forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 65
  5. 66
  6. 67
  7. 68
  8. 69
  9. 70
  10. 71
  11. 72
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.05.14 22:29
 citēt
Tātad krieviem laikam skaitās, ja ir mazāk par eiro, tad tas ir bezmaksas :)
avatar
Publicēts: 17.05.14 15:32 labots
 citēt
Lunis:
Elmarss:
Tak turčinovščina ANO baltajās vertuškās kovbojus tēlo, visu nedēļu. Šiem ar, kā Latvijai to vertušku tik divarpus gabalas uz visu armiju....:face-grin:


LATVIJAI ar ANO simboliku ir 3x vairāk Vertuškas nekā ZAĻO tāpar arī Reaktīvās aviācijas 6x vairāk nekā ar zaļo:):)

TāViš I... tik par to izmantošanu ir StarptautiskasVienošanās....:face-smile:

Jolan:...kā vienmēr,ja nesakrita viedoklis,tad sāk zākāt autoru.Stulbi:anger:


Tak normāli, pēc eltonšneideru mēslučupām mans sarkasms par žulti nosaukts ir compliments...:face-grin:
Nesaprotu, kā šiem ar to pied*rsto muti, maizi izdodas ēst.?????:face-grin:
Un, Jā, māxliniek, Māri, es protu arī nedzert, atšķirībā no tevis....:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.05.14 16:42
 citēt
Ai ai elmāriņ, bildiņā tāds paipuisītis bet valodiņa kā žultainai tirgus bābai :face-smile:
avatar
Publicēts: 17.05.14 16:47
 citēt
Alibaba:Ai ai elmāriņ, bildiņā tāds paipuisītis bet valodiņa kā žultainai tirgus bābai :face-smile:


Pautus kauč apenēs ieliec, riebjas tādu ķēmu skatīt, citādi. Paimērkaķis-pederasts.:face-sad:
avatar
Publicēts: 17.05.14 21:21
 citēt
vai tas nav cirks? www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 17.05.14 22:26
 citēt
negatIvs:vai tas nav cirks? [url=http://www.diena.lv/pasaule/krievija-apsauba-ukrainas-prezidenta-velesanu-legitimitati-14055987
]http://www.diena.lv/pasaule/krievija-apsauba-ukrainas-prezidenta-velesanu-legitimitati-14055987[/url]
Tas NAV cirks, tā ir Ukraina, kur pāris miljardieri mēģina valsti sadalīt. Un jevropa, un jamerika, pietam mēģina kādu kumosu sev atraut...:face-grin:
avatar
Publicēts: 17.05.14 22:48
 citēt
Elmāriņš nav tā vecā pamuļķa mazdēliņš? Kaut kas radniecisks ir abos, uzraksta glupības un paši ņirdz..
avatar
Publicēts: 17.05.14 22:50
 citēt
Elmarss:
Tak turčinovščina ANO baltajās vertuškās...


Russian media used shots of Ukrainian peacekeeping operation two years ago in their report about Donbas.

Russian media reported false information about the anti-terrorist operation in Donbas, using video recording, which was almost two years old to compromise Ukrainian helicopters in Slovyansk. This information is provided by the regional media centre of the MoD of Ukraine in Chernigiv on Friday, 17th of May. Reports Correspondent.

