forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 79
  5. 80
  6. 81
  7. 82
  8. 83
  9. 84
  10. 85
  11. 86
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.07.14 11:20
 citēt
Civilie koridori, man domāt, ir tikai 10km plati, aizbīdīt ļoteni ārpus tā vajag nopietnus argumentus
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:20
 citēt
etwas:'' Atvaino, bet smieklīgi, jo atkal jums maisa attieksme un negatīva noskaņa pret Krieviju. ''
...
Nosauc kādus dažus labos putina darbus attiecībā uz Latviju, lai mana attieksme mainītos!
Vienkārši nesekoju tam visam līdzi, un neesmu informēts..:face-sad:


Es atbildēšu, bet nosauc pēc tam kādus dažus sliktus putina darbus attiecībā uz Latviju.
Pirmkārt, ekonomiskās attiecības ar Krieviju ir vajadzīgas Latvijai.
Bet pat no šāda leņķa uzdotam jautajumam ir atbilde.

Latvijas tautas frontes programma:
www.tuvari.com...


It īpaši vēlos atzīmēt 6.5:
Latvijā ir vairāki simti tukstošu cilvēku ar Alien statutu, kuri nevar piedalīties valsts politiskā dzīvē. Cilvēki, kuriem garantēja politiskās un sociālās tiesības. Jaunizveidotā Latvijas valdība vienkarši pievīla cilvēkus, kuri cīnījās par valsts neatkarību barikāžu laikā.
Bet nu tā jau ir līrika un katram ir saprotams pie kā mes atnāksim, jo visi nepilsoņi kļūs par pilsoņiem.

Šeit varat palasīt visu LTF krāpšanas un muldināšanas hroniku:
www.imhoclub.lv...

Kā palīdz Putins šiem cilvēkiem?
Nepilsoņiem tiek piedāvāta Krievijas pilsonība un pensijas ar būtisko pensijā iziešanas vecuma atšķirību, bez nepieciešamības dzīvot Krievijā.

2010. gadā es personīgi izlaidu lidmašīnu ar mūsu prezidentu Zatleri un vairākiem uzņēmējiem lidojumā uz Krieviju.
Ko viņi tur aizmirsa? Ļoti viegli - Latvijai Krievija ir liela ekonomiskā sastāvdaļa un par to liecina vairākie līgumi, kuri tika parakstīti ar Medvedevu/Putinu Zatlera vizītes laikā.

Atkartošu: Līdz 80% no Rīgas brīvostas kravu apgrozījuma ir tranzītkravas nosūtīšanai uz vai saņemšanai no NVS.

Protams, Latvijai no stabilitātes ziņas būtu vēlams pārveidot savu ekonomisko plūsmu ES valstīs, bet, diemžēl, nav ko piedāvāt, poļi dominē, bet pat mūsu cukurs pieder vāciešiem.
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:25
 citēt
Jebal, cik var dirst par ukraiņu dispečeriem un samazinātoo augstumu!
Tak ieiet un paskatās - www.flightradar24.com...
Virs vācijas MH17 uņem galējo augstumu - 31k. Ukrainā gaisa telpa bija slēgta līdz 32k, vienīgās augstuma izmaiņas reisā ir lidojuma augstuma palielināšana līdz 33k, šķersojot Ukrainas robežu.
Dati ir vienkārši pārbaudāmi. Falsifikācijas iespēja ir praktiski izslēgta, jo šos datus var iegūt teju jebkurš un to staciju ir daudz - lidmašīnas transponderis dod vaļēju informāciju par sevi.
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:26
 citēt
Schneider:
Mackie: Ukrainas tagadējā teritorijā 9.gadsimtā tika izveidota Senkrievu valsts.

Tātad, Ukraina arī ir īstā Krievija, bet maskaļi - separātisti, atkritēji un Senkrievu valsts nodevēji. :grimace:
Par augstumu 10000 m - ja zinām, ka Su-25 vēl arī max ātrums ir tikai 950 km/h, tad jautājums, kādus rekordus viņš stādīja, vilkdams pakaļ pasažieru lidmašīnai, spiežot ārā maksimālos ekspluatācijas rādītājus?


Kas tev par problēmu? B777 ātrums ešelonā ir 0.84 mahi. Pazeminoties uz 33kft ātrums varētu būt vēl mazāks - 0.8 mahu robežās.

