forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 70
  5. 71
  6. 72
  7. 73
  8. 74
  9. 75
  10. 76
  11. 77
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.06.14 01:05
 citēt
Ukrainā iestājusies stabilitātē , KAMAZos iebraukušo skaits novienādojies ar refrižeratoros izbraukušo skaitu.
avatar
Publicēts: 10.06.14 02:27 labots
 citēt
www.ukrinform.ua...
ceceni sanem samaksu par savu viziti Ukraina, :face-wink:
var celot majaa:face-glasses:
avatar
Publicēts: 10.06.14 12:12
 citēt
Pilniga atzisanas par Krievijas iebrukumu un par to ka vietejie nesniedz palidzibu :
:what" rel="nofollow" target="_blank">www.youtube.com...:
avatar
Publicēts: 10.06.14 17:09
 citēt
Vai ,vai jauna tehnika deg::
www.ukrinform.ua...:
avatar
Publicēts: 10.06.14 22:01
 citēt
avatar
Publicēts: 11.06.14 00:15
 citēt
sētmalē kā suņus...

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 11.06.14 12:57
 citēt
Sapper:uz mājām, uz krieviju, jeb mudaku aprite dabā.



Shito es nesaprotu. Kaa cilveeks tik ciniski var priecaaties par cita cilveeka naavi?
Interneta karotaajs. Smiekli naak.
avatar
Publicēts: 11.06.14 13:22 labots
 citēt
martins_goncars:
Sapper:uz mājām, uz krieviju, jeb mudaku aprite dabā.



Shito es nesaprotu. Kaa cilveeks tik ciniski var priecaaties par cita cilveeka naavi?
Interneta karotaajs. Smiekli naak.


Interesanti, kādēļ nevarētu priecāties par tādu cilvēku nāvi, kas brauc uz citu valsti tās neaicināti šaut tās iedzīvotājus un ieviest kaut kādu savu iedomātu pareizo kārtību?
avatar
Publicēts: 11.06.14 16:16 labots
 citēt
R_J:

Interesanti, kādēļ nevarētu priecāties par tādu cilvēku nāvi, kas brauc uz citu valsti tās neaicināti šaut tās iedzīvotājus un ieviest kaut kādu savu iedomātu pareizo kārtību?


pirmkaart! tici man, Tu esi paaraak taalu, lai objektiivi spriestu par situaaciju (taapat kaa es).
otrkaart, es neesmu pilniigs retards, ka man baudu sagaadaa kaadu, sev iedomaatu ienaidnieku, naave. taakaa ej labi taalu ar savu slimo logjiku.
avatar
Publicēts: 11.06.14 17:18
 citēt
martins_goncars:
R_J:

Interesanti, kādēļ nevarētu priecāties par tādu cilvēku nāvi, kas brauc uz citu valsti tās neaicināti šaut tās iedzīvotājus un ieviest kaut kādu savu iedomātu pareizo kārtību?


pirmkaart! tici man, Tu esi paaraak taalu, lai objektiivi spriestu par situaaciju (taapat kaa es).
otrkaart, es neesmu pilniigs retards, ka man baudu sagaadaa kaadu, sev iedomaatu ienaidnieku, naave. taakaa ej labi taalu ar savu slimo logjiku.


Nu 6tad tā.

1. Nekad neticu cilvēkiem, kuri saka "tiici man"
2. Man Ukrainā jau 25 gadus dzīvo un strādā kolēģi - sibīrijas krievi, bijušie PSRS armijas virsnieki pulkvežu un puspulkvežu činā, kuri ir izveidojuši normālu uz ražošanu un inovācijām bazētu biznesu, ir ar normālu racionālu domāšanu. Tāpēc viņu viedokli par notiekošo neredzu iemeslu ļoti neuzticēties.
3. Kurš tieši mans rakstītais teksts liek Tev domāt, ka man sagādā baudu "iedomātu ienaidnieku" nāve. Tekstā "mudaku aprite dabā" ir viens vārds - mudaks, kas sevī iekļauj vērtējumu, pārējie 2 vārdi ir sausa fakta konstatācija.
4. Ja Tev ideja kā savādāk nodēvēt cilvēkus, kuri tā vietā, lai mīlētu, strādātu, audzinātu savus bērnus, ietu uz teātri, brauktu piknikos utt utjp, dodas uz kaimiņvalsti karot par hvz ko, pelnīt garo rubli, tad pastāsti kā tādus dēvēt. Pret algotņiem civilizēti ļaudis vienmēr izturas ar nicinājumu un ofic. armijas gūstā tos neņem.
avatar
Publicēts: 11.06.14 17:19 labots
 citēt
Viss par Stokholmas sindromu vienā fotogrāfijā.

avatar
Publicēts: 11.06.14 17:22
 citēt
Sapper:

