forum.gif
Ardievas ziepīšiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Ardievas ziepīšiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.07.14 14:54 labots
 citēt
Paskatoties jaunā Sony 2/3" ieliektā sensora un objektīva specifikāciju www.sonyalpharumors.com... top skaidrs, ka to varētu iedabūt arī pabiezā telefonā. Tad nu vajadzība pēc ziepīša kā šķiras draud izzust pavisam.

avatar
Publicēts: 21.07.14 14:59
 citēt
To noteiks nevis fotogudrinieki, bet gan pircēji un peļņas/zaudējumu rādītāji.
avatar
Publicēts: 21.07.14 17:13
 citēt
Beidzot varēs piezvanīt no fotoaparāta.
avatar
Publicēts: 21.07.14 18:39
 citēt
Vo, vo, tosteris jau radīts, kurš gatavo selfijus uz maizītēm. Tā ka nekāds brīnums, ka drīz gadžetu integrācija mainīsies.
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:04
 citēt
ziepji veel ilgi nemirs. atceries ka daudz pesnionaaru kuri nenems tachskriinus un dargus viedtelefonus. a ziepiiti leetu gribeesies lai mazdeelus darzaa knipseet
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:08
 citēt
andre:ziepji veel ilgi nemirs. atceries ka daudz pesnionaaru kuri nenems tachskriinus un dargus viedtelefonus. a ziepiiti leetu gribeesies lai mazdeelus darzaa knipseet


20 gadi ir ilgi vai ne pārāk? :)
Pēc 20 gadiem vairs nebūs pensionāru, kurus uztrauktu touchscreeni, tosteri ar selfijiem u.c. "modernās" tehnoloģijas :)
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:16 labots
 citēt
andre:ziepji veel ilgi nemirs. atceries ka daudz pesnionaaru kuri nenems tachskriinus un dargus viedtelefonus. a ziepiiti leetu gribeesies lai mazdeelus darzaa knipseet


Esmu penzis un, kaut arī man ir daudzmaz pieklājīgs viedtelefons (1-ā Note), taču vismaz pagaidām neatteikšos no ziepja un kompaktkameras, jo bildēšana ar telefonu tomēr ir daudz neparocīgāka. No "I-pad fotogrāfiem" man vispār dažreiz smiekli nāk...:face-wink:
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:21
 citēt
Šaubos vai nikon/canon orientē savu lētā gala produkciju tīri uz pensionāriem. Patiesībā par šo tēmu Toms Hogans pirms laba laika bija uzrakstījis interesantu rakstu un gribētos viņam piekrist, ka jau pašlaik ziepji pamatīgi zaudē "reklamščiku" telefoniem. Jebkurš galaxy iphone 4s>xx izkonkurē ziepi. Jo funkcionalitāte nav salīdzinājama. Nospied pogu un bilde jau ir mākonī. A ar ziepi vēl salādē visu kompī, sakārto...Tas nevienam nav vajadzīgs.
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:25 labots
 citēt
ArtursOzolins:

Jebkurš galaxy iphone 4s>xx izkonkurē ziepi. Jo funkcionalitāte nav salīdzinājama..


Šamā gadījienā funkcionalitāte ir visai diskutabls un relatīvs jēdziens.
Ziepis tomēr daudz ērtāk lietojams praktiskai fotografēšanai, nekā tai "pielāgotais" ābolis.

avatar
Publicēts: 21.07.14 19:38
 citēt
Es līdz šim kaukā esmu pamanījies istikt bez tiem viebjtelefoniem. Piezvanīt varu, laika ziņas forecā apskatīties arī, man pietiek.
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:47 labots
 citēt
Friidis:
ArtursOzolins:

Jebkurš galaxy iphone 4s>xx izkonkurē ziepi. Jo funkcionalitāte nav salīdzinājama..


