forum.gif
Vai vērts maksāt par apzeltītu neko
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Vai vērts maksāt par apzeltītu neko
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.09.14 10:23
 citēt
Citā valodā youtu.be...
avatar
Publicēts: 04.09.14 10:46
 citēt
Par cenām pie līdzīgas attēla kvalitātes diezgan pārliecinoši.Varētu piekrist.Bet dzentlmenis ne ar vārdu nepiemin kameras kompaktumu-svars un izmēri.Un vispār ikdienas vajadzībām sliktu(nepietiekošas attēla kvalitātes)kameru nopirkt mūslaikos diez vai ir iespējams.99%fotografētājiem daudz lielāka problēma ir pasa prasme un zināšanas.
avatar
Publicēts: 04.09.14 10:52
 citēt
Amizanti, ka čalis ar laikam IWC pulksteņa klonu uz ķepas stāsta, kas un cik var maksāt :D
avatar
Publicēts: 04.09.14 10:56
 citēt
Biš paklausījos.
Čalis saka, ka jauns 5.sērijas bmw nevar maksāt vairāk kā 99.gada audi a4 1.9 litru tdi, jo abi pilsētā stāv korķī, za to auģikam lielāks bagāžnieks. Tobiš, visi, kas pērk jaunus bembjus, nevis vecus raudi, ir debili. Pareizi sapratu?
avatar
Publicēts: 04.09.14 12:11
 citēt
No racionālu apsvērumu puses sakarīgs teksts. Labs termins "superziepis" - kvalitatīvs fočuks ar lielu matricu un fiksētā fokusa objektīvu, pret kuriem arī vēršas autors. Par tiem neesot vērts to milzu naudu maksāt. Beigās varētu dziļdomīgi novilkt, ka katrai mantai tomēr ir savs pircējs, katram produktam sava niša, bet jebkurš produkts ir jāpārdod par to cenu, ko par to VAR paprasīt, nevis par to, kas būtu "TAISNĪGA".
avatar
Publicēts: 04.09.14 12:20
 citēt
es piefiksēju visam cauri pamatā 3 lietas-
- cena
- skatu meklētāja trūkums
- fiksētais objektīvs samērā tumšs (ar izņēmumiem)
Es kādreiz arī domāju, pie vella spoguleni ar gariem stobriem, nopirkšu ka es Sigma DPs kabatas fočuku ar crop matricu, kuras lielums tāds pats kā cropotiem spoguļiem. Arī Sigma matricas risinājums šķita super, bet tad es sapratu, ka man neder tā stīvums, neder skatīšanās ekrānā. Vienu vārdu sakot, braucot es visus kadrus palaidu garām.
avatar
Publicēts: 04.09.14 12:30 labots
 citēt
GunarsII:No racionālu apsvērumu puses sakarīgs teksts. Labs termins "superziepis" - kvalitatīvs fočuks ar lielu matricu un fiksētā fokusa objektīvu, pret kuriem arī vēršas autors. Par tiem neesot vērts to milzu naudu maksāt. Beigās varētu dziļdomīgi novilkt, ka katrai mantai tomēr ir savs pircējs, katram produktam sava niša, bet jebkurš produkts ir jāpārdod par to cenu, ko par to VAR paprasīt, nevis par to, kas būtu "TAISNĪGA".


Kaut kā sadalu viedokli.
Bet pats galvenais - neba nu tas čalis ir mērķauditorija...

Nu kaut vai salīzdināsim kā uz "ziepjakmens" plītiņu skatās soms un mūsu cilvēks.