“Some Russian media (channel “Vesti”) were reporting that helicopters with symbols of the United Nations were taking part in the anti-terrorist operation. In reality, on the video is the Ukrainian peacekeeping operation in Congo, which was two year ago,” – said is the statement.
avatar
Publicēts: 17.05.14 23:53 labots
 citēt
Izsakatās, ka te divi vien tie paši dumjākie puķinososi palikuši... kopš kvākšķi nobanoja, arī vecais cīnītājs aprāvās, pat tas saprata, kas var sanākt par totalitārisma un agresijas slavināšanu, kopš iznāca likums... tik šie sīkie pamuļķīši vēl vidi piemēslo ar savu kretīnismu...
Bet ja par lietu, tad tas, ko vienmēr esmu teicis par krieva ķap-ļap darba kultūru, beidzot redzams oficiozos:
tvrain.ru...
Līdz ar to secinām, ka tagadējais fašistieskais režīms tehnoloģijas ziņā nu nekādi nav spējīgs konkurēt ar civilizētām valstīm un par nekādu pašpietiekamību nemaz runas nevar būt. Sappers neļaus samelot, cik % krieva jaunais civilais superdžets ir paša, kā piemēram. Puķins tikai šodien deva rīkojumu krieviem pašiem sākt ražot elementu bāzi elektronikai... tikai tagad... Tas ir tā, kā 80-jos gados, kad es vēl aktīvi krievam ko konstruēju, kā mēs pat nesmējāmies par reālu gadījumu, kas toreiz bija, kad krievs atklāja jauno supermoderno pusvadītāju ražotni un atklāšanā lepni prasīja japāņu pārstāvim: nu, sakiet lūdzu, par cik tagad mēs esam no jums atpalikuši? (Jo padumju tautai tika borēts, ka krievs atpaliek tikai par 20 gadiem no amerikāņu tehnoloģijām)... tad japānis tā arī teica: uz visiem laikiem!
avatar
Publicēts: 18.05.14 09:11 labots
 citēt
lai, piemēram, 1980- tajos, VEFā savāktu sūda telefonu, kaut vai TA-72, bija iesaistītas vairākas, tolaik soc. valstis, jo Padomju savienībā, laikam bija lielas problēmas tās detaļas saražot. ja kaut kas piegādēs norāvās, bija dīkstāves. kā krita dzelzs priekškars, un soc. valstu sistēma pajuka, noviebās arī liels procents padomju rūpniecības. te, pie reizes, mājiens arī tiem, kuri uzskata, ka Godmanis sagrāva Latvijas plaukstošo soc. ražošanu ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.05.14 09:24
 citēt
Elmarss:
negatIvs:vai tas nav cirks? [url=http://www.diena.lv/pasaule/krievija-apsauba-ukrainas-prezidenta-velesanu-legitimitati-14055987
]http://www.diena.lv/pasaule/krievija-apsauba-ukrainas-prezidenta-velesanu-legitimitati-14055987
[/url]
Tas NAV cirks, tā ir Ukraina, kur pāris miljardieri mēģina valsti sadalīt. Un jevropa, un jamerika, pietam mēģina kādu kumosu sev atraut...:face-grin:

cirks ir gan - ne bez Krievijas atbalsta tā burzma Ukrainas dienvidaustrumos, bez jumta, neviens bandīts uz kaut ko tādu neizietu, un tā burzma ir radīta ne bez pamata, tam arī radīta, lai būtu problēmas gan prezidenta vēlēšanās, gan tālākām Ukrainas saistībām ar Eiropas savienību un Nato.... un, kad neviens burzmai nepievērš "pienācīgu " uzmanību, mierīgi gatavojās vēlēšanām, tad Krievijai nekas cits neatliek, kā sākt vāvuļot par leģimitāti, javādāk dirsā darbs un materiāli, nemieri par velti sarīkoti. kaut vēl pirms dažām dienām Putins izteicās, ka prezidenta vēlēšanas Ukrainā ir solis stabilitātes nodrošināšanā.... bet pie tā jau bija laiks pierast, testi ar darbiem ne vienmēr iet kopā. Referendumi Krimā, un citur dienvidaustrumu Ukrainā, gan ir leģimitīvi, uz separātistu sarīkoto 11. maija referendumu , Krievija raugās ar cieņu .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.05.14 09:45
 citēt
Nesaprotu, kādēļ ir jālieto latviešu valodā tik sarežgīti un grūti izrunājami vārdi kā "leģitīms" un "leģitimitāte", ja tā vietā var lietot vienkāršus un viegli izrunājamus vārdus "likumīgs" un "likumība"? Puse lietotāju, t.sk. daļa žurnālistu, tos ne izrunāt var, ne to nozīmi saprot :)
avatar
Publicēts: 18.05.14 09:48
 citēt
vispār, pirmo reizi to vārdu izlasīju ziemā, no Krievijas puses, Kijevas notikumu sakarā. tāpēc tekstos to arī lietoju , kad runa iet par Krieviju... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.05.14 10:09
 citēt
Leģitīms ir štrunc, tagad ar vienu pašu vārdu "izaicinājums" ir aizvietota puse latviešu valodas vārdu krājuma. Atrodu vecas avīzes un pat interesanti palasīt, kā ir tikuši galā bez izaicinājumiem un kapacitātes.
avatar
Publicēts: 18.05.14 10:21
 citēt
svešvārdu neiekļaušana teikumā liecina par plebejisku izcelsmi. :D
avatar
Publicēts: 18.05.14 10:27
 citēt
Attiecībā par šo jautājumu es viennozīmīgi uzskatu, kaddē tev uz doto brīdi ir taisnība.
avatar
Publicēts: 18.05.14 10:32
 citēt
talavietis:svešvārdu neiekļaušana teikumā liecina par plebejisku izcelsmi. :D