Un, ja kas, es ne vārdu nepateicu par to, ka lidmašīnu notrieca SU-25. Man vienkarši riebjās, ka jūs cenšaties atsūkāt "faktus" no pirksta, kuri pat fantastikai neder.
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:26 labots
 citēt
Wily99:Civilie koridori, man domāt, ir tikai 10km plati, aizbīdīt ļoteni ārpus tā vajag nopietnus argumentus


Iespējams, plaša negaisa zona lidojuma maršrutā. Tas jau iepriekš ir bijis par iemeslu gaisa bedrēm, traumām, pat katastrofām. Presē raksta, ka divi ukraiņu iznīcinātāji (SU-27) it kā esot pametuši MH17 reisa eskortu 3-5 min pirms uzbrukuma. Eskorts, kāds gan esot nodrošināts visiem starpt. civ. reisiem, varētu būt maldinājis par reisa svarīgumu. Jāgaida plašākas ziņas. Malaizijas lidsabiedrībai biržā ritot pēdējās dienas. Neesmu pētījis, bet BUK iekārta neesot tikai viena ierīce vien, tā darbojas saskaņoti ar citām un to nevarot palaist jebkurš, kas iedzēris un ieņemtā noliktavā sagrābis automātu. Cita lieta, ka argumenti par krievu ieročiem to vai to rokās ir šķidri. Ko tad lai saka par amerikāņu vēsturisko nostāšanos vienā vai otrā pusē dažādos slaktiņos? Karš ir karš.
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:26
 citēt
Mackie:
Atkartošu: Līdz 80% no Rīgas brīvostas kravu apgrozījuma ir tranzītkravas nosūtīšanai uz vai saņemšanai no NVS.

Malacis. Paņem karti rokās un atrodi tuvākās mūsu kaimiņvalstis ar mazu vai ierobežotu pieeju Baltijas jūrai...
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:27 labots
 citēt
Mackie:Pazeminoties uz 33kft ātrums

Jebal, dauni. Nevienā brīdī tā lidmašīna nepazemina augstumu - līdz brīdim kamēr koloradosiem sagribējās viņu nonest...
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:31
 citēt
Mackie:Man vienkarši riebjās, ka jūs cenšaties atsūkāt "faktus" no pirksta, kuri pat fantastikai neder.

Nu, zini, labāk pirkstu, nekā huilam.
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:38
 citēt
Hieronymus:Malaizijas lidsabiedrībai biržā ritot pēdējās dienas.

Mhm. Vakar izgāja info, ka MH4 ir vienīgais reiss, kas lido virs Sīrijas...
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:40
 citēt
versatile:Jebal, cik var dirst par ukraiņu dispečeriem un samazinātoo augstumu!
Tak ieiet un paskatās - www.flightradar24.com...
Virs vācijas MH17 uņem galējo augstumu - 31k. Ukrainā gaisa telpa bija slēgta līdz 32k, vienīgās augstuma izmaiņas reisā ir lidojuma augstuma palielināšana līdz 33k, šķersojot Ukrainas robežu.
Dati ir vienkārši pārbaudāmi. Falsifikācijas iespēja ir praktiski izslēgta, jo šos datus var iegūt teju jebkurš un to staciju ir daudz - lidmašīnas transponderis dod vaļēju informāciju par sevi.


Tas viss ir viltojums, jo neparāda krievu izdomāto "novirzīšanos" no civilā koridora.. Un augstumu samazināja no 35kft uz 32kft. Lai SU, kas nespēj pacelties līdz 33kf tam varētu uzšaut pa asti.. :)
avatar
Publicēts: 22.07.14 11:47 labots
 citēt
versatile:
Mackie:Pazeminoties uz 33kft ātrums

Jebal, dauni. Nevienā brīdī tā lidmašīna nepazemina augstumu - līdz brīdim kamēr koloradosiem sagribējās viņu nonest...


Redzu, tāpēc arī nerunāju par to, ka lidmašīnu notrieca SU.
Ar Schneider runa bija par to, ka SU teorētiski un praktiski bez problēmam var notriekt komerclidmašīnu, par ko liecina tehniskā specifikācija gan SU-25, gan B772. Bet nekādu pierādījumu ka tā arī viss notika nav.

Un vēl, dzirdu ļoti daudz no jums lāmu vārdus savā adresē. Kāds mēģina visu laiku kaut kā pārveidot manu foruma niku, otrs vispār nekaunējās teikt to, ko satiekoties dzīvē nemūžam nepateiktu.
Tīri ieteikums, nevajag runāt to, ko nespēsiet pateikt man personīgi dzīvē:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 22.07.14 12:01 labots
 citēt
"Tīri ieteikums, nevajag runāt to, ko nespēsiet pateikt man personīgi dzīvē:
www.youtube.com...

