forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.10.14 11:14
 citēt
Cik dziļi kurš ko ņem pie sirds....es bieži vakaros, lasot visu sarakstīto, kārtīgi izsmejos un eju gulēt, vienīgi piegriezusies pāris mamzeļu privātās dzīves uzbāzīgā publiskošana
avatar
Publicēts: 24.10.14 11:23
 citēt
vlado:Cik dziļi kurš ko ņem pie sirds....es bieži vakaros, lasot visu sarakstīto, kārtīgi izsmejos un eju gulēt, vienīgi piegriezusies pāris mamzeļu privātās dzīves uzbāzīgā publiskošana
Ar "privātās dzīves uzbāzīgu publiskošanu" Tu tēmē uz kāda konkrēta dzīvokļa remontdarbiem? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.10.14 11:55 labots
 citēt
Iesaku visiem un mūsdienās ar dažām kas mūsdienīgas tēmēt tieši podā, ir nepatīkami apsēsties uz slaju brilli.
avatar
Publicēts: 24.10.14 12:01
 citēt
avatar
Publicēts: 24.10.14 12:05
 citēt
Vispār jau šeit, atšķirībā no citiem foto saitiem, jau vārda "blogs" ietveršana nosaukumā, kā arī visādu fotoskolas un rakstu nodaļu iekļaušana nosaka, ka šis ir nevis tīrs fotosaits, bet ar lielu diskusiju un čata piedevu :)

Ja šis forums paliktu tīri ar konkrētiem jautājumiem un konkrētām sausām atbildēm par jautājuma tēmu, tad gan laikam blogs ātri nomirtu. Pārāk mazs tas latviešvalodīgais tirgus ir.
avatar
Publicēts: 24.10.14 12:17
 citēt
Smieklīgi tas, ka nevienu raudātāju neuztrauc, ka bloga galerijā bildes ir mēsli,bet tas, ka ļaundari nav toleranti pret neadekvātu cenu prasītājiem un ļaudīm kas bez kādas paškritikas pieķēza bloga serverus ar "fotogrāfijām". Kas vainas idiotu lapai fotografet.lv? Tur taču ir tieši atlasīti mīlīgi buldurējoši ļautiņi ar jēlām, banālām bildēm.
avatar
Publicēts: 24.10.14 12:34
 citēt
Tā kā domas dalās, tad man ir konkrēts priekšlikums - vienojamies par vēl diviem gadiem. Šādam termiņam vajadzētu apmierināt arī radikālu viedokļu paudējus. Pēc tam rīkojam nākamo sapulci.:face-smile:
avatar
Publicēts: 24.10.14 13:44 labots
 citēt
Hm... patiesībā šis topiks varētu būt tāds kā lakmusa papīrītis vai tests lai izceltu gaismā tos, kam vēl te patīk atrasties :) Ja jau viss būtu pie kājas, neviens tak arī te neko nerakstītu, bet te, lūdzu - daudziem ir ko teikt :)
Personīgi man te patīk dažu pacientu cepšanās par neko un reizēm var kārtīgi izsmieties, lasot savstarpējo ecēšanos. Lai cik neticami izklausītos, bet dažreiz var arī kādu noderīgu info atrast :) Katram noteikti ir sava izpratne par to kādām jābūt bildēm, bet tikai pilnīgs idiņš neizdarīs nekādus secinājumus un skatoties citu blogeru sabildēto nesapratīs kā panākt sev vēlamo rezultātu vai izkopt savu stilu. Tāpēc noderīgi ir vienkārši paskatīties sabildēto un te ievietoto. Protams, ka var cepties par bloga pēdējā laika bilžu kvalitāti, bet neredzu tam īpašas jēgas un ņemot vērā visu manis iepriekš teikto, arī es īsti nezinu iemeslu, kāpēc lai fotoblogs beigtu eksistēt. :)
avatar
Publicēts: 24.10.14 13:46
 citēt
Ir jau labi.... vismaz te var just, ka ir dzīvi cilvēki ar ikdienas sāpi.
Tai skaitā dzīvokļa remonts. Es uz VIENAS istabas remontu briedu 10 gadus, neskatoties uz to, ka draugi tusiņa laikā daļēji likvidēja esošās tapetes... :face-glasses:
avatar
Publicēts: 24.10.14 14:15
 citēt
smartins:Bildes ar vien mazāk un mazāk, forums arī nu jau pilnīgi nekāds.
Kaut kā neredzu to vērtīgo pienesumu no Tavas puses, ne galerijā, ne forumā. :grimace: Bet nu ka tik pagaudot un uzdod retoriskus jautājumus uz kuriem atbildes nav.
avatar
Publicēts: 24.10.14 14:32 labots
 citēt
LT_:
smartins:Bildes ar vien mazāk un mazāk, forums arī nu jau pilnīgi nekāds.
Kaut kā neredzu to vērtīgo pienesumu no Tavas puses, ne galerijā, ne forumā. :grimace: Bet nu ka tik pagaudot un uzdod retoriskus jautājumus uz kuriem atbildes nav.
Pie reportāžām skatījies? Es tur bik vairāk, kā galerijā lieku.
A par forumu - vainīgs :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.10.14 14:34
 citēt
smartins:Bildes ar vien mazāk un mazāk, forums arī nu jau pilnīgi nekāds.