ja runa iet par rakstu, kurā tas vārds pieminēts, tad viss mierīgi www.diena.lv... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.05.14 10:45
 citēt
negatIvs:
talavietis:svešvārdu neiekļaušana teikumā liecina par plebejisku izcelsmi. :D


ja runa iet par rakstu, kurā tas vārds pieminēts, tad viss mierīgi www.diena.lv... :bad_smile:


-------------

da labi, es jau tikai zosi dzenu...
avatar
Publicēts: 18.05.14 11:19
 citēt
talavietis:
negatIvs:

ja runa iet par rakstu, kurā tas vārds pieminēts, tad viss mierīgi www.diena.lv... :bad_smile:


-------------

da labi, es jau tikai zosi dzenu...


...te zosis dzenāt nevar,te čaļi nopietni dragā :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 18.05.14 11:37
 citēt
R_J:Nesaprotu, kādēļ ir jālieto latviešu valodā tik sarežgīti un grūti izrunājami vārdi kā "leģitīms" un "leģitimitāte", ja tā vietā var lietot vienkāršus un viegli izrunājamus vārdus "likumīgs" un "likumība"? Puse lietotāju, t.sk. daļa žurnālistu, tos ne izrunāt var, ne to nozīmi saprot :)

Dzīve iet uz priekšu! Latvijas pirmās republikas laikā lauksaimnieki saņēma PIEMAKSAS, toties tagad - SUBSĪDIJAS! Ir taču starpība!:face-smile:
avatar
Publicēts: 18.05.14 12:01
 citēt
Traktoristu brigādē sapulce, uzstājas brigadieris:
- Konkrētajā laikā brigādē pesimistiski noskaņoti elementi katastrofāli mistificē patoloģiskas abstrakcijas, kas fiktīvi reducējas mūsu humanizētajā koncepcijā. Kungi, ir vēl kādi eventuālie viedokļi?
Traktorists Žanis:
- Tā jau tas ir, jo citādi viss sanāk kaut kā ne tā. Un, visbeidzot, nevajag šitā, lai kaut kā tāpat, ka vispār nekā!
avatar
Publicēts: 18.05.14 12:07 labots
 citēt
Un vēl man ļoti patīk, ka "jaunie latvieši" lieto vārdus biljons, maile un paunds
avatar
Publicēts: 18.05.14 12:16
 citēt
Oi, man "patīk", kā tiek ievazāts vārds "sensitīvs"... kā žurnālisti no latvju patriciešu ((c)talavietis) cilts vairs nespēj normālus teikumus veidot, piem. "16.matrs tautā ir ļot sensitīvs jautājums"... toties mūsu, nu tas, ko, piem. Šnaiders sauc par "veco..." tas gan iztiek ar vecu, dikti aprobežotu padumjlaiku leksiku, sastāvošu no niecīga vārdu krājuma un laimīgs...
avatar
Publicēts: 18.05.14 12:44
 citēt
"Tikai nesen vēl Krievijā nolēma par pensiju palielināšanu kara veterāniem Latvijā. Tāpat arī krievvalodīgo organizācijas šeit kļuvušas krietni manāmākas," savu apgalvojumu skaidro profesors. Galeoti gan piemin, ka Latvijā, pateicoties nostiprinātajām attiecībām ar Eiropas Savienību un NATO, Ukrainas scenārijs esot maz ticams.