Oho, nu tas jau ir krimināli sodāms izgājiens!
Piedraudēt oponentiem, nemot par piemēru nelietīgu teroristu metodes...
Bans šim virtuālajam teroristam no šīs vietnes būtu pašlaik pati maigākā reakcija.
avatar
Publicēts: 22.07.14 12:24
 citēt
Kādi lamuvārdi? Ikdienišķas sarunas sastāvdaļa. Novērots, ka strīpainie nesaprot citādāk
avatar
Publicēts: 22.07.14 12:27
 citēt
Klau, nestrīdaties tak ar to trolli, viņam maksā pēc padarītā,
avatar
Publicēts: 22.07.14 12:36
 citēt
Sapper:Klau, nestrīdaties tak ar to trolli, viņam maksā pēc padarītā,

OK! +++
avatar
Publicēts: 22.07.14 12:44
 citēt
Ko jūs te abižojat to nabadziņu- viņam takš dikti grūta dzīve- tik daudzās paaudzēs jāpacieš nīstā Latvija...:face-crying:
avatar
Publicēts: 22.07.14 12:57
 citēt
Kā man riebjas vārds "strādāt"!Buki strādāja,suškas strādāja,specnazs strādāja,lielkalibra ložmetēji strādāja...Krieviem vieni darba rūķi.A fabrikās un tīrumos-tā tik tāda vella dzīšana.:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.07.14 13:43
 citēt
Eltons:"Tīri ieteikums, nevajag runāt to, ko nespēsiet pateikt man personīgi dzīvē:
www.youtube.com...

Oho, nu tas jau ir krimināli sodāms izgājiens!
Piedraudēt oponentiem, nemot par piemēru nelietīgu teroristu metodes...
Bans šim virtuālajam teroristam no šīs vietnes būtu pašlaik pati maigākā reakcija.



Eltons tik piešķir banus pa labi un pa kreisi.:face-grin::face-grin:

versatile ir jau sen manīts kā liels mutes bajārs sēžot pie kompja.Kaitina mani tādi gnīdas,kas par bazaru neatbild.
avatar
Publicēts: 22.07.14 13:50
 citēt
Jolan:


Eltons tik piešķir banus pa labi un pa kreisi.:face-grin::face-grin:


Kādus tad Eltons banus var uzlikt?
Lūk mūsu valsts gan uzlikusi banu, piemēram šai te būtnei:



Валерия jeb Alla Perfilova
avatar
Publicēts: 22.07.14 13:58
 citēt
...nesaprotu tikai kāpēc trim cilvēkiem uzlika banu Latvija.Pēc maniem novērojumiem sarakstam jābūt bija krietni plašākam
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:04
 citēt
Jā, vajadzēja būt plašam sarakstam ar neglītiem večiem, nevis glītām meičām. :)

avatar
Publicēts: 22.07.14 14:17 labots
 citēt
Jolan:Kaitina mani tādi gnīdas,kas par bazaru neatbild.

Ja būšu pateicis kaut ko, kas izrādīsies nepareizi un kādu aizvainojoši, atvainošos. Pagaidām paužu savu viedokli un cenšos to darīt tā, lai ir saprotami - pieredze rāda, ka nevajag censties citiem mācīt sev pieņemamās komunikācijas metodes, daudz ērtāk ir, ja spēj pielāgoties; man arī darbs savā ziņā ir tāds, komunicēt ar dažādiem cilvēkiem.

Kā jau teicu, ja būšu kaut kur kļūdījies - atvainošos. Mana identitāte šajā forumā nav noslēpums un daudzi šejienieši var elementāri mani vārdā uzrunāt. Kamēr es to nevaru par visādiem pajolaniem un šmakijiem pateikt, tikmēr man viņi ir virtuāli troļļi bez reālas personas apakšā. Man pat profila bildē jau gadiem šeit esmu es pats, nevis kaut kas netā sagrābstīts.
Jeb drusku tomēr rausta savu vārdu uzvārdu un nodarbošanos palikt zem tekstiem par saldētu līķu kravām Malaizijas lidmašīnā un tamlīdzīgiem propagandas murgiem?
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:30
 citēt
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:31
 citēt
versatile:daudzi šejienieši var elementāri mani vārdā uzrunāt.


