forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 74
  5. 75
  6. 76
  7. 77
  8. 78
  9. 79
  10. 80
  11. 81
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.07.14 15:35 labots
 citēt
Putļerovci izmisumā sacer arvien stulbākas versijas, arī par to, ka ukraiņi no Doņeckas apkaimes gribēja notriekt viņu fīrera lidmašīnu, kura tajā brīdī atradās pie Varšavas.

Un vispār, Ukraina krieviem ir nepatīkams temats, ja to aizliedz apspriest pat iekšējai lietošanai, foto.ru forumā:

avatar
Publicēts: 18.07.14 16:17
 citēt
Kādu stundu atpakaļ gribēju rakstīt savu viedokli par notikušās katastrofas iemesliem, nesanāca laiks, bet tikmēr nepublicētās pārdomas guvušas apstiprinājumu. Un sakiet vēl, ka loģiskākais izskaidrojums visboiežāk nav arī patiesais.

avatar
Publicēts: 18.07.14 17:01
 citēt
Krieviem dažādos medijos kopš vakardienas jau ir tik daudz dažādas versijas bijušas, ka bez pretrunām pašiem vairs neiztikt :)

Vakar uzreiz pēc notikušā, kad prokrieviskie mediji jau bija žigli izziņojuši, ka notriekta ukraiņu lidmašīna, un kad atklājās, ka notriekta patiesībā pasažieru lidmašīna, un nu bija jāieslēdz atpakaļgaita un jāmeklē attaisnojumi, bija pat smieklīgi lasīt tās dažādo prokrievisko mediju dažādās versijas. Grūti viņiem, ja notiek kas neparedzēts, un propagandas versijas nav bijis laika izstrādāt un saskaņot.
avatar
Publicēts: 18.07.14 17:47
 citēt
Izklaidējāmies:) youtu.be...
avatar
Publicēts: 18.07.14 17:52
 citēt
Rupji strādā FSBšņiki, sadriķējuši pilnīgi jaunas pases un rāda savā GebelsTV - rus.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 18.07.14 18:30 labots
 citēt
Schneider:Rupji strādā FSBšņiki, sadriķējuši pilnīgi jaunas pases un rāda savā GebelsTV - [url=http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/263370-stranniy_fakt_pasporta_pogibshih_na_boeing_njesgorajemije_i_prosrochjennije?utm_source=www.tvnet.lv&utm_medium=self_ads&utm_campaign=Selfads_in_www.tvnet


?.........

Dažās]http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/263370-stranniy_fakt_pasporta_pogibshih_na_boeing_njesgorajemije_i_prosrochjennije?utm_source=www.tvnet.lv&utm_medium=self_ads&utm_campaign=Selfads_in_www.tvnet

?.........

Dažās[/url] valstīs pases vispār nav. Tās saņem, ja brauc uz ārzemēm, kur vietējo ident. dok. neakceptē..

Ps tas sakarā, ka kaut kur izskanēja viedoklis, ka tās jaunas...
avatar
Publicēts: 18.07.14 20:28
 citēt
Nevis nonēsātas gadu garumā, bet gan izvilktas no sadegušas lidmašīnas sodrējiem, bet izskatās kā tikko no tipogrāfijas. Un pie tam vēl ar izgājušu derīgumu. Ož pēc tā, ka krievam vajag "navesti teņ na pleteņ" dajepkādā veidā, ka tik durakiem būtu par ko pabrīnīties. Pie tam - tas Lie-News sižets vairāk domāts iekšējai lietošanai, tai pašai Muhosranskas babkai Praskovjai un mūsu Jolanam ar Elmarsu, jo viņi noticēs, ka Kijevas fašistu hunta Amsterdamas lidostā savervēja veselus 295 pašnāvniekus, uzpirka visu lidostas kontroli, lai ielaiž šos lidmašīnā ar nederīgām pasēm, tad paši notrieca, lai tik uzveltu vainu DNR brīvības cīnītājiem.
Praskovja to visu stāstīs tālāk pa derevņu, bet mūsējie divi - rakstīs interneta forumos.

