvalstu aģentam pat sapņos prātā varētu ienākt». -
avatar
Publicēts: 10.05.14 22:24
 citēt
Protams, abi šie referendumi ir pilnīgs un nelikumīgs blefs, bet arī kontrpropagandai jābūt vismaz loģiskai. Nu padomājiet par tiem it kā cilvēktiesībnieku mājas lapā it kā publicētajiem faktiskajiem rezultātiem, par ko pat skrōnšota nav : tam, ka piedalījās 30 % es vēl noticētu, bet, ka par Krimas atdalīšanos nobalsoja 50%, tad loģikas tur nav, jo tie, kuri atzina šo referendumu par tiesisku, tie arī balsoja par, bet es nevaru iedomāties, kas tie par cilvēkiem, kuri neatzina referendumu, bet tomēr uz to aizgāja un balsoja pret.
avatar
Publicēts: 10.05.14 23:50
 citēt
es gan varu iedomāties. varbūt iedomājās, ka kaut ko ietekmēs, varbūt neērti neiet, jo " visi " iet, neejot baidās no represijām, pazaudēt darbu utt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 61
  5. 62
  6. 63
  7. 64
  8. 65
  9. 66
  10. 67
  11. 68
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):