1. Nekad neticu cilvēkiem, kuri saka "tiici man"
2. Man Ukrainā jau 25 gadus dzīvo un strādā kolēģi - sibīrijas krievi, bijušie PSRS armijas virsnieki pulkvežu un puspulkvežu činā, kuri ir izveidojuši normālu uz ražošanu un inovācijām bazētu biznesu, ir ar normālu racionālu domāšanu. Tāpēc viņu viedokli par notiekošo neredzu iemeslu ļoti neuzticēties.
3. Kurš tieši mans rakstītais teksts liek Tev domāt, ka man sagādā baudu "iedomātu ienaidnieku" nāve. Tekstā "mudaku aprite dabā" ir viens vārds - mudaks, kas sevī iekļauj vērtējumu, pārējie 2 vārdi ir sausa fakta konstatācija.
4. Ja Tev ideja kā savādāk nodēvēt cilvēkus, kuri tā vietā, lai mīlētu, strādātu, audzinātu savus bērnus, ietu uz teātri, brauktu piknikos utt utjp, dodas uz kaimiņvalsti karot par hvz ko, pelnīt garo rubli, tad pastāsti kā tādus dēvēt. Pret algotņiem civilizēti ļaudis vienmēr izturas ar nicinājumu un ofic. armijas gūstā tos neņem.


1. ticeet man, taapeec, ka 2. punkts
2. sagadiijies ir taa, ka pagaajusho gadu un kaadu laiku shogad esmu straadaajis kopaa ar ukrainjiem.
3. vispaar nekomenteeshu
4.je esi tik tups, lai elementaartu teikumu nespeetu izlasiit peec shiem 5 gadiem onlainaa, tad sorry vec'
avatar
Publicēts: 11.06.14 17:46
 citēt
Man arī bija saruna ar ukraini (tiesa, vienu. Iespējams, stulbāko ukraini Ukrainā) aprīļa beigās :) Un viņš man izteica līdzjūtību, ka dzīvojam Eiropā.. :D
Neko vairāk negribu teikt. Ukraiņi ir dažādi. Un arī sarunās ar viņiem būtu vēlams filtrēt, kāda veida ukrainis tas ir..
avatar
Publicēts: 11.06.14 20:50
 citēt
avatar
Publicēts: 11.06.14 21:41 labots
 citēt
Ja jau par to, kas īsti notiek Ukrainā. Kā jums šāds scenārijs no bijuša pūķina padomnieka?

aillarionov.livejournal.com...
avatar
Publicēts: 12.06.14 20:03
 citēt
Nu tā, pabļaustijāties, padirsāties,... tagad lielo zēnu padoms no ļooooti lielas tantes:
www.delfi.lv...
Ferštēn, bauri???:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.06.14 23:01
 citēt
Blogā viss pa vecam-pļūtīšana turpinās :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.06.14 23:54
 citēt
kas šodien notiek, visām kucēm ķečkas sākušās vai?

avatar
Publicēts: 13.06.14 08:40
 citēt
pilnmēness...
avatar
Publicēts: 13.06.14 20:21
 citēt
Juris Dimiters nervozi pīpē maliņā

avatar
Publicēts: 13.06.14 20:37
 citēt
uhu uz pilnmēnesi pajolans un kodekpaka atkal iekativizējušies :D
avatar
Publicēts: 13.06.14 22:07
 citēt
versatile:uhu uz pilnmēnesi pajolans un kodekpaka atkal iekativizējušies :D

Atkal piedzēries.... Nu cik var????:face-sad:
avatar
Publicēts: 13.06.14 22:18 labots
 citēt
O, kāds izaudzis līdz retoriskiem eksistenciāliem jautājumiem :D malacis, malacis.
Atbilžu meklēšana ir svarīgs process personības veidošanās stadijā.
avatar
Publicēts: 13.06.14 23:35
 citēt
versatile:uhu uz pilnmēnesi pajolans un kodekpaka atkal iekativizējušies :D


...tas bija viss,anonīmais mutes palaidēj?
avatar
Publicēts: 13.06.14 23:57
 citēt
Eltons var atpūsties. :)

avatar
Publicēts: 14.06.14 09:06 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 14.06.14 09:16
 citēt
KVAA-II:Krievijas Dienas Svinības jeb Mūsu elite
***************************************************
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/156599/ikri-store-miera-balodis-un-prominences-ta-jurmala-nosvineta-krievu-diena-foto

Nu, bļāviens, čurku žurnaļugas , Šķēle ar sievu vairāk nesarunājas, tik komunicē.
avatar
Publicēts: 14.06.14 10:32
 citēt
Krievijā pašā lielie svētki „ģeņ rossiji” udalsā na slāvu - argumentua.com...
(svētku parādē BTR pārbrauc pār pašu zaldātu, komentāri silda sirdis)
avatar
Publicēts: 14.06.14 10:54
 citēt
...un Lembergs ar šito apsveic Vešņakovu.
avatar
Publicēts: 14.06.14 11:06 labots
 citēt
O!
Šodien krievam svētki var turpināties.
Līdzās ar lepnumu par izdarību gadadienu Latvijā 14.jūnijā vēl veiksmīgi nogāzts IL76 Ukrainā...