www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 18.05.14 21:33
 citēt
Eltons:Izsakatās, ka te divi vien tie paši dumjākie puķinososi palikuši... kopš kvākšķi nobanoja, arī vecais cīnītājs aprāvās, pat tas saprata, kas var sanākt par totalitārisma un agresijas slavināšanu, kopš iznāca likums... tik šie sīkie pamuļķīši vēl vidi piemēslo ar savu kretīnismu...
Bet ja par lietu, tad tas, ko vienmēr esmu teicis par krieva ķap-ļap darba kultūru, beidzot redzams oficiozos:
tvrain.ru...
Līdz ar to secinām, ka tagadējais fašistieskais režīms tehnoloģijas ziņā nu nekādi nav spējīgs konkurēt ar civilizētām valstīm un par nekādu pašpietiekamību nemaz runas nevar būt. Sappers neļaus samelot, cik % krieva jaunais civilais superdžets ir paša, kā piemēram. Puķins tikai šodien deva rīkojumu krieviem pašiem sākt ražot elementu bāzi elektronikai... tikai tagad... Tas ir tā, kā 80-jos gados, kad es vēl aktīvi krievam ko konstruēju, kā mēs pat nesmējāmies par reālu gadījumu, kas toreiz bija, kad krievs atklāja jauno supermoderno pusvadītāju ražotni un atklāšanā lepni prasīja japāņu pārstāvim: nu, sakiet lūdzu, par cik tagad mēs esam no jums atpalikuši? (Jo padumju tautai tika borēts, ka krievs atpaliek tikai par 20 gadiem no amerikāņu tehnoloģijām)... tad japānis tā arī teica: uz visiem laikiem!


Toties otrs vecais tagad var rauties par divi :D
Elton, bet tā godīgi- no kurienes tu to visu izzīd... naktī murgi moka, sliktus sapņus redzi čekas pagrabos ???
Ja tev tik ļoti jāpucē savas spalvas citus apsaukājot pat uz apmelošanas robežas un pat apmelojot, vai tā tu kādam vari iestāstīt ka esi vienīgais pareizais latvietis...
... kas patiesi tu esi, es sen jaf esmu uzrakstījis, bet to tev nesaprast. Tu tēlo nacionālo varoni, bet patiesībā (pasaka par vērdinu). Vai Ukrainas eltoniņus apsveici ar Krimas piespēlēšanu Krievijai.
Nožēlojami... nacionālā naida kurinātājus vajadzēja bannot
avatar
Publicēts: 18.05.14 22:06
 citēt
Haiduk, vai vari vairs saskaitīt, cik reizes no visiem, kas lasījuši tavus murgus tev ir aizrādījuši uz tavu aprobežotību? Tai skaitā smieklīgajos manis apvainošanas mēģinājumos? Cik reizes es neesmu tev atgādinājis, ka nekādos lētos "nacionālā naida kurināšanas" tev neizdodas mani iepīt, tieši otrādi: tu esi tas, kas kurina naidu, kā šo vārdu virknējumu esi no galvas iekalis krievu laikā... bet ir citi laiki un tie vairs nav jūsējie, tagad drīkst runāt taisnību... un tas ir tiešām nožēlojami, ka viens pamuļķis tik tēlo tālāk un no savām kļūdām nemācās, tik maļ un maļ vienu un to pašu... Vai tavs šaurais redzesloks un cēloņsakarību neizpratne, kas spilgti pierādījusies krievijas agresijas pret Ukrainu krievu propogandas atgremojumos būtu par pamatu uzbraucieniem man? Kā izrādās, jā...
Tā, ka, ja bano par kara un naida kurināšanu un to atbalstīšanu, tad reizē ar kvākšķi ar šie haiduki ir jāiztīra no forumiem, it sevišķi ja tiek visas tēmas, šī tai skaitā, pieķēzitas no tiem ar lētiem uzbraucieniem oponentiem, izraisot nevajadzīgu atbilžu pinpongu.
avatar
Publicēts: 19.05.14 00:41
 citēt
nu gan jūs drāžat nenogurstot - 69 lapas :amazing:! šito jau apspriedāt?
www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 19.05.14 00:50
 citēt
kpacku:jūs drāžat nenogurstot - 69


Nu nez, vairāk jau pēc mēles kulstīšanas izskatās... :haha:
avatar
Publicēts: 19.05.14 01:04
 citēt
Sapper:
kpacku:jūs drāžat nenogurstot - 69


Nu nez, vairāk jau pēc mēles kulstīšanas izskatās... :haha:

tikai nav saprotams, kurš ar kuru.. :grimace:
avatar
Publicēts: 19.05.14 06:28 labots
 citēt
kpacku:nu gan jūs drāžat nenogurstot - 69 lapas :amazing:! šito jau apspriedāt?
www.apollo.lv...