Somam tie 6 kEUR par pītiņu ir divas vidējās algas, mūsējam tās var būt až 30 vidējās algas...

te nu arī nonākam - ja jau kāds pērk, tad tam ir sava argumentācija un iemesli un pats galvenais NOTIETA TIRGUS!
Ļoti būtisks izvēles iemesls - gribas, patīk un esmu gatavs tik maksāt. Kā jau te minēja - pašizmaksai un funkcionalitātei nav nekāda sakara ar tirgus cenu - tirgus cenu nosaka - cik cilvēki ir gatavi par to maksāt...

liela daļa no tām kamerām ar kurām salīzināja šos superfikētos ziepjus nelien nevienā kabatā pat bez objektīva...


p.s. interesanti nav čalis sācis domāt cik bezjēdzīgi ir lambo un ferras? baisi dārgi, apkope ūberdārga, kur krievijā ar tiem atvilkt pilnu pulksteni - vietu maz, da I nedrīkst, viena riepa var maksāt kā citam viss auto ar skati
A tā 4 rati, motors stūre, kāpēc maksāt vairāk? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 04.09.14 13:06
 citēt
Da štrunts par kabatām. Es rīt uz pāris dienām aizšaušu uz siltāku vietu, soma mazā, bet līdzi jāņem diezgan daudz. Spoguleni somā neliktu, bet mazais nexis pat neliek uzdot jautājumus.
avatar
Publicēts: 04.09.14 13:17
 citēt
versatile:Da štrunts par kabatām. Es rīt uz pāris dienām aizšaušu uz siltāku vietu, soma mazā, bet līdzi jāņem diezgan daudz. Spoguleni somā neliktu, bet mazais nexis pat neliek uzdot jautājumus.


Var būt ir vērts paskatīties uz lielāku somu :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.09.14 13:21
 citēt
Varbūt nav vērts būt savu iegribu un ilūziju vergam? :)
avatar
Publicēts: 04.09.14 13:27 labots
 citēt
versatile:Varbūt nav vērts būt savu iegribu un ilūziju vergam? :)


...to jau Tev labāk jāzina,par savām ilūzijām.Tur neko ieteikt nevaru
avatar
Publicēts: 04.09.14 13:36 labots
 citēt
Nedomāju, ka runas autors par savu mērķauditoriju izvļējās fotoprofesionālu vai naftas magnātus ( kā parts viņš savā runā norādīja), bet parastus fotomīļus. var būt, ka fotoprofesionālis ir gatavs samaksāt par brīvdienu kameru pāris stabu vērtībā, bet mums, fotomīļiem vai entuziastiem pateikts, ka nav vērts samaksāt divreiz vai vairāk reiz lielāku summu, kā tas nepieciešam. Man vēl tagad nav saprotams, kamdēļ jāpārdod savi iekšejie orgāni dēļ jauna gadžeta. Tie ar laiku var beigties.
avatar
Publicēts: 04.09.14 13:49 labots
 citēt
VValdis:Nedomāju, ka runas autors par savu mērķauditoriju izvļējās fotoprofesionālu vai naftas magnātus ( kā parts viņš savā runā norādīja), bet parastus fotomīļus. var būt, ka fotoprofesionālis ir gatavs samaksāt par brīvdienu kameru pāris stabu vērtībā, bet mums, fotomīļiem vai entuziastiem pateikts, ka nav vērts samaksāt divreiz vai vairāk reiz lielāku summu, kā tas nepieciešam. Man vēl tagad nav saprotams, kamdēļ jāpārdod savi iekšejie orgāni dēļ jauna gadžeta. Tie ar laiku var beigties.


Aplūko šo: en.wikipedia.org...
tas daudz savādāk liks izprast "parasta" fotomīļa iespējas... :grimace:
avatar
Publicēts: 04.09.14 14:42
 citēt
Palasi, Valdi, "Lapsa un vīnogas." :)
avatar
Publicēts: 04.09.14 15:18
 citēt
talavietis: ...neder skatīšanās ekrānā.

