forum.gif
Humors piektdienas vakaram1
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Humors piektdienas vakaram1
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.05.14 20:39
 citēt
www.delfi.lv...
Sen nebiju tā smējies!
avatar
Publicēts: 23.05.14 20:54
 citēt
Ļauns Tu esi. Par slimiem cilvēkiem smieties ir grēks. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.05.14 21:03
 citēt
Tože krasivo:)! Latvija publika bieži neatpaliek , neatkarīgi no maka biezuma
avatar
Publicēts: 23.05.14 21:05
 citēt
Sapper:Ļauns Tu esi. Par slimiem cilvēkiem smieties ir grēks. :bad_smile:

Jā, un aizmirsu vēl ielikt šo! www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 23.05.14 21:07
 citēt
gubašļopkas ir foršas:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 23.05.14 21:57
 citēt
Cilvēki! Jūs nesaprotat ka tā ir māksla!
Tas ir fotogrāfiskais dadaisms.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.05.14 22:15
 citēt
Ej ratā ar savu dadaismu :face-grin:, viss ir dauc vienkāršāks - tās ir reportāžas no vietas, kur sanitāri durvju kliņķus nēsā kabatās.
avatar
Publicēts: 23.05.14 22:25 labots
 citēt
Sapper:Ļauns Tu esi. Par slimiem cilvēkiem smieties ir grēks. :bad_smile:

nav jau mirstamas slimības! :grimace: ārstējamas, bet ne izārstējamas! :face-sad:
avatar
Publicēts: 26.05.14 16:49
 citēt
3rdHalf:Jūs nesaprotat ka tā ir māksla!


avatar
Publicēts: 26.05.14 17:01
 citēt
avatar
Publicēts: 16.10.17 21:10
 citēt
Irina Locmele
34 mins

Tā kā diskusija pazuda, bet man bija uznākusi iedvesma un prāts nesās uz jokiem, tad tapa atbilde jautājumam - kā slauc govis, jautātājs bija vīrietis, tad nu mana atbilde bija šī. (Diskusiju dzēsa, atbilde pazuda, šis ir otrreizējais variants rakstīts pēc atmiņas un maliet uzlabots) Nu ir man dotības rakstīt vai labāk nevajag?

Kā vīrieša cilvēkam iemācīt slaukt govi. (Ar izņēmumiem - ne visi to būs gatavi darīt. Brīdinu - bīstamības pakāpe diezgan augsta, ievainojumu iespējamība - neparedzama)