Nu ka tā vagonrūpnīca ir arī tanku ražotājs, to neviens neslēpa arī projektu uzsākot. Ņemot vērā sākumā paredzētos apjomus un rūpnīcas smieklīgo lielumu Jelgavā (30 milj projekts uzbūvējot mazu rūpnīciņu Uralvagon apmēriem), kā izteicās viens mans paziņa, kas saprot no ražošanas lietām, tā vairāk izskatās kā formāla rūpnīca, lai uz preces var uzlikt Made in EU, vai arī paredzēta kaut kādām naudas mazgāšanām vai izvešanām no Krievijas. Protams, ar ģeopolitiskās situācijas maiņu var mainīties arī tādas rūpnīcas mērķi. Paredzētais rūpnīcas lielums arī izskatās, ka ir audzis, projekta izmaksas palielinājušās no 30 uz 80 miljoniem.
avatar
Publicēts: 19.05.14 08:00
 citēt
kpacku:
Sapper:
Nu nez, vairāk jau pēc mēles kulstīšanas izskatās... :haha:

tikai nav saprotams, kurš ar kuru.. :grimace:


visi visiem :grimace:
avatar
Publicēts: 19.05.14 08:34
 citēt
Par ko, Jūs politikas eksperti te spriežat?
avatar
Publicēts: 19.05.14 09:28
 citēt
avatar
Publicēts: 19.05.14 09:41
 citēt
Eltons:Haiduk, vai vari vairs saskaitīt, cik reizes no visiem, kas lasījuši tavus murgus tev ir aizrādījuši uz tavu aprobežotību? Tai skaitā smieklīgajos manis apvainošanas mēģinājumos? Cik reizes es neesmu tev atgādinājis, ka nekādos lētos "nacionālā naida kurināšanas" tev neizdodas mani iepīt, tieši otrādi: tu esi tas, kas kurina naidu, kā šo vārdu virknējumu esi no galvas iekalis krievu laikā... bet ir citi laiki un tie vairs nav jūsējie, tagad drīkst runāt taisnību... un tas ir tiešām nožēlojami, ka viens pamuļķis tik tēlo tālāk un no savām kļūdām nemācās, tik maļ un maļ vienu un to pašu... Vai tavs šaurais redzesloks un cēloņsakarību neizpratne, kas spilgti pierādījusies krievijas agresijas pret Ukrainu krievu propogandas atgremojumos būtu par pamatu uzbraucieniem man? Kā izrādās, jā...
Tā, ka, ja bano par kara un naida kurināšanu un to atbalstīšanu, tad reizē ar kvākšķi ar šie haiduki ir jāiztīra no forumiem, it sevišķi ja tiek visas tēmas, šī tai skaitā, pieķēzitas no tiem ar lētiem uzbraucieniem oponentiem, izraisot nevajadzīgu atbilžu pinpongu.


Un cik tev naf aizrādījuši, ka labāk taisi bildes, nevis duļķo ūdeņus. Parādi to vietu, kur tu 8 gadu laikā esi mācījies no savām kļūdām... ko mali, ko paudi tad, to mal un paud tagad. Parādi to vietu, kur ir atšķirība starp mums- tikai tā, ka tu esi iecēlis sevi pravieša kārtā... tikai tavi pravietojumi praktiski nekad nepiepildās... Latvijas tauta naf ar un naf par taviem uzskatiem. Vienīgais, kas iezīmējās, ka tev viegli slēpties aiz ASV (NATO) un ES, naivās cerībās, ja tādi kā tu panāks konfliktu ar Krieviju (tiem būs jaaizstāv savi tautieši te), ka šis divas riskēs Latvijas dēl izraisīt katastrofu pasaulē.
Starp citu, tas ka Ušakovs vada Rīgu, ir tavs tieš nopelns... ar savu stulbo ultranacionalismu tu esi panācis, ka liela daļa latvisko balsotāju novērsās no šiem indīgajiem saukļiem... bet lai to saprastu, ar eletromiku ir par maz, vajag reāli, loģiski domāt :P
avatar
Publicēts: 19.05.14 13:51 labots
 citēt
Lietišķi uzrakstīts: www.delfi.lv...