Var gan, Andi! :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:32 labots
 citēt
Jolan:lūk es


O! Daudz smuku kartiņu tur vispār. Piem., kaut vai šī man uzreiz acīs iekria. Smuki. :)



vai šī



un šī



Vispār daudz tur labas. Malacis! ;)
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:33 labots
 citēt
Gaisma:Jā, vajadzēja būt plašam sarakstam ar neglītiem večiem, nevis glītām meičām. :)



Šito varētu labi safotkāt. Viņai jau ir labs arhīvs.
Vispār vecim, kas cīnās ar sievieti, var pamatoti piedēvēt tikai aktivitāti vēlēšanu sakarā, punkti jāpelna. Zina savu vietu, pret Mistral pārdošanu viņš nevar pateikt neko, bet Krutojam būs kārtīga balle LNO. Pēc Tavas metodes varētu iebanot Valērijas vīru - nav diez ko smuks un smalks arī ne. Bet tante efektīga.
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:33
 citēt
Jā, bildes smukas un arī saruna, iespējams, uzreiz cita varētu veidoties.
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:36
 citēt
A vispār jau viņam arī tepat blogā ir tās pašas. Tikai palikušas nepamanītas. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:38
 citēt
"Atsit" mūsu Laimu :)

avatar
Publicēts: 22.07.14 14:39
 citēt
Gaisma:A vispār jau viņam arī tepat blogā ir tās pašas. Tikai palikušas nepamanītas. :bad_smile:

Sen nebiju skatījies, bet zināju, ka bildē neslikti.
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:39
 citēt
Arī "uz ielas" nav vajadzīgs "fotošops"

avatar
Publicēts: 22.07.14 14:40
 citēt
Nenovēršamies no temata! :)

Mēs tak te par Krievijas Federācijas centieniem uzsākt WWIII. :amazing:

avatar
Publicēts: 22.07.14 14:42
 citēt
Hieronymus:"Atsit" mūsu Laimu :)



Kuru no? Vaikuli, Graudu? Vai vēl kādu citu? Konfekti?! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:42
 citēt
www.tvnet.lv... Gaidām kas tad ir austrāļi - ASV pakalpiņi, žīdmasoni vai vienkārši rusofobi...
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:45
 citēt
Kāpēc melnās kastes ir orandžas?

avatar
Publicēts: 22.07.14 14:47
 citēt
versatile:Jā, bildes smukas un arī saruna, iespējams, uzreiz cita varētu veidoties.


Katram var būt savs viedoklis.Oponē ar argumentiem.90% gadījuma gan jau katrs paliks pie sava.Ja pierādīs,ka šauts ir no Krievija teritorijas-manis pēc Putinu var pakārs sarkanā laukumā,doņeckas teroristus apšaut vajag jau par to ko viņi ir savārijuši.Ir jābūt pierādijumiem un ekspertu komisijas slēdzienam.Pašlaik tiek apdirsti krievi tikai tāpēc,ka viņi mums riebjās jau no padomju laikiem.
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:47
 citēt
Jolan:...nesaprotu tikai kāpēc trim cilvēkiem uzlika banu Latvija.Pēc maniem novērojumiem sarakstam jābūt bija krietni plašākam

Bez šaubām.Banu vaidzētu uzlikt visam tam balagānam.Un visi jau tam piekrīt,bet...tikko paspīd kāda naudiņa tā stingrā nacionālā stāja sašļūk.:face-sad:Nu sakiet vai tad Nacionālajai Operai tie nepilnie 10 gabali ir tik milzīga summa?Nu ir naudiņa ,bet ne jau kas briesmīgi liels.Nu kādam mārrutkam šitā blamēt nac.operas tēlu?
Bet bans Gazmanovam un jo sevišķi Kobzonam man personīgi ir kā medus maize.Josifs bija man ideoloģiskais pretinieks jau no videnes laikiem.Kremlī rāva russkoje poļe bitvaimaķ!Bet šito dāmīti nemaz nepazīstu.Kto takaja un ko tad sadarījusi?No vaiga toč glīta.
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:48 labots
 citēt
Valērija tur līdzīga Laimai Vaikulei, protams.
Vispār tikumīga: www.delfi.lv...
Kur prāts politiķim publiski cīnīties ar sievieti...
avatar
Publicēts: 22.07.14 14:48
 citēt
Hieronymus:Arī "uz ielas" nav vajadzīgs "fotošops"



gigigigi

avatar
Publicēts: 22.07.14 14:51
 citēt
viecha:No vaiga toč glīta.


Priekš saviem 45 gadiem... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 79
  5. 80
  6. 81
  7. 82
  8. 83
  9. 84
  10. 85
  11. 86
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):