Vīrietim nepiedien:
-krāsoties,
-valkāt apakšveļu ar mežģīnēm,
-fotografēt, turot kameru isstieptās rokās.
avatar
Publicēts: 04.09.14 16:45
 citēt
Nu, toties pavisam īsti vīri tur kameru jostas līmenī un skatās no augšas :)
avatar
Publicēts: 04.09.14 16:55 labots
 citēt
versatile:Nu, toties pavisam īsti vīri tur kameru jostas līmenī un skatās no augšas :)
..bez siksniņas un rokām? ta jau toč vienam otram tik tāds mazais kompaktkamernieks ir par smagu.
avatar
Publicēts: 04.09.14 18:17 labots
 citēt
Pilnīgi piekrītu videoapskata viedoklim.
Pat, ja man būtu pietiekami daudz brīvas naudas, nepirktu tādus verķus.
Kaut vai tāpēc, ka nevarēšu nopirkt līdzīgas kvalitātes "lielziepjus" ar telezūmu, portretnieku utml...:face-grin:

Ar pāreju no spoguļkameras uz bezspoguļiem esmu ļoti apmierināts, bet tik šauras specializācijas dārgs "grabulītis" galīgi nevilina..:face-wink:

Kārtējā prestiža- statusa mantiņa (IMHO)....:face-sad:
avatar
Publicēts: 04.09.14 18:34 labots
 citēt
Friidis:
Pat ja man būtu pietiekami daudz brīvas naudas, nepirktu tādus verķus.

Kā lai Tev apskaidro...
Ik katru mīļu mēnesi 4-6x (!!! nevis par daždesmit EUR) lielāki ienākumi ir pavisam kas cits, pat salīdzinot ar vienreizēju čupiņu kurā ir kaut daži tūkstoši liekas naudiņas...
avatar
Publicēts: 04.09.14 18:58 labots
 citēt
palaidniex:
Friidis:
Pat ja man būtu pietiekami daudz brīvas naudas, nepirktu tādus verķus.

Kā lai Tev apskaidro...
Ik katru mīļu mēnesi 4-6x (!!! nevis par daždesmit EUR) lielāki ienākumi ir pavisam kas cits, pat salīdzinot ar vienreizēju čupiņu kurā ir kaut daži tūkstoši liekas naudiņas...


Vari nepūlēties- neesmu jau dumš, kauč sirms... :face-grin:

Tas no tās pašas "operas", kad cilvis pērk Rolex'i & Co pa pacmit un vairāk tūkstošiem, kaut arī kaučkāds Q&Q pa nieka pacmit Eur laiku rāda tikpat precīzi...:face-smile:

palaidniex:-

".....nav čalis sācis domāt cik bezjēdzīgi ir lambo un ferras? baisi dārgi, apkope ūberdārga, kur krievijā ar tiem atvilkt pilnu pulksteni - vietu maz, da I nedrīkst, viena riepa var maksāt kā citam viss auto ar skati
A tā 4 rati, motors stūre, kāpēc maksāt vairāk? :face-devil-grin:


Ar autiņiem ir bik savādāk- vismaz manuprāt, braucot ar Lambo & Co tik tiešām var gūt cenai adekvātu baudu, bet dārgs ziepis ar vienu nemaināmu objektīvu tikai sašaurina fotogrāfa iespējas un pat riktīgi neļauj pazīmēties- tie kas spēj novērtēt dārgo fototehniku, parasti nav biezo zīmuļu mērķauditorija...:face-smile:
Karoče- Lambo es ņemtu (ja nu gluži metīs pakaļ), bet par Sony RX-1 & Co bik padomātu.... :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.09.14 19:53 labots
 citēt
Neviens jau neapstrīd tiešām labas un atbilstoši dārgas tehnikas priekšrocības.
Vismaz es sapratu, ka videoapskatā un arī mūsu foruma tēmā runa pārsvarā par neadekvātu cenu- kad kompaktkamera ar nemaināmu objektīvu maksā krietni dārgāk par tā paša ražotāja bezspoguli ar maināmiem objektīviem un praktiski tām pašām iespējām un "iekšām" (sensoru, procesoru utml)
avatar
Publicēts: 04.09.14 20:24 labots
 citēt
Cena, kuru "superziepjiem" plāno ražotāji, ir, cita starpā, atkarīga no mērķauditorijas. Bet, ja runājam par superziepju īpašībām, nav jau tā, ka tiem nebūtu argumentu. Centrālais slēdzis ir ļoti kluss, var darbināt zibspuldzi pie jebkura ātruma, putekļu nokļūšana uz matricas ir praktiski izslēgta, atšķirībā no bajonetēm objektīva darba attālums ir piedzīts ar 1(!) mikrona precizitāti, un galu galā pati kamera viegla un kompakta.
avatar
Publicēts: 04.09.14 20:50 labots
 citēt
Friidis:Neviens jau neapstrīd tiešām labas un atbilstoši dārgas tehnikas priekšrocības.
Vismaz es sapratu, ka videoapskatā un arī mūsu foruma tēmā runa pārsvarā par neadekvātu cenu- kad kompaktkamera ar nemaināmu objektīvu maksā krietni dārgāk par tā paša ražotāja bezspoguli ar maināmiem objektīviem un praktiski tām pašām iespējām un "iekšām" (sensoru, procesoru utml)