Pāris citāti:

Redzētais pārliecināja, ka Somija kara gadījumā patiešām ir reāli gatava aizstāvēties ar 320 tūkstošus karavīru lielu armiju, kā tas norādīts publiski brīvi pieejamajos uzskates līdzekļos.

Pieredzējušais diplomāts izstāstīja anekdoti. Auditorija Somijas kara akadēmijā. Kāds no studentiem, topošajiem virsniekiem vaicā sirmam pieredzējušam militārās taktikas pasniedzējam, kādēļ visos kauju plānos nosacītais ienaidnieks somiem vienmēr uzbrūk no austrumiem. Jautājums acīmredzami ir pārsteidzis zinošo pasniedzēju. Viņš ilgāku laiku domā, līdz saka: "Jā, patiešām interesanti gan, kā gan tie krievi nekad nav iedomājušies iet cauri Zviedrijai!"
avatar
Publicēts: 19.05.14 15:29 labots
 citēt
haiduk, tev steidzami jāpiesakās konkursā "Stulbs un vēl stulbāks"...
Nu kādā alā jādzīvo lai neizprastu, kas un kāpēc notiek Pasaulē, cik aprobežotam jābūt... visa civilizētā Pasaule to saprot, bet viens ēzelis šeit mēģina pretoties...
... "ultranacionalismu"... haiduk, es saprotu, centies dzīvot līdzi laikmetam un kaut kur esi šo vārdu dzirdējis... bet nu ir taču kaut kādām saprāta paliekām jābūt, lai izprastu svešvārdu nozīmi un tos adekvāti arī lietotu, ja gribas paspīdēt ar erudīciju...
Par to, ka neizproti lasīto, kas raksturīgi, to jau tev te viens atzīmēja: lai tev ko teiktu, tu oponenta tekstu, pilnīgā bezjēgā apgriez otrādi un to pašu izmanto uzbrūkot oponentam... tipa "sam durak"... piesakies konkursā!
Nu labi... ja nopietni, tad iesaku elementārai attīstībai:
"LU Open Minded ir sadarbībā ar Latvijas Universitāti veidots klātienes un tiešsaistes izglītības projekts, kas piedāvā pilnveidot sevi un aizrautīgi izzināt aktuālas tēmas kopā ar Latvijas labākajiem lektoriem. To var darīt divējādi – klātienē, reizi nedēļā tiekoties aci pret aci ar lektoru, vai arī bez maksas sekojot līdzi kursiem internetā. Katrā kursā plānotas divpadsmit lekcijas, literatūra, pārbaudes darbs kursa noslēgumā un apliecinājums par kursa pabeigšanu. Piesakies tagad!
IVARS ĪJABS: NACIONĀLISMS
12 LEKCIJAS"

Oi, piedodiet, ka atkal sanāk ne pa tēmu... bet nu tas dunduks tā piesējies, ka ne atkratīties...
avatar
Publicēts: 19.05.14 16:38
 citēt
Šodienas pērle: www.delfi.lv... :D
avatar
Publicēts: 19.05.14 16:51 labots
 citēt
imgfoto:Šodienas pērle: www.delfi.lv... :D


"...это гвардеиское подразделение из нашеи дружественнои Африки..."

Es gar zemi :D :D :D
avatar
Publicēts: 19.05.14 17:09
 citēt
R_J:
imgfoto:Šodienas pērle: www.delfi.lv... :D


"...ето гвардеиское подразделение из нашеи дружественнои Африки..."

Es gar zemi :D :D :D


Nākamie Z-Korejieši! :haha:
avatar
Publicēts: 21.05.14 13:59
 citēt
"Guess who got the better of the natural gas deal?"

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 65
  5. 66
  6. 67
  7. 68
  8. 69
  9. 70
  10. 71
  11. 72
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):