forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.02.22 20:32
 citēt
Un kāds sakars lodžijas teiktajam ar fotobloga pastāvēšanu. Un tam cik lodžija nopelnījis pārdodot podus.
avatar
Publicēts: 08.02.22 23:21
 citēt
Nekāds, bet par nopelnīto precīzi neatskaitās, nez kāpēc ... ;)
avatar
Publicēts: 18.04.22 11:52
 citēt
Kas ir noticis, ka domubiedru grupas ir praktiski mirušas? Ar ko tas būtu saistīts?
Piemēram, katoļiem.lv 2647 biedri, bet pēdējais komentārs pagājušā gada septembra sākumā? Baznīca.lv nedēļa bez bez kādas dzīvības. Un pat tajās, kurās vēl kas notiek tiek diskutēts par tēmām, kuras neattiecas uz pašu cilvēku.
Un arī šajā grupā, ja pavisam godīgi, gaužam maz kas ko kāds raksta bez manis, ka man nav pat saprotams, vai tas kādam ir vajadzīgs
ps, 2trā jautājuma nobeigums - , kad situācija pieprasa izšķiršanos, tie nonāk garīga šoka stāvoklī.
Problēmas iemesls:
1. Kristietības bankrots... lielākā daļa baznīcu neslēpti atbalsta sātanismu. 27%
2. Cilvēki visu laiku ir garīgās lietās peldējuši pa virsu un nu... 0%
3. Cilvēlvēku personisko uzskatu bankrots. 0%
4. Kas cits
avatar
Publicēts: 18.04.22 11:52 labots
 citēt
liidziigs staavoklis ir arii visnotal pasauliigaas grupaas. gandriiz visaas, kur esmu, ir viens un tas pats. kaut kaada kustiiba ir "briivdomaataajos", un tur dominee purva diivainiishu aktivitaates, un "kam ap, zem un virs 40". pat recepshu un daarza grupas ir praktiski nospraagushas. vai nu visi paarceelushies uz feisbuku uc (shis apstaaklis piebeidza kaadreiz lielaako un aktiivaako grupu 'maaminu tusins" ), vai vispaar sociaalie saiti pieriebushies, vai nav laika, jaaciinaas par izdziivoshanu, vai tamliidziigi. vecie apmirushi, jaunie draugos netusee, kkaa taa...

Ja nopietni, tad tiešām varētu būt patiesība, ka covid žīža skar smadzenes... pazemina intelektuālo līmeni, ka cilvēki jau nespēj vairs ko komentēt un rakstīt komentārus, tad nu meklē ko vienkāršāku tik -tok stilā. Kādreiz Igoram Panārinam bija visai interesantas politisko notikumu analīzes, bet arī tas ir pārgājis uz jauno stilu - ir fakts, bet netiek piedāvāti attīstības varianti.
avatar
Publicēts: 18.04.22 23:54 labots
 citēt
Varbūt mazāk runājiet un lieciet bildes, kuras piesaista acis? Johaidī ar jums visiem! Sāciet tak spiest fotoaparāta pogas, nevis klaviatūra!! Ieliku reportāžu, marš, skatīties un priecāties!!
:face-grin:
Visa atslēga ir bildēs, itkā jūs to nezinātu un lieciet kvalitatīvas bildes ar rozīnīti! :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.04.22 12:17
 citēt
rozīnīti saki?
avatar
Publicēts: 19.04.22 12:20
 citēt
Dolldia:Visa atslēga ir bildēs, itkā jūs to nezinātu un lieciet kvalitatīvas bildes ar rozīnīti! :face-grin:

Kā teiksi :) www.fotoblog.ninja...
avatar
Publicēts: 13.08.22 14:06
 citēt
Bloga kvintesence
youtu.be...
avatar
Publicēts: 16.09.23 00:46
 citēt
privilege84:Fotoblogs ir kā Dankans Makleods. Nemisrtīgs un vienmēr dzīvs. :)
Tā izskatās ..... :bad_smile: (man vienmēr ir paticis šis 'bad smile')
avatar
Publicēts: 19.09.23 11:31
 citēt
Skats uz FB pavisam slikts, bet vēl serveris pumpē :face-grin:
avatar
Publicēts: 20.09.23 10:32
 citēt
Vajag vēl kādu dzīvības bišķīti iepūst
avatar
Publicēts: 20.09.23 15:05
 citēt
smartins:Vajag vēl kādu dzīvības bišķīti iepūst
pamēģinājām, nesanāca...
avatar
Publicēts: 08.10.23 02:29
 citēt
Nevajag tikei iepūst, vajag arī izpūst, lai pūst!
avatar
Publicēts: 12.11.23 03:16
 citēt
Kamēr būs vienotība mūzikā, tikmēr arī pasākums kustēs! www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 08.12.23 10:47
 citēt
2023. gada nogalē var teikt, ka tikai tik ilgi, kamēr kāds sponsors kā labdaris maksās par serveri un elektrību.
avatar
Publicēts: 09.12.23 13:17
 citēt
Pēdējam gaisma jāizslēdz. Bet ja nopietni, paldies lapas uzturētājam, kurš turpina turēt pie dzīvības šo pasākumu. Es te biežs viesis neesmu, bet tomēr ik pa laikam ienāku :)
avatar
Publicēts: 10.12.23 23:03
 citēt
privilege84:Pēdējam gaisma jāizslēdz. Bet ja nopietni, paldies lapas uzturētājam, kurš turpina turēt pie dzīvības šo pasākumu. Es te biežs viesis neesmu, bet tomēr ik pa laikam ienāku :)

Jo te mēs gūstam patiesi īpatnēju baudu un mūžīgu atjaunotni. Budisti runātu par reinkarnācijas fenomenu.
avatar
Publicēts: 11.01.24 17:48 labots
 citēt
ieilgusi - agonija....
shodienas devums bilžu = 0
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):