Pase ir ceļojuma dokuments lielākajā daļā civilizēto valstu, ja kāds, aizdomās turēts, blēdis izņem pasi, tad izmeklēšanai uzreiz ir skaidrs, ka šis taisās laisties prom.
avatar
Publicēts: 18.07.14 20:54
 citēt
www.diena.lv... nauda nesmird :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 18.07.14 21:35
 citēt
KVAA-II:es dienēju uz LUNA-M kompleksa
taktiskās raķetes līdz 100 km
varēja nest kodolgalviņu
biju Kapustinjar poligonā - izšāvām 1 raķeti reāli
izskatās ka tā raķete tev pa pauri trāpījusi.
avatar
Publicēts: 18.07.14 22:03 labots
 citēt
Man laikam vienkārši nedrīskst skatīties ziņas... Meklēdams Pozitivus tiešraidi, kaut kā uzslēdzās pervij baltijskij reportāža par notriekto ļoteni.
Izturēju labi ja 5-7 minūtes. Kā?!?!?!?!?!?!?! Nu kā var tā dirst?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Bļāviens!!! Esmu tomēr pārāk emocionāls lai tagad kaut ko sakarīgu vēl varētu pateikt. Bojā gājuši 300 cilvēku, bet te versijas par amerikāņu specdienestu sabotāžu...
Man ļoti gribas cerēt, ka krievi pēc savas būtības nav slikti cilvēki un ļoti gribas cerēt, ka Krievijā kādreiz pie varas nāks cilvēki ar veselo saprātu. Man tiešām žēl to miljonu krievu, kas savā zemē tiek muļķoti ar tādiem ārprātīgiem meliem, ka Gebelsa prpoganda var tikai ūdeni pienest šiem dirsējiem...
Skumji. Skumji un bezgala sāpīgi paliek aptverot savu bezspēcīgumu un dubultā skumji, saprotot, ka līdzīga scenārija gadījumā Latvijā rietumiem būs pilnīgi pie kājas kaut kādas tur divmiljonu valsteles liktenis :(
avatar
Publicēts: 18.07.14 22:09
 citēt
Reku pats Putlers atzīstas no kā skolojies

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 18.07.14 22:10
 citēt
Если обобщить все, о чем сообщают российские СМИ версия, выглядит так. Хотели сбить Путина, поэтому в небо поднялисьукраинские самолеты. Но они перепутали окраску самолета и поэтому пошли за малайзийским лайнером. В который, зная о будущей ошибке украинцев, американцы вместо живых пассажиров подсадили обескровленные трупы с сывороткой в руках. А для правдоподобности записали видео с живыми, закачали в телефон, чтобы наивный Лайфньюз всё это расшарил. Но не тут-то было. Их разоблачил смелый испанский диспетчер, оказавшийся по случайности в Борисполе. Как раз накануне - во время обеда в соседнем кафе - из разговора двух тайных агентов он узнал о том, что Тимошенко готовит военный переворот против Порошенко. Как настоящий профессионал, он недрогнувшей рукой выполнил приказ хунты и специально изменил курс самолета, чтобы тот попал в зону АТО. А потом смело сообщил обо всем, что знал, в эфир и его тут же схватили порошенковские каратели. Летчики, сообразив, что разоблачены, дали команду сброс для ракет «воздух-воздух», по которой косорукие пвошники из Харькова запустили ракету «земля-воздух». Но поскольку они косорукие, то случайно попали в боинг, в который изначально должны были попасть с самолета. Все это произошло по очень точному расчету над Днепропетровской областью, чтобы самолет упал в Донецкой.
avatar
Publicēts: 18.07.14 22:32 labots
 citēt
Schneider:Nevis nonēsātas gadu garumā, bet gan izvilktas no sadegušas lidmašīnas sodrējiem, bet izskatās kā tikko no tipogrāfijas. Un pie tam vēl ar izgājušu derīgumu. Ož pēc tā, ka krievam vajag "navesti teņ na pleteņ" dajepkādā veidā, ka tik durakiem būtu par ko pabrīnīties. Pie tam - tas Lie-News sižets vairāk domāts iekšējai lietošanai, tai pašai Muhosranskas babkai Praskovjai un mūsu Jolanam ar Elmarsu, jo viņi noticēs, ka Kijevas fašistu hunta Amsterdamas lidostā savervēja veselus 295 pašnāvniekus, uzpirka visu lidostas kontroli, lai ielaiž šos lidmašīnā ar nederīgām pasēm, tad paši notrieca, lai tik uzveltu vainu DNR brīvības cīnītājiem.
Praskovja to visu stāstīs tālāk pa derevņu, bet mūsējie divi - rakstīs interneta forumos.