Tātad, tiem, kas nolēmuši šajā brīdī iegādāties govi vai pavisam vienkārši visi citi lauku mājās kaut kur paklīduši un tik nepieciešamajai kafijas krūzei nav piena šļukas, ko pievienot. Govs ir tas lops ar diviem ragiem uz galvas. Liels, ar četrām kājām un asti. Par asti vēlāk parunāsim, ļoti svarīga lopa sastāvdaļa, gandrīz tikpat svarīga kā pats piens.
Tad nu sāksim ar to, ka tā ir diezgan sarežģīta padarīšana, kurai jāsagatavojas jau iepriekš. Tev vajadzēs zābakus, halātu un lakatiņu. Stāstīšu pēc kārtas. Lakatiņš ir ļoti svarīgs. Redzi, govis kakā turpat, kur stāv, un tā kā viņas ir lielas, kakas arī ir lielas, kad govis piekūst, viņas apguļas un te tas āķis ir - aste tiek kakās. Netīras. Govīm roku nav, aste tiek izmantota, lai atvairītos no mušām, Tu būsi turpat blakus, dabūsi pa seju. Nepatīkami. Kakas uz sejas un matos. Var jau izlikties, ka tā speciāla sejas maska, bet nu smird. Tāpēc uzliec galvā lakatiņu. Tālāk uzvelc halātiņu. To pašu kaku dēļ. Un vēl tāpēc, ka govīm garšo sāls, ja būsu sasvīdis, viņas Tevi sāks laizīt, govīm mēle ir kā smilšpapīrs. Sāpīgi. Zābaki nedrīkst būt cauri, govis arī čurā, var iekāpt slapjumā. Nepatīkami un ziemā ar slapjām kājām nevajadzētu staigāt, var saslimt.
Tālāk atrod spaini, nu bet tādu ar augstām malām. Redzi, govīm nepatīk, ja viņas slauc nemākulīgi un sveši onkuļi, viņas var spert un ielikt kāju spainī. Piens būs ar kakām. Negrašīgi un smird.
Vēl palika atrast mazu ķeblīti, tā, lai dibenam knapi pietiek vietas. Un te uzmanies no kaķiem. Redzi, kaķiem ļoti garšo piens, viņi uzreiz ir klāt, kad kāds slauc govi un gaida uz pienu. Bet viņiem paliek garlaicīgi un tad tie sāk spēlēties ar visu, kas apkārt mētājas un karājās. Esi uzmanīgs ar olām, sargi to visdārgāko, kas Tev ir. Saskrāpētas olas sievietēm raisa jautājumus.
Tad nu, kad viss ir sagatavots, ej klāt govij. Tur apakšā zem vēdera atradīsi tesmeni ar 4 pupiem. Jā, nebrīnies, četri pupi, ar diviem govij ir par maz. Liels dzīvnieks, kā nekā. Nu skaties, lai atkal nav kakās arī tie pupi, ja ir, mazgā tik nost, savādāk rokas smird, piens negaršīgs.
Apsēdies, pie govs tuvāk pie tiem pupiem. Noglaudi sānus gotiņai, pabubini labus vārdus. Un tad ar plaukstu apņem to cici, un lēnām spiežot kopā veeeeeeeeelc uz leju. Uzmanies no spēriena un neļauj kāju likt spainī. Tagad otru cici tāpat - veeeeeeelc uz leju, tagad atkal pirmo un tā viens divi, viens divi. Kāmēr tukši, tad otru divus pupus, neburķšķi, ka pietiktu arī ar diviem. jāizslauc visi četri, nedrīkst atstāt neizslauktu, pienu norauks. Nepietiks kafijai. Nu tad, kad viss tas padarīts, ielej tam kaķim to pienu un atlikušo mazumiņu izkās cauri marlītei ar tādu švunku, lai putiņas uzsitas! Un tad novelc visu nost, noliec atpkaļ un ej mājās. Žēl, ka kafija jau būs atdzisusi.
avatar
Publicēts: 17.10.17 16:34
 citēt
lodžija, a Tu pats māki govi slaukt?
avatar
Publicēts: 17.10.17 16:40
 citēt
Visdrīzākais, viņa zināšana aprobežojas to, ka govs ir liela, brūna, apvilkta ar ādu un katrā stūrī pa kājai.
avatar
Publicēts: 17.10.17 16:55
 citēt
Nu jā, priore te kautkādu erzacu sviesta vietā mēģina iesmērēt.
avatar
Publicēts: 17.10.17 17:22 labots
 citēt
60 rubļi mēnesi - par nodoto pienu laukos
nopirku elektro bormašīnu, kas vel tagad strādā
līdz armijai dzīve - lauku fazendā, naturālā saimniecība
ir savi plusi dzīvei laukos - PSRS laikos tīri labi varēja dzīvot, tikai jastrādā visu laiku
elektrība lēta, nodokļu nekādu, tagad nu tā....
pie tā visa - radiniece rukāja pilsētā, veda maizi u.c paiku, ka snebija uz vietas, radi brauca brīvdienās - vasarā apkopt sakņu dārzu
nu aptuveni kā filmā - Lumuzīns jāņu nakts krāsā
skolā vasarā bija jāpiepelnās lauku brigādē