Nu pa bildēm tur neko nepadarīsi...būs labas un būs arī mēsli, bet es neteiktu ka te nav labu autoru...izšķirstot galeriju man ir radušies daži favorīti kuru darbi iedvesmo.
avatar
Publicēts: 24.10.14 14:35
 citēt
smartins:
LT_:aut kā neredzu to vērtīgo pienesumu no Tavas puses, ne galerijā, ne forumā. :grimace: Bet nu ka tik pagaudot un uzdod retoriskus jautājumus uz kuriem atbildes nav.
Pie reportāžām skatījies? Es tur bik vairāk, kā galerijā lieku.
A par forumu - vainīgs :bad_smile:
Es jau nerunāju par atmiņas kartes izlādešanu, bet par kvalitatīva satura (bildes, teksti forumā, foruma tēmas) veidošanu. Paskatījos Tavus reportus, vēl joprojām mans pārmetums paliek spēkā..
avatar
Publicēts: 24.10.14 15:14
 citēt
Vispār jau visiem projektiem ir savs dzīves cikls, arī fotoblogam, bet tā kā te cilvēki mainās, bet fotoblogs ne, un nenīkst ārā var teikt, ka dzīvos vēl ilgi. Jautajums jau tikai cik liela vai maza auditorija tam būs.
avatar
Publicēts: 24.10.14 15:31
 citēt
Mok jāsaņemas un jāieliek kādu bildīti lai tas blogs nenosprāgst? Varētu sakrāmēt arī vecās :face-smile: Davai nīkuļi glābiet šo dinozauru!
avatar
Publicēts: 24.10.14 15:47
 citēt
Alibaba:Mok jāsaņemas un jāieliek kādu bildīti lai tas blogs nenosprāgst? Varētu sakrāmēt arī vecās :face-smile: Davai nīkuļi glābiet šo dinozauru!


Davai davai , citādi rekšu Omīte vēstij "Vot izdzēsīšos tad jūs visi gan raudāsiet , bet būs jau par vēlu !!!" :D
avatar
Publicēts: 24.10.14 16:19 labots
 citēt
Lunis:Davai davai , citādi rekšu Omīte vēstij "Vot izdzēsīšos tad jūs visi gan raudāsiet , bet būs jau par vēlu !!!" :D

Bet vot šitās jūsu divu apavu pāra savstarpējās attiecības, jeibogu, isskatās vēl stulbāk, kā ecēšanās ar piedzērušos Voldi. Tas kaut pats provocēja, bet tev jau sari uz kupra saslejas, pietiek ieraudzīt dansigu sadaļā "ŠOBRĪD ONLINE" :anger:

Un vispār - liecieties mierā ar savu WWIII un Zilākalna Martas/Finka gaišredzībām!
www.delfi.lv...
Vakar, braucot uz mēģinājumu, jau gandrīz pie Rožupes tautas nama pamanījām šito brīnumu. Pāris sekundes, zaļš, aizmugurē palika kaukas līdzīks oranžām dzirkstelēm, blakussēdētāja teica, ka tā esot signālraķete, es turējos pretī, ka nevienai signālraķetei tādu trajektoriju uztaisīt nevar.
Varbūt kādam paveicās nobildēt?
avatar
Publicēts: 24.10.14 19:56
 citēt
O, Poga tiešām bija (ir, nezinu?) Reku savācām pirmo tusiņu, kurš atceras?