Pase ir ceļojuma dokuments lielākajā daļā civilizēto valstu, ja kāds, aizdomās turēts, blēdis izņem pasi, tad izmeklēšanai uzreiz ir skaidrs, ka šis taisās laisties prom.

.....

Nezinu kur Tu to redzēji vai lasīji, bet es skatoties video, skaidri redzēju, ka pases neapšmulētas, tīras. Ja to ko rādīja tuvplānā, tad visas bija derīgas. Ar tām pasēm būs parasta pīle. Nācies bieži redzēt, kā no negadījuma ar vienu nu cietušo rodas 10...
avatar
Publicēts: 18.07.14 23:38 labots
 citēt
Njā... fantastiski... pēc šāda nozieguma, tik bezzobaina reakcija... pat Ōbama praktiski neko nepateica... ko no tā mums būs secināt? Bandīti neļauj izmeklēt nozieguma vietu, iznīcina pierādījumus, un nekas... tukša vāvuļošana...
Pie kam bandīti nodarbijas ar marodierismu un zagšanu (absolūti paredzama parādība, ko var sagaidīt no tādiem), kā sižetā tas arī atspoguļots:
ru.euronews.com...
avatar
Publicēts: 18.07.14 23:44
 citēt
Man minējums ka nederīgas pases glabātas lidmašinā kā paraugs.
Vienkopus ta ar atrastas.
avatar
Publicēts: 19.07.14 12:45
 citēt
smells like HOAX.
www.youtube.com... par sho video. neesmu baigi izgliitots cilveeka kjermenja anatomijaa, taapeec uzdoshu jautaajumu: ja no lidmashiinas ir palikushi paari pelni, tad kaa var izskaidrot 0:41-0:49 redzamos kadrus?
avatar
Publicēts: 19.07.14 13:03
 citēt
Kurā vietā tie kadri redzami?
avatar
Publicēts: 19.07.14 13:16
 citēt
Neesmu es baigais lietpratējs, bet ja lidmašīnu gaisā sašķaida pa reizinātājiem un izsvaida vairāku km rādiusā, tad ne jau viss aizdegas... Dega dzinēji, dega degvielas tvertnes un kas nokrita tuvumā..
Beigās kāds vēl izdomās, ka atveda fragmentus no us a poligonā, ja jau izdomāt var versiju, ka beigtus iepriekš sasēdināja. Fui, riebjas visus šos murgus lasīt...
avatar
Publicēts: 19.07.14 13:22 labots
 citēt
Bet, ja pakaļa svilst, jo visas pasaules acīs esi kļuvis par Lokerbijas slepkavu un Bļin Ladena dvīņubrāli?
avatar
Publicēts: 19.07.14 16:00 labots
 citēt
talavietis:Neesmu es baigais lietpratējs, bet ja lidmašīnu gaisā sašķaida pa reizinātājiem un izsvaida vairāku km rādiusā, tad ne jau viss aizdegas... Dega dzinēji, dega degvielas tvertnes un kas nokrita tuvumā..
Beigās kāds vēl izdomās, ka atveda fragmentus no us a poligonā, ja jau izdomāt var versiju, ka beigtus iepriekš sasēdināja. Fui, riebjas visus šos murgus lasīt...


redz šos murgus nu drudžaini sacer visi tie kolorādo lentīšu karinātāji, kuri nu cenšas aizspiest ausis un acis un nedzirdēt un neredzēt neskaitāmos faktus un pierādījumus ka viņu dievinātā "Strelkova" banda ir tādi paši prasti teroristi un masu slepkavas kā binladenieši :face-wink: lai jau šiem veicas pasaciņu un teiku sacerēšanā.
avatar
Publicēts: 19.07.14 16:41
 citēt
martins_goncars:smells like HOAX.
www.youtube.com... par sho video. neesmu baigi izgliitots cilveeka kjermenja anatomijaa, taapeec uzdoshu jautaajumu: ja no lidmashiinas ir palikushi paari pelni, tad kaa var izskaidrot 0:41-0:49 redzamos kadrus?