stāstiņš drusku samākslots, dzīvē viss bija vienkāršāk
šad tad paskatos, kā maskaviete ar meitu - dzīvo Lietuvas mežos, pie Kauņas
youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.10.17 13:45
 citēt
Krieviem labs humors - pastāstiņš kā gastronomijas nianses ietekmē dzimšanas dienas svinības
*******************************************************************************
Во время обеда на работе на прошлой неделе я съела 3 порции бобов (которые я просто обожаю). Когда я вернулась домой, мой парень выглядел возбужденным, увидев меня и с восхищением воскликнул: «Милая, у меня есть сюрприз для тебя». Затем он завязал мне глаза и отвел меня к обеденному столу. Я села и, когда он собирался снять повязку, зазвонил телефон. Он заставил меня пообещать не трогать повязку, пока он не вернется, и пошел отвечать на звонок.
Бобы, которые я съела на обед уже переварились, и давление становилось невыносимым, поэтому, пока мой парень вышел из комнаты, я воспользовалась этой возможностью, перевела свой вес на одну ногу и расслабилась. Это было не только громко, но и ужасно пахло, как грузовик с удобрениями перед мусорной свалкой! Затем, перейдя на другую ногу, я выпустила еще три «джина». Вонь была хуже, чем приготовленная капуста.Тщательно прислушиваясь к разговору в другой комнате, я продолжала выпускать атомные бомбы еще в течение нескольких минут. Удовольствие было неописуемое!
В конце концов, прощание с телефоном означало конец моей свободе, поэтому я быстро раздула воздух с помощью салфетки, положила ее себе на колени и спокойно ждала сюрприз, чувствуя себя очень довольной и свободной. Мое лицо, должно быть, было картиной невинности, когда мой парень вернулся, извинившись за то, что так долго отсутствовал. Он спросил меня, не снимала ли я повязку, и я заверила его, что нет. В этот момент он снял с меня повязку, и я увидела двенадцать гостей, которые сидели за столом, закрыв руками нос, и с любовью сказали: «С Днем Рождения!»
avatar
Publicēts: 20.10.17 14:06
 citēt
Kvekšķis precīzi aprakstīja savu uzvedību fotoblogā.
avatar
Publicēts: 20.10.17 19:03
 citēt
priore:
A_selenia:Nu jā, priore te kautkādu erzacu sviesta vietā mēģina iesmērēt.


Man jau var visu ko iestāstīt, izņemot neraudzētas mīklas jautājumā.


To, ka priore neraudzētas mīklas jautājumos ir nepārspējms, var saprast, bet TesMenim nezināt par sviestu..nu tas nav lab`, nu tas nav lab`
avatar
Publicēts: 21.10.17 22:47
 citēt


Natasha Farshatova
Follow · 10 hrs ·

Трусы для БЗД#НОВ/Bikšeles pirdējiem

Этот девайс сделан из угольного фильтра и арома-вставкой. Когда вы бзд#те, вместо вашего смрада выходит приятный запах (ПО УВЕРЕНИЯМ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ)

ogles filtrs + aromatizēts ieliktnis :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.01.18 19:15
 citēt
Kura iekrita ?
avatar
Publicēts: 09.01.18 20:36
 citēt
avatar
Publicēts: 14.03.20 21:16
 citēt
Ārnijs pret korona vīrusu

avatar
Publicēts: 28.03.20 01:20
 citēt
lodzija:Ārnijs pret korona vīrusu

Vai nav atrūcies?
Varbūt esi bidē ieviesis un tagad vari nebaidīties no Ārnija ?
avatar
Publicēts: 01.04.20 21:42
 citēt
Latvija, tāpat kā citas Rietumvalstis, ir piešķīruši patvērumu vairākiem Krievijas Jehovas lieciniekiem, kuri savā dzimtenē tiek uzskatīti par teroristiem un kuriem tur draud vairāku gadu ilgs cietumsods.
avatar
Publicēts: 01.04.20 22:05
 citēt
Cik svaigs jaunums! cilvektiesibas.org.lv...
avatar
Publicēts: 03.04.20 10:27
 citēt
Schneider:Cik svaigs jaunums! [url=http://cilvektiesibas.org.lv/lv/news/janvari-divam-latvijas-cilvektiesibu-centra-parsta-468/