Frīdi, Frīdi...
Tev ar dereja palasīt par "lapsu un vīnogām"
Tu neesi to kameru mērķauditorija.
Jebkurš uzņēmējs rada produktus LAI nopelnītu! Neviens no viņiem nerada šedevrus zem pašizmaksas. Jebkurš produkts ir paredzēts uzražot noteiktu skaitu un pārdot un NOPELNĪT atbilstošu naudu. Peļņu var nākties sadalīt - nu nenopelna uz vienu kameru, nopelna uz citu. It īpaši ja kameras izstrāde kaut kā tāpat jāatgūst... Kāpēc nedifersificēt investīciju atgūšanu?

Ja vien cilvēki patiesi pamatoti praktisku apsvērumu dēļ iegādātos kaut vai tikai automašīnas...

Pastāv tādas netveramas un, šķiet, Tev neizprotamas lietu vērtēšanas argumentācijas, kā, patīk, gribu, vajag, utt.
Tas tāpat kā ar divām meitenēm, viena, mazliet cacīga, smuka, bet nepraktiska, bet smuka... Otra toties ļoti praktiska,prasmīga, bet skumja lauku pele... Uz kuru vairāk skatīsies?

Bet nu, ja par kamerām spriež nabagi, tad nekāda cita rezultāta gaidīt nevar...

GunarsII mineja čupu ar iemesliem, kādi ir tīri praktiskie.
Un tur tas fuji ar un bez zooma, davai tikai nevajag stāstīt, ka zūmam būs patiešām kaut tik pat kvalitatīvas bildes...
avatar
Publicēts: 04.09.14 20:54 labots
 citēt
Man patīk, kad "relatīvi" nabagi gudri filozfē par bagātnieku rotaļlietām... :face-grin:

Ja par Fuji- nevajag demagoģiju- ja nemaldos, tur salīdzina kompaktkameru ar "iemetinātu" fixfokālli un bezspoguli ar dajebkuru objektīvu izmantošaas iespēju!

snapsort.com...
avatar
Publicēts: 04.09.14 20:57
 citēt
Friidis:Man patīk, kad "relatīvi" nabagi gudri filozfē par bagātnieku rotaļlietām... :face-grin:


Es nefilozofēju,es pieņemu, ka Tava gaušanās un tava mēraukla viņiem ir ne tikai bezjēdzīga,bet pat nesaprotama...
Tas ka kaut kas TEV personīgi nepatīk,nenozīmē, ka tas ir slikti, nepareizi, neargumentēti un nedrīkst eksistēt...