Šamā gadījienā funkcionalitāte ir visai diskutabls un relatīvs jēdziens.
Ziepis tomēr daudz ērtāk lietojams praktiskai fotografēšanai, nekā tai "pielāgotais" ābolis.



a vot šeit parādās interesantākais aspekts. Ja telefons ir tikai mazliet neērtāks fotogrāfēšanai nekā ziepis, bet tajā pašā laikā piedāvā opciju ar bildēm dalīties uzreiz un bildes kvalitāte ir vienlīdz slikta, tad liela daļa izvēlēsies telefonu, lai iemūžinātu sadzīviskus ikdienas momentus. + vēl tomēr tā ir vēlviena ierīce, kas kkur ir jāglabā un ja kvalitāte nepieaug ģeometriskā progresijā tad kā teiktu latvieši "nau vērc!".

p.s. - pats lietoju supervecu podziņutelefonu ar kuru nevar uzņemt bildes.
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:55 labots
 citēt
Telefons fotografēšanai ir ļoti neērts. Vajag ar to pafotografēt ne ideālos laika apstākļos (kad līst vai ir ļoti auksts), tele režīmā, kad nekādi nevar "piezūmot ar kājām", liela kontrasta apstākļos un dinamiskā sižetā bez HDR režīma, iemācīties kaut kādā veidā neatbildēt uz pēkšņi ienākošu zvanu, kas fotografēšanu pārtrauc, elementāras turēšanas problēmas, utt. tad sapratīsiet paši. Te rakstošajiem par to laikam jau nav nekādas sajēgas, tik vien, kā atstāstīt kaut kur lasīto.
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:55 labots
 citēt
ArtursOzolins:Nospied pogu un bilde jau ir mākonī. A ar ziepi vēl salādē visu kompī, sakārto...Tas nevienam nav vajadzīgs.

ātrāk, vairāk, lētāk, sūdīgāk! :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.07.14 19:58
 citēt
haralds:
ArtursOzolins:Nospied pogu un bilde jau ir mākonī. A ar ziepi vēl salādē visu kompī, sakārto...Tas nevienam nav vajadzīgs.

ātrāk, vairāk, lētāk, sūdīgāk! :face-grin:


mūsdienu "ātrāk,vairāk" telefonbilžu laikmetā patiesībā lieliska iespēja izcelt patiešām labas lietas :)
avatar
Publicēts: 21.07.14 20:54 labots
 citēt
andre:ziepji veel ilgi nemirs. atceries ka daudz pesnionaaru kuri nenems tachskriinus un dargus viedtelefonus. a ziepiiti leetu gribeesies lai mazdeelus darzaa knipseet


Nepiekrītu... līdzīgi kā ārstiem visi radi da paziņas jājas virsū ar savām pumpām un stīvu muguru tā bildējošiem cilvēkiem nākas konsultēt knipsējamā jomā - pendži (vecāki par 30-35 gadi) nenormāli retos gadījumos kaut kur lādē savas ciparziepju bildes - tie iet uz drukas kantori - meitene atver atmiņas kartes mapi un tad tiek salikti ķekši kuras drukāt - tupenim (un viņi ir virs 90%), kurš vairāk neko par worda dokumenta rediģēšanu kompī nejēdz, sagādā baisas mokas darbs ar mapēm, failiem nedodies vēl rediģēšanas programmām. Tiklīdz kāds tādam tipam pierubīs servisu nobildētu kartiņu aizsūtīt uz drauga mobilku vai nodrukāt kantorī uz kurā var ieskriet pa ceļam uz darbu... tā kirdik ziepjiem - paliks advancētie ziepji tiem kuri mērās.

Galu galā jāsaprot, ka visa šī produkcija ir domāta cilvēkiem kuriem nav ne mazākās jausmas kā rodas foto, kur tas atrodas un kādēļ bildes atšķiras.

Vēl 3 gadus atpakaļ mikroskopiskos apjomos pasniedzu fotogrāfiju mākslasskolā - 10 gadus atpakaļ pie manis nāca skolnieki kas no kompja brīnumus bija izlobījuši (neta viņiem vnk nebija) un varēja mani pamācīt - 3-4 gadus atpakaļ viņus nomainīja tādi paši jaunieši tikai absolūti neko nerubījoši datoru jomā - viņiem kompis ir tikai un vienīgi sociālie tīkli - viņu ideālā kamera lidina bildes mākonī momentā pēc pogas nospiešanas.

Ja skatās vidējo cilvēku spējīgu elastīgi lietot datoru, tad viņam ir nevis 13-45 gadi, bet gan 20-45 gadi - un pēc 10 gadiem tie būs jau 30-55 gadi - 13-30gadīgie būs kā pendži kas orientējas sociālos tīklos.

Ierindas lietotāja foto nākotne ir zem tikko noknipsētas kartiņas pogas "sūtīt" un "printēt"

reku man selfijs pie mašīnas stūres noknipsēts ar mazo "priekšējo/apgriezto" kameru tieši pašiņiem:

content31-foto.inbox.lv...

kvalitāte pilnīgi pietiek tautas bildēm + par šo pašiņu ierēca lērums draugu jau minūti pēc kadra dzimšanas....