Ārprāts, šito cinisko kretīnismu! Pētot izmētātus, nevainīgi nogalinātu cilvēku līķus(tai skaitā bērnus), izdarīt šādus secinājumus, lai mēģinātu attaisnot bandītus-teroristus. Civilizētā pasaulē vispār nav pieņemts rādīt atklātus cilvēku līķus masu informācijas līdzekļos, tas tiek atstāts speciālistu-ekspertu ziņā, kā arī nav pieņemts publiski rādīt personas datus. Ja informāciju iegūst tikai no tās nozombētās valsts TV, kur vispārējās cilvēciskās ētikas normas ir svešas, tad jau nav nekāds brīnums, ka pats pārvēršas par zombiju un aizstāv tādus apdzērušos lielceļa laupītājus, kādus var redzēt šajā linkā otrajā sižetā: www.delfi.lv... ...:face-crying:
avatar
Publicēts: 19.07.14 17:36
 citēt
gestapoarchive.blogspot.com...

Nejaushi uzduuros...muusu kreisie varonji :)
avatar
Publicēts: 19.07.14 17:52
 citēt
ego:
martins_goncars:smells like HOAX.
www.youtube.com... par sho video. neesmu baigi izgliitots cilveeka kjermenja anatomijaa, taapeec uzdoshu jautaajumu: ja no lidmashiinas ir palikushi paari pelni, tad kaa var izskaidrot 0:41-0:49 redzamos kadrus?


Ārprāts, šito cinisko kretīnismu! Pētot izmētātus, nevainīgi nogalinātu cilvēku līķus(tai skaitā bērnus), izdarīt šādus secinājumus, lai mēģinātu attaisnot bandītus-teroristus. Civilizētā pasaulē vispār nav pieņemts rādīt atklātus cilvēku līķus masu informācijas līdzekļos, tas tiek atstāts speciālistu-ekspertu ziņā, kā arī nav pieņemts publiski rādīt personas datus. Ja informāciju iegūst tikai no tās nozombētās valsts TV, kur vispārējās cilvēciskās ētikas normas ir svešas, tad jau nav nekāds brīnums, ka pats pārvēršas par zombiju un aizstāv tādus apdzērušos lielceļa laupītājus, kādus var redzēt šajā linkā otrajā sižetā: www.delfi.lv... ...:face-crying:


ko Tu man te tagad kaap uz galvas?
pirmkaart, esmu sapraatiigi un logjiski domaajosh cilveeks. man nevajag teikt kur un ko man dariit ;)
otrkaart, kas ir tie par medijiem, kas neraada liikjus? tachu emociju radiishana indiviidos ir viens no mediju pienaakumiem! jo vairaak liikju, jo tantas vairaak spiedz.
treshkaart, un galvenokaart. es redzu to ko redzu. un no taa izdaru secinaajumus. bet Tu, ego, esi manipuleejama lelle globaalo un ne tik globaalo mediju rokaas.
avatar
Publicēts: 19.07.14 18:00
 citēt
imgfoto:gestapoarchive.blogspot.com...

Nejaushi uzduuros...muusu kreisie varonji :)


;) jaa. ir taads Vitaalijs Puzulis (sleepjas aiz gestapoarchive, white power Latvia, LV14/88, heil hitler Latvia! un tamliidziigiem vaardiem). Kad piedaavaaju satikties, cilveeks atteicaas. kaapeec nezinu, bet zinu tikai to, ka shamie gribeeja riikot kautkaadas ''akcijas'' Liepaajaa. ir redzeeti tie aaksti dziivee. 4 punduri, iisti baltaas rases ''aizstaavji''.
Alvils te veel paaris gadus atpakalj bija ielicis drauga albumu saiti, kur visi tie aaksti bija pa purnu 9. maijaa dabujushi :)
avatar
Publicēts: 19.07.14 19:15
 citēt
...pirmkaart, esmu sapraatiigi un logjiski domaajosh cilveeks... (C) martins_goncars

Tad ievāc vairāk informāciju un padomā vēl, jo Tavi iepriekšējos komentos izteiktie spriedelējumi, gan ne par ko tādu neliecina, diemžēl...
avatar
Publicēts: 19.07.14 19:19
 citēt
martins_goncars:ja no lidmashiinas ir palikushi paari pelni


No lidmašīnas ir palikuši pāri arī lieli fizelāžas gabali, ko var redzēt tajā pašā sižetā.

martins_goncars:tad kaa var izskaidrot 0:41-0:49 redzamos kadrus?