Gluži kā nosaukt cenu par fotogrāfiju. Tā var būt par brīvu, tā var maksāt miljonu un tam parasti nav nekāda tieša sakara ar investīcijām un ieguldījumu to radīt...
avatar
Publicēts: 04.09.14 20:57
 citēt
Frīdi,kur tu brauktu ar to Lambo?:face-grin:Bezmaz vai vienīgā vieta Latvijā būtu Biķernieku trase.Pa šoseju jau nav vērts-tie paši 100+ un vēl mazliet būs labi ja puse no Lambo varēšanas.Un tad vēl vajag iemaņas lai tādu auto sakarīgi vadītu.:face-sad:Pie mums Dubultos viens klauns pirms dažiem gadiem zīmējās ar ,cik sapratu,pavecu Ferrari.Nabadziņam bija jābrauc ar līkumu visām kanalizācijas lūkām.Uz kādiem 50 vai drusku vairāk km/h.Ar Ferrari!:face-grin:
Starp citu,Fuji x100 labprāt ņemtu un nekas par 28mm fiksu.Bet nu tā cena...toč neceļas -galu galā tikai viens pliks platleņķītis diez vai ir 1000 eiru verts.Protams,ir biezāki zēni par mani-tie arī lai domā:face-wink:.
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:02 labots
 citēt
Palaidniek, kurā vietā Tu redzi gaušanos?

Es tikai konstatēju faktu, ka ir muļķīgi pārmaksāt par kompaktkameru ar vienīgo iebūvēto fiksfokāli, ja universālu bezspoguli ar tādām pašām iespējām var nopirkt lētāk!
Piemēru jau minēju:

snapsort.com...

Autoanaloģjās to varētu salīdzināt, piemēram, ja kādam normālam 2+2 vietu "poršam" atstāj tikai 1 šopera sēdekli un aizklapē jau tā mazo grabažnieku (neko citu konstrukcijā nemainot), bik piemet cenu un sāk dēvēt to par super-ekskluzīvu autiņu īpašiem gardēžiem... :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:03
 citēt
Frīdi, tur čalis, kas nav uzražojis neko izņemot autoritatīvu betonēšanu jūtūbē noteiks, cik laba tā kamera ir priekš kaut kādiem strītfotogrāferiem... Ja vien tikai priekš viņiem...

Par to pašu fuji, kāpēc ražotājs par lielisku kameru, kurai neko nevajag un kas neriskē piesmelties ar mesliem būtu jāmaksā tik cik viņš iedomājies, nevis tik cik par tik lavi uztaisītu kameru ražotājs grib paņemt?

Viņš ir parēķinājis cik izmaksā izstrāde, un palaišana ražošanā, cik ir jāpārdod, lai to atpelnītu...
Uz ko ekonomēt? Uz izstrādi, uz kvalitāti, dizaiņu, ergonomiku? Ko tieši ražotājam jāatstāj nearpelnītu?
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:05 labots
 citēt
Friidis:Palaidniek, kurā vietā Tu redzi gaušanos?

Es tikai konstatēju faktu, ka ir muļķīgi pārmaksāt par kompaktkameru ar vienīgo iebūvēto fiksfokāli, ja universālu bezspoguli ar tādām pašām iespējām var nopirkt lētāk!
Piemēru jau minēju:

[url=http://snapsort.com/compare/Fujifilm-FinePix-X100s-vs-Fujifilm-X-E2/specs

.
Tu]http://snapsort.com/compare/Fujifilm-FinePix-X100s-vs-Fujifilm-X-E2/specs
.
Tu[/url] gaudies gan!
Tevi kremt, cik tas produkts maksā!
Tam,kas to pērk ir pajāt, cik par to var nopirkt savādākus konstuktorus, pienu, alus, zeķubikses vai lietotus golfus!mvai kilogramus vecu zenītu...

Ja kādam patīk kārnas blondīnes, tu vari reklamēt zilspalikdams nesimpātisku resnu bruneti, kam ir nefigūra, bet kura cep tik lieliskas pankūkas, un labi kopj kapus...
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:05 labots
 citēt
palaidniex:Frīdi, tur čalis, kas nav uzražojis neko izņemot autoritatīvu betonēšanu jūtūbē noteiks, cik laba tā kamera ir priekš kaut kādiem strītfotogrāferiem... Ja vien tikai priekš viņiem...