Reklamētā]http://cilvektiesibas.org.lv/lv/news/janvari-divam-latvijas-cilvektiesibu-centra-parsta-468/
Reklamētā[/url] brigāde stabili iekļaujas Latvijas visnelietīgāko organizāciju grupā, tiesa, bez izcilas vietas, jo konkurence tur nopietna.
avatar
Publicēts: 03.04.20 19:55
 citēt
Runa nevis par kantori, bet gan par publikācijas datumu.
avatar
Publicēts: 16.11.20 18:21
 citēt
2 sēriju TV izrāde, komēdija, par FOTO-GRĀFU Начинающий фотограф Заплатин из карьеристских побуждений ухаживает за родственницей человека, занимающего высокий должностной пост. Во имя этого он расстается со своей невестой. Но планам Заплатина не суждено сбыться. youtu.be... :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.20 18:47
 citēt
Немного весёленького в тему ремонта.
Есть категория "мастеров" которые убеждены, что они всё умеют. Хватаются за любой заказ, смутно представляя, как они будут его выполнять.
Самый частый вопрос, который звучит из уст клиента, это вопрос цены.
Здравствуйте! Сколько стоит?
- Смотреть надо. Я вам так не могу сказать.
И далее диалог может пойти несколькими путями.
Один из них:
- А вы можете сейчас прямо приехать и посмотреть?
- Нет, не могу, я работаю.
- А вечером?
- Нет… (про себя): логично, что тащится в другой конец города после работы несерьёзно,
- я могу Вас поставить в очередь, на следующей неделе, подъеду и скажу вам цену,
Гудки... или соглашаются подождать.
Другой вариант, после того как клиент объяснит что у него за оббьем итд, узнает примерную стоимость:
- А чё так дорого?
- У вас автомобиль есть?
- Есть.
- Вы машину на ремонт и обслуживание в сервис загоняете, или к дяде Васе в гаражи?
- В сервис.
- А чё не к дяде Васе? У него же дешевле?
- Нууу, иномарка, в сервисе лучше сделают.
- Вот и Ваш ремонт не дешёвый. Хотите дешевле - пригласите Равшана с Джамшутом. (фото из интернета)
avatar
Publicēts: 16.11.20 19:02
 citēt
Vēl viena, anekdote, iz dzīves :face-grin: Hey,
Interesē privātmāju īpašnieku viedoklis!
Sakiet, kā jūs cīnāties ar nekaunīgajiem suņu saimniekiem, kuri atnāk padirsināt savu suni uz privātmāju rajonu un nesavāc aiz suņa! Mums jau ir vairākas reizes, ka cilvēks atļauj pie mūsu žoga nokārtoties savam sunim un aiz viņa nesavāc! Un šorīt atkal tieši pie žoga ieejas vārtiņiem stāv čupa! Pamazām man sāk rasties naids pret jebkuru suni un viņa saimnieku, rodas vēlme jau ņemt gaiseni un bliest pa suni, un saimnieku! Ieteikumi?
avatar
Publicēts: 04.12.21 21:05
 citēt
zaķītis aiziet uz prieka māju - lācis par iekšā laidēju... Zaķītis, sagrabinājis dažus santīmus, dod tos lācim un bailīgi saka:" kaut kas sanāks..." Lācis aiziet un atnāk ar dēli, kurā izurbts caurums. Zaķītis bēdīgi skatās uz dēli, sagrabina vēl naudinu un saka-"bet vai nekas labāks nesanāks?" Lācis aiziet un atnāk ar dēli bez cauruma. Zaķītis neizpratnē. Lācis saka:"ko blenz-tā ir CELKA!"
avatar
Publicēts: 14.12.21 11:34
 citēt
All-marss: Viena blondīne māca otru: Ja gribi kādam "uzsēsties uz kakla", vispirms jāpaplēš kājiņas...

Es - ja gribi tusēt ar Allmarsu - vispirms jānoklausās viņa pamācības :face-grin: un bārdainās anekdotes
avatar
Publicēts: 14.12.21 11:57
 citēt
Tu tokš nēesi blondīne, ko satraucies? NEVIENS tev neliek ne skatīties, ne klausīties. Lai Gunča klausās. Viņam nav laika pa netu meklēties, jāvada bizness! HA!
avatar
Publicēts: 21.01.22 00:55
 citēt
Kā tur bija ar to papagali un zilonis. Lido abi lidmašīnā. Papagailis sāk lēkāt. Zilonis prasa - ko tu dari? Ā, vipendrējos!, saka papagailis. Zilons saka - oho, es arī gribu pavipendrēties. Papagailis saka - a kas tev liedz.