Es jau pāris gadus bildēju savus stroiku objektus, materiālus, risināmus mezglus, dokumentus utt. un mirklī sūtu pasūtītājam, apakšniekiem, frīlanceriem dajebkam kur aši jāmainās ar info - tas palīdz ietaupīt laiku, tikšanos skaitu, nobrauktos km utt. - un nekad nav ienācis prātā to darīt ar kameru, močīt kompī, kārtot blablabla - nobliez aizsūti un pēc minūtes jau zvani, lai risinātu jautājumu.
avatar
Publicēts: 21.07.14 22:51
 citēt
ArtursOzolins:mūsdienu "ātrāk, vairāk" telefonbilžu laikmetā patiesībā lieliska iespēja izcelt patiešām labas lietas :)

nez. lielums (© biedrs Berjozkina kungs - red. piez.) pilsoņu neatšķir ar kameru ņemtu bildi no ar telefonu vai šķiltavām ņemtas. :face-sad:
avatar
Publicēts: 22.07.14 13:10
 citēt
Tehnoloģija apsveicama, taču konkrētais 2/3 sensors ir "lielā ziepja" sensors, telefonā tādu neiemāmīsi.
Parastajos ziepjos ir 1/1.8, telefonos 1/6 collas.

Cita lieta, ka sony tagad mierīgi var atstāt novārtā E-mount,
un sākt ražot, piemēram C-mount sistēmu - bezspoguļu kameras ar curved sensoru un atbilstošiem objektīviem.
avatar
Publicēts: 22.07.14 13:15
 citēt
(SR4) Pirmie specs izliektās sensora 2/3 collu sensora kameru (vai viedtālrunis) ar f/1.2 objektīvs!


6


Pāris nedēļas es tev teicu, kā Sony izstrādājuši: 2/3 collu un Full Frame izliektu sensoru. Abi ir gatavs ražošanai. Tagad mēs saņēmām mūsu rokās specs no 2/3 collu sensora kameru (vai viedtālrunis), kas Sony sāks drīz pie Photokina. Tas būs pasaulē pirmais izliekta sensoru kamera / viedtālrunis!
22 megapikseļu izliekta sensors ir dinamisko diapazonu 10.8 pieturas pie ISO 640, SNR 41.1DB pie ISO 400 un pārsteidzošs 7.83mm objektīva f/1.2 G objektīvs ir tikai 6mm biezs ! Tas varētu būt mazākais un augstākās kvalitātes kompaktā kamera jebkad veikts. 2/3 collu izliekta sensors ir tāda pati signālu attiecību Canon 5dMarkIII!
Izredzes palikt ļoti augsts, ka Sony uzsāks arī pilna kadra izliektu sensora kameru ar nopelt kompakto Zeiss 35mm f/1.8 objektīvs. ? Vai tas ir pirmais Pilna kadra kamera, kas iekļaujas jūsu kabatā
Šeit ir objektīvs specs par 2/3 collu kameru:



Ps: Es neesmu pārliecināts, ekvivalents ber no vēlīgus ir taisnība ...

Jūs tiešām nevar atļauties palaist garām kādu no gaidāmajiem Photokina baumas! Tāpēc pārliecinieties, lai nav garām kādu no tām, sekojot lietošanu šeit:
RSS



- Ziņa avotiem: Jūs varat sūtīt man vairāk info anonīmi, izmantojot kontaktu formu jūs redzat uz ļoti tiesības jūsu pārlūkprogrammā. Jūs varat arī sazināties ar mani tieši sonyalpharumors@gmail.com . - Reminder (SR = Sonyrumor): SR1 = iespējams viltus baumas SR2 = baumas no nezināmiem avotiem SR3 = 50% iespēja, ka ir pareizi SR4 = baumas no zināmajiem avotiem SR5 = gandrīz noteikti pareizi!




:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.07.14 13:28
 citēt
BCN (atrast, izmantojot Dicahub ) publicēja datus par kameras pārdošanu Japānā, tirgus daļas pirmajā pusgadā tekošā gada laikā. Ir tikai informācija par tirgus līderi katrā kategorijā (nav info vēl par 2 vai 3 vietā un tā tālāk). Šeit ir līderi:

fiksēts objektīvs: Canon (25,8%)
DSLR: canon (56,9%)
mirrorless: sony (36,4%)
video kamera: sony (39,8%)
foto rāmis: sony (38.2%)

Kā jūs zināt, Japānā mirrorless tirgus ir tikpat liels kā DSLR tirgū. Un tas ir iespējams, uz izaugsmi ātrāk nekā DSLR tirgū tuvākajos gados. Tāpēc tas var notiks vienu dienu: Sony pārspēj Canon šajā sistēmā kameru pasaulē?
avatar
Publicēts: 22.07.14 18:12 labots
 citēt
erxx:Tehnoloģija apsveicama, taču konkrētais 2/3 sensors ir "lielā ziepja" sensors, telefonā tādu neiemāmīsi.

Es atkal spriedu, ka var iemānīt. Ja fokusa attālums 8mm, bet objektīva garums 6mm, tad kādos 15mm viss saiet. Ja ar īsti japānisku viltību objektīvu uz darba stāvokli mazliet pabīda, tad vēl jo vairāk.
avatar
Publicēts: 24.07.14 13:06
 citēt
Nu re, teicu, ka var iemānīt. Būs jāsāk piepelnīties par zīlnieku un ekstrasensu:face-grin:
www.sonyalpharumors.com...
avatar
Publicēts: 24.07.14 15:31
 citēt
Jāsaka, ka ģeniāli. Ja pa 200eur, tad ņemu, taču man ir aizdomas, ka lētāk par 700 šitāds verķis nemaksās :)
avatar
Publicēts: 24.07.14 15:42
 citēt
pei tirsas
avatar
Publicēts: 27.07.14 01:15
 citēt
Bet ja godīgi, tad kam ziepīši ir vajadzīgi? Kvalitāte štruntīga, daž labs mobilais pārspļauj lētā gala ziepi, nav piekļuves netam, kas apgrūtina bilžu pārsviešanu vai publicēšanu. Tā pat profi ar ziepjiem nebildē, a knipsētāji pat ar spogulenēm sabildē štruntīgāk kā ar mobilku. Nav nekad bijis ziepis un kaut kā esmu izdzīvojis. Ja darbam vajag tad paņemu kādu spoguleni paknipsēt, a vis pārejais ar mobilo.
avatar
Publicēts: 27.07.14 01:34
 citēt
Ieziepēsim šos un nolaidīsim podā:)
avatar
Publicēts: 29.07.14 23:37
 citēt
Tur jau nav par ko diskutēt. 5-10 gadi un ziepjiem vāks. Daži indivīdi tos protams lietos vienmēr. Tie būs ziepsteri un bildēt ar ziepi nākotnē būs baigi stilīgi, tāpēc nemetiet ārā savus vecos hlamus.
avatar
Publicēts: 08.12.19 13:17
 citēt
www.t3.com...

Joprojām ražo, un pat dūšīgi. Fuji arī savs devums. Cilvēki daudz bildē ar citu ziepi - viedtālruni tāpēc, ka tas vienmēr pa rokai, fotosomu staipīt apkārt ikdienā daudzi vairs negrib, pateicoties arī bezspoguļiem. Ziepji vēl dzīvos ilgi, pateicoties tieši kompaktumam. Kas vainas jaunajam Canon GX!
avatar
Publicēts: 08.12.19 14:16
 citēt
Un es vēl dzirdēju baumas, ka PSRS pārtrauc plašu "Fotokora-1" ražošanu, tik uz ātru roku nevaru atrast linku uz 1941.gada foruma ierakstu fotoblogā.
avatar
Publicēts: 08.12.19 17:00
 citēt
Irijá vél joprojám var nopirkt svaigi razotas vienreizéji lietojamás filmu kameras, gan ar krásaino, gan melnbalto filmu. Esmu redzéjis arí to lietotájus. parasti, vecus ljaudis.
avatar
Publicēts: 09.12.19 09:14
 citēt
LeicaMan:Irijá vél joprojám var nopirkt svaigi razotas vienreizéji lietojamás filmu kameras, gan ar krásaino, gan melnbalto filmu. Esmu redzéjis arí to lietotájus. parasti, vecus ljaudis.


Cik maksā tāds komplektiņš?
avatar
Publicēts: 09.12.19 09:16
 citēt
www.fotoblog.ninja...

Manis pieminētais ziepis ražo!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):