un reku Fotobloga aktivitāte:

bija.
Kad organizējam nākamo?
avatar
Publicēts: 24.10.14 20:09
 citēt
Blogam nav ne vainas:face-smile:
avatar
Publicēts: 25.10.14 01:15
 citēt
Kamēr nebūs vietā kautkas labāks vai vismaz līdzīgi labs, šis nemirs..
Bet.. varbūt šim jāmirst, lai nāktu kautkas cits? Tikai, kas tādu taisīs....
avatar
Publicēts: 25.10.14 02:19
 citēt
Poga manā apziņā nemaz īsti nepiedzima.. cik tur dažas reizes ieskatījos, atstāja tādu bērnišķīgu iespaidu..
avatar
Publicēts: 25.10.14 09:21 labots
 citēt
Ejiet ratā, kaprači, ja nav nekas cits vietā, fototautai ir vajadzīgs kāds stūris, kur tusēties, un blogam pagaidām alternatīvu neredzu. Par to, ka šejienes atmosfēra adbaida - nu neko nepadarīs, augstdzimušas jaunkundzes te neiedzīvosies, tādi, kuri neprot reāli novērtēt fototehnikas cenas vai kritiski paskatīties uz savu daiļradi - arī.
Ja kas, šeit dzīvojas vidēji pieklājīga tauta, jo arī galīgi huligāni mūs nosauc par pidaru saitu (Indars) un iet prom.
avatar
Publicēts: 25.10.14 10:40 labots
 citēt
Schneider: jo arī galīgi huligāni mūs nosauc par pidaru saitu (Indars) un iet prom.


Indars bija gejs nesmukais un cerēja uz savējiem , bet te viņam obloms sanāca ar parastu ikdienas " pidaru saitu (Indars) " !:)
avatar
Publicēts: 25.10.14 12:18
 citēt
Štrunti daudz par MAZ šeit tiek saukti par štruntiem!Ja kādu iedvesmo trīs piecinieki pie viņa kartiņas,tad tā ir viņa paša problēma.Protams,zināmās pieklājības robežās vajadzētu turēties,bet bez biezas ādas labāk publiski savus ražojumus nerādīt.Ja esi no dizciltīgo jaunavu institūta,tad saliec savā kompītī un priecājies!Tā viņš ir bijis visos laikos-ja nav niknas kritikas,tad nav arī izaugsmes un progresa.Ja visi laimīgi un apmierināti,tad pīļu dīķis strauji aizaug.:face-sad:
avatar
Publicēts: 25.10.14 13:06 labots
 citēt
Neredzu nopietnu argumentu kāpēc lai blogs pārstātu eksistēt.

Pilnībā piekrītu ka tauta kopumā šeit ir neatsaucīga uz dumjiem jautājumiem, bet dažreiz sniedz arī noderīgu info.

Diskusija par labām un sliktām bildēm ir tik stiepts jēdziens, jo katram ir sava gaume un par gaumi nestrīdās (cits ir sajūsmā par graudainām bildēm, bet es personiski nē, tas pats attiecas uz kadrējumu u.c lietām utt).

To ka jaunie neizvieto bildes nebūt nenozīmē, ka viņi baidās vai neprot bildēt, bet iespējams viņi tik piereģistrējas lai atrisinātu kādu problēmu un viss.

Šajā sarakstē bija minēts ka var paskatīies bildes un kaut ko no tā pamācīties, bet es nedaudz oponēšu, jo vairums "indivīdi" pie bildes nemaz neaizpilda exif datus, lai varētu saprast ar kādu iso, apertūru, slēdža ātrumu bildēts. Ja exif dati kā google+ kristu automātiski tad būtu ideāli, jo tad iesācējam būtu no kā pašpikot un spēlējoties ar režīmiem pilnveidoties. :face-wink:
avatar
Publicēts: 25.10.14 13:17
 citēt
AivarsL:

Šajā sarakstē bija minēts ka var paskatīies bildes un kaut ko no tā pamācīties, bet es nedaudz oponēšu, jo vairums "indivīdi" pie bildes nemaz neaizpilda exif datus, lai varētu saprast ar kādu iso, apertūru, slēdža ātrumu bildēts.