Palaidniek, a ko ta pats esi uzražojis, "izņemot autoritatīvu betonēšanu" fotoblogā ?...:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:13 labots
 citēt
Friidis:
palaidniex:Frīdi, tur čalis, kas nav uzražojis neko izņemot autoritatīvu betonēšanu jūtūbē noteiks, cik laba tā kamera ir priekš kaut kādiem strītfotogrāferiem... Ja vien tikai priekš viņiem...


Palaidniek, a ko ta pats esi uzražojis, "izņemot autoritatīvu betonēšanu" fotoblogā ?...:face-grin:


Ne vienu vien tavu atvainošanos pēc tam, kas Tevi atlaidis zaļais pūķis un esi padomājis par saviem tekstiem.

Katram ir tiesības par savu preci prasīt tik, cik tā ir vērta.nepatīk - nepērc, nevis cept pacmitminūšu palagus ar to kāpēc ražotāji grib nesaprotamu naudu.
Tā bloga autors ir čalis no valsts ar vēl mazākiem oficiālajiem ienākumiem uz vienu iedzivotāju kā Latvijā... Man neienāk prātā apspriest porš cenu pieminot, cik tam mazs grabažnieks, necila otrā sēdekļu rinda un cik maksā elementārs riepu komplekts. Ievērojot csn tas nav ne nieka pārāks par 5 gadus vecu dacia logan ātrumā, kā arī ir mazāk praktiska. Es redzu, ka gan dacijai gan poršam ir savi pircēji un sava cena, ko abi ražotāgi ir pamatoti noteikusi. Un nevianam no ražotājiem nav jāņem kirgīzijas paspasludināts blogeris jāņem par pilnu veicot salīdzinājumu un cenas argumentāciju. Katram savs!
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:16
 citēt
Nu tad nopērc to Leicu vai X100s un nomierinies vienreiz...:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:18 labots
 citēt
Friidis:Nu tad nopērc to Leicu vai X100s un nomierinies vienreiz...:face-grin:


Man ne Leica, ne tas Fujis nav vajadzīgs!
Bet tāpēc es necepos,ka tādu nelietis ražotājs ražo un grib tik daudz!
Ražotājam ir savs pircējs un tas ir gatavs maksāt!

Tev vēl nepielec?
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:19
 citēt
P.s. Frīdi - dzert nav labi!
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:28
 citēt
Nu i gan filozofi.
Leica bija ir un būs. ..un būs tādi, kas mēģinās pirkt gan Leicu, gan tuvināties tam segmentam. ..un ja man nebūtu citu prioritāsu, tad noteikti tiektos pēc leikas vai hasseļa iegādes. ..un nevis tamdēļ, ka tā ir kruta tehnika, bet gan aiz to, ka KVALITATĪVA. Cita lieta jau ir tā, ka tik kvalitatīvu tehniku man nevajaga, taču ja iespēja būtu noteikti neatteiktos. Bet stāsti par to, ka nekad nepirktu labāko mantu, tā vienkārši ir liekuļošana.
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:30 labots
 citēt
palaidniex:
Friidis:Nu tad nopērc to Leicu vai X100s un nomierinies vienreiz...:face-grin:


Man ne Leica, ne tas Fujis nav vajadzīgs!
Bet tāpēc es necepos,ka tādu nelietis ražotājs ražo un grib tik daudz!
Ražotājam ir savs pircējs un tas ir gatavs maksāt!

Tev vēl nepielec?


Es necepos, es izsaku savu pietiekami argumentētu viedokli par saprātīgu tehnikas izvēli !

Un man jau sen ir pielecis, ka esi kašķīgs īgņa un bābveidīgs strīdnieks! (jau vairākus gadus alkoholu praktiski nelietoju, bet tu joprojām to piemini)!

Citagaisma:
Bet stāsti par to, ka nekad nepirktu labāko mantu, tā vienkārši ir liekuļošana.