" В ночь с 13 на 14 июня террористы подбили военно-транспортный самолет Воздушных сил Вооруженных сил Украины Ил-76, который заходил на посадку в аэропорту Луганск.
Как сообщает Министерство обороны, самолет перевозил личный состав для ротации, кроме военнослужащих на борту были техника, снаряжение и продовольствие.
Самолет был подбит выстрелами огнем из зенитной установки и крупнокалиберного пулемета.
Руководство Минобороны, Генерального штаба ВСУ и командования Воздушных сил ВСУ "выражает искренние соболезнования родителям, родным и близким погибших военнослужащих в связи с трагической непоправимый утратой".
По оперативным данным группы «Информационное Сопротивление», на позиции террористов близ Луганского аэропорта, с которой предположительно был поражен Ил-76 сил АТО, найдено три пусковые трубы 9П39-1 от ПЗРК 9К38 «Игла».
Два ПЗРК «Игла» использованы, один – технически неисправен (ракета 9М39 осталась в трубе).
Также на месте засады террористов найдены пустые банки из-под консервов, выпущенных ЗАО «Орелпродукт», г.Мценск (Россия).
Прокуратурой Южного региона Украины по надзору за соблюдением законов в военной сфере по данному факту начато досудебное расследование уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 258 УК Украины (террористический акт, приведший к гибели людей и причинению значительного имущественного ущерба).
avatar
Publicēts: 14.06.14 23:08
 citēt
Info no UA:
informator.lg.ua
avatar
Publicēts: 15.06.14 20:54
 citēt
Lai mani piedod normālie krievi, bet visā visumā krievija - tā ir matērijas eksistence īpaši izvirtušā formā.

Krievu jaunēklis svin "Krievijas dienu" mīdot ASV karogu un rokā turot sva patēriņa prestiža apliecinājumu - amerikāņu aifonu. To gan noteikti nemīdīs. :)


avatar
Publicēts: 15.06.14 23:13 labots
 citēt
Nū šitādam bubinātajām var sekot tik pilnīgi Dauņi:):) youtu.be...
avatar
Publicēts: 16.06.14 22:31
 citēt
bez komentāriem
avatar
Publicēts: 16.06.14 22:38
 citēt
kā top "ziņas"

youtu.be...
avatar
Publicēts: 18.06.14 17:47
 citēt
Žurnālistu bojāeja konflikta zonā nav pieļaujama, tas patiesībā ir kara noziegums!
Kā izskaidrojums (ne attaisnojums) varētu būt tas, ka žurnālistiem līdzi gāja bruņots terorists pēc puķina kara taktikas, slēpdamies aiz mierīgiem iedzīvotājiem...
Lai cik tendenciozs ir tas krievu kanāls, bet tas nav attaisnojums...
avatar
Publicēts: 18.06.14 18:02
 citēt
Tie divi tak nebija žurnālisti. Valstī iekļuva nelegāli, speciāli kremlim pasūtījuma bildes filmēja.
avatar
Publicēts: 18.06.14 19:23 labots
 citēt
Eltons:Žurnālistu bojāeja konflikta zonā nav pieļaujama, tas patiesībā ir kara noziegums!
Kā izskaidrojums (ne attaisnojums) varētu būt tas, ka žurnālistiem līdzi gāja bruņots terorists pēc puķina kara taktikas, slēpdamies aiz mierīgiem iedzīvotājiem...
Lai cik tendenciozs ir tas krievu kanāls, bet tas nav attaisnojums...
Sapper:Tie divi tak nebija žurnālisti. Valstī iekļuva nelegāli, speciāli kremlim pasūtījuma bildes filmēja.


Vo, vo. Tie divi bija nelegāli šķērsojuši robežu, plus nebija akreditējušies Ukrainas pretterorisma operāciju štābā. Un bija ieradušies filmēt filmu kā Ukrainas armija izgriež pusciematu iedzīvotāju, kā ciematu atbrīvo separātisti utt. Respektīvi, tie bija tādi paši teroristi kā prokrieviskie separātisti, un par žurnālistiem, kas darbojas karadarbības vai pretterorisma operāciju zonā nav uzskatāmi.

Nejūtu nekādu līdzjūtību, tādi tādu nāvi pelnījuši.
avatar
Publicēts: 18.06.14 22:21
 citēt
Kaukur tas viss jau redzēts... Ņevzorovs ar savām reportāžām par fašistiskās Lietuvas robežsargu punktiem, vai?
avatar
Publicēts: 19.06.14 00:49
 citēt
Fašizm ņe proiģot ! youtu.be...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 70
  5. 71
  6. 72
  7. 73
  8. 74
  9. 75
  10. 76
  11. 77
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):