Zilonis sāk lēkāt. Lidmašīnas apakša čarkt attaisās un zilonis krīt lejā. Papagailis savicina spārnus un aizlaižas. Zilonis sauc - papagaili, ko man darīt, es taču neprotu lidot?

A ko tad tu vipendrējies, ja nemāki lidot, attrauc papagailis un aizlido.
avatar
Publicēts: 21.04.22 15:05
 citēt
Augsta dziesma, skani, skani,
Zilā zvaigžņu haosā!
Nemirstīgu dari mani
Tautas vīru eposā!
Apkamp visu firmamentu,
Univerzums nu ir tavs,
Tērp ar violetu lentu
Visus mūs, kad Pikols raus!
Tur aiz kapa, tautas brāļi,
Vaļā stāv elizijums;
Citas dzīves fluīdums
Nāks, kad dziedās gulbju cāļi.
Satek atomi, un rodas
Progresīgi meteors,
Dievu dēli lejup dodas,
Līgo saules meitu kors;
Vulkāni ar traku varu
Lāvas straumes lejup gāž,
Izcivilizētu garu
Kultūra no gaismas drāž.
Laika gars ar spārnu ēnu
avatar
Publicēts: 21.04.22 15:08
 citēt
07:28 IgorsHatsuneMiku: Ja pazūd tumsa, kas apņem vientulību Vai es kādreiz varu atgriezties debesīs? Pazaudēto gabalu meklēšana Es turpināju klīst apkārt Vāju atmiņu pavediens Es gribu lidot dziļāk un spēcīgāk Laika gaitā Pat ja šis spārns ir bojāts Zvērests, ko iegriezu krūtīs Tas nekad nepazūd Ak, asaras, kas plūst tādas, kādas tās ir Uz bezgalīgu nākotni Ceļojums sākas Zīme, kas plīvo pa spraugu Vai tu man stāsti apsolīto zvaigzni? Es biju iesprostota caurspīdīgā spogulī Vai pienāks diena, kad šīs sāpes mazināsies? Pievienojieties saplēstajām kartēm kopā Es vēlos iekļūt dziļāk un spēcīgāk Laika gaitā Pat ja jūs pazaudējat savas sirds atslēgu Ja atver acis un paskaties apkārt Es neesmu viens Ak slīkst, ja tu vāc mīlestību Vārda nozīme uz visiem laikiem Esmu pārliecināts, ka sapratīsi Pat maza gaisma, kas tagad ir īslaicīga Katra pēda Tas nav velti Man nav no kā baidīties Jūs pat varat mainīt savu likteni Es ticu brīnumam Pat ja šis spārns ir bojāts Zvērests, ko iegriezu krūtīs Tas nekad nepazūd Ak, tikai tās asaras, kas plūst Sākas ceļojums bezgalīgā nākotnē
avatar
Publicēts: 26.09.22 16:36
 citēt
Atdod pirms met ārā (Rīga)
Martins Markevics ·
12h
·
Kaukādas 25 - 30 3 litru burkas ( krievu laika ( ar neskrūvējamiem vāciņiem ) ). Varbūt kādai saimniecei vajag. Bonusā var dabūt 43 gadus vecu virtuves palīgu ( ir savas vājības - mīlu gatavot un apreibušas sievietes ). Mazgadīgās lūdzu netraucēt. Arī silikona pupi vairs neinteresē. P.S. Futbolu neskatos un zeķes pa grīdu nemētāju, nagus un ragus nogriežu pats. Ir B kategorija. Patīk mīļums un vēsā istabā kamīna siltums. Burkas Lielvārdē ( just in case )

:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.10.22 00:31
 citēt
Kas pozitivs - USA Redneck yacht club: youtu.be...
avatar
Publicēts: 29.05.23 00:57
 citēt
Dārzeņu laistītaja

avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):