Lasi uzmanīgāk- nav runa par labākas mantas nepirkšanu, bet gan par nepamatotu "overprice" !
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:31
 citēt
Lambo, Ferrari, Jūrmala, biķernieki... Zaporožecu apspriedēji! :grimace:
Vot es domāju, ka nebūtu par skādi ar Bugatti Veyron iebraukt savas lauku mājas pagalmā pa celiņu, kurš iet pa ganību. Laikam visas kaimiņa goves no smiekla norautu pienu.
Bet ja nopietni, atcerējos, kā vēl 80-tajos bildēju ar Ricoh Singlex TLS un, ja kāds mestu pakaļ, paņemtu Ricoh GXR ar kādiem pāris fikšiem uz APS-C un pie acs liekamo skatumeklētāju.
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:37 labots
 citēt
Friidis:

Un man jau sen ir pielecis, ka esi kašķīgs īgņa un bābveidīgs strīdnieks! (jau vairākus gadus alkoholu praktiski nelietoju, bet tu joprojām to piemini)!

Lasi uzmanīgāk- nav runa par labākas mantas nepirkšanu, bet gan par nepamatotu "overprice" !


Ko nozīmē "overprice" - tas ka nevari atļauties? Tātad ne priekš tevis!!!
Kas tur nesaprotams. Katrs pērk to, kas tam vajadzīgs vai ko tas var atļauties, ja nevari atļauties, tad tev maks par plānu, nevis cena par lielu. Tā prece domāta turīgākiem ļaudīm! Un viss! Fotoaparāts NAV pirmās nepieciešamības prece!

Par to dzeršanu, man nocitēt ar datumu?
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:46 labots
 citēt
Palaidniek, tev tiešām ir ietiepīgi-sievišķīga strīdnieka pazīmes (manai sievai arīdzan nav jēgas oponēt) ..:face-grin:
Atkārtoju priekš īpaši tupiem- es izteicu tikai savu necilo, bet racionālo viedokli, ka nav prāta darbs pirkt kompaktkameru ar iebūvētu vienīgo fiksfokāli, ja par to pašu naudu (vai pat lētāk) var nopirkt ne sliktāku aparātu ar maināmiem objektīviem.
Domāju, ka varētu sakrāt un nopirkt arī to pašu X-100, bet man daudz ērtāks un praktiskāks šķiet Sony NEX- tādēļ nopirku to un esmu apmierināts. Bet Fuji X10 kalpo kā pietiekami labs ikdienas aparātiņš, kuru nav žēl apskādēt.

P.S. Ar dzeršanas datumiem vari neiespringt- ja tev tik dikti trūkst "argumentu", ar ko nolikt neērtu oponentu, varu atgādināt- pēdējo reizi šņabi dzēru pirms gada- oktobrī uz savu dzimšanas dienu. :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.09.14 21:47
 citēt
Schneider:Lambo, Ferrari, Jūrmala, biķernieki... Zaporožecu apspriedēji! :grimace:
Vot es domāju, ka nebūtu par skādi ar Bugatti Veyron iebraukt savas lauku mājas pagalmā pa celiņu, kurš iet pa ganību. Laikam visas kaimiņa goves no smiekla norautu pienu.
Bet ja nopietni, atcerējos, kā vēl 80-tajos bildēju ar Ricoh Singlex TLS un, ja kāds mestu pakaļ, paņemtu Ricoh GXR ar kādiem pāris fikšiem uz APS-C un pie acs liekamo skatumeklētāju.

Lai lauku darbaļaudis pārsteigtu nevajag ne Bugati ne hujati.Mans onkulis -rīdzinieks reiz bija atbraucis pie maniem večiem uz kartupeļu talku un moskvičā līdzi paņēmis savu favorīto kaķīti.:face-grin:Un tad viņš izveda savu kaķīti pastaigā -ar tauriņšlipsi ap kaklu un saitītē(pāķos suni neviens saitē neved,kur nu kaķi).Pa sovhoza ciematu dienas laikā!Visu māju visi logi bija pilni ar šokētiem aborigēniem,kuriem nekas tāds pat sapņos nav rādījies!Bet kad onkulis līdz ar visiem šancēja kartupeļu laukā,tad smīni norima.Cilvēks kā cilvēks,tikai drusku pajolīgs!:face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):