ar to, ka civilās aviācijas lidmašīnas, krītot no desmit kilometru augstuma, sasniedz tādu ātrumu, ka sadalās jau gaisā. Pastudē Lokerbijas traģēdiju. Punkts. Un pietiek spekulēt ar mirušajiem.
avatar
Publicēts: 19.07.14 19:32 labots
 citēt
wiencmuzikanc:
ar to, ka civilās aviācijas lidmašīnas, krītot no desmit kilometru augstuma, sasniedz tādu ātrumu, ka sadalās jau gaisā. Pastudē Lokerbijas traģēdiju. Punkts. Un pietiek spekulēt ar mirušajiem.


tas, ka es te mazliet pateeloju pamuljkji, nenoziimee, ka taads esmu. 90-o gadu beigaas pie Ciiravas izpletnjleceeju instruktoram neatveeraas abi izpletnji (no apm 4000metru augstuma). vareeja tikai nojaust, ka tas reiz bija cilveeks. a te redz nokriit no 10km augstuma degoshaa lidmashiinaa un visi izskataas gluzji kaa manekeni no dreebju veikalu skatlogiem.

p.s. ah kaa man besii paarlasiit savus skribeleejumus. vajadzeeja piedzimt par Eltonu. no cik liela augstuma taa lidmashiina nokrita? 10'000 metri vai 10'000 peedas?
avatar
Publicēts: 19.07.14 19:40 labots
 citēt
Vai tiešām šeit notiek strīds par to, kas notrieca lidmašīnu???
Ir divas karojošās puses, un ABAS zin, kurš to izdarīja. Nevainīgajai pusei būtu nekavējoties jāsasauc paši autoritatīvākie eksperti, amatpersonas, tuvinieki un no katastrofas vietas visai pasaulei jārāda, ko tie otri nelieši pastrādājuši. Katastrofas vietu kontrolē Krievijas atbalstītie separātisti. Un mēs saņemam versijas par atentātu pret Putinu, stāstiņus par līķiem lidmašīnā, mistiskajām pasēm, bet pieeja katastrofas vietai joprojām liegta.
avatar
Publicēts: 19.07.14 19:46
 citēt
martins_goncars:blabla...


Lokerbija. Es jau rakstīju. Tur arī visi izskatījās "kā manekeni no drēbju veikalu skatlogiem"
avatar
Publicēts: 19.07.14 20:03
 citēt
„...es te mazliet pateeloju pamuljkji,...”Neiedrošinos noliegt tēlojuma meistarību.
Par tēmu.
Krītošo rumpju triecienu pret zemi iespaido vesela kaudze faktoru, - krišanas sākuma virziens, gaisa plūsmas, pat temperatūra, rumpja apģērbs un vēl vells zina, kas. Atmiņā vismaz 2 gandrīz pasakaini gadījumi, kad no tāda augstuma kritušie esot pat izdzīvojuši. Vienā onka mēģinājis paplanēt ar mēteli, taigā nobraucis pa egļu zariem un trāpījis dziļā sniegā. Tas, kā viss Krievzemē stāstītais mazāk ticams, kā otrs gadījums, kurā piesprādzējusies dāma nonāca lejā ar visu krēslu, smagi salauzījās un dabūja ilgi karot ar apdrošinātājiem, kuri ne par ko negribēja atzīt, ka šī tiešām dzīva – tas neesot bijis līgumā, ka no ļotenes krītot izdzīvos. Tieši tas skandāla stāsts dod zināmu ticamību notikumam.
Mūsu gadījuma liels bars visdažādāko ekspertu pēta katru sīkāko informāciju, tai skatā arī līķu foķkas un kāds noteikti ietaurēsies par vismazāko nesakritību.
Bet tad, ja jau iepriekš skaidrs, ka maitas amerikāņi visu patiesību noslēps, kā viņi to parasti dara, tad, protams, līķi neritīgi, pases viltotas, krievu raķetes nav bijis, ukri domājušies šaujam pa Puķina ļoteni, vienlaikus malajiešus pa šāvienam brīvības cīnītājiem novirzīja Kijevas fašistu dispečers, ļotene vispār tā pati, ka pavasarī pazuda, pa torsionu trasi teleportēta, lai diskrdidētu svjatuj Rusj... un eksperti, izņemot tos no Krievijas, visi meļi. Slava Rossije!
avatar
Publicēts: 19.07.14 20:08
 citēt
vai tad es pa russij? es par patiesiibu!
avatar
Publicēts: 19.07.14 20:15
 citēt
martins_goncars:vai tad es pa russij? es par patiesiibu!


blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi
avatar
Publicēts: 19.07.14 20:29
 citēt
Jolan:
martins_goncars:vai tad es pa russij? es par patiesiibu!


blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi

ā.......ā

Bet ja krievu mediji stāsta par līķu kravas lidmašīnu, tad jātic uz vārda?
avatar
Publicēts: 19.07.14 20:44
 citēt
talavietis:
Jolan:
blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi

ā.......ā

Bet ja krievu mediji stāsta par līķu kravas lidmašīnu, tad jātic uz vārda?


Nevajag klausīties katru idiotu.Stulbeņu netūks abās pusēs
avatar
Publicēts: 19.07.14 20:46 labots
 citēt
Jolan:
martins_goncars:vai tad es pa russij? es par patiesiibu!


blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi


Vai tiešām Krievijas (un pirms tam PSRS) valdošo aprindu "konsekventā" informācijas politika saprātīgiem cilvēkiem pa ilgiem gadiem nav iemācījusi kritiski uztvert to, ko šamie stāsta?

Ja kāds tiem vēl joprojām akli tic, secinājumi diezgan loģiski- vai nu pierīte pa šauru, lai kritiski filtrētu melus, vai nu nav izslēgta kāda materiāla ieinteresētība...:face-wink:
avatar
Publicēts: 19.07.14 21:13
 citēt
Katru klausīties tiešām nevajag. Bet biedrus Puķinu un Čurkinu tomēr der brīžam paklausīties
avatar
Publicēts: 20.07.14 01:25 labots
 citēt
Jolan:
martins_goncars:vai tad es pa russij? es par patiesiibu!


blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi


A patiesība ir tāda, ka ja loģiski saliek kopā jau vispārzināmos, pārbaudītos un neapstrīdāmus pierādījumus, tad ar 99.5% varbūtību var apgalvot, ka B772 nogāza apvienotā krievijas - teroristu brigāde.

Kā jau reiz teicu tas ir tāpat kā redzot publiskā namā meiteni sūkājot 3,14mpi apgalvot, ka viņa ir mauka. Protams, ka vienmēr tie, kam šī ārā lienošā "āža kāja " kremt, apgalvos, ka meitene nav mauka, bet šuvēja no Voroņežas, kas atbraukusi ciemos pie sava drauga santehniķa, kuram bija jālabo kanalizācija publiskajā namā, bet tā kā meitenei nebija ko darīt, tad viņa aizgāja līdzi un tur viņiem nejauši pagadījās brīvs brīdis un tukša istaba ar gultu. Tad nu iemīlējušies jaunieši nepalaida garām izdevību.
Lūk, un uz šāda tipa pieņēmumiem arī balstās dažu antiņu izpratne par demokrātiju.
avatar
Publicēts: 20.07.14 02:06 labots
 citēt
varam sākt arī mītus atspēkot.
Viens no populārākajiem pie sazvērestību cienītājiem, ka ļotaks esot novirzījies no kursa, gluži kā KAL007 toreiz 1983., apzināti, vai nejauši, tas cits jautājums, nu tad spriediet paši.
avatar
Publicēts: 20.07.14 08:22 labots
 citēt
Jolan:
martins_goncars:vai tad es pa russij? es par patiesiibu!


blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi


Jolan & Co, vai jums šīs vecās hronikas bildes neko neatgādina un vai tās jebkuram saprātīgam cilvēkam neizsauc pamatotas bažas par nākotni? :face-sad:






avatar
Publicēts: 20.07.14 08:33
 citēt
Jolan: blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi

Bet ko lai dara, ja krievi/urlas/puķini nepārtraukti paši dod iemeslu tādam apgalvojumam? Sākumā, nekaunīgi acīs skatīdamies, ņirgājas, ka ņe pojman - ņe vor, tad tomēr atzīst, ka Krimā zaļie cilvēciņi bijuši viņējie.
Tagad tik cenšas iegūt laiku, lai varētu sagudrot cik necik ticamu attaisnojumu notikušajam, jo šoreiz gan to attaisnot nav iespējams ne ar ko.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 74
  5. 75
  6. 76
  7. 77
  8. 78
  9. 79
  10. 80
  11. 81
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):