Vairums INDIVĪDU par ko tādu šeit dzird pirmo reiz , piekam negrib arī dzirdēt un uzskata to par ko traucējošu lieku :)
avatar
Publicēts: 25.10.14 13:22
 citēt
Manuprāt, tie ir paši svarīgākie dati it sevišķi iesācējam...
Nebūtu slikti ja exif informācija nolasītos automātiski no augšupielādētās bildes un viss būtu pa smalko :face-glasses:
avatar
Publicēts: 25.10.14 13:49
 citēt
Jā ar tehnikas pamatiem tagad notiek dīvainas lietas.Daudzi tos neatzīst,nezina un zināt negrib.:face-sad: Vai agrāk varējāt iedomāties kādu fotokluba biedru,kurš nenojauš kas ir ISO un kas spogulis?Absurds!Nekad mūžā!Tagad cik tik lien-laba puse tādu kadru.:face-wink:Bet tāds laiks un diez vai mēs tie vecie varēsim uzspiest jaunajiem savus principus.Drīzāk jau otrādi-japazūd būs mums ar visām diafragmām un asuma dziļumiem.Un pazudīs arī tā fotogrāfija,kuru mēs zinājām un ar kuru mocījāmies.Patiesību sakot man jau tagad vairs nav interesanti fočēt.Nekā briesmīga!Vieta tukša nepaliks.Vienmēr bijušas pārmaiņas.Ko darīt ja man tur vairs īsti nav vietas?Jauni cilvēki,jauna tehnika,jauna pieeja...vecais izmirst,jauns nāk vietā...selavī,saproties.:face-wink:
avatar
Publicēts: 25.10.14 14:03
 citēt
"Pastāvēs, kas mainīsies" /Rainis :face-wink:
avatar
Publicēts: 25.10.14 14:52
 citēt
AivarsL:Manuprāt, tie ir paši svarīgākie dati it sevišķi iesācējam...
Nebūtu slikti ja exif informācija nolasītos automātiski no augšupielādētās bildes un viss būtu pa smalko :face-glasses:

minimālais exipis jau nolasās ja vien bildē ir maz kam nolasīties :D Vai ar tu gribi visu penteri un vēl shopa historī :D ?
avatar
Publicēts: 25.10.14 15:10
 citēt
Pilnīgi pareizi, kas tajā egzifā vēl jārāda, ja tauta vispār nelasa instrukciju tālāk par baterijas ievietošanu. Ja arī būs Eksponēšanas režīms - Av, tad šeit būs pilns ar jautājumiem: "A kur zaļajā kvadrātiņā to Av var ieslēkt?"
avatar
Publicēts: 25.10.14 15:20 labots
 citēt
AivarsL:Manuprāt, tie ir paši svarīgākie dati it sevišķi iesācējam...
Nebūtu slikti ja exif informācija nolasītos automātiski no augšupielādētās bildes un viss būtu pa smalko :face-glasses:


Nolasās jau automātiski , man vismaz nolasa ielādējot bildi blogā.
avatar
Publicēts: 25.10.14 16:11 labots
 citēt
Schneider:Ja arī būs Eksponēšanas režīms - Av, tad šeit būs pilns ar jautājumiem: "A kur zaļajā kvadrātiņā to Av var ieslēkt?"

Es domāju, ka tik tālu jau neaizietu, bet kas zin :face-grin::face-grin::face-grin:
Man ir viens paziņa, kurš savā laikā paņēma krutu spoguleni par labu ciparu un visu laiku bliež zaļajā režīmā, vot to gan es nesaprotu kādēļ tad viņam bija vajadzīga spogulene :haha:
avatar
Publicēts: 25.10.14 16:19
 citēt
Man tādu paziņu ir vesela strīpa.
avatar
Publicēts: 25.10.14 17:02 labots
 citēt
AivarsL:
Man ir viens paziņa, kurš savā laikā paņēma krutu spoguleni par labu ciparu un visu laiku bliež zaļajā režīmā, vot to gan es nesaprotu kādēļ tad viņam bija vajadzīga spogulene :haha:

Spogulenes bilde arī AUTO režīmā tik un tā būs labāka nekā ziepim lielākā dinamiskā diapazona dēļ. Par cēloni tam būs lielākie pikseļi. Daudz retāk dabūs izdedzinātas debesis, smukāki būs saulrieti, laternas pilsētu nakts uzņēmumos u.tml. www.cambridgeincolour.com...
avatar
Publicēts: 25.10.14 17:21
 citēt
Es šogad Tatros bildēju ar K-5, Av, RAW, bet mani radinieki - ar K100D Super, zaļajā Auto picture un JPEGā. Ja godīgi - āra ainavas neačķiras nemaz, bet alās - nu, tur cita runa, viņi pat nemēģināja.
avatar
Publicēts: 25.10.14 17:24
 citēt
Vaig to AUTO nodzēst un ar marķieri uzrakstīt PRO :face-glasses:
avatar
Publicēts: 25.10.14 18:20 labots
 citēt
MentsII:Vaig to AUTO nodzēst un ar marķieri uzrakstīt PRO :face-glasses:

Priekš tā tak P režīms :face-glasses:
avatar
Publicēts: 25.10.14 18:49
 citēt
avatar
Publicēts: 25.10.14 19:14
 citēt
dzīvos ilgi, un ilgāk kā prātā nedrosmīgiem gribētos
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):